OFFICIEELE BERICHTEN. BOEKAANKONDIGING. PREDIKBEURTEN De kerkeraad van de Geref. Kerk van Scheveningen heeft besloten ten opzichte van de vac. ontstaan door het overlijden van wijlen Ds. W. H. Gispen nu nog niet tot het beroe- pingswerk over te gaan, maar eerst af te wach ten hoe het met de financiën gesteld is aan het begin van het volgend jaar om dan een nader besluit te nemen. Mevr. Ds. v. d. Linden, van Den Haag, heeft de volgende legaten toegekend Geref. Kerk Den Haag-Oost 4000 Diaconie Geref. Kerk Den HaagOost 5000 en aan de kas van emeriti-predikanten, predikantsweduwe en -weezen 9000 en aan Effatha 1000. Wijlen Mevr. de Wed. B. v. Bosch te Meppel heeft gelegateerd aan de Geref. Kerk aldaar 2500.aan de Diaconie dier kerk eveneens 2500.aan de Ver. ter bevordering van Geref. Ziekenverpleging 1500.aan de Soembazending 1000.en aan de Geref. Zie kenverpleging te Meppel, de Rudolphstichting te Achterveld aan het sanatorium Sonnevanck" te Harderwijk en aan de Ver. tot Chr. verzorging van krankzinnigen in Nederland en aan de Geref. Schoolvereeniging te Meppel elk 500. K. B. S. Middelburg. De Commissie van Beheer be richt, dat de Noorderkerk Maandagavond bij gelegenheid van de intrede van Ds. A. H. Ous- soren geopend zal worden om kwart over zeven, zoowel de hoofdingang als de zijdeuren. Tot kwart voor acht alleen toegang voor leden onzer kerk na dien tijd ook voor niet-leden. Gereserveerd wordenvoor slechthoorenden en ouden van dagen de eerste drie middenban- lcen de daaropvolgende drie banken voor ker- lceraadsleden van onze kerk en afgevaardigden der Zusterkerken. DE SECRETARIS. De eerstvolgende vergadering der Classe Tho- len zal D.V. worden gehouden op Woensdag 14 November a.s. Stukken voor de agenda in te zenden tot en met 29 October a.s. Op last der Classe, E. TANGE, Scriba. Rilland-Bath, 29 September 1934. Herdenkingssamenkomst Afscheiding. Het Comité tot Herdenking der Afscheiding 1834 heeft bij de Nederl. Spoorwegen weten te bewerken, dat bij aankoop van een retour Utrecht (hen 10 Oct. terug 12 Oct.) onder vertoon van toegangskaart Tivoli aan afzonder lijke personen dezelfde korting (van plm. 40 wordt verleend als door het nemen van een ge zelschapsbiljet kan worden verkregen. Hierdoor is het reizen op één gezelschapsbiljet overbodig geworden en werden alle door mij ontvangen gelden bereids geretourneerd. W. F. M. LINDEBOOM. AGENDUM voor de Classicale vergadering op Dinsdag 16 October a.s. in de Gere formeerde Kerk te Terneuzen. Aanvang 9.30 uur. Het Moderamen voor deze vergadering be staat, volgens art. 10 H.R., uit de BrsDs. J. S. Post, Praeses Ds. J. A. Tiemens, Scriba Ds. A. B. W. M. Kok, Assessor. Orde der werkzaamheden. 1Opening door den Praeses der roepende kerk. 2. Nazien en rapport Credentialen. 3. Lezing en vaststelling der Notulen. 4. Behandeling der Ingekomen Stukken. 5. Rondvraag naar art. 41 D. K. O. In verband daarmede behandeling der voor stellen en instructiën der kerken. 6. Rapport der verschillende Deputaten. 7. Afdoening van Geldelijke zaken. 8. Benoemingen Deputaten enz. (zie 8 en 9 art. 11 H.R.). 9. Aanwijzing roepende kerk. Vaststelling van datum. 10. Vaststelling korte notulen. 11. Sluiting. Namens de roepende kerk van Zaamslag, A. B. W. M. KOK, Praeses. A. VAN OVERBEEKE, Scriba. Zaamslag, 1 October 1934. Op den lastbrief voor deze vergadering dient de opbrengst der navolgende collecten te worden vermeld Hulpbeh. Kerken in de Prov., Evang. in de Prov. Theol. Fac. V. U. Tevens wordt gevraagd de volgende collecten te houden vóór de eerstvolgende classisvergade- ring14 Oct. Feestcollecte Afscheiding 1834, Oct. 3^2 collecte Hulpbeh. Stud., ]/2 collecte Hulpbeh. Kerken in de Prov. Dec. Theol. School, Jodenzending. VERGADERING van den Kerkeraad (Smal). Middelburg, 4 October 1934. Praeses Ds. D. Bremmer. Aanwezig 26 broeders. De Praeses opent de vergadering, laat zingen Ps. 105 24, leest Ps. 111 en gaat voor in gebed. De notulen gelezen en vastgesteld. Ingekomen Stukken le. een verzoek van de Commissie voor de Zondagsschool om gebruik der Gasthuiskerk in verband met de herdenking van haar 60-jarig bestaan, goedgevonden2e. een verzoek van het Centraal Verband „Justus" voor aanwijzing van een Justus-correspondent, br. Olthoff wordt als zoodanig aangewezen. Ook aan het verzoek om opgave van leden onzer kerk die naar Brussel vertrekken, zal worden voldaan 3e. een schrijven van de Gewestelijke Organisatie Patrimonium, met verschillende vra gen, vragenlijst wordt ter zijde gelegd, aan Pa trimonium zal geschreven worden 4e. een ver zoek van Deputaten art. 11 D. O., inzake aan beveling collecte ter herdenking van de Afschei ding, deze collecte zal door de predikanten wor den aanbevolen, verzocht zal worden aan de Commissie van Beheer deze collecte in de week van 14 October a.s. over te maken 5e. een schrijven van het moderamen der conferentie van kerkeraden der garnizoenskerken, met agendum voor de e.k. vergadering. Door verhindering van den ouderling onder de militairen wordt Ds. Bremmer afgevaardigd 6e. een schrijven van twee broeders zal worden beantwoord. Commissie voor doopaanvragen enz. één in gekomen attestatie aanvaard één aangevraagde attestatie en één doopaanvrage toegestaan. Rapporten ten aanzien van twee leden der kerk wordt besloten de censure op te heffen. Verschillende rapporten worden nog uitgebracht. Een voorstel om gelegenheid te geven tot het stille gebed voor den aanvang van den Dienst des Woords, wordt na breedvoerige discussie verworpen. Rondvraag. Dankzegging. Sluiting. DE KERKERAAD. Ontvangen collecten voor de Hulpbehoevende Kerken in de Prov. van de kerk van Aarden burg 8.55 Axel 24.75 Hoek 9.90 Neu zen 37.84 Oostburg 15.26 Schoondijke 22.84 Zaamslag 32.50. Totaal 151.64. L. MICHÏELSEN. Correspondent Classis Axel. Neuzen, 2 October 1934. Gereformeerde Kerk Middelburg, Ingekomen met attestatie vanArnemuiden, Pieter L. van Belzen, Breestraat O 156 Ban doeng, Neeltje J. von Heimburgvan Driel, Langeviele K 390 Bergen op Zoom, Abraham Caljouw, K. Noordstraat E 11 Brouwershaven, Leendert van Sluis, Pottenbakkerssingel Q 57 Goes, Pieter M. Knieriem en gezin, L. Burg B 19 Neeltje G. van Nijven, Heerengracht M 36e; 's-Gravenmoer, Bastiaan C. Los en gezin, Wa- lensingel Q 286 Hillegom, Maria W. Caljouw- Eikenhout, K. Noordstraat E 11 Koudekerke, Abraham Bommeljé, Segeersweg V 106 Rot terdam, Dina J. van Boven, Noordweg S 233 Simon de Koning en echtgenoote, Krommeweele L 29 Willem L. v. d. Schee, Bree E 137 O. en W. Souburg, Bastiaan van Belle en kind, Pluimstraat E 161 Joost Goedbloed en gezin, Noordweg S 214a Vlissingen, Elisabeth van AndelPuype, Noordsingel R 53 Cornelia SinkeCevaal, Leliestraat S 148c. Ingekomen met doopattest vanKamperland, Jannetje L. Filius, De Griffioen Oostkapelle, Jan Wattel, O. Vliss. Weg V 2. Gedoopt: Pieter Baan, Dam G 100; Jacobus Boone, Seisweg B 64 Simon M. Branderhorst, Pottenbakkerssingel Q 51 Arie de Bruin, Hee rengracht M 37a Johanna A. Geertse, St. Pie terstraat A 82 Elizabeth J. A. Hendrikse, Ro zenstraat W 238 Paulina C. Hoek, Veersche Singel S 65 Pieter Houmes, Dam F 150 Maria J. Huybregtse, Dampoortsingel T 222 Johanna P. de Plaa, Veersche Weg S 13 Barbara S. Rothuizen, L. Noordstraat L 130 Johanna H. Tevel, Seisstraat Q 16 Jacobus Vermeulen, Dwarskade Gill; Jan C. Vos, Seisweg R 127b. GehuwdAdriaan Joosse en Catharina Ba- rentsen, Noordweg R 40 Jacobus Joziasse en Catharina Joosse, Lage Weg E 181 Pieter L. van Belsen en Leuntje Leijnse, Breestraat O 156; Pieter B. Tazelaar en Elizabeth Buijs, Brakstraat O 260 Pieter Schout en Janna M. Meeuwse, Walensingel Q 275. Vertrokken met attestatie naarAmersfoort, Janneke Riemens, Spanjaardstraat F 69 Am sterdam, Adriana G. Koolwijk, Gasthuis Wil lem Louisse, Abdij A 43/44 Arnemuiden, Ja cobus P. de Jonge en echtgenoote, Lond. Kade H 59 St. Laurens, Joost Broerse en gezin, Kin derdijk P 95 Rotterdam, Jacob Vermeulen en gezin, Kinderdijk P 112; Leuntje van Eck van Gelder, Punt O 219. Vertrokken met doopattest naarMarum (Gr.), Bouwe W. Pool, Pijpstraat N 215 Oost kapelle, Leuntje Pattenier, Gasthuis Schoon dijke, Maria E. Leenhouts, Wal A 12 O. en W. Souburg, Marinus Jacobsen, Segeersweg V 106. OverledenKornelis van den Broeke, Bree E 117 Gilles Geschiere, Breeweg D 186 Wed. JonkRegeur, Nieuwstraat H 29 Cornelia Klercq, Gravenstraat I 194 Wed. Klercq Bruijns, Rusthuis Cornelia NeveBosschaart, Segeersweg V 100a Johanna de Priester, Rust huis Izaak Tange, Jodengang R 230 Jacoba LahrWouterse, Spanjaardstraat F 55. VerhuisdWed. AndriessenPluymers van Bogardstraat D 59 naar Langeviele K 222 Mej. F. de Bree van Rouaansche Kade G 154 naar Werfstraat T 30 Mej. M. Damen van Koe- poortstraat E 64 naar St. Jorisstraat L 118; Mej. L. Davidse van O. Vliss. Weg V 10 naar Lazerijstraat O 85 Mej. N. Davidse van Hee rengracht M 48 naar L. Burg B 20/21 Mej. M. Dijkgraaf van Noordsingel S 156g naar Wal B 102 J. Geldof van Veersche Weg B 64 naar Schroeweg V 43 D. J. de Graaf van Brak straat O 264 naar Lazerijstraat O 85 P. den Hollander van N. Vliss. Weg E 97 naar E 102; Wed. HoumesDekker van Noordweg S 242 naar R la J. Kamermans van Bogardstraat D 45 naar Seissingel R 207 A. Koster van Eigen- haardstraat P 210 naar Korendijk P 97 Mej. W. B. H. v. d. Kuip van Wal A 7 naar Ka poenstraat A 15 W. Koeyermans van Rotterd. Kade O 238 naar Kinderdijk P 116 Wed. Lam mensRichter van Bogardstraat D 45 naar Seis singel R 207 Familie Meijer van Zuidsingel E 33 naar K. Delft F 14- Mej. P. Onderdijk van Veersche Weg T 270 naar Schroeweg V 43 Mej. J. Schout van Noordsingel R 56 naar N. Vliss. Weg E 85. De Zuid-Nederlander, a.r. propa gandablad voor Zeeland, Noord-Bra bant en Limburg. AdresKapelle- Biezelinge. Het bovengenoemde blaadje werd ons ter aankondiging in de Zeeuwsche Kerkbode toe gezonden. Wanneer we schrijven „blaadje" is dat niet met kleineerende bedoelingen maar om onze lezers voldoende in te lichten. En om die inlichting volledig te maken, voegen we er de afmetingen bij die zijn 23 bij 29 c.M. Tevens zij dan ook gemeld, dat het om de andere week zal verschijnen, zoodat een jaargang 26 nummers zal tellen. Dat we hierop zoo uitvoerig wijzen is ook nog om een andere reden. Om deze n.l. dat we niet begrijpen, hoe het aan de redactie gelukken zal bij dit formaat haar belofte te vervullen. Die belofte is nog al groot. Naar haar oordeel voldoen de a.r. dagbladen niet aan de behoefte om principieel het a.r. huis te bouwen, waarom men meent dat deze bladen door onze jeugdige anti-revolutionairen weinig gelezen worden. Dit nieuwe blaadje wil dan in die behoefte voor zien. Maar daarvoor zal dan - zal dit goed geschieden meer ruimte noodig zijn dan dit blaadje biedt. De toelichting van Dr. Colijn op ons Program van beginselen is een heel dik boek geworden. Bovendien lijkt het ons voor de op leiding van onze jeugdige a.r. leden zeer ge- wenscht, dat ze onze a.r. dagbladen lezen. En als ze dat niet doen, moet men hen daartoe opwekken en niet zeggen, dat zij daarin gelijk fiebben. We kunnen dan ook niet zeggen dat we dit blaadje met blijdschap begroeten en er groote verwachtingen van hebben. Zou het ons na een jaar blijken, dat we ons vergisten en dat het metterdaad er in slaagde z'n belofte te vervul len, dan hopen we eerlijk ongelijk te bekennen. Wanneer het niet wilde dienst doen ter ver vanging van onze a.r. dagbladen, maar daarheen telkens verwijzen en verder allerlei berichten ge ven over de actie, dan zou ons oordeel anders luiden. Dan zouden we echter toch nog een tweetal opmerkingen willen maken. Allereerst over den naam, „De Zuid-Nederlander". Met dien naam duidt men gewoonlijk de Vlamingen in België aan. En bij dien naam denkt niemand aan de bewoners van de drie Zuidelijke provincies. En dan over het gedichtje op den verjaardag van onze Koningin. Bij alle eere, die we onze Ko ningin willen brengen, gaan we toch maar niet, zonder meer, wat van Israëls koning gezegd wordt in Psalm 21 op haar overbrengen. Dat wordt bedenkelijk. HEIJ. Filippus Kalender 1935. Uitg. J. B. van den Brink Co. N.V., Zutfen. Het Tractaatgenootschap, genoemd naar den grooten evangelist Filippus zorgt ook al jaren lang voor een scheurkalender. Die van 1935 werd ons al toegezonden en gaarne kondigen we die nu al aan. Het schild is als een schilderijtje zoo mooieen herder met zijn schapen en naast het blok de teksten Joh. 10:27 en Joh. 10: 11. De voorzijde is bewerkt door de predikanten Berends, Buffinga, J. Gispen, J. Mulder en S. J. Popma. De achterzijde door de heeren H. King- mans, W. B. Kroeze en P. de Zeeuw J.Gz. Als premieboek werd uitgegeven een verhaal uit den Spaanschen tijd door H. Kingmans „Als een veldheer op de bergen". 176 bladzijden groot. Al wat deze kalender als winst oplevert komt ten goede aan het tractaatgenootschap. Ook dit kan een reden zijn om deze mooie kalender aan te schaffen. HEIJ. VERANTWOORDING van LIEFDEGAVEN KERSTFEEST 1934. Met hartelijken dank ontvangen door Mej. Pouwer van Mej. N. te Middelburg 0.50. Linnenkast-Comité. Nog voor 1 Oct. ontvangen. Met hartelijken dank uit Goes van N. N. 5. van de M. V. „De Heere is onze Banier" te Wol- phaartsdijk 15. S. E. HEIJ—GOSLINGA. Middelburg. Ontvangen door tusschenkomst van br. Willeboordse 2.50 van een zuster der Gemeente. Voorts gevonden in onze collecte voor de Zending 2.50, nagift tekort der Kerk 2.Hartelijk dank. F. DAMEN, Kassier Diaconie. ZENDING. Ontvangen van Leintje en Betsy Looisse 400 centen. Namens de Commissie mijn hartelijken dank. W. P. WATTEL, Penningmeester. Korte Noordstraat E 8. VEREENIGINGSLEVEN. Geref. Meisjesuereeniging „Meisjesroeping"M'burg. Afdeeling A. Gew. Gesch. Het boek „Nehemia", J. Verstraate. Vad. Gesch. „Periode 1572—1574", B. en B. 12 April '29, M. den Boeft. Bijdrage A. Cornelissen. Afdeeling B. M. O. Schets 23. „De beroepen waarin de vrouw onzer dagen optreedt" door Nel Pouwelse. Bijdrage Bets Frangoys. Geref. Meisjesvergadering „Nunia", Middelburg. Afdeeling I. Bijb. Gesch. „Teekenen en wonderen" door Nellie de Voogd. Na de pauze Reciteeren door Jo Wattel en Leni Dorleijn. Afdeeling II. Bijb. Gesch. „Teekenen en Wonderen" door Jaantje de Kam. Na de pauze vrije werkzaamheden. Afdeeling III. Bijb. Gesch. „De verheerlijking op den Berg" door Jeanne Tange. Na de pauze voorlezen uit„Te mogen leven". Vergadering der Geref. Meisjesuereeniging Het ontluikend leven" op Zondag 7 Oct. 1934 in de consistorie der Geref. Kerk te St. Laurens. G. G. „De barmhartige Samaritaan" door N. Corbijn Reciteeren doorB. Sanderse. Na de pauze V. G. „Karei V" door P. Riemens. Memoriseeren door C. Vogel. Geref. Jongelingsver. Sola-FideMiddelburg. Schriftst. III. „De Schrift in haar geheel en in deelen", C. Antheunisse. A. R. art. 5 II. „De handhaving van den eed", C. Franse. Varia P. Wisse. Bezoekers hartelijk welkom. Gereformeerde Knapenvergadering SamuëlM'burg. Afdeeling II. B. G. „Verloren en gevonden", vr. P. Pouwer. K. G. „Innocentius III", vr. J. v. Sluys. Afdeeling III. B. G. „De bekeering van Paulus" door vr. Jonkheer. V. G. „Ontwikkeling van maatschappelijke toestan den" door vr. Clement. Geref. Jongelingsvereeniging „Herman Faukeel". 0. T. „Elia", I, door vr. P. van As. V. G. „Los van Spanje" door vr. J. Joosse. V. „Dr. Liitzen Wagenaar", Middelburg. N. T. Schets 6. „Johannes den Dooper", I, vr. J. Drost. M. O. 7. Schets 7a. „Kerk en Maatschappij", A„ vr. K. Ton. Vergadering der C. J. V. Pred. 12 la te Koudekerke op a.s. Zaterdag 6 October des avonds om 8 uur in het Vereenigingsgebouw. Agenda: 1. O. T. Deel I, les 2. „Adam en Eva", Gen. 2. Vriend K. Siera. II. Voordrachtvriend D. Simonse. Memorisatie vriend P. Izeboud. III. V. G. Les 12. „De stempeling van ons volks karakter" door vriend C. Daane. CORRESPONDENTIE. F. te M. In den grond der zaak is U het met br. G. eens. Deze sprak alleen z'n verwachting uit, dat de mindergegoeden, ondanks den nood der tijden, nog gaarne een offer der dankbaar heid zullen brengen. Plaatsing van Uw schrijven is dus niet noodig. HEIJ. IN DE GEREFORMEERDE KERKEN IN ZEELAND OP ZONDAG 7 OCTOBER 1934. CLASSE MIDDELBURG. MIDDELBURG. Collecte voor de Kerk. Hofpleinkerk 9.30 uur Ds. K. Oussoren te Broek onder Akkerwoude. 6 uur Ds. W. F. M. Lindeboom Noorderkerk 9.30 uur Ds. D. Bremmer 2 uur Ds. D. Bremmer 6 uur Ds. K. Oussoren Bevestiging. Maandagavond 8 uur Ds. A. H. Oussoren Intrede. Collecte voor de Kerk. Arnemuiden 9.30 en 2 uur Ds. H. Scholing Vrijdag 2.30 uur Ds. H. Scholing Huwelijksbevestiging. Domburg 9.30 uur Ds. J. E. Visser 2 uur Lezen eener Leerr. Gapinge 9.30 uur Lezen eener Leerr. 7 uur Ds. J. W. Tunderman Grijpskerke 9.30 en 2 uur Ds. H. Pestman Koudekerke 9 en 2 uur Ds. A. C. Heij St. Laurens 9.30 en 2 uur Ds. A. Koning Meliskerke 9.30 en 2 uur Ds. M. Vreugdenhil Oostkapelle 9.30 en 2 uur Ds. M. J. v. Dijken Serooskerke 9.30 en 2 u Ds. W. F. M. Lindeboom Souburg 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Ds. H. A. Wiersinga Veere 9.30 en 2 uur Ds. J. v. d. Guchte Vlissingen 9.30 en 5.30 uur Ds. H. A. Wiersinga Collecte Emeriti. Vrouwepolder 9.30 en 2 u. Ds. J. W. Tunderman Bed. H. Av. en Dankz. Westkapelle 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Ds. J. E. Visser CLASSE ZIERIKZEE. Brouwershaven 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Ds. J. Meester Bruinisse 10 en 5 uur Ds. J. P. linger Colijnsplaat 9.30 en 5.30 uur Ds. H. Veenstra Geersdijk 9.30, 2 en 5.30 uur Lezen eener Leerr. Haamstede 9.30 en 2 uur Ds. Z. Hoek Kamperland 9 en 2 uur Ds. F. J. v. d. Ende 6 uur Lezen eener Leerr. Nieuwerkerk 9.30, 2 en 6 uur Lezen eener Leerr. Oosterland 9.30 uur Ds. J. Meester 2 uur Lezen eener Leerr. Scharendijke 9.30 en 2 uur Ds. J. B. Vogelaar Wissekerke 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Zierikzee 10 en 6 uur Dr. J. van Lonkhuijzen Zonnemaire 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. CLASSE THOLEN. Arum Jacoba Polder 9.30 en 2 uur Ds. J. Spoelstra Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 uur Ds. W. M. le Cointre Krabbendijke 9 en 2 uur Ds. M. Ros Poortvliet 9.30, 2 en 6 uur Ds. de Jager te Amerongen. Rilland-Bath 9.30 en 2 uur Cand. A. v. d. Ziel te Nijmegen. Tholen 9.30 en 2 uur Dr. C. Veltenaar Oud-Vosmeer 9.3Ö en 2 u. Ds. C. A. Vreugdenhil CLASSE GOES. Baarland 9.30 en 2.30 uur Ds. G. Leene Borssele 9 en 2 uur Lezen eener Leerr. Driewegen 9.30 en 2 uur Ds. H. Fransen Kapelle-Biezelinge 9.30 en 2 uur Ds. A. Scheele Goes 9.30 en 5.30 uur Ds. M. B. v. 't Veer te Zevenbergen. 's-Gravenpolder 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Heinkenszand 9 en 2 uur Ds. Joh. Booij Yerseke 9.30 en 2 uur Ds. H. Torenbeek Wemeldinge 9.30 en 2 uur Cand. M. P. van Dijk Kruiningen 9.30 en 2 uur Ds. J. Koolstra Nieuwdorp 9.30 en 2 uur Ds. E. Beukema Wolphaartsdijk 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. CLASSE AXEL. Aardenburg 9.30 en 3 uur Ds. Joh. A. Tiemens Axel 9.30 en 2 uur Ds. J. S. Post Hoek 9.30 en 2 uur Cand. E. Jansen te Wierden. Oostburg 9.30 en 2 uur Ds. Th. P. Potma Schoondijke 9.30 en 2 uur Ds. D. de Vries 11 Oct. 3.30 uur Ds. D. de Vries Huwelijksbevestiging. Terneuzen 9.30 en 2 uur Ds. S. Groene veld Zaamslag 9.30 en 2 uur Ds. A. B. W. M. Kok

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1934 | | pagina 3