KERST-ORATORIUM PREDIKBEURTEN Afscheiding 1834, toegestaan 5. Verzoek af vaardiging Zangvereeniging „Soli Deo Gloria", aangewezen worden de brs. C. Jobse en Ver- hage 6. Handelingen Curatoren Theologische School, zullen circuleeren. Kerkelijke stand. Doopattest ingekomen van Grijpskerke, Leuntje Boone. Rapportenvan oud. Sturm betr. afscheid Ds. Scheele en bezoek Zangvereen. van oud. Wondergem betr. bezoek J. V. en Chr. School; van br. Adr. Melis betr. openbare vergadering Contactcomm. van br. J. Jobse van Jaarverg. M. V. „Sursum Corda". Diaconale Zaken worden behandeld. Stand der kas. Kassaldo per 1 Nov. 141.34. Ontvang sten 392.67. Uitgaven ƒ248.85. Kassaldo per 1 Dec. 285.16. Zondag 7 Januari a.s. zal D.V. voor de ge meente optreden Cand. J. A. Vink van Vrees wijk. De benoeming van br. H. Geldof tot reserve organist voor het jaar 1933 wordt gecontinueerd voor onbepaalden tijd. Rondvraag. Sluiting. DE LOCO-SCRIBA. VERGADERING van den Kerkeraad van St. Laurens, gehouden op 4 Dec. 1933. De vice-praeses br. P. Boon opent op gebrui kelijke wijze. Ds. A. Koning zal iets later ter vergadering komen br. Vroon is met kennisgeving afwezig. Notulen na lezing goedgekeurd, evenals die van de vergadering met de lidmaten der gemeente. Ingekomen Stukken a. van de A. R. Kiesver- eeniging ter plaatse een verzoek om op 20 Dec. a.s. over het kerkgebouw te mogen beschikken. Op de gangbare voorwaarden toegestaanb. van de Meisjesvereeniging een verzoek om op Donderdag 14 Dec. de gemaakte goederen aan de Diaconie te mogen overdragen. Brs. Sanderse en Vogel worden afgevaardigd c. Schrijven van Dep. voor Evang. in België met verzoek om in '34 een collecte te houden. Is reeds vast gesteld d. van Comité ter herdenking van de Afscheiding een verzoek een herdenkingscollecte te houden. Aangehouden e. van Dep. voor de Zending onder de Joden, een opwekking een collecte te houden. Staat reeds op de collecte- lijst van de Nederl. Middernachtzendings- vereen. een verzoek om steunaangezien in onze gemeente op andere wijze wordt gesteund, voor kennisgeving aangenomen. RapportenBr. Prins doet mededeeling dat br. Vroon en hij aan de opdracht den kerkeraad te vertegenwoordigen bij het afscheid van Ds. Scheele, hebben voldaan. Diaconale Zaken. Brs. diakenen doen mede- deelingen van gedaan werk. Ds. Koning komt ter vergadering en neemt de leiding over. Praeses rapporteert over gehouden ziekenbe zoek. Ook wat het aantal zieken betreft is er reden tot dankbaarheid. Br. Boon rapporteert over z'n bezoek aan de catechisatie. Rondvraag enkele zaken het kerkgebouw rakende worden naar de Commissie van Beheer verwezen. Lezing Persverslag. Sluiting. DE KERKERAAD. VERGADERING van den Kerkeraad (Breed). Middelburg, 7 December 1933. Praeses br. v. d. Welle. Aanwezig 41 broeders. De Praeses opent de vergadering, laat zingen vers 9 van de 10 geboden, leest Ps. 146 vers 510 en gaat voor in gebed. De notulen der vorige vergadering worden gelezen en vastgesteld. Ingekomen Stukkeneen aanvrage voor het houden van een collecte voor de Jodenzending, een halve collecte toegestaan verslag van de Evangelisatie der kerken in Drenthe, zal ar chief worden gedeponeerd een schrijven van het Ned. Bijbelgenootschap, waarin verzocht wordt als kerkeraad lid te worden der afdeeling Mid delburg, waartoe wordt besloten een schrijven van br. Hondius, met verzoek de daarbij ge voegde volmacht van finantieele handelingen te Joen geschieden door Dr. Dreckmeier, ten name van de Geref. Kerk te Kïiddelburg, in handen gesteld van Deputaten Verslag Christelijke ver- eeniging Wagenborgen, gedeponeerd in het ar chief, de begrooting 1934 der kerk een zestal aanvragen voor steun, vijf daarvan verwezen naar de Commissie ad hoe en een voor kennis geving aangenomen. Commissie voor doopaanvragen enz.één in gekomen attestatie aanvaard één aangevraagde attestatie toegestaan. Overgegaan wordt tot verdere behandeling van het beroepingswerk. Aan de gemeente wordt het volgende tweetal voorgesteld Ds. D. Brem- mer te Hoek van Holland en Ds. J. B. van der Sijs te Steenwijk. De gemeente zal in de ge legenheid worden gesteld om Maandagavond 11 Dec. a.s. om 8 uur in de Gasthuiskerk een keuze te doen. Tevens zal dan verkiezing van ambts dragers plaats hebben. Die des avonds verhin derd zijn ontvangen des middags van 12 uur gelegenheid hun stem uit te brengen. Tot tijdelijk 2en Praeses van kerkeraad Breed wordt gekozen br. Loodewijk. Censura Morum wordt gehouden. Geen der broeders heeft bezwaar. De Praeses wenscht de broeders een gezegende Avondmaalsviering. Rondvraag. Dankzegging. Sluiting. Vrijdag 15 Dec. a.s. Breed. DE KERKERAAD. Gereformeerde Kerk Middelburg. Ingekomen met attestatie van: Papendrecht, Johanna de Ridder, L. Noordstraat C 21 Se- rooskerke (W.), Suzanna van de Putte-Cevaal, O. Vliss. Weg V 2 Vlissingen, Wed. Kastelijn- Swennen, Rusthuis. Ingekomen met doopattest vanBergen op Zoom, Margaretha D. Verburg, Achtersingel Q 133 Domburg, Johanna Geertse Ad., Korte St. Pieterstraat A 82 Kamperland, Anna J. Filius, Dam G 33 Serooskerke (W.), Cornelia S. den Hollander, Dam G 77. GedooptHelena C. van Aartsen, Penning- hoeksingel L 65a David Davidse, Jodengang R 213b Willem A. Goudswaard, Korte Noord straat E 4 Dirk P. Jeras, Gravenstraat I 261 Jacoba Jannetje Louisse, Gortstraat K 34 Jacoba J. Luijk, Veersche Weg S 254z Wiecher Man- demaker, Zach. Jansenstraat W 72 Adriana C. Marinissen, Noordweg R 2 Cornelia Meliefste, Vliss. Bolwerk Q 300 Wilhelmina Pleijte, Pen- ninghoek L 56 Jacobus A. Provoost, Seisweg R 125 Abraham en Christiaan Riemens, Am. Voetpad T 105 Willem L. Riemens, N. Oos- terschestraat N 98 Trijntje van Roon, Lange- viele K 219 Robert Schroevers, Klein Vlaande ren M 147 Jacobus en Matthijs Sturm, Seisweg R 150 Willem F. Terpstra, Dam G 33 Jan J. Traas, Zach. Jansenstraat W 268 Adriaan Wattel, Schroeweg V 30 Abraham Wielema- ker, Korte Gortstraat K 15. Gehuwd Jan de Rijke en Tannetje C. Mar- teijn, Amsterdam Willem de Wolf en Marga retha J. Polderman, Amsterdam Jan H. Ande- riesse en Maatje F. Polderman, Jodengang R 227g Cornelis J. Polderman en Pieternella J. Geertse, Hofplein D 76 Boudewijn A Feij en Adriana C. Littooij, Lange Burg C 109 Jacobus J. Franse en Maatje Alewijnse, Noordweg S 236; Anthonie M. Hofman en Maria J. Plansoen, Seis weg R 79a. Vertrokken met attestatie naarAardenburg, Sara J. C. van Overbeeke, Gasthuis 's-Graven- hage, Jan Boersma, Langeviele K 390 Koude kerk a. d. Rijn, Antje Westerterp, Seisplein Q 286 Koudekerke, Tona van Sluijs, Molenwater M 257 Nunspeet, Neeltje Wattel, Dam G 53 Vlissingen, Egbert H. Kuipers en kind, Nieuw- straat H 34 IJsselmonde, Bastiaan C. van Boc- kel en 2 kinderen, Vlissingschestraat K 44 Zalt- bommel, Theodorus C. J. de Smidt en gezin, Bogardstraat D 49. Vertrokken met doopattest naarAmsterdam (Z.), Douwe van Swigchem, Dwarskade G 110; Willem J. de Wolf, Segeerssingel V 52 Co- lijnsplaat, Prientje Slotema, Langeviele K 390 Delft, Marinus L. van der Moer, Gortstraat K 9/10 Kamperland, Sara van Maldegem, Noord weg S 222 Oostkapelle, Adriaan van Maldegem, Noordweg S 222 O. en W. Souburg, Jacobus van Maldegem, Noordweg S 222 Utrecht, Wil lem J. Kögeler, Koepoortstraat E 63 Vlissingen, Cornelis Adriaanse, Zusterstraat I 210 Adriaan Breel, Korte St. Pieterstraat F 29 Rina van der Gilst, Markt C10; Zierikzee, Anthonie C. Feij, Lange Burg C 106. OverledenWed. C. Hondsmerkvan Loo, Rusthuis Wed. C. KoddeMelis, Zusterstraat 1216; Jacomina M. Meijers, Oostkerkplein N 160 Pieter Simonse, Overveldslaan E 55 Wed. VoorhansHaccou, Rusthuis Adriaan Walra ven, Rusthuis Lourens Wondergem, Rusthuis. Verhuisd A. Beeftink van Noordsingel S 171a naar Meidoornlaan S 1561; A. Bostelaar van Gravenstraat I 289 naar Breestraat O 179 P. Bouman van Lond. Kade H 54 naar Park ,,De Griffioen" R 239b Mej. L. Castel van Lange Singelstraat N 191 naar Rotterd. Kade O 240 Mej. E. Dekker van Spanjaardstraat F 57 naar Armen. Schuitvlot Q 264 J. W. Diermanse van Koepoortstraat E 53 naar Seisweg R 135g Mej. J. en Mej. S. E. Dourlein van Seisweg R 179 naar Molenwater N 46 Mej. J. den Hollander van Bogardstraat D 33 naar Rusthuis C. Hooft- man van Segeerstraat H 92 naar St. Pieterstraat F 51 H. M. Huiszoon van Heerenstraat H 145 naar Arn. Voetpad T 10 J. C. F. van Kamer van Varkensmarkt K 37 naar Langeviele K 390 Mej. S. J. Melis van Spanjaardstraat E 93 naar Noordbolwerk M 231a Mej. J. Midavaine van Koepoortstraat E 54 naar Koudek. Weg D 24 A. de Poorte van Penninghoeksingel L 42a naar Park ,,De Griffioen" R 239a P. van de Putte van Nadorst naar O. Vliss. Weg V 2 L. J. Riemens van Spanjaardstraat F 69 naar Veer sche Weg T 230 J. van Tuinen van N. Vliss. Weg E 173 naar Penninghoeksingel L 42a. DE GEREFORMEERDE BEWEGING IN POOLSCH OEKRAÏNE. De beweging consolideert zich. Een eigen superintendent. Dominé M. Zurakowskyj te Kolomeaa, een der leiders van de Gereformeerde Beweging in Galicië, schrijft aan Ds. F. Dresselhuis te Olde- boorn, die de uitgave van den Heidelberger Catechismus in het Oekraïnsch bezorgen zal „Wij namen deel aan de Synode van de Pa- tronaatskerk in Warschau en volgens een besluit van de Synode is de Bond onzer gemeenten tot een zelfstandige Oekraïnsch Gereformeerde Kerk verklaard met als superintendent, den Ame- rikaansch-Oekraïnschen predikant, professor Wasyl Kusiw. Met de Gereformeerde Kerk van Warschau, waarbij wij ons tijdelijk hadden aan gesloten, blijven wij verder in vriendschappelijk contact. „Wij verheugen ons zeer, dat de Nederland- sche geloofsgenooten zich zoo voor onze bewe ging interesseeren en er zelfs een Comité in het leven zal geroepen worden om onze beweging te steunen. Wij zien, dat het woord „dienen" van onzen Heiland aan de Nederlanders bekend en tot daad geworden is. Wij danken God voor Zijne genade, dat Hij ulieden geroepen heeft om de Oekraïners, die het Rijk Gods zoeken, te helpen. „Wij staan voor de poorten van Rusland, waar de godloosheid heerscht, en meer dan een van onze gemeenteleden was door deze pest reeds aangetast, maar thans zijn ze voorbeeldige, in het evangelie goed onderlegde strijders voor de zaak van het Rijk des Heeren. Vele, vele Saulussen zijn thans PaulussenEen wonder van de 20ste eeuw. „Wij zijn gelukkig, dat de Almachtige ons tot dezen arbeid heeft geroepen. Alles wijst er op, dat het Bolschewisme op zijn laatste beenen loopt, en dan zullen wij nog een grootere taak bekomen, n.l. de evangelisatie van de tegenwoor dige godlooze bolschewistische Oekraïne. „Wij strijden thans tegen de Katholieken. De Lutherschen doen ons groote schade, omdat zij in hun eeredienst allerlei hebben ingevoerd, waardoor zij aan de Katholieken de wapens in de hand hebben gegeven tegen de Evangelischen in het algemeen „Waaraan wij op het oogenblik de meeste behoefte hebben 1Een Gereformeerde geloofs leer. 2. Een psalm- en gezangboek. 3. De uit breiding van ons eenigst maandblad „De Zaaier". „Wij vragen U zeer dringend, of gij ons wilt ondersteunen, opdat wij, strijders in de voorste linie, merken, dat achter ons, Gereformeerden, heel de Gereformeerde wereld staat." Wie deze uitnemende zaak wil steunen, zende zijn bijdrage aan Ds. F. Dresselhuis, giro 82691. De schrijver van bovenstaanden brief gewaagt van Saulussen, die Paulussen werden. Hij is zelf een van deze. Van revolutionair-socialist werd hij, mede door het lezen van Calvijns Institutie, een beslist Calvinist. („De Standaard" 7 Juli 1933.) VERANTWOORDING van LIEFDEGAVEN Middelburg. De Vrouwenvereeniging „Bid en Werk" vierde Woensdag 6 December haar 20ste jaarvergadering. Br. de Kam, die met br. de Jonge als afgevaardigden der Diaconie aanwezig was, zou dezen avond de leiding hebben. Wij zongen Ps. 68:10 en lazen een gedeelte uit Matth. 6 1934. Na een korte inleiding door br. de Kam, volgde het welkomst woord door onze Presidente. Hierna de verslagen van Secretaresse en Penningmeesteresse. Uit het verslag der Secretaresse bleek, dat dit jaar de volgende kle dingstukken waren gemaakt12 mansborstrokken, 12 mansonderbroeken, 12 manshemden, 3 paar vrouwen kousen, 6 overhemden, 12 vrouwenhemden, 6 rokken, 12 onderjurkjes, 9 directoirs, 12 paar jongens- en meisjeskousen, 24 lakens, 24 sloopen, 10 dekens, 6 vrouwenborstrokken, 8 boerinneschorten, terwijl we reeds in den loop van het jaar hadden afgegeven 18 luiers, 9 molton luiers, 4 sloopjes, 4 lakentjes, 6 hemdjes, 6 borstrokjes, 4 truitjes, 2 wollen dekentjes, 1 laken, 2 mansborstrokken, 1 manshemd, 1 vrouwen flanel, 1 wollen deken, alles tezamen dus 217 stuks en 11 dekens. Wij zeggen onze begunstigers hartelijk dank voor hun steun ons ook in dit jaar weer ge schonken. Wij hopen, dat ge zoo lang ge hier toe in staat zult zijn onze Vereeniging zult blijven steunen. Moge God ons bij voortduur blijven zegenen, op dat wij mogen blijven werken. Namens het Bestuur, Mej. v. d. KUIP—POTAPPEL, Presidente. Mej. v. DORTTANGE, Secretaresse. Middelburg. Met blijdschap mogen wij melden het prachtig resultaat op de vraag om hulp voor de Evangelisatie in de Kerkbode van 1 Dec. j.l. Een 8-tal families hebben ons verblijd. Ontvangen door tusschenkomst van br. Loof een pak kleeding. Voorts van de Fam. onder letters D. G. M. W. Vriendelijk dank. Zijn er nog die verzuimden hun kasten na te zien, wij houden ons steeds aanbevolen. De winter begint pas, houdt U er van verzekerd, dat het ge plaatst wordt waar het hoog noodig is. Namens de Evangelisatie Commissie, Molstraat 26. KORTEKNIE. Secr. ZENDING, HOSPITAAL MAGELANG. In dank ontvangen uit het busje van Mej. van der Slikke 2.95; van Mej. A. 1.door tusschen komst van Mej. Wattel, Noordweg, 1.van br. W. En uit het busje van een ouden br. V. 8. Namens de Commissie, L. A. TANGE, Penningmeester. VEREENIGINGSLEVEN. „Het Mosterdzaadje"Koudekerke. Maandagavond halt acht. N. Test. Schets 20. „De opgang naar Jeruzalem", K. Sanderse. Verder Vrije werkzaamheden. Geref. Meisjesvereeniging „Meisjesroeping"M'burg. Atdeeling A. N. T. Galaten, hfst. 5 en 6, J. de Rijke. Maatsch. onderw. Schets 19 „De dienstbode", L. Goedbloed. Memorisatie B. Wattel. Poëzie L. Walraven. Afdeeling B. Bijb. Gesch. O.T. Schets 1711 B.C.III „De val van de eerste stad en Israels erve" door Tanny Davidse. Lees- en reciteeroefening, B. en Bew. 21 Febr. '30 door Do Heuseveldt, Gré Janse en Tini Loodewijk. Geref. Meisjesvergadering „Nunia", Middelburg. Atdeeling I. Bijb. Besch. „De 12-jarige Jezus in den Tempel", Lukas 2 3952 door Rika Roest. Na de pauzeVrije werkzaamheden. Afdeeling UI. Bijb. Gesch.„Voorstelling in de tempel" door Jaantje Davidse. Na de pauze Vrije werkzaamheden. Gereformeerde Knapenv erg ader ing „Samuël", M'burg. Afdeeling I. B. G. les 111: „De verzoeking in de woestijn", vr. Schipper. K. G. les 9 „Julianus, de afvallige", vr. K. Ver straten. Vergadering der G.J. V. Pred. 12:1a te Koudekerke, te houden op Zaterdagavond 7J/£ uur in het Vereenigingsgebouw. Agenda Repetitie-avond voor de a.s. Jaarvergadering o.a. Jaarverslag. Onderwerp „Gewijde Gesch. over Dan. 3", M. Boone. Onderwerp„Maatschappelijk", les 5, deel I, I. de Kam en verder Huishoudelijke Zaken. Geref. Mannenver. „Dr. Herman Bavinck". Ledenvergadering op D.V. Vrijdag 15 Dec. a.s. des avonds 8 uur. Consistorie Gasthuiskerk. Onderwerp „Samuël" door Dhr. W. Willeboordse. Zie Leidraad v. h. Geref. Mann.blad Dec. 1932. Het Bestuur. Geref. Jongelingsvereeniging „Herman Faukeel". M. O. (II) 3 vóór de Kruistochten", B. Pool. A. R. (II) art. 13 (1 en 2) „Handh. v. h. Recht", J. Janse de Jonghe. De Geref. K. V. „Benjamin" te St. Laurens vergadert op Zondag 10 December des namiddags om 4 uur in de consistorie der Geref. Kerk. L Gew. Gesch. Daniël 6 „Daniël in den leeuwen kuil" door vr. A. Wattel. 2. Memorisaties door de vrienden A. Davidse en P. Boon Pzn. De Geref. J. V. Spreuken 8 vers 33a te St. Laurens vergadert op Zondag 10 Dec. 1933 des avonds 7 uur in de consistorie der Geref. Kerk. 1. G. G. ond. 74. „Der Joden terugkeer" door vr. W. Henderikse. 2. Vaderlandsche Gesch. ond. 16 „Strijd tusschen de regenten en Maurits" door vr. J. Gilde. Geref. Jongelingsver. „Sola-Fide"Middelburg. Schr. St. „Vloek-dood-lijden", J. Ton. A. R. art. 21 „Partij-beleid", W. Camper. Varia, J. Wisse. RING MIDDELBURG. Ring vergadering op Vrijdag 15 Dec. 1933 om 7y2 uur in het Militair Tehuis te Middelburg. Gereformeerde Vereeniging „De Vriendenkring". Middelburg. Gezellige samenkomst op Zaterdagavond 8 uur in het Militair Tehuis. Alle jongens boven 16 jaar welkom. IN DE GEREFORMEERDE KERKEN IN ZEELAND OP ZONDAG 10 DECEMBER 1933. CLASSE MIDDELBURG. MIDDELBURG. Hofpleinkerk 9.30 uur Ds. H. Strating te 's-Gravenhage. Voorb. H. Av. 2 uur Ds. H. Strating 6 uur Ds. W. F. M. Lindeboom Noorderkerk 9.30 uur Ds. C. W. J. van Lummel te 's-Gravenhage. Bed. H. Av. 6 uur Ds. C. W. J. van Lummel Dankzegging. Arnemuiden 9.30 en 2 uur Ds. H. Scholing Bed. H. Av. en Dankz. Domburg 9.30 uur Ds. J. E. Visser 2 uur Lezen eener Leerr. Gapinge 9.30 en 2 uur Ds. J. W. Tunderman Bed. H. Av. en Dankz. Grijpskerke 9 en 2 uur Ds. H. Pestman Koudekerke 9 en 2 uur Ds. A. C. Heij St. Laurens 9.30 en 2 uur Ds. A. Koning Meliskerke 9 en 2 uur Ds. M. Vreugdenhil Bed. H. Av. en Dankz. Oostkapelle 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Ds. J. E. Visser Serooskerke 9.30 en 2 u Ds. W. F. M. Lindeboom Souburg 9.30 en 2 uur Ds. J. C. J. Kuiper Veere 9.30 en 2 uur Ds J. v. d. Guchte Vlissingen 9.30 en 5.30 uur Ds. H. A. Wiersinga Kerstcollecte voor de Diaconie. Vrouwepolder 9.30 uur Lezen eener Leerr. 6.30 uur Ds. J. W. Tunderman Westkapelle 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Ds. J. E. Visser CLASSE ZIERIKZEE. Brouwershaven 9.30 en 2 uur Ds. J. Meester Bruinisse 9.30 en 2 uur Ds. J. P. linger Colijnsplaat 9.30 en 5.30 uur Ds. H. Veenstra Geersdijk 9.30, 2 en 5.30 uur Lezen eener Leerr. Haamstede 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Kamperland 9 en 2 uur Ds. F. J. v. d. Ende 6 uur Lezen eener Leerr. Nieuwerkerk 9.30 en 6 uur Ds. M. Heuzeveldt 2 uur Lezen eener Leerr. Oosterland 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Scharendijke 9.30 en 2 uur Ds. J. B. Vogelaar Wissekerke 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Zierikzee 10 en 6 uur Dr. J. van Lonkhuijzen Zonnemaire 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. CLASSE THOLEN. Anna Jacoba Polder 9.30 en 2 uur Ds. J. Spoelstra Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 uur Ds. W. M. Ie Cointre Krabbendijke 9 en 2 uur Cand. Jac. Groen Jr. te Rotterdam. Poortvliet 9.30 en 2 uur Dhr. K. de Vries 6 uur Lezen eener Leerr. Rilland-Bath 9.30 en 2 uur Ds. H. J. Winter te Antwerpen. Tholen 9.30 en 6 uur Dr. C. Veltenaar Oud-Vosmeer 9.30 en 2 u. Ds. C. A. Vreugdenhil CLASSE GOES. Baarland 9.30 en 2 uur Ds. G. Leene Borssele 9.30 uur Ds. Joh. Booij 2 uur Lezen eener Leerr. Driewegen 9.30 uur Ds. E. Beukema 2 uur Lezen eener Leerr. Kapelle-Biezelinge 9.30 en 2 uur Ds. A. Scheele Goes 9.30 en 5.30 uur Ds. W. H. v. d. Vegt 's-Gravenpolder 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Heinkenszand 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Ds. Joh. Booij Yerseke 9.30 en 2 uur Ds. H. Torenbeek Wemeldinge 9.30 en 2 uur Cand. M. P. van Dijk Kruiningen 9.30 en 2 uur Ds. J. Koolstra Nieuwdorp 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Ds. E. Beukema Wolphaartsdijk 9.30 en 2 uur Ds. v. Heiningen CLASSE AXEL. Aardenburg 10 en 2.30 uur Ds. Joh. A. Tiemens Axel 9.30 en 2 uur Ds. J. S. Post Bed. H. Av. en Dankz. Hoek 9 en 2 uur Ds. C. B. Bavinck Namiddag Voorber. H. Av. Oostburg 9.30 en 2 uur Ds. Th. P. Potma Schoondijke 9.30 en 2 uur Ds. D. J. de Vries Bed. H. Av. en Dankz. Terneuzen 9.30 en 2 uur Ds. S. Groene veld Zaamslag 9 en 2 uur Ds. A. B. W. M. Kok ADVERTENTIE N. SOLI DEO GLORIA. MIDDELBURG. op WOENSDAG 13 DECEMBER, 's avonds 8 uur. Kaarten a 57 cent verkrijgbaar bij de Boek handelaren FANOY, FEIJ, D'HUY.

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1933 | | pagina 3