INGEZONDEN STUKKEN. PREDIKBEURTEN Souburg. D.V. Vrijdag 19 Mei a.s. zal het nieuwe kerkgebouw worden ingebruik genomen met de bediening des Woords, welke om half 8 zal aanvangen. De zusterkerken worden hartelijk tot vertegenwoordiging uitgenoodigd. Bij tijdige berichtgeving daaromtrent worden plaatsen ge reserveerd. Voor deze afgevaardigden is de in gang aan de achterzijde van de kerk, langs het rechtsche pad. Verder is de kerk tot kwart over 7 geheel gereserveerd voor de Gereformeerden van Oost en West-Souburg. Na dien tijd zijn de plaatsen ook vrij voor andere belangstellenden. Namens den Kerkeraad, M. A. v. d. PUTTE, Scriba. VERGADERING van den Kerkeraad van St. Laurens, gehouden op 8 Mei 1933. Afwezig met kennisgeving br. G. Prins. De Voorzitter, Ds. A. Koning, opent de ver gadering, laat zingen Ps. 105 vers 3, leest Coll. 3 vers 1217 en gaat voor in gebed. De Scriba leest de notulen, welke worden geteekend. Ingekomen Stukkena. Zending in Spanje, wordt voor kennisgeving aangenomen b. Ver slag over den arbeid onder Nederlanders in Rijn-Pruisen c. Agenda Oud. Conferentie, afg. brs. Boon en Vroon d. Agenda Classis, afg. br. v. d. Hofstede, sec. br. Vroon e. Rapport inzake Leerboek Catechisaties. Rapporten a. Ziekenbezoek, gunstig b. Huis bezoek, geen bijzonderheden c. Vervolg huis bezoek. Diaconale Zaken. Enkele giften zullen worden verstrekt. Finantieele Zaken. Een br. wenscht aan de z.g. nieuwe regeling mede te doen. Bespreking finantieele zaken. In beginsel wordt besloten tot het houden van een Gemeentevergadering. Rondvraag. Lezen Persverslag. Sluiting. Serooskerke. KORT VERSLAG van de ver gadering van den Kerkeraad gehouden op Maandag 8 Mei 1933. Afwezig twee diakenen vanwege lichte on gesteldheid. Opening. Notulen. Ingekomen Stukken. 1. Verslag arbeid Rijn- Pruisen en Westfalen, zal circuleeren 2. Agen dum Zeeuwsche Ouderlingen Conferentie op 17 Mei a.s., afgevaardigd worden de brs. W. Lou- werse en P. Meyers 3. Schrijven Deputaten der Provincie ad art. 13 D.K.O. betreffende het weduwepensioen het standpunt van den Ker keraad zal aan de Deputaten worden bericht 4. Schrijven van den heer A. Westdorp, met verzoek om een jaarlijksche toelage van den Kerkeraad als schadevergoeding voor de tot stand gekomen Zondagssluiting der café's, waar toe de Gemeenteraad beslootop dit verzoek wordt afwijzend beschikt in het antwoord zal er op gewezen worden dat wellicht op andere wijze de derving van inkomsten kan worden ge compenseerd. Kerkelijke Stand. Attestatie aangevraagd naar Souburg door Krijn Melis Pietersz. ker kelijke huwelijksbevestiging aangevraagd tegen 24 Mei a.s. door Pieter Abrahamse en Neeltje de Nood. Rapporten over het afgelegde huisbezoek wor den uitgebracht en besproken. Diaconale Zaken. Saldo in kas 231.96J/£. Ontvangsten 190.45. Uitgaven 148.90. Kas saldo 273.51 H. Censure Morum. Rondvraag. De belijdeniscatechisanten komen ter vergade ring en worden door den Praeses uitvoerig on dervraagd uit Schrift en Belijdenis. Na dit on derzoek, dat zeer bevredigend verloopt, worden door den Kerkeraad toegelaten tot de Open bare Belijdenis des Geldofs Dingeman Adriaan- se, Adriaan Janse Az., Jacobus Hendrik Janse Az., Louis de Visser, Pieter Wondergem, Pie- ternella Barentse, Maatje Joziasse Ld., Magda- lena Suzanna Louwerse, Josina Louws, Teuntje Louwerina Matthijse, Marie Melis Cd., Leintje Melis Prd., Neeltje Melis Psd., Jacomina Meyers Cd., Marie Meyers Sd., Martina Meyers Jd., Neeltje Meyers Ld., Elisabeth Christina Sturm, Leuntje Wondergem. Eén der catechisanten dankt den Praeses na mens allen voor het genoten onderricht. Hierna wordt de vergadering met dankzegging gesloten. DE SCRIBA. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie) Evangelisatie Zangkoor Middelburg, Geachte Redactie Langs dezen weg vragen wij U vriendelijk een plaatsje in Uw blad, waarvoor bij voorbaat onzen dank. Daar het op 6 Mei een jaar geleden is, dat ons koor werd opgericht, heeft het Bestuur ge meend iets te moeten doen tot uitbreiding van het koor. We willen dan ook door plaatsing van dit stukje nogmaals een beroep doen op de medewerking van onze Gereformeerde br. en zr. om toe te treden tot ons koor. Laten we toch allen doordrongen zijn van het schoone werk der Evangelisatie in wier dienst wij staan. Deze Evangelisatie in al haar vertakkingen is toch een arbeid voor Gods Koninkrijk om het ver lorene te zoeken. Waar er in andere plaatsen van ons land zulke bloeiende Zangkoren zijn, zou dit in Middelburg onmogelijk zijn Laten we dit niet gelooven, maar laat dan ook een ieder die de gave der zanglust van God heeft ontvangen deze dan ook aanwenden in dienst van Zijn Koninkrijk. Zijn er misschien onder ons die reeds lid zijn van een andere Vereeniging, dit behoeft toch ook geen bezwaar te wezen om tevens lid van bovengenoemd koor te wor den. Laten we nu, terwijl het ongeloof zich op maakt om alles aan zich te onderwerpen en zich als één man aaneensluiten ons ook opmaken. La ten wij daartegen over het Evangelie uitdragen door ons woord en lied. Een ieder stelle zich de vraag, mag ik mij aan dezen arbeid onttrek ken Wanneer er mochten zijn, die wenschen toe te treden, laat ze dan naar onze repetities komen die we iederen Maandagavond houden in de school Heerengracht. Gij zoudt er ons mee verblijden. We zijn nog jong, maar we zijn ook nog klein, dus ook nog voor uitbreiding vatbaar. Help ons dan in dezen arbeid ze staat in dienst van Jezus Christus om zondaren toe te roepen Er is nog plaats, ook voor U Zij, die als nieuwe leden wenschen toe te treden, worden vriendelijk uitgenoodigd tot het bijwonen van onze eerste jaarvergadering, te houden op Maandag 15 Mei 's avonds 8 uur. Onze nieuwe repetities beginnen op Maandag 22 Mei, beide in schoollokaal Heerengracht. HET BESTUUR. IJmuiden-Oost, Kievitlaan 4, 5 Mei 1933. Hooggeachte Redactie, Ik meen met een enkel woord te mogen en te moeten antwoorden op de in Uw nummer van 28 April j.l. voorkomende beoordeeling van mijn boek „Jasper Leynsen", in het vertrouwen, dat U wel zoo goed zult willen zijn, billijkheids halve, dit enkele woord aan Uw lezers bekend te maken. Het was, 'gelijk Ds. Heij, met wien ik corres pondeerde, opmerkte, inderdaad niet de Voor zitter van de Dordtsche Synode, maar de Secre taris van die Synode, van wien de mededeeling op bl. 11 van mijn boek geldt. Een „mantel der liefde" komt, naar het mij voorkomt, hier niet van pas, omdat het historische toestanden be treft, die onweerspreekbaar zijn. Een dronken man was in dien tijd van ruwere zeden een ge wone verschijning. In mijn verhaal had ik het noodig, dit aan te duiden. Liefderijk ware het van Ds. Heij geweest, in dien hij in zijn beoordeeling had medegedeeld, dat ik hem ruiterlijk mijn vergissing heb bekend. Voor de rest weet ik niet, of mijn historiebe schouwing zoo geheel onbetrouwbaar is, al zal ook aan mijn werk de fout van alle menschen- werk kleven die van het onvolmaakte. Met dank voor de plaatsing, Hoogachtend, Uw dw. dr., H. VAN MALSEN. Naschrift. Gaarne verleenen we plaats aan bovenstaande brief van den heer van Mal- sen, maar veroorloven ons dan, daar enkele op merkingen bij te plaatsen. 1. Volkomen juist is, dat de schrijver in een particulieren brief tegenover mij zijn vergissing inzake Bogerman erkende. Maar dat was in een particulier schrijven en zonder nader verlof achtte ik mij niet bevoegd dat te publiceeren. 2. Met een erkenning van die vergissing in dit ingezonden stuk ook al waardeeren we die ruiterlijke erkenning ten zeerste is echter die vergissing in het boek niet weggenomen. Dat boek gaat overal, waar het gelezen wordt, die op bl. 11 voorkomende vergissing nog als waarheid verbreiden. Omdat we tegen die ver breiding bezwaar moeten maken, konden we het boek niet aanbevelen. 3. Ook in dit „Ingezonden" maakt de heer van Malsen weer een historische vergissing, wanneer hij nu daarin den Secretaris der Synode ten laste legt, wat van den Voorzitter der Sy node niet kan gehandhaafd blijken. Bij dien Secretaris der Synode denkt men, omdat Boger man Voorzitter genoemd wordt en niet Praeses, aan den Scriba der Synode. Daar de Synode twee Scribae had n.l. Damman en Homnius, is dan nog niet duidelijk wie hier bedoeld zou zijn. De heer van Malsen bedoelt echter geen van beide. Uit zijn particulieren brief mag ik nu wel publiceeren, dat hij daarmee het oog heeft op den Leidschen hoogleeraar Heinsius. Deze was echter zooals te lezen staat in „Van strijd en overwinning" door Dr. L. H. Wagenaar, bl. 280 Secretaris van het college van Com missarissen En van dezen man schrijft Dr. Wagenaar daar dan verder nog „Geen Augus- tinus of Calvijn, maar de Grieksche herder dichter Theocritus is zijn lievelingsschrijver en meer dan de diepe waarheid Gods schijnt de schoonheid en vreugde van het leven hem te. bekoren". 4. Laat het waar zijn, dat in dien tijd met z'n ruwere zeden een dronken man een gewone verschijning was Dr. Wagenaar, in het ge noemde boek schrijft er wel ietwat anders over, bl. 285 dan gaat het toch niet aan, wanneer men het al noodig acht de jeugd daarmee op de hoogte te brengen, zonder dat men daarbij his torische zekerheid heeft, een geëerden naam te noemen, als voorbeeld van die dronkenschap. En wanneer al Bogerman hier had kunnen genoemd worden, ware het liefderijk geweest van den heer van Malsen, als hij gedacht had „laat ik als voorbeeld toch maar liever een ander noemen HEIJ. Iets over ons werk voor de linnenkasten van het Zendingsterrein „Magelang", Na ontvangst van de kisten met kleedingstuk- ken, schreef Dr. Dreckmeier o.a. „Wat hebt U ons verblijd door de beide goed gevulde kisten met linnengoed, die we in Januari en Februari mochten ontvangen. Waar het zie kenhuis bijna voortdurend bezet is en vooral de baby-afdeeling steeds meer dan vol is, kun nen we alles zoo goed gebruiken. U moest eens hebben kunnen zien, hoeveel vreugde de kisten gaven. Vooral om kindergoed zaten we erg verlegen. Het is sinds begin Ja nuari zware regentijd, zoodat er vele dagen lang slechts weinig uren zon was. Voor de wasscherij is dat een groot ongeluk, aangezien het drogen na de wringmachine uitsluitend door de zon ge schieden moet. Ook hebben we weinig overdekte droogruimte. Het goed moet met dat buiige weer vaak drie of vier keer naar buiten en binnen gebracht worden om niet kletsnat te regenen waar we voor de baby-afdeeling toch al te weinig goed hadden, geeft dat een heele zorg." De zorg voor de huishouding rust vnl. op Mej. Soetartinem, een Javaansch meisje. Dr. Dreckmeier schrijft„Zij heeft voor een Javaansch meisje van 21 jaar een zware taak in de zorg voor keuken, wasch en linnenkamer. Al is het ziekenhuis nog niet zoo heel groot, er komt toch heel wat kijken. De controle op de wasch vooral kost heel wat hoofdbreken. Ge lukkig hebben we twee betrouwbare waschlui, en hebben we geen open slooten op het terrein zooals b.v. in Wonosobo, waardoor nogal eens een stuk waschgoed wordt weggespoeld. Zoo mogelijk wordt er tweemaal per jaar een groote controle door de zuster gehouden toen dit on geveer Juli gedaan is, bleek er vrijwel niets te zijn zoekgeraakt. Dat pleit dus voor de dage- lijksche controle. Een enkele keer ziet een pa tient natuurlijk ook wel eens kans iets mee naar huis te sleepen de gebouwen zijn hier zooveel meer open dan in Hollnad." Ook zuster v. d. Waal zond tegelijkertijd een brief. Ze schrijft o.a. „Het ziekenhuis ligt steeds vol, we komen soms plaats te kort. Waar we oorspronkelijk 56 bedden hadden, hebben we ër nu 71. Ik ben hier nu al weer negen maanden de tijd is omgevlogen, vooral daar je hier de eerste tijd zooveel nieuwe indrukken te verwerken hebt. Alles is hier dan ook anders dan in een Hollandsch ziekenhuis personeel, patiënten en vooral de taal niet te vergeten. De patiënten zijn buitengewoon flink, ze kunnen pijn lijden zonder een spier van hun gezicht te vertrekken, terwijl wij dan al gekermd zouden hebben. Het is wel eens lastig, dat wanneer de pijn over is ze ook denken dat ze dan heelemaal beter zijn. Dan kost het nogal eens moeite om ze in 't ziekenhuis te houden, tot ze geheel her steld zijn." Mej. Soetartinem, die zelf ook een brief schreef, schrijft het volgende „Mag ik U allereerst bedanken voor die kisten met kleeren. En mag ik ook eens kennis maken met LI. Ik ben Soetartinem, en zorg hier zoo'n beetje voor de huishouding en voor de kleeren. Dus U zult het wel begrijpen, dat ik er eg blij mee ben met die twee kisten. Want we hebben de kleeren juist erg noodig. Voordien hebben we eigenlijk te kort aan kleeren, ziet U. Vooral aan baby-kleeren. En bovendien is het op dit oogenblik regentijd. Het komt dus hog al goed te pas. Ik heb ze zelf uitgepakt, om dat ik het nog al een leuk werkje vind. Vindt U het ook niet. Ik heb zooveel verrassinkjes ont moet. Twee van die mooie poppetjes heeft de zuster aan twee meisjes gegeven. Ze zijn er zoo vreeselijk blij mee." Uit deze brieven blijkt wel hoe welkom de kisten met in Hollnad gemaakte kleedingstukken ieder jaar weer zijn. De inkomsten zijn dit jaar echter belangrijk minder dan vorige jaren. Helpt U allen mee om dit werk voort te zetten Namens het Comité voor de linnenkasten, A. J. POUWER, Pres.e W. A. VERTREGT, Secr.e CORRESPONDENTIE. Het artikel van Ds. Scheele moet wachten tot de volgende week. VERANTWOORDING van LIEFDEGAVEN ZENDING. Middelburg. Met dank ontvangen een pakje zil verpapier van Rie Meijler, een doosje zilverpapier van de kinderen II klas school Heerengracht Alhier en een doosje zilv. van de kinderen Chr. School Serooskerke. Molstraat. Mej. C. LITTOOIJ. Arnemuiden. In dank ontvangen voor de Zending van Johan de Ridder 115 halve centen en van Pieter Theodorus van Belzen 50 halve centen. Namens de Zendingscommissie, Ds. H. SCHOLING. Middelburg. Door bemiddeling van den Huisvader ontving ik van een verpleegde uit ons Rusthuis een gift van 5.Met veel dank De Kassier van het Rusthuis, J. J. DRONKERS. Noordweg S 223j. LINNENKAST-COMITE VOOR MAGELANG, PARAKAN EN BLONDO. Met hartelijken dank ontvangen van Mej. B. W. de Kam, de coxitr. uit Vlissingen 19.— door Mevr. VerlareTimmermans te 's-Gravenmoer een bedrag van 10.50 nog verzameld door (nu wijlen) Mej. H. v. Gooi. S. E. HEIJ—GOSLINGA. Koudekerke, Geref. Pastorie. Giro-adres Ds. A. C. Heij 169757. Adres voor aanvrage van goederen Mej. C. Wage naar, Markt K 4, Middelburg. Adres voor terugzending van goederen den Heer J. Volkers, Koster Noorderkerk, Bogardstraat, Mid delburg. VEREENIGINGSLEVEN. Geref. Meisjesvereeniging „Meisjesroeping"M'burg. Gecombineerde vergadering, Dr. K. Huizenga. Geref. Meisjesvergadering „Nunia", Middelburg. Afdeeling I. Bijb. Gesch. „Elia's hemelvaart" door Willy de Wolf. Na de pauze Reciteeren door To Bolier, Leent je Geuze en Tannie de Rijke. Afdeeling II. Bijbelsche Gesch. „De wonderen van Eliza" door Saar Wattel. Na de pauze Reciteeren door Stien Verstrate en Bep Walraven. Afdeeling III. Bijb. Gesch. „Eliza's wonderen" door Emmy van Sluys. MemoriseerenAd. Dronkers en Pietje de Klercq. OpstelwedstrijdTitie v. Sluys, Jo Oggel, Leni Kingmans en Jaantje Davidse. Gereformeerde Knapenvergadering SamuëlM'burg. Afdeeling II. B. G. „Hizkia en Sanherib" door vr. P. Janssen. V. G. „18e eeuw" door vr. S. Barentse. Afdeeling III. B. G. 2 Kon. 6 8—33, 2 Kon. 7 en 2 Kon. 8 7—15. „Elisa en de Syriërs" door vr. Jonkheer. Zending „Naar vaste regelen" door vr. Kabboord. De Geref. K. V. „Benjamin" te St. Laurens vergadert op 14 Mei a.s. 's avonds 6.30 uur in de consistorie der Geref. Kerk. 1. Gew. Gesch. 2 Kon. 2 over: „Elia's Hemel vaart door vr. M. Walraven. 2. Voordrachten door de vr. L. Davidse en A. de Bree. Geref. Mannenver. „Dr. Herman Bavinck". Ledenvergadering op D.V. Vrijdag 19 Mei a.s. des avonds 8 uur in de consistorie der Gasthuiskerk. Onderwerp: „Moderne Christusbeschouwingen' door dhr. A. Gast. Het Bestuur. J. V. „Dr. Lützen Wagenaar", Middelburg. G. B. 23. „Dat onze rechtvaardigmaking bestaat in de vergeving der zonden", vr. C. Hondsmerk. O. P. art. 4 (5) „Overheid en Consciëntie", vr. Geldof. J. V. op Geref. Grondslag Pred. 12la te Koudekerke. Vergadering Zaterdagavond 8 uur in Ver. Gebouw. 1. Kerkgeschiedenis, les 9: „Dr. Maarten Luther" door vr. P. Dingemanse. 2. Voordracht door vr. J. de Witte. 3. Beantwoording der binnengekomen vraag dooi de Commissie. 4. Maatsch. Onderw. I, les 19 „Kapitaalvorming of groot-grondbezit" door vr. Joh. Tevel. Geref. jongelingsvereeniging „Herman Faukeel". O. T. Schets 45 „David als jongeling" door vr. J. Izebout. A. R. Beg. Art. XI „Staten-Generaal en Volks vertegenwoordiging" door vr. P. Pool. Geref. Jongelingsver. Sola-FideMiddelburg. N. T. Schets 54 „De eerste vervolging der Ge meente", vr. C. Franse. M. O. art. 16 „De strijdmiddelen der vakorganisa tie", vr. G. Boon. Varia door vr. A. Cornelissen. IN DE GEREFORMEERDE KERKEN IN ZEELAND OP ZONDAG 14 MEI 1933. CLASSE MIDDELBURG. MIDDELBURG. Collecte Theol. School. Hofpleinkerk 9.30 uur 6 uur Ds. D. Scheele Ds. J. v. d. Guchte te Veere. Nooiderkerk 9.30 uur Cand. A. W. T. Nijenhuis 2 uur Cand. A. W. T. Nijenhuis 6 uur Ds. D. Scheele Arnemuiden 9.30 en 2 uur Ds. H. Scholing Domburg 9.30 en 2 uur Ds. J. E. Visser Bed. H. Av. en Dankz. Gapinge 9.30 uur Cand. Colenbrander te Vriezenveen. 2 uur Ds. E. Douma Grijpskerke 9 en 2 uur Ds. H. Pestman Koudekerke 9 en 2 uur Ds. A. C. Heij St. Laurens 9.30 en 2 uur Ds. A. Koning Meliskerke 9 en 2 uur Ds. M. Vreugdenhil Voorb. H. Av. en Openb. Bel. Oostkapelle 9.30 uur Ds. E. Douma 2 uur Lezen eener Leerr. Serooskerke 9.30 en 2 u Ds. W. F. M. Lindeboom Voorb. H. Av. en Openb. Bel. Souburg in de Herv. Kerk 8 en 4.15 uur Ds. J. C. J. Kuiper Vrijdagavond 7.30 uur Ds. J. C. J. Kuiper Ingebruiknemen der Kerk. Veere 9.30 en 2 uur Ds. J. v. d. Guchte Vlissingen 9.30 en 5.30 uur Ds. H. A. Wiersinga Vrouwepolder 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Cand. Colenbrander Westkapelle 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. CLASSE ZIERIKZEE. Brouwershaven 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Bruinisse 9.30 en 2 uur Ds. J. P. Unger Colijnsplaat 9.30 en 5.30 uur Lezen eener Leerr. Geersdijk 9.30, 2 en 6 uur Lezen eener Leerr. Haamstede 9.30 en 3 uur Cand. F. van Dijk Kamperland 9 en 6 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Ds. F. J. v. d. Ende Nieuwerke 9.30, 2 en 6 uur Lezen eener Leerr. Oosterland 9.30 en 2 uur Ds. J. Meester Bed. H. Av. en Dankz. Scharendijke 9.30 en 2 uur Ds. J. B. Vogelaar Wissekerke 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Zierikzee 10 en 6 uur Dr. J. van Lonkhuijzen Zonnemaire 9.30 en 2 uur Ds. Z. Hoek CLASSE THOLEN. Anna Jacoba Polder 9.30 en 2 uur Ds. J. Spoelstra Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 uur Ds. W. M. Ie Cointre Krabbendijke 9 en 2 uur Cand. P. B. Lengkeek te Rotterdam. Poortvliet 9.30, 2 en 6 uur Dhr. K. de Vries Rilland-Bath 9.30 en 2 uur Cand. J. H. Mulder te Goes. Tholen 9.30 en 6 uur Dr. C. Veltenaar Oud-Vosmeer 9.30 en 2 u. Ds. C. A. Vreugdenhil CLASSE GOES. Baarland 9.30 en 2 uur Cand. M. de Regt te Middelburg. Borssele 9.30 en 2 uur Ds. W. H. v. d. Vegt Driewegen 9.30 en 2 uur Ds. J. Koolstra Bed. H. Av. en Dankz. Kapelle-Biezelinge 9.30 en 2 uur Ds. A. Scheele Bed. H. Av. en Dankz. Goes 9.30 en 5.30 uur Ds. G. W. Akkerhuis te Maassluis. 's-Gravenpolder 9.30 en 2 uur Cand. C. Hoertman te Schiedam. Heinkenszand 9.30 en 2 uur Ds. Joh. Booij Yerseke 9.30 en 2 uur Ds. H. Torenbeek Wemeldinge 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Kruiningen 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Nieuwdorp 9.30 en 2 uur Ds. E. Beukema Wolphaartsdijk 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. CLASSE AXEL. Aardenburg 9.30 en 3 uur Axel 9.30 en 2 uur Hoek 9 en 2 uur Oostburg 9.30 en 2 uur Schoondijke 9.30 en 2 uur Terneuzen 9.30 en 2 uur Zaamslag 9 en 2 uur Ds. J. S. Post Ds. C. B. Bavinck Ds. Th. P. Potma Ds. D. J. de Vries Ds. S. Groeneveld Ds. G. van Heiningen te Wolphaartsdijk.

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1933 | | pagina 3