INGEZONDEN STUKKEN. OFFICIEELE BERICHTEN. PREDIKBEURTEN Soerabaja (vac. A. Ringnalda): P. Veenhuizen te Oudega (W.) Ds. D. Ringnalda, predikant der Geref. Kerk. van Den Haag-Oost, hoopt, wegens in gang van zijn emeritaat, Woensdag 18 Mei a.s. in de Noorderkerk aldaar afscheid te preeken. Ds. D. Zwart, overgekomen van Oude- mirdum, werd Woensdagavond bij de Geref. Kerk van Aalten tot zijn dienstwerk ingeleid door Ds. A. Schouten, em.-pred. van Aalten, die preekte over 1 Tim. 3:14 en 15 ,,De Ge meente van den levenden God, een pilaar en vastigheid der waarheid". De ruime Oosterkerk was bij deze gelegenheid goed bezet. Ds. P. J. Luyendijk, dezer dagen te Gro ningen bevestigd als 4e missionaire predikant voor Soemba, hoopt met zijn echtgenoote 24 Maart a.s. te Genua aan boord te gaan van de „P. C. Hooft". Na aankomst op Soemba denkt Ds. Luyendijk zich voor eenige maanden te stel len onder leiding van Dr. L. Onvlee te Waika- boebak voor de studie van de Soembaneesche taal. Intusschen zal te Annakalang een huis voor hem worden gebouwd. Cand. J. van der Linden Jr., te Leeuwar den, die aan de Theologische School te Kampen het candidaatsexamen aflegde, hoopt, naar wij vernemen, door de Alexander von Humboldt- stiftung te Berlijn daartoe geboden gelegenheid, zijn studiën aan de Universiteit te Tübingen (Saksen) voort te zetten in de Zendingsweten- schappen. Te Helpman, een zuidelijk stadsdeel van Groningen, is een vereeniging „Geref. Kerkelijk Leven" opgericht, die de institueering van de Geref. Kerk te Helpman of 't houden van 'n geregelden Dienst des Woords aldaar zou kun nen bevorderen. Reeds sedert eenige jaren zijn pogingen aangewend om voor de in Helpman wonende Gereformeerden de gelegenheid te ver krijgen om in hun eigen stadsgedeelte ter kerk te gaan. Candidatenovervloed. In de „Dordtsche Kerkbode" schrijft Ds. Meynen ,,Wij hebben wel den Heere vurig gebeden, indertijd, toen er vele vacante kerken waren, om „arbeiders in Zijn wijngaard", maar nu ze er zoo langzamerhand in grooten getale komen, nu sturen we de zending met een „geen keus bij" terug. Onlangs sprak ik met 'n ouderling over 't be roep van een candidaat, een beste, werd alge meen gezegd, althans de menschen, die hem in de stad gehoord hadden, verzekerden dat. „Niet bevallen?" „O ja", zei de ouderling, „maar wij willen nog maar wat wachten, mis schien komt er nog wel een betere." Bruiloft vieren. Te Varsseveld bevatte 't jongste publiek verslag van den Kerkeraad der Geref. Kerk de mededeeling, dat aan de orde kwam de regeling van een te houden Gemeente vergadering en dat besloten werd daar o.m. door Ds. J. Schouten te doen bespreken de wijze van bruiloft vieren in deze omgeving. „De Wachter" voegt aan deze mededeeling dc vraag toe Elders overbodig Ds. D. Vrieling, te Haren (G.), em.- prédikant van de Geref. Kerk te Scheemda, herdenkt 1 April a.s. zijn gouden ambtsjubileum. Dirk Vrieling werd 22 Mei 1854 te Hoorn- schedijk (gem. Haren), waar zijn vader land bouwer was, geboren. Hij bezocht de Openbare Lagere School en was daarna tot 1874 behulp zaam in het landbouwbedrijf. Daar hij begeerde predikant te worden, ging hij nu naar Kampen, alwaar hij in 1881 zijn candidaatsexamen deed. Op 1 April 1882 werd hij door wijlen Ds. A. Littooij, van Middelburg, als predikant beves tigd bij de Geref. Kerk te Meliskerke en hij deed op dienzelfden dag intrede, sprekende over Matth. 17 5 „Hoort Hem". Achtereenvolgens arbeidde hij verder te Stiens (1884), Appelscha (1890) en van 23 Juli 1893 tot 3 September 1922 te Scheemda, waar hij op laatstgenoemden datum eervol emeritaat ontving. Ds. Vrieling vestigde zich te Haren en was tot 1928 aldaar ouderling bij de Geref. Kerk. De kleine Kerk van Staphorst diende hij ver volgens van Maart 1928 tot April 1931 als ouder ling en voorganger in den dienst des Woords. Sindsdien woont hij weer te Haren. (A. R.) K. B. S. Buiten v rantwoordelijkheid der Redactie.) Middelburg, 17 Maart 1932. Beste jongens en meisjes Nu hebben je zeker al dikwijls in de Kerk bode gekeken of er ook in stond hoe hard je gewerkt hadden voor de Christelijke School te Denderleeuw (België). Sinds de vorige opgaaf hebben wij ontvangen van Saartje Wattel 3.75 Koos Leijnse 2.95; Jo Wattel 3.75; Nelly Goverse 3.25; het dochtertje van den heer Pauwelse 3.75, allen te Middelburg Cornelis Corbijn te Oostkapelle 4.25 van de kinderen Scheele te Terneuzen met hun vriendinnetje 14.25 van de kinderen der Christelijke School te Souburg door tus- schenkomst van den heer Francoois 30. nog bezorgd bij Mej. Wattez ook uit Souburg 0.95 die kinderen hebben ook hun best gedaan Mej. T. Riemens te Schoondijke 5.15de heer Kooimans te Westkapelle 5.25 Mejuf frouw N. N. ƒ1Familie N. N. 472 halve centen Mej. N. N. 25 cent, samen 81.11. Al len vriendelijk bedankt. Nu wordt er nog gewerkt met de prikkaarten te Axel, Terneuzen, Goes, Lewendorp en Nieuw en St. Joosland. Wie weet welke mooie bedra gen hier nog van binnenkomen. Alles komt terecht bij Mej. Wattez, want dat is de penningmeesteres. Nu weet ik niet of ik het zeggen mag, maar ik geloof, dat die juffrouw al twee honderd der tig gulden voor de School heeft. Later zal ik wel eens vertellen wat er nog bij gekomen is. Tot zoolang vele groeten. Namens het Comité voor Evangelisatie in België, M. MALJERS, Secretaresse. „V riendenkring." Ongetwijfeld zullen er broeders en zusters zijn, die vragen „Wat is Vriendenkring en wat beoogt hij Nu, ik zal terstond trachten dat duidelijk te maken. Allereerst vraag ik dan in 't bijzonder de aan dacht van de ouders, om te eindigen met een verzoek aan allen. Vriendenkring heeft een ander doel en stre ven dan onze Geref. J. V. Een J. V. toch stelt zich ten doel door behandeling en onderlinge bespreking van allerlei onderwerpen, als de Geref. beginselen, gewijde en ongewijde geschie denis, enz. de leden te ontwikkelen, om mede door dien arbeid zich op veel terrein te bekwa men voor het rijpere leven. Een heerlijke taak, nietwaar ouders, om onze kinderen, indien ze nog geen lid der J. V. zijn, met ernst aan te sporen, het spoedig te worden, opdat zij, in de toekomst onze taak in kerk en maatschappij met eere en liefde mogen en kun nen overnemen. Hoewel Vriendenkring niet dat heerlijke doel beoogt als de J. V., kan het toch niet anders, of wij als ouders en ook zij die het wel meenen met onze opgroeiende jeugd, moeten Vriendenkring een warm hart toedragen en helpen steunen, als ik nu zeggen ga zijn oor sprong en doel. Ongeveer twee jaren geleden (want zoolang bestaat hij reeds) hebben een paar van onze jonge menschen, zich verstaan met enkele oudere broeders, en de vraag onder het oog gezien, of het mogelijk was, jongens van 16 jaar en ouder minstens één avond, buiten de J. V. avonden, bij elkander te krijgen, om hen zooveel mogelijk van de straat en verkeerde plaatsen terug te houden en ze, met Gods hulp, voor groote ver leiding en velerlei zonde te bewaren. Na rijp beraad, werd die avond, die 't meest aan 't doel kon beantwoorden, gekozen: de Zaterdagavond. De huisvader van het Militiar Tehuis was zoo welwillend, voor een klein bedrag de groote zaal en 't orgel voor dat doel af te staan. Nu werd tot alarm blazen onder de jongeren overgegaan, met het heerlijke resultaat, dat den eersten Zaterdagavond reeds vele jongens pre sent waren. Den volgenden Zaterdagavond was er reeds voor allerlei spelen gezorgd, zooals damborden, sjoelbak, dominospel en tafeltennis. Van dien avond af heeft de Kring zich steeds uitgebreid. Toch kan dat getal minstens ver dubbelen, als alle uithuizige jongens komen en de ouders daaraan medewerken. Ouders, wij vermogen niet te zeggen, voor welke en hoevele zonden (onder Gods zegen) die jongens daar door reeds bewaard zijn gebleven. Weten wij altijd waar onze jongens zijn, als zij des avonds uitgaan Begeven zij zich niet dikwijls in eene zondestroom, die jonge harten als magnetisch aantrekt Laten wij toch ieder middel aangrijpen en zendt Uwe jongens naar de J. V. en Vriendenkring. U wordt op 3en Paaschdag verwacht in de Noorderkerk, waar Vriendenkring een gezellige samenkomst heeft. Ouders, en allen die de toekomst van Gods duurgekochte kerk ter harte gaat, steunt Vrien denkring met gebed en gaven, want het gaat om het beste wat we hier bezitten. Veel hebben ze niet noodig, 't is alleen voor 't aanschaffen van spelen en 't beleggen van ontspanningsavonden en om de jongens nu en dan op een versnape ring te tracteeren. Leider van Vriendenkring is br. de Wolff, voorzitter van „Herman Fau- keel", de rechte man op de rechte plaats. De Commissie van Toezicht bestaat uit de brs. Hui- zenga, Gast en Schout. Onze groote leiden op geestelijk en maatschap pelijk gebied. Dr. Kuyper heeft eens gezegd „Wie het kind heeft, heeft de natie". Zoo is het op maatschappelijk gebied, maar is dat ook niet van toepassing op 't kerkelijk terrein, want het kind des verbonds is toch de toekomst van Gods KerkLaat ons dus met inspanning van alle krachten doen wat onze hand, ook in dezen, vindt om te doen, want de tijden zijn donker en de verleidende geesten heb ben het niet 't minst voorzien op de toekomst van Gods Kerk. Met hartelijken dank voor de plaatsing. Middelburg. P. VAN SLUIJS. Naar aanleiding van een oproep in de bladen tot het vormen van een nieuwe organisatie tot propaganda voor de School met den Bijbel, deelt het Bestuur van de Unie „Een School met den Bijbel" mede, dat het reeds geruimen tijd bezig is een nieuwe propaganda voor het Christelijk onderwijs voor te bereiden. Daartoe is eerst in 1930 een enquête gehouden inzake den toe stand van „het Christelijk schoolwezen" voor namelijk naar het medeleven van ons volk met de school met den Bijbel, van v/elke enquête de heer D. Langedijk reeds een uitvoerig en duide lijk rapport heeft uitgebracht. Voorts zal door dezen rapporteur op de aanstaande jaarvergade ring van de Unie, in verband met de resultaten van de gehouden enquête, gerefereerd worden over het onderwerp„Wat heeft de Unie enquête ons geleerd?" en daarna hoopt het Be stuur van de Unie de actie voor de School met den Bijbel, overal waar dit noodzakelijk is, krachtig ter hand te nemen. Een werkplan voor deze nieuwe „propaganda" ligt reeds gereed dit program zal zoo noodig aangevuld worden met hetgeen op de jaarvergadering onder de aandacht van het Bestuur wordt gebracht, terwijl met de uitvoering D.V. zoo spoedig mogelijk zal begonnen worden. De „oude Unie" is en blijft dus wakende en werkende zij was echter van oordeel, dat een hernieuwde actie degelijk moest worden voorbereid, maar wanneer deze voorbereiding teneinde is, hoopt zij met alle macht te doen, wat haar hand vindt om te doen. Moge onze God, Die meer dan een halve eeuw de „Unie" ten zegen stelde voor de scholen met den Bijbel Die in dezen tijd van velerlei malaise nog zulk een goede Uniecollecte gaf, den voorgenomen arbeid wel doen gelukken tot heil van dat onderwijs, dat zich alleen laat rich ten door Zijn heilig Woord. j Rilland-Bath. De vergadering der Classe Tho- len zal D.V. gehouden worden op Woensdag 4 Mei a.s. Stukken voor de agenda in te zenden vóór of op Dinsdag 19 April a.s. bij ondergeteekende. Op last der Classe, E. TANGE, Scriba. Arnemuiden. Het was j.l. Zondag voor onze gemeente een blijden dag. Na des morgens tot zijn dienstwerk ingeleid te zijn door Ds. D. Scheele naar aanleiding van Joh. 3 30, deed Ds. H. Scholing des namiddags zijn intrede. Deze had tot tekst 2 Cor. 5 20. Het thema was de juiste verhouding van D. d. W. en gemeente wordt bepaald dat de D. d. W. tot de gemeente komt ten eerste met een Goddelijke opdracht, ten tweede met een heilige drangrede, ten derde met de boodschap der verzoening. Des morgens werd hij toegezongen Ps. 134 3 en des middags Ps. 20: 1. Z.Eerw. werd hartelijk toegesproken door Ds. Scheele namens Kerkeraad en Classis. Dagelijksch bestuur der Gemeente en afge vaardigden van de zusterkerken waren aanwezig. Namens den Kerkeraad der Geref. Kerk van Arnemuiden, L. JOOSSE, Scriba. Gereformeerde Kerk, Middelburg. Ingekomen met attestatie van Driewegen Theodoor E. de Muynck, Noordsingel S 156- Grijpskerke Jannetje Bruijnooge, Spanjaardstraat F 81 O. en W. Souburg Cornelia Tange, Lan- geviele K 223. GedooptJan Broerse, Kinderdijk P 95 Jan en Nicolaas Davidse, Jodengang R 213b Leun- tje Dingemanse, Schroeweg V 34 Janna M. Pieterse, Veersche Weg S 2 Bartel Volmer, Kinderdijk P 94; Elisabeth Willeboordse, Noord- weg S 241 Leida Willeboordse, Vliss. Wagen plein P 14. GehuwdLeendert Suurmond en Pieternella Boon, Hendrikstraat W 62. Vertrokken met attestatie naarHillegersberg, Wilhelmina J. Pronkvan der Ende, Rotterd. Kade D 216 Oosterland, Johanna J. Rotte, Noordstraat C 23 O. en W. Souburg, Pieter nella Tilroe, Klein Vlaanderen M 164 Vlissin- gen, Wed. S. den HartigGroen en Josina M. den Hartigh, Korte Heerengracht M 227. Vertrokken met doopattest naar t Bergen op Zoom Geertruida E. Wondergem, Noordweg R 13b Koudekerke Johanna de Kroo, Seissingel R 237e. OverledenWed. L. DorleijnHubregtse, Koudek. Weg D 64 Janna HooftmanFranse, Oostkerkplein N 160 Wed. H. W. Lenselink Pijpe, Blindenhoek D 65 Johannes G. de Nij, Walensingel Q 284 Anna J. Poldermanvan der Broeke, Hofplein D 76 Adriaan de Rijke, Koepoortstraat E 59 Wed. J. Verstraate Tanker, Klein Vlaanderen M 177. VerhuisdJ. de Boeft, Segeersweg V 88 naar V 90 M. van den Broeke van O. Veersche Weg T 214 naar Seisweg R 132d M. C. den EngelsmanAlewijnse van Segeersweg V 87 naar Karelsgang T 44g J. C. Wondergem van Noordweg R 13b naar Koepoortstraat N 31. VERGADERING van den Kerkeraad (Smal). Middelburg, 24 Maart 1932. Praeses Ds. D. Scheele. Lezen Zacharia 14 1621 en gebed. Notulen gelezen en goedgekeurd. Ingekomen Stukken Een brief van een broe der betreffende de viering van het H. A., wordt in handen gesteld van het Moderamen om advies. In dank ontvangen twee programma's voor de Jaarvergadering der Zeeuwsche afdeeling van het Jongelingsverbond op Gereformeerden Grondslag. Woensdagavondcommissie Ingekomen eenige attesten en een verzoek om huwelijksinzegening. RapportenVerslag der afgevaardigden, die den Kerkeraad hebben vertegenwoordigd bij de intrede van Ds. Scholing te Arnemuiden. Naar aanleiding van andere rapporten behandeling van sommige tuchtzaken. 7 April Breed, 14 April Sectie, 21 April Smal. Rondvraag. Sluiting. DE KERKERAAD. Middelburg. Vanwege de Predikanten-Con ferentie gelieve men in bizondere gevallen a. s. week zich te wenden tot een der wijkouderlingen. D. RINGNALDA. D. SCHEELE. VERANTWOORDING van LIEFDEGAVEN ZENDING. V 1 i s s i n g e n. Met hartelijken dank ontvangen van? Edi van Noppen 64 halve centen en een doos zilverpapier, capsules en theelood van Dirk Beekman 7 halve centen 4 centen 9 kluten 3 nikkels en een doos zilverpapier en van familie B. uit het busje 5 halve centen 38 centen 11 kluten en 2 dubbeltjes. Volgende keer méér Namens de Zendingscommissie, W. Karreman, penningm. Middelburg. Met hartelijken dank ontvangen een pak zilverpapier van de kinderen der Chr. School Reuzenhoek, Zaamslageen pakje zilverpapier van de kinderen der Chr. School Meliskerke en 150 h c. en zakje zilverpapier van Cor Joosse. C. Littooij, Molstr. 90. St. Laurens. Met vriendelijken dank ontvangen van de kinderen van W. J. Davidse 225 halve centen. Namens de Zendings-Commissie, D. Willemse, Penningm. Middelburg Gevonden in de collecte f 10, welke gift gelijkelijk is verdeeld over Diaconie, Kerk en Zending. Hartelijk dank. C. Willeboordse, Kassier Diaconie. Middelburg. Gevonden in mijn brievenbus f 2,— van br. J. en ontvangen van N. N. f 0,50 voor de Evangelisatie onder schippers. Hartelijk dank voor deze eerstelingen. Wie volgt deze sympathieke voorbeelden Na eenige maanden hopen wij over het thans aan gevangen werk eens iets te vertellen inde Kerkbode. Ringnalda. Terneuzen. Ontvangen Collecten uit de Classis Axel voor Hulpbehoevende Kerken in de Provincie van de navolgende: Axel f 75,35; Aardenburg f 7,10 Oostburg f 15,53Terneuzen f 49,25Zaamslag f 31,48. M. Riemens. Serooskerke. Door vriendelijke bemiddeling met dank ontvangen van een broeder, die eenigen tijd verhinderd was op te gaan f 1,—gelijkelijk te verdeelen tusschen Kerk en Diaconie. Voorts werd voor de zieken- en dooventelefoon onder hartelijken dank door mij ontvangen: gevonden in de collecte j.l. Zondag f 0,25; mij overhandigd door een broeder f 1,en op de catechisatie van twee zusjes f 2,50. Als altijd gaarne bereid voor dit doel giften in ont vangst te nemen. Want we zyn er nog niet, maar kunnen er komen. Nog enkele grootere en kleinere giften en 't benoodigde is er. W. F. M. Lindeboom. VEREENIGINGSLEVEN. V. op Geref. Grondslag Pred. 12la te Koudekerke. Vergadering Zaterdagavond 8 uur in het Vereenigingsgebouw. Inleiding Geloofs-Belijdenis Art. 27 „Van de alge- meene Christelijke kerk" door vr. W. Maas. (Zie ook Cat, Zondag 21). Vrij onderwerp Maatsch. Onderwerp. Leidraad 1 les 12„Zondagsrust en Zondagsheiliging" door vriend D. Verhage. (Zie voor voorstudie ookLeidraad A. R. Begin selen. I. Ons Program art. 5 schets IIIDe Overheid en de Sabbathsrust). Voordracht vr. L. A. Jacobse. Memorisatie vr. K. Siera. Knapenvergadering ,£amuël", Middelburg. Afdeeling III. B. G. les 2. Numeri 22, 23 en 24 „Bileam" door vr. Wisse. Vrije werkzaamheden. IN DE GEREFORMEERDE KERKEN IN ZEELAND OP ZONDAG 27 EN MAANDAG 28 MAART 1932. CLASSE MIDDELBURG. MIDDELBURG. Gollecte Theol. Fac. V. U. Hofpleinkerk 9.30 uur 2 uur 6 uur M. 9.30 uur Noorderkerk 9.30 uur 6 uur Arnemuiden 9.30 en 2 uur Domburg 9.30 uur 2 uur Gapinge 9.30 uur 2 uur Grijpskerke 9 en 2 uur Koudekerke 9 en 2 uur M. 9 uur St.. Laurens 9 30 en 2 uur Meliskerke 9 en 2 uur 6 uur Oostkapelle 9.30 en 2 uur 1T Serooskerke 9.30 en 2 uur ds. W. F. M. Lindeboom Souburg 9.30 en 2 uur ds. J. C. J. Kuiper M. 9.30 uur ds. A. C. Heij Veere 9.30 en 2 uur ds. J. v. d. Gnchte Vlissiugen 9.30 en 5.30 uur ds. H. A. Wiersinga Collecte Stadsevangelisatie. Vrouwepolder 9.30 uur ds. P. J. 0. de Bruijne 2 uur Lezen eener Leerr. Westkapelle 9.30 uur ds. J. E. Visser 2 uur Lezen eener Leerr. M. 9.30 uur ds. J. E. Visser CLASSE ZIERIKZEE. ds. D. Scheele ds. D. Scheele ds. D. Ringnalda ds. J. C. J. Kuiper te Souburg, ds. D. Ringnalda ds. J. v. d. Guchte te Veere. ds. H. Scholing Lezen eener Leerr. ds. J. E. Visser Lezen eener Leerr. ds. P. J. 0. de Bruijne ds. H. Pestman ds. A. C. Heij ds. J. C. J. Kuiper ds. A. Koning Lezen eener Leerr. ds D. Scheele ds. E. Douma Brouwershaven 9.30 en 2 uur Bruinisse 9.30 en 2 uur Colijnsplaat 9 30 en 5.30 uur Geersdijk 9.30 en 2 uar Haamstede 9.30 uur 2 uui ds. Kamperland 9 en 2 uur 6 uur Nieuwerkerk 9.30 en 6 uur 2 uur Oosterland 9.30 en 2 uur Scharendijke 9.30 en 2 uur Wissekerke 9.30 en 2 uur Zierikzee 10 en 6 uur dr. Zonnemaire 9.30 en 2 uur ds. J. de Meester ds. J. P. ünger ds. F. Staal Lezen eener Leerr" Lezen eener Leerr. J. van Lonkhuijzen ds. F. J. v. d. Ende Lezen eener Leerr ds. M. Heuzeveldt' Lezen eener Leerr' Lezen eener Leerr' ds. J. B. Vogelaar Lezen eener Leerr. J. van Lonkhuijzen ds. Z. Hoek CLASSE THOLEN. Anna Jacoba Polder 9.30 en 2 uur ds. J. Spoelstra Bergen op Zoom 9.30 en 6 uur ds. W. M. Ie Cointre Krabbendijke 9 en 2 uur ds. A. Andree Poortvliet 9 30, 2 en 6 uur dhr. K. de Vries Pdlland-Bath 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Tbolen 9.30 en 2 uur Cand. L. Bakker te Hilversum. M. 9.30 uur Cand. L. Bakker Oud-Vosmeer 9.30 en 2 unr ds. C. Vreugdenhil CLASSE GOES. Baarland 9 30 en 2 unr Borssele 9.30 en 2 uur Driewegen 9.30 uur 2 uur ds. C. Vonk Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr ds. Ringnalda te Middelburg. Kapelle-Biezelinge 9 30 en 2 uur ds. A. Scheele Goes 9 30 en 5 30 uur ds. W. H. v. d. Vegt 's Gravenpolder 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Beinkenszand 9.30 en 2 uur ds. Joh. Booij Yerseke 9.30 en 2 uur dhr. M. P. van Wijk Theol. cand te Amsterdam. Wemeldinge 9.60 en 2 uur Lezen eener Leerr. Kruiningen 9.30 en 2 uur ds. J. Koolstra Nieuwdorp 9.30 en 2 uur ds. E. Beukema Wolphaartsdijk 9.30 en 2 uur ds. G. van Heiningen CLASSE AXEL. Aardenbnrg 9.30 en 3 uur M. 9 30 uur Axel 9.30 en 2 uur Hoek 9 en 2 uur Oostburg 9.30 en 2 uur Schoondijke 9.30 en 2 uur M. 9.30 uur Terneuzen 9 30 en 2 uur Zaamslag 9 en 2 uur ds. C. Diemer te Hillegersberg. ds. C. Diemer ds. J. S. Post Cand. K. Bokma te Bolsward. ds. Th. Polma ds. D. J. de Vries ds. Th. Potma ds S. Groeneveld ds. A. B. W. M. Kok

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1932 | | pagina 3