Predikbeurten 3l Art. 2. De credentiebrieven worden nagezien waaruit blijkt dat alle kerken vertegenwoordigd zijn, één kerk door een oud. en een diaken, aan welken, de redenen gehoord, keurstem verleend wordt. Art. 3. Het moderamen der classis wordt vastgesteld. Ds. Staal, Praeses Ds. Z. Hoek, Scriba en Ds. van Lonkhuyzen, Assessor. Art. 4. De notulen der Meivergadering wor den gelezen en behoudens een enkele wijziging goedgekeurd. Art. 5. Daarna worden de notulen der Oc- tobervergadering gelezen en goedgekeurd. Art. 6. Ds. Unger, voor 't eerst tegenwoor dig, wordt door den Praeses verwelkomd. Art. 7. De begrooting wordt vastgesteld op 200.—. Art. 8. Ingekomen stukken. Aanvragen voor collecten van a. de Zuiderzee Ev. Comm. Aan bevolen. b. Ev. in Rijn-Pruisen, dito. c. Ver strooide Geref. in Ned. Indië. Deze zal naar Synodaal besluit door de kerken gehouden wor den. Van den inhoud van een schrijven uit de clas sis Utrecht wordt met smart kennis genomen. Art. 9. Rapporten. Het rapport van den clas sicalen Zendingsdag wordt met blijdschap over den goeden uitslag aangehoord. De classicale deputaat voor geestel. verzorging in het Zieken huis te Noordgouwe zal van dien arbeid rappor teeren en de kerken zullen hem de namen van zieken uit de classis in dit ziekenhuis opgeven. Ook de deputaten naar de Prov. Synode geven rapport. De deputaat voor de Zending brengt rapport uit. Het Hospitaal zal D.V. op 31 Juli a.s. ge ëxploiteerd worden. De kerken worden ernstig aangespoord zoo mogelijk hiervoor 2.per gezin saam te brengen. Art. 10. Instructies worden behandeld. Voor de Jodenzending zal blijvend gecollecteerd wor den. Een mededeeling van de kerk van O. dat de combinatie dezer kerk met die van B. voor den dienst des Woords voorloopig verbroken is, wordt door de classis met leedwezen vernomen. Art. 11. De boeken van den questor en van den Zendingsdeputaat worden nagezien en in orde bevonden. De collecten worden geïnd. Art. 12. De deputaten voor te innen collec ten zullen de verschuldigde collecten intijds de roepende kerk meedeelen en deze zal haar op het agendum vermelden. Alsook welk modera men naar toerbeurt zal optreden. Art. 13. Benoemingen. De deputaatschappen worden vastgesteld. Inplaats van Ds. de Boer, die naar Zuid-Beierland vertrekt, zal worden benoemd als deputaat correspondent voor de V. U. Ds. Vogelaar. Als deputaat voor de Evan gelisatie Ds. Unger. Als deputaat-correspondent voor de Evangelisatie in België Ds. Unger. Art. 14. Rondvraag naar art. 41 D.K.O. waarbij enkele inlichtingen gegeven worden. Art. 15. Ds. Joh. de Boer wordt met eervolle attestatie aan de kerk van Zuid-Beierland en de classis van Barendrecht overgedragen. De Prae ses spreekt hem hartelijk toe, hetwelk door Ds. de Boer insgelijks wordt beantwoord. Art. 16. Ds. Vogelaar wordt aangewezen als consulent voor Brouwershaven. Art. 17. De vacaturebeurten worden aange vraagd en ingewilligd. Art. 18. Rondvraag. Art. 19. De volgende vergadering der classis zal D.V. op 6 Mei gehouden orden. Art. 20. De korte notulen worden gelezen en vastgesteld. Art. 21. De Praeses eindigt met dankzegging en sluit de vergadering. Namens de classis, J. VAN LONKHUIJZEN, Assessor. De Kerken der Classis Middelburg worden verzocht op de a.s. Classisvergadering te storten de bijdrage achter elke kerk genoemd, voor de Hulpbehoevende Kerken in de Classis. Arnemuiden 25.Domburg 7.50 Ga- pinge 10.Grijpskerke 27.50 Koudekerke ƒ30.Meliskerke 30.Middelburg 137.50; en W. Souburg 40.Oostkapelle 20. Serooskerke 45.St. Laurens 20.Veere 22.50 Vlissingen 60.Vrouwepolder 20.Westkapelle 5. De Penningmeester, Gapinge. J. LOUWERSE. Classis Goes, Op de D.V. te houden Aprilvergadering moe ten gestort 3 collecten n.l. Theol. Fac. V .U., Hulpbeh. Kerken in de Provincie en Hulpbeh. Kerken in de Classis. GEREF, KERK MIDDELBURG. Ingekomen met attestatie vanBergen op Zoom, Adrianus Asscheman en gezin, Walen- singel Q 284, Johannes G. de Nij, Walensingel Q 284 Eindhoven, Maatje M. den Hollander, Kinderdijk P 88 Goes, Christiaan W. Louisse en echtgenoote, Gortstraat K 34 Grijpskerke, Antheunis P. Huijsman en gezin, Veersche Weg B 144 den Helder, Lena Baan, Bierkade G 205 Kampen, Marinus de Regt, Molstraat F 84 St. Laurens, Johannes Jobse en gezin, Schroeweg V 43 Pieter van Vlaanderen, Noordweg R 36 Leiden, Pieter Wal thuis en gezin, Spanjaardstraat F 74 Oegstgeest, Hendrika J. VroonQuist, Noordstraat L 180 Oostkapelle, Willem Geldof, Seisweg R 136 Jannetje Willemse, Brakstraat O 259 Roosendaal, Jacoba J. G. Bevelander, Gasthuis Sassenheim, Jan Boersma, Langeviele K 390Veere, Pieter Looise en echtgenoote, Seisweg R 151 Vlissingen, Geert Baart en echtgenoote, Schoorsteenvegerssingel Q 92 Maria E. C. Riemensv. d. Hoeven, N. Ooster- schestraat N 96. Ingekomen met doopattest vanAlmelo, Jur- rien Houtman, Blindenhoek C 47 Amersfoort, Wilhelm J. Camper, Kortedelft A 86 Kamper land, Pieternella M. Clement, Lange Giststraat F 185 Koudekerke, Johanna van Vlaanderen, Veersche Weg B 114 Leuntje Wisse, Segeers- weg V 109 Oostkapelle, Johanna SchrierRie mens, Singelstraat O 288 Rotterdam, Geertruida E. Wondergem, Noordweg R 13b Schoondijke, Maria E. Leenhouts, Wal A 12 Serooskerke, Maarten Jacobse, Veersche Weg B 57 Sou burg, Catharina de Voogd, Oude Vliss. Weg V 3 Leunis Willeboordse, Gravenstraat I 256 Yerseke, Cornelia J. Meijer, Zuidsingel E 33. Zich onder het opzicht van den Kerkeraad gesteldPieternella M. GideonseBoone, N. Vliss. Weg E 182 Johanna LeijnseCoppoolse, Vlissingschestraat I 175 Maria P. van Nieuwen- huijzenvan Sorge met 4 kinderen, Lange Gist straat F 199 Wed. de Wolfde Haan, Se- geerssingel V 52. GedooptJohannes L. I. Baljeu, Jodengang R 229 Andries Bimmel, Seisweg R 131 Christi aan A. de Bruin, Wilhelminastraat W 84 Cor nelia Geljon, O. Vliss. Weg V 26 Johannes Harpe, Veersche Weg Cornelis A. Huiszoon, Hoogstraat I 127 Abraham Joziasse, Hoogstraat I 123 Jannetje L. de Kam, Jodengang R 220 Maria C. Kleijn, Noordweg R 29a Maria Koole, Nadorst S 253 Boudewijn Schoonaard, Noord singel R 57a Adriaan Sinke, Breeweg D 155 Johannes J. Sinke, Langeviele K 223 Catharinus C. de Smidt, Bogardstraat D 49 Adriaan Va der, Veersche Weg T 268. GehuwdJan Leijnse en Johanna Coppoolse, Vlissingschestraat I 175 Marinus A. van Dijk en Cornelia Boone, Krommeweele K 100 Cor nelis Huijbregtse en Pieternella W. Meijers, Spanjaardstraat F 61 Pieter E. A. van Heim- burg en Neeltje J. van Driel, Langeviele K 390 Wessel Vermeulen en Pieternella Wiggers, Kin derdijk P 94. Vertrokken met attestatie naarAmsterdam O., Magdalena M. Verleur, Gasthuis Bergen op Zoom, Jan P. Timmermans en gezin, Korte Noordstraat E 5 Maria P. Wiegel, Korte Geere K 367 Breda, Cornelis de Plaa en gezin, Veer sche Weg T 235 Geersdijk, Wilhelmina Tange, Jodengang R 230 's-Gravenhage, Wed. Vereist- van Aalst, Pottenmarkt K 192 Grijpskerke, Ma rina M. Rotte, Dam N 15 St. Laurens, Pieter nella Leijnse, Vlissingschestraat I 175 Catharina C. Polderman, O. Vliss. Weg V 7 Leendert J. Vroon en gezin, Lange Noordstraat L 180 Meliskerke, Neeltje Geschiere, 't Zand D 51 Ter Neuzen, Wilhelmina P. Marinissen, Gast huis Jan Scheele, Rusthuis Nieuwveen, Abra ham Wagenaar, Markt K 4 Serooskerke (W.), Jerina Riemens, Lange Noordstraat L 115 Ger- da Vroon, L. Noordstraat L 180 Souburg, Wed. JoosseTange, Breeweg D 146; Velp (G.), Elsiena T. Groeneveld, Molenwater M 257 Vlissingen, Wed. de RijkeSchout, N. Ooster- schestraat N 106Winterswijk, Suzanna A. Kodde, Gasthuis. Vertrokken met doopattest naarAmsterdam, Gijsbert F. C. van den Ende, Punt O 216 Co- lijnsplaat, Jozias Slotema, Langeviele K 390 Souburg, Pieter C. van Liere, Spanjaardstraat F 77 Oisterwijk, Antonie Vroon, Lange Noord straat L 180 Waardhuizen, Eduard J. Kögeler, Molstraat F 89. Overleden Joos J. Geldof, Bogardstraat D 55 Johannes Holthuijzen, Lange Burg B 18 Jacobus van Maldegem, Noordweg S 222 Willem van Oosten, Veersche Weg T 240 Wed. Puijpe Geldof, Schroeweg V 98 Cornelis Weeda, Wa- genaarstraat D 81. VerhuisdP. D. Berkeveld en C. van den Broeke van Segeerssingel V 92 naar Bree E 117 P. Boon van Spanjaardstraat F 81 naar Schoor steenvegerssingel Q 61 D. den Hollander van Breeweg D 16/ naar Bellinkstraat G 168 J. A. Huiszoon van Breeweg D 157 naar Hoogstraat I 127 E. H. Kuipers van Vlissingschestraat K 49 naar Nieuwstraat H 33 J. Riemens van N. Vliss. Weg naar N. Oosterschestraat N 98 J. Spruijt van Jodengang R 213b naar Gravenstraat I 249 Mej. P. Sturm van Londensche Kade H 56 naar Lange Burg C 98 J. W. Willemse van N. Vliss. Weg E 182b naar Lage Weg E 178 Dames de Wolff van Korte Burg naar Korte Noordstraat E 17. VERGADERING van den Kerkeraad (Breed). Middelburg, 5 Februari 1931. Praeses Ds. D. Scheele. Aanwezig 34 broeders. Praeses opent de vergadering, leest Psalm 119 137144 en gaat voor in gebed. De notulen worden gelezen en vastgesteld. Ingekomen Stukken een stuk uit Goes, voor kennisgeving aangenomen, agenda voor a.s. Clas sisvergadering zal aan de afgevaardigden ter hand worden gesteld een mededeeling dat door een overleden broeder aan de kerk een legaat van 1000.is geschonken, welke gift dank baar wordt aanvaard een schrijven van Ds. Bouma, inhoudende dank voor foto Hofpleinkerk; een schrijven van de orgelcommissie, betreffende het toezicht op den bouw van het nieuwe orgel in de Hofpleinkerk, de commissie wordt onder dank voor haar arbeid gedechargeerd een schrij ven van dank voor de betoonde belangstelling bij het overlijden van een broeder een schrijven van Br. A. de Poorte, waarin hij zijn herbenoe ming als lid der Commissie van Beheer aanvaard; een schrijven van de Diaconie, waarin mededee ling wordt gedaan van de samenstelling van het moderamen en de wijkverdeeling een schrijven van Br. C. Boucherie dat hij zijn benoeming tot lid van de Commissie van Beheer aanneemt. Woensdagavondcommissie2 ingekomen en een aangevraagde attestatie aanvaard en toege staan, een doopaanvrage eveneens toegestaan. Aan broeder J. Joosse wordt op zijn verzoek ont heffing verleend als ouderling. In de vacature van 2 ouderlingen worden de volgende dubbeltallen gesteld de Brs. A. Dour- leijn, G. N. Spierens, D. Slot, I. Vereist en in de vacature van een diaken de Brs. J. P. An- driessen en I. de Woltf. Maandag 16 Febr. a.s. des avonds om 8 uur zal D.V. in de Gasthuiskerk met de gemeente een vergadering worden gehouden om uit deze dubbeltallen een keuze te doen, zij die dan ver hinderd zijn ontvangen daartoe des middags van 1 tot 2 uur gelegenheid. Rondvraag. Dankzegging. Sluiting. 19 Februari a.s. Sectie, de daaropvolgende week Smal. De Kerkeraad. BOEKAANKONDIGING. „Natuurpoëzie" en „Avonddauw" door Hélène Swarth. Uitg. J. H. Kok te Kampen, 1930. Het is niet alleen haar literair talent, maar nog meer haar synthetische persoonlijkheid het is haar fijn-besnaarde ziel, die aan Hélène Swarth zulk een zuivere naam in onze letterkunde ge geven heeft en daarom moeten wij bij het lezen van haar verzen niet allereerst uitgaan van onze eigen schoonheidservaring, doch we hebben in haar gedichten, die uit zulk een gevoelig, nuan ceerend talent geboren zijn, haar zuivere ziel te lezen. In bovengenoemde dichtbundels, ons ter re censie toegezonden, weet deze begaafde dichteres technische kunstvaardigheid te paren aan per soonlijke gaafheid. Het rhythme der verzen is ons meermalen te gezwollen, maar door de melodie weet zij ons toch te ontroeren. Haar religieuse zielsuitingen brengen ons in een sfeer, vol zachte kleuren van vroomheid en aanbidding, die de gevouwen han den ten hemel heft in de smeeking of Gods ge nade haar rijp wil maken tot zaligheid en over winning. „Natuurpoëzie" boeit ons door de rijke wijze, waarop de kunstenares klankharmonie en inhoud tot stemmingsvolle eenheid doet samenvloeien. „Avonddauw" tintelt van licht, dat de scha duwen des doods verdrijft en dat de oplossing van levensraadselen, de overwinning op twijfel en ongeloof predikt. Hélène Swarth heeft bange worstelingen ge kend met het: Waarom, o God, waarom...?" Zij vond den hemel zoo „hoog", God zoo „ver". Maar nu heeft zij haar Heiland gevonden. Nu mag zij zingen op blz. 98 van „Avond dauw" „Lieve Heiland, neem mijn hand „Leid mij naar Uw vredeland „Hul mij veilig in een vouw „Van Uw mantel hemelblauw." „Lieve Heiland, mild vergeef „Dat mijn hart niet trouwer bleef, „Hoe 'k verdwaalde op twijfelpad, „Altoos heb ik U liefgehad." Wij bevelen deze bundels hartelijk aan. Vooral de leden onzer jeugdvereenigingen ge ven wij in overweging bij de behandeling van een letterkundig onderwerp eens aan Hélène Swarth te denken. Middelburg. D. RINGNALDA Jr. VERANTWOORDING van LIEFDEGAVEN Middelburg. De gehouden Evangelisatie-avond voor België op 7 Januari 1.1., heeft netto f 66. opgebracht. Het Comité. ZENDING. Ontvangen voor de Exploitatie van het 1 Juli a. s. te openen Hospitaal te Magelang le stoiting 1931. Van de kerk van Kapelle Biezelinge f 40 41; van de kerk van Yerseke f 81 09van de kerk van Bors- sele f 10.Gift van br. J. de Muijnck, Driewegen f 2 50, te zamen f 134 00. Deze gelden zijn reeds toe gezonden aan dhr C. J. Hondius te Middelburg. De andere kerken der Classis Goes hopen op de volgen de vergadering mee te brengen een deel der beloof de bijdragen voor de exploitatie. K.-B., 2-2-'31. A. Scheele. Meliskerke. Januari ontvangen uit de busjes van J. en C. Davidse f 6 385Cor en Corn. Clarisse en van Adra Dekker f 3 33. K. Polderman, Penningm. Middelburg. Met vriendelijken dank ont vangen drie pakken zilverpapier van de kinderen le en 2e klasse Chr. School Serooskerke en 200 h c. en een pak zilverpapier van Johan Boot, Wissekerke. Mej. C. Littooij, Molstr. 90. Vlissingen. Met hartelijken dank ontvangen van familie B. een jaargang „Schouwvenster" van Mientje Jobse 50 halve centen, een doos zilverpapier, een zakje theelood, capsules, sigarenbandjes en post zegels van Jo Huser (Bloemenlaan) een groote zak zilverpapier, van Jo Lavooy (Walstiaat) een zak zil verpapier en capsules, van Saus en Mientje van Belle 70 halve centen, van zuster R. twee gulden en van Jo en Kees de Valk 4 kluten, 14 halve centen en een pakje zilverpapier en capsules. Namens de Zendings-commissie, W. Karreman, Penningm. Met hartelijk dank ontvangen van H. te W. f 10 voor het Zendings-hospitaal. Koudekerke. A. C. Heij. LINNENKAST-COMITE VOOR PARAKAN. Met harteluken dank ontvangen door mej. W Ver- tregt van de Zendings-commissie te Nieuwendijb, f25.voor Parakan en f25.voor Blondovan mej B. W. de Kam uit Vlissingen f 25.contr. Ds. E. D. te Oostkapelle f 1 Geref. M.-V. „Wees een Zegen" te Driewegen f 10.inhoud busje Rusthuis te Middelburg f2 50. Vriendelijk aanbevelend, S. E. HeijGoslinga. Geref. Pastorie, Koudekerke. Giro-adres Ds. A. C. Heij, No. 169757. Adres voor aanvrage van naaigoederenMej. C. Wagenaar, Markt K 4, Middelburg. Adres voor terugzending van goederen den heer J. Volkers, Koster Noorderkerk, Bogardstraat, Mid delburg. Let s v p. op de juiste adressen. HOSPITAAL MAGELANG. Middelburg. In dank ontvangen van Adriana Davidse te Grijpskerke 50 h.c. door bemiddeling van mevr. Kruijswijkde Wagemaker van mej. N f 1. door tusschenkomst van mej. van Dijk van N. N. f 1.van fam de M 60 cent en van mej. N. f 0.25. Namens de Commissie, L. A. Tange, Penningm. VEREENIGINGSLEVEN. Afd II. Bijb. Gesch. „Prediking in den storm", door Prien Schutte. Reciteeren door Rie de Vos. BONDSRING SEROOSKERKE EN OMSTREKEN. Vergadering op Vrijdag 13 Febr. om 7 uur in de Consistorie Geref. Kerk te Serooskerke (W.) 1. Inleiding vriend G. Bosselaar van Domburg, Revolutie of Reformatie. 2. Inleiding vriend J. Wondergem van Oostkapelle, J.-V. en het Sociale leven. Geref. Jongelingsver. Dr. Lützen Wagenaar, Middelburg Afd. A. N. T. Het uitnoodigen tot den maaltijd. Luk. 14 124, vr. Jan Verhage. V. G. Verhouding tusschen Kerk en regeerende Vorsten-middeleeuwen, vr. A. Vroon. Afd. B. G B. Art. 19. Van de vereeniging en het onderscheid der 2 naturen van Christus in een persoon, door vr. C. Franse. M. 0. Schets 14n. Barmhartigheid en naastenliefde, door vr. C. Goedhart. Geref. Jongelingsver. „Herman Faukeel" Middelburg Afd. A. 0. T. Schets 19. „Jacob en Laban", vr. Kögeler. Viij ondeiwerp vr. Janse. Varia vr. Camper. Afd. B. O. T. Schets 20. Bethel en Pniël, C. Govertse. M 0. Art 13. Chr. Sociale Beweging, A. Corneliszen IN DE GEREFORMEERDE KERKEN IN ZEELAND OP ZONDAG 8 FEBRUARI 1931. CLASSE MIDDELBURG. MIDDELBURG. Collecte Aflossing Geldleening. Hofpleinkerk 9.30 uur ds. D. Ringnalda 6 uur ds. D. Scheele Noorderkerk 9.30 uur ds. D. Scheele 2 unr ds. H. A. Wiersinga te Vlissingen. 6 uur ds. D. Ringnalda Arnemuiden 9.30 en 2 uur ds. J. Runia Voorber. H. Av. Domburg 9.30 en 2 uur ds. J. E. Visser Bed. H. Av. en Dankz. Gapinge 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. P. J. 0. de Bruijne Grijpskerke 9 en 2 uur Cand. H. v. d. Brink van Den Haag. Koudekerke 9 en 2 uor ds. A. C. Heij St. Laurens 9.30 en 2 uur ds. A. Koning Meliskerke 9 uur Lezen eener Leerr. 2 unr ds. J. C. J. Kuiper te Souburg Oostkapelle 9.30 en 2 uur- ds. E. Douma Serooskerke 9.30 uur ds. W. F. M. Lindeboom Huwelijksbevestiging. 2 uur ds. W. F. M. Lindeboom Voorber. H. Av. Souburg 9.30 uur ds. J. C. J. Kuiper 2 uur Lezen eener Leerr. Veere 9.30 en 2 uur ds. P. van Strien Vlissingen 9.30 en 5.30 uur ds. H. A. Wiersinga Vrouwepolder 9.30 uur ds. P. J. 0. de Bruijne 2 uur Lezen eener Leerr. Westkapelle 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. CLASSE ZIERIKZEE. Brouwershaven 9.30 en 2 uur Bruinisse 9.30 en 2 uur Colijnsplaat 9.30 en 5.30 uur Geersdijk 9.30 en 2 uur Haamstede 9.30 en 2 uur Kamperland 9 en 2 uur 6 uur ds. Joh. de Boer ds. J. P. Unger ds. F. Staal Lezen eener Leerr. ds. U. Elgersma ds. F. J. v. d. Ende Lezen eener Leerr Meisjes vergadering „Nunia" Middelburg. Afd. I. Bijb. Gesch. Prediking in den storm door Nellie Drost, Reciteeren door Anna Joosse, Anna Sanderse, Anna Berkeveldt, Jaantje Tange, Devina van Klinken en Ina Graafhuis. Nieuwerkerk 9.30, 2 en 5.30 uur Lezen eener Leerr. Oosterland 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Scharendijke 9.30 en 2 uur ds. J. B. Vogelaar Wissekerke 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Zierikzee 9.30 en 5 30 uur ds. J. van Lonkhuizen Zonnemare 9.30 en 2 uur ds. Z. Hoek. CLASSE THOLEN. Anna Jacoba Polder 9.30 en 2 uur ds. J. Spoelstra Bergen op Zoom 9.30 Lezen eener Leerr. 6 uur Cand. J. v. d. Guchte Krabbendijke 9 en 2 uur ds. A. Andree Poortvliet 9.30, 2 en 6 uur dhr. K. de Vries Rilland-Bath 9.30 en 2 uur Cand. J. v. d. Guchte te Bergen op Zoom. Tholen 9.30 en 2 uur ds. C. Veltenaar Oud-Vosmeer 9.30 en 2 uur ds. C. Vreugdenhil CLASSE GOES. Baarland 9.30 en 2 uur ds. C. Vonk Borssele 9.30 en 2 uur ds. C. van Schie Driewegen 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Kapelle-Biezelinge 9.30 en 2 uur ds. A. Scheele Bed. H. Av. en Dankz. Goes 9.30 en 5.30 uur ds. J. Maaskant te Brussel. 's Gravenpolder 9.30 en 2 uur Cand. A. de Ruiter Ber. Pred. te 0. en N. Bildtzijl Heinkenszand 9.30 en 2 uur ds. Joh. Booij Yerseke 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. G. van Heiningen te Wolfaartsdijk. Wemeldinge 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Kruiningen 9.30 en 2 uur ds. J. Koolstra Nieuwdorp 9.30 en 2 uur ds. E. Beukema Wolphaartadijk 9.30 uur ds. G. van Heiningen 2 uur Lezen eener Leerr. CLASSE 3 XEL Aardenburg 9.30 en 3 uur ds C. Diemer te Hillegersberg. Axel 9 en 2 uur ds. J. S. Post Hoek 9.30 en 2 uur ds. J. B. Vanhaelen Oostburg 9.30 en 2 uur Cand. A. Qnak Schoondijke 9 30 en 2 uur Terneuzen 9.30 en 2 uur Zaamslag 9.30 en 2 uur te Amsterdem. ds. D. J. de Vries ds. S. Groeneveld ds. A. B. W. M. Kok.

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1931 | | pagina 3