Predikbeurten Officieele Berichten. l. s. Verantwoording uan Liefdegauen. BOEKAANKONDIGING. Vereenig ingsleuen. in de Gereformeerde Kerken in Zeeland op ZONDAG 15 SEPTEMBER 1929. Classe Middelburg Classe Zierikzee Classe Tholen Classe Goes Classe Axel emeritaat verleend was door de classis Goes. De ge dachtenis van dezen edelen man zal in Zeeland tot zegening zijn. Van zijn hand verschenen de volgende geschriften Oordeel. Op een prijsvraag van de Vereeniging van Predikanten in de Geref. Kerken gaf hij een verhan deling over Romeinen 9, die een eervolle vermelding verwierf. Voorts verschenen van zijn hand nog enkele ge schriften „Het ambt der geloovigen", „Het Kerkelijk Doctorenambt" en de bundels overdenkingen„Het Gebed". „Die ons uit zoo grooten nood verlost heeft", „O, hoe groot is uw goed" en „Mirre Aloë en Kassie", terwijl hij in de brochurenreeks „Ons Arsenaal" een nummer schreef over de „De Aninomianen". Jarenlang was hij redacteur van het weekblad „Da Wachter", waarin hij onderscheidene malen het plei dooi gevoerd heeft voor de verleening van het doctoraat aan de Kamper School. Ook heeft hij zijn medewerking verleend aan de „Zeeuwsche Kerkbode" en het „Gereformeerd Theologisch Tijdschrift". Met ds. J. C. Rullmann was hij redacteur van het „Jaar boek ten dienste van de Geref. Kerken in Nederland". K. B. S. Ondergeteekende zou gaarne van de classikale quaestores ontvangen de collecte voor hulpbehoevende studenten (Art. 19). De kas is ledig. De Quaestor, D. Scheele. Overzicht Geref. Kerk Vlissingen over de maand Augustus. Overleden: B. Koetje, geb. de Groot (35 jaar). Gekomen met att. van BolnesPetronella Agatha v. Mourik, geb. v. Ry (Paul Krugerstr.van Driebergen Agatha Batten, geb. Paarlberg van Eind hoven Jan Stcketee. Ver tr. met doopatt. naar OudegaMurk Hoekstranaar SchoondijkePieter Roth (woonpl. Breskens)naar SneekWilhelmina Elina Maria Meeuwse. Gedoopt: Joh. Marijs (18 Aug.) Collecten: Emeriti f 71.73 Idioten en zwak zinnigen f 74.615Deurbussen f 23.17 Huwelijksbe vestiging 2 Aug. f 6.80. Heden ontving onze geachte Herder en Leeraar Ds. A. B. W. M. Kok een roeping van de Geref. Kerk te Leens (Groningen). Neige de Heere onze God het hart van dezen dienstknecht om onze gemeente niet te verlaten. Namens den Kerkeraad, Jan Dees van Liere, Scriba. Zaamslag, 10 Sept. 1929. VERGADERING Kerkeraad (smal) Middelburg, 12 September 1929. PraesesDs. D. Ringnalda. Aanwezig 22 broeders. Opening als gewoonlijk. Notulen vorige vergadering worden gelezen en vastgesteld. Ingekomen stukken 4 verzoeken om steun, worden verwezen naar de desbetreffende commissieeen schrijven van het Comité Java-Soemba-Film, in handen gesteld van het Zendings-Comitéeen schrijven in zake kerktelefoon-aanleg doorgegeven naar de tele fooncommissie een schrijven inzake orgelbespeling in handen gesteld van de Commissie van Beheer voorts zijn ingekomen 2 attestaties en een doopattest, welke worden aanvaard. Woensdagavond-comm.2 doopaanvragen worden toegestaan, 1 doopattest aanvaardeen aangevraagd doopattest toegestaan. RapportenNaar aanleiding van een uitgebracht rapport betreffende een verzoek om zich onder het opzicht der kerk te stellen, wordt besloten dit niet toe te staan. Ten aanzien van een lid zal de kerke lijke censure worden opgeheven. RondvraagEen vraag betreffende fietsstalling bij kerkbezoek zal bij de Commissie van Beheer aan hangig worden gemaakt. Volgende week Sectie. Dankzegging. Sluiting. De Kerkeraad. KORTE NOTULEN van de Clissis Middelburg 11 September 1929. Namens de roepende kerk van O. en W. Souburg opent ouderling H. M. v. d. Putte de vergadering, laat zingen Ps. 119 17, leest Johannes 15 1—11 en gaat voor in gebed. De credentialen worden nagezien door ds. J. Dijkstra en br. A. Pouwer. Alle kerken zijn wettig vertegenwoordigd. De kerken van Serooskerke en Veere hebben een instructie. Oostkapelle zond een secundus evenals Middelburg. In het moderamen nemen zittingds. J. Visser, praeses, ds. P. van Strien, assessor, ds. D. Scheele, le scriba, ds. D. Ringnalda, 2e scriba. De praeses wenscht de kerk van Grijskerke harte lijk geluk met het bedanken van ds. Dijkstra voor het beroep van Niawier-Metslawier. De assessor complimenteert den praeses, die thans dit beroep ontvangen heeft en wenscht hem Gods leiding bij de te nemen beslissing. Ds. Ringnalda leest de notulen van de Mei-verga dering en van de voortgezette classis in Jnli. Ingekomen is een schrijven van generale deputaten voor de Evangelisatie in België. Voor kennisgeving aangenomen. Instructies^: De kerk van Serooskerke vraagt voor October twee vacaturebeurten en voor November één. Toegestaan. De kerk van Veere verzoekt de classis er op aan te dringen dat op de attestaties en attes ten, die afgegeven worden, volledige gegevens worden verstrekt. De vraag wordt aan de kerkeraden mee gegeven met het advies er zooveel mogelijk aan te voldoen. Ds. Douma rapporteert de classis te hebben ver tegenwoordigd bij het afscheid van ds. v. Dijk; ds v. Strien bij de ingebruikneming van het nieuwe kerkgebouw te Vlissingen. Alle kerken rapporteeren over haren arbeid inzake het Zendingshospitaal. De geïnde bijdragen zullen op de classicaie verga deringen gestort worden bij ds. A. C. Heij. Verschillende kerken hebben zich reeds garant gesteld. Rondvraag art. 41 K. 0. De bespreking van een tnchtzaak, die aanhangig gemaakt wordt, wordt aan gehouden tot November. Rapport wordt uitgebracht over de vergadering der Particuliere Synode door br. K. Polderman. Praeses dankt hem voor zijn arbeid. Roepende kerk voor de vergadering van 13 Novem ber as. is Veere. Rondvraag Het blijkt dat warme maaltijden op de vergaderingen der classis bij de kerkeraden nog geen ingang vinden. Het desbetreffend voorstel wordt om der wille van de onkosten ingetrokken. Ds. Dijkstra herinnert aan de collecten en bijdragen voor de Evangelisatie in Brabant en Limburg en den geestelijken arbeid in Westfalen en Rijn-Pruisen. Ds. Heij doet mededeelingen aangaande de te hou den kerkvisitatie in October en rapporteert over het besluit der Particuliere Synode om er bij de kerken op aan te dringen iemand uit de schoolwereld aan te wijzen ter behartiging van de School-Zending. Ds Scheele vraagt den kerkeraden dat zij haar predikanten afvaardigen naar de predikantenconferentie en dat deze zaak op de kerkvisitatie besproken worde. De classis laat het aan de prudentie der kerkvisita- toren over. De korte notulen worden gelezen en gearresteerd. Dankzegging. Sluiting. Op last der Classis, D. Ringnalda Jr., 2e scriba. KORT VERSLAG van de vergadering der Classis Tholen van Geref. Kerken, ge houden te Bergen op Zoom, op Woens dag 4 September 1929. 1. Dr. Veltenaar opent de vergadering, en gaat voor in gebed nadat gezongen is Psalm 43 vers 3, en voorgelezen Psalm 84 Hij spreekt een woord van welkom tot de D.D. A. C. Heij en S. Groeneveld, die aanwezig zijn als Dep. ad art. 49 D. K. O., en tot den Eerw. Heer J. Spoelstra, Theol. Cand. 2. In het Moderamen nemen zittingDr. D. Vel tenaar, praesesbr. E. Tange, scribads. C. A. Vreugdenhil, assessor. 3. De D.D. Andree en Le Cointre zien de creden tialen na. Uit hun rapport blijkt, dat alle kerken wettig vertegenwoordigd zijn. 4 kerken hebben een secundus-afgevaardigde, 3 kerken hebben een instructie 4. Peremptoir examen van den Eerw. Heer J. Spoelstra, beroepen predikant, te Anna-Jacoba-Polder. De benoodigde stukken worden nagezien en in orde bevonden. Hij houdt een preek-voorstel over Marcus 15 vers 34ds. Vreugdenhil examineert Exegese O.T. (Jeremia 1) en Ambtelijke Vakkends. Le Cointre Exegese N. T. (Mattheus 1 en Colossensen 1) en Ethiekds. AndreeDogmatiek en Inhoud Heilige Schrift en dr. Veltenaar Kerkgeschiedenis, Symbo liek en Kerkrecht. Het examen heeft een gunstig verloop. Na advies der Dep. ad art. 49 wordt met algemeene stemmen besloten den Heer Spoelstra toe te laten tot de be diening des Woords en der Sacramenten in de Geref. Kerken van Nederland. Op hartelijke wijze deelt de Praeses hem dit besluit mede, wenscht hem geluk met den goeden uitslag van zijn examen, en bidt hem Gods rijksten zegen toe. Staande zingt de ver gadering hem toe de zegenbede uit Psalm 134 vers 3. 5. De scriba leest de notulen der vorige vergade ring, welke ongewijzigd worden vastgesteld. 6. Ingekomen stukken a. Handel, der Part. Syn. van de Geref. Kerken in Zeeland, gehouden te Middelburg op 5 Juni 1929. b. Rapport over den Evangelisatie-arbeid van de Geref. Kerk te Bergen op Zoom. c. Schrijven van het Algem. Geref. Zuiderzee- Comité, met verzoek, een jaarlijksche collecte voor dit doel te willen houden. Wordt in de offervaardig heid der classis-kerken aanbevolen. d. Schrijven van de Dep. voor den Evangelisatie- arbeid in België, met verzoek, dat alle classis-kerken voor dit doel een jaarlijksche collecte willen houden, wat tot nu toe nog niet door alle is gedaan. Zal aan worden voldaan. 7. Instructies le. De kerk van Bergen op Zoom vraagt toestem ming aan de classis om voort te mogen varen in een censuur-geval. Wordt toegestaan. 2e. De kerk van Poortvliet vraagt en verkrijgt advies in een tnchtzaak. 3e. De kerk van Oud-Vossemeer stelt voor, dat, de reiskosten voor het bijwonen der classis-vergaderingen voortaan door de kerken zelf betaald zullen worden, en niet meer door den Quaestor vergoed. Alzoo wordt besloten. 8 Rapporten a. Ds. Andree brengt rapport uit over de Zending, en vraagt, wat de clasis-kerken gedaan hebben ten behoeve van het op te richten Hospitaal te Magelang, en wat zij gedaan hebben voor den Schooldienst der Zending. b. De D.D. Le Cointre en Vreugdenhil brengen rapport uit over de gehouden kerkvisitatie. Het rapport spreekt van ootmoedigen dank aan den Heere voor velerlei weldaden, aan de kerken ge schonken. c. Dr. Veltenaar brengt rapport uit over een grens-regeling tusschen Oud-Vossemeer en Dinteloord. De kerk van Oud-Vossemeer ontvangt het advies, in dezen met de kerk van Dinteloord in overleg te treden. d. Br. E. Tange brengt rapport uit over de Part. Syn. van Zeeland, gehouden te Middelburg, op 5 Juni 1929. e. Ds. Le Cointre brengt verslag uit over den Evangelisatie-arbeid te Bergen op Zoom. Voor dezen arbeid wordt opnieuw steun gevraagd, welke wordt toegestaan. 9. De collecten-lijst voor 1 Aug. 1929—1 Aug. 1930 wordt vastgesteld. 10. Rondvraag naar art. 41 wordt gehouden, welke niets bijzonders oplevert. 11. Regeling vacature-beurtenRilland-Bath vraagt en verkrijgt 3 vacature-beurten. 12. De benoeming van verschillende deputaten wordt uitgesteld tot de volgende vergadering. 13. De assessor leest het pers-verslag, hetwelk wordt vastgesteld. 14. De kerk van Anna-Jacoba-Polder vraagt de vertegenwoordiging dsr classis bij de intrede van ds. Spoelstra, op 6 October 1929 D.V. Ds. Le Cointre wordt hiertoe afgevaardigd. 15. De volgende vergadering zal D.V. worden ge houden op Woensdag 13 November. 16. De praeses sluit de vergadering, nadat de assessor is voorgegaan in dankgebed. Op last der Classis voornoemd, Ds. C. A. Vreugdenhil, h. t. assessor. De volgende collecten werden geïnd Theol. Arbeid verstr. Evange- Fac. Geref. in lisatie in V. U. Ned.-Indië België Anna-Jacoba-Polder 27,60 23,71 21.83 Bergen op Zoom 26,11 32,70 34,21 Krabbendijke 19,70 19,67 5, Oud-Vossemeer 9,50 17,13,98 Poortvliet 6,46 6,59 6,95 Rilland-Bath 15,62 16,72 16,93 Tholen 6,41 10,10 5,— Middelburg. Ontvangen nagiften voor Ver. tot verspreiding der H. Schrift f 0,25bezorgd bij ds. Scheele f 0,50 en f 1.bezorgd bij Mej. Bets Tange f 0,50, samen f 2,25. Hartelijk dank. Julianastraat 26. P. Loof. Middelburg. Met vriendelijken dank ontvangen voor het Hospitaal te Magelangvan N. N. uit Mid delburg f 5,— van N. N. uit Grijpskerke f 10,— f 2,50 aan giften uit Vrouwepolder door bemiddeling van br. Baaijens. D. Scheele. Middelburg. In de maand Augustus werd ge collecteerd in de kerkbussen f 121,29voor idioten en andere ellendigen f 138,80huwelijkscollecten f 20,63f 51,78f 9,84 en f 5,20. C. van der Kleijn, Boekhouder. Verantwoording giften voor het stichtingskapitaa] te Magelang, uit Koudekerke D. M. f 1,—J. de B. f 5,—W. de B. f 1,— J. F. f 1,— S. J. f 1,— L. v. S. f 2,50 Wed. W. f 2,50D. B. f 2,— A. D. f 0,75 J. J. f 1,— J. de K. f 10,— J. A. f 10L. B. f 10M. de K. f 1,—E. do K. f 1,—J. de K. f 0,50A. C. H. f 25,—F. de R. f 2,50; J. de S. f 10,P. C. f7,50; M. A. A. f5,— W. A. f 2,50; J. H. J. f 1,— P. A. f 1,— K. W. f 4,—W. M. f 2,—A. de B. f 2,50. Ds. Heij. VERWARMING**NOORDERKERK. Bij mij bezorgd door N. N. f 5,door N. N. f 5, en door K. f 5,—. Hiervoor hartelijk dank, wie volgt De Secretaris van de Comm. v. Beheer, M. B. Fanoy. Voor bovengemeld doel werd door mij ontvangen f 2,plus 40 stuivers (f 2,D. Scheele. RUSTHUIS MIDDELBURG. Wij zijn in de afgeloopen week goed bedacht ge worden er werd aan ons Rusthuis bezorgdeen kist bananen, een mand diverse broodjes, een maal stoofperen en een mand appelen. Dc vriendelijke gevers zeggen wij hartelijk dank. De Huisvader, N. J. v. Commenée. PARAKAN. Augustus 1929. Met vriendelijken dank ontvangen uit Middelburg (busje Rusthuis door Mej. de Wagemaker) f 2,50 uit Dinteloord (door Mej. A. Troost) f4,— uitKIundert (Zend. naaikrans door Mej. J. H. Hagt) f 50,uit Willemstad (door Mej. A. Slikboer) f 2,50. Mevr. Huizenga. ZENDING. Vlissingen. Met hartelijken dank ontvangen van Gretha van de Vrie 68 halve en 7 heele centen, een doos zilverpapier en een zakje capsulesvan Marinus van de Putte 63 halve centen cn een pak zilverpapier en van Jantje en Jopie Bakker een zakje zilverpapier en capsules. Namens de Zendingscommissie, W. Karreman, penningm. St. Lauren s. Met hartelijken dank ontvangen van Catharina en Jan Buijs 250 halve centen. Namens de Zendingscommissie, D. Willemse, Penningm. Geestelijke wasdom door ds. J. J. Knap Cz. Uitgave J. H. Kok, te Kampen. Het onderwerp, dat in dit, in handig formaat keu rig uitgegeven boekske, behandeld wordt is van groot belang. Aan onzen geestelijken wasdom is al gedacht in liet gebed, dat voor ons werd opgezonden bij onzen doop „wij bidden U, dat dit kind Christelijk en Godzaliglijk opgevoed worde en in den Heere Jezus Christus wasse en toeneme". Daarna komt de gedachte aan dat opwassen evenwel soms op den achtergrond en wanneer er over dien wasdom wel wordt nagedacht maakt men zich daarvan vaak een heel verkeerde voorstelling. Tegen beide euvelen kan aandachtige lezing van dit boekje uitnemend helpen. Het staat niet goed in het leven, waarin de geestelijke wasdom ontbreekt en daar is reden tot ernstig zelfonderzoek. De geestelijke wasdom kan er echter ook zijn, en dat men het niet merkt omdat men er een verkeerde gedachte van heeft. Heel juist is wat de Schrijver opmerkt in het bijzonder mooie hoofdstuk „Automatisch"„Ach wat maken teedere zielen zich vaak bekommerd over hun voortgang op den weg des eeuwigen levens. Zij hebben geen ge duld om het oogst-seizoen af te wachten, maar zou den liefst in een handomdraaien vaste pilaren in het koninkrijk Gods worden, terwijl zij nog in de periode der zwakke riethalmen zijn". We bevelen de lezing van deze leerzame verhan deling hartelijk aan. De mystieke factor in de Calvi nistische wetenschap door Prof. Dr. V. Hepp. UitgaveOosterbaan en le Cointre, Goes. De rede door Prof. Hepp gehouden op de laatste Universiteitsdag, over het bovengenoemde onderwerp, werd door hem in 't licht gegeven. Wie verhinderd was die rede te hooren kan ze nu lezen en wie haar hoorde zal het zeker op prijs stellen, dat hij er alzoo nog eens rustig van kan kennis nemen. Op uitne mende wijze wordt een verwijt, tegen de V. U. vaak ingebracht, hier afgewezen. Een merkwaardig vijftal, bijdrage tot de kerkelijke historie in Zeeland door A. M. Wessels. UitgaveOosterbaan en le Cointre, Goes. Met dat merkwaardig vijftal worden bedoeld een vijftal dominee's, die in Zeeland en daarbuiten een bijzondere bekendheid kregen: n.l. Smytegelt, Bud ding, Daan Bakker, P. van Dijke en L. Boone. Het boekje bevat een wat uitgebreiden herdruk van arti kelen, die de schrijver plaatste in „De Rotterdammer" en „De Zeeuw". Onder dit vijftal waren er, die er nog al wonderlijke beschouwingen op na hielden en nu lijkt ons wel een bezwaar, dat die vrijwel zonder critiek worden weergegeven. Houdt men dit bezwaar in het oog en zoekt men alleen historische meedee- lingen, dan zal men dit boekje met genoegen raad plegen. De keurig verzorgde uitgave lijkt ons niet in overeenstemming met den inhoud. De vorm der- uitgave doet poëzie verwachten en poëtisch is deze stof allerminst. Heij. Zondag 15 September hoopt voor de J. V. o. G. G. „Timotheus" te Oostkapelle de Weleer;?. Heer Ds. E. Douma te Oostkapelle op te treden m t een rede getiteld„Champagne en Campagne", i:i de Geref. Kerk. Aanvang half zeven. Geref. Jongelingsver. „Herman Faukeel", Middelburg Afd. A. Rooster Zondag 15 September. N.T. Hand. 27 en 28, vr. C. Alewijnse. A.R. Art. 8. „Het orgaan van het volk" vr. J. J. Feij. Geref. Jongelingsver. Dr. Lützen Wagenaar, Middelburg. Afd. A. N. T. schets 6. Johannes de Dooper I, vr. J. Roose. V. G. schets 25. België en Nederland, vr. J. de Poorte. Afd. B. 20 September. O. T. vr. J. Ton. V. G. vr. Franse. Afd. III. Vergadert van half zeven tot half acht in de Consistorie der Noorderkerk. Leiderdhr. B. H. Lavooij. Agenda: B. G. Les 191 „Is Mozes Jezus vijand?" door vr. Krijger. V. G. Les 31 „Naar het Bestand" door vr. Jonkheer. BONDSRING MIDDELBURG. D. V. vergadering 20 Sept. om 8 uur in de Geref. Kerk te Veere. „De Jongeling en het publieke leven" door „Bid en Werk", Grijpskerke. „Hoe maken we onze vergaderingen gezellig" door St. Laurens. J. Wattel, Seer. Meisjesvergadering „Nunia" Middelburg. Bijb. Gesch.„Jezus volgen" door Mien Adriaanse Vad. Gesch.„Voor goed op eigen beenen" door Betsy Wattel. M.V. „Meisjesroeping", Middelburg. Gew. Gesch.De Profeet Jona. Referaat Jaarboekje. Alle meisjes boven 18 jaar hartelijk welkom Donderdagavond 8 uur Jongelingsgebouw, Spanjaard straat. MIDDELBURG. Bediening van den H. Doop in de Hofpleinkerk. Heidelb. Catech. Zondag 23. Gasthniskerk 9.30 uur ds. D. Ringnalda Bed. H. Av. 6 uur ds. A. M. Donner Dankzegging. Hofpleinkerk 9.30 uur ds. A. M. Donner te 's Gravenhage. Voorber. H. Av. 2 uur ds. D. Ringnalda Noorderkerk 9.30 uur ds. D. Scheele Bed. H. Av. 6 uur ds. D. Scheele Dankzegging, 's av. zitplaatsen vrij Noorderkerk. Arnemuiden 9.30 en 2 uur ds. J. Runia Domburg 9.30 uur ds. J. E. Visser 2 uur Lezen eener Leerr. Gapinge 9.30 uur Cand. Kampherbeek te Zwolle. 2 uur ds. P. J. O. de Bruijne Grijpskerke 9 en 2 uur ds. J. Dijkstra Koudekerke 9 en 2 uur ds. A. C. Heij St. Laurens 9.30 en 2 uur ds. A. Koning Openb. belijdenis. 6.30 unr ds. D. Ringnalda Rede Jongel. Ver. Meliskerke 9 en 2 uur ds. M. Vreugdenhil Oostkapelle 9 en 2 uur ds. E. Douma Serooskerke 9.30 en 2 uur ds. H. Drost te Nieuw-Buinen. Veere 9.30 e^ 2 uur ds. P. van Strien Vlissingen 9.30 en 5.30 uur ds. H. A. Wiersinga Souburg 9.30 en 2nur dr. G. B. Wurth Vrouwepolder 9.30 uur ds. P. J. O. de Bruijne 2 uur Cand. Kampherbeek te Zwolle. Westkapelle 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. J. E. Visser Brouwershaven 9.30 en 2 uur Bruinisse 10 en 5 unr Colijnsplaat 9.30 uur 5.30 uur Geersdijk 9.30, 2 en 5.30 uur- Haamstede 9.30 en 2 uur Kamperland 9 en 2 uur 6 uur Nieuwerkerk 9.30, 2 en 6 uur Oosterland 10.30 en 3 uur Scharendijke 9.30 en 2 uur Wissekerke 9.30 en 2 uur Zierikzee 10.30 en 6.30 uur Zonnemaire 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. ds. Joh. de Boer Lezen eener Leerr. ds. F. J. v. d. Ende Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. ds. F. J. v. d. Ende nm. Oogstpreek. Lezen eener Leerr. ds. de Langen te Ooltgensplaat. Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. dr. J. van Lonkhuijzen ds. Z. Hoek Anna Jacoba Polder 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 uur ds. W.M.leCointre Krabbendijke 10 en 3 uur ds. A. Andree Poortvliet 9.30, 2 en 6 uur dhr. K. de Vries Rilland-Bath 10 en 2.30 uur ds. P. C. Jongbloed tc Marken Tholen 9.30 en 2 uur dr. C. Veltenaar Oud-Vosmeer 9.30 en 2 uur ds. C. Vreugdenhil Baarland 9.30 en 2 uur. ds. C. Vonk Borssele 9 en 2 uur Lezen eener Leerr. Driewegen 9.30 en 2 uur ds. C. van Schie Kapelle-Biezelinge 10 en 2.30 uur ds. A. Scheele Goes 9.30 en 6 uur ds. R. J. v. d. Veen 's Gravenpolder 10.30 uur Lezen eener Leerr. 2.30 uur ds. R. J. v. d. Veen Voorber. H. Av. Heinkenszand 10 en 2.30 uur ds. Joh. Booij lerseke 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Wemeldinge 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Kruiningen 10 en 2.30 uur ds. J. Koolstra Nieuwdorp 9.30 en 2 uur ds. E. Beukema Wolphaartsdijk 10 en 2.30 uur Cand. W. J. van Enk te Kampen. Geref. Knapenvergadering „Samuël" Afd. II, Middelburg Bijb. Gesch. Is Mozos Jezus vijand? door vr. D. de Vos. Kerk Gesch. Bespreking door den leider. Lezen eener Leerr. ds. J. S. Post ds. B. W. Ganzevoort te Gent. ds. J. B. Vanhaelen Bed. H. Av. en Dankz. ds. M. van Wijk ds. J. S. Post Bed. H. Av. en Dankz. Terneuzen 9.30 en 2.30 uur ds. S. Groeneveld Zaamslag 9.30 en 2.30 uur ds. A. B. W. M. Kok Aardenburg 9.30 uur 6 uur Axel 9.30 en 2.30 uur Hoek 10 en 3 uur Oostburg 10 en 2.30 uur Schoondyke 10 en 3 uur

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1929 | | pagina 3