Predikbeurten Rusthuis Middelburg. Officieele Berichten. Verantwoording uan Liefdegauen. in de Gereformeerde Kerken in Zeeland op ZONDAG 11 AUGUSTUS 1929. Classe Middelburg Classe Zierikzee Classe Tholen Classe Goes Classe Axel AKKer KI ooslerbalóem nen en lijiden dolor onze vaderen bezegeld. Ja, die diep ingrijpende historische beteeke- nis onzer Nederlandsche geloofsbelijdenis, is zóó 'wezenlijk en 'wiordt zóó gevoeld, dat volks leiders er misbruik van konden miaken en dat ze gelijk in dagen van verkiezing w|el voor kwam, speculeerend oip1 den volkszin en op Staatskundigen invloed, met d:e belijdenis een lon'wiaardig! spel dreven of ook dat mien, ken nend! den eerbied van velen voior de confes sie, met een waren Jehu's ijjver ijverde tot in het bespottelijke toe voor wat in de b'elljdenis geschreven stond, of liever' tot in het onge rijmde. En of beroep op de Schrift een dwaas heid ware. „Toen in Nederland, deels van uit Frank rijk en Engeland', deels van uit het naburige Duitschland het licht des evangelies in de dichte duisternis van 't pausdom wlas begon nen te stralen, toen meer dan vijftig duizend menschen unlet hun bloed' de evangeliöwlaar- heid hadden bezegeld en onder de allerwreed^ ste folteringen den dood oimi Christus' wille hadden ondergaan, zooals de geschiedschrij ver van het concilie van Trente, Paulus Ser- vita, het zelf aanteekendietoen bovendien nieuwe bisdbmm'en en als instrument van d'eze de wetten der Spaansche inquisitie dienst moesten doen om dat licht dier wlaarheid te dlooven, toen hebben de Geref ormeerde Chris tenen 1561 in deze landen deze geloofsbelijde nis aangeboden aan Filips II, den Koninglvam Spanje, .pui aan te toonen, hoe onbillijk en onrechtvaard'ig met hen gehandeld wierd en in een bijgevoegden brief hebben ze ge smeekt, dat hij die belijdenis doorlezen zou en dat bijl in de toekomst zich onthioiuden ziou van marteling van onschuldigen, en yan on verhoord veroordeelen der Christenen." Zoo schrijft ongeveer Maresius in zijjn uitlegging der Nederlandsche geloofsbelijdenis. Neen, die belijdenis is niet maar een opstel, door een of andier en theoloog in school sche ter men saamigesteld, maar, gelijk Dr. A. Kuy- per het in zijin „Calvinisme en Revisie" zegt, „onder dreiging en 't moordgeroep der ver volging ontstaan, is ze als een zielskreet van een bedrukt volk tot zijn overheid, wier slag zwaard! Het op den nek voelt, om in den naam dies Heeren, van den eenvoud, den ernst en de onberispelijkheid Zijns geloofs te getui gen. Uit de pen van den martelaar Guido de Bres of die Braye gevloeid, is ze niet als theo logisch opstel, maar als cionscientiekreet dioor de Kerken overgenomen en bij1 de Spaansche machten ingediend. K. v. d. E. Het was Woensdag 7 Augustus 1929 we der een aangename middag voor onze ouden van dagen, daar door een achttal auto-eige naren hunne auto's ter beschikking werden gesteld joimi met hen een ritje naar Dombhrg te (miaken. Begunstigd door prachtig zornlerweer reden we om! hall drie weg, langs de Singels, Nieu we Vlissingsche Weg naar Vlissiugen, waar We langs het strand reden olmi vervolgens onzen weg te vervolgen over Koudiekerke, Big- gekerke naar Zoutelande, waar we halt moes ten houden, daar pnze autohouders ons hier wenschten te verrassen op een heerlijk' kopje thee. Enkelen vonden hier nog even gelegen heid oimi het strand te bezien. Na dit opont houd !werd weder verder gereden over den Westkapelschen zeedijk naar Domburg, het eindpunt. Hier werden we wederom! getracteerd op heerlijke gebakjes, die een onzer chauffeurs ter onzer beschikking had gesteld. Ook wer den we daar gefotografeerd. De tijid vloog zeer snel ofn, zoodat we geen tijd meer had den olm! Domburg zelf eens rond te gaan. Om half zes werd verzamelen geblazen en kreeg de leider die gelegenheid olm' met een kort woord aan allen hartelijk dank te zeggen voor het beschikbaar stellen der auto's en voor de ververschingen en versnaperingenons aangeboden, waarna we onzen terugreis aan vingen en we ruim! 6 uur in Middelburg arri veerden. We waren allen zeer dankbaar en voldaan. Ten slotte 'meen ik dit verslagje niet te kunnen beëindigen dan door nogmaals onzen hartelijken dank te brengen aan allen die ons dezen aangenamlen middag hebben bezorgd, welke zeer zeker nog vele dagen, wellicht weken, onder onze oudjes zal besproken wor den. We roepen hen een van harte „tot weder- ziens toe". BEROEPEN TE Eindhoven Th. Delleman te Giessen-Nieuwkerk. HeerjansdamCancl. H. J. Kampberbeek te Zwolle. Wolphaartsdijk A. M. v. d. Berg te Vreeswijk. OverschildCand. "W. Reinders te Groningen. N. PekelaH. H. van Kapel te Kooten. NijeveenCand. G. W. van Houte te Zwolle. AANGENOMEN NAAR MariënbergCand. A. J. Boss te Zwolle. Mildam (Fr.)cand. D. Middelkoop te Vijfhuizen. BEDANKT VOOR DrachtenB. Bouma te Dirkshorn. Harkema-Opeinde, Oudega, Stadskanaal, Genemuiden en WestmaasCand. A. J. Boss te Zwolle. Puttershoek cand. D. Middelkoop te Vijfhuizen. Tienhoven. Cand. J. M. Kroes bevestigd door Prof. dr. H. Bouwman, die tot tekst nam Jes. 6 5-8. Intrede met Jeremia 1 68. Westmaas. Ds. J. P. C. ten Brink nam afscheid wegens vertrek naar Gouda met een leerrede over Openbaringen 22 14. Voorschoten. Ds. J. C. Houtzagers deed intrede met Jesaja 40 811 na 's morgens bevestigd te zijn door ds. J. C. Rullmann van Wassenaar, die sprak over Johannes 21 15—17. Sappemeer. Intrede van ds. W. Tom na beves tiging door dr. D. Tom te Hilversum. Bevestigings tekst 2 Cor. 5 1920 en die der intrede Ezechiël 33 7. Gent. B. W. Ganzevoort, van Zwolle werd Don derdagavond 1 Aug. j 1. als predikant verbonden aan de kleine nog kort geleden geïnstitueerde Geref. Kerk van Gent (België) voor wie het alzoo wel een dag van blijdschap was, te meer nu ze voor het eerst mocht samenkomen in een eigen lokaal. Ds. K. v. d. Meulen, van Kommerzijl (Gr.) trad als bevestiger op, en deed dit aan de hand van 1 Kron. 22 16b. Hij zag hierin een bevel en een belofte, eerst voor Salomo om een tempel te bouwen, maar toch ook voor de gemeente om een kerk en voor den Dienaar des Woords om de Gemeente te bouwen. Hierop werd de jonge leeraar in zijn ambt bevestigd, 't Was een ontroerend moment toen, onder handop legging van de verschillende aanwezige pr.dikanten, de gebruikelijke zegenbede uitgesproken werd. Na deze plechtigheid verbond ds. Ganzevoort zich aan zijn Gemeente. Het was spr. een weelde des harte voor de Gemeente te staan om zijn arbeid on der haar en voor de Evangelisatie aan te vangen. Vele moeilijkheden waren te overwinnen, eer het zoo ver kon komen, maar God heeft ongedacht uitkomst gegeven. En nu staan zoowel Gemeente als leeraar aan een nieuw begin. Spr. bepaalde zijn'gehoor bij 2 Cor. 5 19b, waar God tot ons spreekt door Paulus over den arbeid van den Dienaar des Woords en Hij ons leert dat deze arbeid een dienend karakter draagt, een bedie ning der verzoening is, en recht beeft op erkenning. Tot slot richtté Spr. een woord tot de verschillende afgevaardigden en dankte bij de Deputaten voor den arbeid der Evangelisatie in België, de classis, de Part. Synode en het Comité tot steun aan de kerken in België voor hun hnlp waardoor dit werk mogelijk is geworden. Enkele diepgevoelde woorden wijdde Spr. nog aan zijn moeder, die bij met vreugde aanwezig zag. Namens den kerkeraad richtte br. Lenders eenige hartelijke woorden tot den nieuwen leeraar. Ds. P. N. Kruyswijk van Hilversum, sprak namens de De putaten dei' kerken voor den Evangelisatie-arbeid in België en wenschte hem Gods zegen toe op zijn ar beid. Spr. zag Gods leiding er in dat, bij zooveel schoonevooruitzichten die bij afsneed, ds. Ganze voort zich wendde tot de kleine gemeente van Gent. Ds J J. Wielenga van Alblasserdam, heette' den be vestigden predikant welkom in,de classis Dordrecht en wees op de vele voorrechten die Gent te beurt vie len. Namens de kerkeraden van Bruss-:'l en Antwer pen spraken br. Tensen en Muller enkele sympathieke woorden. Dr. II. Kaajan van Utrecht, die het Comité tot steun aan de Geref. Kerken in België vertegen woordigde, herinnerde aan het glorieuse verleden van Gent toen duizenden gezinnen het Calvinisme waren toegedaan, waarna ook ds. Lauwers, van Brussel, den nieuwen predikant toesprak. Vieeland. Na een afwezigheid van 5 maanden mocht ds. K. Fernhout, die een reis naar Indië deed, in welstand den vader!andschen bodem betreden. Amsterdam. Ds. H. Mulder, predikant te Am sterdam, raag herdenken dat hij 25 jaar geleden te Zaamslag den dienst des Woords aanvaardde, na zijn studie aan de Vrije Universiteit te Amsterdam vol tooid te hebben. Bijna vier jaren had hij zijn eerste gemeente gediend, toen hij in Febr. 1908 naar Har derwijk vertrok, waai' hij zes jaren arbeidde. Op 8 Juli 1914 deed hij intrede bij de kerk in de hoofd stad, waar de jubilaris met zegen arbeidt. Te Deventer hoopt de kerkeraad in de vac.- wijlen dr. J. J. van Baarsel met 1 Jan. 1930 voor tijdelijk een hulpprediker aan te stellen. Zending. Door ds. K. v. Dijk te Keboemen is gepubliceerd, dat de afzonderlijke vergadering van Missionaire Dienaren des Woord op Midden Java aan do deputaten van de Generale Synode voor de Zen ding heeft voorgesteld ds. A. Pos te Djokjakarta te benoemen tot Docent aan de opleidingsschool als opvolger van ds. D. Bakker. Aan deze mededeeling voegt ds. W. Breukelaar o.a. het volgende toe Het is verre van denkbeeldig, dat binnen zeer af- zienbaren tijd de kerken van Noord-Holland een derden missionairen predikant zullen moeten uitzen den. En we achten het een eisch van verstandig be leid reeds nu hiermede te rekenen. Zelfs al zou ds. Pos geen docent worden, dan nog zou een derde predikant voor het zich steeds uitbreidend werk te Djokja geen weelde zijn. Ds. J. Vesseur, aan wien eervol emeritaat is verleend, hoopt D.V. Zondag 28 September 's mor gens te Klaaswaal en 's avonds te Numansdorp af scheid te prediken. Ds. Vesseur hoopt zich metterwoon te vestigen te L oenen a. d. Vecht om aldaar voor de kerk hulp dienst te verrichten. Velen in Zeeland zullen zich nog herinneren dhr A. Punt, die meermalen optrad in verschillende kerken onzer Provincie. Zij het daarom vergund na zijn verscheiden het volgende bericht over te nemen Te Leerdam is in den ouderdom van ruim 77 jaar overleden de heer Adr. Punt, in leven oefenaar in de Geref. Kerk. Van de Generale Synode der Geref. Kerken, in Assen gehouden, heeft hij nog deel uitge maakt. De heer Punt heeft verschillende Geref. Kerken gediend o.m. in catechisatie en huisbezoek. Na een langdurig ziekbed is op 70-jarigen leef tijd te Scheveningen overleden ds. J. Dekker, emeri tus-predikant van Kollum. Op 10 Januari 1885 aanvaardde hij, na aan de Theol School te Kampen te zijn opgeleid het predikambt bij de Chr. Geref. Kerk van Heusdendiende ver volgens de kerken van Hardinxveld, Oldeboorn en van 18961925 die van Kollum, waar hem 22 Jan. van laatstgenoemd jaar eervol emeritaat werd verleend. De overledene was vroeger jaren mede-redacteur van „Friesch Kerkblad". Voorts zagen verschillende werken van zijn hand het licht, o.a. „Op de Grenzen van de eerste en tweede Wereld" „Simon Petrus naar Ninevé en een bundel dichtwerken. Middelburg. Daar ik van 12 Augustus tot 1 September met vacantie afwezig ben, verzoek ik de broeders en zusters uit mijn wijk zich in dringende gevallen te wenden tot de wijkouderlingen of totds. Scheele, die 19 Augustus thuis hoopt te zijn. Ringnalda. Geref. Kerk Vlissiugen. Overzicht over de maand Juli Met attestatie gekomen van Koudekerke Lein v. Vlaanderen en z'n vrouw Adriana Willemina Aarnoutse met 2 gedoopte kinderen (Woonplaats Zwanenburg). Met doop attest gekomen van Hilversum Jan Nieuwenhuis (Wachtschip)van Haag-WestJo- i hannes v. d. Kooij (Kustartillei'ie). Metdoopattest vertrokken naai' Eind hoven Joi'ina v. Belzen, Marinus Beekmannaar Axel: Jacobus Jan de Pooter. Zich onttrokken aan de Geref. KerkW. de RegtMommaas. Gedoopt: Anthonia Johanna Theune (28 Juli). Kerkelijk in het h uw el ij k bevestigd: Arie Bergshoeff en Neeltje Maria Lavooij (4 Juli) Abraham Pleijte en Johanna de Voogd (19 Juli); Pieter Brasser en Johanna Pleijte (in Meliskerke 26 Juli). Opbrengst dei' collecte in de maand Mei Emeriti f 93.585Pinkstercoll. f 210,68"'Theol. School f 102,59; Ingebruikneming kerk f 578,79; Deurbussen f 5,125. In de maand Juni Evang. arbeid Vliss. f 105,155; Hulpbeh. kerken class, f 72,66 Emeriti f 75,34 gift kerk f 10, deurbussen f 8,50. In de maand Juli Evangelis. België f 93,585Theol. Fac. V. U. f 80,22 Huw. coll. 4 Juli f 16,32; Huw. coll. 19 Juli f12,10' Rilland-B a tb, 7 Aug. Zondag 4 Augustus werd in de Geref. Kerk alhier een nieuw Hof bei-g orgel in gebruik genomen, geleverd door den keer Wolzak te Goes, vertegenwoordiger van de firma Goldschmeding. Het instrument werd bij deze gelegen heid bespeeld door dhr. Wolzak. Het is een 3'/2-spels orgel en bleek uitstekend te voldoen en munt uit door een zuivere toon en voldoende klanksterkte. Onze kerk is een mooi instrument rijker geworden. E. Tange, Scriba. Stukken voor de a s. vergadering van de Classis Middelburg, te houden 11 September in de Gasthuis- kerk te Middelburg, kunnen tot op 22 Augustus worden toegezonden aan den Scriba van den Kerkeraad der roepende Kerk. Namens de roepende Kerk van 0. en W.-Souburg, Dr. G. B. Wurth, Praeses. M. A. v. d. Putte, Scriba. Middelburg. Op de laatst gehouden kerke- raadsvergadering (breed) werd besloten in de Noor- derkerk een centrale verwarming aan te leggen. In deze weken hebben wij daaraan geen behoefte, maar de winter, die oorbij is, heeft ons geleerd, dat het ook koud kan zijn. Veel is toen geklaagd, ook over de koude in onze Noorderkerk. De kerkeraad en Commissie van Beheer willen daarin nu verandering brengen. Maar dit alles kost geld. De Commissie meent dat u haar krachtig zal steunen om de gelden voor dit doel bijeen te brengen. Laten wij nu toonen, dat wij niet alleen kunnen praten, maar ook daden doen. Als ieder meedoet naar vermogen, kan het bedrag bijeen gebracht worden. Niets behoeft dan te worden geleend. De kerkeraad rekent er op, dat het genomen be sluit voldoening zal wekken en de gemeente door haar giften zal toonen er volkomen mee in te stemmen. In dit seizoen moet er aan gewerkt worden, zal het in dezen winter warm zijn. Het moderamen beveelt namens den kerkeraad de verzameling ten zeerste bij u aan. Het moderamen, D. Ringnalda. D. Scheele. C. P. Pouwer. D. H. Loodewijlc. In aansluiting aan bovenstaande mededeeling van onzen Kerkeraad, deelt de Commissie van Beheer mede, dat haar leden zeer gaarne giften voor dit doel zullen in ontvangst nemen. Er is f 3500 noodig. We vertrouwen, dat de ge meente ons niet ?al beschamen en vóór September a s. dit bedrag is toegezegd. Het moderamen, A. D. Littooij, Voorz. M. B. Fanoy, Secr. C. v. d. Kleijn, Boekhouder. Middelburg. Door koster Drost werd mij ter hand gesteld f 1,— van N.N. voor onze stadsevan gelisatie met bijschrift„Uit dankbaarheid voor het gezellig samenzijn in het Militair Tehuis op Zaterdag avond 3 Augustus j.l." Hartelijk dank voor deze tastbare dankbaarheid. Ringnalda. Middelburg. In de maand Juli werd gecollec teerd in de kerkbussen f 97,45, Vrije Universiteit f 129,74, aflossing Pastorie f 148,51, en huwelijks collecte f 32,50. In dank ontvangen een gift van f 5jvan n N. voor de verwarming Noorderkerk. C. van der Kleijn, Boekh. kerk. Te neuzen. Ontvangen collecten uit de Classis Axel voor de Hulpbeh. Kerken in de Prov. Aardenburg f 8,07Axel f 56,80Hoek f 16,53 Terneuzen f 46,41 Oostburg f 19,64 Zaamslag f 26.04Schoondijke f 22,18 en voor de Theol. School Geref. kerk Schoondijke f 30,88. M. Riemens. ZENDING. Vlissingen. Met hartelijken dank ontvangen van Mina en Nellie Schets dertig halve centen en een doos capsules en zilverpapiervan Leuntje de Bree een pakje idemvan Lena van den Buusse en ook van fam. W. en nog een onbekende derde in mijn afwezigheid een groote partij zilverpapier, theelood capsules en postzegels, zoomede van Lena yan den Buusse ook zestien halfjes, tien centen en tien nik- kelsvan Jacoba en Maartje Karreman Hdr. en van Jacoba Karreman Md. elk een partijtje zilverpapier en lest best van de kinderen der Chr. School in de Kasteelstraat f 10.185 en in de Paul Kruger- straat f5.635. En nu wachten wij weer wie en wat volgt. Namens de Zendings-commissie, W. Karreman, Penningm. Middelburg. In dank ontvangen van Ka/trien Wattel 1 pakje zilverpapier; van Leintje en Simon Barendse 1 doos zilverpapiertwee groote doozen zilverpapier van de kinderen der Gravenstraatschool, door tusschenkomst van Mej. Wisse f 1,—van br. G. van een zendingsvriendinnetje f 0,75 uit het busje van Lein en Jan Verhage f 4,16 en inhoud busje A. de V. f 11,61. Namens de Commissie, L. A. Tange, penningm. Middelburg. In dank ontvangen een pak zilverpapier van Magda en Jettie v. d. Kleijn en 300 halve centen van Simon de Vos, Seisweg. Mej. C. P. H. Littooij. Molstraat F 90. RUSTHUIS MIDDELBURG. Met vriendelijken dank ontvangen 1 kist wortelen en 1 kist sla. De Huisvader, N. J. v. Commenée. MIDDELBURG. Bediening van den H. Doop in de Hofpleinkerk. Heidelb. Catech. Zondag 19. Collecte Kas Hulpbeh. Idioten enz. Gasthuiskerk 9.30 uur ds J. v. d. Berg te Rhoon. 6 uur ds. D. Ringnalda Hofpleinkerk 9.30 uur ds. N. Willemse te Hoofddorp. 2 uur ds. J. v. d. Berg Noorderkerk 9.30 uur ds. D. Ringnalda 6 uur ds. N. Willemse Arnemuiden 9.30 en 2 uur ds. J. Runia Domburg 9.30 en 2 uur Prof. dr. H. Bouwman te Kampen. Gapinge 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. P. J. O. de Bruijne Grijpskerke 9 uur ds. M. Vreugdenhil 2 uur ds. D. Ringnalda Koudekerke 9 en 2 uur ds. H. P. Ingwersen St. Laurens 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Meliskerke 2 en 6.30 uur in de Herv. Kerk ds. M. Vreugdenhil Oostkapelle 9 en 2 uur ds. E. Douma Sei'ooskerke 9.30 en 2 uur Cand. P. Warmenhoven te Leiden. Veere 9.30 en 2 uur ds. I. K. Wessels te Burum. Vlissingen 9.30 en 5.30 uur ds. Wielemaker te Silvolde. Souburg 9.30 en 2 uur dr. G. B. Wurth Vrouwepolder 9.30 uur ds. P. J. O. de Bruijne 2 uur Lezen eener Leerr. Westkapelle 9.30 en 2 uur ds. J. E. Visser Bed. H. Av. en Dankz. Brouwershaven 9.30 en 2 uur ds. Joh. de Boer Bruinisse 10 en 5 uur ds. F. J. v. d. Ende Bed. H. Av. en Dankz. Colijnsplaat 9.30 en 5.30 uur ds. F. Staal Geersdijk 9.30, 2 en 5.30 uur Lezen eener Leerr. Haamstede 9.30 en 2 uur ds. U. Elgersma Kamperland 9, 2 en 6 uur Lezen eener Leerr. Nieuwerkerk 9.30, 2 en 6 uur ds. Bouma te Rijsenburg. Oosterland 10.30 en 3 uur Lezen eener Leerr. Scharendijke 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Wissekerke 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Zierikzee 10.30 en 6.30 uur dr. J. van Lonkhuijzen Zonnemaire 9.30 en 2 uur ds. Z. Hoek Anna Jacoba Polder 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 uur ds. M. Bouman te Baambrugge. Krabbendyke 10 en 3 uur Poortvliet 9.30, 2 en 6 uur dhr. K. de Vries Rilland-Bath 10 en 2.30 uur Cand. L. W. Wessels te Gorinchem. Tholen 9.30 en 2 uur dr. C. Veltenaar Oud-Vosmeer 9.30 en 2 uur ds. C. Vreugdenhil Baarland 9.30 en 2 uur. ds. C. Vonk Borssele 9 en 2 uur Lezen eener Leerr. Driewegen 9.30 en 2 uur ds. C. van Schie Kapelle-Biezelinge lu en 2.30 uur ds. A. Scheele Goes 9.30 en 6 uur ds. R. J. v. d. Veen 's Gravenpolder 10.30 en 3 uur ds. L. Horvath Heinkenszand 10 en 2.30 uur Lezen eener Leerr. Ierseke 9.30 en 2 uur ds. R. Zijlstra te Delfshaven. Wemeldinge 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Kruiningen 10 en 2.30 uur ds. J. Koolstra Nieuwdorp 9.30 en 2 uur ds. E. Beukema Wolphaartsdijk 10 en 2.30 uur ds. F. Slomp te Nieuwlande. Aardenbqrg 9.30 en 6.30 uur ds. K. Veen te Oude en Nieuwe Bildtdijk. Axel 9.30 en 2.30 uur ds. H. J. Kouwenhoven te Leiden. Hoek 10 en 3 uur ds. J. B. Vanhaelen Oostburg 10 en 2.30 uur ds. M. van Wijk Schoondijke 10 en 3 uur ds. C. M. Huizenga te Scharnegoutum. Terneuzen 9.30 en 2.30 uur ds. J. F. van Hulsteijn te Middelstum. Zaamslag 9.30 en 2.30 uur Lezen eener Leerr. en K^ebóuren wbncicn, lorcindblarer» er> Kuidaand.oenin^er> <0C- x/l»U0 2.or»ci^r lil-. nr»eb cicn joEjo_ ötill enden, z.ulI -s/g „Ceen ^oad zoogoed! (Adv. in Blokschrift).

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1929 | | pagina 3