Godsdienstoefeningen Nog eens de loge. Officiëele Berichten. Verantwoording uan Liefdegauen. ~BÖ E K fl ANK O N D0 I N G Vereenigingsleuen. in de Gereformeerde Kerken in Zeeland op ZONDAG 21 OCTOBER 1928. Classe Middelburg Classe Zierikzee Classe Tholen Classe Goes Classe Axe Allereerst wordt hier dan geboden een overzicht van het Zendingswerk in Ned. Oost en Wcst-Indië, door Ds. Joh. Rauws. Dit overzicht loopt over twee jaar. De verschil lende Zendingsterreinen piasseeren daar de revue. Vermeld wordt daarin ook de Zen- dingsarbeid der Geref. Kerken op Midden- Java ten Zuiden, en op Soemba. Pastor P. Hannig tc Barmen geeft vervol gens een artikel over het eeuwfeest van de „Rheinische Missions-Gesellschaft". Het jaarverslag van den Zendingsstudieraad dat dan aan de beurt komt, bevat belangrijke meedeelingen. Later doet zich misschien vvel de gelegenheid voor op< enkele dingen daaruit nog eens terug te komen. Op bladzijde 61 wordt een leerzaam sta tistisch overzicht gegeven over de numerieke verhouding der godsdiensten. Men raamt het aantal menschen op de wereld op 1822 m(il- Iioen. Het aantal Christenen, waaronder we dan ook de 500.000 Mormonen rekent! bedraagt dan 650 millioen. Daartegenover staan dan 1170 millioen niet-Christenen. Het grootste deel van het boek wordt dan gevuld met gegevens betreffende den arbeid der Nederlandsche Zending. Wie iets daarover zoekt, zal niet gauw hier tevergeefs zoeken. Dat de bladzijden 199222 noodig zlijin voor de alphabetische naam- en adreslijst van Euro- pieesche Zendingsarbeiders in Oost-en West- Indië bewijst wel, dat het al een heele rij van mannen en vrouwen is, die zich wijdt aan het Zendingswerk in onze Koloniën. Hieruit blijkt ook, dat de saamstcller alle moeite doet met zijn gegevens bij te blijven, daar het vacantieadres van Ds. Merkelijn er al in opgenomen is. Voor den prijs van f 1.75 is dit aan ge gevens zoo rijke boek, verkrijgbaar bijl het Bureau van den Z.S.R. „de Nijle Wehme" te Zeist. Men zende daarheen zijn postwissel of girobiljet op] postrekening 9257 Z.S.R. te Zeist, en ontvangt het dan franco. HEIJ. In ons nummer van 31 Aug. j.l. ontleenden we aan De Standaard een bericht, dat bij! de begrafenis van den man in Hilversum, die een jong meisje had doodgeschoten en daar na zelfmoord pleegde, door de Loge een krans was gezonden en we voegden daar een paar opmerkingen bij. Nu ontvingen we van den heer C. Ouwe hand, voorzitter van de Loge l'Astre de POrient te Vlissingen een schrijven, waarin hij ons meedeelt, dat hem bij onderzoek bleek, dat die heer in Hilversum geen lid was van de loge te Hilversum, ook geen lid was van een andere loge van het Groot Oosten en dat door de loge te Hilversum geen krans was gezonden of last was ge geven die te zenden. Hij verzocht ons daar van melding te maken in de Kerkbode omdat hij er prijs op stelt te verklaren, dat het hem diep zou gegriefd hebben, wanneer zoo iets zou geschiecl zijn. Aan dit tegenbericht geven we gaarne een plaats. HEIJ. KERK NIEUWS. BEROEPEN TE Harderwijk C. Vonk, cand. te Nienw-Loosdrecht. Oostwold (Old): E. G. van Teijlingen, cand. te Hillegom. Leens W. J. Smidt te Dwingeloo. MildamE. N. v. Loo, cand. te Zwagerveen (Fr.) Stadskanaal-Pekelderweg: J. Snoeij,cand. te Tinte(Z.H.) WormerN. Streefkerk, cand. te Amsterdam. Hoek van Holland A. Dondorp te Wagenborgen (Gr). OosthemR. H. Kuipers, cand. te 's-Gravenhage. AANGENOMEN NAAR Sellingen: J. Dijk, cand. te 's-Gravenhage. SiddeburenJ. Los te Oudega. SchoonebeekG. F. Hajer te Zuidland. BEDANKT VOOR YlstH. Th. van Munster te Lollum. Drachten R. Oosterhof te Hemelum. Oosthem en Stadskanaal-PekelderwegJ. Dijk, cand. te 's-Gravenhage. Kampen (vac. wijlen J. J. Westerbeek van Eerten) H. Hummelen te Zutphen. Anna-Jacobapolder, Pijnacker-Nootdorp en Schoondijke G. F. Hajer, cand. te Zuidland. Groote LindtH. Th. van Munster te Lollum. In de gisteren gehouden vergadering der Classis Goes werd geëxamineerd dhr. Joh. Booy te Hooge- veen, beroepen candidaat van de Geref. Kerk te Heinkenszand. Met alg. stemmen werd hij toegelaten tot de Be diening des Woords en der Sacramenten. De intrede te Heinkenszand is bepaald op D.V. 11 November, bevestiger ds. Eggink te Willemstad Jutrijp-Hommerts. In cand. H. J Jager, gekomen van Appingedam, mocht de kerk van Jutrijp-Hommerts Zondag weer een eigen predikant ontvangen. De bevestiging geschiedde door ds. K. Doornbos van Boxum met Rom. 10:1315, waarna ds. Jager zijn intrede deed, sprekende over 2 Cor 4:7. Beekbergen. Zondag verbond cand. J. Estie, gekomen van Zwartsluis, zich aan de kerk van Beek bergen met een predikatie over Joh. 329 en 30, nadat zijn schoonvader, ds. A. Brouwer Jznvan Zwartsluis, hem 's morgens had ingeleid met Jes. 62 6 en 7. Oostwold. Wegens vertrek naar Deventer (B) nam ds. P. Prins Zondag afscheid van de kerk van Oostwold (Old.) sprekende over Coll. 316a. Z i e r i k z e e. Hoewel de officiëele intrede en bevestiging van dr. J. van Lonkhuizen eerst binnen eenige weken zal kunnen plaats hebben, in verband met het feit, dat verschillende stukken hierop be trekking hebbend nog uit Chicago worden verwacht, heeft dr. v. L. zijn arbeid nu reeds in zijn gemeente aangevangen. Alvorens Zondag tot de bediening des Woords over te gaan richtte hij een kort woord tot den kerkeraad en de gemeente, waarin hij wees op de bizondere voorzienigheid Gods, die hem tot de gemeente van Zierikzee heeft geleid. Spr. sprak woorden van dank, inzonderheid tot den kerkeraad en dankte voorts allen voor de liefde, die hij en de zijnen nu reeds in zoo velerlei opzicht mochten ont vangen. Spr. eindigde met den wensch, dat Christus steeds in alles het middelpunt mag zijn, zoowel in predicatie als in al den arbeid, die in het midden der gemeente wordt verricht. Daarna sprak dr. v. L. over „Christus' tegenwoordigheid in het midden der- gemeente", naar aanleiding van Openb. 1 12—15. Daar de nieuwe pastorie nog niet geheel gereed is, heeft ds v. L met zijn gezin voorloopig zijn intrek genomen in de pastorie der Chr. Geref. Gemeente. Ds. P. N. Kruijswijk, predikant bij de kerk van Vlissingen, die een beroep naar de kerk van Hilversum aannaam, zal eerst dan afscheid van zijn tegenwoor dige gemeente nemen, als het in aanbouw zijnd kerk gebouw aan de Paul Krngerstraat te Vlissingen ge reed is, tenzij in de vacature tusschentijds voorzien is geworden. Het kerkgebouw zal waarschijnlijk April of Mei 1929 gereed zijn. Te Scheveningen heeft zich een comité gevormd dat gelden zal inzamelen voor een gedenksteen op het graf van wijlen ds. W. H. Oosten, in leven pre dikant bij de kerk aldaar. Middelburg. Vergadering van de Commissie van Beheer, Vrijdag 26 October 1928. De Secretaris. O u d-V ossemeer Oct. '28. Zondag 14 dezer was voor ons als gemeente, een blijde dag, een dag waar op we op bijzondere wijze 's Heeren goedertierenheden mochten ervaren. Op dien datum ontvingen we in ds. C. A Vreugdenbil, overgekomen van de gemeente te Gramsbergen weder een eigen Herder en Leeraar. 's Morgens had de bevestiging plaats door ds M. Vreugdenbil broeder van ds. Vreugdenhil. Deze had tot tekst Col. 128. en verzocht de gemeente na de bevestiging, haar Leeraar toe te zingen Ps. 119:9 gewijzi rd, met de eerste 11 verzen uit het Lucas' Evangelie, Hoofdstuk 5, verbond de nieuwe Leeraar zich in den middagdienst aan zijn gemeente. Toe gesproken werden door hem de Kerkeraad, de Be vestiger, de Consulent, de afgevaardigden der Zuster kerken, benevens het Hoofd der Chr. School, de heer Goedhart en Mevr. de Wed. ds. C. Staal. Een Weder woord werd hierop gesproken door Ouderling C. Lindhont, op wiens verzoek de zegebede uit Ps 137 staande werd gezongen, vervolgens door ds. Veltenaar, ds. Le- Cointre, den heer K. de Vries en den heer Goedhart. Beide diensten werden door een groote schare bijgewoond. Namens den Kerkeraad, M. Koolaard, Scriba. KORT VERSLAG der vergadering der classis Axel gehouden te Terneuzen 16 Oct. 1928. 1. De praeses der roepende kerk ds. Groeneveld opent de vergadering op de gebruikelijke wijze. 2. Alle kerken zija wettig vertegenwoordigd. 3. Het moderamen stelt zich samen aldus Ds. Groeneveld, praesesds. Vanhaelen, scriba ds. Post, assessor. 4. Medegedeeld wordt door de kerken van Oost burg en Aardenburg, dat laatstgenoemde kerk op 16 Sept. 1.1. werd geïnstitueerd. Twee broeders van Aardenburg zijn aanwezig, waarbij een diaken. Deze worden door den praesess op hartelijke wijze welkom geheeten. De diaken ver krijgt keurstem. 5. Ds. Vanhaelen wordt gelukgewenscht met zijn beslissing inzake het bedanken voor een roeping naar elders. Ds. van Wijk heoft de classis vertegenwoordigd bij het afscheid van ds. Sietsma. 6. De notulen worden gelezen en goedgekeurd. 7. Ingekomen stukken. a.) een schrijven verband houdende met de insti- tneering van Aardenbnrg. b). circulaire van de Partic. Synode inzake Evan gelisatie. c.) idem van depp. Synode voor het werk in België. 8. Rondvraag art 41 D. K. O. a een bezwaarschrift inzake een grensgeval, wordt aan de overweging der betrokken kerken aanbevolen. b.) Aardenburg vraagt een consulent. Ds. van Wijk wordt aangewezen. c.) Verder vraagt deze kerk vacaturebeurten, eens per maand. Schoondijke vraagt voor de volgende drie maanden twee vac. beurten. Voor deze maanden worden deze beurten aldus geregeld voor Aardenburg in Nov. ds. Post Dec. ds. Vanhaelen Jan. ds. Groeneveld voor Schoondijke in Nov. ds. van Wijk Dec. ds. Kok. 9. Rapporten. a.) van de kerkvisitatie in de kerken Neuzen, Zaamslag en Axel. b.) van de Zending door ds. Groeneveld. 10. Benoemingen. 11. Voor de volgende verg. is Oostburg roepende kerk. Het moderamen zal dan zijn ds. van Wijk, praesesds. Groeneveld, scribaen ds. Vanhaelen, assessor. 12. De vergadering wordt na dankgebed door den assessor gesloten. Op last der classe, J. S. Post, assessor. CLASSE MIDDELBURG. De vergadering der Classe Middelburg zal D. V' worden gehouden op Woensdag 14 November as. Punten voor het Agendum worden voor 1 November ingewacht bij den eerstondergeteekende. Namens de roepende kerk te Middelburg, Ds D. Ringnalda, Praeses. J. Hage, Scriba VERGADERING van den Kerkeraad (smal) Middelburg, 18 Oct. 1928. Opening op gebruikelijke wijze. Tegenwoordig 25 brs. Notulen gelezen en vastgesteld. Praeses vertolkt de gevoelens van den kerkeraad met de benoeming van br. S. Brandsma als Inspecteur te Rotterdam, waarop deze dank betuigt. Ingekomen stukken Dankbetuiging van een familie voor betoonde deelnemingreglement voor Evange lisatie-Commissies in de Ger. Kerken een verzoek van een onzer Ger. Kerken om in lichtingen over een vertrokken gezin Woensdagavondcommissie een drietal doopaanvragen toegestaan ingekomen 4-tal attestaties aanvaard, zoo ook een 2-taldoopattesten 2 aangevraagde attesten verleend. Medegedeeld wordt, dat 14 Nov. a s. Classicale vergadering zal worden gehouden. In bespreking komt het voorstel van de Evange lisatie-Commissie n.l deze uit te breiden met een 4-tal personen, die zitting nemen in de Centrale Commissie, De kerkeraad verleent hiertoe zijn goed keuring en als zoodanig worden benoemd de brs. Feij, Schout en de zusters Maljers en Lavooij-de Nood. Medegedeeld wordt dat van de laatst gehouden „Bijbel-Collecte" een bedrag voor onze Evangelisatie beschikbaar wordt gesteld. Rapporten Sectie-rapporten worden uitgebracht inlichtingen zullen worden ingewonnen over een ge zin, hier kort geleden gevestigdenkele bezoeken aan wijkpredikant en ouderling opgedrageneen verzoek tot onze kerk te komen door een zuster, in handen gesteld van wijkpredikant en ouderling. Door de Jeugdouderlingen wordt rapport uitge bracht over het eerste halfjaar 1928. Volgende week 25 October sectie-vergadering, ter wijl 1 November in breed zal worden vergaderd. Dankzegging. Sluiting. De Kerkeraad. Middelburg. Door bemiddeling van de brs. Baan en Loof ontvangen van een oude zuster der- gemeente, die niet meer geregeld met de gemeente kan opgaan f 1.voor de armen f 1.voor de kerk en f 1.voor ons Rusthuis. Door bemiddeling van ds. Scheele, een nagift van f 2.voor de vereeniging voor Bijbelverspreiding. Hartelijk dank. De straatcollecte voor de Vereeniging voor bijbel verspreiding heeft opgebracht f 116.62. Nagiften gelijk boven zijn welkom. Ook onze Evan gelisatie deelt in de opbrengst. P. Loof, Julianastr. 26. ZENDING, Middelburg. In dank ontvangen van Willie Daane een zak zilverpapierdoor tusschenkomst van ds. Scheele f 2,50 75 halve centen van Hijlco Douma te Rotterdam en van Joh. Bruggeman, Terneuzen een flinke doos capsules. Namens de Commissie, L. A. Tange, penningm. St. Lauren s. Met vriendelijken dank ontvangen van Johanna Wattel 300 halve centen van Lena Willeboordse 100 halve centen uit de Zendingsbusjes van Catharina Sanderse f 3,00 van Adriana Franso f 2,60van Krina Corbijn f 2,33 Van Jannetje Wal raven f 2,08van Jannetje de Bree f 1,94. Samen f 11 95. Namens de Zendings-Commissie, D. Willemse, penningm. Vlissingen. Met hartelijken dank ontvangen van familie D. drie kwartalen „Schouwvenster" en een zakje capsulesvan Jopie en Jan Bakker een zakje zilverpapier en capsules van Lena van den Buusse zeven nikkeltjes, veertig halve centen, een pak zilverpapier en capsules en van Leuntje en Jan Heijstek negentien halve centen, een doos sigaren bandjes, een zakje capsules en een pakje zilverpapier. Namens de Zendingscommissie, W. Karreman, penningm. Met dank ontvangen een pakje zilverpapier en capsules van Jacobus Meijer Gapinge en een pak zilverpapier van Willy de Geus, Eindhoven. Mej. C. Littooij. Molstraat 90, Middelburg. KERSTFEEST-PARAKAN-BLONDO. Groot en klein heeft zich beijverd deze week iets te zenden voor ons Zendings-Kerstfeest. We ontvingen met hartelijken dank, uit het busje van J. B. f 1.45 van drie kinderen f 1.30N. N. uit II. f 1.door- bemiddeling van Mevr. IC. K. te St. Laurens f 1. en f 5.J. J. d. K., Grijpskerke f 2.Kerkcollecte Koudekerke f 1.van twee zusters uit Vlissingen f 0.50 cn f 1.van een zuster uit Koudekerke f 1.N. N. te Krabbendijke f 1.Mevr. S. f2.50; familie V. te Middelburg f 5. We hopen van harte dat het zoo nog eenige weken door mag gaan en we ongeveer hetzelfde bedrag als verleden jaar naar ons Zendingsterrein kunnen ver zenden, en in 't bijzonder het hulphospitaal en de armenkolonie kunnen verblijden Nogmaals met dringende aanbeveling. S. E. Heij-Goslinga. Geref. pastorie, Koudekerke. 'T NIEUWE HOSPITAAL. Ter navolging Met vriendelijken dank ontvangen voor een nieuw hospitaal op ons Zendingsterrein van de Geref. kerk te Vlissingen (collecte predikdienst ds. Merkelijn) f 165,84. Mevr. Huizenga. De Strijd voor Kerkherstel, door J. C. Rullmann. 3e. Druk. J. H Kok. Kampen. Met groote ingenomenheid maken wij onze lezers op dezen derden druk van Rullmanns geschiede nis der Doleantie opmerkzaam. Het stemt tot dankbaarheid dat zoovelen onzer Gereformeerde huisgezinnen reeds in het bezit zijn van de bekende drie deelen van Rullmann, waarin hij Afscheiding, Strijd voor Kerkherstel en Doleantie behandelt. Maar deze boeken behooren al onze Gereformeerde gezinnen te hebben. Onze jeugd moet de historie harer Kerk kennen. En Rullmann weet die bij groote nauwkeurigheid ook boeiend te vertellen. Ik kan me niet voorstellen, dat er nog één biblio theek van Geref. Jongelingen of Jongemeisjes is, waar deze werken worden gemist. Van het tweede deel dezer SerieDen Strijd voor Kerkherstel is thans reeds de derde druk verschenen. De uitgave is precies gelijk, dat wil zeggen met even schoone letter en met even duidelijke illustratie's. Het doet een mensch altoos goed, als hij ziet, dat van zulke boeken nog in onzen tijd een derde druk kan noodig wezen. Laat ik bij uitzondering melden, dat dit boek van bijna 400 bladzijden slechts drie en halven gulden kost. Het Schouwvenster. 22e Jaargang No. 1 en 2. Uitg.-Maatschappij E. J. Bosch, Amsterdam. Het Schouwvenster is met October zijn 22sten jaargang begonnen. Verwonderen doet dit lange leven van het tijdschrift in 't geheel niet; alle vereischten voor een gezond bestaan zijn hier aanwezig Prachtige illustratiën, die zeer „bij" zijneen goede, christelijke inhoudallerlei practische wenken voor de huishou ding een groot aantal pagina's in elk nummereen fraaie letter en flink papier. Het Schouwvenster zal op die manier gemakkelijk de sympathie van zijn oude lezers behouden en die van nieuwe weten te winnen. Het ga den 22sten jaargang voorspoedig. Eergevoel door A. Janse, Biggekerke. In de Bibliotheek voor Bijb. Opvoedkunde verscheen van den Be'kerkschen hoofdonderwijzer dit boekje In de 16 bladzijden van deze brochure geeft dhr. Janse een pittige, aan vele voorbeelden getoetste uiteenzetting van wat Eergevoel is. Hij gaat het niet alleen bij kinderen maar ook bij groote menschen na. Men proeft den schrijver met zijn nuchtere Schrift beschouwing op elke bladzijde. Voor ouders en onderwijzers een lezenswaardig en nuttig betoog. Het is uitgegeven te Hoenderloo op de Stichting. v. D. Timotheüs. Jaargang 34, No. 1. Uitgave La Riviére en Voorhoeve, Zwolle. Ter aankondiging ontvingen we het eerste nummer van den nieuwen (34ste.) jaargang van het bekende tijdschrift Timotheüs. Deze aflevering bevat o.a. een inleidend artikel van dr. J. Th. de Visser „Christus alles". Dan de vaste rubriek „Indrukken", waaronder met hoofdletters staat„Van den hoofdredacteur". We hebben ons altijd over deze aanduiding verwonderd. In de kop van het blad wordt al gemeld, dat de heer J. N. Voorhoeve, hoofdredacteur is. Wanneer onder zoo'n vaste rubriek de beginletter J. N. V. stonden begreep ieder dus wel, dat de hoofdredacteur zelf die ver zorgde. Of zijn het bepaaldhoofdredacteur-indrukken Mej A. M. Grunos geeft weer een aardig schetsje uit het Schoolleven. Een begin wordt gemaakt met een verhaal getiteld: Ben Adam, door M. Jacobs. En een heel belangrijk, een zeer leerzaam artikel geeft daarin de Oud-Minister A. W. F. Idenburg. Een woord tot de rijpere jeugd Een artikel, dat we gelegenheid hopen te hebben in zijn geheel in onze Kerkbode over te nemen. Dit woord moet zooveel mogenlijk onze jonge menschen bereiken en door hen ernstig en biddend worden overdacht. Mevr. v. Hoogstraaten-Schoch schrijft over de vrouw van Tolstoi en Mej. H. H. S. Kuyper over Frankrijks hoofdstad. Ook de omslag bevat artikelen die op verschillend terrein oriënteeren. De illustraties ontbreken niet en zijn goed. Hartelijk kunnen we deze periodiek aan bevelen. Heij. Geref. Jongelingsver. Dr.Lützen Wagenaar, Middelburg Zending in Ned. Oost Indië, vr. J. Wattel. V. G. schets 18, De Gouden Eeuw, vr. J. de Rijke. Geref. Jongelingsver. „Herman Faukeel", Middelburg O. T. Schets 75. Jbl. 25. Esther, door vr. J. Pouwelse. V. G. Strijd tusschen Regenten en Maurits door vr. G. Boon. M.-V. „Meisjesroeping", Middelburg. Gew. Gesch. 1 Koningen 3 en 4. ZendingPosso II (Het Volk) B. en B. no. 8 1926. CORRESPONDENTIE. Ds V. te H. Tot onze spijt kunnen we aan Uw verzoek niet voldoen. De Administratie. MIDDELBURG. Bediening van den H. Doop in de Hol'pleinkerk. Heidelb. Catech. Zondag 37. Collecte voor den medischen dienst. G asthuiskerk 9.30 uur ds. D. Scheele 6 uur ds. D. Ringnalda Hofpleinkerk 9.30 uur ds. A. Merkelijn 2 uur Noorderkerk 9.30 uur 6 uur Arnemuiden 9.30 en 2 uur Domburg 9.30 uur 2 uur Gapinge 9.30 uur 2 uur Grijpskerke 9 en 2 uur ds. D. Scheele ds. D. Ringnalda ds. A. Merkelijn ds. J. Runia Lezen eener Leerr. ds. J. E. Visser Lezen eener Leerr. ds. P. J. O. de Bruijne ds. J. Dijkstra Bed. H. Av. en Dankz. ds. A. C. Heij Lezen eener Leerr. ds. M. Vreugdenhil Voorber. H. Av. Oostkapelle 9 en 2 uur ds. E. Douma Serooskerke 9.30 uur ds. P. van Dijk Souburg 9.30 en 2 uur dr. G. B. Wurlh Veere 9.30 en 2 uur ds. P. van Strien Vlissingen 9.30 en 5.30 uur ds. P. N. Kruyswijk Vrouwepolder 9.30 uur ds. P. J. O. de Bruijne 2 uur Lezen eener Leerr. Westkapelie 9.30 uur ds. J. E. Visser 2 uur Lezen eener Leerr. Koudekerke 2 ;n 2 uur St. Laurens 9.30 en 2 uur Meliskerke 9 en 2 uur Brouwershaven 9.30 en 2 uur Bruinisse 9.30 en 5 uur Colijn. plaat 9.30 en 5.30 uur Geersdijk 9.30, 2 en 5.30 uur Haamstede 9.30 en 2 uur Kamperland 9 en 2 uur 6 uur Nieuwerkerk 9.30, 2 en 6 uur Oosterlanl 9.30 uur Scharendijke 9.30 en 2 uur Wissekerke 9."0 en 2 uur Zierikzee 9.30 en 5.30 uur dr Zonnemaire 9.30 en 2 uur ds. Joh. de Boer Lezen eener Leerr. ds. F. Staal Lezen eener Leerr. ds. Elgersma ds. F. J. v. d. Ende Lezen eener Leerr. ds. de Lange te Oeltgensplaat. Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. J. van Lonkhuijzen ds. Z. Hoek Anna Jacoba Polder 9.30 en 2 uur ds. D. Bremmer te Bruinisse. Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 uur ds. W.M. le Cointre Krabbendijke 9 en 2 uur ds. A. Andree Poortvliet 9.30, 2 en 6 uur dhr. K. de Vries Rilland-Bath 9.30 en 2 uur ds. J. de Koning te Schipluiden. Tholen 9.30 en 2 uur dr. C. Veltenaar Oud-Vosmeer 9.30 en 2 uur ds. C. A. Vreugdenhil Baarland 9.30 en 1.30 uur Borssele 9 en 2 uur Driewegen 9.30 en 2 uur Kapelle-Biezelinge 9.30 en 2 uur Goes 9.30 en 6 uur 's Gravenpolder 9.30 en 2 uur Heinkenszand 9 30 uur 2 uur lerseke 9.30 en 2 uur Wemeldinge 9.30 en 2 uur Kruiningen 9.30 en 2 uur Nieuwdorp 9.30 en 2 uur Wolphaartsdijk 9.30 uur 2 uur Lezen eener Leerr. ds. C. van Schie Lezen eener Leerr. ds. A. Scheele ds. R. J. v. d. Veen Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. ds. A. P, Lanting ds. B. Meijer Lezen eener Leerr. ds. J. Koolstra ds. E. Beukema ds. A. P. Lanting Lezen eener Leerr. i Aardenburg 9 en 2 uur Axel 9 en 2 uur Hoek 9 en 2 uur Oostburg 9.30 uur 2 uur Schoondijke 9 uur 2 uur Terneuzen 9.30 en 2 uu Zaamslag 9 en 2 uur Lezen eener Leerr. ds. J. S. Post ds. J. B. Vanhaelen ds. M. van Wijk Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. ds. M. van Wijk ds. S. Groeneveld ds. B. W. A. M Kok

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1928 | | pagina 3