Godsdienstoefeningen KERKNIEUWS. Officiëele Berichten. Verantwoording uan Liefdegauen. INGEZONDEN STUKKEN. BOEKAANKONDIGING. Vereenigingsleuen. in de Gereformeerde Kerken in Zeeland op ZONDAG 18 MAART 1928. Classe Middelburg Classe Zierikzee Classe Tholen Classe Goes Classe Axel nen betoogd van het Bolsjewisme. Geen Christen zal echter die conclusie aanvaarden. Sinds de zonde is er ook onkruid zijn er de doornen en de distelen. En wat kunnen! die welig groeien Maar ze zijn een gevolg niet van den zegen. De sabbatspsalm1 spreekt van het groeien der goddeloozen. Niet de groei zonder meer is een bewijls van zegen. De eerste vraag is deze of iets in God zijn oorsprong nam. Alleen als dat, in het licht van Gods Woord, vaststaat, kan van zegen gesproken worden, wanneer God dat laat groeien. HEIJ. TWEETAL TE ScheveningenC. Bouma te Zwolle. P. C. de Bruijn te Apeldoorn. Delft (vac. Schilder)W. H. Gispen te Hazerswoude. J. C. Houtzagers te Reeuwijk. Westerlee F. Wiersma te Oosterbierum. G. Lugtigheid, cand. te Oldebroek. Geesteren: Cand W. de Graaf te Puttershoek. Cand. E. Nawijn te Kampen. HerwijnenD. Bremmer te Bruinisse. G. de Jager te Doornspijk. Beilen J. Attema te Stadskanaal (Scheldeweg). Th. Delleman te Giessen-Nieuwkerk. BEROEPEN "TE Kralingen (vac. v. d. Wolf)Y. v. d. Zee te Amsterdam-West. Hoogersmildecand. E. Nawijn. Zetten-ElstUbbens te Roodeschool. SlikkerveerCand. G. Mulder te Groningen. Schoonoordcand. G. Lugtigheid. Drachtster-Compagniecand. P. M. Veldhuijzen te Rhoon. Haamstede en Overschild (Gron.)cand. E. Nawijn. Wilnis cand. P. M. Veldhuijzen. Nieuw-VennepL. E. Smilde te Haastrecht. HerwijnenG. de Jager te Doornspijk. AANGENOMEN NAAR MeerkerkS. Kamper te Oldebroek. BEDANKT VOOR SurlmisterveenP. Prins te Oostwolde. Kerk en Emigratie. De Dienaar des Woords van een der Geref. Kerken in Nederland, die namens den kerkeraad bij het vertrek van een gezin dei- gemeente naar de Vereenigde Staten, ingevolge de aanwijzing op pag. 292 van het Jaarboek der Geref. Kerken, reisdatum en boot meedeelde aan het emi gratie-bureau van de Chr. Geref. Kerk in Noord- Amerika, ontving van dit bureau het navolgende antwoord „Heb dank voor het ontvangen schrijven... Wij wenschten wel, dat meerdere predikanten en kerkeraden Uw voorbeeld wilden volgen en ons van de voorgenomen reis hunner gemeenteleden wilden in kennis stellen. Er zou daardoor een betere samen werking tusschen de beide landen ontstaan, die slechts aan beide ten goede zou komen". In de te Groningen gehouden vergadering van de Vereeniging tot herstel der eenheid van de Geref. Kerken is besloten tot or heffing dezer vereeniging. Zulks op grond van het feit, dat ongewenschte reactie zou kunnen leiden tot een scheuring in de Geref. Kerk ter plaatse, wat de Vereeniging in strijd achtte met het in haar statuten vastgestelde doel„het herstel der eenheid van de Geref. Kerken". De Utrechtsche Rechtbank heeft vier weken uitstel verleend in de procedure van de kerk te Tienhoven als eischeres en ds. Smelik als gedaagde, waarbij van dezen laatste ontruiming der pastorie werd gevorderd. Onder zeer groote belangstelling werd ds. B- van Schelven op 7 Maart te Bloemendaal begraven. Te voren leidde ds. T. Ferwerda, Gereformeerd predi kant te Amsterdam, zulks volgens den wensch door wijlen ds. van Schelven nog zelf geuit, in de villa „Welgelegen" te Overveen, waar de thans overledene woonde, een rouwdienst. Ds. Ferwerda las Romeinen 8 1839, aldus aanvangende „Want ik houde het daarvoor, dat het lijden dezes tegenwoordigen tijds niet is te waardeeren tegen de heerlijkheid, die aan ons zal geopenbaard worden". Te ruim 2 uur reden de rouwauto's het kerkhof op. Bij de aula aangekomen werd het stoffelijk over schot grafwaarts gedragen, waarbij studenten van de V U. als slippendragers fungeerden. De aanwezigen begaven zich met de familie naar de groeve. Nadat de kist in de groeve was neergelaten, trad ds. J. C. Brussaard naar voren en zeide: „Hij, wiens eere het was den Raad Gods te verkondigen, heeft gewild, dat aan zijn groeve alleen Gods Woord zou spreken. Daarna las hij 2 Cor. 416 tot 2 Cor. 510 en 1 Thes. 4: 1318. Vervolgens bad hij het Onze Vader en zongen de aanwezigen Ps. 682. Een zoon van den overledene, prof. dr. A. A. van Schelven, dankte voor de belangstelling. Spr. dankte, mede namens zijn moeder en de an dere familieleden, voor de blijken van belagstelling, in de laatste dagen ondervonden. Een speciaal woord van dank richtte hij tot dr. en mevr. Haye, die 11. Zondagmorgen zijn vader in hun woning hebben op genomen en hem een plaats hebben bereid, waar hij rustig kon sterven. Het is de familie een troost ge weest, te weten, dat de broeders en zusters uit Sant poort bij zijn vader zijn geweest in diens laatste oogenblikken. De oude Christenen, aldus vervolgde spr., beitelden op de graven „Famulus Dei", dwz. dienstknecht Gods Dat is ook het leven van den overledene ge weest. Daarom bleef hij bescheiden, alhoewel hij met meer dan één talent was gesierd. De dag van heden 7 Maart doet spr. terug denken aan 7 Maart van het vorig jaar, toen hij bij zijn vader werd geroepen, omdat deze toen ernstig hartkramp had. Op zijn vraag of z'n vader bereid was te sterven, antwoordde deze toen, dat hij om zijn vrouw en kinderen nog gaarne zou blijven leven, doch dat, als God het anders besloten had, het goed was, omdat Gods beloften voor hem vast waren. Dit karakteriseerde hem. De laatste vier weken van zijn leven zijn zoo zwaar geweest, omdat hij gekweld werd door de zorg over zijn dochter, die na het overlijden van haar man, Mr. Monnik, met haar kinderen daar in Afrika voor zulk een zware taak stond. Die zorg heeft zijn toch reeds zoo zwakke krachten gesloopt. Toch wilde hij Zon dagmorgen nog preekenmen heeft hem nog ge vraagd dit niet te doen en zich te laten vervangen, doch dat heeft hij niet gewild. Hij wilde preeken, niet alleen omdat hij tot het einde „dienstknecht Gods" wilde zijn, maar ook, zooals hij zeide, omdat hij zelf in de lijdensweken zijn gedachten op den lijdenden Heiland wilde richten. Zoo heeft hij in den nood van zijn leven den Gekruisigde gezocht. Dat is hun, die achterblijven, een troost en bij de her innering aan den geliefden overledene treedt op den voorgrond de gedachte aan diens rotsvast geloof, dat zijn leven heelt gekenmerkt. Hiermede was de waardige en indrukwekkende plechtigheid geëindigd. Haamstede. Hiermede bericht ik U, dat door onze gemeente is beroepen Cand. E. Nawijn, te Kampen. Namens den Kerkeraad, H. v. d. Meij, Sciiba. Middelburg. De Woensdagavondcatechisaties zijn aldus geregeld 7 uur jongelingen beneden 18 jaar. 8 uur jongelingen van land- en tuinbouwbedrijf. 9 uur jongelingen boven 18 jaar. Ds. D. Scheele. De Kerken in de Classis Middelburg worden opge roepen ter classicale vergadering op D V. 18 April a s. Stukken voor het agendum in te zenden voor 24 Maart aan den eerst ondergeteekende. Namens de roepende Kerk van St. Laurens, Ds. A. Koning, Praeses. J. Koole, Scriba. VERGADERING van den Kerkeraad (smal) Middelburg, 15 Maart 1928. Opening op gewone wijze. Tegenwoordig 24 brs. Notulen gelezen en goedgekeurd. Ingekomen stukken Een mededeeling van het over lijden van een bejaarden broedereen verzoek van den uitgever om het boekje Avondmaal, Tucht enz. van Ds. L. aan belijdenis-catechisanten te verstrekken. Een schrijven van den archivaris wordt in bespreking genomen en zal later tot beslissing worden gebracht. Woensdagavondcommissie. Aangevraagde attestaties toegestaan, doopaanvrage verleend. Medegedeeld wordt het overlijden eener bejaarde zuster. Rapporten over afgelegd bezoek bij een lid dei- gemeente over een samenspreking met belijdenis catechisanten sectie-rapporten Sectie Iover een lid, dat zich wenschte te ont trekken een dooplid zal huiscatechisatie ontvangen, daar hij niet in staat is de gewone catechisaties te bezoeken. Sectie IIover een tuchtgeval, over een verzoek om ook de afkondiging en de voorlezingen per micro foon over te brengen een aanvrage om tot onze kerk te worden toegelaten in handen gesteld van wijk- predikant en -ouderling. Sectie IIIover het bezoeken van leden, die onder censure staan, voor elk Avondmaal. Rapporten worden door de onderscheiden secties uitgebracht over het laatste onderzoek der belijdenis catechisanten en doopleden. 13 mannelijke en 25 vrouwelijke zullen toegelaten worden. Rapport van den Jeugdarbeid wordt uitgebracht en in bespreking genomen. Maandag 19 Maart zal de huishoudelijke vergade ring worden gehouden om 8 uur in de Gasthuiskerk. De verschillende rekeningen betreffende Kerk, Zen ding, Diaconie enz. liggen voor de leden ter beschik king bij Firma Littooij Olthoff. Volgende week smal. Dankzegging. Sluiting. De Kerkeraad. WelEerw. en Eerw. Brs. Ingevolge art. 8a van de „Huishoudelijke Regeling" brengt de roepende Kerk van Axel ter Uwe kennisse, dat de Classicale Vergadering D. V. zal gehouden worden in de Geref. Kerk te Ter Neuzen op Dinsdag 1 Mei as., aanvangende om IOV2 ure- Punten voor het Agendum worden bij den eerst ondergeteekende ingewacht vóór 1 April e.k. Met heilbede en broedergroet, Namens den Raad dier Kerk, J. S. Post, Praeses. A. Coumou, Scriba. Axel, 15 Maart 1928. Geref. Kerk - Middelburg. Ingekomen met attestatie uit: Amster dam, Pleuntje M. van den Boogaard, Gasthuis Gapinge, Johanna Geldofvan Vlaanderen en 2 kinderen, Veerscheweg B 69Klundert, Johanna C. Janse, Dam G 100Jacob den Hollander en gezin, Dam G 100 Johanna A. Markus, Dam G 100 Laren, Geertruida Willink, Gasthuis; Nijkerk, Theodoras C. J. deSmidt, St. Pieterstraat A 64Oudewater, Ds. D. Scheele en gezin, Hofplein E la Rotterdam, Jannetje Pieterman, Segeerstraat H 10 Schoondijke, Abraham J. Leen- houts en gezin, Noordsingel S 196 Vlissingen,'Lenntje Krijger, Langeviele IC 405. Ingekomen met doopattest uit: Goes, Aartje H. Karman, Molenwater N 41Koudekerke, Paulina van der Maas—Maas, Wal. Gedoopt: Frederik H. Hoek, Veersche Singel S 65; Maria Hondius, Vlasmarkt K 145; Hendrika B. van Noppen, Bogardstraat D 34Jacob J. van den Ouden, Julianastraat W 20; Jacomina L. van Ouwer- kerk, Werfstraat P 149 Pieternella Schoe, Domb. Schuitvlot Q 210Maatje W. Sinke, Langeviele K 202 Pieter W. Spruijt, Seisweg R 121Cornelia A. Vader, Veerscheweg T 268. Gehuwd: Lourens Davidse en Zoetje Moens, Tramsingel E 29Cornelis P. van Dort en Neeltje Tange, Segeerstaat H 93. Vertrokken met attestatie naar: Amersfoort, Willem Dirksen en gezin, Bree E 138 Amsterdam, Abraham J. Marteijn, Zuidsingel E 39; Pieter Warmenhoven, Spanjaardstraat F 71Goes, Jan Zweeden en gezin, Koudek weg D 42's Graven- hage, Maria Nijssen, Abdij A 43St. Laurens, Jan Riemens en gezin, Kerklaan D 116Leiden, wed. WarmenhovenMillar en zoon, Spanjaardstr. F 71 Rotterdam, Prientje C. van der Kuip, Wal A 7; O. en W.-Souburg, Jan Bakker, Breeweg D 42 Zoetje DavidseMoens, Breestraat E 29N.-O. Indië, Pieter Davidse, Schoorsteenv.singel. Vertrokken met doopattest naar: Bandoeng. Jacobus Alewijnse, Kerklaan D 102; Eind hoven, Johannes H Baan, Bierkade G 205 Kamper land, Pieter Quist, Markt C 11 Rilland-Bath, Leuntje Tange, Latijnsche Schoolstraat C 49; Vlissingen, Cornelis Louwerse, Kleverkerkscheweg. Overleden: Jozias J. Deurwaarder, Graven straat I 249 Wilhelmina A. Izeboud, Noordsingel S 185; Jan Maljers, K. Noordstraat E 16; Lijntje A. WeedaHajer, Wagenaarstraat D 81. Verhuisd: A. Aalewijnse van Noordweg S 219 naar R 37 mej. II. Beekman van St. Janstraat H 187 naar Rouaansche Kade G 156 mej. L. J. Bos- schaart van Markt C 8 naar Hofplein E la; mej. J. A. de Bruine van L Singelstraat N 188 naar Molen water M 269 mej H. Kaat van Eigenhaardstraat P 210 naar Pottenmarkt K 410mej C. de Klerk van Gasthuis naar Seissingel R 70; J. H. Modderkreke van 't Zandt D 193 naar Seisbolwerk !M 213; K. Louwersede Vries, van 't Zandt D 191 naar Noord- weg R 13eI. Tange van Baanstraat Q 231 naar Jodengang R 230P. Simonse van Koudek weg C 125 naar Overveldlaan E 53J. C. Wondergem van Seissingel R 182 naar Baanstraat Q 231. Middelburg. Ontvangen door tusschenkomst van br. KÖgeler, voorzitter der Diaconie, een gift van f 200,van N. N., voor onze armen. Gecollecteerd f 10,— (dankoffer voor Kerk, armen, Rusthuis, Zending) f 5,(uit dankbaarheid van een herstelden broeder voor de Kerk.)f 5,(uit dankbaarheid van een herstelden broeder voor de armen.) Diakenen zeggen dank. B. H. Lavooij, Diaken-Boekhouder. PARAKAN. Met vriendelijken dank ontvangen uit Grijpskerke door Mevr. Dijkstra f 40,en f 2,50 extra giftuit Breda van de Geref. Meisjes- en Zendingsvereeniging door tusschenkomst van Mevr. Donner f 11,65; uit Kamperland Geref. Meisjesvereeniging'„Ruth" f36, M. HuizengaBijlenga. Middelburg. ZENDING. Middelburg. In dank ontvangen uit het busje van Mej. S. de E. f 3,867j uit de catechisatiebus Gasthuiskerk f 16,80uit de catechisatiebus Hof- pleinkerk f 5,81. Namens de Commissie, L. A. Tange, Pénningm. Met vriendelijken dank ontvangen f 1,en een pakje zilverpapier en capsules van Grietje van Gilst, Colijnsplaat. C. Littooij, Molstr. 90, M'burg. Vlissingen. Met hartelijken dank ontvangen van Jo Nonnekes een doos theelood, 'zilverpapier en postzegels van Hendrina Adriaanse (Crocuslaan) twee doosjes zilverpapier en van broeder B vijftig cents En"nu de voor vrouwen zoo genotrijke schoonmaak of groote kuisch weer aankomt houden wij ons zeer aanbevolen voor gelezen geillustreerde bladen, voor ziekenhuizen^ en militaire tehuizen zoomede evange lisatie in kampongs (dorpen) op ons zendingsterrein b v. Schouwvenster, Spiegel, Timotheus, Kleine Schouwvenster, Vrij en blij enz. enz. en ook Chr. boeken'die men van de hand wil doen. Namens de Zendingscommissie, W. Karremen, penningm. SCHOOLHULP ZEELAND. K a p e 11 e-B i e z e 1 i n g e. Met vriendelijken'dank heeft ondergeteekende ontvangen van N. N. te Mid delburg f 2,—. Vérder aanbevolen. A. Scheele. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. L. S. Bij de Generale Synode van de Gereformeerde Kerken in Nederland, gehouden te Groningen, kwam een adres in van de zeven Kerken van Amsterdam en omgeving, die zich aangorden tot evangelisatie- arbeid onder de eventueele bezoekers van de Olym pische spelen. Door deze kerken is eene commissie benoemd om maatregelen voor te bereiden voor de uitvoering van de taak der kerken, binnen welker- ressort de Olympische spelen dit jaar zullen worden gehouden. Deze taak zal een zeer groote zijn, eene dubbele, en inspanning vragen van alle krachten. Een taak om te bewaren en eene om te evangeliseeren. Duidelijk staat de commissie voor oogen, wat zij zal hebben te doenreeds stippelde zij richtlijnen uit voor haar arbeid. Zij deed hiervan mededeeling in een circulaire aan de kerken, verzonden in Juli 1927. De Generale Synode was niet minder overtuigd van de dure roeping der kerken met het oog op wat ons land en vooral Amsterdam wacht gedurende een viertal maanden. Zij oordeelde, dat al de Gereformeerde Kerken in Nederland aan den arbeid der zeven Kerken hebben deel te nemen. Hoe zij dat zullen kunnen Door in het gebed in het midden der gemeente wijsheid, kloek beleid, gaven en krachten van den Ileere te vragen voor hen, die dit moeielijk werk zullen hebben te werken, en daar deze arbeid veel geld zal kosten, haar finantiëelen steun te bieden. De Synode besloot haar ingenomenheid met den voorgenomen arbeid uit te spreken en alle de kerken op te wekken met krachtigen geestelijken en finan tiëelen steun deel te nemen in dat veelomvattend werk, en dit te doen door een woord van opwekking rechtstreeks uitgaande van de Synode aan de kerke raden. En opdat de leden onzer kerken zouden zijn voor bereid, wanneer hun steun door een te houden collecte zal worden gevraagd, besloot de Synode van dit opwekkend woord afschrift te zenden aan onze kerkelijke bladen. Dat dan de saamwerkende kerken en haar com missie mogen worden bemoedigd door een gestadig toevloeien van de benoodigde gelden uit de collecten. Dat in de gezinnen en in de openbare samenkom sten der gemeente, al de dagen en maanden van het verblijf en bedrijf van die spelen in het midden van ons volk, deze evangelisatie-arbeid in de gebeden worde gedacht. Dat de Heilige Geest hen leide, die zich aangorden tot dezen arbeid in Gods Koninkrijk en dat worde gezegend hun vlijt. Dan zal, indien het gebed niet vertraagt, ook de milde gave niet achterblijven Namens de Generale Synode voornoemd, K. Dijk, praeses. J. J. Miedema, assessor. G. Keizer, le scriba. Januari 1928. J. P. Klaarhamer, 2e scriba. 't Moest 'n jongen zijn, door P. Brouwer- Uitgave La Riviere Voorhoeve, Zwolle. Een allergezelligst boekje van een kleine 200 blad zijden keurig uitgegeven, met een stijf omslag, handig in 't gebruik. Een uitgave die ook bijzonder geschikt zou zijn voor treinlectuur, 't Is een heel gewone ge schiedenis van een Christelijk familieleven in een provinciestadje met als hoofdpersoon Lies, die eigen lijk een jongen moest zijn, maar die een meisje was en ook als meisje en later als vrouw een sympathieke figuur. Wat in het boekje aantrekt is dat er zooveel licht in straalt, het licht van een leven uit het geloof. Ook daarom kunnen we het zeer hartelijk aanbevelen. Heij. Naar wij vernemen is bij den uitgever J. H. Kok te Kampen ter perse, om weldra het licht te zien, een uitgebreid werk van Prof. dr. H. Bouwman, Hoog leeraar aan de Tbeol. School te Kampen, over Gere formeerd Kerkrecht. Dit belangrijk boek zal in twee deelen compleet zijn. Naar wij vernemen zullen binnenkort bij de N. V. Dagblad en Drukkerij „De Standaard" twee nieuwe bundels meditaties verschijnen Dr. K. Dijk „Uit de Oude Wereld". (Voor hart en leven II)Schriftoverdenkingen over Genesis 411 en Dr. A. Kuyper Jr.„Wateren, die zachtkens vloeien". Woensdag 21 Maart hoopt de G. K. V. „Samuël" afd. II haar 16e jaarfeest te houden in de Bogard- zaal om half acht uur. AgendaHuishoudelijke zaken. Geref.Jongelingsver. Dr.Lützen Wagenaar, Middelburg. Zondag 18 Maart. Agenda Ds. Scheele over de „Teil Amarna brieven", in de consistorie Gasthuiskerk. Meisjes vergadering „Nunia", Middelburg. Afdeeling I en II samen onder leiding van Mej. A. Ludikhuize. Gew. Gesch. Ex. 1 en 2. Aanvang 7 uur. M.-V. „Meisjesroeping", Middelburg. Woensdag 21 Maart, huishoudelijke vergadering 's avonds 8 uur, jn het Jongelingsgebouw, Spanjaard straat. Opkomst gewenscht. MIDDELBURG. Bediening van den H. Doop in de Gasthuiskerk. Heidelb. Catech. Zondag 9. Collecte Hulpbeh. Stndenten. Gasthuiskerk 9.30 uur Lezen eener Leerr. Voorber. H. Av. 2 uur ds. F. Kramer Hofpleinkerk 9.30 uur ds. D. Scheele 6 uur ds. P. van Dijk Noorderkerk 9.30 uur ds. F. Kramer te Monster. 6 uur ds. D. Scheele Arnemuiden 9.30 en 2 uur ds. J. Runia Domburg^ 9.30 uur ds. J. E. Visser 2 uur Lezen eener Leerr. Gapinge 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Cand. de Bruyne te Leiderdorp. Grijpskerke 9 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. J. Dijkstra Koudekerke'9 en 2 uur ds. A.:C. Heij St. Laurens 9.30 en 2 uur ds. A. Koning Meliskerke 9 uur ds. J. Dijkstra 2 uur Lezen eener Leerr. Oostkapelle 9 en 2 uur ds. E. Donma Serooskerke 9.30 en 2 uur ds. P. van Dijk Souburg 9.30 en 2 uur dr. G. B. Wurth Veere 9.30 en 2 uur ds. P. van Strien Vlissingen 9.30 en 5 30 uur ds. P. N. Kruyswijk Vrouwepolder 9.30 uur Cand. de Bruijne te Leiderdorp. 2 uur Lezen eener Leerr. Westkapelle 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. J. E. Visser Brouwershaven 9.30 en 2 uur Bruinisse 9.30 en 2 uur Colijn plaat 9.30 en 5.30 uur Geersdijk 9.30, 2 en 5.30 uur Haamstede 9.30 en 2 uur Kamperland 9 en 2 uur 6 uur Nieuwerkerk 9.30, 2 en 6 uur Oosterland 9.30 en 2 uur Scharendijke 9.30 en 2 uur Wissekerke 9.30 en 2 uur Zierikzee 9.30 en 5.30 uur Zonnemaire 9.30 en 2 uur ds. Joh. den Boer ds. D. Bremmer ds. F. Staal ds. Horwath te Amsterdam. Cand. -H. B. Visser te Nijmegen, ds. F. J. v. d. Ende Lezen eener Leerr. ds. M. Schuurman te Den Haag. Lezen eener Leerr. ds. J. W. van Tol Lezen^eener Leerr. Lezen eener Leerr. ds. Z. Hoek Anna Jacoba Polder 9.30 en 2 u. Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 u. Krabbendijke 9, 2 en 6 uur Poortvliet 9.30 en 2 uur 6 uur Rilland-Bath 9.30 en 2 uur Tholen 9.30 en 2 uur Oud-Vosmeer 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. ds. W. M. le Cointre ds. A. Andree dhr. K. de Vries Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. dr. C. Veltenaar Lezen eener Leerr. Baarland 9.30 en 2 uur Cand. Brunsting te Pernis. Driewegen 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Kapelle-Biezelinge 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Borsele 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Goes 9.30 en 6 uur ds. R. J. v. d. Veen 's Gravenpolder 9 30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. R. J v. d. Veen Heinkenszand 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. lerseke 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. B. Meijer Wemeldinge 9.30 uur ds.^B. Meijer 2 uur Lezen eener Leerr. Kruiningen 9.30 en 2 uur ds. C. van Schie Nieuwdorp 9.30 en 2 uur ds. AJScheele Wolphaartsdijk 9.30 en 2 uur ds. A. P. Lanting ds. J. S. Post ds. J. B. Vanhaelen ds. M. van Wijk Axel 9.30 en 2 uur Hoek 9.30 en 2 uur Oostburg 9.30 en 2 uur Oostburg (dienst Aardenburg) 9.30 en 3 uur Lezen eener Leerr. Schoondijke 9.30 en 2 uur ds. K. Sietsma Nam. biduur voor het gewas. Terneuzen 9.30 en 2 uur ds. S. Groene veld Zaamslag 9 en 2 uur ds. A. B. W. M. Kok

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1928 | | pagina 3