ZEEUWSCHE KERKBODE. Godsdienstoefeningen FAMILIE BERICHTEN Officiëele Berichten. Verantwoording uan Liefdegauen. BOEKAANKONDIGING. INGEZONDEN STUKKEN. Vereenigingsleuen. in de Gereformeerde Kerken in Zeeland op ZONDAG 12 NOVEMBER 1927. Classe Middelburg Classe Zierikzee Classe Tholen Classe Goes Classe Axel PLAATST UWE IN DE BEDANKT VOOR Amsterdam-Zuid C. Bouma te Zwolle. Andel-Giessen-Rijswijk D. Drenth te Zuidlaren Almelo (2e pred. pl.)J. C. Houtzagers te Reenwijk. Anna Jacobapolder J. Dijkstra te Grijpskerke. AFSCHEID EN INTREDE. 's Gravenkage-West. Onder zeer groote belang stelling heeft ds. P. Nomes dezer dagen in de Nieuwe Zuiderkerk zijn intrede bij de Kerk van 's Gravenhage- West gedaan. Ds. Nomes ving zijn predikatie aan met een korte herinnering aan het verleden, nu hij de plaats van Prof. dr. D. B. Th. Vollenhoven komt vervullen. Het nabije Woord Gods, dat niet gebonden is, wenscht spr. te brengen. Wat het onderwerp van elke bedie ning des Woords is, vraagt thans bijzonder aandacht. Spr. koos daarom als tekst 1 Cor. 12124 Hierin wordt ons voorgehouden den Gekruisigde als inhoud der prediking Spr. wees in zijn predikatie op le. de genade waardoor deze prediking tot ons komt, 2e. den tegenstand waarop deze prediking stuit, 3e den zegen dien deze prediking brengt. Voor het kruis van Christus is in onzen verlichten, cbristelijken tijd al minder plaats, wijl het den mensch beschuldigt. Doch er straalt ook licht van uit, want het predikt de ver zoening, door het bloed van Jezus Christus. Achlum De beroepen predikant te Achlum, ds. S. J. P. Goossens, werd in het ambt bevestigd door Prof. Grosheide, van Amsterdam. Prof Grosheide had als tekst gekozen Ef. 4 11 en 12 en behandelde achtereenvolgens de volgende punten le. Het door God ingestelde bijzondere ambt der Apostelen tot grondvesting der Kerk. 2e Het gewone ambt van herders en leeraars tot instandhouding der Kerk. 3e. Het ambt van den Dienaar des Woords, tot volmaking der heiligen. Ds. Goossens verbond zich aan zijn eerste gemeente met een predikatie over Joh. 1139b en 40a en behandelde dezen tekst in de volgende 3 puntenle Wat tot die vraag dreef 2e Het doel der vraag. 3e De vrucht van het vragen. VERGADERING van den Kerkeraad (smal) Middelburg 10 Nov. 1927. Opening naar gewoonte. Aanwezig 22 broeders. Notulen gelezen en vastgesteld. Een ingekomen schrijven van een 8-tal bezwaarden inzake besluiten der Asser Synode wordt in behan deling genomen Kennisgeving van enkele gekozen ambtsdragers over al of niet aanvaarden hunner benoeming; aanvragen om fin. steun vei wezen naar desbetreffende commissie. Een uitnoodiging tot bijwoning van haar 61ste jaar vergadering der Geref. Jongel. Ver. op 18 Nov. zal worden voldaan. Van het 3e Jaarverslag van het Damescomité voor de Medische Zending zal worden kennis genomen. Een tweetal ingekomen attestaties aanvaard. Gevraagde attesten verleend. Acte van ontslag is door de Classis aan ds. T. verleend met het oog op zijn aanstaand vertrek. Een tweetal verzoeken toegelaten te worden tot onze Kerk worden toegestaan. Een rapport inzake de bezwaarden tegen de be sluiten der Asser Synode wordt besproken. Een com missie wordt benoemd om met die bezwaarden samen te spreken. Volgende week smal, 24 Nov. breede verg. Dankzegging. Sluiting. De Kerkeraad. De Diaconie der Gereformeerde Keik van Middel burg bericht hiermede, dat gemeenteleden, die in aan merking wenschen te komen voor het ontvangen van ondei kleeding, hiervan opgave kunnen doen bij één der diakenen. Middelburg, 10 Nov. 1927. Het Moderamen. THEOLOGISCHE SCHOOL TE KAMPEN. Ontvangen van de Jong. Ver. te Veere door middel van br. de Poorte f 2 10, van zuster I. te Middelburg f 1.en van br. T. f 1.die mij door br. Schoon- aard ter hand werden gesteld. Vriendelijk dank. De Class, correspondent, Middelburg, Nov. 1927. J. Olthoff. V 1 i s s i n g e n. Tot ouderling gekozen de brs. J- Baarschers, A. Brouwer, J. J. Laernoes, B. H. Ligte- ringen, J. Marijs en J. de Rijcke. Tot diaken de brs. J. Davidse, H. Heijstek en W. Stroo. Gehuwd: A. M. Fröberg en C. Puijpe. Met doopattest naar Goes K. Ramondt, naar Axel: D. Bakker, naar Oosterland J. J. Rotte. GedooptCornelis de Klerk, Adriana van de Gruijter, Maatje Visser en Catharina Willeboordse. CLASSICALE VERGADERING 9 Nov. 1927. Art. 1. Namens de roepende Kerk opent ds. Dijkstra de vergadering. Hij laat zingen Ps. 25 2, leest Psalm 27 en gaat voor in gebed. Art. 2. Credentiebrieven worden nagezien en in orde bevondenalle Kerken zijn wettig tegenwoordig, Art. 3. Het moderamen bestaat uit ds. Heg, praeses ds. Dijkstra, assessords Douma, scriba ds van Dijk, 2e scriba. Art 4. Ds. Heij spreekt het leedwezen der Classis uit, dat ds. Hamming naar Nijverdal vertrokken is en ds. Telkamp eerlang naar Utrecht gaathij betuigt namens de classis blijdschap over het bedanken door ds. Douma en ds. Dijkstra. Art. 5. Notulen worden gelezen en ongewijzigd vast gesteld. Art. 6. Ingekomen stokkena. Een mededeeling van de Kerk van M. over het a.s. vertrek van ds. Telkamp. De zaak der losmaking wordt in handen gesteld van de afgevaardigden van St. Laurens, Sou burg en Middelburg. b. Een mededeeling van Dept. voor het Verband tusschen Theol. Fac. en Kerk. c. Idem van de classis Drachten over schorsing van ds. v. L. De classis neemt dit met droefheid voor kennisgeving aan. Art. 7. Rapportena. Ds. Dijkstra rapporteert over de Evangelisatie in N Br. en L. ontvangen en ver zonden f 258.62. Voor Westfalen en Rijn-Pruisen f 70. Ds. Dijkstra wordt dankgezegd. b. Ds. Krnyswijk brengt rapport uit over den Zendings dag. Ontvangsten f 224 83s. Uitgaven f 233 83s. c. Br. J. Louwerse rapporteert over Hulpbeh. Kerken. Domburg is bezig zich zelfstandig te maken. De ver schillende voorstellen van Deputaten om steun wor den aangenomen. Voortaan zal het rapport van Dept. uitgebracht worden op de Februari vergadering. d. Ds. Hey rapporteert over de Zending. Er moet opgebracht worden f 7500. Er werd dit jaar ontvan gen f 74 60. De overige f 40 zullen zoo mogelijk op gebracht worden door ettelijke kerken die nog niet aan haar quotum toekwamen. Art. 8. Instiucties Gapinge, Meliskerke, Middelburg en Vrouwepolder vragen Vacaturebeurten. De regeling zal gepubliceerd worden in de Kerkbode. Art. 9. Benoemingen van examina ds. v. Dijk. Hulpbeh. Kerkends. Wurth, ds. Krnyswijk, br. Louwerse. Vacaturebeurtends. Wurth, sec. ds. Heij. Theologische SchoolOud. J. Olthoff. Classicale collectenOud. Den Hartigh. Rijn-Pruisen ds. Dijkstra. Approbatie beroepenMiddelburg, St. Laurens, Souburg. QuaestorOud. C. P. Pouwer. Archief-bewarende Kerk Middelburg. Belangen Militairen ds. Krnyswijk. Classicale correspondentds. D Scheele. Examinatoren zal nader geregeld worden Als Kerkvisitatoren worden gekozends. van Dijk en ds. Heij, ptimi; ds. Krnyswijk en ds Wurth. secundi. Art. 10 Rondvraag naar Art. 41. Naar aanleiding van een vraag van den Kerkeraad van Vlissingen spreekt de Classis de wenschelijkheid uit dat meer plaatselijke berichten worden ingezonden in de Zeeuwsche Kerkbode om daardoor de belang stelling voor dit blad in de verschillende kerken te verhoogen Art 11. Br. Geschiere in ons midden aanwezig, wordt door den praeses hartelijk gelukgewenscht met zijn SOsten jaardag Deze dankt daarvoor en schrijft al zijn werk aan 's Heeren genade toe. Art 12. Volgende Classis D.V. den 2en Woensdag in Februari Roepende Kerk Koudekerke. Art. 13 Ds. Telkamp spreekt bij zijn a s. vertrek naar Utrecht de Classis toe De 7 jaren die hij in de Classis heeft mogen arbeiden heeft hij vertrouwen genoten. Het is hem aangenaam daarvoor de Classis dank te zeggen. Hij spreekt den wensch uit dat het de Geref. Kerken in deze Classis wel mogen gaan en de ambtsdragers gesterkt worden in hun arbeid Ds. Heij dankt ds. Telkamp voor zijn arbeid in de Classis. Hij spreekt het leedwezen uit dat zij zijn ge waardeerde medewerking voortaan zal moeten missen. Hij wenscht hem 's Heeren zegen toe. Art. 14. Advies zal een volgende vergadering door ds. Krnyswijk gegeven worden inzake den steun aan de Militaire Tehuizen Art. 15. Sluiting. Namens de Classis, P. van Dijk, h.t. 2e Scriba. Geref. Kerk, Middelburg. Ingekomen met attestatie uit: Amster dam, Willem T. Tjerkstra, Koepoortstraat N 32 Grand-Rapids, Wed. ten Boschde Jonge, Bogard- straat D 61Grijpskerke, Tannetje Louwerse, Bree- wegUtrecht, Cornelia de Klerk, Gasthuis Zuilen, Hendrik Jongman, Penninghoeksingel L 65a 6 Ingekomen met doopattest uit: Axel, Hendrik P. Oggel, Brakstraat O 255; Goes, Jacoba M. Geense, Gortstraat. I 323; Heersjansdara, Hendrika, Leentje en Willem J. de Wolf, SegeerssingelMarum, Aauanias D. Pool, Brakstraat O 255. Gedoopt: Willemina Boncherie, Seisweg R 164' Gerdina E. Bonman, Lond Kade H 51; Jannetje C- Dronkers. Noordweg S 223j Cornelis M. Hamelink, Langeviele K 202Elizabeth J. Hendrikse. Bastion N 62Leuntje Mondeel, Seisstraat Q 15aPieternella de Rijk, Dwarsstraat T 5Jacomina C Tissink, Pen ninghoeksingel L 70Jacomina Vendeville, Veersche weg T 246Jan Vos, Seisweg B 180 Cornelis van Wallenburg, Noordweg S 223g. Belijdenis des geloofs afgelegd en zich onder het opzicht gesteld: Jitske Kroeze—Schrender, Koudek. weg D 139 Jacobus A. Pieterse, Noordweg B 98 Johannes A. Schutte,echt- genoote en 6 kinderen, Schuitvlotstraat O 298 Catharina van Wallenburg—Francke, Noordweg S223g. Gehuwd: Izak Bassie en Johanna A Vader, St. Janstraat I 44-45 Boudewijn Goudswaard en Neeltje de Buck, K. Noordstraat E4; Alexander Jonkheer en Jacomina Leijnse, Noordbolwerk M222; Frans Kiese- wetter en Jitske Roeda, Rotterd Kade O 246 Marinus Oranje en Petronella Goudswaard, K. Noordstraat E 4 Vertrokken met attestatie naarAm sterdam, Jacomina JonkheerLeijnse, Noordbolwerk M 222Petronella OranjeGoudswaard, K. Noord straat E 4 Borssele, Margaretba J. Snijders, Oude Kerkstraat Delfshaven, Jitske Kiesewetter—Roeda, Rotterd. Kade O 246 Grijpskerke, Pieternella J. Geerse, Seisweg R 136; Hilversum, Jan Wagenaar, Markt K 4 Kampen, Cornelis J. Cevaal, Noordweg R 19Maas land, Neeltje Deckers—van Ouwerkerk en 2 kinderen, Spanjaardstraat F 70Nijverdal, ds. Roelof Hamming, echtgenoote en 3 kinderen, Dam N 9Oostburg, Jacobus A. Pieterse, Noordweg B 98Wassenaar, Sara de Jonge—Janse, Penninghoek L 56. Vertrokken met doopattest naarAm sterdam Z., Jacob Hage, L. Noordstraat L 131; Ar- nemuiden, Tannetje Joosse, Veersche weg T 266 Delfshalven, Eduard W, Johannes J. en Maria C. Standaert, Rozendwarsstraat W 246Kampen, Wil lem Hamming, Dam N 9 Hendrik W. Kroeze, 't Zand D 139Rotterdam, Stoffelina C. de Jager, Gasthuis Schoondijke, Cornelia J. Leenhouts, Beddewijkstraat K 140; Veere, Leintje Franse, Seisweg R 136; Wol- phaartsdijk, Johanna C. van Wijckhuijze, Langeviele K 390. Overleden: Jan de Dreu, L. Delft A 92; Jo hannes Harpe, Nadorst; Stoffel de Jonge, Penning- hoek L 56Hendrik van Iren, St. Jorisstraat L 119 Wed. ds. A. LittooijEggink, Noordsingel R 65 Wed. TimmermanWondergem, RusthuisMaatje J. Verspoor, Dokstraat P 72. Verhuisd: J. Adriaanse vau Emmastraat W 40 naar Noordweg R liMej J. Cornelisse van Veersche weg S 258 naar T 238 Mej. C. Fortuin van Schoor- steenvegerssingel Q 86 naar KI. Vlaanderen M 204 Mej. M. Jacobse van Heerengracht M 27-28 naar Molenwater N 49 P. Koole van Abeelsche weg naar Koudek. weg D 66 Wed HendrikseOnderdijk van Bagijnhof E 150 naar Segeersstraat H 71J. Spruijt van Seisweg R 113 naar R 121. Middelburg. Gecollecteerd f 10.f 5.voor de Diaconie, f2 50 voor het Orgel, f2 50 voor de Zendingf 2 50 voor Parakan en 50 halve centen voor de Zending. Dank! Diakenen. KERSTFEEST PARAKAN-BLONDO. Met hartelijken dank ontvangen uit Maastricht f 2 50, uit Kapelle van Mevr. S. f 2 50, uit Middel burg van F. v. S. f 0 50, E. v. S. f 0 50, A. v. S. f 0 50. In 't geheel ontvingen we nu f 86.19, welk bedrag we deze week hopen te verzenden. De Heere neigde de harten van vele broeders en zusters om iets van het hunne voor het Kerstfeest te Parakan en Blondo af te zonderen. Gebiede Hij Zijnen zegen over gevers en gaven. Met hartelijken groet en vriendelijke aanbeveling naar wij hopen tot een volgend jaar. S. E. Heij Goslinga. ZENDING. Met hartelijken dank ontvangen een pakje zilver papier van Suzanna Goedbloed, Veere en een pakje zilverpapier van Clazina en Prientje Schutte, M'burg. C. Littooij, Molstr. 90, M'burg. Dr. Kuyper als Drankbestrijder. Ds H. Enserink. Van Huizen, Groningen. Ds. Enserink stelt twee uitspraken van Dr. Kuyper over het gebruik van geestrijke dranken tegenover elkanderen betoogt daaruit de kentering in de meening bij Dr. K. Verschillende artikelen van den Hooggeleerden Schrijver worden aangehaald, om aan te toonen dat by een Drankbestrijder was. Het is een helder en lezenswaardig boekje, dat ds. Enserink schreef. De Magistratuur. Mei 1927. De inhoud van dit No. is: Magistratuur naarCalv. levensbeschouwing Wangedrag Raadsleden. Instituut van Schoolartsen een gevaar. Gemeentelijke Hunrverordeningen. Voor A R. Gemeenteraadsleden een nuttig geschrift. De Macedoniër, No. 9. Venema, Groningen. In dit steeds belangwekkend Zendingstijdschrift schrijft Docent Bakker van Djokja van de wenschelijk heid van een algemeenen Zendingsraad in Indië. Hij gaat daar van na de mogelijkheid met het oog op praktische en principieele factoren. Eenigen band zou hij willen, vooral tegen den toenemenden groei van den Islam. D. K. Wielenga over „de bindende kracht van den Doop." Met het oog op de vraag van sommige ge- doopten om „den doop weer van hen af te nemen", raad hij aan niet te vlug te doopen. Dr. Van Nes schrijft over den grooten Verzoendag der Joden, hoe die gevierd wordt. Van Mijn Uitkijk wordt in dit nummer weer ver zorgd door D. Pol. Een nuttig en leerzaam tijdschrift. Diaconaal Corresp. blad. J. H. Kok- Dit No. 9 van den 25en jaargang bevat het Agen dum van de jaarvergadering. Een artikel over de Glindborst, waartoe L. Linde boom Gzn. een opwekking schrijft. Het referaat van Dr. Keizer op de Conf. te Arnhem. En de verhouding van Diaconie en Overheid i. z. ziekenverzorging. v. D. Op het ingezonden stuk van S. ontvingen wij het volgende schrijven, dat we gaarne eveneens een plaatsje afstaan. Geachte Redacteur. Mag ik naar aanleidiog van het ingezonden stukje van den heer S. een paar regels vragen in het door mij zoo geliefd blad? Bij voorbaat mijn dank. Broeder S. (wie hij is en waar hij woont weet ik niet) geeft zijn leedwezen te kennen, over de besluiten van de laatst gehouden Gen. Synode. Hij betreurt dat de Synode nog niet kon overgaan tot uitbreiding van onzen gezangbundel en de belijde nisschriften. Maar mij ging het geheel anders. Met spanning volgde ik de verslagen van de Synode, en voor zoo ver ik ze kon vatten, was ik zeer blij en dankbaar dat onze leeraars en ouderlingen en allen die daar wettig vertegenwoordigd waren, hun oor niet hebben geneigd naar die stemmen. Zijn de psalmen niet meer voldoende om ons hart te treffen? Ik vraag me wel eens af, waarom iets nieuws Onze vooroudersjhebben er toch ook mee geleefd, en zijn er mee gestorven. Lees maar eens in sommigen boeken en "geschriften hoe ze met een psalm op de lippen de groote eeuwig heid ingingen. Ik heb eens van een Hervormd predi kant gehoord, dat hij zeide dat ps. 42 meer waard is dan alle gezangen. En nu zegt men wel eens, dat de ps. niet genoeg weergeven de geboorte, het lijden, en sterven van onzen Heiland. Maar ik geloof, als men ps. 89 het begin van ps. 98 en 132 leest, dat die ook wel voldoen, om de geboorte te bezingen van onzen Heiland En van Zijn lijden? Kan en mag men daar niet van zingen in de psalmen 16, 22, 40 enz enz. Zeg mij, verkondigen u die niet het naamloos lijden, het bange worstelen, dat Hij heeft moeten doormaken om ons van den eeuwigen dood te verlossen En Zijn sterven, en Opstanding en Hemelvaart zijn daar niet genoeg psalmen voor te vinden? Maar genoeg, ik verwijs u naar de opgave achter onze mooie psalmen, daar kunt ge vinden welke ps ge moet zingen, bij de geboorte, het lijden, het sterven, de Hemelvaart, ook voor Belijdenis, Nacht maal, Bede- en Dankdagen, ja voor alles wat we hier ontmoeten op deze zondige aarde. Geve de Heere. dat we altijd die psalmen mogen aanheffen in Gods bedehuis, die toch zoo'n aangenaam beslag leggen op ons soms bedrukt hart. Dit is de wensch en de begeerte van uw broeder C. Boone PzArnemuiden. M. V. „Debora", Vlissingen, 17 Nov. Oud-Testament Schets 23, B Kamermans Kerkgeschiedenis. Schets 28, L Jobse. Geref.Knapenvergadering „Samuel", Afd. I, Middelburg Agenda Bijb. Gesch. J. Kögeler. 2 Kron. 13, 14, 15, te vergelijken 1 Kon. 15 124. Kerk. Gesch. A. Vroon. Geref. Knapenvergadering „Samuël" Afd. II. Agenda J. Rooze. „Elia en Achab". 1 Kon. 17. Bespr. Vaderl. Gesch. door Dhr. de Bruin. M.-V. „Meisjesroeping", Middelburg Gew. Gesch 1 Sam. 28 en 31 en 2 Sara. 1. Opvoedkunde Vader en Moeder. B. en B. 15 April '27. Geref Jongelingsver. Dr. Lntzen Wagenaar, Middelburg. S S. schets 53. „De Gemeene Gratie" B en C. door vr. J. Janse A R. Inleiding I en II door vr. M. Maas. CORRESPONDENTIE. Serooskerke. Met dank ontvangen voor de Zending van M. N. Wondergem 100, van Kr. Melis Bz. 100 en van Anna Smits 50 halve centen. De Commissie. Aan F. Uw stukje was te laat. Ik ontving het eerst Doncierdiag met de n amiddagpost. Mogelijk is deze corresp. nog middel om de aandacht te vestigen op de Openb. Verg. van Herman Faukeel onder leiding van Ds. Telkamp. Schuttershof, Vrijdag 18 Nov., kwart voor acht uur. v. D. MIDDELBURG. Bediening van den H. Doop in de Hofpleinkerk. Heidelb. Catech. Zondag 44 Gasthniskerk 9.30 uur ds. J. Douma te 's Gravenhage. 6 uur ds. J. Hoek Hofpleinkerk 9.30 uur ds. J. Hoek te 's Gravenhage. 6 uur ds. J. H. Telkamp Woensdag 10.30 uur Huwelijksbevestiging Noorderkerk 9.30 uur ds. J. H. Telkamp 2 uur ds. J. Douma Arnemuiden 9.30 en 2 uur ds. J. Runia Domburg 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. J. E. Visser Gapinge 9.30 uur Cand. Ginhoven te Barendrecht. 2 uur Lezen eeenr Leerr. Grijpskerke 9 en 2 uur ds. J. Dijkstra Koudekerke 9 en 2 uur ds. A. C. Heij Bed. H. Av. en Dankz. St. Laurens 9.30 en 2 uur ds. A. Koning Meliskerke 9 en 2 uur ds. P. van Strien Oostkapelle 9.30 uur ds. E. Douma Serooskerke 9.30 en 2 uur ds. P. van Dijk Voorber. H. Av. Souburg 9.30 en 2 uur ds. G. B. Wurth Veere 9.30 en 2 uur ds. A. Scheele te Kapelle-Bie^elinge. Vlissingen 9.30 en 5.30 uur ds. P. N. Krnyswijk Vrouwepolder 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur Cand. Ginhoven te Barendrecht. Westkapelle 9.30 uur ds. J. E. Visser 2 uur Voorber. H. Av. Lezen eener Leerr. Brouwershaven 9.30 en 2 uur Bruinisse 9.30 uur 5 uur Colijnsplaat 9.30 en 5.30 uur Geersiijk 9.30, 2 en 5.30 uur Haamslede 9.30 en 2 uur Kampeiland 9 en 2 uur 6 uur Nieuwerkeik 9.30 en 2 uur Bed. 5 30 uur Oosterlan 1 9.30 en 2 uur Bed. Scharendijke '.'.30 en 2 uur Wissekerke 9.-'0 en 2 uur Zierikzee 9 30 en 5.30 uur Zonnemaire 9.30 en 2 uur ds. Joh. den Boer Lezen eener Leerr. ds. D. Bremmer ds. F. Staal Lezen eener Leerr. Lezen eener Leeir. ds. F. J. v. d. Ende Lezen eener Leerr. ds. Z. Hoek H. Av. en Dankz. Lezen eener Leerr. ds. D. Bremmer H. Av. en Dankz. ds. J. W. van Tol Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. Anna Jacoba Polder 9.30 en 2 u. Cand. Mout te Rotterdam. Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 u. ds. W. M. le Cointre Bed. H. Av. en Dankz. - Krabbendijke 9 en 2 uur Lezen eener Leerr. Poortvliet 9.30, 2 en 6 uur Lezen eener Leerr. Rilland-Bath 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Tholen 9.30 en 2 uur ds. C. Veltenaar Oud-Vosmeer 9.30 en 2 uur ds. Bouma Em. pred. te Rijsenburg. Baarland 9.30 en 2 uur Driewegen 9.30 en 2 uur Kapelle-Biezelinge 9.30 uur 2 uur Borsele 9.30 en 2 uur Goes 9.30 uur 6 uur 's Gravenpolder 9.30 en 2 uur Heinkenszand 9.30 en 2 uur lerseke 9.30 uur 2 uur Wemeldinge 9.30 en 2 uur Kruiningen 9.30 en 2 uur Nieuwdorp 9.30 en 2 uur Wolphaartsdijk 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. ds. C. van Schie Lezen eener Leerr. ds. B. Meyer Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. ds. C. W. Keur Lezen eener Leerr. ds. C. W. Keur ds. B. Meijer Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr ds. A. P. Lanting ds. J. C. Post ds. J. B. Vaohaelen ds. M. van Wijk Axel 9.30 en 2 uur Hoek 9.30 en 2 uur Oostbnrg 9.30 en 2 uur Oostburg (dienst Aardenburg) 9 30 uur ds. K. Sietsma Dankuur voor 't gewas 3 uur ds. K. Sietsma Schoondijke 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Terneuzen 9.30 en 2 uur ds. S. Groeneveld Zaamslag 9.30 en 2.30 unr ds. A. B. W. M. Kok

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1927 | | pagina 3