Godsdienstoefeningen Officiëele Berichten. Verantwoording uan Liefdegauen. BOEKAANKONDIGING. INGEZONDEN STUKKEN. Vereenigingsleuen. in de Gereformeerde Kerken in Zeeland op ZONDAG 30 ME11926. Classe Middelburg Classe Zierikzee Classe Tholen Classe Goes Classe flxel De Kerk van Amsterdam-West mocht voor haai' nieuwe Wijkgebouw aan de Cabotstraat, van een der Gemeente-leden, die onbekend wenscht te blijven, een nieuw orgel ontvangen. Gedurende den bouw van dit instrument bij de Firma Rinkowsky te Zeitz, stelde de heer J. A. Hen driks, piano- en orgelhandelaar te Amsterdam, 3e Helmersstraat 63, door wiens belanglooze bemiddeling de levering geschiedde, gratis een tijdelijk instrument beschikbaar. Thans is het nieuwe Rinkowsky orgel, een harmo nium van uitgebreide dispositie, in gebruik genomen. Giften en Legaten. Door wijlen mej. J. H. Cramer, wed. S. T. Hilverda, te Ijlst, is aan de Kerken van IJlst en van Oosthem (Fr.) ieder een legaat van f 1000 besproken. De kerkeraad van 's-Gravenhage-West heeft aan de ruim 30 belijdende leden, die collectief een be zwaarschrift aan hem hebben ingezonden in verband met de uitspraak der Asser Synode, individueel aan geschreven persoonlijk hun bezwaren in te zenden en dan tevens de gronden daarvan op te geven. Inzake Ds. J. J. Buskes werd door de classis Alkmaar 't navolgende besloten De vergadering in de classis Alkmaar, bijeengekomen den 19den Mei 1926, overwegende a. dat Ds. J. J. Buskes in de vergadering der classis gehouden 28 en 29 April 1.1. uitdrukkelijk "heeft verklaard, zich niet te kunnen vereenigen met de uitspraak der Ge nerale Synode te Assen in zake Gen. 2 en 3 en ook thans in zijn heden bij de vergadering ingediend schrijven dit nogmaals bevestigtb. dat hij hoezeer daartoe uitgenoodigd in gebreke is gebleven schrift uurlijke gronden voor zijn afwijkend gevoelen aan te gevenc. dat hij blijkens zijn thans ingekomen ken nisgeving inmiddels ..een beroeping tot den Dienst des Woords in de „Geref. Kerk te Amsterdam-Zuid bui ten het kerkverband" heeft aangenomen en d. dat hij door die daad zich heeft losgemaakt uit het ver band en opgehouden heeft Dienaar des Woords te zijn te Oosterend, constateert lo. dat Ds. Buskes door zijn breken met het kerkverband alle kerkelijke handeling met hem heeft afgesneden en 2o. dat hij tengevolge van zijn breken met het kerkverband niet meer gerechtigd is tot de bediening des Woords in Nederland en besluit hiervan kennis te geven aan alle Geref. Kerken in Nederland, Bentheim, Oost- Friesland, Ned. O. I. en aan Ds. Buskes. Geref. Kerk Middelburg. Ingekomen met attestatie uit: Kralin gen, Gerardina C. Coepijn, Leliestraat W 134O. en W.-Souburg, Maatje Johanna de Voogd, Loskade P 263. Ingekomen met doopattest, uit: Krui- ningen, Suzanna van Felius, Langedelft II 9 Neuzen, Cornelis de Feijter, Pottenmarkt K 192O. en W.- Souburg, Jozina Polderman, Kleversk. weg. Gedoopt: Willemina Huibregtse, N. Oosterstraat N 100Pieternella Koppejan, Abeelsche weg C 30 Jozina Puijpe, Schroeweg V 41aJan Riemens, Kerk- laan D 116Cornelia M. de Schipper, Langeviele K 221; Francina Sturm, Seisweg R 150; Cornelis J. Tissink, Spanjaardstraat F 68; Jan de Vos, Seisweg R 152. Gehuwd: Reinier Nonnekes en Pieternella N. van der Welle, Noordweg R lbCornelis Kole en Theresia C. Kögeler, Bellinkstraat G 168 Jan S. Holl en Pieternella A. van Dijk, Wal A 12Hendrik J. Volkers en Maatje Vos, Veersche weg B 57 Adriaan Vos en Elizabeth J. Volkers, Seisweg B 180Christi- aan A. Kamermans en Jozina de Rijke, Vlissingen Adriaan J. Huiszoon en Engelina M. Harthoorn, KatendrechtAdriaan Wiersinga en Aleida W. Toebes, Arnhem. Vertrokken met attestatie naar: Ca nada, Boudewiju Heuseveldt, Heerengracht M 25, Martinus Joosse, Tramsingel C 110 Delft, W. Barent- sen en gezin, Schoorsteenvegerssingel Q 80Domburg, Hendrik de Mos, Noordweg S 216 Enschedé, Pieter nella A. Holl—van Dijk, Wal A 12Goes, Johanna M. Hamelink—van Eenennaam, Achtersingel Q 129; 's Gravenhage, Pieternella N. Nonnekes—van der Welle, Noordweg R lbPieternella A. de Regt, Molstraat F 84St. Laurens, P. Boone en gezin, O. Vliss.weg C 149 Rotterdam, Adriana Zonneveld, Turfkade H 182 Vlissingen, Johanna Goulooze, Koepoortstraat E 63 Hendrika J. Quist, Markt C 11; Voorburg, W. P. Maljers en gezin, Markt K 7 Vrouwepolder, Johanna C. Vader, Nadorst B 63Weltevreden, Jacobus D. Coumou, Vlasmarkt K 158; Zevenbergen, Theresia C. KoleKögeler, Bellinkstraat G 168. Vertrokken met doopattest naar: Hillegersberg, Elizabeth M. Wissel, L. Giststraat F 182. Overleden: Wed. C. BrouwerDavidse,Noord weg R 9Ary J. Ie Cointre, Wal B 58Jacob G. van Dort, Segeerstraat H 73wed. HubregtseFaasse, L. Singelstraat N 195Willem G. Koster, Vlissingsche straat K 61Marytje A. LeijnseDijke, Vlissingsche straat I 175wed. J. Onderdijk—Davidse, Bagijnhof E 150. Verhuisd: J. de Nood, van Veersche Singel S 55 naar Veerscheweg T 274a mej. C. van Leerzum, van Korte Delft G 3 naar Noordsingel S 185; mej. N. S. van Sorge van Spanjaardstraat E 89 naar L. Giststraat F 199J. Vos van Seisweg B 180 naar Seisweg R 124; mej. J. Willeboordse van Noordpoort straat M 6 naar Seisweg R 124wed. Joosse—Tange van Schroeweg V 36a naar Vlasmarkt L 21. Z a a m s 1 a g, 26 Mei. Zondag jl. maakte onze ge achte Leeraar aan de gemeente bekend, dat hij ge meend had, de roeping naar de Kerk van Serooskerke te moeten opvolgen. De Heere zegene deze beslissing, die anders uitviel, dan wij gehoopt hadden, en Hij schenke ons spoedig den man Zijns raads te vinden. Namens den Kerkeraad, J. Kosten, Scriba. Ondergeteekende bericht hiermede aan de Kerken in de classis Middelburg, dat liij I). V. Donderdag 3 Juni voorm. van 11—12 uur in de consistorie der Noorderkerk zitting zal houden tot het in ontvangst nemen van de collecte voor de Kas voor Hulpbe hoevende Studenten. De classic, correspondent, S. den Hartigh. Middelburg, 28 Mei 1926. KERKERAAD (smal), Middelburg 27 Mei 1926. Begin, notulen, Woensdagavondcomm. als gewoonlijk. Afwezig 5 leden. Ingek. stukken. Een schrijven van de classis Mid delburg, afschrift van een brief aan een lid onzer gemeente. Een schrijven der Classis Alkmaar, dat ds. Buskes van Oosterend uit ons kerkverband is getreden. Agendum van de Partic. Synode van Zeeland en van de Predikantenconferentie te Goes, 1 en 2 Juni a.s. Finantiëel verslag der Zending. Rapporten. Over onderzoek der doopleden, die toe lating tot het Avondmaal hebben gevraagdgunstig. Besloten wordt tot toelating, behalve voor één lid, met wien nog zal gesproken worden. Enkele leden van een andere kerk zullen tot ons overkomen. De classis geeft verlof een lid onder den 2en trap van censuur te plaatsen. Sectie-rapporten. Een dooplid wordt aan dejeugd- oud. opgedragen. Een voorstel, om ook in den avond dienst Avondmaal te vieren, wordt aangehouden met 'toog op de a.s. wijziging der regeling. Op een lid zal de eerste trap van censuur worden toegepast. Een verzoek om toelating tot onze kerk wordt commis soriaal gemaakt. De kerkeraad acht vervulling van de derde predi- kantsvacature noodzakelijk. Volgende week Breed. Dankzeggingsluiting. Vacaturebeurten Classis Middelburg JuliSeptember 1926. MIDDELBURG. MELISKERKE. 11 Juli ds. von Meyenfeldt 4 Juli ds. Runia. 1 Aug. ds. Kruijswijk 1 Aug. ds. Dijkstra. 22 Aug. -ds. Wessels 22 Aug. ds. Koning. 12 Sept. ds. Hey. 19 Sept. ds. Wurt.k. SEROOSKERKE. 4 Juli ds. Hamming. 25 Juli ds. Telkamp. Names de Classis, I. K. WESSELS, Deput. ad hoe. Veere, Mei 1926. Middelburg. Voor zoover mijn belijdenis-cate chisanten heden geen persoonlijk bericht ontvingen, willen ze wel zoo goed zijn, het er voor te houden, dat de kerkeraad hen zal voorstellen aan de gemeente tot het doen van belijdenis en voor Avondmaals viering. Telkamp. Ontvangen f 33.50 contributies uit Meliskerke voor de Theol. School. De Classic. Correspondent, J. Olthoff. Middelburg, 27 Mei 1926. Vlissingen. Met attestatie uit Kruiningen, A. Tissink en echtg. met. hun kindje In de volgende week kunnen niet gehouden worden de catechisaties van Woensdag en Zaterdag en het spreekuur van den predikant. De Kerkeraden van Borselen en Driewegen hebben in bun gecombineerde vergadering van 24 Mei 1.1. beroepen als hun Herder en Leeraar, den WelEd. heer Joh. de Boer, Theol. candidaat te Zwartsluis. Gebiede de Heere over dezen arbeid Zijnen zegen. Namens beide Kerken, M. de Meij, Scriba. Serooskerke (W.) Tot blijdschap van Kerke raad en Gemeente ontvingen wij van den WelEerw. heer P. van Dijk, pred. te Zaamslag, bericht, dat Z.Eerw. vrijmoedigheid gevonden heeft, om het be roep naar onze Gemeente aan te nemen. Namens den Kerkeraad, Abr. Melis, Scriba. Serooskerke (W.) Bij testamentaire beschik king is door wijlen br. Abraham Meijers aan de Geref. Kerk alhier vermaakt een legaat groot f 700. Namens den Kerkeraad, Abr. Melis, Scriba. Vlissingen. Met dankbaarheid gevonden in de collecte van Zondag 9 Mei een gift van f5.met bijschrift: „uit dankbaarheid". Tevens maken brs. diakenen melding van een gift groot f 15.gevonden in de Pinkstercollecte van 23 Mei. Namens de Diaconie, A. Arendse. Koudekerke. In dank ontvangen aan collecten voor de Zending, gehouden op de bruiloft van A. v. V. f 9.07van K. W. f 4.42 en van K. v. S. f 6.95. M. Nieuwenhuijze, Penningm. „PARAKAN". Door tusschenkomst van ds. Laarman te Klundert gift van N. N. te Breda f2.50; van de Meisjesvereen. te Colijnsplaat f 25.Meisjesvereen. Sursum Corda te Bruinisse f 5.Jonged. Vereen. Trijfosa te Anna Jacoba Polder f 20.van den penningm. der Geref. kerk te Werkendam f 51.34; zijnde de opbrengst der gehouden collecte voor Parakans Zendings-Hospitaal van den heer J. Baaijens, penningmeester der Zen- dings-Commissie te Vrouwepolder, gift der Geref. kerk te Vrouwepolder f 10. C. Hondius, Rotterd. Kade O 244. Op den U i t k ij k. No. 14. Zomer Keuning Uitg. Maatschappij, Wageningen. Dit is een No. dat een interessant, verlucht artikel geeft van Th Vriezen over visschen en vischvangst in Palestina. Daardoor valt licht op de H. Schrift. Zie b.v. hoö de mannen het goede uitlezen en het kwade werpen ze weg. Dr. Waterink is de paedagoog van Op den Uitkijk. Hij houdt niet van den honing dien men kleine kin deren om den mond smeertik ook niet. En Dr. W. mag het zeggen, want hij staat er geheel objec tief tegenover Van Eybergen schrijft over de toegepaste kunst en ambachtskunstenaars. Het ligt aan mijn onontwik- kelden kunstknobbel, dat ik zijn meening over het mooie in Jac. Jongerts figuren niet deel. 'k Vind er niets aan. Over 't Noorderlicht schrijft Dr. Boks. Jac. Ph. Wormser laat kerken zien. Och wat valt die moderne wolkenkrabber op blz. 429 met al die brutale vensterrijen weg bij de majesteit van den Dom Mevr. Boerkoel-de Vries geeft interessante afbeeldin gen over de Chapelle Expiatoire te Parijs aangrijpend zijn de beide afbeeldingen van Lod. XVI en Maria Antoinette. Andere verhandelingen worden voortgezet. Wat een nuttig en schoon tijdschrift is Op den Uitkijk. Jongel. en Meisjes-Vereenigingen doen wel wanneer zij pogen de Jaargangen in hare Bibliotheken te hebben. Het is niet, altijd eenvoudige litteratuur, maar de ruif mag ook wel eens wat hoog hangen. Het be hoeven toch niet altijd verhaaltjes te zijn. Het Schouwvenster met Het Klein Schouwvenster. Bosch, Baarn. De Spiegel met Kinderkrant. Kirchner, Amsterdam. Spiegel en Schouwvenster houden al sinds jaren een edelen wedstrijd om onzen gezinnen op het ge bied van illustraties en korte belletristische stukken veel goeds voor betrekkelijk geringen prijs te bieden. Wij staan soms danig verlegen welk van beide de eereprijs uit te reiken. Ik merk tot mijn blijdschap wat een genoegen soms herstellende jongere kranken op hun bed in de jaargangen van deze goede tijd schriften hebben. De Openbaring van Johannes en het Sociale leven. 2e deel door IC. Schilder. Meinema, Delft. We hopen elders in ons blad binnen niet al te langen tijd een breedere beschouwing aan dit belan g- rijke boek te wijden. Thans volstaan we met een aankondiging, die een aanbeveling is. Het is door dhr. Meinema keurig uitgegeven De Man uit het Afrikaanse he Boschland door dr. J. Visser. Bruinisse, J. v. d. Wal. We ontvingen verschillende afleveringen van deze interessante historie van een „Zendeling". Wanneer het heele werk compleet is, hopen we er nog een maal op terug te komen. De Jonge Vrouw. Uitgave Bosch en Keuning, Baarn. Het Meinummer van dit aantrekkelijke tijdschrift opent met een korte Meditatie over „door den Geest geleid" een op-den-man afgaand stukje. Het vervolgverhaal Rebecca geïllustreerd wordt voortgezet. Na een gedicht, volgt een stuk over de voeding van het kind, waarbij we graag de aesthetische wansmakelijkheid van het kinderfiguurtje hadden gemist. De mooie verzen van Klaas Dijkstra vormen ge lukkig een contrast met blz. 176. Kortere stukjes volgen. Praehtig is de molen op blz. 180. Het be nauwend probleem tusschen Lo die kort haar voor vrouwen afschuwelijk en wereldsch vindt, en Annie die het als gevolg van ziekte noodzakelijk moest dragen komt bijna tot een einde. Dan volgen nog in dit rijke tijdschrift vele andere dingen. Geen wonder, dat de Jonge Vrouw een tijdschrift is waar alle jon gere en oudere vrouwen naar grijpen en dat ook de andere sexe nog wel genoegen biedt. v. D. Chr. Weekillustratie „Het Schouwvenster" Uitgave Uitgeversmaatschappij E. J. Bosch Jbzn., Baarn. Abonnementsprijs f 1.25 per kwartaal. Deze illustratie mag zich met recht in de gunst van ons christelijk publiek verheugen. Zonder zich in een bepaalde kerkelijke of politieke richting te bewegen, geeft het goede, degelijke christelijke lec tuur voor alle leden van het gezin, en brengt het de belangrijke gebeurtenissen binnen en buiten de land grenzen in beeld. Het blad is hierin minstens even actueel als de z.g. „neutrale" illustratie's. De tech nische verzorging is prima. Waarom zou een chris ten nu nog een neutrale illustratie in z'n huis willen hebben Ook het nummer dat thans voor ons ligt geeft schitterende foto's o.a. uit Engeland (staking), België (begrafenis Fictor Napoleon), Rusland (overstrooming) Duitschland (natuurfoto's), Griekenland (ds. van Ar- kel en ds. Marang op den Akropolis van Athene). Verder uit het eigen land: Molen in Noord-Holland, een serie schitterende lentekieken, stadsgezichten uit Utrecht, actueele kieken uit Loenen, Rotterdam, Den Haag, Baarn, van de kruiser Sumatra, van de theo logische studenten, conferentie op Hardenbroek, por tretten enz. Voor de vrouwen: modekieken en teekeningen. Waarlijk, Het Schouwvenster is de belangstelling welke het blad geniet ten volle waard. Zij die deze illustratie, waaraan o.a. medewerken ds. van Arkel. Mevr. HoogstratenSchoch, L. Penning, G. J. van As, (G. Schrijver), P. Brouwer, Mevr. J. M. Westerbrink Wirtz, C. Kijne, Prof. dr. A. Noordtzij, ds. L. Poot, Prof. ds. L. W. Pont, niet kennen, moeten eens een proefnummer vragen Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. DE GLINDHORST Het gaat met deze stichting door goed gerucht en kwaad gerucht. Nog maar pas had de Commissie-Bosch haar door het bestuur zoo zeer gewaardeerde rapport ingezon den, en werd de hoop verlevendigd, dat nu eindelijk de weder-opbouw van deze Stichting eens rustig zou kunnen voortgaan, of er kwam weer een kink in de kabel door het proces-ds. V. Wel ging dat over vroegere toestanden, maar vele menschen onderschei den niet, en zelfs gingen sommigen uit onze kringen meeschelden op de Glindhorst. De giften stonden in eens stil, en het leek weer een oogenblik alsof men het nieuwe bestuur alleen zou laten staan. Gelukkig kwam er weer kentering door en naar aanleiding van de jaarverslagen en jaarvergadering. Drie grootere kerken (Enschedé, Amersfoort en Hoogeveen) en enkele kleinere zonden een collecte, opbrengst van prikkaarten kwam weer binnen, en giften van particulieren. Het bestuur mag nu verwachten, dat eindelijk ons geheele Geref. volk de Glindhorst zal gaan steunen. Krachtig en flink en mild. Alle kerken en alle parti culieren die daartoe in staat zijn. Onze smaad moet uitgewischt worden. Laat men niet vergeten, dat er van zekere zijde een vijandschap zich openbaart, die van harte hoopt, dat deze Geref. Stichting ten onder gaat. De heer J. Klootsema, een lid van de Commissie- Bosch, directeur van het Rijksopvoedingsgesticht te Doetinchem, schrijft o. a. in het „Tijdschrift voor Armwezen" etc. van 24 April, dat uit verschillende berichten openbaar werd, „dat uit verschillende be richten openbaar werd, „dat er hartstochten contra de Glindhorst werkzaam waren, die van huis uit veroor deeld zijn" Zoo is het En zal nu ons Geref. volk aan die hartstochten de triumf geven Nooit Maar dan moeten we ook allen aanspannen met onze beste krachten. De nood op de stichting is groot. Gironummer van de Glindhorst is 63136, en van den penningmeester Ds. Hagen 35595. BONDSRING „SEROOSKERKE". Vergadering D.V. op Woensdag 2 Juni in de Ger. Kerk te Gapinge, aanvang 's av. 8 uur. 1. De Jong.-Ver. en onze Nationaliteit door Serooskerke. 2. Model inl. Geloofsbelijdenis art. 36, door St. Laurens. Reserve Geestdrift en Critiek. Middelburg. Naaikrans voor de Zendings hospitalen Donderdag 3 Juni. Geref. Jongelingsvereen. Middelburg. Afd. „Herman Faukeel". O. T. Schets 50. David's val en boete. 2 Sam. 11 en 12 125. C. J. Hooftman. K. G. Schets 13. Het streven van den Clerus. J. Joosse. Afd. Dr. Liitzen Wagenaar. O. T. Schets 50. David's val en boete. 2 Sam. 11 en 12 125. Psalm 32 en 51. Jbl. no. 1, jaargang 36. J. Verhage. K. G. Schets 13. Het streven van den Clerus. L. de Rijke Sr. Rooster J. V. „Calvijn", Vlissingen, voor 30 Mei. Middag-afd. N. T. Belofte en vervulling, J. A. Steketee. Vad. Gesch. De Kruistochten en de gevolgen daar van. P. Swennen. Avond-afd. Gew. Gesch. Mozes voor zijn vlucht. M. Brouwer. EeredienstAvondmaalsbediening. C. Kruijsse. Rooster M.-V. Vlissingen, 3 Juni. O. T. Schets 10. Leintje Goote. N. T. Schets 18. Claar Pelle. Vrij onderwerp. Letterkunde, To van Herk. MIDDELBURG. Bediening van den H. Doop in de Noorderkerk. Heidelb. Catech. Zondag 29. Gasthuiskerk 9.30 uur ds. R. Hamming 6 uur Hofpleinkerk 9.30 uur 6 uur Noorderkerk 9.30 uur 2 uur Arnemuiden 9.30 uur 2 uur Domburg 9.30 uur 2 uur Gapinge 9.30 uur 2 uur Grijpskerke 9 uur 2 uur Koudekerke 9 en 2 uur St. Laurens 9.30 en 2 uur Meliskerke 9 en 2 uur Oostkapelle 9 en 2 uur Serooskerke 9.30 en 2 uur Souburg 9.30 en 2 uur Veere 9.30 en 2 uur Vlissingen 9.30 en 5.30 uur Vrouwepolder 9.30 uur 2 uur Westkapelle 9.30 uur 2 uur ds. J. S. Post ds. J. S. Post te Axel. ds. J. W. Siertsema ds. J. W. Siertsema te Zeist, ds. R. Hamming Lezen eener Leerr. ds. J. Dijkstra Lezen eener Leerr. ds. J. E. Visser ds. C. von Meijenfeldt Lezen eener Leerr. ds. J. Dijkstra Lezen eener Leerr. ds. A. C. Heij ds. A. Koning ds. J. H. Telkamp ds. E. Douma ds. S. P. Vermeer- van Nijemirdum. ds. G. B. Wurth ds. I. K. Wessels P. N. Kruyswijk Lezen eener L eerr. ds. C. von Meijenfeldt ds. J. E. Visser Lezen eener Leerr. Brouwershaven 9.30 en 2 uur Bruinisse 9.30 en 5 uur Colijnsplaat 9.30 en 5.30 uur Geersdijk 9.30, 2 en 5.30 uur Haamstede 9.30 en 2 uur Kamperland 9 en 2 uur ds. J. W. van Tol ds. D. Bremmer ds. F. Staal ds. Z. Hoek Lezen eener Leerr. ds. F. J. v. d. Ende Bed. H. Av. en Dankz. 6 uur Lezen eener Leerr. Nieuwerkerk 9.30, 2 en 5.30 uur Lezen eener Leerr. Oosterland 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Scharendijke 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Wissekerke 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Zierikzee 10 en 6 uur ds. C. J. Wielenga Zonnemaire 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Anna Jacoba Polder 9.30 en 2 uur Cand. M. den Boer te Zierikzee. Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 u. ds. W. M. Ie Cointre Krabbendijke 9 en 2 uur ds. A. Andree Poortvliet 10.30, 3 en 7 uur Lezen eener Leerr. Rilland-Bath 10 en 3 uur ds. J. Runia te Arnemuiden. Tholen 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Oud-Vosmeer 9.30 en 2 uur ds. J. W. Gunst Em. pred. te Oegstgeest. Baarland 9.30 en 2 uur- Driewegen 9.30 en 2 uur Kapelle-Biezelinge 9.30 en 2 uur Borsele 9.30 en 2 uur Goes 9.30 en 6 uur 's Gravenpolder 10.30 en 3 uur Heinkenszand 9.30 en 2 uur Ierseke 9.30 en 2 uur Wemeldinge 9.30 en 2 uur Kruiningen 9.30 en 2 uur Nieuwdorp 9.30 en 2 uur Wolphaartsdijk 9.30 en 2 uur ds. A. Wijngaarden Lezen eener Leerr. ds. A Scheele Lezen eener Leerr. ds. R. J. v. d. Veen Lezen eener Leerr. ds. C. W. Keur ds. B. Meijer Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. ds. A. P. Lanting Axel 9.30 en 2.30 uur Hoek 10 en 3 uur Oostburg 10 en 2.30 uur Oostburg (dienst Aardenburg) 9.30 en 3 uur Schoondijke 10 en 3 uur Terneuzen 9.30 en 2.30 uur Zaamslag 9.30 en 2.30 uur Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. ds. K. Sietsma Lezen eener Leerr. Cand. J. C. Haartsen te Souburg, ds. S. Groeneveld ds. P. van Dijk

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1926 | | pagina 3