FAMILIE BERICHTEN Godsdienstoefeningen PLAATST UWE IN DE imu Officiëele Berichten. Verantwoording uan Liefdegauen. INGEZONDEN STUKKEN. BOEKAANKONDIGING. Vereenigingsleuen. CORRESPONDENTIE. in de Gereformeerde Kerken in Zeeland op ZONDAG 13 DECEMBER 1925. Ciasse Middelburg Classe Zierikzee Classe Tholen Classe Goes Classe Axel MaarsenP. Jukkenekke, te Epe 's Graveland J. E. Vonkenberg, te Huizen Hilversum H. S. Bouma, te Leeuwarden Burum H. Steen, te Zoutkamp Tijnje M. Jansens, cand. te Assen Hemelum R. Oosterhof. cand. te Groningen Kampen G. W. Akkerhuis, te Maassluis Scheveningen G. O. Donner, te Emmen. AANGENOMEN NAAR Werkendam: J. H. Jonker, te Voorburg; GaastH. J. Hoek, cand. te Haarlem. BEDANKT VOOR WonsG. J. Pontier, te Heerlen Gerkesklooster-Stroobos E. Beukema, te Nijeveen RaardG. Ploos van Amstel, te Oppenhuizen; Anna-JacobapolderA. Wijngaarden, te Baarland. Afscheid en Intrede. Strijen. Na des morgens bevestigd te zijn door dr. v. d. Vaart Smit, met een predikatie over Ezechiel 37 4. deed Zondag j.l. ds. A. v. Vegt, gekomen van Oldehove, zijn intrede bij de kerk van Strijen, met een leerrede over Efeze 619. De nieuwe leeraar werd toegesproken door den bevestiger en door ouder ling de Geus, voorzitter van den kerkeraad. Alteveer. De heer C. Stam hoopt Zondag 20 Dec. a.s. zijn intrede aldaar te doen- Als bevestiger zal optreden ds. P. Prins, Geref. predikant te Oostwolde (Oldambt). De Lier. Zondag werd in de morgengodsdienst oefening ds. W. Moene, gekomen van Oostburg, bevestigd door ds. W. S. Pontier, van Maasdijk. De tekst van de predikatie was Jes. 62 1 's Namiddags hield ds. W. Moene zijn intreepredikatie over Openb. 2212. Na de predikatie sprak ds. Moene enkele woorden tot B. en W. van De Lier, verschillende vereenigingen, kerkeraad, gemeente en consulent. Namens den kerkeraad heette ouderling Mollema den nieuwen leeraar van harte welkomen. Namens de Kerk van Maasdijk en de classis 's-Gravenhage, sprak ds. Pontier, de consulent, op wiens verzoek de ge meente staande zong Ps. 1343. Nieuwveen. Na des morgens bevestigd te zijn door ds. Ubbink, van Zevenhoven, met een predikatie over 2 Cor. 36, deed ds. J. D. Speelman, van Sellingen, des avonds zijn intrede met een lerrrede over 2 Cor. 45, 6 en 7. De nieuwe leeraar werd ten slotte toe gesproken door ouderling Hoogendoorn namens de Kerk van Nieuwveen en door den heer Van Dalen namens de Kerk van Nieuwkoop, door ds. Ubbink van Zevenhoven namens de Classis Woerden, door ds. Van Heiningen namens de Kerk van Ter Aar en door den lieer Quelle namens 't Gemeentebestuur en de Johannes Stichting. Dirkshorn en Onstwedde. Het afscheid van ds. P. v. d. Sluis is vastgesteld op 3 Januaride intrede op 17 Januari d.a.v. Bevestiger is ds. P. Bos, van Stadskanaal. Naar wij vernemen is een buitengewone Parti culiere Synode in Zuid-Holland-Zuid in verband met de te houden buitengewone Generale Synode, bijeen geroepen op 6 Januari 1926. De buitengewone Partic. Synode der Kerken van Gelderland zal gehouden worden Dinsdag 5 Jan. '26 te Geldermalsen. De Part. Synode in Drente heeft heden het besluit van den kerkeraad van Assen inzake het bijeenroepen van een buitengewone Generale Synode goedgekeurd en den datum vastgesteld op 26 Januari a.s. Aan den vooravond der buitengewone Generale Synode zal in de kerk Molenstraat te Assen te 7 uur de bidstond worden gehouden. De leiding van dezen bidstond is opgedragen aan dr. J. C. de Moor, praeses der laatst gehouden Synode. De classis Apeldoorn heeft praeparatoir geëxa mineerd en met algemeene stemmen beroepbaar ver klaard candidaat J. P. C ten Brink, te Apeldoorn. Zijn adres isBadhuisweg 82, Apeldoorn. De classis 's-Gravenhage heeft in haar gisteren gehouden vergadering na peremptoir examen, met algemeene stemmen toegelaten tot de bediening des Woords en der Sacramenten den heer H. Versluijs, van Klundert, beroepen predikant bij de Kerk van Zegwaart c.a. De heer Versluys is voornemens Zondag 17 Jan. a.s. zijn intrede te doen bij de Geref. Kerk van Zeg waart, na vooraf te zijn bevestigd door ds. J. H. Jonker van Voorburg. De Classis Axel benoemde Donderdag tot afge vaardigden naar de Partic. Synode van Zeeland, te houden te Goes 16 December a.s., als primi: de predikanten P. van Dijk en S. Groeneveld en de ouder lingen A. P. de Ruyter, Axel, en D. Scheele, Terneuzen. Als secundi werden aangewezen de predikanten J. C. Post en K. Sietsma en de ouderlingen J. Boudin, Oostburg en L. Meinema, Terneuzen. Tienhoven (U.). Na des morgens in 't ambt be vestigd te zijn door ds. J. C. Brussaard, van Bloemen- daal, met 'n predikatie over Job 1 68, deed ds E. L. Smelik Zondagavond j.l. zijn intrede. Hij preekte - over Rom. 1 11 en 12 en vatte de stemming van Paulus t. o. z. van de gemeente te Rome samen in de volgende hoofdgedachten rijkdom, nood en toevlucht. Na afloop der predikatie werd hij toegesproken door den heer M. van Eyk namens kerkeraad en gemeente, door den heer Muyswinkel namens de Kerk van Breukelen en door ds. Brussaard. De Kerkeraad der Kerk van Hillegersberg (Straat weggedeelte), heeft besloten het terrein Kleiweg, hoek Graaf Adolf van Nassaustraat aan te koopen, ten einde daarop een kerkgebouw te doen bouwen. Op Woensdag 16 Dec. a.s., des voormiddags 10 uur, zal te Leeuwarden in de consistorie der Noorderkerk een buitengewone vergadering der Ver- eeniging van Geref. Predikanten in Friesland worden gehouden. Ds. A. Geuchies, em.-predikant der Kerk van Assen stelt zich beschikbaar om de vacante kerken van dienst te zijn in de bediening des Woords. Het kerkgebouw van Dedemsvaart, dat onder leiding van den architect J. H. v. d. Veen te Am sterdam, een belangrijke verbouwing heeft ondergaan, nadert zijn voltooiing en zal nog voor de Kerstdagen in gebruik worden genomen. De gemeente toonde zeer veel belangstelling en offervaardigheid. Niet alleen werd een bedrag van bijna f24000 gegeven, maar ook zijn vele giften voor een bepaald doel geschonken, als een zilveren doop vont op mahonie-houten onderstuk, de meubileering van de Kerkeraadskamer, loopers en stoffeering voor den kansel, een electrische brons-koperen kroon bijbels voor de ouderlingenbanken, de psalmborden en verschillende kleinere dingen. Wel bewijzen van het meeleven der gemeenteleden en sympathie met het besluit van den Kerkeraad betreffende deze ver bouwing en vergrooting. Ds. W. A. Willemse, pred der Kerk van Poortu- gaal, hoopt zijn 25-jarig ambtsjubileum te vieren. Ds. Willemse diende de Kerken eerst als oefenaar en studeerde daarna aan de Theologische School te Kampen. Den 9den December 1900 werd hij te Oudega (W.) bevestigd. In 1903 vertrok hij naar Wilnis. waar hij ruim 13 jaren arbeidde. Sedert 1917 is hij ver bonden aan de Kerk van Poortugaal. In al de gemeenten, waar ds. Willemse arbeidde, kent men hem als de ernstige werker, die met groote studiezin het Goddellijk Woord naspeurt, om de ge meente den rijkdom daarvan te doen genieten. Woensdagavond hoopt de jubilaris een gedachtenis rede uit te spreken in de Kerk te Poortugaal. Ds. D. Tom Wzn., predikant te Hilversum, die Zondagavond den dienst, in de Zuiderkerk leidde, vanwaar de eerste Catechismus-prediking per radio werd uitgezonden, ontvangt uit alle oorden van het land brieven, waarin wordt medegedeeld, dat de pre diking overal duidelijk te verstaan is geweest. Iedere post weer brengt stapels brieven, niet alleen van geestverwanten, die hun groote ingenomenheid be tuigen, maar ook van personen.- tot andere gezindten beh oorend. Ook ontving ds. Tom van een zuster der gemeente, die jarenlang niet ter kerk kon gaan en nu weer haar eigen predikant mocht beluisteren, uit dankbaarheid een gifi van f 20, waarvan f 10 voor de Kerk en f 10 voor de Diaconie. KORTE NOTULEN van de vergadering der Classis Zierikzee, gehouden 2 Dec. '25 te Zierikzee. 1. De vergadering wordt geopend door ds. J. W. van Tol, die laat zingen Ps. 324, leest Psalm 134 en voor gaat in gebed. 2. De credentiebrieven worden nagezien door de broeders Van Waveren en Spits. Een kerk vaardigde een diaken af. De reden gehoord wordt hun keurstem verleend. Van ééne kerk was een instructie. Alle kerken zijn wettig vertegenwoordigd. 3. Het moderamen is aldus samengesteldds. J. W- van Tol, praeses; ds. Z, Hoek, scriba en ds. F. Staal, assessor. 4. Door de vergadering wordt instemming betuigd met de formulieren van eenigheid. 5. De begrooting voor deze vergadering, gesteld op f 130,wordt goedgekeurd. 6. De notulen worden gelezen en goedgekeurd. 7. a. Ingekomen is een schrijven van de Curatoren der Theol. School, waarin aangedrongen wordt op mildere gaven en grooter collecten. De Kerken worden opgewekt om daarnaar te handelen. b. Een schrijven van mevr. S., die geen antwoord had ontvangen op een stuk, naar de vorige classis gezonden. Haar zal nu nog antwoord worden gezonden. De kerk van O. die in verband hiermee ook geen uitvoering had gegeven aan het besluit der classis, belooft dit nog te zullen doen. 8. Door den Dep. ad hoe wordt meegedeeld, dat de collecten voor de V. U. van de kerken Brouwers haven en Bruinisse, die niet verantwoord waren, nu in de bladen verantwoord zijn. 9. De kerk van B. verklaart zich niet bij machte om het half procent, dat ze voorloopig overnam van een andere kerk, voor 't vervolg te voldoen. Voor loopig neemt de kerk van K. het op zich. In verband hiermee wordt aan de orde gesteld bespreking van de wijziging der percentage. Resultaat daarvan is, dat de classis besluit de Part. Synode onder de oogen te brengen, dat de lasten voor de classis Zierikzee te zwaar zijn, met verzoek in over weging te willen nemen of er een weg kan gevonden worden dien last te verlichten. 10. Door een der Kerken wordt advies gevraagd in een tuchtzaak, n.l. hoe de classis oordeelt over de toepassing van den tweeden trap van censure. Wordt geadviseerd tot dien tweeden trap der censure over te gaan. 11. De rondvraag naar Art. 41 K.O. levert geen bijzonderheden op. 12. De vacaturebeurten worden geregeld en zullen in de Zeeuwsche Kerkbode worden gepubliceerd. 13. De verschillende collecten en quota worden geïnd. 14. Een breede bespreking wijdt de vergadering aan de zaak, die deze buitengewone classis deed saamkomen. Daarna werden de volgende afgevaardig den gekozen voor de op 16 Dec. te houden Part. Syn. te Goes. De predikanten Wielenga en Staal, primiHoek en Van den Ende, secundivan de ouder lingen de broeders D. Mulder en H. S. van Waveren, primi G. de Waal en P. L. Dees, secundi. 15. De volgende vergadering zal D.V. gehouden worden 24 Februari e.k. 16. Op verzoek van den praeses gaat ds. Staal voor in dankzegging, waarna de vergadering wordt gesloten. Op last der classis, Ds. F. Staal Pz., assessor. Baarland. Zondag 6 Dec., in de middaggods dienstoefening, werden wij andermaal verblijd, daar onze geliefde Leeraar aan de gemeente bekend maakte, dat hij vrijmoedigheid had mogen vinden ook voor de roeping van Anna Jocobapolder te kunnen bedanken. Geve de Heere dat deze beslissing tot zegen moge zijn van onze gemeente. Namens den kerkeraad, C. Douw, scriba. St. Laurens, 10 Dec. 1925. Het was 1.1. Zondag een blijde dag voor onze gemeente, daar na een vacature van ruim 5 jaar tot. ons was overgekomen de Eerw. Heer A. Koning van Nieuwerbrug a.d. Rijn. Als begunstiger trad op ds. J. Runia, die als tekst gekozen had Rom. 10 15, waarbij de volgende hoofd gedachten door Z Eerw. ontwikkeld werden le. verleent de zending waardij en gezag aan de prediking 2e. bindt ze hem aan 't woord van zijn Zender 3e. verplicht ze de gemeente tot een waardig acht geven op 't Woord. Na de handoplegging, waaraan ook deelnam ds. G. H. Toebes, emeritus predikant van St. Laurens, werd den nieuwen leeraar toegezongen Ps. 134 3. Des namiddags verbond ds. Koning zich aan zijne gemeente met de woorden uit 2 Cor. 4 7, waarin sprake is, dat de Evangeliebediening opgedragen is aan raenschen. Hij verdeelde zijn ernstige prediking 111 3 puntenle. de hooge eer2e. de moeilijke taak en 3e. de wijze bedoeling Gods, menschen te doen zijn boodschappers van het heil in Christus Jezus. Aan het einde zijner predikatie richtte ds.' Koning zich achtereenvolgens tot den Kerkeraad, den beves tiger ds. Runia, ds. Toebes, den burgemeester, het hoofd der school en tot verschillende vereenigingen en'afgevaardigden. De nieuwe leeraar, wien Ps. 134 3 werd toege zongen, werd toegesproken door ouderling Vreeke, door ds. Tcebes, door ds. Runia namens de Classis en door den burgemeester, die met den wethouder den heer Van 'tHof en den gemeente-secretaris aan wezig was. Stelle de Heere dezen Zijnen jeugdigen dienstknecht tot een rijken zegen in Zijnen wijngaard. Namens den Kerkeraad, J. H. van Oost, Scriba. P. S. Vanaf heden is het adres onzer kerk bij ds. A. Koning, Noordweg, St. Laurens. '(l^Van Oost. I Geref. Knapenvergadering „Samuel", Vergadering op Zaterdag 12 Dec. 1925. 2e Afdeeling. Paulus voor den Stadhouder Felix. Hand. 24 J. Antheunissen. Behandeling Kerkgesch. door den Leider. Vereen. „Meisjesroeping", Middelburg. Agenda Gew. Gesch. Bileam. Vrije werkzaamheden. Donderdagsavonds 8 uur Jongelingsgebouw Span- jaardstraat. Ring Middelburg v. J. V. op G. G. Vergadering op D.V. Donderdag 17 Dec. a.s. in het Mil. Tehuis te Middelburg. Aanvang acht uur. De Jongedochters-vereeniging „Doet wel aan allen" enz. noodigt bij deze haar begunstigers uit, tot het bezichtigen der vervaardigde goederen, op Maan<jlag 14 Dec. a.s. des avonds van 78 uur in de consistorie der Gasthuiskerk. ZEELAND'S SCHOOLHULP. Met dank kunnen vermeld worden de volgende giftenuit Brouwershaven f 34,en \rit Terneuzen f 10,f 10,en f20,Een mooi begin evenwel worde niet vergeten, dat er f 500,noodig is. Stelt s.v.p. onze jongelui niet teleur in hunne verwachting op studiehulp. Als ieder eene kleinigheid mij toezendt en dan liefst spoedig, kan ondergeteekende^de gedane belofte vervullen. Broeders en zusters in Zeeland mag op uwe hulp gerekend Hoe meer postwissels me wordenfbezorgd, hoe liever en is er genoeg, zoo wordt er wel een „halt" toegeroepen. A. Scheele, Secr.-Penningm. v. Schoolhulp Zeeland. Kapelle-Biezelinge*7-12-'2ö. ZENDING. Met vriendelijken dank ontvangen 630 h.c. van mej. A. S. en 50 h.c. van Gilles Overtveld. Mej. C. Littooij, Molstr., M'burg. Middelburg. In dank ontvangen"" van br. W. f 1,—, en uit het busje van mej. I. f 1,50. Namens de Commissie, L. A. Tange, penningm. Oostkapelle. In hartelijken dank ontvangen van Jannetje Melse 130 halve centen, van Cornelis Corbijn 105 halve centen, van Jacobus Coppoolse Kz. een pak zilverpapier, gecollecteerd met het knikkertje op het jaarfeest der J.V. „Timotheüs" f 5,61. Namens de Zendingscommissie, J. de Kam Andz., penningm. Ontvangen voor Hulpbeh. Studenten uit de classis Axel van de navolgende KerkenAxel f 61,77, Ter neuzen f 43,64, Hoek f 17,73, Oostburg f 15,31. M. Riemens. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. Hooggeachte Redactie Onderstaand stukje verzoek ik u beleefd, een plaats te willen verleenen in uw blad, bij voorbaat hartelijk dank. Ongetwijfeld zullen een groot, aantal lezers der Z.K. bekend zijn met den arbeid der Evangelisatie, in het naburige België. Heerlijke dingen heeft de Heere mede door middel van den arbeid, van den bekenden, en ook in onze kringen (geliefden Brusselschen predikant-evangelist 'ds. Lauwers gedaan. Zij, die immer onder het gehoor waren van ge noemden prediker, zullen met belangstelling kennis hebben genomen, van wat hij vertelde, van zijn arbeid onder het Vlaamsche volk, hoe er daar nog menschen worden getrokken, uit de donkerheid van on- en bijgeloof, tot het licht van het Evangelie van Gods genade, en komen tot de overtuiging, dat „de recht vaardige uit het geloof zal leven". Dat deze arbeid, door geldelijke zorgen gedrukt wordt, laat zich gemakkelijk verstaan, hetgeen niet zelden oorzaak is, dat veel moet blijven liggen wat noodig zou moeten gedaan worden. Daartoe werd evenals in andere plaatsen, ook hier ter plaatse een comité gevormd, om zooveel mogelijk, den arbeid daar te behartigen. Zij die hieraan hun steun willen verleenen kunnen dat doen door zich te abonneeren op het maandblad de „Open Poort" onder redactie van ds. Lauwers e.a. waar om. in voorkomen, schetsen uit het Vlaamsche volksleven, mededeelingen omtrent den arbeid enz. Gaarne wordt op verzoek, door ondergeteekende een proefnummer der O. P. toegezonden, of ook voor hen die zich willen opgeven als abonné, daarvan op gave gedaan, aan het bureau van administratie. Dat velen mogen worden gedrongen, door den geest der Chr. [liefde, zich niet te onttrekken, maar te helpen en te steunen, opdat ook onder het Vlaamsche volk, de banier, van het kruis van onzen Koning moge worden geplant, zondaren mogen worden be keerd, en Gods Koninkrijk moge komen met heer lijkheid. Namens het comité voor Middelburg en omstreken, t.t. P. J de Jonge, Gravenstraat I 249, Middelburg. Middelburg, 2-12-'25. Gezelle Meer bur gs Kalender Uitgave Littooij, Terneuzen. Deze oude en in Geref. kringen gunstig bekend staande scheurkalender bevelen wij hartelijk aan. Verschillende predikanten met gevestigden naam leveren elk op hun beurt korte miditaties van een dagtekst. Ds. Knoppers opent de rij en blijft bij Genesis. Ds Doekes spreekt in Febr. over texten uit Job. Verder hebben we niet durven lostrekken van ons blok. De stukjes zijn degelijk. Het schild aantrekkelijk. Het premieboek „Het eene noodige" kon ons niet geheel bekoren. Er zit in de eerste hoofdstukken te weinig handeling in. Hoe verder men komt, hoe beter dit echter wordt. v. D. Geref. Jongelingsvereen. Middelburg. Afd. „Herman Faukeel". N.T. Lucas 23 2656. Golgotha en Begrafenis. Y.G. Schets 24. Herstel van Nederland. Afd. Dr. Lützen Wagenaar. N.T. schets 73—75 Golgotha Begrafenis van Jezus. Y.G. schets 25 België en Nederland Ook deze week moet de brief uit Z. Vlaanderen blijven rusten. Overvloed van meer dringende stof is daarvan oorzaak, v. D. MIDDELBURG. Bediening van den H. Doop in de Noorderkerk. Heidelb. Catech. Zondag 8. Gasthuiskerk 9.30 uur ds. R. Hamming Bed. H. Av. 6 uur ds. R. Hamming Dankzegging. Hofpleinkerk 9.30 uur ds. J. H. Telkamp 6 uur ds. J. H. Telkamp (Zondag 8). Noorderkerk 9.30 uur Lezen eener Leerr, 2 uur ds. J. H. Telkamp (Zondag 8). Arnemuiden 9.30 en 2 uur ds. J. Runia Domburg 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Voorber. H. Av. Gapinge 9.30 uur ds. C. von Meyenfeldt 2 uur Lezen eener Leerr. Grijpskerke 9 en 2 uur ds. J. Dijkstra Koudekerke 9 en 2 uur ds. A. C. Heij St. Laurens 9.30 en 2 uur ds. A. Koning Meliskerke 9 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. P. N. Kruijswijk Oostkapelle 9 en 2 uur ds. E. Douma Serooskerke 9.30 en 2 uur ds. P. J. Baaij Em. pred. te Veere. Souburg 9.30 en 2 uur ds. G. B. Wurth Veere 9.30 en 2 uur ds. I. K. Wessels Vlissingen 9.30 en 5.30 uur ds. P. N. Kruijswijk Vrouwepolder 9.30 uur Lezen e?ner Leerr. 2 uur ds. C. von Meyenfeldt Westkapelle 9.30 en 2 uur Lezen eener Lêerr. Brouwershaven 9.30 en 2 uur Bruinisse 9.30 en 2 uur Colijnsplaat 9.30 en 5.30 uur Geersdijk 9.30 en 2 uur Haamstede 9.30 en 2 uur Cand. R. J. de Boer te Zwartsluis, ds. J. W. van Tol ds. F. Staal Lezen eener Leerr. Cand. J. Offers te Kampen. Kamperland 9 uur Lezen eener Leerr. 2 en 6 uur ds. F. J. v. d. Ende Nieuwerkerk 9.30, 2 en 5 30 uur Lezen eener Leerr. Oosterland 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Scharendijke 9.30 en 2 uur ds. D. Bremmer Wissekerke 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr Zierikzee 10 en 6 uur ds. C. J. Wielenga Zonnemaire 9.30 en 2 uur ds. Z. Hoek Anna Jacoba Polder 9.30 en 2 uur ds. W. M. le Cointre Bergen op Zoom 9.30 en 5 uur Krabbendijke 9 en 2 uur ds. A. Andree Poortvliet 9.30 en 2 uur ds. T. Bouma 6 uur Lezen eener Leerr Rilland-Bath 9.30 en 2 nar Lezen eener Leerr. 5.30 uur ds. A. Andree Tholen 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Oud-Vosmeer 9.30 en 2 uur ds. A. Stsijling Em. pred. te Apeldoorn. Baarland 9.30 en 2 uur Driewegen 9.30 en 2 uur Kapelle-Biezelinge 9.30 cn 2 uur Borsele 9.30 en 2 uur Goes 9.30 en 6 uur 's Gravenpolder 9.30 uur 2 uur Heinkenszand 9.30 en 2 uur Bed. Ierseke 9.30 en 2 en 2 uur Wemeldinge 9.30 en 2 uur Kruiningen 9.30 en 2 uur Nieuwdorp 9.30 en 2 uur Wolphaartsdijk 9.30 en 2 uur ds. A. Wijngaarden Lezen eener Leerr. ds. A Scheele Lezen eener Leerr. ds. R. J. v. d. Veen Lezen eener Leerr. ds. R. J. v. d. Veen ds. C. W. Keur H. Av. en Dankz. ds. B. Meijer Lezen eener Leerr. ds. F. A. den Boeft Lezen eener Leerr. ds. A. P. Lanting Axel 9 en 2 uur Hoek 9.30 en 2 uur Oostburg 9.30 en 2 uur Meisjesvergadering „Nunia", Middelburg. 2de Afdeeling van 8 uur tot 9.15. Gewijde geschiedenis Deuternomium 23 en 24 door M. Berkeveld. ds. J. S. Post ds. J. B. Vanhaelen nam. Voorber. H. Av. Cand. J. P. C. ten Brink Voorber. H. Av. Oostburg (dienst Aardenburg) 9.30 en 3 uur Lezen eener Leerr. Schoondijke 9.30 en 2 uur ds. K. Sietsma Terneuzen 9 en 2 uur ds. J. Groeneveld Zaamslag 9 en 2 uur ds. P. van Dijk

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1925 | | pagina 3