Ingezonden stukken. Plaatst uwe Familieberichten in de Zeeuwsche Kerkbode. Godsdienstoefeningen MAN VROUW en KIND Officiëele Berichten. Verantwoording uan Liefdegauen. BOEKAANKONDIGING. Vereenig ingsleuen. in de Gereformeerde Kerken in Zeeland op ZONDAG 24 MEI 1925. Classe Middelburg Classe Zierikzee Classe Tholen Classe Goes Classe Axel verzocht mede te deelen, dat hij gaarne een eventueel beroep in overweging zal nemen. Zijn adres is Gel- dersche Dijk, Hattem. Ds. A. Geuchies, emer. predikant te Assen, is bereid, om de vacante Kerken van dienst te zijn in den dienst des Woords. KORTE NOTULEN van de vergadering der Classis Middelburg, gehouden op 12 Mei 1925. Art. 1. Namens de roepende kerk van Oostkapelle opent ds. Douma de vergadering, laat zingen Psalm 75 1, leest Psalm 100 en gaat voor in gebed. Art. 2. De credentiebrieven worden nagezien. Alle kerken zijn wettig vertegenwoordigd. Westkapelle en Arnemuiden zenden elk een diaken, aan wie keur stem wordt verleend 9 kerken hebben een instructie. Art. 3. Het Moderamen neemt zittingds. Heij, praeses ds. Hamming, assessor ds. Douma, le scriba en ds. Wurth, 2e scriba. Art. 4. Notulen gelezen en goedgekeurd. Art. 5. Ingekomen stukken a. Schrijven van een broeder van W. De kerke- raad zal zich dienaangaande verstaan met den consulent. b. Schrijven van een broeder van A. Op formeelen grond niet ontvankelijk verklaard. Art. 6. Instructies a. 6 Kerken vragen vacaturebeurtenwordt toe gestaan. b. Vlissingen stelt voor een commissie te benoe men tot onderzoek voor een nadere regeling naar art. 13 D. K. O. Aldus besloten. In de commissie worden benoemd ds. Telkamp, br. v. d. Putte en br. Pouwer. Art. 7. Als afgevaardigden naar de Part. Synode worden gekozenprimids. Heij en Telkamp en ouderling v. d. Putte en J. H. Geschiere secundi ds. Hamming en Wessels en ouderling P. Boon en C. Polderman. Art. 8. Rapporten De boeken van de Commissie voor Evangelisatie in N.-Brab. en Limburg zijn nage zien en in orde bevonden. Eveneens die van de Commissie voor geestelijken arbeid in R.-Pruisen en Westphalen. Br. Louwerse rapporteert over de Hulpbehoevende Kerken. Zijn boeken worden nagezien en in orde bevonden. Art. 9. Zending. Ds. Heij rapporteert over de Zending. De verschil lende kerken doen mededeeling van de resultaten van hun onderzoek naar de mogelijkheid van verhooging vau hun bijdragen voor de Zending met het oog op de uitzending van een tweeden Missionairen D. desW. Sommige Kerken meenen niet hooger te kunnen gaan. Anderen zullen zich inspannen om te doen wat in hun vermogen is. Ds. Wessels deelt mee, dat op den 2en Pinksterdag de Zendingsdag zal worden gehouden op Valkenisse. Aanvang om 2 uur. Art. 10. Rondvraag naar Art. 41 D. K. O. Een com missie wordt ingesteld voor eventueele herziening van Art. 18 Class. Reglement. Daarin benoemd ds. Heij, br. K. Polderman en br. Brandsma. Art. 11. Roepende Kerk volgende vergadering Serooskerke, 8 Juli 1925, 9 uur. Alsdan zal geëxa mineerd worden cand. Dijkstra. Art. 12. Rondvraagbr. Pouwer doet enkele finan- tieele mededeelingen Art. 13 D. K. O. Art. 13. De praeses sluit de vergadering en gaat voor in dankzegging. Namens het Moderamen, G. B. Wurth, 2e Scriba. AGENDUM van de 5e Prov. Diaconale Con ferentie, te houden in de Gasthuiskerk te Middel burg, op Vrijdag 29 Mei 1925, des voorm. ten 10 ure precies. 1. Opening der vergadering. 2. Lezing der presentielijst. 3. Lezen en vaststelling der notulen. 4. Verslag van den quaestor. 5. Verkiezing 3 comitéleden. 6. Aanwijzing plaats der volgende conferentie. 7. Is het gewenscht om provinciaal te komen tot een regeling voor vertrekkende en komende broeders en zusters die in behoeftige omstandigheden ver- keerenb.v. om een zeker tijdperk vast te stellen, hoelang ze nog voor rekening van de Kerk (Diaconie) zijn waaruit ze vertrekken. (De Diaconie van Axel.) 8. De Diaconie van Middelburg stelt voor een zoo danige wijziging in de regeling voor de conferentie aan te brengen, dat kan worden overgegaan tot liet benoemen van een permanenten voorzitter. Pauze. 9 Referaat van den WelEerw. heer ds. F. den Boeft, Kruiningen. Onderwerp „De invloed van het Diaconaat op het sociale leven\. 10. Wordt door br. diakenen wel genoegzaam gelet of de kinderen hunne roeping tegenover hunne hulp behoevende ouders betrachten Het Comité. 11. Rondvraag. 12. Sluiting. Elke Diaconie wordt vriendelijk verzocht, hun DD. des Woords te vragen, deze conferentie in de voor bede der gemeente op Zondag 24 Mei te gedenken. DD. Hamming, Middelburg en A. Scheele, Kapelle- Biezelinge, hebben zich bereid verklaard de Confe rentie te dienen als adviseurs. Secundi zijn de DD. S. Groeneveld, Terneuzen en P. van Dijk, Zaamslag. VERGADERING van de Classis Axel op 14 Mei 1925 te Terneuzen. 1. De vergadering wordt geopend namens de roe pende kerk van Axel door ds. P. van Dijk. Hij laat zingen Ps. 25 2, leest Hand. 1 112, en gaat voor in gebed. 2. De lastbrieven zijn nagezien en in orde bevonden. 3. Het moderamen wordt aldus samengesteld ds K. Sietsema, praesesds. W. Moene, scribads. S. Groeneveld, assessor. 4. De notulen zijn gelezen en goedgekeurd. 5. Ingekomen stukken worden behandeld. a. Schrijven van een lid der Geref. Kerk te 0. waarop antwoord zal worden gegeven. b. Verzoek van de Kerk van A. om de beroe ping van ds. J. S. Post te approbeeren. Alle stukken werden in goede orde bevonden. c. De Kerk van A. vraagt vertegenwoordiging van de Classis bij de intree van ds. J. S. Post. De consulent ds. Van Dijk wordt aangewezen de Classis te vertegenwoordigen. 6. Het voorstel van de Kerk van Z. omtrent de Zending wordt eenigzins gewijzigd aangenomen om ter particulier Synode te brengena. verzoek ten deele in de Handelingen af te drukken de inkom sten en uitgaven der Zending; b. elk jaar voorstellen te doen over de bedragen door elke Classis te storten voor de Zending c. dat deputaten bij 't vaststellen dezer bedragen zich houden aan de bestaande ver- houdingscijfers. Nog besluit de Classis een voorstel ter Part. Syn. te brengen omtrent Art. 13 K. O. in verband met, een besluit van de Gen. Synode van Groningen 1899 art. 124 dat ook de kinderen uit een dergelijk huwelijk geboren niet vallen onder de bepalingen te Middel burg vastgestelden tevens verzoek om te brengen ter Gener. Synode 1926 dat aangevuld worde, wat de Gener. Syn. van Groningen 1899, art. 124 besloot omtrent hertrouw van emeriti-predikanten, alzoo dat ook de eventueel uit zulk een huwelijk geboren kinderen niet vallen onder bepalingen te Middelburg vastgesteld blijkens art. 77 der Acta. Ten slotte wordt aangenomen in art. 4 der Prov. Regeling een wijziging aan te brengen in den slotzin, die aldus luidde Deze bepaling wordt alleen toege past, wanneer hetzij op liet moment der emeriteering hetzij later de behoefte blijkt en slechts zoolang die behoefte blijkt te bestaan. Pauze. 7. De geldelijke zaken worden afgedaan. 8. Ds. van Dijk doet verslag van de Kerkvisitatie gehouden in vier kerken. In twee kerken moet ze nog gehouden worden. 9. De correspondent, der Theol. School zal D.V. de volgende Cl.-vergadering verslag geven. 10. Ds. Sietsema brengt, namens de commissie voor de verhoudingscijfers, rapport uit. Aan de Kerken wordt het voorstel der commissie aanbevolen ter overweging. De volgende Classis-vergadering zal dan een beslissing nemen. Evenwel zal eerst vanaf 1 Jan. 1926 volgens de vast te stellen verhoudingscijfers worden bijgedragen. 11. De Kerken der Classis zijn voor het meerendeel bereid, mits onder billijke verdeeling van lasten, en indien noodig, mee te werken tot uitzending van een tweeden missionaris. 12. Tot afgevaardigden naar de Partic. Synode worden gekozen tot primids. P. van Dijk en ds. S. Groeneveldde ouderlingen J. Boidin en A. P. de Ruijter en tot hunne secundids. W. Moene en ds. K. Sietsma, de ouderlingen J. Dees en F. Dieleman. 13. Art. 41. De Kerken van A. en Z. vragen en ontvangen advies in een tuchtzaak. Aardenburg vraagt per jaar vier vacature-diensten. Worden toegestaan en geregeld. Voor de eerste drie maanden helpt de Kerk van Hoek. 14. De benoeming van verschillende deputaten heeft plaats. 15. De subsidie voor de Kerk van H. zal worden uitgekeerd voor de helft in Jnli voor de helft in Jan. 16. Roepende Kerk voor de volgende vergadering is Hoek. Ze zal gehouden D.V. Donderdag 16 Juli te Schoondijke. 17. De Korte Notulen worden gelezen en goedge keurd. 18. De praeses gaat voor in dankzegging en sluit de vergadering. Namens de Classis, S. Groeneveld, Assessor. KORT VERSLAG der vergadering van de Ge reformeerde Kerken in de Classis Zierikzee, gehouden Woensdag 6 Mei 1925. Art. 1. De vergadering begint met het zingen van Ps. 81 12 met het lezen van Ps. 123 en met gebed bij monde van ds. Hoek. Art. 2. De afgevaardigden van Geersdijk zien de credentialen na. Alle kerken zijn vertegenwoordigd. Art. 3. Het moderamen neemt zitting ds. Hoek, praesesds. Wielenga, scribads. van den Ende, assessor. Art. 4. De vergadering betuigt door opstaan in stemming met de 3 formulieren van eenigheid. Art. 5. De Classis stelt de notulen der vorige ver gadering vast. Art. 6. Tot afgevaardigden naar de Particuliere Synode worden benoemd de predikantends. Staal en ds. Wielenga, secundi resp. ds. v. cl. Ende en ds. Hoek, de ouderlingen br. Mulder van Zierikzee en br. Dees van Geersdijksecundibr. W. den Boer van Zierikzee en br. de Waal van Bruinisse. Art. 7. De Classiskosten worden geraamd op f 150. Art. 8. Ingekomen stukken a. dankbetuiging van ds. Toebes b. een bezwaarschrift uit de Kerk van H. wordt beantwoord met handhaving vorig besluit. Art. 9. Ds. Staal rapporteert over de Zending. Er volgt ten geanimeerde onderlinge bespreking over de vraag, hoe de belangstelling in de Zending verwak- kerd zou kunnen worden in de gemeenten. Voor de uitzending van een tweeden missionairen dienaar nemen 6 Kerken op zich, het van haar gevraagde, bijeen te brengen. De andere zoeken nog naar middelen. Art. 10. De boeken van de Zending, van den Classicalen quaestor en van de Hulpbehoevende Kerken worden door cle broeders Kleemans en De Waal nagezien en in orde bevonden. Art. 11. Uit het rapport over de evangelisatie, door ds. Wielenga uitgebracht, blijkt den goeden voortgang van het werk te Ouwerkerk. Art. 12. Rondvraag naar art. 41. Met blijdschap verneemt de Classis, dat Geersdijk eerlang een Chr. School verkrijgt. Art. 13. Inzake een rechts-quaestie wordt een kerk geadviseerd, zoonooclig een hoogleeraar raad te vragen. Art. 14. De vacaturebeurten worden geregeld. Art. 15. Omvraag a. De vraag der vorige Particu liere Synode komt (er sprake, of de bepaling in de regeling voor emeritaatsgelden zal worden opgenomen, dat bij emeriteering evenals bij overlijden van een predikant een half jaar het volle traktement uitbe taald zal worden door de Kerk, die het emeritaat verleent. De Classis antwoordt, dat dit niet gewenscht wordt gerekend, b. ds. Bremmer wordt lid van de commissie voor evangelisatie, c. br. Mulder wekt de broeders op, de Ouderlingen-conferentie bij te wonen Art. 16. De Korte Notulen gelezen en goedgekeurd. Art. 17. De Classis eindigt met, dankzegging. Op last der Classis, F. J. van den Ende. h.t. Assessor. Middelburg. Vergadering van de Commissie van Beheer Vrijdag 29 Mei a.s. Tijd en plaats als gewoon. De Secretaris. Anna Jacoba Polder. Beroepen met alge- meene stemmen dr. D. K. Wielenga te Baambrugge. God geve dat deze eenparige roeping worde opge volgd, is de wensch van Kerkeraad en Gemeente. Namens den Kerkeraad, P. Vogelaar, Scriba. Rusthuis Middelburg. Met dank ontvangen van Notaris Struve alhier f 18,25, zijnde de opbrengst der toegangsbewijzen van het huis van wijlen mevr. de wed. J. J. Dockheer alhier. De Boekhouder J. Damen. Buiten verantwoordelijkheid van de Redactie. Geachte Redactie. Vriendelijk verzoeken we u opname van onder staande mededeeling. Bij voorbaat dank. DEPUTATEN der Geref Synode van Utrecht voor de behartiging der geestelijke belangen der militairen. Deputaten voornoemd wenschen enkele zaken aan onze kerken en aan de classicale correspondenten mede te deelen, en tevens op sommige tot hen ge richte vragen te antwoorden. Hun arbeid. Onder de voorbereiding van de rapporten voor de e.k. Synode kan uit den aard der zaak nog niets medegedeeld worden. Maar wel kan iets worden ge zegd over de vervulling van één opdracht, n.l. om de geestelijke belangen van onze militairen te behar tigen. Na veel conferenties en vergaderingen is in 1924 een proef genomen met het uitzenden van Dienaren des Woords ^naar garnizoenplaatsen, waar tijdens de herhalingsoefeningen vele troepen samen komen Breda en Bergen op Zoom gaven op een desbetreffende vraag van Dep. de begeerte te kennen, dat tot hen een predikant zou komen om hulpdienst te verrichten. Gezonden werden ds. Ubels van Varsse- veld naar Ede. Ds. J. van Nes van den Haag naar Breda en ds. A. Diemer van Vijfhuizen naar Bergen op Zoom. Ze hebben gedurende tien dagen gearbeid na een paar dagen van voorbereiding. Over het algemeen werd die arbeid zeer gewaardeerd door de militairen, hetgeen o.a. uit ingekomen brieven en telegrammen blijkt. Ook de kerkeraden van Breda en Bergen op Zoom gaven hun groot.e blijdschap en tevredenheid over het verrichte werk te kennen. En werd aange drongen op voortzetting daarvan. Alleen in Ede is het niet zóó gegaan als gewenscht werd. Wel heeft ds. Ubels van den arbeid gemaakt wat er van te maken viel, en is hij met grooten ijver werkzaam geweest, maar allerlei omstandigheden maakten dat hij niet voldoende met de militairen in aanraking kon komen, althans niet een eigen Geref. milieu kon scheppen. De bijzondere godsdienstoefe ningen op Zondag bijv. waren niet best bezocht. Daarentegen was dat bezoek in Breda en Bergen op Zoom zeer goed. Het aantal opgekomen militairen had bij de gewone Kerkbeurten niet bij gekund. Bovendien gelukte het ds. v. Nes en ds. Diemer een eigen milieu te scheppen, ook al strekte hun arbeid zich uit den aard der zaak niet uitsluitend tot de Geref. uit. Het zou de moeite waard zijn om enkele dingen uit de rapporten van die predikanten te vertellen, maar de plaatsruimte gedoogt dit. niet. Of in 1925 voortgegaan zal worden met .dezen arbeid, moet nog door Deputaten beslist worden. Dit hangt voor een groot deel ook af van de gelden die dit jaar zullen binnen komen. Van de Financiën. In 1924 is door 200 kerken bijna f 1600 bijeen gebracht. Slechts enkele kerken gaven minder dan de gevraagde f 2,per 200 zielen of minder. Maar ruim 500 kerken beantwoordden onze circulaire van begin 1924 nog niet. Deputaten hopen dat al die kerken in 1925 haar bijdrage zullen zenden (Gironummer van den Penning meester is 35595), terwijl de kerken, die al een bijdrage zonden, dit jaar niets behoeven te zenden. Indien alle kerken het gevraagde zenden, is er van 1925 geld genoeg om den arbeid voort, te zetten. Een paar kerken zonden een tweede bijdrage. Des- gewenscht zal die teruggezonden worden. Van de classicale correspondenten. In verscheidene classes is reeds op verzoek van Deputaten den correspondent benoemd. We hopen zeer dat de andere classes spoedig dit voorbeeld zullen volgen. Van de correspondenten wordt, ver wacht dat zij le. aan Deputaten bericht zenden en advies geven over allerlei zaken hun arbeid betreffende; 2e. de kerken in hun ressort opwekken om telkens de namen der recruten op te geven aan de kerke- raden der garnizoenskerken 3e. bij de kerken eveneens aandringen tot storting van de gevraagde gelden, en die eventueel opzenden. Deputaten voornoemd A. H. van Minnen, praeses. T. Hagen, Secret.-penningm. 's Gravenzande-Delft, April '25. Menigerlei Genade. Wekelijksche Pre- dicatiën onder redactie van Dr. De Moor en Dr. B. Wielenga. 14e Jaarg. No. 4J53. Kampen. J. II. Kok. Er zijn waarschijnlijk maar weinig Preekenseries die het zoolang volgehouden hebben als Menigerlei Genade. Met deze nos. is de 14e jaargang voltooid. Hoeveel troost en stichting hebben ze door 's Heeren gunst in al die jaren gebodenvooral aan hen, die den opgang naar Godshuis op den Rustdag moesten missen We hebben er vele met stichting gelezen. Ze zijn niet alle even rijk maar behoudens een enkele uit zondering wordt rekening gehouden met hoofd en hart. En het waarschuwend element ontbreekt niet. No. 48 heeft ons niet voldaan. Wat taal en stijl betreft is de auteur benijdenswaard, maar de preek is o.i. te romantisch en geestelijk te ondiep. Ik ver moed dat ds. C. net zoo min als iemand weet of Kajaphas zenuwachtig met de vingers gespeeld heeft sluv.e spleetoogen gehad heeftof de knechten de monisch vertrouwelijk gelachen hebben. De beelden gaan ook nog niet altijd op „De Argusoogen (blz. 759) hebben niets te berde kunnen brengen als dit verminkt bewijs" is onzin. Ze zijn ook niet altijd fraai „Nu de kemel er toch door moet, de mug er bij En de vreemde woorden maken nog afgezien van de drukte, die er in heel de preek heerscht, het voor lezen voor een eenvoudige vacante gemeente te moei lijk b.v.niet een z.g. geëxalteex-de Magdaleensche, niet een z.g. gehallucineerde Paulus enz. (767.) Maar de eene gemeente is de andere niet. En op 52 preeken loopt er wel eens een door, die ge liever hadt gemist. Overigens hopen we ook voor den nieuwen jaargang op een ruime verspreiding, v. D. KRING „WALCHEREN", Meisjesvereen. Vergadering D.V. op Donderdag 28 Mei in de Geref. Kerk te Meliskerke. „Jeftha's dochter" door de Vereen, van Oostkapelle. „Propaganda" door de Vereen, van Vlissingen. Aanvang half acht. Het Bestuur. BONDSRING „ZEEUWSCII-VLAANDEREN". D.V. op Maandag 1 Juni (2e Pinksterdag) in de Geref. Kerk te Brussel (België), aanvang 10 uur 30 Belgische tijd, Nieuwe Graanmarkt No. 5. 1. Onderwerp„De J.V. en Huisgezin" door J. Rooze van Antwerpen. 2. Onderwerp „De J.V en de Schoonheid" door L. A. Dieleman van Terneuzen. 3. Ringrapport. 4. Reserve onderwerp„Ons Bondslied" door Ooslburg. W. J. de Hullu, secretaris. Middelburg. Naaikrans voor de Zendingshospi- ta'en Donderdag 28 Mei. Het Bestuur. MIDDELBURG. Bediening van den H. Doop in de Gasthuiskerk. Heidelb. Catech. Zondag 33. Gasthuiskerk 9.30 uur ds. R. Hamming 2 uur ds. J. H. Telkamp Hofpleinkerk 9.30 uur ds. C. B. Bavinck te Rotterdam. 6 uur ds. R. Hamming Noorderkerk 9.30 uur ds. J. H. Telkamp 6 uur ds. C. B. Bavinck Arnemuiden 9.30 en 2 uur ds. J. Runia Bed. H. Av. en Dankz. Domburg 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Gapinge 9.30 uur ds. C. von Meijenfeldt 2 uur Lezen eener Leerr. Grijpskerke 9 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. R. Hamming Koudekerke 9 en 2 uur ds. A. C. Heij St. Laurens 9.30 en 2 uur ds. A. J. Fanoy te Ferwerd. Bed. H. Av. en Dankz. Meliskerke 9 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. C. B. Bavinck te Rotterdam. Oostkapelle 9 en 2 uur ds. E. Douma Serooskerke 9.30 en 2 uur ds. S. de Vries te Ambt Vollenhoven Souburg 9.30 en 2 uur ds. G. B. Wurth Veere 9.30 en 2 uur ds. I. K. Wessels Vlissingen 9.30 en 5.30 uur dr. A. Kuyper te Rotterdam. Vrouwepolder 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. C. von Meijenfeldt Westkapelle 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Brouwershaven 9.30 en 2 u. ds. Westerbeek v. Eerten Em. pred. te Kampen. Bruinisse 9.30 uur ds. D. Bremmer 5 uur Lezen eener Leerr. Colijnsplaat 9.30 en 5.30 uur ds. F. Staal Geersdijk 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Haamstede 9.30 en 2 uur dhr. Joh. Kroeskamp te Utrecht. Kamperland 9 en 2 uur ds. F. J. v. d. Ende Bevestiging Lidmaten en Bed. H. Av. 6 uur Lezen eener Leerr- Nieuwerkerk 9.30, 2 en 5 30 uur Lezen eener Leerr. Oosterland 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. D. Bremmer Scharendijke 9.30 en 2 uur ds. J. W. van Tol Wissekerke 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Zierikzee 10 en 6 uur ds. C. J. Wielenga Zonnemaire 9.30 en 2 uur ds. Z. Hoek Anna Jacoba Polder 9.30 en 2 uur Cand. v. d. Zande te Putten. Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 uur ds.W.M. le Cointre Krabbendijke 9 en 2 uur ds. A. Andree Poortvliet 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. 6 uur Lezen eener Leerr. Rilland-Bath 9.30 en 2 uur Prof. dr. H. H. Kuyper te Amsterdam. 6 uur Prof. dr. H. H. Kuyper Rede Chr. Comité van winterlezingen. Tholen 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Oud-Vosmeer 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Baarland 9.30 en 2 uur ds. A. Wijngaarden Driewegen 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Kapelle-Biezelinge 9.30 en 2 uur ds. A. Scheele Borsele 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Goes 9.30 en 6 uur ds. R. J. v. d. Veen 's Gravenpolder 9.30 en 2 uur Lezen een?r Leerr. Heinkenszand 9 en 2 uur ds. C. W. Keur Ierseke 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. B. Meijer Wemeldinge 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Kruiningen 9.30 en 2 uur ds. F. den Boeft Nieuwdorp 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Wolphaartsdijk 9.30 en 2 uur ds. A. P. Lanting Axel 9 en 2 uur Hoek 9.30 en 2 uur Oostburg 9.30 uur 2 uur Oostburg (dienst Aardenburg) 9.30 uur 3 uur Schoondijke 9.30 en 2 uur Terneuzen 9.30 en 2 uur Zaamslag 9 en 2 uur ds. J. W. Esselink te Eindhoven, ds. J. B. Vanhaelen ds. W. Moene Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. ds. W. Moene ds. P. Sietsma ds. Groeneveld ds. P. van Dijk Alle 3 hebben 's zomers last van het schijnen der huid. Dit kan gemakkelijk verholpen worden door 's morgens en 's avonds de roode plekken goed te wasschen en er daarna Kloosterbalsem op te doen. Akker's Kloosterbalsem is een prachtmiddel bjj ontvellingen, ontstekingen, uitslag, door- loopen, zonnebrand, doorzitten en zadel pijn. Overal verkrijbaar in groote 50 ets. potten.

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1925 | | pagina 3