Vrijdac 27 Baar! ai. I Vereen, voor Godsdienstoefeningen Van Houtens Cacao Verantwoording uan Liefdegauen. de Gereformeerde Kerken in Zeeland op ZONDAG 22 MAART 1925. Classe Middelburg Classe Zierikzee Classe Tholen Classe Goes Classe Axel Advertentiën. Afd. Middelburg. De geannonceerde vergadering op Woensdag 25 Maart a.s. wordt wegens uitvoering „Sursum Corda" uitgesteld tot D.V. 'savonds 8 uur in Bogardzaal. Allen welkom. Het Bestuur. Voor Allen die sukkelen met Ontvangen Veldstoeltjes SOLIED SCHOENWERK. Voordeelige aanbieding PANTALONS en echtgenoote, Jolianastraat W 26Kamerik, Wil- iempje Codée, Korte Noordstraat E 5St. Laurens, Bastiaan Roest, echtgenoote en 2 kinderen, Oostkapelle, Wed. Verhagede Priester. Jacob Ver hage en 3 kinderen, Koudek. weg D 6; 0. en W. bage—Moens, Tramsingel C 29. GedooptGeertruida Cornelia Alewijnse, Burgem. TakStraat D 22Abraham Boogaard, Veersche weg T 227Jacobus Sadracli Hoek, Hendrikstraat W 60 Willem Cornelis Huiszoon, Breeweg D 157 Jan Ger- rit Labruijère, Seisweg R 104 Elizabeth Moes, Schut tershofstraat K 119; Pieter Abraham Riemens, Em- mastraat W 98Adriaan Rooze, Noordweg R 48 Jan de Rijk, Dwarsstraat T 5. Zich onder het opzicht gesteldMaatje Ruiten burgDekker, Noordsingel S 199Pieternella Wil- helmina KoppejanHarthoorn, Abeelsche weg C 30. Vertrokken met attestatie naarAmstelveen, Anna Theodora Degenhardt—van Eijk, met 3 kinderen, Alida Margaretha van Eijk, Rozendwarsstraat W 249 Serooskerke (W.), Adriana Schout—Vertregt, St. Jan straat I 47 Vlissingen, Antonia Pieternella Ruijten- burg, Schuitvlotstraat N 210. Zich onttrokkenGideon Davidse en 4 kinderen, Segeersingel V 66; Joost Goedbloed. Dampoortsin gel T 194. Overleden Wed. DourleinKlinke, Seisweg R 131 Cornelis Jonkheer. Noordweg S 202. Verhuisd: L. M. Annot, van 0. Kerkstraat B 82 naar „Gasthuis"; Wed. Haccouv. Eek, van Seisdam Q 24 naai- „Rusthuis" P. Huijssoon, van K. Singel- straat, O 287 naar Arnem. Voetpad T 14; J. Meer man, van Baanstraat Q 243 naar KI. Vlaanderen M 169H. Vreeke, van Abeelsche weg C 79 naar Ivou- dekerksche weg D 24 J. de Vriend, van Lage weg naar N. Vliss. weg E 121. Het Comité der Zeeuwsche Ouderlingen Conferentie bericht hiermede, dat de a.s. conferentie zal worden gehouden op Woensdag 13 Mei a.s. in de Gerefor meerde Kerk te Goes. In de morgenvergadering hoopt br. S. Biandsma tan Middelburg te spreken over „Huisbezoek en Ouderlijk gezag". In de middagvergadering hoopt prof. dr. Ch. Aalders, hoofdredacteur van het Ouderlingenblad, te refereeren over het onderwerp „De ouderling bij het huisbezoek in verband met de geestelijke stroomingen van onzen tijd". De brs. ouderlingen worden verzocht vraagpunten voor de agenda in te zenden vóór 12 April a.s. aan het adres van den Secretaris Ph. Wessels, Papegaaistraat 14. Goes. Z a am slag. Onze geachte Leeraar ds. van Dijk ontving in deze week een roeping van de gemeente te Werkendam. Geve de Koning der Kerk. tot blijd schap onzer gemeente, dat we weldra van zijn Eerw. mogen vernemen dat hij met volle vrijmoedigheid zijn arbeid ten onzent hoopt voort te zetten. Namens den Raad der Kerk, Jan Dees-van Liere, scriba. KERKER A ADSVERSLAG. Vergadering gehouden 19 Maart 1925 des avonds half acht in het gewone lokaal. Praeses ds. Telkamp. De vergadering wordt geopend met. het lezen van Psalm 129, daarna wordt gezongen Psalm 138:4 en gaat praeses voor in gebed. Ds. Bouma, op de vergadering tegenwoordig, wordt door praeses uit naam van den Kerkeraad geluk ge- wenscht met de Z.Eerw. te beurt gevallen onder scheiding. Met kennisgeving zijn vijf broeders afwezig. Daarna heeft voorlezing plaats der notulen vorige vergadering, welke zonder op- of aanmerkingen worden vastgesteld. Ingekomen stukken a. Bericht van den Legerpredikant ds. Ruysch van Dugteren, dat 30 Maarf e.k. een samenkomst zal plaats hebben met de nieuwe recruten, en noodigt den Kerkeraad uit daarbij tegenwoordig te willen zijn door afgevaardigden. b. Geschreven zal worden naar Amsterdam inzake een lid der gemeente. c. Zoo ook naar Sloterdijk (Amsterdam West) inzake een lidmate naar die Kerk vertrokken. d. Schrijven van een zuster uit Bergen op Zoom met verzoek opzending van doopbewijs van een harer kinderen, dit zal nader onderzocht worden. e. Circulaire „Brood des Levens" voor de Evan gelisatie, verwezen naar de Woensdagavondcommissie om advies, f. Aanvrage geldelijke steun voor buiten, wordt verwezen naar de commissie. Rapporten a. Omtrent een lid der gemeente zal naar de Kerk van Amsterdam worden geschreven. b. Nadere inlichting wordt, verstrekt in verband met de notulen der vorige week. c. Rapporten Woensdagavondcommissie. d. Attestatie zal worden opgezonden naar Den Haag inzake een lid der gemeente. e. Ds. Telkamp deelt mede het plotseling overlijden van een jeugdig lid dezer gemeente. f. Vraagt en verkrijgt toestemming bevestiging van het huwelijk van een lid der gemeente op 1 April om half twee in de Ilofpleinkerk. g. Ingekomen doopat.test van een lid. l)e drie secties brengen rapport uit, waaromtrent een en ander wordt besproken. Voor iedere sectie worden twee broeders ouderlingen benoemd welke bij leesdienst zullen voorgaan. N.l. voor Sectie I de brs. Pouwer, VroonSectie II v. d. Welle en WinterSectie III Brandsma en Tazelaar Bij het optreden in den nieuwen Kerkeraad treden deze broeders af en heeft nieuwe benoeming plaats De namen der belijdende leden worden in de Kerk bode vermeld. h. Broeder Brandsma brengt rapport uit omtrent zijn bezoek aan de Jongelings Vereenigingen gebracht- Deze luiden zeer gunstig. Voor de volgende drie maanden worden de broeders Coulon en Van Dijk benoemd. i. Rapport omtrent een dooplid, zal met. de Diaconie nader worden behandeld. j. Bespreking dienst des Woords heeft, plaats in verband met den zesden dienst. Rondvraag Bij de rondvraag wordt door ds. Bouma verzocht •en toestemming verkregen een catechisante, welke spoedig vertrekt, wat vroeger toe te laten tot. het doen van belijdenis. Volgende week „Smal". Niets meer aan de orde zijnde, sluit br. Louwerse met dankzegging. Middelburg, Onderstaande doopleden zullen D.V. Zondag 22 Maart, openbare belijdenis des geloofs afleggen Johanna KerkhoveLena Boone Maria P. WiegelCornelia M. Belderok Maria A. A. J. Vroon Pieternella J. v. d BroekeChristina P. Joosse Pieternella BoonJacoba C. BlokpoelJohanna M. v. Eenennaam Leintje Louwerse Jacoba Louwerse Francina v. d. Ende Suzanna J. A. FanoyJaco- mina M. Meyers; Hubregt Vermeulen; Gerrit C. JongepierPieter Davidse Kzn.Joost JoosseJoost Geldof Krina v. Tatenhove; Cornelis J. Dourleijn; Leendert. Suurmond (Gapinge)Jozias v. DrielJanna J. TevelJohan J. v. d. EndeCornelis v. d. Louw (Arnemuiden)Jan Stevense Pieternella Aarnoutse Maria Baan Pieternella M. Baan Adriana Bassie Elisabeth F. BaljeuSuzanna BrandesSuzanna GideonseWilhelmina Joosse; Gezina H. Kroeze; Lena KooleWilhelmina J. v. Liere Pieternella Maas Margaretha Pouwerj Adriana L. v. d. Sloot: Maatje VosJohanna A. VaderJohanna de Wolft'. Woensdag 11 Maart, des avonds le 6.30 uur, hield de Zendingscommissie te Ternenzen in de Geref, kerk aldaar haar 25ste openbare jaarvergadering. Bijeen waren omstreeks 100 personen. Nadat ge zongen was Ps. 98 1, ging de voorzitter, de heer J. J. de Jager, voor in gebed. Daarna las hij Hand. 16 9 tot einde en sprak hij een kort openingswoord. Onder meer deelde hij mede, dat ditmaal in de kerk vergaderd werd, omdat onze Zendingsdepntaat ds. Groeneveld gewichtige mededeelingen had te doen iu verband met het telkens herhaalde verzoek van ds. Merkelijn om hulp in zijn arbeid, om een tweeden mis ionairen predikant nit te zenden, die dan in het bijzonder onder de Chineezen zou moeten arbeiden. Na dit. inleidend woord las de secretaris de notulen van de vorige jaarvergadering en bracht hij zijn jaar verslag uit, waaruit o.m. bleek, dat er thans 224 contribueerende leden zijn, die tezamen ruim f430 aan contributie opbrengen. Daarop bracht de penning meester verslag nit over den staat der kas. Met in begrip van een batig slot van f313.66 hadden de inkomsten over 1924 bedragen f 1319.01 en de uit gaven f 1113.34, zoodat de rekening sloot met een batig saldo van f 205.67. De Pinkstercollecte had op gebracht f 333.88. Ieder jaar draagt onze gemeente f820 bij voor den Zendingsarbeid in Magelang en omstreken. In de laatste 10 jaar had de gemeente geofferd voor de Zending een bedrag van f 7465 34, d.i. gemiddeld per gezin en per jaar ruim f 2.70. De penningmeester mocht daarom niet nalaten de ge meente te prijzen om haar offervaardigheid, die stellig niet verminderen zal, als straks mocht besloten worden tot. het uitzenden van een tweeden miss. D. d. W. Daarop kreeg het woord ds. Groeneveld, die begon met te herinneren aan den grooten zegen, dien ds. Merkelijn op zijn arbeid mocht ondervinden, maar ook aan de financieele moeilijkheden, die in den laatsten tijd den voortgang van het Zendingswerk belemmerden, zoodat, ds. M. haast bevreesd werd, om te bidden om meer zegen. Ds. Groeneveld schetste daarna hoe de toestand was in Sept. 1912, toen onze miss. pr. zijn arbeid aanving (hij begon in een bamboe- loods met 1 christen-Chinees en 2 Europeanen als toehoorders). Hoe wij ons verblijden mogen over de keuze van Magelang als Zendingsterrein (waarmee hij o.m. vergelijkt het, onvruchtbare arbeidsveld van Wo- nosobo), over de keuze van ds. AL als missionaris, die onuitputtelijk schijnt in het vinden van doeltref fende middelen om ingang te vinden onder Javaan en Chinees, en ten derde over den grooten zegeri van God ontvangen. Hij schetst dan den veelvuldigen arbeid van ds. Merkelijn als prediker met z'n slaf van 16 helpers, als briefschrijver, als bevorderaar van 't onderwijs onder de jeugd en onder de volwassenen. Hij deelt een en ander mede over zijn colportage- arbeid, over het stichten van kiosken ter verspreiding van goede chr. lectuur, over de armenkolonie te Blondo, over het hulphospitaal te Parakan, over z'n autotochten, die hem in staat stellen zulk een veel- soortigen arbeid, soms in den tijd van een enkelen dag op verschillende plaatsen van zijn Zendingsveld te verrichten. Ten slotte heeft het werk zich zoo uit gebreid, dat ds. Merkelijn dringend behoefte gevoelt, aan een medewerker in den Dienst des Woords. Nu hadden de Zendingsdepntaten te kiezen uit drie moge lijkheden le. De geïnstitueerde kerk te Magelang beroept met geldelijken steun der Zendende Kerken een tweeden Dier aar 2e. de Geref. Kerk van Middel burg kan een zendeling uitzenden onder de Chineezen. en 3e. zij kan een tweeden miss. pred. uitzenden onder de inlanders. Het laatste oordeelden de Zen- dingsdeputaten het beste, en daarvoor dient nu ge ijverd te worden met al wat in ons ie. Na deze inleiding werd aan de gemeente gelegenheid gegeven zich over deze quaestie nit te spreken. Toen bleek voldoende hoe de Zending een voorname plaats in de harten heeft gekregen, en de gemeente de nood zakelijkheid van het uitzenden van een tweeden miss. D. d. W. niet alleen inziet, maar er ook voor offeren wil. Verschillende behartigenswaardige wenken werden gegeven, wat betreft het inzamelen van de benoodigde gelden. Tenslotte dankte de Yoorz. den Secr. en den Penningm. voor hun verslagen, ds. Groeneveld voor zijn mededeelingen en de toelichting daarbij, de ge meente voor haar tegenwoordigheid en belangstelling. Nadat nog gezongen was Ps. 72 11, ging ds. Groene veld voor in dankzegging. 15. De volgende vergadering wordt bepaald op 16 April a.s. Roepende kerk Heinkenszand. 16. De korte notulen worden gelezen en goedge keurd. 17. De praeses gaat voor in dankzegging en sluit hierna de vergadering. Op last der classe, R. J. van der Veen. assessor. KORTE NOTULEN van de Vergadering der classe Goes, gehouden op 15 Januari 1925. 1. Namens de roepende kerk's-Gravenpolder opent haar consulent ds. van der Veen de vergadering op gebruikelijke wijze. 2. De lastbrieven worden in orde bevonden de vergadering wordt daarna geconstitueerd en heeft als moderamen Ds. Scheele praeses. ds. van der Veen assessor, ds. Wijngaarden scriba. 3. De scriba der vorige vergadering, ds. Scheele, leest de notulen, die onveranderd goedgekeurd en vastgesteld worden. 4. Van de classis Haarlem en Zwolle zijn mede deelingen ontvangen aangaande twee Dienaren des Woordsvan de classes Axel en Tholen over het voorstel Goes inzake de Zending. 5. Ds. Doekes rapporteert over de Zending. Hij deelt mede, dat de vergadering der zendende kerk met depntaten de vraag bij de kerken aanhangig maakt of wij niet moeten komen tot uitzending van een tweeden missionairen Dienaar-. Sommige kerken deelen mede, dat zij gelden ver zameld hebben of nog zullen verzamelen voor het ziekenhuis te Parakan. 6. De vacaturebeurten worden vastgesteld. 7. Tot consulent voor Borssele wordt aangewezen ds. Keur en voor Driewegen ds. Wijngaarden. 8. Borssele deelt mede, dat zij alleen subsidie vraagt voor 't geval dat zij in het bezit komt van een eigen Dienaar des Woords. Driewegen eveneens. De classe besluit dat een samenspreking zal plaats vinden van een commissie der classe met de ge noemde kerkenvoor die commissie worden aange wezen de brs. Scheele en van der Veen, aangevuld voor Borssele met den consulent Keur en voor Drie wegen met den consulent Wijngaarden. 9. Wemeldingo zegt dank voor de ontvangen liefdebeurten 10. De boeken der quaestoren worden nagezien en in orde bevonden. 11. De rondvraag naar art. 41 K.O. levert niets bijzonders op. 12. De praeses richt een woord van afscheid tot ds. Brouwer, die op zijn beurt mrt aangename woorden afscheid neemt van de classe. 13. Besloten wordt ook dit jaar een classicalen Zendingsdag te houden. Tot commissie werden hier voor aangewezen de brs. D.D. Scheele en Keur en de ouderlingen Wessels en G. de Jager. 14. Tot secundus voor art. 13 wordt benoemd ds. Lanting. ZENDING. Vlissingen. Met hartelijken dank ontvangen van zuster K. een gulden, zoomede vijftig cents voor de Zending onder de Jodenen van de kinderen der le klasse Chr. School Kasteelstraat een pak zilver papier, theelood en capsules. Namens de Zendingscommissie, W. Karreman, penningm. Middelburg. In dank ontvangen nit het busje van mej. S. de E. f4,915; catechisatiebus uit de Kweekschool Heerengracht f 11,17s; en van br. G. f3,ter verhooging van zijn jaarlijksche contributie, met het oog op den te benoemen tweeden missionairen predikant. Wie volgt dit goede voorbeeld na? Namens de Commissie, L. A. Tange, penningm. Oost en West Souburg. In hartelijken dank ontvangen voor de Zending een pak zilverpapier en theelood van Adriana Schout. Namens de Zendingscomm., A. J. van Noorden, penningm. - Met vriendelijken dank ontvangen een pak zilverpapier van de kinderen der Chr. School te Heinkenszand, 50 h.c. van Jan en Dina de Schipper te Nisse, 50 h.c. van Wim Westveer te Heinkenszand, een pakje zilverpapier van J. en Z. Willemse te St. Laurens, 235 h.c. van Marie Keulemans en een zakje zilverpapier van Avie Wolff. Mej. C. Littooij, Molstraat, M'burg. - Middelhui' g. Met vriendelijken dank ont vangen f25,door tusschenkomst van Mevrouw .Pontier, voor Hnlphospitaal te Parakan zijnde het bedrag van de door de Vereen. Zusferhnlp te Heerlen opgehaalde vaste maandelijksche bijdrage. C. Hondius. IR MIDDELBURG. Bediening van den H. Doop in de Hofpleinkevk, Heidelb. Catech. Zondag 26. Gasthuiskerk 9.30 uur ds. R. Hamming Bed. H. Av. 6 uur ds, 11. Hamming Dankz. Hofpleinkerk 9.30 uur ds. P. Ch v. d. Vliet Voorber. H. Av. 2 uur ds. J. H. Telkamp Noordevkerk 9.30 uur ds. J. H. Telkamp 6 uur ds. J. Runia Arnemuiden 9.30 en 2 uur ds. J. Runia Domburg 9.30 en 2 uur ds. L. Bouma Gapinge 9.30 uur ds. C. von Meijenfeldt. 2 uur Lezen eener Leerr. Grijpskerke 9 en 2 nur Cand. J. Dijkstra Koudekerke 9 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. A. C. Heij 6.30 ïiur ds. P. Ch. v. d. Vliet Rede voor de Vrije Univ. St. Laurens 9.30 en 2 uur Cand. Smelink Meliskerke 9 uur ds. A. C. Heij Voorber. H. Av. 2 uur Lezen eener Leerr. Oostkapelle 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. 6.30 uur ds. J. II. Telkamp Rede voor de Vrije Univ. Serooskerke 9.30 en 2 uur ds. G. B. Wurt.h Souburg 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. P. Ch. v. d. Vliet 6.30 uur Cand. Smelink Yeere 9.30 en 2 uur ds. I. K. Wessels Vlissingen 9.30 uur Lezen eener Leerr. 5.30 nur ds. A. C. Heij Vrouwepolder 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 nur ds. C. von Meijenfeldt Westkapelle 9.30 en 2 uur ds. E. Douma Brouwershaven 9.30 en 2 uur Bruinisse 9.30 en 2 uur Colijnsplaat. 9.30 en 5.30 uur Geersdijk 9.30, 2 en 6 uur Haamstede 9.30 en 2 uur- Kamperland 9 en 2 uur 6 uur Nieuwerkerk 9.30, 2 en 5.30 uur Oosterland 9.30 en 2 uur Scharendijke 9.30 en 2 uur Wissekerke 9.30 en 2 nur Zierikzee 10 en 6 uur Zonnemaire 9.30 en 2 uur ds. C. J. Wieienga ds. 1). Bremmer ds. F. Staal Lezen eener Leerr. ds. P. J. Baaij van Veere. ds. F. J. v. d. End© Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. ds. J. AV. van Tol Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. ds. Z. Iioek Anna Jacoba Polder 9.30 en 2 uur Lezen eener Leen*. Bergen op Zoom 9.30 en 5.30 uur ds. W. M. le Cointre Krabbendijke 9 en 2 uur ds. A. Andree Poortvliet 9.30 en 2 uur ds. T. Bouma Bed. H. Av. en Dankz. 6 uur Lezen eener Leerr. Rilland-Bath 9.30 en 2 uur ds. A. Bolwijn van Zeist. Tholen 9.30 en 2.80 uur Lezen eener Leerr. Oud-Vosmeer 9.30 en 2 nur ds. A. P. Lanting van Wolfaartsdijk. Kapelle-Biezelinge 9.30 en 2 uur ds. A. Scheele Borsele 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Goes 9.30 en 6 uur ds. R. J. v. d. Veen 's Gravenpolder 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Heinkenszand 9 en 2 uur Lezen eener Leerr. Ierseke 9.30 en 2 nnr ds. B. Meijer nam Voorber. H. Av. AA7emeldinge 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Kruiningen 9.30 en 2 nnr ds. F. den Boeft Niemvdorp 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Wolphaartsdyk 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Axel 9 en 2 uur Lezen eener Leerr. Hoek 9.30 en 2 uur ds. J. B. Vanhaelen Oostburg 9.30 en 2 uur ds. W. Moene 's morg. Biduur voor bet gewas. Oostburg (dienst Aardenburg) 9.30 en 2.30 uur Lezen eener Leerr. Schoondijke 9 en 2 uur Lezen eener Leerr. Ternenzen 9.30 en 2 uur ds. S. Groeneveld Zaamslag 9 en 2 uur ds. P. van Dijk Heden overleed na'een langdurig, maar zeer geduldig lijden, in volle zekerheid des geloofs, m\jn geliefde vrouw en onze lieve moeder GRIETJE DE WEERD, in den ouderdom van 42 jaar en 5 maanden. Magelang, 10 Febr. 1925. P. LOK. BOUKJE MARIA. WILHELMINA GEERTRUIDA. GERRIT WILLEM. WILLEM GERRIT. JAN ALBERT. verstopping of moeilijken en onregelmatigenstoelgangzijn Mijnhardt 's Laxeertabletten onmisbaar. Werken vlug en radicaal en veroorzaken niet j de minste kramp. Doos 60c. Bij Apoth. en Drogisten.f- ATTENTIE! Je Adres voor le kwaliteit Brandstoffen alsRulirkolen, Eierkolen (blinkende), Anthraciet, Bruinkolen, Hout, Turf enz. is bjjE. EVERTSE, Breestraat O 144-145. Koestraat K 296-297 per Kilobus f 1,25. KRIJGER v. b. Timmermans, Noordstr. Middelburg. Wilt U verzekerd zjjn van PRIMA BRANDSTOFFEN, laat U dan niet mis leiden, maar koopt dan bij het vau ouds bekende en vertrouwde adres Chr. C. DE RUK, v.b. G. Jacobse, Vlissingschestraat K 54, Middelburg. met en zonder rugleuning vanaf f 1.05. Warandastoelen, opvouwbaar vanaf f4,50 Aanbevelend, 11 VAN DRIEL. Manden- en Rietenstoelenfabrikant, Lange viele, Middelburg. Ontvangen grooten voorraad Heeren en Dames-Schoeisel in bruin en zwart. Solied werk. Billijke prijzen. Aanbevelend, Iz. DE RTDDER. JOH. A. JULIANUS, Langeviele K 211 Middelburg. Vakkundig en goedkoop adres voor het maken en repareeren van Matrassen, be- kleeden van Stoelen enz. Aanbevelend. BANANEN Rjjpe Bananen zyn voedzaam en licht verteerbaar en worden daarom door alle geneeskundigen aanbevolen. Verkrijgbaar bjj J. BOLIER, Langedelft H 8 Middelbnrg. Baarland 9,30 en 2 nur Driewegen 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Lezen eener Leerr. soliede kwaliteiten, f 7,50, f 6,50, f5,50, f4,50, f3,50, f2,75. Pilow- en Mancherbroeken vanaf f 3,50. M. VAN LOO, K. Noordstr. E 3, M'burg.

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1925 | | pagina 3