Godsdienstoefeningen KERKNIEUWS. Officiëele Berichten. 5! Verantwoording uan Liefdegauen. INGEZONDEN STUKKEN. Vereenigingsleuen. in de Gereformeerde Kerken in Zeeland op ZONDAG 15 FEBRUARI 1925. Classe Middelburg Classe Zierikzee Classe Tholen Classe Goes Classe Axel TWEETAL TE Vreeswijk: H. Th. Munster te Echten. B. Wentsel te Ridderkerk. BEROEPEN TE TzummarumW. van Gelder te Langeslag. AalsmeerD. K. Wielenga te Baambrugge. St. Jacobie Parochie cand. W. Tom te Hilversum.» Serooskerke (W.)J. Meijer te Fijnaart. AANGENOMEN NAAR Zutfen H. Hummelen te Bedum. BEDANKT VOOR ScheemdaH. Boswijk te Gaast. Warns J. Meijer te Fijnaart. Gemeeenschap met God. Nog gemeenschap met God, in het gebed, als de gemeenschap met de buitenwereld totaal is afgesneden Een ontroerende gedachte, die wel treffend naar voor komt in het volgend verhaal dat ds. H. A. Wiersinga, missionair predikant te Medan in het kerkblad van de Geref. kerken in Ned. Oost-Indië geeft, navertellende het wedervaren van den heer van den Brug, zendeling te Poerwokarta bij een storm op den Grooten Oceaan Jongens, toen ik straks dat mooie vers „Nader mijn God" meezong, gingen mijn gedachten terug naar 1918, toen ik op mijn reis naar Indië ook een hevigen storm beleefd heb. We reisden via Amerika en op een Vrijdag lag ons schip gereed het anker te lichten en Honoloeloe te verlaten. Misschien weet je wel, dat vele matrozen^ erg bijgeloovig zijn. Die luitjes vinden het vreeselijk, op een Vrijdag, den ongeluksdag bij uitnemendheid, een haven te verlaten. Maar de kapitein wilde het en we vertrokken. ,,'t Gaat nooit goed, meneer", zei een oude matroos tegen mij. Foei, op Vrijdag vertrekken!" „Maar waarom niet?" waagde ik hem te vragen. En toen kwam het „U weet toch wel, wie eens op een Vrijdag veroordeeld en gestorven is Neen, 't kan niet goed gaan". En 't ging niet goed. Toen we een tijdje gevaren hadden, kwamen de bootslieden om de patrijspoorten te sluiten. Waarom Over een poosje zouden we ons midden iu een typhoon, zoon verraderlijken wervelwind, bevinden. Wee ons O, wat was dat vreeselijk. Het schip sloeg als een notedopje heen en weer en sommige reizigers, die anders zoo 'n gi'ooj: woord hadden, waren nu zoo bleek als de dood. Wij moesten ons in de kajuit vast houden aan de banken en tafelsboven op het dek werden enkelen dood geslagen tegen de verschansing. Toen kwam het akelig bericht„De inrichting voor draad- looze telegrafie is defect geraakt". Dus nu konden we geen enkel bericht meer verzenden. Als we vergingen, zou niemand weten waar we ge bleven waren. En toente midden van het gehuil van den wind, stond één der reizigers 't was dominé van Dijk van Keboemen op en deze zei „Vrienden, de radio-gemeenschap met de buitenwereld is verbroken, maar er is één gelukde radio-verbin ding met den hemel bestaat nog. Bidt, bidt Hoe bemoedigde mij dat woord. Nooit zal ik het vergeten. God verhoorde onze .gebeden. We. kwamen na enkele dagen,-wel met eenj gehayende boot, maar toch behouden hr'Japan aan. „De Glindhorst". Het bestuur deelt, inedê, dak- het met de reorganisatie naar wensch blijft gaan.. Reeds 3/i van de obligatiehouders eh ?/6 der schjild- bekentenishouders hebben hun volle instemming be tuigd met de nieuwe plannen. Met de andere wordt nog onderhandeld. Met dp bankcredieten is ook-een oplossing gevonden. D&.diaconieën treden al meer tot het suppletiefonds tpp. Voortdurend komen col-r lecten en inzendingen in. 4 Bovendien gewerd oils een gift, van N. N. te Am sterdam van f500. reediPde vierde groote gift in de 1 a at ste m aan den<5 Met Gods hulp gaan ,&ve een nieuwe toekomst tegemoet. (j Van groote waarde vqbk qe beoordeeling van de bptëekenis van de reorganïlatie is zeer zeker de vol-: gènde verklaring van een Reda ctielid van Jyi£t liberale Vaderland", dat. naar aanleiding van een persoonlijk oezoek het volgende schrijft. "„Bij1'dït onderzoek was eigenlijk voor ons de hoofd zaak, er achter te komen, in hoever de bekende ge beurtenissen op de kinderen hadden ingewerkt en dus het droeve verleden in hen voortleefde. Dat was toch voor ons hoofdcriterium, of „de Glindhorst" te hand haven zou zijn. De directeur vergezelde ons op den tocht. Zijn begeleiding beteekende,dat hij zich absoluut aan onze wenschen onderwierp, na verzekerd te heb ben, dat de boeren niets van onze komst af wisten. Ware het officierswoord van den heer B. Geleynse al niet afdoende, zijn vertrouwen wekkende persoon lijkheid moest na twee minuten spreken met dezen man alle twijfel dooden. De keus van den nieuwen directeur lijkt ons zeer gelukkig. Wien men ook spreekt, ieder is het er over eens, dat deze man in den korten tijd wonderen heeft gedaan door een al- geheele herschepping van de atmosfeer op „de Glind horst". Het is een groot geloof in zijn roeping en waarachtigen menschenmin, welke dezen jongen man den moed gaven, den Augiusstal te reinigen. Of hij slagen zal De toekomst moet het antwoord geven Gaarne erkennen wij, dat de nieuwe toestand ons is meegevallen. Men weet, dat de Minister het ontslag van eenige pachters heeft geëischt. Die menschen zijn weg. De ontslagenen hebben er recht op, dat de wereld wete, dat hun ontslag niet samenhangt met. vergrijpen op sexueel gebied, doch met hun onbekwaamheid als opvoeder of als boer en met onvoldoende verzorging van de aan hen toevertrouwde kinderen. Het bezoek aan de gezinnen had nog een bijzonder belang voor ons, omdat het ging om een ons zeer sympathiek stelsel We meenen toch, dat gezinsverpleging zoo heel ver de voorkeur verdient boven gestichtsverpleging en dat vooral een zoo eenvoudig mogelijk millieu voor het verwaarloosde kind een zegen is. Welnu, we hebben de gezinnen luk raak uitgekozen en wij vielen er geheel onverwachts binnen. De indruk was onverdeeld gunstig. Het Gereformeerde, eindelijk, heeft voor ons geen bijzondere aantrekkelijkheid, maar wel het stelsel en wij geven den sympathieken, paedagogisch geschoolden •en van een voor het kind warm voelend hart, voor dienen directeur Geleynse een goeden kans, den ge- schokten naam der Gereformeerden op het gebied der kinderbescherming te herstellen, mits men zijn wenschen, die minimum wenschen zijn, met. gulle hand vervult". De nieuwe Geref. Kerk te Arnhem. Naar wij vernemen, staat het thans vrijwel vast, dat de nieuwe kerk te Arnhem in de week van 1 tot 8 Maart in gebruik zal worden genomen. De laatste dienst in de Kerkstraatkerk, die aan het gebruik zal worden onttrokken, zal geleid worden door ds. G. v. d. Zande, predikant te De Bildt, wiens vader indertijd dit kerkgebouw Heeft, in gebruik ge bruik genomen. De leden van d'è Gereformeerde Kerk te Brussel hebben Maandag op een gemeentevergadering in be ginsel besloten tot. het bouwen van eenvpj£uwe kerk in het centrum van de stad. Voorgelezen werd een brief van „een medelevend ,|id der Geref. Kerk van Nijmegen", die als onbekende geheel eigener beweging f10 had gezonden voor kerkbouw te Brussel. Deze week is te Tienhoven (Utr.) het geres taureerde kerkgebouw in gebruik genomen. Daar de gemeente vacant is, hield de vroegere predikant dei- gemeente, ds. J. C. Brussaard van Bloemendaal, een leerrede over 2 Tim. 2 19. £erkbouw. Op de gemeentevergadering, die Vrijdagavond gehouden werd, werden de plannen be sproken, die de Kerkeraad en de Comm. v. Beh. voorstelden, ter verbouwing van het bestaande kerk gebouw te Oudewater. Niet alleen zullen hierdoor vele fouten verbeterd worden, maar 't geheel zal een netter aanzien verkrijgen. Men rekent op 130 zit plaatsen meer, daar 't gebouw te klein was geworden. Ook wordt een nieuw catechisaticlokaal en een ker- keraadskamer gebouwd. Door één der aanwezigen werd den praeses een gift van f 600 overhandigd. Intrede. Eestrum. Zondag deed, na bevestigd te zijn door ds. D. J. B. van der Meulen van Ooster- meer, met een predicatie over 2 Cor. 3 5 en 6. ds. W. Goedhuijs intrede met een leerrede over 2 Petr. 1 19. Toespraken volgden. VelseroordZwammerdam. Ds. G. J. Wissinkte Velseroord hoopt. Zondag 22 Maart a.s. afscheid te nemen en Zondag 5 April intrede te doen te Zwam merdam na vooraf te zijn bevestigd door ds. Joh. Dam van Bodegraven. De heer W. Tom, theol. cand., verzoekt ons mede te deelen, dat hij gaarne een e.v. beroep bij een der Geref. Kerken in overweging zal nemen. Zijn adres is Vondellaan 1, Hilversum. De heer M. Wielemaker, Theol. Cand. aan de V.ije Universiteit, zal gaarne een eventueel beroep in overweging nemen. Zijn adres is Van der Manderestr. 9, Vlissingen. Ds. J. Dekker van Kollum, die 18 Jan. j.l. na 40-jarigen dienst, eervol emeritaat ontving, heeft zich metterwoon in 's-Gravenhage gevestigd, van Aerssen- straat 170. Beroepingswerk. De kerkeraad van Hilversum, heeft op de begrooting voor 1925 gelden uitgetrok ken voor een te beroepen derde predikant. Kerksplitsing. Bij den kerkeraad van Rotterdam, js aan de orde gesteld 'n voorstel van ds. W. Buf- finga betreffende kerksplitsing. De Westduinkerk te 's Gravenhage. Woensdag avond 4 Febr. werd de Geref. kerk van Den Haag West, de Westduinkerk in gebruik genomen. Daarbij spraken ds. Schuurman en ds. Dijk. Het kerkgebouw wordt genoemd als buitengewoon mooi, vooral wat het inwendige betreft. In den toren bevinden zich twee luidklokken die de gemeente zul len oproepen naar Gods huis. 2. 4. 5. 6. 7. 8. "9. 10. 11. 12. AGENDUM classic, vergadering te Zierikzee. Woensdag 18 Febr. 's morgens 10 uur. Voorz. ds. F. J. v. d. En de. Opening. Onderzoek credentiebrieven. Aanwijzing Moderamen. Notulen. Ingekomen stukken. - Rapportena. Zending, b. Evangelisatie, yoorstell§p en instructies. •Onderzoek-naar art.^41 K.Ö. 'Regeling vafc.-diensten. Omvraag.' Korte uotiilen. Sluiting. Namens.de roepende Kerk. C. J. Wielenga, pnaesgs.. D. Mulder, scriba. M e 1 i s k e r k e, 12 Febr. De kerkeraad noodigt. de Zusterkerken Uit die bij let afscheid van ds. van Hoven, D.V. op Zondag 22 rebruari, door het zenden van afgevaardigden zich vv mschen te vertegenwoor digen, hiervan aan een de l- ondergeteekënden véór Februari kennis te geve». K. Polderman, waarn. Voorz. C. Polderman, Scriba. In de Geref. kerk te Domburg werd Zondag j.l. aan de gemeente meegedeeld, dat iemand die onbe kend wenscht. te blijven, de som van f 500 geschon ken heeft, bestemd voor aflossing der schuldenlast, dier kerk. Namens den Kerkeraad, J. Bosselaar. Serooskerke (W.). Beroepen tot Herder en Leeraar ds. J. Meijer te Fijfi^art. I' Namens den Kerkeraad, 'Abr. Melis, Sriba. KERKERAADSVERGADERÏNG „Smal". Middelburg, 12 Februari 1925. 1. Opening, voorzitter Ds. Telkamp. 2. Schriftlezing, gezang, gebed. 3. Presentie afwezig met kennisg. 2 ouderlingen. 4. Notulen. 5. Ingekomen zijn enkele stukken betreffende den Evangelisatiearbeid, welke worden verwezen naar de betrokken Commissie. 6. Rapporten a. Woensdagavondcommissie. Deze commissie deelt mede, dat op haar zittingsavond, eiken Woensdag van 8— 9nm. in de Noorderkerk, gelegenheid bestaat tot het verkrijgen ter lezing van lectuur vanstichte- lijken aard voor leden onzer gemeente, meer in 't bijzonder voor hen, die niet ter kerk kannen komen. b. een daartoe benoemde commissie rapporteert omtrent een bezoek aan een lid van een andere kerk, die had verzocht om tot onze kerk te mogen over komen. Overeenkomstig advies wordt besloten dit verzoek in te willigen. c. Besloten wordt om onze medewerking te ver- leenen aan een collecte, welke aan de woningen dor ingezetenen alhier zal worden gehouden vanwege de vereeniging voor Bijbelverspreiding te Amsterdam. Aan onze Evangelisatie-Commissie wordt de verdere regeling van deze zaak opgedragen d. Met belangstelling wordt kennis genomen van het rapport over den ai-beid van onze brs. jeugd- ouderlingen over het 2de halfjaar 1924. Onze verga dering spreekt haar dank en waardeering daarvoor uit, e. Ds. Bouma zal namens den Kei'keraad zijn arbeid in onze Zondagsschoolvereeniging voortzetten. f. Voor de afvaardiging namens den Kerkeraad naar Meliskerke ter gelegenheid van het afscheid van ds. v. Hoven wordt aangewezen br. Brandsma. Aan de Diaconie zal worden verzocht een diaken te be noemen. g. De rekening van onze kerk over het boekjaar 1924 blijkt tot onze blijdschap te sluiten met een slechts gering nadeelig slot, h. Het rapport van een der brs. ouderlingen, aan wien het bezoeken van enkele klassen der Zondags school was opgedragen, luidt gunstig. 7. Naar aanleiding van een opmerking, gedaan bij de rondvraag, wordt een commissie benoemd, be staande uit de voorzitters en scriba's van de 3 secties, tot het in studie nemen van een plan tot nadere regeling van onze kerkdiensten en met opdracht, hieromtrent op de e.v. „smalle" vergadering rapport dit- te bfdngen. 8. Enkele leden van den cursus voor onderen zullen op hun verzoek onderzocht worden om te kunnen beslissen, of zij tot het H. Avondmaal kunnen worden toegelaten. Dit onderzoek wordt opgedragen aan de sectie van den leider van dezen cursus, ds. Hamming. 9. Gegadigden voor het gebruikmaken van de kerktelefoon kunnen zich ter zake wenden tot den scriba br. C. P. Pouwer. 10. A.s. Donderdag zal D.V. „breed" worden vergaderd. 11. Vaststelling korte notulen. 12. Dankgebed. 13. Sluiting. De Kerkeraad. ZENDING. Vlissingen. Met hartelijken dank ontvangen: van Anton Kruyze een doos postzegels en zilverpapier, van twee zusters der gemeente resp. vijftig cents en een kwartje en van Johan de Waal een doos zilver papier. Namens de Zendingscommissie, W. Karreman, penningm. Tuinstad, Margrietenlaan 12, naast de Kinderspeelplaats. Middelburg. In dank ontvangen door tus- schenkomst, van Mej. Vroon uit het busje van V. f 9,71uit het. winkelbusje van A. U. Ie Cointre f 4,81suit het winkelbusje van Schippers f 1,91s door tnsschenkomst van Mej Bouma uit de busjes van de Zondagsscholen f 68,77 en uit de Catechisatie- bus Gasthuiskerk f 21,97. Namens de Commissie, L. A. Tange, Penningm. Koudekerke. Woensdag 11 Febr. herdacht de Geref. Meisjesvereeniging „Het Mosterdzaadje" in eigen kring haar 5-jarig bestaan. In haar jaarverslag besprak de secretaresse nog eens in 't kort de op richting der vereen, en het doel waartoe zij opge licht werd, n.l. het vervaardigen van kleedingstukken, allereerst, voor de behoeftige leden der gemeente. We mochten met. elkander gedenken den rijken zegen des Heeren ons in deze 5 jaar geschonken, daar we ons steeds in een opgewekt vereenigingsleven mochten verheugen. De vereen, telt 17 leden, waarvan er dit jaar 6 als vrucht der propaganda toetraden, terwijl 1 lid wegens huwelijk bedankte. Het aantal kleeding stukken dit jaar vervaardigd bedroeg 83, te weten 5 lakens, 12 manshemden, 12 vrouwenhemden, 9 jon gens- en 11 meisjeshemden, 4 boezeroens, 8 schorten, 12 sloopen, 2 broeken, 1 flanel, 4 borstrokjes, 2 slab betjes, 1 paar kousen. Voor Kerstmis zijn deze goe deren uitgedeeld, terwijl uog enkele stukken naar Drenthe's Z. O. hoek zijn verzonden. Onzen dank aan onze begunstigers(sters) die ons door hnn gaven in staat stelden den stoffelijken nood der behoeftigen te helpen lenigen, terwijl we onze vereen, en ons werk bij den voort.dnur aanbevolen houden. Het samenzijn werd verder gezellig doorgebracht, met hot leveren van opstellen, voordrachten en me moratie, waaruit wel bleek, dat de leden zich ook op dit terrein goed weten te bewegen. Het Bestuur. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. „Parakan's Ziekenhuis" In Aug. j.l. zond het Hoofd-Comité voor „Parakan's Ziekenhuis" te M'burg aan alle .Kerken êërie circulairé met het verzoek om hqre medewerking en steun. Van verschillende Kei-ken ontving liet Coniité töe- zegging van steun en andere Kerken zonden reeds giften of jaarlijksche contributies aan onze penning- meesteresse. i». v» Doch van-velé Kerkeh hoorden wij nog niets, maar wij meenen daarom niet dat zij onzen arbeid niet zullen steunen. Wij begrijpen dat niet allen er dadelijk werk van konden maken De Kerk van Goes b.v. vroeg nu, of het Comité haar een aantal circulaires wilde zenden van „Para kan's Ziekenhuis" omdat zij daarmede den arbeid wilden aanvangen. Daar onze voorraad uitgeput was, werd besloten opnieuw circulaires te laten drukken om aan haar verlangen te kunnen voldoen. Er zijn ook wellicht meer Kerken of Zendingsvereenigingen. die deze cir culaires ter verspreiding willen hebben. Gaarne wil de 2e secretaresse deze op verzoek toezenden. Men schrijve haar slechts een briefkaart met opgave van het aantal en duidelijk adres. Bijna uit elke classe ontving mej. Hondius bijdragen. Doch van de cl. Axel en Klundert nog niets. (Maar zij zullen ook niet achterblijven). Uit de cl. Almkerk en Tholen van één Kerk nml. Werkendam en Anna- Jacoba-Polderuit de cl. Goes van Borssele en Drie wegen uit de cl. Zierikzee van Bruinisse, Colijnsplaat en Kamperlanduit de cl.'s Bosch van 4 Kerken nml Eindhoven, 's Gr. Capelle, Heerlen en Maastricht en uit de cl. M'burg van 5 Kerken nml. Grijpskerke, Koudekerke, St. Laurens, Vlissingen en Middelburg. Uit deze opgave blijkt dat ons verzoek om mede werking n'et tevergeefs was. Het Comité is zeer dankbaar met dit begin en twijfelt niet of alle Kerken zullen op den duur dezen arbeid steunen met haar gebed en gaven. Het werk der medische Zending werpt op elk Zen dingsterrein veel vrucht af voor den Zendingsarbeid. En de werkwijze van de Vereeniging „Dr. Scheurer's Hospitaal" die ook door ons Comité gevolgd wordt, is zoo eenvoudig. Reeds meermalen is gewezen op het „Hoofdenstelsel" en nog gaarne verduidelijken wij dit even. Er wordt in een Kerk een Algemeen Hoofd aange wezen. Deze vraagt andere zusters haar te willen helpen met het verzamelen voor jaarlijksche contri buties. Deze zusters zijn Hoofden en nemen zich voor elk jaarlijks f 5,bijeen te brengen. Zij geven zelf f 1,en zoeken 4 leden die elk ook f 1,geven. Men kan daarvoor 25 ets. per 3 maanden of f 1. per jaar geven, naar verkiezing. Deze Hoofden brengen hun f 5,bij het Algem. Hoofd hunner plaats en deze zendt alle bijdragen 1 of 2 maal per jaar aan de Algemeene penningmees- teresse te M'burg. Wij verzoeken vriendelijk bij de verzending te melden of dit bedrag, jaarlijks, half jaarlijks of gift in eens is De Algem. Hoofden no- teeren de namen hunner hoofden en leden, opdat er geen verwarring ontsta, bij vertrek of anderzins en de Algem. p'enningmeesteresse houdt de namen bij der Algem. Hoofden opdat zij wete tot wie zij zich kan wenden om inlichtingen voor mededeelingen enz. Gaarne hebben wij uw aller geregelden steun, opdat wij weten hoever wij met onze werkzaamheden voor het ziekenhuis kunnen gaan, want ds Merkelijn rekent op ons. Mej. Zonneveld heeft met hare dames al heel wat geknipt naaiwerk verzonden naar Vereenigingen die werk aanvroegen. Dat verblijdt ons, want er is veel noodig. Ons Comité is steeds bereid, zoo noodig, nader inlichtingen te geven. Het adres voor de correspon dentie is Mej. A. J. Pouwer, Noordplein, Middelburg. Bij den voortdunr onzen arbeid voor „Parakan's Ziekenhuis" in Uwe liefde aanbevelend. Het Hoofd-Comité te M'burg Mej. A. Bouma, Presidente. Mej. C. Hondius, Penningmeesteresse. Mej. J. A. J. van Sehelven, Secretaresse. Mej. A. J. Pouwer, 2e Secretaresse. Mevr. M. Huizenga—Bijlenga. Algemeen Adjunc.te. M'burg, 6-2-'25. Geref. Jongelingsvereen. Middelburg. Afd. „Herman Faukeel." Gel. Bel. art. 28. A. v. Sluijs. Letterkunde „Bilderdijk". I. Tange. Afd. Dr. Lützen Wagenaar. G. B. Art. 28. P. Koole. O. T. Art. 20i. C. Haeck. Meisjesvergadering „Nunia", Middelburg. Bijb. Gesch. Hand. 23 en 24. Vertelling. M. V. „Meisjesroeping." Agenda Gew. Gesch. Lucas 9 28—41. Matth. 17 1—21. Markus 9 2—29. MIDDELBURG. Bediening van den H. Doop in de Hofpleinkerk. Heidelb. Catech. Zondag 21. Collecte kas Idioten enz. Gasthuiskerk 9.30 uur ds. R. Hamming 6 uur ds. C. von Meijenfeidt Hofpleinkerk 2 uur ds. J. H. Telkamp Noorderkerk 9.30 uur ds. J. H. Telkamp 6 uur ds. R. Hamming Arnemniden 9.30 en 2 uur ds. J. Runia Bed. H. Av. en Dankz. Domburg 9.30 run- Lezen eener Leei-r. 2 uur Cand. De Groot van Rijswijk. Gapinge 9.30 uur ds. C. von Meijenfeidt 2 uur Lezen eener Leerr. Grijpskerke 9 en 2 urn- Cand. J. Schelhaas yan Hoogeveen. Koudekerke 9 en 2 uur ds. A. C. Heij St. Laurens 9.30 en 2 uur Cand. van Willemse van Amsterdam. Meliskerke 9 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. P. van Hoven Openb. Bel. Oostkapelle 9.30 en 2 uur ds> PI. Douma Serooskerke 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Yrijdagov. 7 uur ds. R. Hamming I Rede voor den Ring van Jongel. Ver. Souburg 9.30 en 2 uur ds. G. B. Wurth Veere 9.30 en 2 uur ds. I: K. Wessels Vlissingen 9.30 en 5.30 uur ds. P. Ch. v. d. Vliet Vrouwepolder 9.30 uur Lezen eener Leerr. -r 2 uur ds. C. von Meijenfeidt Westkapeile 9.30 uur Cand. De Groot van Rijswijk. 2 uur Lezen eener Leerr. Brouwershaven 9.30 en 2 uur Bruinisse 9.30 uur 2 uur Colijnsplaat 9.30 en 5.30 uur Geersdijk 9.30, 2 en 6 uur Haamstede 9.30 en 2 uur Kamperland 9 en 2 uur 6 uur Lezen eener Leerr. ds. D. Bi-emmer Lezen eener Leerr. ds. F. Staal Lezen eener Leerr. ds. Z. Hoek ds. F. J. v. d. Ende Lezen eener Leerr. Nieuwerkerk 9.30, 2 en 5.30 uur Lezen eener Leerr. Oosterland 9.30 uur Lezen eener Leerr. 2 uur ds. D. Bremmei- Scharendijke 9.30 en 2 uur ds. J. W. van Tol Wissekerke 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Zierikzee 10 en 6 uur ds. C. J. Wielenga Zonnemaire 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Anna Jacoba Polder 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Bergen op Zoom 9.30 uur Lezen eener Leerr. 5.30 uur ds. W. M. Ie Cointre Krabbendijke 9 en 2 nur ds. A. Andree 6 uur ds. A. Andree Rede Geref. J. V. Poortvliet 9.30, 2 en 6 uur ds. T. Bouma Rilland-Bath 9.30 en 2 uur ds. W. Sieders van Vlaardingen. Tholen 9.30 en 2.30 uur ds. W. M. Ie Cointre Oud-Vosmeer 9.30 en 2 uur ds. den Boeft van Kruiningen. Baarland 9.30 en 2.30 uur ds. A. Wijngaarden Driewegen 9.30 en 2 uur ds. H. Brouwer Bed. H. Av. en Dankz. Kapelle-Biezelinge 9.30 en 2 uur ds. A. Scheele Borsele 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Goes 9.30 en 6 uur ds. R. J. v. d. Veen 's Gravenpolder 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Heinkenszand 9 en 2 uur ds. C. W. Keur Ierseke 9.30 en 2 uur ds. B. Meijer Wemeldinge 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Kruiningen 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Nieuwdorp 9.30 en 2 uur Lezen eener Leerr. Wolphaartsdijk 9.30 en 2 uur ds. A. P. Lanting Axel 9 en 2 uur Hoek 9.30 en 2 uur ds. J. B. Vanhaelen Oostburg 9.30 en 2 uur ds. W. Moene Oostburg (dienst Aardenburg) 9.30 en 3 uur Schoondijke 9.30 en 2 uur Terneuzen 9.30 en 2 uur Zaamslag 9 en 2 uur liezen eener Leerr. ds. K. Sietsma ds. S. Groeneveld ds. P. van Dijk

Zeeuwsche kerkbode, weekblad gewijd aan de belangen der gereformeerde kerken/ Zeeuwsch kerkblad | 1925 | | pagina 3