Nieuwjaarsgroet. PUROL Ruwe handen BIJ gelegenheid van het nieuwe jaar bieden ondergeteekenden hun bekenden, vrienden en be gunstigers hun gelukwenschen aan. VLISSINGEN MIDDELBURG ARNEMUIDEN AAGTEKERKE ABEELE BIGGEKERKE DOMBURG GAPINGE GRIJPSKERKE MELISKERKE NIEUWLAND OOSTKAPELLE RITTHEM SEROOSKERKE (W.) SOUBURG ST. LAURENS VEERE VROUWEPOLDER WESTKAPELLE 'T ZAND ZOUTELANDE KOUDEKERKE ZEEUWSCH NIEUWSBLAD VAN DONDERDAG 31 DECEMBER 1930. No. 53. J. Moerman, Café, Bellamy-park 1 Vliss. S. Krol, Lijkdienaar en Winkelier, Noordstraat 49 Vlissingen Wed J. H. Burgers, Noordstraat 7 pi. J. do Hamer, Fijne Vleeach'waren, Rund' en Varkensslager, Hobeinstraat 35. pi. Joz .Beun, Bakker, Nieuwendijk 53 J. J, W. Hanssen, Schoenmaker eq Leder- handel, Nfeuwitraat 72 K. BaJjé, Winkel er, Walstraat 11 C. A. Cornelisse. Melkh, Aagje Dekenstr. 63 A. Houterman en Echtg, Wals!raat 89 IC. Klaasse, MelkhandeGroenewoud 26 J. F. Salomé, Bakker, Kleine Markt 17 C. Meerman, Manufacturen, Noord hi aat 42 Drogisterij Beniest, Apoth. Assist. Lepelstr. J. Aarnoutse, Melkh. Winkelmanstraat 23 C. P. B. de Jonge, Broodb. v, Galenstraat A. J. Somers, Bakkerij, Niesuwstraat 5 L. Wagenaar, Noordstraat 19, Groenten en Visch handel H. Bannier, Schoenmaker, Vrouwestraat 33 J. Adriaanse, Oranjemolen M. Meerman, in Manufacturen, Hobeinstr, 1 I. Kluijfhout, Melkhandel, Kor'e ZelUe 3 P. d. Maden, Huish. Art. Kleine Markt M. Riemens, Melkhandel, Kasteelstraat 31 W. V. Schiileman, Scherrainkelstraat 17 K. Versluijs, Bakkerij, Koudenhoek 7 Fa. De SmMt, Koudenhoek, 12, Smederij P. J. Berting, Winkelier, Palingstraat 36 F. v. de Dood, Papaverlaan 10, MelksKjtcr Wed. de Bruijne-de Vaal, Café „De Karseboom" J. van Keulen, Winkelier, Hobeinstraat 59 C. Schout in Aardappelen en Groenten. J. Lievense en Echtgenoote, Molenaar Chr. C. de Rijk, Brandstoffenhandel, Vlissingschestraat 36 A. Joziasse. Lange Burg. J. Vader, Weeginrichting, Oostkerkplein P. de Koning, Café, Nederst aat A. Barentsen, Handel in Melk-, Boter-, en eieren, Veersche Weg 21 A. v. d. Weel, Boekbinder, Jacob Catss'rrat P. Poppe, Melkhandel, Noordsingel 130 Fa. F. H. J. Damen, Drog., K. Noordstr. 44 A. F. J. Pieterse, Bakkerij, Korte Noordstr. 3 J. Dingemanse, Winkelier, Zuidsingel 22 Fa. Gabrielse, Café „De Koophandel'' Markt L. van Aartsen, Blikslager, Pottenmarkt H. v. d. Ven, In Manufacturen, Vliss, straat C. Sturm, Oude Veerscheweg 23. J. de Klerk, Slagerij, Langeviele Fa. J. F. Hooykamp, Bakkerij, Gravenstraat G. M. Nijpjes, Molenaar, Veersche Weg L. Koole, Filiaal Wed, P. de Jong, Vlasmarkt A. Kodde en Echtgen., Agent Z. N. L. Klaasse en Echtgenoote, Winkelier H. Bliek en Echtgenoote, Installateur P. Kousemaker, Slager D. Meulenberg en Eehtgenoote, Molenaar. A. Zeijger en Echtgenoote, Kapper M. de Graag, Bakker J. Boogaard en Echtgenoote, Loondorscher D. W. Overweg en Echtgenoote, Timmerman P. Faasse en Ech'.genoote, Rijwielhandel C. Joosse en Echtgenoote, Winkelier. P. Minderhoud, Loondorscher en Landb. C. Minderhoud en Echtgen., Timmerman C. v. d. Woestijne en Echtgenoote, Winkelier W. Jongepier en Eehtgenoote, Timmerman A. Dekker en Echtgenoote, Winkelier. J. Boogerd en Echtgenoote, Winkelier. J. den Hollander en Echtgenoote, Winkelier. Wed. L. Kesteloo, Winkelierster, L. Hugense en Echtgenoote, Slager. H Jobse, Bodedienst. Joh. Dekker en Echtgenoote, Winkelier. A. C. v. Eperen, Melkhandel Jac. v. Efjkeren, Agent Zeeuwsch Nieuwsbl. M. de Visser en Echtgenoote, Melkhandel P. v. d. Woestjjne en Echtg, Groentehandel J. Kaljouw en Echtgenoote, Koopman J. de Hondt, Radiohandel. Agentuur Brandverzekering Gebr. v, Schalk Familie Akkerdaas, Smederij enz. li. Bimmel. Bakker^ W. Brand, Bloemenhandel H. v. Eijzeren, Smederij J. Geertse, Fruithandel P. de Jager, Bode j J. de Jager, Melkhandel P. van Keulen, Agent Zeeuwsch Nieuwsblad G. Louwerse, Kassier Boerenleenbank A. Labruijére, Bakkerij S. de Pagter, Timmerman J. v. Sluis, „Ons Belang" D. Trieller, Stoff. en Beddenmaker A. Wisse, Jacz., Melkhandel. A. de Bue, Loondorscher L. Dingemanse, Aannemer B. v. d. Bosse en EchtgenKoonman A. Wondergem en Echtgen., Landb. A. Versluijs en Echtgen. Agent Zeeuws"h Nieuw b ad M. Riemens en vrouw, Fruithandelaar. F. Jobse, Vrachtrijder M. de Groot, Agent Zeeuwsch Nieuwsblad. Jan PqT'P© en Echtgenoo e, Loondorscher Jac. Boogaard en Vrouw, Melkh. Meliskcrke Ik maakte heden bij het Begin van 't jaar Zoo kort mogelijk miju Gelukwensch klaar Want door dit t>lad kan ik mij wenden Tot veel Famil'e, Vrienden en bekenden En ook tot mijnheer Wegeling en de Drukkerij 'k Wensch u al veel werk en 't geluk der bij Dat wensch ik ook aan al de klan'en Daar ik wekelijks kom met kranten Ik wensch u dat allen zoo als 't behoort V. K. Agent, Koopman en zoo voort Kuzee en Echtgenoote, Smid en Landbouw. L. Joosse, Vrachtautodienst I. Baas en Echtgenoote, WinkeFer P. Koolaart en Eehtgenoote in Graan en Meel D. de Waard en Echtgenoote, Slager J. Joosse en Echtgen. Rijw. Radio, Autoverh. J. de Vries, Kleermakerij J. de Keuning en Echtgenoote, Winkelier Ja de Goffau en Kinderen A. A. Moens en Echtgenoote Jo de Hamer, Winkelier H. J. van Zweden, Winkelier H. Leerdam, Timmerman en Beïon fabrik. G. Moens, Autodienst C. W. Keim en Echtgenoote, Winkelier Agent A. Kik en gezin M. de Rijke en Echtgoote, In Brandstoffen J. Cjjsouw en Echtg, Loonmaalderij A. Rotle en Echtgenoote G. Wondergem en Echtgenoote F. C. de Boo en vrouw A. Melse en Echtgenoote, WinkeFer W. v. d. Woestijne en Echtg. Timmerman Jac. Kooman en Echtgenoote, Winkelier. Jacs. Wondergem en vrouw, Bakker en Kruidenier Francke's Kweekerij „Duinweg" P. Wjjkhuijse en Eehtgen., Landbouwer Adr. de Kam, Landbouwer J. D. Koppejan, Winkelier. P. J. de Pagter, Groentehandelaar. A. W. Osté en Echtgenoote, Slager. A. Breek Groentehandelaar. Wed. Westdorp, Winkelierster. L. Osté Jz., Groentehandel. A. Poelman en echtg., Timmerman. G. Roelse en Echtgen., Bakker. A. Barentsen en Echtgen., Bode. L. van Eenennaam en echtgen., Winkelier H. Lobbezoo en echtgen., Slager. P. Huijbreglse, A 90 C. Huijssoon, Kaas- en Vischhandel J. de Visser Pzn., Landbouwer J. J. Cap pon en Echtgenoote L. de Visser, Melkhandel Wed. A. Luitwieler, en Kinderen P. Maljaars A.P. zoon en Echtgenoo'e J. Kodde en Echtgenoote, Horlogerie K. Houterman en Echtgen. in Brandstoffen J. Sinke Pzn., en Echtgenooie H. Clarisse en Echtgenoo'e, Gemeentebode A. Kodde en Echtgenoote, Loondorscher Adr. Meters en Echtgen., Koster Ger. Kerk Iz. Louwerse en Echtgenoote, Winkelier A. Houterman en Echtgenoote, Molen J. W. Louwerse, en Echtgenoote, Imker B. Jakobsen en Echtgenoote, Opperman J. in 't Anker en Echtgenoote, Mr. Timmerm. C. Christiaanse en EchtgenLandbouwer L. Jobse en Echtgenoote, Bode A. Melse en Echtgenoote, Winkelier K. Flipse en Echtgenoote, Mr. Bakker J. Zuijdweg en Echtgenoote, Mr. Bakker H. Janse en Echtgen., in Manufacturen P. Riemens en Echtgenoote, Bode J. Muizelanr, A. A, Mu.'zdaar-Geluk .1 genezen vlug met Doos30-60ct:. Bij Apoth. en Drogisten J. C. Verton en Echtgenoote, Winkelier D. C. Louwerse en Echtgen., In Galanterieën en Feestartikelen Famil'e D, Coppoojse, Slagerij C. Geschiere, Bode R. J. Dronkors en Echtgenoote, Mr. Bakker G. K'ufirhout, Particular B. Wattel Bzn., Metselaar H. Geschiere en Echtgenoote, Commissionair J. Jakobsen en Echtgen., Pelroleumhande] Wed. A. Riemens-Corstanje. M. Geldof en Echtgenoote, Winkelier M. Janse en Echtgen., Rustend Jachtopz, J. Schout, Agent Zeeuwsch Nieuwsblad L. Joziasse en Echtgen., Boom en £aadh. P. de Buck, en Echtgenoote, Landbouwer A. de Bree, Slijpgelegenheid J. de Brufjne en Echtgen Slager en Rictd. Jacs. Wïjkhuijs en Echtgen. Groentehandel S. v. d. Broeke en Echtgen., Landbouwer J. Jobse Gz. en Echtgen., Mr. Timmerman P. Willeboordse en Echtg. in Landbouwvv. S. Jongepier en Echtgenoote, Straatmaker J. Meyers Pz... en Echtgenoote, Landbouwer Wed. van Wallenburg, N. Vliss. weg 53. P. de Priester en Echtgen. in Brandstoffen M. Kesteloo en gezin, Melkslijler P. M. Noels, Caféhouder, Kanaalstraat C. Abrahamse, Melksl., Oranjeplein No. 6. H. Bassle, Melkh., en Groente, Vrijburgstr. 25 J. Stroo, Café „Dorpzicht." A. van Damm'e, Bakkerij, Vliss. straat Mjftj. T. de Vries, Modes, Kanaalstraat J. Willemse en Echtgen., Horlogemaker J. de Vlieger, Bakker, Marnixplein Firma Gebr. Bapjeu, Schoenhandel A. Dingemanse en Echtgen., Smederij J. L. Meerman, Handel in Gr en Aard. L. P. Olijslager, Drogisterij, Kanaalstraat 49 J. J. Daalhuizen, Slager, Kanaalstraat M. J. Strijd, Sigaren hand el, Kanaalstraat M. Arendse Mzn., Manufacturer L. Ovaa, Winkelier, Vliss». straat 17 A. P. Cornelis, Winkelier, Nieuwstraat A. v. Maldegem, Aannemer, Buteuxstraat Wed. Flipse, Café Nieuwe Abeele Iz. Bril, Schilder, Middelburgschestraat 21 P. Jongepier en Echtgen,, Timmerman J. de Landmeter Koopman, Kanaalstraat J. I. Risseeuw, en Echtgen., Kolenhandel K. Minderhoud, Winkelier, „Posthoorn" E. C. v. Deventer en Echtgen. N. \i. weg 291 A. Leijnse, Slagerij, Kanaalstraat J. v. Noppen en Echtgen. N. Vi. weg 81 J. Carlier, „De Faam", Kanaalstraat P. J. Goeman, Koperslager, Ritth. straat J. Bal jeu, Agent „Zeeuwsch Nieuwsblad" P. Melis en Echtgenoote, Timmerman J. Melse en famiFe, N. Abeele 205 Mej. Wissel ink, Nieuwe Abeele 287 Magazijn „De Ster", Kanaalstraat 7 L. Hermes, Kachels en Rijwielen, Kanaalstr. C. Henderikx, Brood- en Banketbakkerij J. Franse, Brandstoffenhandel, Marnixplein Gebr. Minderhoud^- Slagerij, Kanaalstr. 39 Wed. A. Kruithof en familie, Middelb. str. Wed. B. Meijers-Joosse, Buteuxstraat 8 J, Ovaa in Brandstoffen, Ritth. straat 4 L. Steketee, Smederij, Oranjeplein J. J. de Looff, in Kaas-, Visch-, en fijne Vleeschwaren C. Geerse en Echtgenoote, Bode P. de Ruisscher en Echtgenoote, Bakker J. Botting en Zoon, Slagers Gebr. Hill ebrand, Handel in landbouwwerkt. J. v. d. Broeke, en Echtgenoote, Winkelier J. Kasse en FamiFe, Landbouwer M. Commelin en Echtgenoote, Slager D. Midevaine Jz. A. de Bree en Familie, Kruidenier P. Houterman en Familie, Bakker S. v. d. Hamer en Familie, Molenaar J. Lourense en FamiFe, Koopman G. Wisse en fam. in Shelpr. en Brandst. P. Karman cn Familie in Manufacturen F. Giffard, Gemeentewerkman P. Sturm en Famijie, Rijwielhandel G. M. Poppe en Familie, Handel in Brandstolen en Autobedrijf A. v. d. Broeke en Familie, Agent Zeeuwsch Nieuwsblad W. Duvekot, Koopman, Vrouwepoh'er P. Kodde en Echtg. Landb. Serooskcrke M. Louwerse en Echtg, Landb., Serooskerke L. Geloof cn Echtg., Landb, Serooskerke C. de Visser en Echtgen., Molenaar. W. Duvekot en Vrouw, Caféhouder W. Hekhuis, Bakker, Vrouwepolder W. v. d. Broeke, Crieerder, Vrouwepolder P. Schoe en Echtgenoote, Slager S. de Bruijn en Echtgenoote, Winkelier G. Vlieger en Echtg, Timmerm., Vrouwep. G. de Vos, en EchtgGraan en Meelhandel Vrouwepolder D. Bakker en Echtg., Kippenfokkerij, Vrouw, Familie Bliek, Oranjezon P. Polderman en Echtgenoote, Koopman C. Polderman, Agent Zeeuwsch Nieuwsblad A. Slabber, Koopman L. Kajand, Aardappelhandel Pieter Roelse en Echtgenoote, Slager K. Roelse, Groente en Fruithandel L. Brasser en Echlgenoo'e, Winkelier Jan P. Janse Jan Janse, Koopman Jeremias Janse, Varkenskoopman Jacob Janse en Echtgenoote Gerrit van Sighem en Echtgenoote, Bakker L. Lous, Slager Jan Louws, Slager Jacob Louws, Slager Janus Lous, Slager Jacob Westerbeke, Rijwielhandel W. Minderhoud en Echtgenoote, Schilder Joh. Hoiimes, Timmerman en Aannemer Joh Dekker, Timmerman en Aannemer A. Huibregtse, Installateur W. Fliose, Kleermaker Joh. Lievense, Echtgenoote, Rijwielhandel W. Minderhoud Kz., Melkhandel K. Huibregtse en Echtgenoote, Kasteel v. Batavia Andries Roelse, Koopman P. Minderhoud, Hz, Schilder J. Cijsouw, Horlogerie P. de Kam, Hengsthouder L. A. Roelse en Echtgenoo'e, Koopman Joh. Lievense, en Echtgenoote, Agent Zeeuwsch Nieuwsblad P. v. Keulen en Echtgenoote W. Roelse, Koopman en Commissionair P. Gabrielse, J. Faasse, Graanmaalderij J. Roelse en Echtgenoote, Slager L. Minderhoud Az., winkelier. Maarten Pouwelse en echtgen., Commissionn J. Minderhoud, Slager. Jac. Janse en ecjjtgen., Vrachtautodienst, P. Gelddf, Agent Zeeuwsch Nieuwsblad -> P. de Kam, Lageweg E 106 B. Meijers in Groenten Wed. Bostelaar in Kruidenierswaren J. Houmes, Kapper I. de Kam en Echtgen., Chauffeur S.T.WÏ, J. Verhage, Agent Zeeuwsch Nieuwsblad. J. Bimmel en echtgen., Bakkerij. P. Simonse, Slager. W. Lievense en Echtgenoote, Bode. D. Lievense, Sigarenhandel. C. v. Hoorn en Echtgenoote, Bakkerij'. Joh. Melis in Groenten en Fruit. L, Minderhoud en Echtgenoote, Bode. G. Koppejan in Groenten en Fruit. Gebr. Leijnse, Radiohandel. W. Riemens, in Groenten en Fruit. J. de Visser en Echtgenoote, Winkelier. J. Wondergem en echtgCafé de Roode Leeuw, Anth. Franke, Melkhandel. P. Koets en echtgen., Slager. C. Kleinepier en echtgenoote. C. Wisse en Echtg., Paviljoen „Dishoeck", Taxibedrijf. P. Flipse en echtgenTimmerman en Aann, C. v. d. Heiden en Echtgen, Rijwielhandel. D. Wielemaker en Echtgen., in Manufact. Jac. Wielemaker Cz., en Echtgen., Slager. P. Maas Jz., en Echtgen., Melkhandel. C. Jongepier en Echtgenoote. P. Maas Wz., J. Koole Wz. en Echtgen., in beslrydingsm, N. Bosschaart en Echtgen in Groenten. P. Wisse en Echtgen., Slager. L. Geschiere en Echtgenoote. A. Cijvat, Bode en agent Zeeuwsch Nieuwsbl. G. J. de Regt en Echtgen., Molenaar. K. Wielemaker Cz., en Echtgen., Melkr. J. Moerman en Echtgen., Mr. Bakker en winkelier. L. Filius en Echtgen., Winkelier. J. Groenenbcrg en Echtgen., Molenaar. J. L. v. Velde en Echtgenoote, Rijwielhandel en Taxibedrijf Adr. Janse en echtg., in allerh. artikelen. G. van Soelen en Echtgen., in Groenten. Iz. Verhage en Echtgen, Melkslijler. M. Boone en Echtgenhandel in klompen, J. J. Sturm, Schoenmakerij en schoenhandel, L. A. Jacobse en echtgen., timmerm. en aann. P. Polderman en echtgen in granen. A. M. Brouwer en echtgen., Mr. Bakker. A. H*vijn en echtgen., in Groenten.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1936 | | pagina 7