I I I I Naamplaten Rubberstempels IS WERELDVREDE MOGELIJK? H. WEGELING KERKHOVE RUBRIEK VRAAG EN AANBOD Te Koop Gaat gij verkoopen. Biedt zich aan Gevraagd ESPERANTO JOS. A. DE ROOS Geniet een heel jaar Drogisterij Beniest Diversen Te Koop gevraagd Te Huur 5METTELOOZE; CAVE HUID HUIDAANDOENING Firma Gebr. Van Damme, Orgel- en Pianohandel Voor goedkoops Meubelen Ie uw adres jviissingschestr. K 59 Mlddelb. Eiken Oressolrs_ vanaf f 18.- I ElkenLInnenkastsn vanaf f 27.50 Moderne Spiegels f 3,25 Sterke Keukenstoelen enz, enz, N.B. Let op het juiste adres tegenover Firma Maljere. Compleet Wit Slaap kamer-ameublement j De nieuwste Haarden, Kachels en Fornuizen Een Ladder 17-20 Sporten* Te KoopEen nieuw drledeelig i Zeegras Matras, Melotte Ontroomer Fa. W. DE SCHRIJVER A. L. LOUWS, I Te Koop: Modem Wandelwa gentje, Te bevr. Wondergem, Sottepmstraat 79 Vlissingen Een Uitroeper heeft altijd suoees! Vlissingen Middelburg BETROUWBAAR ADRES VERSCHENEN: Een actueele beschouwing uit verzamelde gegevens en op wekking tot deelname aan ge organiseerd optreden C. L. KOSTER, Journalist PRIJS IO CENT Uitg. N.V. Zeeuwsche Uitgevers Mij.Vliss. nu zij van haar yerlost is GENEESMIDDEL TEGEN HUIDAANDOENINGEN ZEEUWSCH NIEUWSBLAD VAN VRIJDAG 4 SEPTEMBER 1936. No. 36. Voor Uw ORGEL sohoonmakon, repareeron en stem men is het oude adres Vlissingen Middelburg Paul Krugerstraat 16 Lange Noordstraat L 187 Te Koop: Adres Boulevard de Ruijter 48 beneden, Vlissingen 120 verschillende modellen. IConcurr. prijzen, franco thuis I bezorgd en door ons geplaatst 2e h. Kachels worden tegen den hoogsten prijs ingeruild >J. VERPLANKE, mr. smid, Scherminkelstr. 25, Vliss, Te Koop gevraagd: Lange Noordstr. 28Middelb. Te Koop: Nieuwe Radio I Toestellen vanaf I 89.—. 2de hands Toestellen prima I werkend, lagen prijs. Beleefd aanbevelend, J. DE HONDT Radlohandel Biggekerke B 55 Te KoopUitn©embaar Kip-«s penhok met 5 M. loop. w Leliënlaan 13 Vlissingen Te Koop of in ruil: Zoo goed als nieuwe Drie ling platte Menwagen op pa tentas. Wagenmakerij Abeele Slijkstraat 47 ben. Vlissingen Krielkippen. P. de Kam, „Tuinbouwlust", Oostkapelle. Alle soorlen koolplantèn. A. Midavaine, Nw. Oostersche straat 86, Middelburg. 1ste Nabouw origineele Julia na. Chr. Simojase, Souburg. Handkar. Van Speiji.sjraat 22 Vlissingen. Babybox. KL Kerkstraat 13, Vliss. Een vaarskalf. C. de Voogd Lij dijk, Serooskerke. Mooie l'okzöug. P. v. d. Broe ke, Braamstr. 21, Souburg. Goede fiets. Kanaalstraat 34, Souburg. Bascule en boerenwagen. J. A. de Ligny, Serooskerke Juliana zaaitarwe, le nabouw A. Malj aars, Aagtekerke. Loopvarkens. Joh. Malj aars, Aagtekerke. Groote Coksploeg of in ruil voor kleinere. A 17, St. Laurens Biggen. K. Poppe, Baayenhove, Oostkapelle Vaarskalf. J. Poppe, Baayenhove, Oostkapelle Jonge Eenden, Poeljes, Ploeg, Waalschijf Simon Janse, Nieuwland Ondergeteekende C. v. d. Broeke, beveelt zich beleefd i aan voor het solderen van I Keukengerei, DakgotenJ enz. enz. alle werkzaamhe den, worden door mij vak-1 kundig uitgevoerd. Zich minzaam aanbevelend, I C. V. d. BROEKE Priesterweg B 48 Serooskerke (W.) H. H. LANDBOUWERS: |Nu speelt de prijs geen rol meer bij aanschaffing van nieuwe Prijzen vanaf f 46.— 1 Seisstraat Telefoon 349, 1 Middelburg Te Koop Joncquois Tarwo cijfers 9.9.9. ook op de proef-1 velden de hoogste opbrengst! sterk tegen ziekten. Gelegen-I heid om Tarwe met warmt water te doen ontsmetten met een nieuwe veel verbe- terde installatie. Oostkapelle 9 Te Koop: 600 drooge Mus- terts en een Boomgaardlad- der 23 sporten. A 163 Serooskerke Te Koop: Koe of Kalfvaars, Zaaitarwe cijfers 9-9-10, Ge vraagd frame van oude Maai- machine Massee Harris of Deering. D. Stroo Biggekerke WTE KOOP: Mooie Poeljes Reds en witte Leghorns. Schout St. Laurens Te Koop: Nog 200 kilo Ei genheimers, Partij West Ein der en Zeeuwsche Blauwe Zetaardappelen le nabouw P. de Witte Koudekerke Best Stierkalf. J. Wisse, B 155a St. Laurens Zaaitarwe joncquois (Des- prez H 80) 1ste nabouw hoog beschot. L. Wisse, Aagtekerke Mooi Vaarskalf. M. Verhage, Duinweg, Zoutelande. Eénpaards houten Egge C, Djngemanse, Gapinge Stalmest. D. Willemse, St. Laurens. Vetto Vaars, Geregistreerde Springstcir. J. Reijnierse, Westhoek, Koudekerke Vanaf Maandag Cadzandsche Biggen. Z. Zachariasse, Biggekerke Juliana Zaaitarwe 1ste na- bouw. P. de Visser Az., Aagtekerke Landerijen, Boom gaarden, Paarden, Vee, soedelgoed, Machine Werktui gen, enz. enz. Dan is het van groot belang uw adver tentie in dit blad te plaatsen. Wil ook Uw Notaris vragen de aankondigings advertenties in dit blad te zetten, Gij weet hoeveel koopkrachtige belangheb benden en zij die interesse hebben voor Uw verkoo- ping dit weekblad, inzon derheid op Walcheren, bereikt. Goedgekeurde Juliana Tarwe van origineel gewas v. d. zaai. J. A. Vos, Gapinge Houten Egge, Haver. W. de Voogd, Domburg Mooie Biggen. J. Koole Dz., Fruitberg Z. Blauwe, klasse B, en Be velanders B. A. L. Louws, Oostkapelle Speenkonijuen W. VI. reuzen Aardbtiplanten Madams. Kl. Schooneveld, Welzinge Volbloed Deensche Biggen, waaronder beste Fokzeugjes J. Marinissen, Noordweg, Middelburg Koe, rek. 20 September L. P. Brasser, Veer© Gekalfde Koe. L. de Witte, Koudekerke Jongensrokken en Vesten. Chr van Sjuijs, Biggekerke Vet Kalf. J. Cal jé, Biggekerke Kalfvaars rek. 13 September Korenbloem, Serooskerke. Partrijs Leghornpoeljes Sanderse Grijpskerke 1200 K.G. Gerst. L. v. Sluijs, Biggekerke Groote partij musterds. Te bevragen Abrahams „Bosch en Duin", Oostkapelle. Stalmest. W. Maljaar.s, Oostkapelle. Konijnen. A. Jobse, Duinweg, Oostkapelle. Stierkalf. H. Brasser Hz., Koudekerke. Kinderbox, kortmolen, karre- ztil, weegschaal met gewich ten (geeikt). Gevraagd kin derledikant. A. van Zweeden, Seroosk. Biggen. P. Verhage Jz., C12 Koudekerke. Stierkalf. P. van Maldegem, Koudek. 200 Roeden aj uin. Jan Koppejan, St. Janskerke Vaarskalf. A. Roose, Zoutelande. 13 Voer stalmest. A. Jobse, no. 14, Zoutelande. Gerst, gerstestroo, wilgen m uslerê* - W. Wouter se, Ritthem. Stierkalf. Anth. Maas, Koudekerke. Vet kalf. Kr. Louwerse, Ritthem. Melkgeit, 2de dracht. Burchstraat 10, Souburg. Prachtige Malthezer hondjes Kanaalstraat 93, Souburg- Tweejarige stier. Klein Overduin, Serooskerke. Een best werkpaard, keur uit 3. A 180, Westkapelle. Goedgekeurde Juliana zaai- tarwe, le nabouw, 9-9-10. Jb. Vos, Koudekerke. Kalfvaars op rekening. K. Osté, Vrouwepolder. Een volbloed stierkalf. .Gebrs. Traas, Serooskerke. Eerste nabouw zaaitarwe. Benoist 40. J. Schout, Vrij- burgstraat 6, W.-Souburg. Veer wagen voor de sloop. Middelburgschestraat 57, Souburg. Poeljes, ad. leg en 2-jarige kippen. Wed. J. Buijs, St. Laurens. Restant boerckool, andij vie- planten f 1 per duizend. A. Bomiïieljé, St. Laurens. Paarden en veulens, waaron der ingeschreven, onder ga rantie, keur uit 11,. Boone, .Schorepolder, Ritthem Vijf stuks meel-, graan- en spekkisten, twee baktroggen en spekstandaard. Aagtekerke no. 44. Een vet varken. J. Francke, Aagtekerke. 20 Voer stalmest. J. Minderhoud, „St. Jan", Domburg. Kalfvaarzen en biggen. J. Cevaal, Ritthem. Stalmest en klepper. Janse, Beciusstraat, Souburg. Gekalfde koe of kalfvaars. A. Francke, Serooskerke. Kalfvaars. r^k 10 September P. S. Kodde, Koudekerke. Jongens iets, Nederstraat O 198, Middelburg. Kantoorboekhandel Vaars je met schets. C. Zachariasse Kz., Biggelt 2 Slachtvarkens. Davids© b.d. Begraafplaats, Middelburg. 1 Gemet vlas. A. Geschiere, Zoutelande. Biggen. H. J. Allaart, Serooskerke. 2 Jonge geiten. C. Geert se, Aagtekerke. Jonge kalfkoe, biggen. Joh. de Visser, Domburg. Hanglamp. P. Lampert B 24 Koudekerke. Handwagen op luchtbanden en bakfiets, ook genegen te ruilen. Afeele 7. Fokzeugen. S. Louwerse, Oostkapelle. 2 Kalfvaarzen, voeraarda; pe len. A. de Troye, Arnemuiden Stierkalf, goedgekeurde Juli- anatarwe, 1ste nabouw. P. Lampert Jz., Biggekerke. Zaaitarwe, Origineele en le nabouw, Juliana enz. Jan Koets Dz., Butting© Lucernehooi. P. Wisse, Domburg. Stierkalf. J. Dekker Cz., Biggekerke. Juliana zaaitarwe van origi neel gewas. W. Poppe, Meliskerke. Mooie biggen. S. de Bruijn, Vrouwepolder Kruiwagen, kort langtouw. G. Geschiere, Zoutelande. Vet varken en biggen. J. Wisse Pz., Pekelinge, Aagtekerke. Kalfvaars. A. Marijs, Meliskerke. Vaarskalf. Klein Wercndijke, Zoutelande U/s 1 Gemet vlas. A. Francke, Serooskerke. Goedgekeurde le nabouw Ju- lianatarwe, vaarskalf. Molenperk, Serooskerke. Prachtige biggen. K. Verhage, Koudekerke. Vet kalf. K.Louwerse, Ritthem. 6-persoons Auto, Telefoon 10, Gebrs. v. d. Heijden. Koudekerke. Beschikbaar direct grond- hypotheek. J. Krijger, St. Laurens. Bovenwoning. Erve Walstr, 75. f 2.25 per week. Bevragen: de Nooijer, Spuistraat 17, Vlissingen Gevonden: zware ketting. A. Boogaard, (duinen), Kou dekerke. 1 gemet Vlasklavers Geldof, Oostkapelle Hooivork laten staan? Pomp tegen betaling onkosten D. Roelse Wz, Koudekerke Nagras. J. Louwerse, Schroe- weg, Middelburg. Belastingplaatje verloren. C. Schoe, A 68, Oostkapelle. 500 Roeden nagras. J. J. Louwerse, Buttinge. MARKTBERICHTEN Middelburg 3-9-'36 Boter f 0.82l/i Eieren f 3.25 Eendeieren f 3.50 Ganseieren f 0. Kalkoeneieren f 5.50 Poelje f 2.— Aangevoerd doer hindoloren Boter f 0.80 Eieren f 3.25 Poelje 1 1.75 Eend Eieren f 3.25 Kalkoeneieren f 5. (omzet-belasting inbegr.) 3 Geniet et- en nagras. H. Janse, Vrouwepoldersche weg. Serooskerke. Messen, en scharen slijpen. A. de Bree, Serooskerke. Gelegenheid tot spekrooken. D. Coppoolse, Serooskerke. Schoonmaakster. Wouterse, St. Laurens. opleiding voor alle diplo ma's tegen zeer billijk tarief door geroutineerd opleider. Gedipl. Leeraar B. Lepelstraat 8 Vlissingen Afnemer \oor g deel e boter Cevaal, Welzinge. Paard, voor de kost. Steenenpad 5, Souburg. Met October aankomende knecht. J. Wisse, Koudekerk- scheweg, Vlissingen. Door huwelijk met October Meid D. Kasse Wzn., Veere. van uw inmaak, maar be trek dan ook uw inmaak- kruiden, azijn, enz. van een zooals Apothekers-assistent Vlak naast Jamin, Telefoon 127 Vlissingen Voor Uw Orgel J. A. Roth, Heerenstr. H 150, Middelburg Gevgnden belastingplaatje. Tegen advertentiekosten terug te bekomen: Jac. v, d. Meu- le, Domburg. Halfjarige stier. A. Abrahamse, Koudekerke Vier wielen met assen, ge schikt voor groentenwag n. J. Besuijen. Koudekerke. Cadzandsche biggen en loopvarkens. S. Lievense, Westkapelle. Pasgekalfde vaars. M. H. Dekker, Breeweg, 't Zand. Goedgekeurde Juliana tarwe. Jac. de Korte, Meliskerke. lste Nabouw Juliana zaai tarwe, melkkar. Ronde Putje 107, Souburg. Biggen voor afbraakprijs. P. L. Koster, Vrouwepolder Jonge loopeenden. S. Wisse, Aagtekerke, Grint weg. Windmolen. J. Meijcrs, Biggekerke. Jonge trekhond. Lageweg E 108, 't Zand. Stierkalf. P. Polderman, Biggekerke. Kalfvaars en biggen. K. Geschiere, Ritthem. Melbgeit, 2de dracht. Burchstraat 10, Souburg. Driejarige kalfvaars, rek. 16 September. K. Coppoolse, Oostkapelle. Een enkelen verrekijker. Molen 145. Zoutelande. 700 roeden Nagras C. Vader, Domburg door Verkrijgbaar bij BOEKHANDEL H. WEGELING. Noordstr. 44, Tel. 130, D. GOETHEER, Paul Krugersrraat 41, Tel. 573 te Vlissingen. Te Middelburg verkrijgbaar in Boekh. DE LANGE JAN, Noordstraat C 34, Telefoon 236 WordrCnjTépfaa'géf (foor een Huidaan doening, die de huid ontsiert en U kwelt met een ondragelijke jeuk? Bedenk) toch, dat krabben het jeuken steeds er- ger maakt. Bestrijdt de oorzaak van del kwaal, zoodat de jeuk bedaart en de huid zich kan herstellen. Tallooze lijders aan huidaandoeningen, zooals Eczeem, Opengekrabde Beenen, Puistjes/Zon nebrand of Insectenbeten hebben met succes het.D.D.D.-Recept van.Dr.DQ Dennis aangewend. Het is geen vettige zalf, doch een heldere vloeistof, die diep In de po.riên dringt en de ziektekiemen doodt. Reeds de eerste druppels verlicM ten dej)ijn .en.doen het jeuken bedaren. Flacons a 75 cent en F. 2.5£ Bij Apothekers en Drogisten

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1936 | | pagina 3