II I Frambozen I Te Koop Te Koop gevraagd Tb Huur gevraagd""! V. M. I. KOENA, Tel. 53 Rijwielstalling RUBRIEK VRAAG EN AANBOD Biedt zich aan Te Huur Gevraagd Diversen KOENA's VLA B Ziezoo 1 Wij staan er weer Gehuwde Rlngrijders van Koudekerke. 1 b Lange Giststraat 201 Middelburg 15 cent per dag ORGEL f 68.- Een Uitroeper heeft altijd sucoes I MARKTBERICHTEN Middelburg 30-7-'36 Aangevoerd door Walcher- sche boerinnen Boter t 0.77l/§ Eieren f 3.25 Eendeieren f 3.25 Ganseieren f 0.— Kalkoeneieren f 5.00 Aangevoerd door handolaron Boter f 0.75 Eieren f 3.25 Eend Eieren f 3.25 Ganseieren. f 0. Kalkoeneieren f 5.00 (omzet-belasting inbegr.) met een NIEUWE AROMA Neemt U eens proef! 7 cent per V* Llterfl. ZEEUWSCH NIEUWSBLAD VAN VRIJDAG 81 JULI 193C 31. Koopje. Naaimachine nieuw en oud, groote krullen, bloed- 9 koralen en gitten enz. C. Oilde-Wisse St. Laurens Te Koop: Partij AFBRAAK ribben 2 bij 3, 5 cent per M 9 greinen tengels of latten, enz 1 Adriaanse, Sleeperss'ngel Q 314, Middelburg Koopt nu uw fiets. Nage- Bnoeg al onze nieuwe Rijwie- 'en met 20% korting. H Nog op te ruimen enkele 2de hands Rijwielen tegen elk aannemelijk bod. 6 J. P. v. ZWEEDEN Verk. Quakkelaarstr. 54 Vliss. tip top voor en hopen bij 9 H.H. Landbouwers weerver- 1 scheidene muddetjes te ver- werken. Aanbevelend, H. LOUS, Loondorscher Oostkapelle Te Koop Modern Huis met steenen Schuur, groote tuinB (44 are) met teeltvergunning 9 Druivenkastje en Kippenhok- P ken. Te bevragen: Noordweg R 50 Middelburg Reparatie en inruil van mu- 9 ziekinstrumenten. Te koop 9 Piano-harmonica, guitaar, 9 mandoline, hoorns, gramo- a foons, trommelvellen, enz. Zusterstraat I 203, M'burg 8 Vergadering op Maandag 3| Augustus a.s. des n.m-8uurB in de Openbare School. De Commissie Zeldzaam aanbod. Te koop Haangeboden een zeer mooi voor den prijs van I AdresGebrs. van Damme «Lange Noordstraat L 187 Middelburg Te Huur: Twee Woonhui- stn met groote Tuin op het B dorp Serooskerke, aan hetB zelfde adres tevens gelegen- U heid tot het beweiden van V eenig Rundvee. k. Wattel, A 83 9 Serooskerke (W.) Te Koop: Bloemkool, Bro-9i coli f 1.50. Prei-, Spruit-, H Boerekoolplanten f 1.— pergf 1000. Drachtige Zeug en Vos- 9 bles Hengstveulen. P. Koole, Souburg Gegadigden voor de tehou- Hden Verpak- en sorteercur- Bsus van Fruit, gelieven zich n voor 8 Augustus a.s. op te 9 geven op het kantoor der Veiling, of bij den heer A. de Jager te Nieuw en St. Joosland. Mooie Poeljen en te koop gevraagd: Stalmest. S Verhage, Aagtekerke Zaaitarwe 1ste nabouw nog op het veld te bezien. J Francke, Nieuwïand. Mooi wit Zand, Klaverruiters en oude Dakpannen. Lagen prijs. Bode Janse, Westkapelle Witte Leliebolllen L Verhage Dijkzicht, Souburg Alle soorten Zetaardappels, Wjlhd i i a polder. K. Zachariasse, Biggekerke le nabouw Blauwe Eigenhei mers Zetpoter». P Tange, Ritthem. Kinderwagen. A 76, Biggekerke Zwarte Schort. Glacisstraat 17, Vlissingen Kool- en Preiplanten. Karelse, Biggekerke Alle soorten Fuiken. Koopje. Koestraat No. 10, Vlissingen Nieuwe Ploegen L Alewijnse, Biggekerke 3 Petroleumstellen, 1 ronde Tafel, 1 Electrische Waterkeicl Café Boschweg, Hoogeweg, Vlissingen 2 eerste klas Hitïen, keur uit 2 J. Koole Jz., Koudekerke Speenkonijnen. H Ovaa, Zoutelande. Bakfiets als nieuw Nieuwstraat 54, Vlissingen Wegens verbouwing alle soor ten Flésschen, Limonadefles- schen, Jampotten tegen eiken prijs. Fa. J. Minderhout, Klein Vlaanderen M 157, Middelburg. Stierkalf. K. Wisse, Koudekerke Een als nieuw gesloten Bestek bak voor driewiel Bakfiets. Seïsweg R 107 Middelburg Eiken Buik-boog Kabinet Segeerstraat H 102, Middel burg. Of in ruil tegen jaarling Merrie 2 Vos Hengstveulens W Bommeljé, Koudekerke Alle soorten Koolplanten A Midavaine, Nw. Oosterscha straat 86, Middelburg Mooie Poeljes. M. Arendse, Gapinge Patrijs Leghorn Poeljes Wed Simpelaar, Seisweg, Middelburg. Andijvie- en Boerekoolplanten P. Barentsen, Koudekerke Kool-, Prei-, en Andijvieplan ten. Middelburgsche straat 57, Souburg. Gazelle Heerenrijwiel, nieuw DamesrijwieL Seisweg R 132b, Middelburg Brocoli Spruitkoolplanten. C Geldof, Domburgscheweg, Oostkapelle. Vaarskalf. J A. Vos, Gapinge. Stierkalf. W. Poppe, Meliskerke. Savoy e-, Preiplanten, Noordweg S 213, Middelburg Stalmest bij C. Brand, Oostkapelle. Brocoli-, Andijvie-, Prei-, en Flierplanten, Suurmond, Ritthemsche straat 98 Soubuig Crocussen. A. in t Anker, Oostkapelle. Eenig Huisriaad Kasteelstraat 15 boven, Vlissingen. 2de hands heerenfiets. W. Flipse, Oostkapelle Een kinderwagen. Noordweg A 51, Serooskerke. Mooie D. H. Honden, 6 w. oud. J. van Eijzeren Lz., Aagtekerke Koperen plaatstoof. M. Geldol winkelier, Serooskerke. Zaai wikken. J Meijers, Gapinge Kanarie, prima zanger. S de Later, Noordweg, Se rooskerke. Konijnen, Spruit-, Prei-, Selde rij-, Andij ieplanten. A Versluijs, B 2, Gapinge. Zaaiwikken. A. J. Geschiere bij Postkantoor, Serooskerke, Mooie Loopvarkens, 't Hof, Hoogelanda. 1 Stierkalf. A 89, Grijpskerke. Klein vospaard, beste ponny's Groentewagens, keur uit drie. Gjdeonse, Noordweg, M'brg^, Alle soorten planten. Cad- zandsche biggen. Z Zachariasse, Biggekerke. Jonge ponny's en klepper. Janse, Bezjusstraat, Souburg. Jonge eenden, biggen, drach tige zeug. Simon Janse, Nieuwïand. Menladder als nieuw. W. de Voogd, Domburg. Beste hit, met tuig en kar, ook afzonderlijk. J Gorbijn, Veerscheweg f 265, Middelburg. Mooie poeljen. S Jobse, Hoogelande. Stierkalf. F. Harpe, Koudekerke. Jongensi'iets. Nederstraai 0 198, Middelburg. Drachtige zeug, J Wisse, St. Laurens B 155a 2 Vosbles hengstveulens en biggen. Houtenburg, Zoutelande. Watervat en kuipen. Dieleman, Kruisweg, Véere. Boeren wagen, groentenwa- gen op luchtbanden. J. A. de Ligny, Serooskerke Prei- en puntsavoyeplanten. Kuzee, Welzinge. Emaille keukenfornuis. D 56, Westkapelle. Brum merrieveulen. Abr. de Visser, Domburgsche- weg, B 10a, Oostkapelle. Vosbles hengstveulen. K Coppoolse Pz., Seroos- kerke (W.) A 134. Achtweeksclie biggen. K Osté, Vrouwepolder. Een rechtstroo dorschmachi- ne met motor. Kr. Dekker, Meliskerke. Een merrieveulen. D Coppoolse, Oostkapelle. Koolrapen, prei en alle soor ten koolplanten. Vrijburgstraat 25, Souburg. Onderdeden menwagen. K. Poppe, Oostkapelle. Era bokscamera. West Souburg 21. Mooi vaarskalf. A. Ivoppejan Vrijburgstraat West Souburg. Kool-, prei-, Brocolyplanten jong gewas. Gevraagd voer- aardappelen. J. Minderhoud Chrz., Domburg. Roode kralen zonder slot, regenjas, boekenrekje. P Aarnoutse, Koudekerk\ 5 4-Balks houteggen. L Roose, Koudekerke. Mooi stierkalf. A Kluijfhout Lz., Koudek. Witte Leghorn poeljes. Lourense, Veerscheweg. Dubbel gascomfoor en droog- rek. A 32, Oostkapelle. Geschetste vaarzen. Sturm, Kruisweg, Veere. Puntsavoye-, 'tpruiten-, boe- rekool-, prei-, Brocoli, Veitch andijvieplanten. A Bommeljé, St. Laurens. Paar voetbalschoenen, v d. Manderestraat 26, Vliss. Mooie kinderwagen. A 21 c, St. Laurens. Of in ruil beste vertrouwde ponny's. J Leijnse, Nieuw Middelb. Zwaar stierkalf. P Lampert Pz., Biggekerke. Jonge Foxhonden, ratten vangers. J Davjdse, St. Laurens. Oude Hollandsche dakpan nen. Nw. Vlissingscheweg E 87, Middelburg. Werkpaarden onder garantie Veulens, waaronder vosbles uit Vlaanderen. Boone, Ritthem, Biggen, Cevaal, Welzinge. Rolsleden, handkar» machine- tafeltje. Konraad, Biggekerke. Jong mak werkpaard, zeer geschikt alleen. K. Coppoolse, Oostkapelle. Preiplanten. Alewijnse, Noordweg S 236, Middelburg Best werkende Cocksploeg. D Stroo, Biggekerke. are koe. G Geschlere, Hoogelande. Prei- en selderyplanten. B Koole, Souburg. Partij late blauwe. Koolplan- ten. 5000 Andijvieplanten. J Kesteloo, Koudekerke. Versch gekalfde koe- en stierkalf. Gr. Middenhof, Oostkapelle. Drii hoekka h 1 en enmer- kacheL wegens vertrek. Wed. J. de Vos, Serooskerke Schuur of gedeelte. P Matthijsse, Westdijk, Vrouwepolder. Een woning. Koopmans voetpad 8, Soub. Schuur. Jan Moens. Vrouwepoldesr Bovenwoning Walstraat 75, f 2 25 per week. Bevragende Nooijer, Spuistraat 17. Vlissingen. Lotharinger ram. C Melis, Gapinge. Tarwestroo, handwerk. P Wisse Koudekerke A 1. Herdershond. P. Polderman, Vrouwep. Achterwiel van houtaswagen Vader, Lageweg, 't Zand. Voer klaverhooi. Bezuien, Grijpskerke. Voer klaverhooi. J de Lange, Oostkapelle. Zwarte Mfisjesschort M. Janse, Zoutelande. Kippenhok voor 100 Kippen C Brasser, Koudekerke 4 balks houten Ëg. A Maljaars Jz., Aagtekerke 6-persoons Auto, Telefoon 10, Gebrs. v. rl. Heijden. Koudekerke. Een huis Vlissingschestraat A 106, Bevragen A 10, Kou- kerke. Slijpgelegenheid. A de Bree, A 224, Seroosk. Te maaien tegen Dinsdag. Sturm en Biemens, Veere. Werkvrouw voor 's Maandags en Vrijdags. Ant. Hollebrandse, Grij'nskerke Terstond of met Oc'ober Knecht. Klompe, Oude Veer sche Weg, Middelburg Voor direct een dagmeisje. A Sinke, Biggekerke. Met October een werkster „Meiwerf", Gapinge. Jonge Hondjes. A P. Wouters, Gapinge Voor Wasch-, Stoom- en Verf- goederen. Bode Janse, Westkapelle Voor Uw Orgel J. A. Roth, Heerenstr. H 150, Middelburg Nette woning Vlissingen. Brieven letter L. Bur. Zeeuwsch Nieuwsblad. VLA DAMES NACHTJAPON. Een dunne zomernachtjapon van Bem- berg-zijde, toile de soie of lingerie-batist, behoort tot de onder kleeding' van iedere vrouw Velen verkiezen deze billijke zijdjes boven de zijden tricots, die meestal veel van het goede model verliezen na 't wasschen. Voorzichtig behandeld zijn deze weefsels niet minder sterk dan andere, integendeel Ons model heeft een lijfje en tweebaans rok met opgestikt zakje ean het bovendeel. Eenige kleine plooitjes verdeelen de ruimte van de schouders vóór, terwijl hals en arms gaten met schuine biesjes worden afgewerkt Om het middel een ceintuur van hetzelfde of lint Knippatronen kan men aan onze bureaux bestellen onder No. VKK 1931 in de maten 40, 42, 44, en 46. Kosten f 0.30. AARDIGE JURK Effen- of zijden linnen wordt verwerkt voor deze jurk voor grootere preisjes, die buitengewoon gemakkelijk te maken is en slechts uit drie deelen bestaat. Wit linnen is wel heel aardig, b v. met een garneering van roode knoopjes op de schouder en over de lengte van de achterbaan. De laatste bestaat uit twee lange banen, die in het midden opgestikt worden, terwijl aan de halszijde een gedeelte openblijft en als split dienst doet; sluiting met drukknoopen. De schoudernaden worden gedeeltelijk dichtge naaid en verder vallen de aangeknipte mouw tjes over den bovenarm open. Aan de voor zijde worden twee figuurnaden aangebracht terwijl hals- en mouwen met waschechte gekleurde biesjes worden afgewerkt Knippatronen kan men aan onze bureaux bestellen onder No. VKK 1943 in de maten 38, 40, 42, en 44 Kosten f 0.30. JAPON VOOR GEZETTE FIGUREN. De kleeding der gezette vrouw vraagt steeds wat meer overleg en de afkleedende lijn wordt hier gevonden in de lager aange brachte schouders van de rond opgestikte bovenpas aan voor- en rug-pand, waaraan een ruime volan: gezet is, die de bovenarm bedekt en de mouwen vervangt. Puntige hals- uilsnijding met strik van het dunne zomer- materiaal. De taille valt 5 c.M. onder de normale lijn, waardoor de lijn van het figuur zeer verbeterd wordt. Voor- en achterbaan hebben een aangeknipt lieupsteuk, terwijl aan weerszijden hiervan kleine zij banen wor den gezet. Ten einde de blousedeelen zoo mooi mo gelijk te doen vallen zijn kleine plooitjes aaii de zijnaden aangebracht Knippatronen kan men aan onze bureaux bestellen onder No. G 50 in de maten 46, 48. 50 en 52 Kosten f 0.30.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1936 | | pagina 3