c purolI aspirin VULPENHOUDERS Win: f voor één guldenJ SALLANDIA i Vrouwen handenl GLAS-EMAILLE 1 WEGELINGj een landhuis 7000 gulden Te Koop Nou wordt ie prachtig Ed. SdiaepmaniCo., Zwolle, Mechelen (België) BURGERLIJKE STAND n^aA stteaU fejlpt Teraardebestelling M. v. d. BEKE CALLENFELS. Bl| aankoop ©ener VULPEN gratis naam In graveeren een luxe auto een eiken salon ameublement 50 hoofdprijzen 1000 prijzen RUBRIEK VRAAG EN AANBOD Schrijfbehoeften. DeLangeJan ZEEUWSCH NIEUWSBLAD VAN VRIJDAG 24 APRIL 1036. No 17 Ouwe Bart verft 'm heelemaal op met Sallandia Glas- ematlle. Fijne kleuren, jö Vanmiddag is ie droog, dan gaan we er mee zeilen. Reuze verf is dat, die Glas- emaille. Vader heeft Hein z'n kamertje d'r ook zoo mooi mee opgeknapt. En ze wordt keihard. Als je zelf iets op wil verven, dat zegt Bart ook, dan is er niets zoo goed als deekbank aan aandeelhouders worden voor gesteld over het afgeloopen jaar geen divi dend uit te keeren, doch ditmaal het beschik bare winstsaldo na uitkeering van 4o/0 over het onverplicht gestorte kapitaal geheel aan te wenden voor afschrijving en reserveering. Tot onbezoldigd deurwaarder bij de arrondissements-rechtbank met standplaats Middelburg is benoemd P. F. van Maaren, thans waarnemend deurwaarder bij dit col lege In de sociëteit „de Vergenoeging" had Zaterdagavond de derde bridge-wedstrijd plaats met 72 deelnemers. In de N. Z. lijn Varen de prijswinnende paren: 1 Mevr. Dronkers en de Heer van Vugt, 2e Mej. van Deinse en de Heer Hesseling, 3e de Heeren Tichelman en Lambermont, 4e de heeren Verhoeven en Her togs, 5e Mej. Gabriëlse en de Heer van der Veen, 6e de Heeren Berg- huijs en Verheijden. In de O. W. lijn: le de Heer en Mevr., Hoeghen Jr., 2e de heer en Mevr. Steenland, 3e de heeren Bierman en Hubregtse, 4e de heer en mevr. Hollema, 5e de heer en mevr. Rivière, 6e de heer en mevr. van Duiken. De prijs voor geboden en gemaakt groot slem, werd toegekend aan den heer en mevr. Hoegen Jr., na loting met mevr. Dronkers en den heer van Vugt. Proces verbaal is opgemaakt tegen Mej. G. P. K. uit den Haag, die het vorig jaar de zusters van het St. Josephgesticht had op gelicht en de stad verliet zonder de hotel rekening te betalen. Tol plaatsvervangend lid voor de exa men commissie nuttige en fraaie handwer ken te Rotterdam, is benoemd mevr. S. Hoekstra alhier. Maandagmorgen kwam zekere M., per fiets de Ritthemsche straat inrijden, terwijl een auto uit dezen weg het Oranjeplein op zou rijden. De auto, die behoorlijk signa len had gegeven, schepte man en fiets. De fiets kwam in het gras terecht en M. ging over de auto en aan de achterzijde er weer af. Met enkele schrammen werd hij naar huis gebracht. A R N E M U ID E N. Inplaats van wijlen den Heer P. J. Kou semaker, boekhouder der diaconie van de Ned. Her.v Kerk, is benoemd de Heer D. Kousemaker. KOUDEKERKE De collecte voor het Jeugdwerk „Jong Holland snakt naar werk, heeft opgebracht in Koudekerk© f 99—, op 't Zand f 44.—. SEROOSKERKE Alhier werd begraven het stoffelijk overschot van wijlen de Heer J. Cornelisse. Aan de groeve werd het woord gevoerd door de Heer Hoegen v. Hoogelande als Presi dent-Kerkvoogd der Ned. Herv. Kerk, door de Heer A. Goedbloed namens de Chr. Be waarschool en door Ds. Hietkamp, die een schriftgedeelte las en eindigde met een ge deelte van het Onze Vader. SOUBURG. De Souburgsche postduiven vereeniging „de Luchtbode'* hield haar jaarlijksche wed vlucht naar Maastricht. Dc prijzen waren als volgt: le pr. A. Riekwel. 2e, 3e, 9c pr. L. Braet, 4e, 5e pr. \V. Bos, tie, 7e pr. O. Koelhuis, 8e pr. C. Teeuwen, 10e pr. P. Hangoor, lie pr. A. van Schaic, 12e pr. P. Bouwman, 13e pr. J. de Noo.'jvr, 14e en 1 e pr. S. Duvekot, 15e pr. I. Joziasse: 1 over- duif Th van de Velde. WESTKAPELLE Vrijdag was er in de Openbare School tentoonstelling van houtsnijwerk, vervaardigd door de één- en tweejaars-cursisten. Ds. Reus bracht den leider der cursus, de Heer A. Roth te Middelburg dank. VLISSINGEN, van 17-23 April 1936. Ondertrouwd: C. Vader, 29 j. en P. Meij- ers, 22 j. M. A. de Ruijter, 26 j. en L, G Stroosnijder. 26 j C. Eek hardt, 30 j. en A E. le Feber, 28 j. C. B. de Wispe- laere, 24 j. en J. Ho urn es, 24 j. Getrouwd: F. Nak, 27 j. en M. G. Verstrae- te, 28 j. - P. M. Sjardijn, 27 j. en D. Flo- russe, 22 j. Bevallen: J. P. van Hecke, geb, van Bo ven, z. A. Le Granse, geb. Breijer, z. M. M. Mollet geb. Scherbeijn, z. M. de Ridder, geb. de Visser, d. A. M. Kopmels geb. de Bruijne, z. M. L. Boogaard, geb. Hoogstad, d. M. H. Lelijveld, geb. Erkel, z. Overleden: D Huibregtse, 64 j., vrouw van P. Slabber M. van der Beke Callenfels, 70 j., ongeh. T. de Nooijer, 39 j., vrouw van P. Schets J. J. van Wïllegen, 63 j., man van D. Pikkaart. (V. C.) MIDDELBURG van 16—22 April 1936 Dek- Ondertrouwd: A. Maljaars 26 j. en J. I- >1 j. ouwd: J. Boone 27 j. en J. C. le 23 j. S. J. J. van Houcke 20 A P. Nootenboom 22 j. J. C. Caro en J. C. Tavenier 27 j. C. v. Schaik en M. M. C. A. de Korte 28 j. G. A "Wezel 24 j. en C. Moens 21 j. C. de 20 j. en F. Wbndergem 20 j. P, J. 26 j. en P. G. van Dort 24 j. Ver- j. en 26 j. 28 j. van Regt Kooi blijven ondanks alle huishoudelijke arbeid gaaf, zacht en blank door I komen bij ons klimaat ge regeld voor; het product van vertrouwen. 20 Bevallen: M. Visser geb. de Witte d. M. Sch uitwen e geb. Willems z. L. Tissink geb. van den Broeke z. P. J. van Steen- huijsen geb. Marijs d. M. A. Groenenberg geb Lorier z A. M. La roes geb. Deïst d. C. J Huibregtse geb. Barentsen d. L. v, d. Welle geb. Henderikse d. Overleden: F. Galjouw 83 j. wed. A. J. Galliber J. van Molenbroek 77 j. wed. H Korstanje A. Pouwelse 54 j. geh. met F. Kaljouw J. P. W. Joosse 86 j. wed. G. Acda P. van den Berge 68 j. geh. met C. A L. Kuijper M. E. Grims 65 j. geh. met P. Baan L. Dekker 51 j. geh. met R. de Later T. C. M. ICoole 72 j. geh. met Wl A v. d. Harst J. Geertse 23 j. ongeh. z. K. Harpe 73 j. wedn. W. Reijnhout. (M. Crt.) Onder groote belangstelling werd gister» middag de heer M. v. d. Beke Callen fels, raadslid en bestuurslid van vele corporaties naar zijn laatste rustplaats gebracht. De baar was door vele bloem stukken gedekt. Aan de groeve werden van veel waar deering getuigende woorden gesproken door Burgemeester C. A. v. Woelderen, Ds. Hartjes, Ned. Herv. Predikant leidde een rouwdienst, waarop een neef, de heer Mr. H. v. d. Beke Callenfels na mens de familie dank bracht voor de eer aan zijn overleden o.m bewezen. VLISSINGEN - MIDDELBURG •IN DE GRAPISCHE VAKKEN IN NEDERLAND bij b.duH dan Minister .an Juttlll» ..n 22 No.anv fenr 1935. No 863 lot** rf)i» r*rkrfjgb«at •agan Inzending van postwtiiel ol storting op postrekening 65 7 80, ten bedrage van f 1.-. vermeerderd met 1 0 et voor portokosten. bi| het Centraal Bestuur. Kek •ersgreebt 409, Amster dam-C. Telel 30225 Oe trokking zal plaat» vindan vóór 1 December 1936, ton overstaan van Notaris L J van Roo- sandaal to Amsterdam 50.000 LOTEN ter waarde van op la leveren een door den winner aan to wijzen gemeente In Nederland, ol aan op naam gestelde Bon ter waarde van dit bedrag, die kan «rordan besteed to» oprichting ol uitbreiding van zaken, schuld- oldoenlng, etc. een en ender In overleg met de bevoegde eutoriteiten De tweede en derde prijs ook to vor* vengen door andere voorwerpen ven gelijke waarde, naar keuze van de wi ners. o.a. Motorboot Motorrijwiel enz. w.o.. Radio-toestel, Kano's, Dames- en Heren-rijwielen. Haardkachels. Gouden Horloges Gero-cassettes. enz. GltOTE JUBILEUM VERLOTING TEN BATE VAN HERSTELLINGSOORD EN KINDERHUIS TE ZEIST, Loten verkrijgbaar bij Boekhandel h. »»«öoi.ng Ceka bruine boonen. A Wondergem, Gapinge. Lammeren. B. Koole, Souburg. Kalfvaars, aan de rek., 2 vette varkens, savoye kool- planten. P. Koole, Souburg Stierkalf, vader Botermijo. C. Wattel, Gapinge. Vet stiertje. J. Louwerse, Schroeweg, Middelburg. Melkschaap, ll/2-jarige vaars, geschetst "Wouterse, St. Laurens. Bokkenwagen. Kousteensche tdijk P 46, Middelburg. Tweepers. kinderledikant met spiraalmatras en kapokbed als nieuw. Sam. Janse, Mo lendijk, Nieuwland. Maandag zware Cadzandsche biggen. S. Lievense, "VWestka- pelle. Melkschaap en lammeren. K. Louwerse, Ritthem. Beit. Dekker, Ter Hooge. Damesrijwiel met lamp eu plaatje f10. Heerenrijwiel Ga zelle, torpedo, als nieuw. Seisweg R 132b, Middelburg. Wed. De Jongh's zaden in voorraad. J. Looise, Gapinge. Weivaars. A. Kleinepier, Boudcwijnskerke. Twee voer mangels en ga reel, als nieuw. W. Duvekot, Vro-uwepolder. Mangels. Jan de Korte, Mariekerke. Speenkonijnen. A 61, Meliskerke. Mooie duizendschoonplanten. J. Wisse, Brigdamme. Vanaf Vrijdag beste Cad zandsche biggen Z Zachariasse, Biggekerke. Zware prei, broedeieren. J. Minderhoud Chrz., Domb. Menwagen, autowagen, la- moenkar. S. Dingemanse, Big gekerke. Jonge zeug met biggen en drachtige zeug. Cevaal, Welzinge. Melkgeiten. D Vlelemaker, St. Laurens, Vette stier, vette vaarzen, slachtvarken. Gebrs. Verhage, Aagtekerke. Mooie achtweeksche biggen. P. Langcbeke, Gapinge, 1 Schot, goedgekeurde witte boonen. J. de Witte, Boude- wijnskerke. Gersteslroo, handwerk. P. Meyers, A 185, Serooskerke naast 't Postkantoor M'burg Goedgekeurde Blauca witte boonen. Js. Wisse, Meliskerke Witte gaas (man). A Louws, Meliskerke. Weivaars, drachtige geit. SparrenlaU, Serooskerke. Mooie Deensche biggen, vet scliaap. J. Marinisse, Noord- weg, Middelburg. Jonge ponny's. Simpelaar, Seisweg R 97, Middelburg. Lamoenkar op veeren. J. de Lange, Oostkapelle. Kruiwagen. Lageweg E 188, 't Zand. Mooie jonge vare koe. Korenbloem" Serooskerke. Beit met lammeren. P. Lampcrt, Nieuwlandsche- weg, Middelburg. Mooie Cadzandsche biggen. Gebrs. Francois, Vrouwep. Als nieuw tuinhekje met pa len. Anth van Hoeve, B 315 Koudekerke. Drachtige zeugen. D. Janse, Oude Vliss.weg, Middelburg. Ponny's. Jansen, Beziusstr. Souburg, Koe, keur uit en werkpaard. Zoutman, Ritthem. KJoeken met kuikens. Broed eieren Witte Leghorn. Polderman, Couburg, Koudek Biggen en slachtvarken. Brouwerij, Domburg. Mooi vaarskalf, 4 weken oud. met stamb. Jb. de Visser Leinz., Domburg Stierkali'. Chr. Louws, Kar- regat, Domburg. Onderstel van tentwagen. Izaak Rooze, Koudekerke. Drachtige geit, keur uit. Maas, Mcl.mweg, Koudekerke SJpksnij boonen, stokprinces- sen. Jac. Gij vat, Koudekerke Houten kinderledikant, trek- wagenlje, werkschoenen .maat 41. Couburg A 207, Koudek. Kinderwagen. B 321, Koudekerke. Kar voor kleine ponny. A 32, Koudekerke. Vet kalf. J. Wijkhuijs, Mariekerke. 2 Vette vaarzén. Abr. Francke, Zoutelande. Moderne kinderwagen f 6. Houten kinderledikant. Padweg, 16, Souburg. 2 Jarige vaars. J. Flipse, Padweg, Souburg. Voer hooi. Parklaan 9, West- Souburg. Roepduifjes. N. Vlissingsche- weg, E i22, Middelburg. Een jaarling sfier met schels A de Visser, Souburg, Ron de Put 107. Mangels. A Renierse, 't Zand. Koe, aan de rekening. B la, Biggekerke. Transportfiets. A 101, Grijpskerke. Linnenkast, Zaterdag Cad zandsche biggen. M. Caljouw, Grijpskerke. Schapenkaas, C. Zachariasse, Biggekerke. Mooie Akaboonen. P. Lamport Jz., Biggekerke. Stierkalf. Houtenburg, Zoutelande. Vet kalf. L, Marinisse, Grijpskerke. Vette slier. J de Buck, Veere. Biggen, hooi, voeraardappa- len. Simon Janse, Nieuwland. Vet kalf. Jac. de Visser, Aagtekerke. Droog olmen kliefhout. Klein Zeelui,1, Serooskerke. Mooie jonge hond. Jol), de Visser, W'estkapelle. Kalfkoe en kalfva&rs. Sturm, Kruisweg, Veere. le Nabouw goedgekeurde Aka bruine boonen. Dieleman, Kruisweg, Veere. Schaap met 3 speenlammeren K. Osté, Vrouwepolder. Speenkonijnen. Wattel, Oude Veerscheweg, Middelburg. Vaars, oud 13 maanden met schets. Melkschaap en lam meren. Brasser, Breeweg, Koudekerke. Broedeieren. A J. Hu ijs nan, Meliskerke. Drachtige Deensche zeugen. J. Koole Dz, Fruitberg. Geschetste weivaars. Klein Essenhof, Gapinge. Beit met 2 lammeren. De Visser, Plantlust, Seroosk Vette vaars. J. L. Vos, Gapinge. xMahonie uittreklafel, als nieuw. M. Barentsen, Dam poort T 154, Middelburg. Mangels. S. de Visser, Serooskerke. Mooie speenkonijnen. J. Koelse, Koudekerke. Jaarling ruin. P. v. Maldegem Koudekerke, Wlesthoek. le Dracht geiten, Bliek, Stadswegje, M burg.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1936 | | pagina 2