UITROEPERS l I I f I I I I I I I I I 1 I I I I I I OUDI KRULLEN OUDE SLOTEN OUDE GITTEN OUDE STRIKKEN Nieuwe Bloedkoralen, mooi en voordeelig Voor Uw Orgel reparatiön, Schoonmaken Ien stemmen ia het oude adres Fa. GEBRs. VAN DAMME Orgel- en Planohandel Tb Koop: Ein flinke Trek- of. Waakhond. ONTVANGEN De nieuwste Heerencostuums D. i. VAN DEN HOVEN Ts koop; Prachtigs verspeande j BI. Koolplanten, Delfsche Kort-1 poot on Lecerf. DE WEEFSTOEL Langorlels K 405 Middelburg lïuln-, Bloem-, en Landbouwza ken, Groenkraag in vier soorten [60 cent p, K.G. ontsmet, Klaver zaad 75 cent per K.G, D. KLEINEPIER, Zoutelande RUBRIEK VRAAG EN AANBOD Te Huur Biedt zich aan Gevraagd Diversen ZEEUWSCH NIEUWSBLAD VAN VRIJDAG 7 MAART 1936. No. 10. BkJ «JACQ. FRANK B VLISSINGEN MIDDELBURG Paul Krugerstraat 16 Lange Noordstraat L 187 Groote sorteering Doopjurk- jes en Pakjes, Capé's, Muts jes, Hemdjes, Luiers, Sloop jes, Lakentjes, Dekentjes enz. Zie de Etalage. Mej Poppe, Gravenstr. 313 Middelburg f Gevraagd Wegens Huwelijk tegen 6 April a.s. eea flinke Dag- dienstbode. Palingstraat 21 Vlissingen Slijkstraat 19 Vlissingen Gevraagd Nette bespraakte Colpor teurs beslist P.G. tegen vas te vergoeding en provisie. J. P. C VERHAGEN Ruilstraat 60a Rotterdam GevraagdDagmeisje niet g ouder dan 17 jaar. G. Gabriëlse, Zoutelande Te Koop: Mooie Kinderwa gen, 1 en 2 pers. houten Le dikant, Veeren en Kapok bedden, Linnenkast, Zeil, Ka binet enz. D 56 Westkapelle Te pachtenOngeveer 3 ge meten Bouw- en Weiland, liggende bij de molen Oude Viissingsche weg. Inlichtingen en Briefjes in leveren, Ritthemsche straat 93 Souburg vóór of op 14 Maart a.s. Tweedehands Heeren en Da mesrijwielen, netjes gemof feld en gebiesd. Lage Prijzen Komt zien. P. Faasse, Rijwielhandel Aagtekerke Te Koop: Zoo goed als nieuw Huiskamer Ameuble ment tegen billijken prijs. Adres: Verkuyl Quakkelaar- straat 22 boven Vlissingen RIJDT PER O-TAX Veilig, vlug, goedkoop Bel 525, Garage De Onderneming Paul Krugerstr. 8 Vlissingen Ontvangen pracht collectie BEHANQ tegen onze beken de lage prijzen, tevens nog in voorraad enkele partijtjes vanaf 4 oent por rol. !z. Bril, Schilder en Behanger Middelburgsche straat 21 Oost Souburg I Te KoopGroote partij Kool- planten 3 soorten Bloemkool lecerf kortpoot remmen, vroe ge roode en savoye allen verspeend en ook in potjes, groote partij Uien en Sla planten. Kweekerij Anjelierenlaan of Scheldestraat 18 (winkel) Vlissingen Te Huur: 200 roeden Klavers of ruil ander land. Gevraagd Eenden of ruil Poeljes. I. Minderhoud Chrz. Domb. Te Koop: Geit 3de dracht, rek. 21 Maart, 70 K.O. El. Eigenh, Zetaardapp. 1 x ver bouwd. Kuzee Welzinge Ritthem i Nieuwe Rijwielen geheelcom- f pleet met naaf. Spotprijzen. J. LiEVENSE 1 Rijwielhandel Westkapelle Te Koop: Springstier, Blau we Zetaardappelen, Mangels, goed Stierkalf. J. Poppe, Grijpskerkscheweg Oostkapelle l Te Koop: 1ste nabouw Be velanders, Zetpoters, f2.25 per 100 K.G. A. Moens Nieuw en St. Joosland Zeer lagen prijs Oostkapelle Te Koop Sla- en Bloemkool- planten, Lecerf en d.k.p. Ra- barberbollen, vroege Aardap pelen, 1ste nabouw. Joh. Flipse Koudekerke 1 TUINDERSGLAS Wederom ontvangen een groote partij eenruiters. Bel gisch glas. Uiterst lagen prijs Middelburgsche Verfhandel i W. L. HEIJBÜER Co. N.V. Ondergeteekende bericht dat hij dit voorjaar een Vlas saai mach ine beschikbaar' heeft, waarmede Willem Ge- schiere Az. Biggekerke zal zaaien. Beleefd aanbevelend, W. de Regt, Biggekerke Komt u kijken. \4 Stoelen,2 Armfauteuils met lieer of trijp f 23.—, f 34.—, If 38.f 45.Eiken Dres- Isoirs f 22.50, Eiken Linnen- I kasten f 37,—. Keuken. Ta- I fel en Schuiftafels vanaf f 6.— Salon, Bijzet, Bloemen en Naaimachinetafels. Eigen werk Lagen prijs 1. J. Antheunisse 'Kinderdijk Middelburg Tuinderij J. Kesteloo to. Notaris Loeff Koudekerke Speciaalhuis voor Moeders Luiermand-uitzetten zeer lgoedkoop! Voor uw Baby Ikan U bij ons terecht ook j Hospitaaldoek, Kinderspeel goed, Babyzeep etc. etc. f is en blijft het goed en goed koopste adres voor Uw Ba- bygoed, Uit voorraad leverbaar Let op de vulling der pak jes Tuinzaden. Alles gegarandeerd 1ste kwaliteit Te Koop: 400 bos Qerste- etroo handwerk, 5 mud pui ke blauwe Aardappelen, 100 K.G. bonte Zetaardappelen le soort J. Sinke Serooskerke Te Koop: Vet Kalf, 120K.G. Kenia Gerst. 200 K.G. blau we Zetaardappelen, blanca witte boonen. Alles goedge keurd. Janis Wisse, Meliskerke I H. H. Vlastelers. Onderge teekende beveelt zich aan tot het zaaien van Vlas met de machine. J. Lievense E 20 Westkapelle Te koop gevr.Een kleine Hit moet mak en vertrouwd zijn Brieven onder No. 1830 Sur. Zeeuwsch Nieuwsblad Te Koop: Emmerkachel m. z.g,a. nieuwe Emmer (klein), Bakfiets met openlaadbak en Handkar, 2 goedeTra -sport fietsen. M. P. M ijers Kanaalstraat Souuurg Te Koop: 2 tweejarige Gei ten beiden dr., 20 m. puike blauwe Eetaardappelen kunstmestvrij dus kwaadvrij. P. Wisse Nö. 66 Aagtekerke Electrisehe Waschma-| chines, geschikt voor 127 en 220 volt. Reeds vanaf f 34.bij A. R. JELLEMA te Domburg tfl Te koop: Mahoniekast,Nati onaal Kasregister en Vleesch- snijmachine wegensopheffing G. de Visser, Breestraat 3 bij 't Politiebureau Vlissingen Verschillende soorten Kunst mest, Gladiolenbollen, Dah liaknollen, mooie kleuren, Flieren, Madeliefjes en Vio- lenplanten. Laag in prijs Kanaalstraat 17 Oost Souburg M. H. DEKKER. Elke Don derdag hoek Gortstraat of Breeweg D 189, 't Zand. Appel- en perenboom en 3-4 ja rige f 7—, 2-jarige f 5—, 3-ja- rige Pruimen f 4—, alles per 10. Desgewenscht met certifi caat. Alle soorten bessen per 10 f 1.20. Frambozen, aardbei- planten. Vroege zetaardapp. Verspeende bloemkoolpl. f 4 per 1000. Randpalm f 1.50, Ligustrum f 2 Gladiolen f 0.30 Violen f 1.25, alles per 100. Madelieven en Vergeet-mij- nict. Vaste planten. Struikro zen vanaf 50 ct.—f 1.25 per 10. Stamrozen vanaf 30-75. Klimrozen en treurrozen. Bloemheesters, Rhybes f 0.15 Seringen, Gouden regen, Bal rozen, Jasmijn, Hydraugia, Hortensia's, Coniferen vanaf 25 ct. Beshulst, Rhodonden- drons, Aucuba's, Buscus, Blauwe regen, Bruidsluiers, Clemali's, Bolbegonia's, Ane monen, Renonkels, Montbre- sia's, Lelietjes der dalen, Kei zerskronen, witte, roode tij gerleliën. Versch. soorten kamerplanten, bloemenmest, bloeinenzaad, groentenzaden, per 3 pakjes f 0.25, per 10 75 cent. Bestrijdingsmiddelen, beproefd door de Planten- zieklekundigen dienst. Sulikóll tegen zwammen en scliiüiinels, meeldarm. Arsskoll tegen vretende in secten. Dre. in tegen aard- vlooien. Neo-Morbafin tegen luis. Mooie biggen, loopvarkens. B. v. d. Bosse, Gapinge. Goudgerst v. d. zaai, le nab. S. A. Louws, Serooskerke. Passerdoos, teekenbord, VrtJburgstraat 21, Souburg. Z. g. a. n. annoüebatterij. Wlagenaarstraat 10, Vlissingen. Tuitnelkarn. Joh. Siuionse, B 242, Koudekerke. Speenko: ij hen C Brasser, Koudekerke. Een flinke beklante groente zaak, w g ns verandering. J. Kopp jan A 111, Koudeker ke, Dorp. Sla- en uienplanten, elke hoeveelheid. Bloemkoolplan- ten. J. Kuiper, Boschweg, Vlissingen. Werkschoenen, als nieuw, maat 42. Joh. Jonse, Biggekerke. Bloemkoolplanten. De Visser, Dijkstr. Souburg. Herdershond. S. Wtjkhuijs, Valkenisse. Drachtige voedsters. A 40, Biggekerke. Melkgei. en mangels. A. Maner, Mi Idclburgschestr. 79, Q.-Souburg. Goedé Petroleumlamp P, Goedbloed Gapinge Goedgek. BI. Eigenh. pootgoed P. Arendse Pz., Visoweg 5, Souburg. Sjalotten en bl. Eigenheimers P. Pouwer, Kanaalstraat, Sou burg. Unica Erwten, goedgekeurd lste nabouw cijfers 9-9-10. L. Vos, Grijpskerke Geit 3de dracht. 142 Zoutelande 4 jarig vos werkpaard, Vet Varken. Jac. de Korte, Meliskerke Speenkonijnen. A. de Lange, Koudekerke Zwart gegoten Keukenkachel tje. Geldof, Veersche weg T 263, Middelburg Vet Varken. A 61, Meliskerke Slachtvarken. 106a Aagtekerke Pootuiplanten. Veersche weg T 247 Middelburg Stierkalf ruil Vaarskalf P. Tavenier, Serooskerke Fongers Heerenrijwiel met lamp. Nieuwe Vliss. Wieg E 122 Middelburg Twee mooie drachtige Zeugen Oude Vliss. Wieg V 8 Middelburg 60 K.G. Gele Sajlotten. C Minderhoud D 51, 't Zand Harder Trekhond, 4 jarige A 225 Serooskerke Vette Stier A Vader Koudekerke Kabinet, drachtige jonge Geiten, lste dracht. E 123 Domburg Vet Varken. C Dekker 't Zand D 40 Roode kool en Slaplanten P. Wisse Koudekerke Stierkalf C. de Voogd, Lijdijk Serooskerke Driehoekkachel, Regulateur- klok. Corbeijn, Veersche Wieg Middelburg Stierkalf of ruil Vaarskalf J. de Visser, Biggekerke Vanaf heden, zware Cadz. Biggen. Wlattel Oostkapelle Voer Wieihooi en Paarden- mest. J. Riemens, Boschzicht, Oostkapelle Drachtige Geiten le dracht BÏiek, Stadswegje Middelburg Gitten en Roode Kralen A Slabber, Wlestkapelle Varken 100 K.G. G de Visser Aagtekerke Kinderwagen en Uien. D Hugense, Aagtekerke Blauwe Zetpoters. A. Provoost Jz., Schuitvlo tstr. Domburg Of in ruil: Vierjarige Ponny. C. Schoo- nenboom Domburg Groote partij Kachelblokken E 59 Domburg Huisorgel, Amerikaan Organ A 21 Domburg Z. Bl. Zetaardappelen, 1 jaar verbouwd. C. Geertse, Aagte kerke Vette Stier, vette Stiertjes, Wlerkpaard. Domburg A 17 Partij Muurtegels en partij antieke Tegels Gerestr. 12 Tuindorp Souburg Spinaziezaad. Gekiemde Mitlothiams gek. 12, Rozen- daalsch Klaverzaad 70 ct. per K.G. Lucerne 65 ct. per K.G. J Brand Kerkstr. Domburg Bl. Eigenheimers z. A. Poters Wït VI. Reuzen Voedster KI. Schooneveld Wlelzinge Prima slaplanten. W. Bommel- jé, Westhove, Oostkapelle. Tuin- en landbouwzaden. C. Jobse, Oostkapelle. Knolselderiezaad, goedkoop, A Jobse, Duinweg, Oostkapp. Zinken goot, lang 3.30 M. Brouwerij weg A 128, Qostk. 2 Voer gerstestroo, handgedor- schen. Dieleman, Seroosk. Herdershond, mooi dier. J Dronkers, Serooskerke. Speenkonijnen. Jac. Meijers, Noordweg A 65, Serooskerke, Zoldertrap, 8 mud bonte eet- aardappelen. Abr. Wlattel, A 186, Seroosk. Een stierkalf. J. Riemens Chrz., Oostkapp Broedeieren Wl. L. Vermeerde ■ringsbedrijf 3117. Pitteperk, Serooskerke. Geiten. Molenweg 150, Zoutelande. Vulkachel. Drieling aardappe len. A 112, Koudekerke. Een geit 4de" dracht. F. de Groot, Koudekerke. Vaarskalf. A de Buck, Biggekerke Vaarskalf. A 29 Westkapelle Mooie Biggen, Bergen. J Koole Dz., Fruitberg Mooie Kinderwagen Blauwpoorte, Meliskerke Slaplanten, Bommeljé, Zee duin, Oostkapelle Een z.g.a.n. Spekstanderd 't Zand Breeweg D 200 Geit lste dracht p Janse No. 190 Zoutelande Gelamde Beit, Vet Varken C. Melis,. Serooskerke Zoo goed als nieuwe 3/4 viool pathéfoon met platen. Geers, Nederstr. O 201 Middelburg 700 Kilo lamsumptieaardappe- len. A 199, Koudekerke. Bonte zetaardappelen van best gewas. J. M. Klap, Nieuwland scheweg, Middelburg. 80 K.G. Zelkaschokkers, le nabouw, org., kortmolen, ga reel, gerstestroo. J Huijbregtse, Gapinge. Blauwe zetpoters le nabouw. Geldof, Oostkapelle^ Varkenshok en schuurtje, als nieuw. A Louws, Domburg. Aardbeiplanten in soorten, Bloemkool- sla- en uienplan ten. A. Bommeljé, St. Laurens Drachtige voedsters, ram. Middelburgscheweg C 33, Kou dekerke. Kruiwagen. Lage Wieg E 188 't Zand Vaarsje met schets H. Krijger, Meliskerke Aka bruine Boonen lx ver bouwd. P. Meijer, Zoutelande Vette Stier,. A Simonse, St. Laurens Groepkraag Mangels. Ritthemsche straat 104 Soub. Slachtvarken, Biggen, Stierkalf Brouwerij Domburg Zwarte Schort 15 j., Jongens- rok, Schoenen No. 104 Aagtekerke Geit rek. 16 Maart. Sn. Maljaars, Aagtekerke Slaplanten. „Tuinbouwlust", Aagtekerke Boerejongenshoed, meisjes schoenen. B 21. Koudekerke. Drachtige zeug. Jacs. Wiagenaar, Koudekerke. Kleerkist en hoeren mans kieeren. P. Marijs B 18, Me liskerke. Vicloriakarn. Abrahams-, Sogecrsweg, M'brg. Vroege zetaardappelen. P. de Witte, Koudekerke. 1 Tentwagen met portieren en patentassen, prijs 25 gulden P. Dominicus, Nieuwland. Zeeuwscbe blauwe pootaard- appelen, le nabouw. L Minderhoud, E 13, Wlestka pelle. Zware drachtige zeug. Joh. de Visser, Domburg. Tarwe-, gerste- en witteboon- stroo, tarwekaf en voederbie ten. Jac. Moens, Vrouwep. Geit, a. d. rek. J van Sluijs, Boudewijnsk. In voorraad Land- en tuin- bouwzaden en bloemzaden. P. v. d. Velde, Souburg. In voorraad Wed. P. de Jongh's zaden. Wl. Geschiere, Biggekerke. Land- en tuinbouwzaden van NV. Wed. P. de Jongh. P. Cevaal, Ritthem. (Siteeds voorradig land- en tuinbouwzaden N.V. Wied. P. Jongh. J. de Groot, Grijpskerke. Heerenrijwiel en hangklok. Seissingel R 210, Middelburg. Schoonmaaktrap. B 226, Koudekerke. Drachtige zeug. D. Janse, Oude Vliss.weg, Middelburg. Vleeschblok, kaf, sjalotten, 2 stookplaten, 450 K.G. gerst. A Will em se, Aagtekerke. Jonge bokjes, 15 cent. Wl Duvekot Wz., Vrouwep. Jonge bokjes 15 cent. Jac. Duvekot, Vrouwepolder Melk wijk. Brieven no. 1829. Bur. Zeeuwsch Nieuwsblad. 500 K.G. gerst. J. Francke, Aagtekerke. Rijwielbelastingplaatje. v. d. Manderestr. 26, Vlissingen Twee rijtuiglantaarns. C. Jobse, Biggekerke. 300 400 K.G. Gerst. N. Remijn, Biggekerke Wekelijks boter en eieren. Willem Koppëjan, Koudek. 3 Eterniet golfplaten, Adam Kluijfhout, Koudek. Meisjesfiets. P. Poppe, Bree weg C 63, Koudekerke. 1 Voer gerstestroo. M. Blok, St. Laurens. Handzaaimachinetje. A in 't Anker, Oostkapelle. Anuodeblok. S. Kwekkeboom, A 41, St. Laurens. V o er aar d ap pelen. D 56, Wlestkapelle. Of te huur gevraagd 1 a 2 ge- met bouwland omgexing Zou telande. J. van Keulen, Big gekerke. 1 6-persoons a uto. Telefoon 10, Gebrs. v. d. Heijden. Koudekerke. Wloning. Molen, Veerscheweg Middelburg. Wloning op dorp. H. Botting, Koudekerke. Benedenhuis Ruijterstraat 9. L. F. Dert, Nieuwendijk 31, Vlissingen. Snoeischaren slijpen. A. de Bree, ,A V$<- Sgrooskerke. Gelegen&. "tot spekrooken. D Coppoolse, Serooskerke. Met Mei aank. knecht die melken kan. P. Verhage Mz., Koudek. Dagjongen. M. H. Dekker, 't Zand, Breeweg. Kleine knecht of loopjongen. P. Koppejan, Koudekerke, Westhoek- Met Mei meid-huishoudster uit den boerênstand. J. Vader, Arnem. Voetpad T 113 A, Mid delburg. Met Mei aank. meid P. Aar- noutse, 't Hof Gapinge, Gapinge. Voor Uw Orgel J. A. Roth. Seisdam JL1.,, Middelburg. Aangeboden door Veebank, Melk.ee-crediet. Brieven no. 1831, Bur. Zeeuwsch Nieuwsblad. Vlaamsche Reus ter dekking a 10 cent J. W. Reijnierse, Biggekerke. Vermist 2 kuddeschapen Wl Cevaal, 80, Berglust, Ritlh. MARKTBERICHTEN Middelburg 5-3-'36 Aangevoerd door Walcher- sche boerinnen Boter t 0.72f/« Eieren i 2.75 Eendeieren f 3.00 Poelje f 0.00 Ganseieren f 9.— Aangevoerd door handelaren Boter f 0.72'/a Eieren f 2.75 Eend Eieren f 25.0 Poelje f 2.50 (ianseieren f 9. (omzet-belasting inbegr.)

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1936 | | pagina 3