I I I 1 {NAAIMACHINES I HASSIA ?i Hoest toch niet! UITVOERING] VESTA GELDBELEGGING RUBRIEK VRAAG EN AANBOD A. KERKH0VE Te Koop gevraagd Te Huur Biedt zich aan bevraagd Uiversen Drogisterij Beniest STALHOUDERIJ W. ROOSE der Chr, Muziekvereniging „Luctor Et Emergo" te Zoutelande op 31 Januari P. VAN STEE WESTKAPELLE A. THEUNE ERVEN GABRIËLSE een tweedehands Bureau, WAT IS EEN Fa. W. DE SCHRIJVER NIET DUUR, TOCH GOED MEUBELHANDEL „DE CONCURRENT" I ZEEUWSCH NIEUWSBLAD VAN VRIJDAG 24 JANUARI 1936. No. lUITRDEPEPSl RIJDT PER O-TAX Veilig, vlug, goedkoop. Bel 525, Garage De Onderneming Paul Krugsrstr. 8 Vlissingen te Middelburg, vraagt be leefd aan de families om zelf hun Trouwrijtuigen te komen bestellen. De billijkste prij zen. Voor de coupé staan 2 Vosse Paarden. I Biedt zich aan voor hetom-| enten van Vruchtboomen. Enthout der nieuwste varië teiten voorradig. Iz. Janse Az. Oude Veersche Weg T 214 Middelburg 8 Mevrouw OASIGNET Boulevard Evertsen 24 Vliss. Vraagt tegen 1 Maart of vroe ger een flinke Dagdienstbo de, zich aanmelden liefst 's avonds tusschen 7 en 8 uur. Aagtekerke. D.V. 30 Januari hoopt voor de S.G-P. in het lokaal op te treden Burg. D. Kodde. Onderwerp: Werkloosheidsbesluit 1917" Aanvang 7 uur. Toegang vrij Het Bestuur 8 I Te koop aangeboden: Een mooi Orgel. Prijs f 125.— Adres: GEER. van DAMME Lange Noordstraat L 187 Middelburg H. H. Landbouwers! Aange boden Lijnzaad Concurrent k f 14.— per 70 K.G. Gek. m. c, 10-9 W. Sinke B 38 Serooskerke 's Avonds 7.15 uur. Entree f 0.50 HET BESTUUR WGroote partij Kistjes zeer geschikt voor Aardappelkist jes bij gedeelten of partij. Scherminkelstr.32 Vlissingen Dames: Koopt Uw Kinder-1 kleeding en Babyuitzet bij Mej. POPPE, Gravenstraat 313 Middelburg Steeds groote keuze. Zie de Etalage Te Koop: Amerikaansch ei kenhout Huisorgel in goeden staat met Muziekboeken en Orgelstoel. Dijkstraat 5 Souburg Te Koop: z.g.a.n, Mahonie houten Uittrektafel en Keu kentafel en Emmerkachel. Verk. Quakkelaarstraat 199 Vlissingen. sTe Koop: 2 Flinke Keuken- f stoelen en rieten handkoffer Adres 1 Bur. Zeeuwsch Nieuwsblad Te Koop: 2 eiken fauteuils en 4 stoelen (leer) en buffet, als nieuw. Dijkstr. 23 (Winkel) Souburg [Veel beter Veel mooier Veel goedkooper Dan elke andere Uitsluitend verkrijgbaar bij Ihetvan oudsbekende adres 1 N. P. DEKKER Qiststraat Middelburg Te Koop of in ruil1 zware vierwielige platte Wagen op luchtbanden, Utrechtsch Wa gen met portieren, 1 Touring- auto, 1 Rolsleeper, 1 IJswa- gen met toebehooren, 2 drie- wiel Bakfietsen, groote en kleine Wielen met Assen en veeren, Auto en Motorwie- len met Assen, 1 Accu 6 volt Auto Lantaarns, Richtingaan wijzers en verschillende Au to en Motor onderdeelen en® Keukenfornuizen. J. C. Bouwens, Mr. Smid Wagenaarstraat Middelburg Dik vet Spek 50 ct, per Kilo Mager Spek 80 ct. per Kilo Varkensgehakt 60 ct. per Kilo Mooie Bladreuzel 70 cent per Kilo Doorregelde Runderlappen 35 cent per pond B Noordstraat 68 Vlissingen I TE KOOP: Trekhond met Leurwagen Adres: f Hofplein E 238 Middelburg g Te koop: Een slot met Git ten Kralen, Strikken, 2 paar Knopspelden, 2 zwarte Schor ten en Rokken (nieuw). Burchstraat 39 Oost Souburg Melkveehouders weet U datl Delfia Grondnotenschilfers, door hun hoog peroentago vertoerbaar eiwit, het goed-| koopste krachtvoer zijn voor Uw Koeien, neemt daarom een proef en U blijft gebrui ker, Wij hebben ook voor radig Liksteenen voor Koei en. Lage prijzen. Aanbevelend, I Klokken, Horloges, Wekkers barometers enz. Ruime sor teering nieuwste modellen te gen zeer lage prijzen. J. Hengst in Uurwerken Westkapelle Naaimachines vanaf f 50.— Verschillende soorten in voor- f raad, allen onder garantie, - J. HENGST Westkapelle Draineerbuizen f 27,— per 11000, kunnen geleverd wor- Jden van alle fabrieken.Tulpst. ï45, Circulatiebuizen 40. Al- jleen eerste kwaliteit. Zijn ze [dat niet, dan niet te betalen Vraagt prijzen Betonbuizen f beneden alle concurrentie. F. Geldof A 2, Telefoon 3 Serooskerke (W) Te koop: Keniagerst 9-9-9. Elanca witte Boonen met 9- 9-10 alles goedgekeurd. J. Wisse Meliskerke Voorradig eiken Dressoirs in prijzen van f 13.—, f 15.- f 16.50 en hoger. Spikmat-I stoelen vanaf f 2,50. Huis-| kamerstoelen, Fantasiefau-I teuils, Spiegels, Theemeube-I len Het beste adres engroottei keuze Dressoirlopers 65 ct. I Schoorsteenranden, Kapstok-1 kleden, Komt U eens kijken j Precies o h. Postkantoor Middelburg Te koop een nieuw Woon-j huis te Souburg aan de Oude Vlissingsche wegl BevragenA, C. HAECK Abeele Souburg Tevens te koop gevraagd: ITe pachten gevraagd: Drie a vier gemeten Weiland voor jong Vee met goed drink water. Br. onder No. 1816 Bur. Zeeuwsch Nieuwsblad Turfstrooisel verwacht. Be stellingen op te geven vóór of op 30 Januari a.s. Landbouwvereeniging Oost en West Souburg Secretaris W. Louwerse ITe Koop: Groot stuk Bouw grond geschikt voor twee Woonhuizen k f 2.25 p. M2. Omtrek Noordweg. Brieven No. 1815 8 Bur. Zeeuwsch Nieuwsblad Vraagt dat de Seisstraat Middelburg Span beste vertrouwde vos- bles werkpaarden. K. Goppoolse Pzn., Seroosk. Mooie mah. en geschilderde kasten. A 78, Westkapelle. Spruitkool en mest. Brigdamme B 148. Bedden, ledikanten, keukenta fels, kachels, mooie mahonie kast. D 56, \\lestkapelle. Bigo zaaigerst, 1ste van origi- neele. S. Verhage, Aagtek. 25 Voer stalmest, ook hij, gedeelten. C. Wtestdorp, Oude Vlissingscheweg, Miridelnurg. Groote hoekkast. Ritthem no. 140. Tarwestroo en zwartstroo. W. Wouterse, Ritthem. Emmerkachel met plaat. Marnixplein 24, Souburg. Mooie slaplanten. J Louwerse, Vrouwepolder- scheweg, Serooskerke. Enkele W L. poeljen m. haan. P. J. Arendse, Souburg. Gerstestroo, zwarlstroo, (handwerk). Jacs. Huijssoon, Seroosk. 100 Bos erwtenstroo, 10u hos zwartstroo (handwerk). B. Ja- kobsen, Serooskerke. Gelezen platte boonen voor de zaai. Jacs. Louwerse Wz., Oostkapelscheweg, Seroosk. ÖUÜ K.G. paardenboonen (Gro ningers). Polderman, Serooskerke. Ouderwetsche kastkiok en tafel. A. Janse, Smidsweg, Serooskerke. 400 Bos gerstestroo, 1 cenl per hos, handwerk. L. de Lignie, Grijpskerke. Kleine meisjesfiets. Adres Agent v. d. blad te Oostkapelle. Zelka schokkers en palen. J. v. d. Meule, Oostkapelle. Musterdstoel met ketting. J. Francois, Oostkapelle. Eiken b ikboogkabinet. W Minderhoiid, Wes.ka; elle. 1JU0 K.G. paardenboonen, ook gedeeltelijk. Job Dekker, Biggekerke. Kortmolen, handkracht, drie hoekkachel, groote stalpomp, keukentafel. Smederij Meliskerke. zijn onze prima eiken '"Linnenkasten, Dres-I soirs en andere meu-fl beien. In ruime oollec- tie en van soliede af-f werking naar denieuw- ste dessins verkrijg-] baar bij Vliss. str K 69, Middelburg Erwtenstroo, koolrapen, po ters, mangels. Abr. Abraham se, Koudek. Slaplanten. I. den Hollander, B 32, Oostkapelle. 2 Vaarsjes, 18 mnd. J. Won- dergem, Rijkebuurtweg, Se rooskerke. Mooi Mansholt witte zomer- tarwe. J. de Witte, Zoutelande Stierkalf. P. Riemens, Grijpskerke. Koe, bij de rekening. Joost Boogerd, Meliskerke. Vaars je met schets. S. Matthijssen, Hoogelande. Een voer tarwestroo, hand werk. A. Dekker, Aagtekerke. Mooi vaarskalf. J Meijers, Biggekerke. Vette vaars, stierkalf J. Caljé, Biggekerke. 2 Loopvarkens, 2 trekhonden. M. Cal jouw, Grijpskerke. Speenkonijnen, Lotharinger, ram. Joh. Gideonse, St. Lau rens. Kalfvaars, aan de rek_ A. Francke, Serooskerke. Of ruil mooie weivaarzen, 1 tot 2 jaar oud. J. de Nood, Grijpskerke. Voer tarwestroo, handgedor- schen. J. Janse, Biggekerke. Mooi vaarskalf. G. Koppejan Tol, Zoutelande. Drachtige zeug, twee loop varkens (zeugen)) Sturm, Kruisweg, Veere. Mooi Malthezer hondje. Montfoort, Kanaalstraat, Souh Handgedorschen tarwestroo, 1 cent per bos. L. van Sluijs, Biggekerke. 7 K.G. Prins Hendrik peu len. Mini. de Voogd Wzn., Oostkapelle Prachtige voedsterkonijnen. Brigdamme B 151. Houten varkenshok. P. Wisse Dorp, Meliskerke. 2 Vette vaarzen. C. de Visser, Boudewijnskerke Uienzaad, varkenshok. Broeke, Noordweg B 9, St. Laurens. Stierkalf J. Dekker, Ter But- tinge B 25. Prima landhouwzaden. J. Va der, Wieeginrichting, Oost- kerkplein. Goedgek. groote platte boonen Adri, gelezen 10 ct. P. Langebeke, Gapinge. Walchersche punt sa\oyezaad L. van Keulen, Middelburg- scheweg C 19, Koudekerke. Een varken, ongev. 2000 pond. J Besuijen, Koudekerke. Zaai piattenoonen. 112, Zoutelande. Vraagt prijs goedgekeurd zaaigraan en pootaardappelen. Wilhelminapolder. L. v. Eenennaam, Ritthem. Geregistreerde stier, 1 jaar. J Huijbregtse, Gapinge. Mooie biggen. A. dc Voogd,' Biggekerke. Bruine en pJattehoonstroo. W'. Cijvat, Biggekerke. Zware Deensche biggen. P. Dekker Hz., 't Zand D 113 ZelkasChokkers. M. Louwerse, Serooskerke. Kaplaarzen, 11 jaar, mantel, 9 jaar. West-Souburg 21. Draeiiilge beiten. Gebrs. Verhage, Aagtekerke. 2 Jonge vare koeien. J Gorbijn, Veerscheweg. 4 Beiten (2 lammeren). J Vader, Arnem. Voetpad, T 113a, Middelburg. li/2-Jarige vaarzen. P. Schout Gz., Biggekerke. Autovijzel. A. Theune, West kapelle. Vleeschhlokken. J Moens, Wlestkapelle. Vette schol, varken. Jacob Vos, Westhoek, Kou dekerke. As met wielen. C. den Hollander, Meliskerke. Platte boonen, Bigogerst. J. Koole üz., Fr uitberg. Jonge Deensche lokzeug, ger stestroo. G. de Visser, Dorps straat, Oostkapelle. JOU bos gerstestroo, handwerk Wed. M. Wielemaker, Kou dekerke, Molenweg B 330. Gelezen platte boonen. J. de Witte Az., Koudekerke. Wielen en patentassen. P. de Kam, Tuinbouwlust, Oostka pelle^ Akaboonen. Wed. Brasser, Koudekerke. Drachtige zeugen, fokzeugen en loopvarkens. J v. Beveren, Domburg 60 K.G. zaaierwten, Wonder van Amerika. B 95, Biggek. 7000 K G. boonen vroegbloeiers J van Sluijs, Biggekerke. Keukenkachel. J. J. du Bois, Biggekerke. Twee geiten, keur uit. P Franke, Biggekerke. Wtitte kool. Z Roelse, Biggekerke. 780 K.G. platte boonen. J. Melis Jz., 126, Zoutelande Jonge drachtige geit. Johs. WSjkhuijs, Aagtekerke. Mooi vaarskalf. M. Moens, Oostkapelle. Slachtvarken. A Minderho ud, Aagtekerke. Zaaipaardenboonen, lang stroo beuken boomstam. ,,'t Groentje", Domburg. Gerstestroo. Provoost, Hee- renstraat, Domburg. 100 2-jarige zwartehessenstrui- ken. C. de Voogd, Molenweg, Serooskerke. Uien. P. Wisse, Schroeweg, Middelburg. 330 Bos gerstestroo. C. Vader, Domburg. 50 k 60 kippen, broed '35. J acobahoeve, Oostkapelle. Witte boonen (le nabouw) J Melse, Aagtekerke. Appels, peren, brandhout. J. de Visser, Hazenberg, Dom burg. Mooi stierkalf. J Polderman, Biggekeftke. Koe, rek. Februari of ruil voor vare. Hugo Brasser, Koudekerke. Bouwdoos voor het vervaardi gen van een model Hr. Ms. Kruiser „De Rutijer". Verk. Quakkelaarstraat 144, Vlissingen. Goed stierkalf. L. Meijers, Gapinge. Vet kalf. L. Vos, Zoutelande. Bevelanders, le nabouw. K. Zachariasse, Biggekerke. Prima eerstelingen. S van Soelen, Gr. Abeele 117 Stierkalf. Westkapelle B 3, le Nabouw goedgekeurde Aka bruine boonen. Dieleman, Kruisweg, Veere. Vet kalf. Speenkonijnen. Jac. de Visser, Aagtekerke. Melkkoe. A. Vader, 't Zand La ge weg E 108. Blauwe Eigenheimer zet- aardappelen en Frambozen- stekken, 2x vruchtgevend. P. Reijnierse, Koudekerke. Eiken spoorbiels. Adrjaanse, Sleperssingel Q 314 Zetaardappelen, le nabouw van zuiver gewas. Jac. Kop pejan, Langedamstraat, Zoutel Holl. Herder (reu) Lange Zelke 8, Vlissingen. Philips luidspreker Geldof, Veerscheweg, 263, Middelburg. Vet kalf. K. Louwerse, Ritthem. Krullen, strikken, zwarte schort, z.g.a.n. M. Kleinepier, Oude Vliss.weg E 235, Middelburg. Paar Jongensschoenen, leef tijd 12 k 13 jaar. I. Onderdijk, Zanddijk. Beste stierkalveren. Noordheek, Souburg. Voorjaars zaaigranen Bath- polder. Wl Sinke, Serooskerke B 38. lianugeuorschen tarwestroo. D. Kasse Dz., Veere. Bevelander zetpoters. J. Looyse Jr., Gapinge. Jonge kor, pas gekalfd, keur uit 2. J. de Hamer, Arnem uiden. Erwtenstroo. Geschiere, Poppendamme. Paardenboonen. D Coppeoise, Grijpskerke. Of te huur leurkar en trek hond. J. Lcijnse, Nieuw Mid- delb urg. Mooie blauwe drielingen. J Leijnse, Vlissingschestraat, Middelburg. Kinderbox Adriaanse, Sle- perssingel Q 314. lï Va-Jarige zwartbonte fok- stier. L. Cijsouw, Wtestkapp. Moderne kinderwagen. B 106, Wtestkapelle. Melk-meetemmer. F. Harpe, Koudekerke. Sterke damesfiets. J Minderho ud Chrz., Domb. Psalmen Worp. Spoorstraat 44, Souburg. Een rijwielplaatje. J. Maranus, E 147, Domburg. 6-persouns A'uto, Telefoon 10, Gehrs. v. d. Heijden. Koudekerke. Burgerwoning met tuin. No. 32, Ritthemschestraat, Sou burg. Adres M. Kwekkeboom, Ritthem. Achterwoning Wiest-Souburg. Ivraamer, Noordweg B 194, St. Laurens. Of te koop: Wbning Veerscheweg. Te 'bevragen Nieuwe Vlissing scheweg 267, Souburg. Gelegenh. ia \oor spekrooken D Goppoolse, Serooskerke. Scheermessen slijpen. A de Bree, A 126, Seroosk. r Met Mei een kneent, genegen met paarden om te gaan. P. Koole, Souburg. Met Mei knecht. K. Poppe, Oostkapelle. Knecht of aankomende. C. Zachariasse Kz., Biggek. Met Maart inwonende knecht of aankomende. P. Dekker, Kruitmolen, Arnem uiden. Wegens huwelijk met Maart of Mei handknecht. J Breel, Ritthem. Melkkoe voor ue kost. Zuidhoek, Souburg. Dagjongen. M. II. Dekker, Breeweg, 't Zand. Goede Hki. Vl. reuzen ram ter dekking. J. de Visser, Rjtlhems histr. 108, Souburg. ,Ram ter dekking. G. in 't An ker, Oostkapelle. Gevonden avonddoekje en ram ter dekking* M. Riemens, Meiiskerke. Lotharingerrain ter dekking. J. de Visser, Rittiiem. In ruil tweepersoons tegen een uitneembaar één^ ersoons ledikant. Koudek.weg \Uest 21, Vliss. Ram ter dekking W. VI. reus. Evertsenstr. 31, Vliss. Dekram Vlaamsche reus, 13 pond. Groote Abeele 301. MAKKlDEKlUTlLn Middelburg 23-l-'36 Aangevoerd door Walcher- sche boerinnen Grasboter f 0.72'/i Lieren j 3.50 Eendeieren f 4.00 Poelje f 3.00 Kalkoeneieren f 0. Aangevoerd door handelaren Uoter t 0.72l/i Eieren f 3.50 Eend Eieren f 3.50 Poelje f 3.00 (omzet-belasting inbegr. Teersiroop 50 Vick's Hoestbonbons 35 Abdijsiroop 75 LJosthonig met Venkel 30 en vele andere preparaten Apotheker-Assistent naast jamin Vlissingen

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1936 | | pagina 3