Voor onze Vrouwen. 2. De tien meest bekende personen op Walcheren zijn; Naam te te te 10. te Deze oplossing wordt ingezonden door: Straat Woonplaats Verzoeke alle namen in drukletters te schrijven. Hierlangs afknippen. Wie zijn de tien meest bekende bewoners van Walcheren Weet U het antwoord, waarde lezer Verdient Uw Sinterklaasgeschenk. T5W4 T 5835 T 5836 T 5837 VRAAG EN AANBOD RUBRIEK Te Koop ZEEUWSCH NIEUWSBLAD VAN VRIJDAG 22 NOVEMBER 1935. No. '48. 1. 3. 4. 5. 6. 7. M 8 M 9'te - toegestane half uur om. Dan kwam de derde ploeg, die voor den ingang van het gebouw door een legertje politieagenten netjes in dei rij werd gehouden, aan de beurt. En mr. Dickson streek in gedachten met een lief kozend gebaar over de rekening van de „in stelling', die groeide als kool tegen mini mumprijs. T 5834. Moderne middagjapon uit tweeërlei stof. Ben. 2 M. effen van 1.30 c.M. en plm. 80 c.M. bewerkte stof van plm. 100 c.M. breed. De pas is in punten geknipt aan de voor zijde, heeft aan den rog slechts één punt. In gelijke lijn zijn blouse en rok met elkan der verbonden. Langs den hals is de ruimte eenige malen ingenaaid. Tweebaansrok met volant. Drie-kwart lange mouwen, welke in gezet worden. Knippatronen kan men aan onze bureaux bestellen in de maten 46 en 50, onder No. T 5834. Kosten f 0.60. T 5835. Vlotte japon van effen en gestreept ma teriaal. Ben. stof plm. 2.50 M. van 1.30 c.M. en 80 c.M. van 1 'M. breed voor de gar neering. Het model kan zeer goed dienen voor een japon, die te nauw geworden is of ook om een bestaande mantel in een warme huisjapon te veranderen. In dit laatste geval staat fantasie fluweel ook heel goed. De mouwen zijn ruim en hebben .een gladde ondermouw. Hooge kraag met platte strik. Knippatronen kan men aan onze bureaux bestellen in de maten 44 en 48, onder No. T 5835. Kosten f 0.60. T 5836. Japon voor jonge dames. Ben. stof 2 M. geruite en 1.50 M. effen van plm. 1 M. breed. De hoog gesloten jumperbloiue heelt een schootje, dat onder de ceintuur, wordt aangezet. Om den hals is een doekje gedra gen, dat op den r g in een knoop gelegd wordt. Gladde mouwen met manchet. De rok is glad en sluit aan de voorzijde met drukknoopen. valt verder open; heeft ver der een diepen onderslag en is uit één stuk geknipt., Aan de ac hterzijde komen en kele heupnaadjes. Ook dit model is zeer geschikt om van een bestaande japon ge maakt te worden met bijwerken van effen stof b.v. Knippatronen kan men aan onze bureaux bestellen in de maten 42 en 46 onder No. T 5836. Kosten f 0.60. T 5839. Japon met aangeknipte mouwen. Ben. stof 2.70 M. gladde stof 1.30 M. breed en 75 c.M. gestreept materiaal. Zeer geschikt model om een bestaande japon te moderni- seeren; waarvoor ook gewerkt fluweel ge bruikt kan worden. De aangeknipte mouwen geven een aardig effect. Een plooien groep welke in de voorbaan gezet wordt geeft meer bewegingsvrijheid. Knippatronen kan men aan onze bureaux bestellen in de maten 42 en 46 onder No, T 5839. Kosten f 0.60. De derde en laatste groep candidaten zal achter de tafeltjes en nam de formulieren op, waarop met vette letters de vraag gesteld was, die men moest beantwoorden. Fijntjes glimlachend zag de hoofddirecteur voor de derde maal tientallen wenkbrauwparen om hoog gaan, handen vertwijfelend in haarbos sen graaien en penhouders mishandelen. liet was 'n mooie vondst geweest, die vraag. Die ééne, dood-eenvoudige, nuchtere vraag. Er was geen beter middel te bedenken geweest om vast te stellen of de sollicitanten volde den aan de allervoornaamste eisch: uitste kend op de hoogte met Walcheren en zijn bevolking. Outsiders kon hij niet gebruiken. En de vraag de prachtige VRAAG zou voor den hoofddirecteur de outsiders er even secuur uitwippen als Moskou een zelf standig partijgenoot. Als het geoorloofd is te spreken van gees telijke transpiratie dan was dien middag in de groote zaal menig druppeltje gevalle^ Zeker is, dat in die zaal veler hoop in te leurstelling transformeerde en menig luchti kasteel in puin stortte. Want de vraag de martelende VRAAG was velen te machtig. Doch niet allen. Er waren er, die het ank woord wisten. Er waren er zelfs velen die liet juiste antwoord wisten en die in aanmer king kwamen voor den prachtigen prijs ia dezen wedstrijd. En enkele zeer geiuiiKigo uitverkorenen je hebt van die menseden schreven binnen een paar minuten feil loos raak het antwoord op de vraag: Men ziet, de hoofddirecteur had het zijn klantjes niet al te gemakkelijk gemaakt. Aaq te geven, wie de tien meest bekende Walche- naren zijn, in volgorde van hun bekendheid, kijk, dat is nog niet zoo makkelijk als hel lijkt. Kunt U ons vertellen, wie na de heeren Jhr. Mr. Quarles van Ufford, Commissaris derKo ningin, Mr. P. Dielemna, Voorz. Z.L. M. en de Edeiachtb. Heeren C. A. v. Woel- deren en M. Fernhout de 10 moest bekende personen op Walcheren zijn. Dus niet geboren Walchenaren die elders in ons land of in het buitenland wonen, ook geen figuren uit de geschiedenis, maar in ons midden levende eiland genoten. Zij be hoeven niet op het eiland geboren te zijn, Tien menschen, onverschillig van welken rang of stand, die onder de Walchersche bevolking de meeste bekendheid hebbetn ver worven en die vandaag in ons midden leven, KUNT U ONS DIE TIEN PERSONEN NOEMEN IN DE VOLGORDE VAN HUN BEKENDHEID? No. 1 de meest bekende^ No. 2 de meest bekende na No. 1, enz.j Schrijf die namen op het invulbiljet in druk letters en stuur ons dat voor of uiterlijk op Maandag 2 Dec. toe. Gij kunt daarmee een der koopbons, wel ke bij onze adverteerders moeten worden besteed of een der andere prijzen (zie de lijst in dit nummer) winnen. Alleen abonné's op Zeeuwsch Nieuwsblad kunnen aan deze prijsvraag deel nemen. De beslissing van onze Direc tie bij de toe wijzing der prijzen is bindend. De oplossing wordt gepubliceerd in ons nummer van Vrijdag .vember a.s. Wij wekken gaarne ieder op, aan deze prijsvraag deel te nemen. Waagt een kans en Dour tlcu namen op cou lijstje te schrijven kan men tien gulden verdienen, dat is EEN bULDjL-N PER NAAM. Beantwoordt de vraag WIE ZIJN DE TIEN MEEST BEKENDE WALCHENAREN zendt- tijdig uw oplossing in en kiest alvast uit de advertenties uw Sinterklaasgeschenk. Veel succes! Zie elders in dit blad de vele prijz&u die H. H. Adverteerders voor dit doel beschik baar hebben gesteld. J Zendt Uw oplossingen aan onze bu reaux Vlissingen, Noordstraat 44, Mid delburg, Noordstraat 34 of op de dorpen aan onze agenten vóór of op uiterlijk Maandag 2 December a.s. De uitslag wordt zoo mogelijk bekend gemaakt in ons blad van Vrijdag 6 Dec.# voor dien datum ontvangen de geluk kigen bericht van hun succes. Op de enveloppe vermelden „St. Nicolaas-Prijsvraag". Vosbies men iep aard, oud 8 jaar en vare koe, 2e kalf, A de Visser, Duinhelm, Oostkapelle Vaars Rail I. Verhage, Kou- delierkc, Westhoek 800 K G. platte boonen. P Vlieger, Biggekerke. o no 2 Jongensjassen, leeit 12 jaar, A de Lange, Koudekerke. 2 Stierkalveren, 5 mud. P. \Yi;se, Mariekerke. Eenden, poeljes, kaf. Si;non Janse, Nieuwland. 5U0 Sav oyekoolen. S. de Pachter, Serooskerke. AftandsTi pa: r.l, stierkalf of ruil vaarskalf. A Maijaurs, Aagtekerke. Twee mo i- Cadzandsche fokzeugjes en biggen, C. Schoonenboom, Domburg, OOSTKAPELLE. Voor Visite- en Ondertrouwkaarten M. de Rijke. Moderne kinderwagen f 8.-< Koudenhoek 4, Vpssingea. Kapvaars, rek. 26 Nov. P. Lampert Jz., Biggekerke Melkbus, 40 Liter. Koudekerke A 124. Kapvaars op rek. J. Koene, Mel'skerke. Rietperen. Joost Boogaard, Mel'skerke. Chrysanten, moerplanten. De Visser, Dijkstraat, Souburg Vaarskap', ruil \oor stierkalf. P. Louws, Aagtekerke. Kapvaars rek. 27 Nov. Js. Lam perl, B'ggekerkc. Vet kap. A C. Melis, Gapingc. 10 Mud poters. J. Wisse* St. Laurens. tfgp BUTTINGE. i Voor Visite- en Ondertrouwkaar'.etï 'Boone, Smederij.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1935 | | pagina 2