F. GELDOF B Tb Koop gevraagd Biedt zich aan Te Huur gevraagd Gevraagd Diversen Radio Distributie, Serooskerke Wenschtu goedkoops Meubelen f MELKERS CURSUSSEN MOEDER CURSUS AAGTEKERKE Landbouwklultkalkl Gabluschts Landbouwkalkaltljdj direct uit voorraad, I voer Mangels, Puike aardap pels, Poters en Kriel. VERLOVINGSRINGEN - L. MINDERHOUD, Westkapelle Oenneboom Veemiddel Haard of Haardkachel l Haard, Haardkachel of Fornuis, i L. HERMES Bon voor Gratis Volume Regelaar. ZEEUWSCH NIEUWSBLAD VAN VRIJDA? 1 NOVEMBER i#35. No "43, IUITRDEPEP5I Wij hebben ruimekeuzeals Eiken Kasten, Stoelen, Ta-i fels, Spiegels, Dressoirs,! Kapstokken, Ledikanten, Waschtafels, Nachtkasten Vloerzeil, Loopers, Tafel, Kapstok en Divankleeden enz. enz. A. KERKHOVE Vlissingsche str. Middelburg® (N.B.) Let op het juiste a- dres tegenover Firma Maljers Ondergeteekende beveelt zich beleefd aan voor Timmer- V en Metselwerk. J. Wattel, Hofplein Middelb. Te Koop: Keurig notenhou ten Huisorgel (mooie klank) met bank. Billijken prijs. Glacisstraat 77 Vlissingen GevraagdEen Groenendae-w Ier, 9 a 12 mnd, oud (reu), w Electr. Schoenmakerij, Dijkstraat 35 Vlissingen Aangifte voor nieuwe leer- jlingen voor bovenstaande cur- I sussen kunnen geschieden Ivoor 20 December a.s, bij: ja. Zuivelconsulentschap Oost- J Indisch Huis Middelburg, jb. de Secr. der Walchersche Melkfederatie Poelendale Sin- (fel. I c, de Secr. der plaatselijke landbouwvereenigingen M. Kleinepier 't Zand bij Middelburg De Rijkszuivelconsulent. «Verzend Uw aardappelen naar Rotterdam per Vracht- autodienst „De Zilvermeeuw" Bestelhuis Hekkebus Groenewoud 34 Vlissingen Uiterste prijs gevraagd voor] wekelijksche afname van 50 mud prima Zeeuwsche blau we. Franco Vlissingen. Brieven No. 1798. Bur. Zeeuwsch Nieuwsblad ITer Overname: 1 Salonlamp Jvan 14.50 voor f6.—(nieuw) 13 Luidsprekers gebruikt Phi lips f 8.-, f 6f 3.50. 1 Radio-toestel N.S.F. zeer goed I voor f 55,— geplaatst. 1 Zeil- wrijver (electr. 220 Volt) van f 125 voor f 65.—. Rozenstr. W 227 Middelburg Koopt bij onze adverteerders Veldslede en éénpaardsploeg G Jobse, Biggekerke. Kinderwagen. A 91, Biggekerke. Stool- en handperen. Z. Roelse, Biggekerke. Mangels, Groenkraag. J. de Hondt, Biggekerke. Een lampekap. Bur. Zeeuwsch Nieuwsblad. Mangels en kookerwten. C. Joziasse, Jr Koudekerke. Vet Varken 't Hof Hooge- lande Grijpskerke 150 bos Zwartstroo B -33, Buttinge. Koebak met of zonder zink, 3 M. lang tien Poeljen. J. Corbijn, Veerscheweg T 265, M id delburg Peeko ppen, Aardbeiplan ten, Maoam Jecunda's A. Popp'e, Meliskerke Een nieuw Vloerkleed, Ei- kentalel, en Kofferpathefoon met 50 platen. Varkengin arkt K 41 Miidelb. Stierkalf. W. Kluijfhout Jz- Dishoek, Koudekerke Vosmerrie veulen en Slacht- varken. Brouwerij Domburg Kalfvaars rek. 2 Nov. Klein rendijke Zoutelande 500 K.G. poters. Jt Blok, St. Laurens. Deelname voor iedere vrouw boven 18 jaar. Aangifte spoedig bij dhr. J. Birza l Bladreuzel 80 cent per Kilo Vet Spek 70 cent per Kilo I Mager Spek 80 cent per Kilo IDoorregelde Runderlappen 70 cent per Kilo Gemalen Rundvet 50 cent per Kilo Hedenavond versche Lever- worst 20 cent per pond. P. v. STEE Noordstraat 68 Vlissingen In lossing eerste helft van November| Bestel direct het zijn de| laatste wagons. Vraagt prijs Draineerbuizen A 2, Tel. 3, Serooskerke W, Te Koop: Plat, Melk en [Groentenwagentje, ook op 'luchtbanden, Landbouwwa- gens op luchtbanden, Rolslee, Zeventands Cultivator, Ploe gen in keur, Wielen met As sen en luchtbanden voor Wa- ;enbouw, bandenmaten 34x7, 12x6 enz. I. J. Schieman, Elec, Smederij Teerpakhui- zenstraat P 24 Middelburg Gevraagd: Met Mei Hand knecht, te koop Bigogerst gekeurd met de cijfers 9-9-10 J. A. Vos, Gapinge I ÏTe Koop: Zwarte Winter mantel met grijze Bontkraag maat 46 f 10.—. 3 pits Petro- leumtoestel, tegen aanneme- lijk bod. Oprit 31, le Etage Vlissingen Bouwkas Rohyp Amsterdam uitkeering rentelooze onop zegbare Hypotheken, Minis terieel goedgekeurd. Vertegenwoordiger J. Krijger, St. Laurens I i Brevet Serooskerke Ruime keuze in Linnenkasten f 37.—, Theemeubels f 8.50, Spiegels f 6.—, Kapstok met Kleed f 6.—, Eiken Ligstoel met Kussens f 7.25. Electr. Meubelmakerij J. J. Antheunisse Kinderdijk Middelburg I zijn het goedkoopst bij: Een mooi Orgel aangeboden Prijs f 75.— met garantie. Firma Gebrs. van Damme Orgel en Pianohandel Lange Noordstraat L 187 Middelburg I Verkrijgbaar bij A. Simpelaar, Koudekerke I Kijkt bij aanschaffing van een Iniet alleen naar het model, fwant het model verwarmt Uw kamer niet. [De laagste Kolenrekening ver krijgt U bij aanschaffing van een uit het magazijn van 'Hoek Kanaalstraat Souburg Het voordeeligst adres. LAAT U NIET BEPRATEN Koop Uw Naaimachine rechtstreeks bij het van ouds bekend adres DEKKER Giststraat Middelburg Dan koopt U de beste machine aan de laagsten prijs. Hoofdvertegenwoordiger der beroemde „Vesta" en „Ideal" ma chines. Reparatie-inrichting voor alle merken. VOOR UW ORGEL REPAREEREN, SCHOONMAKEN EN STEMMEN IS HET OUDE ADRES: FIRMA GEBR. VAN DAMME Orgel- en Pianohandel 0 Vlissingen, Paul Krugerstr. 16 Middelburg, L, Noordstr.L 187 800 KG. Kriel. J. Koole, St. Laurens. Vaarskalf. Johs. Pleijte Mariekerke Poeljen. A. Buijs, V 36 Schroeweg Middelburg Kachel merk Krug. en Vee renwagen. J. Renierse Pz., Koudekerke 2 Slachtvarkens J Minderhoud Chrz., Domb. le nabouw blauwe Zetpoters J Brand Domburg Uien. IX Hugense, Aagtekerke Jonge Hennen aan en tegen de leg. Duitsche Herder. Rottier Boschweg Vlissingen 2 Bascules. S. v. Eenenaam Korte Noordstraat L 74, Middelburg Gebruikte Keukenfornuizen en Vulkachels. Hermes Kanaalstr. Souburg 18 Poeljes tegen de leg, 50 Eenjarige Kippen. Segeersweg V 85, MiJdelburg Konijnenhokken. Alewijnse Noord weg S 2J6, Middelb urg Eiken Boogkabinet Midavaine, Nw. Oostersche straat 86, Middelburg 2 Kalfvaarzen rek. Nov. drachtig van Vereen: Stier Hof, Gapinge. Een kalfvaars op rek. A 54, Westkapelle, Wijnpeën. A 61, Meliskerke Vaarskalf. A. de Witte, Dishoek Koudekerke Stierkalf. J, Wisse, Welzinge. Blauwe zeta r 'appelen le na bouw 3 ct. de K.G. Houtenburg Zoutelande Circa 200 platte blauwe Kruispannen. Schroeweg V 41 Middelburg Puike Z. Bl. Zetpoters a 2 cent per K.G. J. de Nood, Noord weg R 9a Middelburg Geeselstoel met plaat, platte boonen. Abr. Dingemanse Koudekerke Heerenrijwiel Gazelle Bagijnhof E 149, Middelburg Groen Vulkaeheltje en Ga- reelen in alle maten. P. Janse, Beziusslraat Soub. Poeljes, Eenden, Mangels. Simon Janse, Nieuwland Stierkalf Jonge Boomgaard Souburg Vare Koe of ruil 193 Zoutelande Koolrapen. A Koene, Biggekerke De helft van een vet varken. P Sturm, Meliskerke. Vaarskalf in ruil stierkalf. C. Dekker, Meliskerke. Mooi vet kalf. G. Sturm, Boudewijnskerke. Fokshondje. A 121, Oostkapelle. 200 Roeden bietenkoppen. J Tramper, Arnemuiden. Gerookte achterham en Cas- torrok. L. Wagenaar Az., Grijpskerke Koebak, 6 M. lang, Spek- standaard en waschtobbe. Noordstraat 42, Vlissingen. De koppen van 20.000 K.G. zware peeën, ook in ruil voor stalmest. J. van Maldegem, Koudekerke Stierkalf. S. Minderhoud, Westkapelle bij de Prelaat Drachtige zeug S. de Bruijn, Vrouwepolder. H a nd n aa i\n achine. B 231, Koudekerke. Mooi vaarskalf. Gebr. Francois, Vrouwep. Z. bj. pootaardappelen, klasse B* en Blanca witte boonen 9-9. a v.d. Heijden, Groot Prooijen, Veerscheweg. Witteboonpiksel. Theune, Molenaar. Westkapp Driehoekskachel en melkgeit. M. Caljouw, Grijpskerke. Tweejarige gele kruisbessen- struiken. A. Ovaa, Souburg. Mooie Cadzandscne loop varkens en partijtje uien. Joh. Maljaars Jz., Aagtekerke. Biggen. Van Liere, Oostkapelle. 2 Vette vaarzen. H. Brasser, Koudekerke. Loopvarkens. E 123, Domburg. Vet kalf en Cadzandsche loopvarkens. P. Maljaars, Aagtekerke. Voer nruineboonstroo, gerste- stroo. W. C. Cijvat, Biggek. Partij voeraardappeien. M. Pouwelse, Wtestkapelle. Vare koe. Dorpzicht, Gapinge. Mooie vaarskalf. J. van Keulen, Gapinge. Z bl. zetpoters, le nabouw, f 2 per H.L. A Poppe, Domburg. Vierjarig vosbles merriepaard male in tuig. J. Kwekkeboom, St. La urens 250 Bos gerstestroo, handw. G van Keulen, Serooskerke. Slaplanten. C. de Voogd, Molenweg, Serooskerke. Mestkruiwagen, autoonder- stellen, damesfiets. Wisselstr. Radio. De Lignv, Seroosk. Aardbe;planten in soorten Tweejarige zwartebessenstrui ken, A. Bommeljé, St. Lau rens. 125 Roeden bieten, suikerbie tenkoppen. M. Janse, Serooskerke. Beste blauwe aardappelen en fokzeug. M. Blok, St. Laurens. Nieuwe aardappelsorteerders beproefd. J. Geelhoed, Zoutelande. Kruiwagen. Lageweg E 188, 't Zand. Door de N.A.K. gekeurde Mansholt bindhaver, cijfers 9-9-9. C. A. Polderdijk, Nieuwl 200 Bos tarwestroo, handw. .Tacs. Maas, B 13, Koudek. Stierkalf, Molenperk, Serooskerke. 2 Werkpaarden met en zon der papieren. L. J. Boone, Ritthem. Koe, 4e kalf, kalfvaars op rek. W. Kluijfhout, Koude kerke, Dishoeck. Jonge vare koe. H. A. Vos, Seisweg, Middelburg. Geregistreerde stierkalveren, van hoog bekroonde ouders en hooge productie. P Langebeeke, Gapinge. 2 Lammeren. Jae. de Visser, Aagtekerke 2 Kalt vaarzen, rek. 6 en 20 November. K. Coppoolse, Oostkapelle Vier pracht zeugen. Molen, Oude Vliss.weg, Mid delburg. Loopvarken en 300 K.G. le nabouw Zelka Schokkers, opbrengst 1500 K.G. per ge- met. P. Koole, Souburg. Trekhhond en meisjesmantel en gevraagd Kinderbox, Van Zweden, Serooskerke. Kalfvaars. D. Stroo, Biggekerke. Uien. A Versluijs, B 2, Gapinge. Kalfvaars, rek. half Nov. J. Schout Gz., Biggekerke. Gekalfde vaars. B 28, Mariekerke. Leeren laarzen, kleine voet P Wisse, Mariekerke. Waschmachine met wringer F. de Voogd, Hoogelande. Groene vulkachel en mooie Belg. Herder. Koole, Noordbeek, Souburg Een aftands werkpaard A de Visser, Welzinge. Goedgekeurde Z. Bl. poot- aardappelen en jonge eenden Js. Wisse, Meliskerke. Mooie Cadzandsche biggen en loopvarkens. Wi. Roelse, Westkapelle. Vet varken. J. Polderman, Biggekerke. Vet varken. W. Verhage Pz., Zoutelande 3 Vette varkens en lammeren Noordbeek, Souburg. Nieuwe kruiwagen. C. Vermeulen, Vrouwep. Paar waterlaarzen. A Koppejan, Ritthem. Twee paar jongenssohoenen, maat 36-40. L. Maehielse, Ritthem. 10 Patr. Legh. poeljes. No. 8, Ritthem. Gegalvaniseerde buis. Parklaan 3, West-Souburg. Groen geëmaill. vulkachel. Sottegemslr. 4 ben., Vllss. Sjalotten, slaplanten. Segeersweg 98 2, Middelb. Ongev. 10.000 K.G. bleten- koppen. P. en J. Mesu, N. en St. Joosland. Suikerbieten. A. Vos, Seis weg B 65, Middelburg^ Zwarte schort. A. Kodde, Zandput, Serooskerke Bietenlcopjpén. H Brasser, Koudekerke. Slachtgeit. J Caljouw, Gr. Abeele. Tarwekaf. J. Brand Domburg Kweeperen, Centenaarscale- bas. Beusekom, C 40 't Zand Bloeibare tulpenbollen, hoog ste prijs f 3.50 per 1000. Adres: Mesu, „Rosarium", N. en St. Joosland. Wielen met as voor vracht wagen. J. Schout, Vrijburg- straat 6, Souburg. Een 2de hands keuken- A Kik, N. en St. Joosland. Een Groenendaeler, 9 a 12 mnd. oud (reu). Eleclrische Schoenmakerij, Dijkstraat 35, Vlissingen Een 2de hahnds keuken kacheltje. Adres: Agent v. d. blad te Biggekerke. Keuken-hangkast. Middelburgs' hestraat 109, Souburg. Slijpgelegenheid. A. de Brce A 126, Serooskerke. ö-persoons Auto, Telefoon 10, Gebrs. v. d. Heijden, Koudekerke. Huisje voor klein gezin. Jacob Catsstr. 124, Middelb. 3,3/4 gemet Etgras Wl. de Voogd, Domburg Paard. Brieven no. 1799, Bur. Zeeuwsch Nieuwsblad- Met Mei een meid voor de hofstede „De Grenadier", Nieuwl.weg. Adres Wl Reij- nierse, Gr. Abeele no. 12, So uburg. Met Mei knecht. F. v. Vlaanderen, Koudek. Met kei handknecht, gene-" gen met paarden om te gaan J. Francke, Nieuwland. Met Mei een meid. P. Kodde, Koudekerke. Door huwelijk November Dagmeisje. Anth. Sinke, Biggekerke. Met Mei handknecht, kun nende melken. Te koop big gen. J. Wisse Pz., Pekelinge Aagtekerke. Meid oi aankomende B. Koole, Souburg Met Mei handknecht. S Louwerse, Ooslkapelle. Voor uw Orgel. J. A. Both, Seisdam 19, M iddelb urg. Gevonden bëlastingplaatje D. Kasse Dz., Veere. Gevonden een Engelsche sleutel, dijk. Vrouwepolder A 94. Verloren belastingplaatjé E. W. Flipse, Oostkapelle. MARKTBER1CH TEN Middelburg 31 -10- '35 Aangevoerd door Walcher' sche boerinnen Grasboter f 0.82'/t Eieren t 5.50 Eendeieren f 5.00 Poelje f 4.00 Aangsvosrd door hendelaren Boter f 0.80 Eieren t 5.50 Eend Eieren f 4.00 Poelje f 4.00 (omzet-belasting inbe^-r.) Heeft U zich al opgegeven voor een aansluiting aan de Radio Centrale Doe het nuU kunt dan verzekerd zijn van een tijdige aansluiting. Wij geven aan elk die zich vóór 15 November opgeeft en onderstaande waardebon insluit een Volume Regelaar GRATIS- Deze aanbieding is geldig tot 15 November a.s. en alleen voor de gemeente Serooskerke. Stuur onderstaande bon in aan de N.V. Zeeuw sche Radio Distributie Maatschappij, Seis- singel R 70a, Middelburg. Aansluitkosten f 12.- v. 2 programma's f 17.- v. 3 programma's Abonnementsgeld f 0.50 per week Ondergeteekende .Straat Gemeente Verzoekt aansluiting. Verzoekt inlichtingen Doorhalen wat niet verlangd wordt

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1935 | | pagina 3