PRESTO AKKERTJES Een nieuwe pijnstiller in een nieuwen vorm VOOR Een zeldzaam voordeel! Maar nog sleci.s korte tijd kunt U hiervan profiteren. Uw winkelier geeft U bij aankoop van 2 pakken Presto, a 71/2 ct. een derde pak geheel gratis tegen inlevering van onderstaande courantenbon. Dus voor slechts 15 ct. ontvangt U 3 pakken Presto, het bekende voortreffelijke zeeppoeder. Te Koop ZEEUWSCH NIEUWSBLAD VAN VRIJDAG 27 SEPTEMBER 1935. No 39. Met ingang van 1 November is aange wezen ais beheerder van het bij-post-tele graaf- en telefoonkantoor Rotterdam, Vree wijk, de commies W. K. v. d. Weele alhier. De Heer E. Visscher is herbenoemd tot leeraar aan de Rijkslandbouwwinter- school te Goes. Voor het laatste concert van het Mid- delburgsch Muziekkorps in dit seizoen op het Molenwater was flinke belangstelling. De politie kreeg aangifte van diefstal van JOO h 120 planken van den houtvoorraad aan de Loskade. Zij. zouden per vrachtauto ver voerd zijn. Verschillende verbalen zijn opgemaakt tegen personen, die de Bjeek met een rijwiel bereden, wat in beide richtingen verboden is. Bij de Koepoort zijn twee borden ge plaatst om de weggebruikers aan te geven, dat zij den rechterkant van de Poort dienen te houden. Twee lieden die teveel aan Bacchus geofferd hadden, moesten naar het bureau van politie worden overgebracht. Een hun ner moet zich ook verantwoorden wegens beleediging van den hem arresteerenden a- gent. Op de „Eendracht" speelde Donder dagavond de daar gevestigde Middelburgsche Bridgeclub tegen een aantal leden van de sociëteit „de Vergenoeging", zoowel Vlis- singers ais Middelburger^. In beide groepen won de Vergenoeging en wel in de eerste met 11000 punten en 77 matchpunten, in de tweede met 530 en 14. Het was een du plicaat bridge-wedstrijd. Ajhierwordt een zaken jubileum ge vierd, het is n.l. 100 jaar geleden, dat de Heer E. A. de Groot in de Beddewijkstraat een Venduhuis begon en thans is het zijn achterkleinzoon, de Heer I. P. J. de Groot, die de zaken doet in het daarvoor ingerichte huis. Tholen in de Abdij. Het ontbrak den Heer de Groot niet aan belangstelling. Bij monde van den Heer Paap uit Vlissingen werd hem een plaquette aangeboden. Een vinding van Apotheker Dumont die geneeskrachtige stoffen op zoodanige vijze samenvoegde, dat daaruit ontstond een uiterst veelzijdig werkend middel, dat snel pijnen stilt en toch onschadelijk is. Bovendien zijn het géén harde tabletten, doch fijn en daardoor dadelijk oplossend poeder dal omgeven is door een smaakloos omhulsel van ouwel. Go proeft niets 1 1. 10 tellen onder water houden 2. dan achter op de tong leggen 3. doorslikken met 'n teug water Wijze van innemen j Ongeëvenaard tegen Hoofdpijn, Migraine, Zenuwpijn, Kiespijn, Spierpijn, Rheumati- sche pijnen, Vrouwenpiji\,Gevatte Kou, enz. NedeHandsch Smaakloos ouwel-omhulsel om Product 't poeder. Ge proeft daardoor niets. Ze glijden naar binnen. Per 12 st. 52 ct. Zakdoosje 20 ct. Volgens recept van Apotheker Dumont Zaterdagmiddag had in den tuin van „St. Joris", een própaganda-samenkomst plaats, belegd door den Ned. Bond van Chr. Kantoor en Handelsbedienden, waarbij de fluitclub' „Juliana" medewerking verleende. Gesproken werd door den Heer H. J. Ver meulen uit Amsterdam over „Gezegende arbeid in crisistijd" en door Ds. J. W. Dip- pel. Na afloop werden de Abdij gebouwen bezichtigd. Zondagmorgen begaf zich de 81 jarige A. Schoe, wonende aan den Veerschen Sin gel op weg naar de Kerk. Op den Zuidsingel 3 t Ai 'At BON VOOR GRATIS PRESTO GELDIG TOT EN MET 12 OCTOBER Uw winkelier verstrekt U tegen deze bon 3 pakken Presto, 7'/2 ct. zeeppoe der, voor de prijs van 2, dus voor slechts 15 ct. 3 pakken Presto zeeppoeder. Naam. Straat norn-w n->ooofXTOf)onotiori N V. WASCHOLINEFABRIEK OOOOO.VJO'.VjaOCMJCQOÜ Neem In plaats van het GRATIS PAK PRESTO geen ander merk zeeppoe.' aanl U heeft recht op PRESTO en wie U iets anders geeft, benadeelt U. Mussolini doet zLh kennen Als een ware dolleman Die zich inbeeldt dat hij desnoods Elkeen ringelooren kan. Maar Iialië's dictator Slaat de plank hier leelijk mis, Daar hijtoqh nog steeds geen Europeesch dictator is. Menig, schimpscheut adresseerde Hij reeds aan den Volkenbond, Terwijl hij aan Groot Brittanje Halve dreigementen zond. „Wee hem. die mij durft weerstrevenI" Zoo roept hij, naar allen kant, Want dit kan de oorzaak worden Van een grooten wereldbrand. Zal Italië dan werkelijk De brutaliteit begaan Om zijn roofbeluste handen Aan het zwarte land te slaan? Velen zien nu reeds een oorlog Als een onontkoombaar feit, Anders ware het gedaan met Mussolini's waardigheid. Als Italië gaat vechten Staat het echter gansch alleen Naar het Volkenbondsbeginsel Wordt het: allen tegen één. En al zullen dan de sancties Enkel economisch zijn: Onder zooveel tegenkanting Wordt Italië's macht wel klein, J. S. is de man door een hartverlamming getrof fen en overleden. Uitslag van den Vliegerwedstrijd. Best stilstaande vlieger: le pr. Laurens Joosse met 26 p.; 2e Kees de Kramer met 25 p.; 3e Leo Mes 24 p.; 4e Cornelis Petiet 23 p.; 5e Jo Wisse 23 p.; 6e Albert Schoonakkers 21 p.; 7e Piet Felius 20 p.; 8e Willem Bos 19 p.; 9e Willem Wolf 17 p.; 10e Marinus Moens 16 p.; lie Tonny Boersma 16 p.; 12e Piet Wolf 16 p.; 13è Jan Baas 13 p.; 14e Stof fel Schouten 12 p.; 15e Simon Boone 12 p.; terwijl Wim Gast, die zijn vlieger de lucht maar niet in kon krijgen en slechts 9 pun ten had, toch ook nog een prijs verwierf. Hoogststaande vlieger:- le pr. Willem Kruft 199 M.; 2e Nico Machgeels 170,5 M.; derde Flip Eijkelenboom 154,5 M.; 4e Kees Bokhe r 154 M.; 5e André Frederiks 150,9 M.; zesde Marinus Minnaar 138.50 M.; 7e Jo Jansen 135,45 M.; 8e Arie Willemse 131,15 M.; 9e Frans de Groot 128,35 M. Z. AAGTEKERKE Bedankt voor de Geref. gemeente door M. Heikoop te Utrecht. ARNEMUIDEN. Vrijdag vergaderde de Chr. Werklie den vereeniging Aangenomen werd een voor stel: om leden, die 50 jaar oud zijn niet te verhoogen naar een hoogere klas van uit- keering. Bij ziekte tijdens werkloosheid wordt niet meer gestempeld. DOMBURG Nadat den geheelen Zaterdagnacht is doorgewerkt met het uitgraven van het al hier gestrandde motorschip is het Zondag middag door twee sleepbooten vlot gesleept. Het werd naar Veere gebracht. GRIJPSKERKE Candidaat J. Plomp van Rijswijk (Z. H.) hoopt 20 October zijn intrede te doen bij de Geref. Kerk alhier, na bevestiging door Ds. H. Pestman, thans te Rijswijk. KOUDEKERKE De Belgische regeering leverde zekere L. A. W. uit, Kantoorbediende alhier, laatst verblijvend te Antwerpen, verdacht van te Middelburg en te 's Gravenhage dezen zo mer een tweetal auto's te hebben verduis terd. RITTHEM Uitslag der schietoefeningen van den Bijz. Vrijw. Landstorm; le pr. A. Poelman 2e pr. Wl Cevaal, 3e pr. H. Allaart, 4e pr. J. M. Cevaal, 5e pr. G. Roelse, 6e pr. H. Roelse, 7e pr. A. Hoogesteger, 8e pr. L. Koppejan, 9e pr. J. Riemens, 10e pr. K. Louwerse, lie pr. C. Cornelisse en 12e pr. P. Jobse. De collecte voor de Christelijke wijk verpleging te Souburg en Ritthem bracht in de eerste gemeente op f 132 en in de tweede gemeente f 37. SOUBURG De collecte voor de Chr. wijkverple ging bracht op f 132.11. Een wedvlucht. De Souburgsche post- duivenvereeniging „de Luchtbode" hield haar concours vanuit Mons. De prijzen werden als volgt verdiend: H. Lacor le pr.; P. Han goor 2e pr.; W. Daalhuizen 3e, 5e, le en 14e pr.; L. Braet 4e en 6e pr.; J. Boers 8e pr.; L. Korff 9e, He en 13e pr.; D. van Soelen 10 pr.D. Keymel 12e pr.; eerste overduif A. Riekwel. Stand kampioenschap (20 deelnemers): I. Daalhuizen, 130 p.; 2. L. Braet 105 p.; 3. L. Korff, 97 p.; 4. D. van Soelen, 61 p.; 5. H. Lacor, 55 p.; 6. W. Bos, 55 p.:; 7. D. Keijmel, 48 p.; 8. A. Riekwel, 45 p.; 9. P. Monteijn 34 p.; 10: J. Boers, 31 p. 11 Mooie poeljes. Jan Wisse, St. Laurens. Stierkalf. J. de Nood, Zand dijk. Foksho^d, pathéfoon met platen. B 55, Grijpskerke. Zesjarige klepper en pon- ny's. Piet Janse, Beciusstr. Souburg. Vos merrieveulen. Oct.- of Dec. koe. Sturm, Kruisweg, I Veere. PRO A-86-091 H Mahoniehouten orgel. A 59, Meliskcrke. Witte Leghorn poeljes. K. Geschiere, Ril them. Drie welpu ringen. K. Poppe, üos.kapelle. Jongensjas (Koopje) leeftijd. 14 jaar. Kanaalstraat 17, Oost Souburg Krullen, strikken, knopspel- aen, gitten koralen en moo\ geboend boogkabinet. C 29. Westkapelle. Groen vulkacheltje, heeren rijwiel torpedo f 13.50. Seisweg R 132b, Middelburg Meublement. Spuistraat 27 ben., Vlissingen 20.000 K.G. mangels, Jaapjes peeën. P. Pouwer, Souburg. Goedgekeurde Z. Blauwe pootaardappelen, klasse B., Geselecteerde Z. Bonte goed gekeurde Blanca witte boo- nen. Van Liere, Ooslkapell? Emmerkachel, Theekast, Braadkippen, 75 ct. p. stuk. Panklaar. Kasteleijn, Beciusstraat, Souburg. Tegen volgend jaar, Lucerne Klaver. A 75, Meliskerke Eenden, poeljes. Simon Janse, Nieuwland. Onlsmettingspoeder voor tar we. H. Clarisse, Seroosk. Goedgekeurde Juiianatarwe lé nabouw. Molenperk, Serooskerke. Mooie petroleumlamp. P. Poppe, Breeweg, Koudek. Goede rolslee. Droogrek. Konraad, Biggekerke. Zwaar slachtvarken. A 89, Westkapelle. Vleeschvarken. S. Thorenaar, Zoutelande. 1300 Musterd. Luitwieler, Oostkapelle, Berkenbosch. Prachtige drachtige zeug. W. Duvekoi, Vrouwepolder. Goedwerkende Melotteploeg. Zwanenburg, Oostkapelle. Poeljen. A. Bostelaar, Noordbeekscheweg No. 1, West-Souburg. Ronde witte kooien, mangels, slachtkippen. Dingemanse B 163, Koude*.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1935 | | pagina 2