Betere! Voor Triplex en Ferrocal A. C. JULIANUS J. J. HOUTEKAMER I 1 GEMEEIilEBELIIIIE „H E R IV3 E S" L. H E R M E S I I publiek te verkoopemj BLOEDKORALEN RUBRIEK VRAAG EN AANBOD Te Koop en alle bakleedingsmaterialen Openluchtsamenkomsten. Op Hemelvaartsdag zal D.V. door het Leger des Heils, afdeeling Middelburg, een reeks openluchtsamenkomsten ge houden worden en wel te Koudekerke des n.m. tusschen 1 en 3 uur (nieuwe tijd)te Biggekerke van 3 tot 4 uur en te Zoutelande van 5 tot 6 uur. Het Muziekkorps en de Zangbrigade zullen hun medewerking verleenen. Wij wek ken U op deze mooie bijeenkomsten bij te wonen. Rijwielen, Naaimachi nes en Stofzuigers Fa. Gebr. VAN DAMME, Orgel- en Pianohandel Moderns Kinderwagen f „DE WEEFSTOEL" N.V. Bouwkas „RDKIJP" Ranteioozs en onopzegbare Hy potheken. P. VAN STEE [KOUDEKERKE ,Wle het belang van ZOUTE LANDE inziet, stemt 19 Juni a.s. bi] de Gemeenteraadsver kiezingen op de LIJST van Graanmaaler-Zelfbinder I Voedert uitsluitend Uw Kippen Walcherens Ochtendvoer .SUCCES" D. Klainepier, Zoutelande VESTA NAAIMACHINES DEKKER, Glststraat Middelburg De „vakkundige" handelaar. Levering door geheel Zeeland franco huis MEUBELHANDEL A. KERKHOVE Profiteert van onze lage prijzen L. v. Cleemput| Ta Koop; Voordeur 108x216 sBezoekt de Openluchtsamen- Kiezers van Domburg Meubilaire goederen en Land-1 bouwerswerktuig&n. 2EEUWSCH NIEUWSBLAD VAN VRIJDAG 21 MEI 1935. No. 2f. Coras Louwerse, Jan Kesteloo, Ant. Poppe, R. Boogaard, W. Maljaars Jr., B. Bakker. Neutrale Kiesvereen. Gemeentebelang" P. J. Elout (aftr.), W. Brand (aftr.), R. J. Wes tenburger (aftr.X A. Trieller Dra, Coras. Maas, P. Kampman, W. Vreeke, Cz., H. v. d. Welle. Staatk. Geref. lijstJan de Pagter Lz. (aftr.), P. Wisse Sz., Corns Brouwer, Joh. de Visser Johz., Adr. Labruyère Az. Lijst van de S.D.A.P.: C. Geldof, (aftr.), J. Bimmel Cz., Jan Pattenier, P, Brand. GRIJPSRERKE Vrijdag werd opgericht een plaatselijke afdeeling van het Algemeen Ziekenfonds Walcheren. Ds. Pestman leidde de bespre king, in, de Heer J. de Meij uit Vlissingen gaf nadere mededeelingen. Ds. Jellema sloot het samenzijn. Tot 3 Juni is de gelegenheid tot inschryving opengesteld. GAPINGa Vanwege den brand in de Wagenma kerij van de Bue, kan er in de Geref. kerk voorloopig geen dienst worden gehouden ze zal nu gehouden worden in de Ned. Herv. ark. OOSTKAPELLa Behalve de lijsten van Gemeentebe lang en van de A R. Kiesvereen. is nog een candidatenlijst ingediend van de S.G.P. De ze bevat de volgende namen: H. Zwemer, aftr., S. Louwerse, J. Minderhoud. (Gewapende Asbest Cementplaat) naar Lange Viele K 217-18 Tel. 448 Middelburg N. en ST. JOOSLAND Vrijdag vergaderde de afd. van den Chr. Landarb. Bond in de Chr. School. De afdeeling telt 33 leden. De rekening sloot met een ontvangst van f 590.50 en een uit gaaf van f 401,20. Als bestuurslid werd ge kozen de heer M. Haartsen. Als bode werd benoemd de Heer Th. Menheere. De Hee- ren Vreeke en Sluimer spraken een op- wekkend woord. SOUBURG In de zaal van Café Millenaar gaf de Sport-afdeeling der CK.W.O, uit Vlissin gen een turn uitvoering. Voor de a.s. gemeenteraadsverkiezing werden 5 lijsten ingeleverd. Van de A.R., C.H. en S.D.A.P., Gemeentebelangen en Sou- burgs Belang. Op die van Gemeentebelang werden geplaatst: J. Goedbloed (aftr.), A. La Soe. J. P. Meertens, W. A Jongepier, M. M. Risseeuw, en J. C. W. Pluijmers. VEERE Voor de a.s. gemeenteraadsverkiezin gen zijn ingeleverd de volgende lijsten: Vrijz. Dom. partij: J. J. van Beveren-Ek- ker, Mej. Heerenbout-van Oeveren. Vrije rechtsche lijst: A. P. Wouters Sr.; K. Wouterse, Joost Brouwer Wz. A. R. lijst: P. Simonse, D. Gideonse, D. Kasse Dz., L. C. Douw, A. P. Kasse Johz., J. Bakker Jr., Jan de Buck, J. Verton. C. H. lijst: F. J. Castel, Jac. Poppe, W. Kas se, J. Mesu Jz., W. de Buck Pz., A. Goed bloed, A. Peterse, W. de Buck Cz. Vrijheidsbond: P. Dekker, P. de Voogd. Een vrije lijst gem. belang: J. Leer, W, de Jonge Jz., L. Mersie. VROUWEPOLDER Zondag 26 Mei hoopt cand. H. M. J. Tan Duyne, £*s predikant defc Hervormde gemeente bevestigd te worden, door zijn va der Ds. J. F. van Duyne te Amsterdam. Des namiddags intrede. WESTKAPELLE De genie laat hier een bouwwerk uit voeren, waarbij 30 menschen werk kunnen vinden bij het graven van een bouwput. Er zijn in deze gemeente 300 werkloozen. De uitvoering is gegund aan een aannemer, die het werk doet uitvoeren met behulp van een z.g. ijzeren bron, waarbij slechts vier man personeel noodig zijn, melds het „Volks blad". VEILING van Maandag 20 Mei, 1935. Mitlothiams I, 20-23, Mitlothiams II, 22, Mit- lothiams III, 13-21. per 25 Kilo. Snijsla 3-4, Spinazie 8-22, Postelein 18-25, Koolra. 2, per Kilo. Bloerakoolplanten per 100 l 3. Kervel 6-7, Peterselie 7-8, per chip. Teen 11- 13, Raapstelen 2Va, Prei 7, Selderie 2-3, Ra barber 3-5, Radijs 2-2Va, Rammenas ll/g-3, Zuring 4-5, per bos. Bloemkool 7-26, Krop sla lVa-4, Komkommers, witte, 11-14, Kom kommers, groene, 11, per stuk. Meloenen 12, per stuk. Tomaten I, 14, To maten II, 30, p. K.G. Aardbeien p. pnd. 20-43 Te Koop: Zeer goed onder-i houden Kinderwagen f 5.—. Winkelmanstraat 4(2xbellen) Vlissingen. kunnen wij U leveren tegen prijzen die beslist aan de tijdsomstandigheden aangepast zijn. Vraagt U eens in lichtingen en prijzen. Wij komen U geheel vrijblijvend bezoeken, op alle plaatsen waar dit blad gelezen wordt Briefkaart wordt vergoed. U slaagt bij ons beter en voordeeliger. Aanbevelend, Nieuwstraat 31 Souburg Voor Uw Orgel schoonmaken, repareeren en stemmen IS HET OUDE ADRES Middelburg, L. Noordstr. L 187, b.h. Stadhuis, M'burg Vlissingen, Paul Krugerstraat 16 Op onderstaande plaatsen IPetroleumventers gevraagd Zeer geschikt voor Weduwe I Vrouw of gebrekkig persoon [Brieven No. 1763. IBur- Zeeuwsch Nieuwsblad [Domburg. OostkapeUe, Se- [rooskerke, Aagtekerke, Vrou- Iwepolder, Gapinge, Veere, Koudek., Biggekerke, Grijps- kerke, Ritthem, N. en St. I Joosland. Prijs gevraagd van gebruikte Hydrofhooi met Drukketel van 100 L. GEBR. BOOGAARD Buttinge, Grtjpskerke Te Koop: Goed onderhou den Spiegel," Linnenkast, Sa- I iontafel, Ledikant, (Pits Pine), met bijbehoorend Nachtkast je. 2 Schilderijen. Te bevr. Bur. Zeeuwsch Nieuwsblad TE KOOP: Scheldestraat 24 Vlissingen m Baby Cape f 1.98a Zijden Dekentjes, f 1.25, f 1.45, f 1.90 Zijden Poloblousjes f 0.68 Jurkjes f 0.75, f 0.99 Hoedjes voor Baby's en grootere Kinderen vanaf f 0.65 Wij handhaven onze lage prijzen. Langeviele K 405 Middelburg i Spuistraat 219-221 Amsterdam (C.) Verstrekt Goedgekeurd bij Ministerieel I besluit. Vertegenwoordiger J. Kroger, St. Laurens A 15 Gevraagd: Wasch aan huis door nette Wasch vrouw, voor zien van bleek en Regenwater Te Koop: 1 takel met reep, 1 nachtstel, 1 groote vlag met stok. A. de Visser, Koudek. weg B 255 Koudekerke. Brengt U eens een bezeek aan onze zaak! Mooie Dames FantasieSchor- jten vanaf 43 cent. Dames 1 Werkschorten en Blouses. 'Heeren Overhemden alle prij- I zen. Kousen, Skisokjes enz. (aan concurreerende prijzen. 1 Beleefd aanbevelend. J. la Soe-van Dixhoorn Dljkstraat 23 Souburg Dik vet Spek f 0.40 Mager Spek f 0.60 Vette Runderlappen f 0.70 Gemalen Rundvet f 0.40 Alles per Kilo Aanbevelend, Noordstraat 68 Vlissingen Vergadering voor Ringrijders op Maandagavond 8 uur in de Openbare School. De Commissie Ondergeteekende bericht hiermede dat hij heeft aan geschaft een en beveelt zich beleefd aan voor het maaien van koren. J. Louwerse Mz., Lepelstraat Serooskerke f Wil u nog een fornuiska chel koopen kom dan eens kijken Scherminkelstraat 27. Aan het zelfde adres alle reparaties vlug en billijk. J. Verplanke, Smid f 4.00 per 50 K.G. U WEET: heeft precjes wat U zoekt en is extra voordeelig in prijs voor Uw rijwiel. U slaagt daar zeker. Zeer bijzondere collectie. Verlaagde prijzen vanaf I 22.50 met garantie. Beleefd aanbevelend, HOEK KANAALSTRAAT OOST SOUBURG zijn beter dan elke andere. Het is de meest volmaakte ma chine in kwaliteit en afwerking, terwijl de prijs thans on der ieders bereik is. Vraag zonder-verplichting nadere in lichtingen bij het van ouds bekend adres Vlissingschestraat K 59 Middelburg Steeds ruime keuze in Lin nenkasten, Dressoirs, Schuif tafels vanaf f 8.75, Stoelen met leder en pluche beklee ding, Leuningstoelen, Spie gels, Zeilen, Karpetten, Lo«- pers enz. Let op het juiste adres t.o. de Fa. Maljers. Prima Heren Costuums(Mon-. sters) blauw of zwart visch- graat of de moderne Streep- dessins die wij beslist voor| de allerlaagste prijzen ver kopen. Reeds vanaf f 8.50 tot f 22.50. En dan geen ou de stoffen alles nieuwe des sins. Wilt u voordelig kopen let dan op dit adres. Gravenstraat I 188 (gesloten huis). Middelburg Scherminkelstr. 28 Vlissingen Binnen enkele dagen weer te koop alle soorten Kool- planten, Tomaten, Prei en Andijvieplanten aan het be kende adres. De jonge, Kweekerij, Anje lierenlaan of Scheldestraat 18 Vlissingen Te Koop: Mooie Krullen, kleine en groote Knopspel- den, zeer goedkoope Strikken, Gouden Broche, (2 knoopen met ketting). Mooi Slot met roode steenen en meer. Adres: J, de Witte, Westk. ÏTe KoopMotorjekker, Laar zen, Rencape, Triplexbril, Beenpijpen, ook ruilen voor Spatborden Ford 1930. v> Veerscheweg T 252 M'burg Te Koop Schoenm. uit poets-« mach. met 1 P.K. 3 faazeni motor, Stofkist en Exhouzerl Spotprijs f 80.—. Paralel Le- derwals f 35.— en f 20 1 partijtje houten Leesten 10 I cent per paar. Ook afzonder- I lijk. Brieven No. 1767 Bur. Zeeuwsch Nieuwsblad op Donderdag 30 Mei, (He« melsvaartsdag), te Koude kerke tusschen 1-3 uur n-m. (n. t.) te 3iggekerke tusschen 3-4 uur n.m. (n. t.) te Zou- telande tusschen 5-6 n.m n.t denkt aan de gedwongen Wa- terlelding en wat volgt. Gevraagd Mooie Mahonie, a Linnenkast, geen Kroonkast. j Te bevragen Bur. Zeeuwsch Nieuwsblad WESTKAPELLE Wij hebben steeds voorradig Grondnotenmeel en Schilfers Delfia Melkveekoekjes en Boonmeel. Verder verkrijg- |baar: Delfia S. K. V. voor Varkens en Delfia Opfok- voer voor Kuikens. Aanbevelend, A. Theune Notaris R. BATTEN te Middelburg is voornemens^ op Zaterdag 1 Juni 1935 desi namiddags 2 uur te Seroos kerke A 162 Bezi"htiging op den ver-9 koopdag van 1-2 uur. m Weer ontvangen, schitteren- Ide partij Bekende lage prijzen. L. Minderhoud, Westkapeüe GEVRAAGD: mm Dienstbode v.g.g.v, jj Boulevard de Ruijter, 76 beneden Vlissingen Heerenrijwiel. Meidoornlaan W 149, Middelburg. \Verkliets, Torpedonaaf. Roelse, Deurloosir. 3 Vliss. Pomp met buizen (koopje) H. van Leerzem, Veere Columbia Koffergramofoon met platen. Nijverheidstr. 23, Vlissingen Luidspreker f 4.en glazen Lampenkap f 2.50. Hobeinstraat 7 Vlissingen Vette Beesten. Damhuizen Zoutelande 141 Schapenkaas. W. v. Tatenhoven, Gapinge Ovale Salon eiken Tafeltje Gravenstr. 35, Vlissingen Lakensche rok en vest als nieuw, Jongensrokken blauw friesch. leeftijd 8 of 10 jaar. Walchershoedje. Biggekerkscheweg B 25g Koudekerke. Vet Kalf J. Sturm, Zoutelande Speenkonijnen. A 61, Mellskerke Paar beste Zijladders en Handklok. Gr. Abeele 13. Voedsters, VI. Reuzen. Nieuw Abeele 2.3 Keukenfornuisje. Adres* Brakstraat O 257 Middelbun» Ronde bruine Boonen voor dé zaai. en jonge Ratten vanger. H. Krijg r, Mariek. Hutkoffer 100x50x50 c.M. Giacisstraat 154 Vlissingen V aarsje 5 maanden onge- schetst. Wed. P. de Visser, Oosikapelle Mooie kinderwagen. Coösje Buskenstr. 49, Vliss. Mooie Krugkachel (halve maan), met Vloerplaat f 7.50. Groenewoud 37 Vlissingen Schapenkaas. P. Boone, Lepelstraat Serooskerke 5 jarig Werkpaard met veu len. L. Maas, Oude Vliss. weg, Middelburg Trekhond. R. Verhage, Nieuw Oosterschestr. N 89, Middelburg 6 Stoelen met rood trijp f 7.50 en Tafelkastje. Café Duinoord, Biggekerke Damesfiets f 5. W. Marinussen, Nadorst, St. Laurens. Flinke Trek- of Waakhond X jaar oud. Beciusstraat 22, Oost Souburg Speenkonijnen. Kolvenierstraat 7 Vlissingen Vet Kalf. K. Meijers, Oimenvold, Serooskerke Vaarskalf. K. Lampert Kz., Biggekerke Philips Li i lspreker in goe den staat Koudekerksche- weg B 300 Kloek met 12 kuikens R I. Beciusstraat 23 Souburg Zomermantel leeftijd 12 jaar Zomerhoed. Smidsbolwerk O 95, Middelburg Stierkalf. A. Koene, Biggekerke Racefiets f 15.—. Hendrikstraat 34 Vlissingen Kloek met Kuikens. Bode v. d. Bosse, Gapinge Zeis, compleet. Davidswegje E *189, 't Zand. Kalfkoe, rek. Juni. K. Gesehiere, Ritthem. Piano, ook ruilen. Tramsingel E 42, M'burg Vaars ongev. 5 maanden J. Francke Vlissingen Transport;iets, Mo 'erne Kin derwagen, en Jongenslielsje Damesfielsje. Lange Zelke 56 Vlissingen. Jongenspakje leeftijd 58 jaar. A. Stroo, Oude Vliss. weg E 2 4 Souburg In goeden staat zijnde Keu kenkachel en Radio. S. Wijkhuijs, Vaikenisse, Biggekerke 6 weeksche Biggen. Schipper, Groeneweg, Koudekerke Beige Kinderwagen. Ivasteelstr. 116, Vlissingen Drie soorten Tomatenplanten J. Kuiper. Boschweg Vliss. Klaverruiters. Jan Poppe, Meliskerke Mclkgeit, rék. Juni. H. Ovaa. 'Zoute'ande Rond-breimachine Paspoortstr. 23, Souburg 2 Regulateurklokkcn. D. Wielemaker, St. Laurens Voor elk aannemelijk bod: Indian, in goeden staat. Arnem. voetpad T 113, M'b. Men wagen op ijzeren assen, keur uit twee. Westkapelle A 180 Moderne Kinderwagen Dwarsstraat O 20ok Middelburg Melkonlroomer, Melotte zoo goed als nieuw met karn. Wijkhuijs St. Laurens Par'ij ge ruikte Met elstee- nen. J. Pouwer, Zandijk, Veere Menwagen, Werkpaard, S ier kalf. Dieleman, Kruisweg, Veere.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1935 | | pagina 3