CKBOy f NU niet langer gewacht VERKOOPHUIS „AMERIKAAN" Jongenskleding, bijzonder mooie collec tie, echte degelijke en sportieve stoffen en reeds voor 4.25 6.90 9.50 1 Nu niet langer gewacht Costuums, BURGERLIJKE STAND DE PULLMANCAR ROTTERDAM. Magazijn v. Behang SENIEST Piet Pruim Peinst Of ik onder ln de grond graaf Of 'k zit boven op het dak, Of timmer, sjouw of metsel, BLACK-BOY is mijn pruimtabak. GESAUSDE ZWARE l>m PRUIM TABAK met het kopen van een nieuw Costuum waar wij U thans met fi onze Speciale Mei-aanbieding zo vele voordelen bieden! Buitengewoon lage prijzen. Onovertroffen pasvorm en prima binnenbewer- king. Q Niet te evenaren verscheidenheid. En bovendien bij elk contant gekocht Heren- costuum een moderne Hoed GRATIS. leuke fantasiestoffen in grijze en donkere strepen en ruitjes. 12.50 16.90 19.50 23.00 28.00 32.50 voordelen biedt alleen KL AVER'S KLEDING LANGE NOORDSTRAAT C 22-24 MIDDELBURG van Baraga „De Onderneming", gaat Zaterdag, Maandag en Dinsdag naar f 2.50 per persoon Woensdag naar Brussel (Wereldtentoonstelling) PRACHTSORTEERING vanaf ID cent voor Woonkamer Salon Keuken Slaapkamer. AUes met passende randen naast jamin Per Nieuwe Saion Car „DE PELIKAAN" a.s. Maandag en Dinsdag voor 1 dag naar Rotter dam. f 2.50 retour. Woensdag 15 Mei en Zon- dag 19 Mei naar de Wereld tentoonstelling te Brus sel, f 3.retour. Van Zaterdag 18 Mei des namiddags 2 uur tot Zon dagavond. f 3.50 rètour. Garage GEBR. v. FRAASSEN Paul Krugerstr. 21, Tele foon 355, Vlissingen ZEEUWSCH NIEUWSBLAD VAN VKÏJDAG S> HEI W35. No. M. E98 RITTHEM. Een groep kiezers stelde de volgende candidaten: L. Osté, S, van den Broeke, J. A. Barentsen. De opbrengst van den Bazar ten bate van de muziekvereeniging „Oefening na den Arbeid", bedraagt netto f 529.90, ST. LAURENS Mej. J. Flipse slaagde voor het the- or. ged. examen hulpakte der Ver. Chr. Bewaarschool onderwijzeressen in Neder land. Alhier is onder groote belangstelling Zaterdag 'de Kinderspeelplaats aan den Schoteiweg geopend. Ongeveer 180 kinde ren waren aanwezig. Bij het hoogspringen voor jongens van 14 jaar verwierf C. Polderman een eersten prijs; L. Davidse een tweede. Voor jongens 12—13 jaar: L. Riemens, B. Midavaine, C. Hillebrand en C. Davidse resp. een lsteri, 2de, 3de, en 4de prijs. Hardloopen jongens 10—11 jaar: le pr. Ch. Janse, 2e. J. Koole, 3e A. Gideonse, 4e J. Geerse. Zakloopen jongens 89 jaar le pr. P. Koole, 2e W. Wattel, 3e A. Kerkhove, 4e Wl Christiaan- se. Blokjesrapen jongens 6—7 jaar: le pr. £T. Janse, 2e J. de Bree, 3e H. Willemse, 4e H. Willemse. Hardloopen meisjes 12—13 jaar le pr. J. Willemse, 2e Nel Janse, 3. M. Ivas- se, 4. J. Kwekkeboom Pd., 5de Jac. Mesu. Idem, meisjes 10—11 jaar: le pr. W. Ros kam, C. Hillebrand, 3e R. Boesenkool, 4e G. Ghristiaanse, Zakloopen: Meisjes 8—9 jaar: le pr. S. Christiaanse, 2e C. Janse, 3e M. Koning, 4e M. Louws, 5e P. Bommel- je. Blokjesrapen: Meisjes 6—7 jaar: le pr. C. Janse, 2e P. Hillebrand, 3. K. Tramper en 4e A. Koning. SOUBURG. De candidatenlijst voor den gemeen teraad van de Anti-Rev. Kiesver. luidt als volgt: J. Suurmond Pz., (aftr.), M. A. v. d. Putte, A. J. Arendse Az., A. Tissink, J. Be- suijen, J. Suurmond Jacz., B. Koole. De Heer M. Lorier wenschte niet meer in aan merking te komen. Op de vergadering der Kiesvereeniging dankte de Voorzitter hem, voor wat hij in den Raad heeft verricht. Op de j aarlij ksche veekeuring was dit jaar slechts 18 stuks hoornvee aanwezig. Donderdag ontving de Voorzitter der Ver. „Uit het Volk, voor het Volk", namens de Prinses een dankbetuiging voor de te legrafische gelukwensch op den jaardag y van Hare Koninklijke Hoogheid. Vrijdag had door den Heer Deur waarder, voorzitter van „Nemidso", de o- pening plaats van de Winkelweek. Zater dag 11 Mei wordt gehouden de collecte ten behoeve der werkkampen, georgani seerd door de Centrale Werkloozenzorg. Op 30 Maart stonden ingeschreven 290 werkloozen. Gedurende April werden inge schreven 27 en afgeschreven 38 werkloo zen. Bij de werkverschaffing waren gemid deld 10 personen geplaatst. Aan gemiddeld 155 personen werd steun verleend. SEROOSKERKE (W.) De candidatenlijst der Chr. Hi.L ies vereeniging luidt aldus: W. C. Allaart (af tr.), L. Cornelisse (aftr.), W. Jobse, P. Boo ne Cz., KL Kluijfhout, M. Louwerse Tz., P. Maljaars Az., Pz. VEERE Vrijdag had een vergadering plaats van V.V.V. Mej M. C. Huinink gaf eenige piano- nummers, Mej. M. Zuidema van Goes en kele zangnummers. Aan beide dames wer den bloemen aangeboden. De Heer P. Mul der uit Middelburg gaf enkele voordrachten en de Heer D. Broeder gaf een lezing met lichtbeelden over Londen. WESTKAPELLE Het fanfarecorps „Oef. kweekt Kunst" gaf 30 April voor de Openbare School een corcert De neutrale Arbeiderspartij stelde de volgende candidaten: W. Huibregtse, K. Cijsouw, P. Huibregtse Dz„ A. Brasser Wz. S. Hengst Jz., K. Huibregtse, P. Verhage Lz. T ZAND. Vrijdag gaf het Kinderkoor van de Chr. Gem. Zangvereen. „Looft den Heer" een uitvoering in den Buitentuin aan den Tramsingel. VLISSINGEN, van 2-9 Mei 1935. Ondertrouwd: D. Swint, 27 j. en C.' de Kaart, 20 j. Getrouwd: A. Suurmond, 36 j. en M. C. Sesee, 35 j. J. Prince, 34 j. en J. A. Dingemanse, 26 j. C. Kats, 27 j. en M. C. Schout, 22 j. Bevallen: V. H. Schroote, geb. Damave, z. G. F. Bosdijk, geb. Schimiczek, z. J. Wij shake, geb. Schets, z. C. Akkermans geb. Verhoef, d. A. J. Gillissen geb. Ma lie, z. A. W. Kramp geb. Stroo, d. C. Tuinsma geb. van Herk, z. A. Koger geb. Rijkers, d. C. W. de Kort geb. Kakebeeke, z. J. Maas geb. van Ochten, z. T. A. Lefevre, geb. Bosman, d. Overleden: N. P. de Rijke, 74 j., man van C. Keijn J. L. Belderok, 74 j., on- geh. N. P. M. van Zweeden, 59 j., vrouw van J. Gijselman A. van de Guchte, 68 j., wed. van I. Kluijfhout. (V. C.) o MIDDELBURG, van 1—7 Mei 1935. Ondertrouwd: J. A. Bukkens, 30 j. en J. de Rijke, 24 j. M. Leijnse, 28 j. en p. Joziasse, 20 j. F. Geervliet, 28 j. en M. Dourlein, 30 j. P. A. Jacobs, 28 j. en M. C. Kögeler, 27 j. I. F. Rijkaard, 26 j. en N. J. Molhoek, 25 j. Getrouwd: J. Labruijère, 42 j. en A. Ale- wijnse, 34 j. Bevallen: D. W. Joosse geb. Auer, z. P. Polderman geb. Meijers, d. A. W. van Westreenen geb. Hasselman, z. E. H. Terpstra geb. Buré, z. Overleden: M. J. van Eenennaara, 73 j., wed. M. K. Lacor O. Borgman, 69 j., wedn. W. Meeusen J. A. Collin. 38 j., geh. met C. M. Schou. (M. C.) SOUBURG, van 1—7 Mei 1935. Ondertrouwd: A. Arendse, 24 j. en F. S. Vos, 24 j. Getrouwd: J. Arendse, 27 j. en M. Hu- son, 32 j. A. Arendse, 24 j. en A. Francois, 27 j. Loop der bevolking gedurende de maand April 1935. Ingekomen: J. IJzelenburg en gezin van den Helder naar Weststraat 22 J. P. J. Westerveld van Middelburg naar N. Vliss. weg 51 L. E. Brouwer en gezin van Rot terdam naar Tuinstraat 10 D. Schroe- vers geb. van de Vijver en gezin van Mid delburg naar Nieuwstraat 65 J. de Jong van IJsselmonde naar N. Vliss.weg 383 A. A. B. Wijsman van 's Gravenhage naar Kanaalstraat 91 A. Geertsma van West woud naar N. Vliss.weg 227 G. L. Kroese en gezin van Amsterdam naar Middelburg- schestraat 44 L. L. Moerman van Vlis- singen naar Aldegondestraat 7 J. E. Schee le van Biervliet naar van Teijlingenstraat 15 P. Padmos en gezin van Eindhoven naar N. Vüss.weg 327 P. Davidse van Wissen- kerke naar N. Vliss.weg 105 J. P. J. Geel hoed van Middelburg naar N. Vliss.wegSl H. J. M. van Raalte van Vlissingen naar Kanaalstraat 91 C. A. Koppe van Rot terdam naar de Deckerstraat 14 L. de Looff van Vreeswijk naar Abeelscheweg (O.) G. W. Kroon en gezin van Vlissingen naar N. VRss.weg 361 I. Nicklas van Röders- heim naar van Teijlingenstr. 18 C. M. Polderman van Middelburg naar Spoorstr 12 Vertrokken: P. Nieuwdorp en gezin van Ceresstraat 10 naar Haarlem L. Vis en gezin van N. Vliss.weg 363 naar Mechelen (België) M. de Ru van Paspoortstraat 2 naar Vreeswijk K. Melis van Vliss.straat 5 naar Vlissingen C. de Jonge en gez. van Vrijburgstraat 17 naar den Helder .T. van der Koov en gezin van Dijkstraat 58 naar Vlissingen W. van Merkom en ge: in Nieuwstraat 65 naar Amsterdam J. J. Wijdert-de Jonge en gezin van Vrijburgstraat 17 naar den Hel 'er J. A. Hoogland geb. Zoete van Middelburg- schestraat 44 naar Vlissingen .T. S. Adriaanse van Spoorstraat 16 naar Kou- dekerke J. van Boven geb. van Gemert. van Nieuwstraat 2t naar Rotterdam M. B. Dommisse van N. Vliss.weg 365 naar Loosdrecht J. A. Wolf van Vliss straal 110 naar den Helder .T. f. van de Vijver en Onze Nederlandsche scheepsbouw, Door de crisis zeer geplaagd, Leeft een beetje op, nu Rusland Plotseling handelsschepen vraagt. Bovendien komt Sovjet Rusland 'n Annlal schepen goed te pas Dat, ook al weer door de crisis, Hier in Holland over was. 't Voorbeeld van den Grooten Peter Volgt de Roode Czaar dus na, En 't komt Holland zeer gelegen: Er komt geld mee in de Ia. Holland is dan ook erkentelijk En beveelt zich minzaam aan: Hopend, dat nog meer producten Naar den nieuwen klant toe gaan. J. s; gezin van Vrijburgstraat 5 naar Breskens-r- N. E. Langedijk van Vliss.straat 154 naar Rotterdam A. Sinke van Gr. Abeele 10 naar Serooskerke L. Meliefste van Mid- delburgschestraat 108 naar Koudekerke W. de Rijcke van Nieuwstraat 11 naar Ned. Indië. o— AAGTEKERKE, over Maart en April '35. Geboren: Christina, d. v. Jacobus de Lange en Tannetje de Visser. Ondertrouwd: Willem Harpe, jm. 29 j. en Maria Overweg jd. 25 j. Hendrik Dinge manse, jm. 25 j. en Janna Wijkhuijs, 28 j. Getrouwd: Willem Harpe, 29 j. en Maria Overweg, 25 j. Overleden: Levenloos aangegeven kindv. J. Boogaard en C. Jobse. Ingekomen: Pieter Janse uit Meliskerké Neeltje Wouters uit Middelburg. Vertrokken: Abraham Provoost naar Dom burg Cornelis Jobse naar Meliskerke. ÜJïÏÏi iiftli ih?nitlSaii1iz?ïi Het beste van het beste in zeer fijne kamgarens en tricolines in buitenge woon mooie dessins. Zowel in Matrozen-. Sport- en Lum- berpakjes. 21 Ul IC© nntflAlAN -»3f f 3 per persoon Bel op of bestel tijdig uw plaats kaarten Oarage Paul Krugerstr 8, Telefoon 526, Vlissingen ln Middelburg Meiksalon „De Nieuwe Landbouw", Markt Qebruikt de O-TAX wagens, sr.et. geriefelijk, billijk

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1935 | | pagina 2