(REORGANISATIE UITVERKOOP Meubelen, Wollen Karpetten enz. b Prijzen ver beneden inkoop POLIFLOR! Te Koop Te Huur Gevraagd Te Koop gevraagd ïa. Gebr. VAN DAMME, Orgel- en Planohandel Van STEVENINCK's Meubelhandel 1. Cijsouw, Horloges I Bim-Bam Klokken I Fen Studieorgel, prijs f 35,- „DE WEEFSTOEL" GRAAFEILAND j WORMSTEKIGHEID Verkrijgbaar Parijsgroenj «Te koop :2e handsch Meubelen Te KoopKinderwagen, Stoel- wagentje en Trekkarretje. Oude Krullen, Sloten, Gitten Jacq Frank, H. H. VEEHOUDERS Rundvoekeuring Koudekerks op Maandag 20 Mei van 9 tot II uur. Deelneming zeergewenscht8 „08borne"-zelfblnder Machinehandel J. N. de Nood Te Koop: Mahonie Buffet Do Goitenfokvoroeniglng te Vrouwepolder H. H. LANDBOUWERS Koopt bij onze adverteerders ZEEUWSCH NIEUWSBLAD VAN VRIJDAG 3 MET 1935. No. 18. JUITPDEPEP5 Octoberkoe, melkschaap, vet varken. J. Wisse Pz., Biggekerke. Voor Uw Orgel schoonmaken, repareeren en stemmen IS HET OUDE ADRES Vlissingen, Paul Krugerstraat 16 Middelburg, L. Noordstr. L 187, b.h. Stadhuis, M'burg Groenewoud 59 Vlisslngen Zuidstraat A167 WestkapelleJ ontvangt deze week de nieuwste Zeer iage prijzen. 10 jaar garantie Beleefd aanbevelend. |Te koop aangeboden GEBR. VAN DAMME Lange Noordstraat L 187, Middelburg Baby Jurkjes 48 cent. Pak jes 75 cent. Truitjes 25 cent. j Hoedjes 35 cent. Kousjes 29 j cent, Gummibroekjes 25 cent Hospitaallinnen 55 cent per! el. Gezoomde Luiers 19 cent. Molton Dekentjes 85 cent Zijden Dekentjes 125 cent. Baby Speelgoed. Wij handhaven onze lage prijzen. Langeviele K 405 Middelburg f'Te koop: Spiegel, 2 schil derijen, kacheltje, kinder- wagen. Korte Singelstraat O 289, Middelburg. Licht Motorrijwiel vrij van pers. Bel. f 50.i H. D. 2 cyl. Electr., met duo f 45.I beiden in zeer goeden staat Singer Trapnaaimaeh. f 12.I Nieuwe Racefiets f 30 Spotprijs. G-Tax de ruimste en goed-] koopste 5 cent per K.M. Winkelhuis Q 214 1 Middelburg Wie veel en gaaf fruit wil oogsten, spuit direct na den! bloei tegen de en tevens ter bestrijding van schurft en meeldauw, alsook spint, rupsen, luizen, enz. met Chemische Fabr. HOBO, B Venlo, Tel. 196 en 28 a f 1.50 per K.G., zoolang de voorraad strekt. S. van Eenen- 1 naam, Korte Noordstr, L 74, Middelburg. W. de Wolf Kasteelstraat 56 Vlissingen N. Vliss. weg 185, Souburg 4 mooi en niet duur bij] Middelburg H TE KOOP Watervaten en Tobben. Aan leggen van Banden aan huis. Lage prijzen. Kuiperij Oostkerkplein N 117 Middelburg Te Koop Een Buffet ook geschikt voor Tafelkastje, 4 Eiken stoelen met veeren zitting, een Arm stoel en een Stoelwagentje. L. DE KONING Kuiperij Oostkerkplein N 117 Middelburg Te Koop: Een zoo goed als nieuwe in pracht staat compl met voorwagen. Prijs zeer billijk Veerscheweg, Telefoon 431, Middelburg JO M A E S, Lepelstraat 11 Vlissingen. Alle Verfwaren, Glas en Be hangpapier bij iedere hoe- veelheid. Telefoon 234 a I .Juffr. vraagt Naai- en Ver- Istelwerk, ook Stop- en Brei- f werk. Billijken prijs- Dijkstraat 49 Souburg Klein Vlaanderen M 181 Middelburg Beste mclkgeit, speengeit, Mangels. 1'. Sci'oo, Koudek. bloemkoolplaiiteii. L. Suurmond, Ritthemsche- slraat, Souburg. Kisten, platte bakken. S. de Pagter, Domburg. 2 Nette stierkalveren. J au boogaard, Medskerke. Poiiilor tegen bloedluis. J. Koole Wz- Koudekerke. Zaai witte boonen. J. Djngeman.se Jz., Grijpsk. J ongensschoenen. Zwanenburgscheweg 264, Koudekerke. Melkschaap, lammeren. P. Ton, Seis weg, Grijpsk. 1 Voer mangels. E. de Korte, Biggekerke. G. de Visser, Aagtekerke. G. de Vjsser, Aagterke. Voer mangels, stroo. C. Wat tel, Gapinge. Beit, 3 lammeren. C. Dekker, 't Zand. Beste vette vaars. J. llouterman, Meiiskerke. Vette vaars, vet kalt. Le- bebollen. S. Wjsse Kz., Mariekerke. Biggen. J. Koole Dz., Fruit- berg, St. Laurens. Muisert k n tmoeder, co.npl. Weristraat 150 b. d. Loska- de, Middelburg. Linnenkasi, keukentafel en stoelen. A. Slabber, NVestkapelle. Gekalde vaars. D. Coppooise, Oostkapelle. Gele en gr. Chincilla speen- konijnen, raszuiver. J- de Korte, Meiiskerke. j bericht aan belanghebbende 'Geitenhouders dat zij die !nog lid wenschen te worden 'zich voor 15 Mei nog op kunnen geven bij het bestuur daar anders voo'r 1935 geen gelegenheid bestaat'. De van ouds bekende Albi on Grasmaaiers zijn de bes- te. Vraagt de verlaagde prij zen. C. BRASSER Schroeweg Middelburg Broedeieren' Zilver Duckwin Leghorns, Wit Java en Co lumbia Wijandot Kriel bekr. Dieren. J. J. Antheunisse. Kinderdijk Middelburg I Te koop gevraagd: Bouw grond omgeving Zuidbeek Koudekerke. Brieven 1761 Bur. Zeeuwsch Nieuwsblad Jonge Duitsche Doghon den. B 37, Westkapelle. Komkommerplanten. Torenvliet 't Zand M'burg Jonge Konijnen. Bosschaart „Plantlust", Koudekerke Speenkonijnen. Nieuwe VL weg E 202 Souburg Geit 3de dracht, rekening 12 Mei. J. Roelse, Welzinge Linnenkast, Stoelwagentje Verk. Quikkelaarstr. 104, Vlissingen Boereman skieeren Wilhelminastr. 3, Vliss. Linneiïkasi, Werkschoenen maat 42. J. v, d. Voorde Koudek. weg Vlissingen Speenkonijnen. Klein Vlaan deren M 207, Middelburg Mooie zaai wi;te Boonen C. Dekker, Meiiskerke 10 K.G. Noordster Boonen S. Dekker, Mariekerke Snij boonen 20 ct. per K.G. Speenkonijnen. J. Cevaal, Biggekerke. Vet Vaarsje. I. van Siuijs, Biggekerke Vare Koe, Broedeieren Bloemkoolplanten J. Minderhoud Chrz., Domburg. 7 Lammeren. Groote Abeele 52. 6 jarige klepper Ponny's Stalmest. Jansen, Beziusstr. Souburg. Bloemkoolplanten, Lecerf, prima f .250 per 1C0). Tuinbouwbust. P. de Kam, Oostkapelle. Biggen. H. Koppejan, Meiiskerke Eiken Roag Kabinet P. Boone, A 95, Vrouwep. Kruiwagen. Lage weg E 188 H Zand. Witte Atbasterplanten, Eiken Orgel. Oostkapelle B 32. Bruin Schippertje. Marnixplein 2, Souburg. Mesthaak. S geerssingel V 62 Middelburg. Zaai witte boonen Janis Wisse, Meiiskerke Mooi Vaarskalf, Geit aan rek. J. Melse, Aagtekerke ^fkeiningspaaltjes 30 ct. per stuk. Slijpsteen. Smederij Vrouwepolder Koe 4de kalf, rek. 19 Mei. C. Vader, Grijpskerke Akaboonen v. d. Zaai. J,ac. Dekker, Biggekerke Geschets Vaarsje 11 mnd. J. Francke, Hoogelande, Grijpskerke Biggen, Vaarsje met schets. Vaarskalf. Van Liere Oostkapelle Vette Stier, Melkschaap J. Wisse, Welzinge. Beit Geit lste dracht. Jacht lust Grijpskerke Feu kalfdragende vaars en vette vaars. A 54, Westkapelle. Boogkabinet en Baktrog. A 55 Meiiskerke 2 Vaarsjes plm. 3 mnd. P. Polderman, Biggekerke 7 Speenlammers Koe keur uit 12. J. Leijnse, Ritthem 70 mud hl. Eetaardappeleu P. Siraon.se, Koudekerke Kalikoe rek. half Mei. A. dé Lange, Koudekerke 2 vette prachtige Vaarzen 2 Weivaarzen. B 36 Westkapelle. Vet Kalf. A. Melse, Meiiskerke Lekkere Bevelanders A 86 Serooskerke. 2 vette Stieren. J. Maginus- sen Noordweg Middelburg Schapenkaas. J. v. d. Bosse, Gapinge Stiertje 14 mnd. m. schets C. .loziasse, Ritthemsehestr. Souburg. Vette Vaars Wed. Francke, Biggekerke 20 K.G. goedgekeurde vVitte Boonen. J. Huijsman Grijpskerke 2 beste Slachtvarkens A. d. Visser A 140 Oostkap IL H. Landbouwers. In. voorraad nieuwe Rlaverpui- ters. Vraagt prijsopgaaf. J. Pouwer, Veere Voer mangels. J. de Korte, Mariekerke. Schapekaas. A 46, Biggekerke. Juliköè. H. Paauwe, Gapinge. 1 Va-Jarige weivaars. L. Vos, Grijpskerke. Speenlammeren, vette schot. A. de Voogd, Vrouwepoldev Mooie biggen. P. v. d. Broe- ke, Braamstraat 21, Soub. Vaars, oud 13 maanden met sqhets, ook geschikt voor linger. W. de Regt, Bjggek Varekoe, 2 vette vaarzen. Vet stierkalf. Wed, van Sluis, Zoutelande. Gebrujki dekri.t. C. Vos, Biggekerke. 300 K.G. voeraardappelen. F. Dekker, Serooskerke. Melkschapen en schapenkaas „Leeuwendamme", Seroosk. Aankomende s{«*iiigstter met schets, keur uit twee. Diéleman, „Pouloneburg'" Serooskerke. Broedsche kippen. H. Willemse, Oostkapelle. 2 NVeibees'jes, geschetst, 2 boven de schets. Grijpskerk- scheweg, B 9, Oostkapelle. Julikóe of keur uit. Bezuijen, Grijpskerke. 1000 Kilo mangels. No. 32, Ritthem. Simson Jassen f 2.50, Broe ken f 2.10. J. D. Koppejan, Ritthem. Dage.ijks vêrsche schapekaas grodle <10 cent. Kwekkeboom, Ritthem. Vet stierkalf, geschetst vaarsje, 8 maanden. K, Wisse, Koudekerke. Weihooi. Izaak Ovaa, Zoutelande. Pauwhanen. Cevaal, Welzinge. 2 Vette koeien, luidspreker. Hugo Brasser, Koudekerke. Beit met of zonder, lamme ren. Anth. Jansen, Biggek. Najaarskoe. S. de Visser, Serooskerke. Canapé en Keulsche pot ten. Breeweg D 209, 't Zand Bloemkoolplanien. Jb. Wieiemaker, Keiweg, Kou dekerke. Dahliaknollen per 10 st. 40 ct- Tanis, Koudekerke. Waschtobben. E 129, Domburg Prima bindwissen 85 ct. p. schoof, f 1.60 per 2, f 7.50 per 10 stuks. H. Kesteloo, Kwee- kerij Plantlust. Koudek. 4 Stoelen en 2 armstoelen met leer. C. 33,- Do:i burg. Vare koe ol in ruil voor jong vee. Heerenstraat E 59, Domb. 2 Vaarsjes met schets, oud 10 en 15 maanden. H. de Kam, Oostkapelle. 2 Speenlammeren. J. Pleijte, De Bleek, Zou telande. 80 K.G. zaaiwittebooiien. K. de Wolf, Zoutelande. 1 Drachtige en 1 vette geit. P: van Siuijs, Zoutelande. Gerookte hammen. No. 108, Zoutelande. Voederaardappelen, mangels, vette vaars. 11/2-J^rig'e wei vaars. A. de Trojje, Arne- muiden. Een ronde geboende tafel Zuidstraat A 159, Westkapp Een geitenkarn. Molenweg C 4Westkapelle. .5 Vette vaarzen. C 73, Westkapelle. Melkschaap. J. Koene, Meiiskerke. Prima zaai wi.teboonen. A. Meijers A 246, Seroosk. Jonge geit aan rek. Schoolzicht, Aagtekerke Verbeterde Walchersche wit te boonen, 2 slachtvarkens. J. de Voogd, Oost watering, Veere. Restant mangels. Iz., Cornelisse, Kleverskerke. 2 Vette varkens. Adam Kluijfhout, Kouu xer- ke, Westhoek. Melkschaap, zes lammeren Middenhof, Souburg. Vaarskalf, L. Marinussen, Grijpskerke. 15 Jonge kippen f 1 p. stuk Segeersweg V 86, Middelburg Stiertje, J.0 maanden van beste ouders, geschetst. J. v. Keujen, Gapinge. 2 Chincilla voedsters. M. Terwoert, Koudekerke A 72. Speenvarkens, zaai witte boo- nen. W. Dekker Sz., Seroosk. Jaarling springstier. P. Wisse Domburg. Melkschaap of beit, speen lammeren. Osté, Vrouwepolder. Kinderledikant. Arendse, Koudekerke. Schapenkaas. Plantlust, Oostkapelle. Adelaar heerenrijwiel of Werk fiets. J. j. Louwerse, Buttinge. 2 Geiten en speenkonijnen VI. R. Buttinge B 37. 20 K.G. zaai witte boonen. A. Pouwer, Serooskerke. Schapenkaas. Klein Ovcrduin, Serooskerke. Weivaars. J. Davidse, BrigT da mme. Ronde zaai bruine boonen C. Louwerse, Sejsweg. M'b. Een fietsplaatje. C. van Siuijs, Meiiskerke. Vouw- ol stoelwagentje. Spoorstraat 44. Souburg. Schapenmelk. Te koop beste trekhond, plat wagentje J. Leijnse, Nieuw Middelb. Een beite melkgeit. J. v. Sparrenlak. Me iskerkc 6-persoons Auto, 8 cent per K.M. Telefoon 10, Gebrs. d. Heijden, Koudekerke. 400 Roeden weiland Half- wege Veerscheweg. Sturm, Kruisweg, Veere. Vrij h ujs bij Vlissingen f 3.50 per week. Te bevragen Kou- dekerkscheweg B 28$, Ongeveer 5 gemeten weiland. NV. Duvekot, Sz., Vrouwep. Een arbeiderswoning. Te be- vragen A 8, Grijpskerke. 5 Mud puike blauwe aard appelen J, Huljssoon, Se rooskerke. Voer stroo. :T. Koole, Zuid beek. Koudekerke. Schapenkaas. P. L. Koster, Vrouwepolder. Een schot. F. de Wjite, Zoutelande. Ti|rk. Reijnierse, 't Zand D 165. Geit, lste dracht. Basculen Bliek, Sladswcgje, M'burg. 12 K.G. witte zaaiboonen. Ongev. 2000 besle oude dak pannen. Heiboer, Nieuwland- scheweg, Middelburg. 50 K.G. lange zaai bruine boonen. J. Huijsman, Seroosk Vertrouwd werkpaard. J. Marinussen, Nadorst, St. Laurens. Cijfer Koraalboek (Joh. de Heer) met opgaaf van prys J. Schout Wz., Seroosk. Jonge geringde postduiven. Dogge, Oude Vliss.weg AIO bij overweg spoor. Belasiingplaatje en gevraagd medelezer Vlissingsche Cou rant. Nieuwstr. 32, Souburg Met October een Meid J. Janse, Segeersweg V131, Middelburg. Met October een Meid P. Meijers, Zoutelande. October handknecht. L. de Witte, Koudekerke, Bakerdiensten te Vliss. f 1 per dag. Groote Abeele 20, Meid of aankomende. J. v. d. Putte, Serooskerke. Met Oct. aank. knecht, kunnende melken. K. Besur en, Serooskerke, Lepelstr. Met Oct knecht, kunnende melken. W. Sanderse, Oost-' kapelle. Met October handknecht wegens dienstplicht. J. Moens, Noordduin. Terstond meid. J. Wisse, Grijpskerke, Pekelinge. Wegens dienstplicht met October handknecht, kunnen de melken. L. P. Brasser, Vrouwepolder. Met October knecht en meid. Te koop zware big- gen. J. Lamport, Gapinge. Terstond meid of aank. P. Koole, Souburg. Terstond of October meid Overbeeke, Segeersweg, Mid delburg. Een werkvrouw. D. Roelse, Bakkerij, Kou dekerke. Met October een Meid P. Polderman, Biggekerke Met October een Meid of aankomende. J. Wjsse Sz., Domburg. Met October een Meid of aankomende. S. v. d. Me uien. Domburg. Met October een Meid of aankomende G. Geschiere, Meiiskerke. Met October een Meid of aankomende. L. J. Maljers, Aagtekerke. Met October een Meid J. H. Jan e, Holland sch hof Kleverskerke. Terstond meid of aank. H. Brasser, Breeweg Koude kerke. Met October knechi. A. de Visser, Vrouwep. Met Oct. handknecht, kun, nende melken. K. Dekker, Meiiskerke. Met Oct. aank. handknecht. Torenzicht, Tramstation, Zoutelande. Met October handkn.cht, kunnende m Iken. K. Meijers, Olmenveld, Se rooskerke. Met Oct paardenknecht. Meiwerf, Gapinge. Nette huisnaaister. Sejs ingel R 2 0, I i idelburg Met Oct. knecht of aank J- Besuijen, Veere. Met Oct. aank. knecht, kunnende melken. E. Koppejan, Meiiskerke. Terstond knecht. J. van Wallenburg, Oude Veerscheweg. Middelburg. Met October knecht, liefst met paarden kunnende om gaan. J. Meijers, Biggekerke.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1935 | | pagina 3