v A. KERKHOVE BLOEDKORALEN DENNEB00M VEEMIDDELEN! Tfl Koop gevraagd Te Huur Ti Huur gevraag" Biedt zich aan Gevraagd Diversen Uitvoering der Chr. Zangvereeniging „Looft den Heere", op Vrijdag 15 Maart, des avonds om 7.30 uur in Hotel „Wilhelmina" Meubelmag. „De Concurrent" LINNENKASTEN ISPIKKELMATSTOELEN IFen vorentrekker met 3 aanaar- jders systeem Richter 180.- Orlgln. Planeet Handzaaima- chientjes vanaf f 25.- Machineh. J. de Nood BAKKERIJ LUUK Vanille Sprits II cent per half pond Probeerde U reeds onze Al- a lerhande i 25 ct. p. half pond? Staalboeken Behang papieren 1935 KINDERWAGEN Gelegenheid tot Spek rooken j Calvé's Ochtendvoer. Pracht Belg. Herders I LAGE PRIJZEN MELISKERKE I Openbare Uitvoering van de Zangvereeniging V.Z.O.D. te Gapinge op Donderdag 7 Maart 's avonds halt acht. In de Nad. g Herv. Kerk. Toegangspr. 30 ct H.H. Landbouwers I ZEEUWSCH NIEUWSBLAD VAN VRIJDAG TSTAART 1935. No. 9. DOMBURG Programma's 25 cent aan den ingang verkrijgbaar I I Vliss. str. K 59 Middelburg Steeds ruime keuze in alle soorten Meu belen, w.o, groote en ook de bekende sterke Steeds de laagste prijzen. Let op het juiste adres t.o. Fa. Maljers Ter overname: Eiken Buffet, Tafel en Stoelen, pers. ma honie kast, Speeltafeltje, Le dikant enz. Te bevragen: St. Janstraat 43 Middelburg TE KOOP: Veerscheweg, Telefoon 341, Middelburg ÏTe Koop: Damesfiets als nieuw f 12.50. Heerenfiets Tg. st. f 9.-. g Hofplein 233, Middelburg Degene, welke mijn MEST VORK heeft meegenomen wórdt in eigen belang aan geraden de e spoedig op de plaats terug le e orgea A. L. Haring man, Veere Wiegen in Pilriel en Strooi vlecht en Rieten Stoelen j met mat en kus ens. Lui ermanden en Luierkasten I Fijne Lederwaren en Kof- fers. B. GOUDSWAARD K. Noordstr. E 4, M'uurg (Kanaalstraat Souburg Weder ontvangen de nieuwe Ruime keuze. L. JOBSE, Brouwerijw. 127, Oostkapelle li Te Koop zoo goed als nieuwe 1 Pijpstraat 222, Middelburg S. Koets jr. slager Biggekerke Voedert Uw kippen Ook voorradig Melkpoeder ter vervanging v. ondermelk Verkrijgbaar bij A. THEUNE Westkapelle Te Koop: Vader gedipl. als politiehond K Slijkstraat 15 Vlissingen ?Uit voorraad leverbaar: Be ton-, Gres- en Draineerbui- zen, Welputringen, enz. P. Meijers Cz. Serooskerke Te Koop: Een nieuw 2 persoons Gre nenhouten Ledikant en een geschilderde Vuilnisbak joh. Brasser, Kouddorp Westkapelle I Door aankoop van zeer groote partij L. Minderhoud, Westkapelle Ondergeteekende beveelt zich beleefd aan tot het leverén van alle soorten KUNSTMEST. Bij tijdige aanvraag levering plaats van bestemming. P. Westerbeke, Westkapelle I ÏHoutverkoop op 2Maarta.s Iv.m. .IOV2 uur op het dorp, 'te weten 4 olmenboomstam men, vaamhout, mutserd enz. Banketbakkerij KUIPERS Walstr. 88. Tel. 426, Vliss. Allerhande 30 ct. p. half pd. Kwartets 35 ct. p. half pd. Friesche Duimpjes 35 cent per half pond Ontvangen pracht collec tie BEHANG, tegen onzel bekende lage prijzen, tevens nog in voorraad een partij Restanten voor spotprijzen. IJ. BRIL Middelb. straat 21 Souburg Te Koop: Zesjarig bruin Werkpaard, mak in alle tuig. Wegens aanschaffing van Autowagen een Boerenmen- wagen compléét. BRASSER, Veere verkrijgbaar bij: A.SIMPELAAR, Koudekerke Laat Uw graan ontsmetten! of doe het zelf met Ceresan j droog of natontsmetter Verkrijgbaar bij J. KOOLE Wz. Koudekerke H.H. LANDBOUWERS! Uit voorraad af te leveren:! Vorentrekkers, zig zag enl ketting Eggen, Schudeggen, Onkruideggen, Zaaimachines Wiedmachines, Cultivatoren en Landrollen aan scherp concurr. prijzen. C. Brasser, Schroeweg, Tel. 216 M'burg! Te Koop: 2x100.000 Uien- planten f 1 per 1000; 121 cent per 100, Groote partijl Koolplanten, Roode Savoyel Bloemkoolplanten, van Rem-J me en Lucerf ook in potjes,! Prachtige Slaplanten, Witte reuze Konijnen, Voedstersen Rammen. Frambozenstekken en Aardbeiplanten, Tuin Anjelierenlaan of Boschweg Scheldestraat 18 Vlissingen 1 Bij inschrijving te huur of te koop: 1 H.A., 19 Are, 30 c.A. of 3 gemet en 11 roeden beste Tuingrond m. Vruchtboomen, Schuur, Dorschvloer, S'ailing voor Hit bij de Hoogeweg. Inlichtingen: Scheldestraat 18, Vlissingen. Te Koop: 2 Ledikanten, 6 Stoelen, Nachtkastje, Chif fonnière. Noordweg R 13h Middelburg Slaplanten f 1.— per 1000. J. Kuiper, Boschweg, V iss. 2 Stoelen, 1 Keuüentaiel, 1 Spiegelkaste, 1 LedL.ant. Adres: Bur. Zeeuwsch Nieuwsblad Geit, keur uit 4, Trekbok, 2 Handkan en. Koudekerscheweg B 318a Wegens plaatsgebrek zeshok- ki'g groot Konijnenhok. Vrouwestraat 15, Vlissingen 2 Voedster Konijnen met hok in ruil. Volière. Noordstraat 62, Vlissingen. Kinderwagen, Petroleumstel (3 pits) Haller. Duijven- drechtst aat 39 Vlissingen 12 voer Stalmest, 50 K.G. blauwe Eigenheimers, 50 K.G. Melothiams 1 maal verbouwd. C. Westdorp, O, Vliss. weg Middelburg Groninger Zaaiboonen L. Maas, Oude V.iss. weg, Middelburg Tarwestroo, handwerk. A. Francke, Zwanenburg Koudek er', e Tafel, Ritth. str. 51, Souburg Engelsche en Hollandsche Boe'.;en. Nieuwstraat 65 Souburg Mahoniehouten Uittrektafel Gr. model met gedr. pooten Iz. de Witte, Oude Vliss. str. 37, Souburg 8 W.L. Poeljen met Haan, aan de leg. Pattenier, Segeersingel, Middelburg Wit VL Reus, voedster (drachtig) Winlerstr. Q 99, Middelburg of in ruil tegen ander Vee, Kalfkoe. Lageweg E 108, *t Zand Stalmest of in ruil tegen Mangels of Stroo. B 127 Veerscheweg, M'burg Groen.e.iwij te. Be ïagen: B 87 Veere Twee Trekhonden met tuig. R. de Nooijer, Arnemuiden B 65. Broeiramen a f 1. Koudek. weg B 285, Koudek. 3 sterke Keukenstoelen f 1.- p. stuk. Electr. lamp f 1.50. Adres: Bur. Zeeuwsch Nieuwsblad 1 partij Steengekiemde Mit- hloliams. K. Zachariasse, Biggekerke Zwart stroo, Tarwestroo, Mangels. J. Goedhart, Ritthem 300 kilo' witte Boonen en 18 kilo schokker erwten, voor de zaai. W. Ovaa Jr. Ritthem Velo Mangel. F 89, Molstraat, Middelburg 250 ronde Dakpannen. Dorpstraat 33 Ritthem Vlaamsche reus, voedsters, 7 weeksche jongen A 72, Koudekerke 100 bossen Tarwestroo, handwerk. J. Wielemaker, Biggekerke Broedkooi met zang kast f 6.Schuitvaartgracht 91, ben. Vlissingen Oude dakpannen. La en prijs Bode Janse, Weslkape'le Geit aan rek. 4de d acht J. v. Maldegem, Koudekerke 6 Konijnen. P. Schoe, Vrou- wepolderscheweg Seroosk. Vlees h lok, palen. J. Rie- mens, Boschzicht, Oostkap. Speen I onijnen. A 56, Noord weg, Sero s'eri.e 7U0 Bos tarwestroo, handw A 11, Grijps er e. Een Vaarskalf bij P. J. Wisse, St. Laurens Groenbl. Liguster, 1 en 2 ct. p. stuk. Francke, Duinweg, Oostkapelle. Drachtige Geit, vet Kalf J. Minderhoud, S an, Domburg Tarwesti oo, handwerk. Wed. v. d. Woestijne, Oostkapelle Koe aan rek. of in ruil voor jong Vee of vare Koe. J. Cijsouw A 16, Westkapelle Slamsnijboonen -**J Meliskerke A 61. 100 K.G, Mi hlotiams, Stroo Gideonse, Souburg 18 maanden R in K. Wielema'. er T/.., Koudek. Poeljes. L. van Keulen Sz^ Biggekerke 2 vette Vaarzen. W. Rooze, Lelieëndale, St Laurens Stierkalf. J. Besuijen, Vrouw epolderscheweg Serooskerke Droge Musterd P. Maljaars, Domburg Veerenwagen en nikkelen plattebuiskachel Jan Wisse, Zou'elande Drachtige Geit. A. Janse, Zoulelande Mangels. A. Buijs Az^ Veerscheweg, Middelburg Vaarskalf of ruil Stierkalf A. Poppe. Domburg Spiegelruit met Kozijn voor spotprijs. J. Roskam, Vlasmarkt, Middelburg Achterwiel en houten as J. Marijs, Biggekerke 8000 kilo Groenkraag Man gels. J. Meijers, Biggekerke Schaap met Lammers J. Kodde, Biggekerke 3 jarige Merrie. Joh. de Visser Domburg Blauw eigenheimers Zeiaard appelen. J. Marinissen, Noordweg, Middelburg Nieuw Dames- en Heeren rijwiel. Seisweg R U2b Midde'burg Platte Boonen voor de zaai Joh's Wisse, Biggekerke Drachtige gele Voedster J. de Korte, Mariekerke Koe op rek. K. Lam pert Kz„ Biggekerke Droog Kiiefhout „Jachtlust", Buttinge BI. Eigh. Kt. A. 10 ct. S. v. Soelen, Gr. Abeele 3 drachtige jonge Geiten I. van Eijzeren, Aagtekerke Stierkalf. C. de Voogd, Leidijk, Serooskerke Vaars 1—2 jaar, keur uit 4 met of zonder schets. J. Moens, Westkapelle Vaarsje oud 2Va maand en vaarsje oud 3 weken. W. Corré, Aagtekerke Vet "Kalf. Voederbieten A. C. Melis, Gapinge Pootaardappels, 1ste nabouw, genegen Vee voor Regeering te leveren. J. Wisse, Welzinge Slaplanten, Wijnpeën. L. Suurmond, Rilth. str. Souburg Jaapjespeën. P. Jasperse, Serooskerke 2 Geiten eerste dracht, 200 bos Tarwestroo, handwerk W. Madnusse, Koudekerke Mangels en Wijnpeën A. Kesteloo, C 20, Koudek. Slaplanten. A. Tilroe, Vrouwepolder Spaanders, musterds. J. d. Witte, Keiweg, Koudekerke Beste Leurwagen, ioge icht voor Melk. J. Leijnse, Nieuw Middelburg Eén en Tweepersoons hou ten Ledikanten, Kinderstoel en Ledikanlje. A. Slabber, Westkapelle Werkpaard keur uit twee F. Maas, Serooskerke Mooi model li/a jarige Springstier. A. Maljaars, Vrouwepolder Vet Kalf. Wed. Melse, Meliskerke Een keer verbouwde late blauwe Legpooters, doperw ten. P. Koole, Souburg 2 Loopvarkens, S ieri alf J. Dekker, Biggekerke Vette Geit. H. Louwerse, Vrouwepolder Zaai wiite boonen 1ste na bouw. J. de Visser, Hazenberg, Domburg Pootajuin, Puntsavoye Kool zaad. P. Polderman, Veerscheweg, Middelburg Platte boonen voor de zaai. P. de Buck, Serooskerke Vaarskalf. J, Dommisse, Zoulelande 30 Kilo Kleiperen. jj A 47, Meliskerke Koe op rek 4de. kalf. A. de Witte, Dishoek Koudekerk© Vaarskalf. C. Vader, Grijpskerke Handgedorschen Tarwestroo A 112, Koudekerke 10 Poeljes Groote Abeele 46 2 persoon's Kano, Viool, Konijnenhokken een le ren Armstoel. G. Bimmel, Karregatstraat Domburg Tarwestroo, handwerk I. Jobse, Koudekerke Droge Musterd A. Theune, Westkapelle Zelka schokker, 1ste na bouw 9 9-9, handgelezen, vet Stierkalf. Jac. Wisse, fioudewijnskerke. Petroleum per vat A. Simonse, Biggekerke Schapen, Meslput, Damsta- ken. W. Aarnoudse, Koudekerke I Yiolenplanten, Ragligsreuzens S. de Later, A 221 Soroosk. Koopmans Glorie Schokkers lste nab. J. de Witte, b. d. Molen, Koudekerke Zware vare Koe. E 59, Domburg Drachtige Konijnen No. 53, Aagtekerke 1000 Kilo roode kool P. de Witte, Koudekerk© 5000 K.G. Wijnpeën. C. Bosschaart Nz- Koudek. Drachtige Geiten, Ponny.tuig. A 73, Domburg Een Trekhond Lageweg E 106, 1 Zand Drachtige Beiten C. Geertse, Aagtekerke Drachtige Geit A 29, Westkapelle Mooie Jongensrok^ leeftijd 1618 jaar. A. Kodde, Serooskerke Eikenhouten Uittrektafel 100x120 plus 2x40, Gaslamp. W. Melis, A 47, Serooskerke Prima Slaplanten en Bladaar- de. W. Bommel jé, Oostkap. -Tuin en Landbouwraden C. Jobse, Oostkapelle Groente, Liguster 1 en 2 ets. per stuk. Francke, Duinweg Oostkapelle Kinderwagen. A. Gabrielse, Koudorp, Westkapelle Damesfiets, Koopje Kanaalstraat 20 Souburg IJzeren Kinderledikant Rilthemsche straat 71 Soub. Aardappels, Veevoer, Man gels, Erukas, Br. Boon en Erwtestroo, Melkschaap, 3de dracht. Abr. de Troije, Singel, Arnemuide» Geit lste dracht. P, Cijvpt, Zoutelande Een Varaskalf Duinweg 14 Zoutelande Snij- en Suikerboonen J. Clarisse, Zoutelande Gerstestroo, Nieuw Erf, St. Laurens. 'Gegalv. golfplaten. A 56, Vrouwepolder. Zwarte s hot, leeftijd ongev 16 jaar. Buttinge B 35. Hobbelpaard. „De Automaat" Serooskerke Zwarte Schort, leeftijd 15 j. No. 120, Zoutelande Wintermantel leeftijd 9 jaar A 246, N. en St. Joosland Kanthooi. Chr. Louws, Schelp weg, Domburg Mangels E. Geschierc, Biggekerke Hitten Gareel. A. Barendsen, Veerscheweg, Middelburg Muurtegels. (Paarsche) B 31, Koudekerke Zondagsche Jongensrok, leeft. 14—16 jaar. A 35, NoordSb Meliskerke Tarwe kaf. A. Caljé, Biggekerke 1 Rolblokje. Koudek. weg, B 266, Koudekerke Kinderledikantje St. Laurens A 42 Groente of Melkwylfc Brieven no. 1742, Bur, Zeeuwsch Nieuwsblad 2 persoons en Kinde; ledikant A. Joosse, B 91, Veere 6-persoons Auto, 8 cent per K.M. Telefoon 10, Gebrs. v. d. Heijden, Koudekerke. Half gemet Klavers J. Polderman, Vrouwepolder Nette Winkel, en een IJskast te koop. P. Louwerse Domburg 2 gemeten Weiland C. Brasser, Koudekerke Gelegenheid voor Spekrookea D. Coppoolse, Serooskerke Scheermessen slijpen. A. de Bree, A 126, Seroosk, Met Mei handknecht, kunnen- melken. L. Verhage, Koudek Met Mei Meid J. A. Po uwer, Seisweg, Middelburg Met Mei Meid D. Kasse Wz, „Trouw voor Goud", Veere Prijsopgave van 2 klamp Olmhout. C. Schout, Vlissingen Boter of Eieren. J. Koole Jz. Koudek er! ;e Timmermansleerling D, Groeneuberg, Serooskerke Voor uw orgel. J, A. Roth, Seisdam 19 Middelburg. Contracteeren vlas, f 4.50100 K.G. Lengte 50 centimeter. Hubregtse, Papestraat, West kapelle. Verlo/en belasiingmerk v. d. Molen tot Brigdamme. C. Gilde-Wisse, St. Laurens Ter dekking een flink door fokt Friesch volbloed stier. Dekgeld f 1Deensche Beer, stamboek no. 101, dek geld f 2.—. Brasser, Veere. Machinale ontsmetting van zaaigranen. Cijsouw C 14, Westkapelle. Verloren: Paardedeken tus- schen Kranenstein en Schoon oord. Munnikenhof bij Grijpskerke Verloren: Belas ingplaatje A 199, Koudekerke Ter dekking, Volbloed Stier beste afstamming. J. Koole Dz., Fruilberg, St. Laurens. Gelegenheid om ajuin te con tracteeren. C. Jobse, Biggek. Gevonden Belas ingplaatje N. Vliss. weg 277 Souburg MARKTBERICHTEN Middelburg 28-2-'35 Aangevoerd door Walcher- sche boerinnen Boter f 0.70 Eieren f 2.50 Ganseieren f 10. Eendeieren f 3. Aangevoerd door handelaren Boter f 0.67'/t Eieren f 2.40 Eend Eieren f 3.00 Ganseieren f 9. Particuliere prijs: Boter f 0.77 Eieren f 3.50 Eend Eieren f 4. (omzet-belasting inbegr.) Cadeau Eij aankoop van een blauw serge Costuum naar maat, geven wij de tweede Pantalon cadeau. Prijzen vanaf f40.- per cos tuum. Ziet de étalage. Beleefd aanbevelend, W. A. GRAAFMANS Bouwen Ewoutstr. 68 Vliss.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1935 | | pagina 3