i I 1 I VRAAG EN AANBOD I. SINKE Dralnaerbulzen, Betonbuizen Mooi Orgel te Koop Firma Gebrs. Van Damme Firma Gebrs. Van Damme W. DE REGT, Biggekerke Leurwagentje. EEN ZAAIMACHINE BETON-, GRES-, en DRAINEER-BUIZEN I AKKERIJ LUUK SOUBURG j ozijnenbrood 25 cent per stuk ange, ronde, vanille en Anijs- j beschuit 7 cent per pak. Inhoud 12 stuks. Tekoop aangeboden e huur gevraagd Gevraagd- Te koop gevraagd: Laat nu Uw Kapok matrassen bij vullen of ver nieuwen. Uw Veeren Bedden driedeelig maken. Horloger J. HENGST, Westkapelle Rijwielhandel VERBEEK, St. Laurens Stadhuis hal, Bode Boon, zonder prijsverhoogiog ZEEUWSCH NIEUWSBLAD VAN VRIJDAG 18 JANUARI 1935. No. 3. 3 jaar str. R. Victoria, Wa- sington, W. Wijnspruim, id. Peer, Clapps, Precose, Le- gipont en St. Remy. alles k 35 cent per stuk. Francke's Kweekers Duinw.Oostkapelle Te Koop: Aquarium met« tafel planten en visschen f Primulalaan 20 Tuinstad, Vlissingen Slagerij Veersche Singel Tel. 21, Middelburg. Versch mager spek gerookt of ge zouten, dikke bladreuzel, alles 55 cent per kilo Uit voorraad: alle maten. Landbouwkalk. Nog enkele Mestkruiwagens, koopje. Vraagt prijs. A 2 Serooskerke (W.) B Aangeboden prijs f 110.— Lange Noordstraat L 187 Middelburg i HALLO I DIJKSTR. 23, O.-SOUBURG Damesschorten vanaf 96 ct met mouwvanaf 126 ct Leuke Dames Pullovers 1.25 enz. enz. Beleefd aanbev., J. LA SOE VAN DIXH00RN Oost-Souburg VOOR UW ORGEL Schoonmaken, repareeren enl stemmen is een goed adres Orgel- en Pianohandel Lange Noordstraat L 1871 Middelburg I Gelegenheid tot het con tracteeren van vlas, niet minder dan 40 Are. Extra 1 Prima! Zelka schokkers goedgek. 10-10-10, hoog beschot K. Cijsouw, Westkapelle J 1 i Te Koop: 2 Armstoelen met Leer Koopje Hobeinstraat 13 Vlissingen Te Koop zoo goed als nieuw Domb.schuitvl, Q 206 M'burg !Te Koop voor de zaai: Eerste nabouw origineele Mansholt kortstroo paarde- boonen. Opbrengst 1934. 21 H.L. per gemet. P. de Lange, Biggekerke ZAKKEN ZAKKEN. In- en verkoop van alle soor-S ten Zakken, nieuwe suiker-1 zakjes, mudzakken. Partij j nieuwe manden 20 ct. p. stuk. Wij geven de hoogste prijzen voor alle soorten Slaolieflesschen, jampotten FIRMA J. MINDERHOUTl Kuiperspoort 135, M'burg Naai- en Handwerk-Cursusj op Donderdag 1.30-3.30 meisjes uit Mej. Kalvermarkt K 283, M'burg Te Koop: Mansholt kortstroo schokkers goedgek. cijfers 9-9-9. Mooie Kroonerwten van zuiver gewas beide hooge opbrengst P. LAMPERT Jr. Biggekerke TE KOOP M. breed, zoo goed als nieuw, extra voordeelig Machinehandel «I. DE NOOD Veerscheweg, Tel. 431 M'burg g Alle Verfwaren, Behang selpapier en materialen. JO MAES Lepelstr. 11 Vlissingen Telefoon 234. Gebruikt damesrijwiel Ga zelle, en groen Vulkachel- tje, een z.g.a.n. Juncker Carrier Onderstel. M. P. Meijers, Kanaalstr. 60, Souburg. M I Te Koop: 2 goede Radiotoestellen met mooie luidsprekers, inge bouwd en los plaatstroom- apparaat, koptelefoon, enz. voor f 60- en f 30.-. Adres agent der courant A 127, Westkapelle Te Koop: Platte Leurwagen n Te bevragen: Gemeente Secretarie Souburg Opruiming: 6 Mah. Gepolit. Igaatjes Zitstoelen v. f 18.- 6 Stoelen met leer f 16.—, Leuningstoel met leer f 7.— met Trijp f 9.— enz. J. I. ANTHEUNISSE Electr. Meubelmakerij Kinderdijk Middelburg Tevens 'n gebruikt Mahonie- I Kabinet fTe Koop: Wieg, Hobbel paard, Kinderstoel en Ledi- kantje. Sottegemstraat 78 boven Vlissingen P. MEIJERS Cz. Serooskerke VERA EN BLANCA WITTEBOONEN. Voor de zaai: Origineel zaad met certificaat, Selectie's van dhr. J. Mesu, rijkslandbouw- leeraar te Goes. Bestellingen worden aangenomen door ondergeteekende, benevens door A. A. v. Nieuwenhuijze te N. en St. Joosland en S. de Visser, „Essenhof" te Vrouwepolder. Prijs op aan vrage. De vermeerderaar, P. Brasser, Kleverskerke Te Koop: Een ne te Werk manswoning met tuintje, van alle gemakken voor zien. Adr s: A. van Dijke Molenwater E 47al I Middelburg. I Te Koop: Chrorra'ische Handharmonica, 80 bassen 48 toets.n. Bankertstr. 12 Vlissingen Kalfkoe, Stierkalf, Goedge keurde Zelkaschokkers en Duimpjesboonen. W. Min- derhoud D 1 Westkapelle Loop varkens. P. Reijnierse Koudeker e Wijnpeën, Kogelboontjes. Ritlhemschestr. 98 Souburg Mooie Konijnen. A 46, Biggekerke Vet Stierkalf. Kees Vermeu len, Vrouwepolder Loopvarkens. Torenzicht Tramstation, Zoutelande Goedgekeurde Aka bruine boonen 9-9-9. L. Kluijfhout, Biggekerke Vare Koe. Louwerse, Butlinge Vaarskalf. P. de Kam, A 115a Oostkapelle Gevraagd: Flink WERK MEISJE van 7.45 tot 4.30 u. C. Buskenstr. 4 ben. Vlissingen 1 Koe rekening 7 Februari 4 de Kalf. A. de Kam, A 112 Oostkapelle Drachtige Geit P. v. d. Bosse, Gapinge 300 bos Tarwestroo A 61, Meliskerke I Te Koop: 2 pers. Kapok- bed met peluw en Kus sens, Prijs f 9.—. v. Dishoeckstr. 45, boven Vlissingen iTe Koop: mooi eiken Boog I kabinet, Veeren Bedden, Mahonie Linnenkasten m. I en zonder Kroon, en an dere Meubilaire en huis houdelijke goederen. Adres: Oranje plein 43, I Oost Souburg Het beste adres voor Kinderkleeding en Bébe- uitzet is Mej. POPPE Gravenstr. 313 Middelb. ZIE DE ETALAGE H Bij inschrijving te pach ten voor 3 jaar: 2-69-30 H.A. Weiland in het Holl. wegel. (Breeweg gem. Kou dekerke). Terst. te aanv. (In pacht gew. bij F. Joziasse) Inl. te bek. en briefjes in te leveren voor 1 Fe. bruari 1935 bij J. Brasser B 't Zand bij Middelburg D 102. ZELDZAAM. Koop een Aanhangwa gen voor achter auto, ook geschikt voor Paar. denkar, op luchtbanden met 1 reserveband. Inpri. ma staat voor f 60.—. I1/2 ton laadvermogen. J. DE NOOD Machinehandel Veerscheweg, Telefoon 431 Middelburg. jEiken Buifet, koopje. Oude Vliss. weg E 139a Middelburg. Meisjesmantel, leeft. 12 jaar Gr. Markt 11 Vlissingen 2 in goede staat zijnde Petroleumlampen. 't Wissel 105 Souburg Dekrammen. VI. Reuzen. H. Ovaa Zoutelande Amerikaansch Orgel, 20 re gisters, 5,3/4 spel. Oude Vliss straat 158, Souburg BI, Pootaardappelen. P. Din- gemanse, A 29 Biggekerke Mahonie Linnenkast Glacisstr. 170 Vlissingen Jonge Manskanaries N. Abeele 317, Souburg Kippenhok met loop. J. Riemens Az., Meliskerice Handwagen, een Weef toestel, en Biggebak. Veerscheweg T 247a Middelburg IJzeren Kennel voor hond. Te bevragen: A. C. Haeck, Timmerman, Abeele, Soub. Regenjas 12 j., nieuwe Robinsonschoenen. Nieuwe Abeele 353. 500 Eenruiters in goeden taat met teelt vergunning. Brieven No. 1734. Bur. Zeeuwsch Nieuwsblad Eikenhouten Tai'el f 6. Dwarsstraat O 205h, Middelburg Gebruikte Heerenliets: te huur: Achterwoning op West Souburg. W. Kramer Noordweg St. Laurens. 150 K.G. bruine Boonen voor Veevoeder. J. Koppejan, Koudekerke Jongensfietsje. L. Zelke 56 Vlissingen Zaai platte boonen, groote Waalsche, met 3x9 goedge keurd. P. Langebeeke, Ga pinge. Mooi stierkalf. W. Aarnoutse. Koudekerke. Beste kalfkoe of gekalfde vaars. J. Caljé, Biggekerke. Vaarskali'.. K. Huijsman, Oostkapelle Bevelander zetaardappels. W, Louwerse. Gapinge. Pathéfoon met platen Flipse, Oostkapelle Doperwten, wonder v. Ame rika v.' d. zaai. Breestraat E 34 't Zand, 2 Vaarzen Hugo Brasser, Koudekerke Gebruikte Haardkachels en Emaille Fornuis. Hermes, Kanaalstraat, Souburg Gebrand Petroleumlamp B 54, Westkapelle Nieuw Damesrijwiel Seis weg R 132b Middelb. Achtweeksche Biggen. Plantlust, Oostkapelle Als nieuw Gazelle Heerenrij wiel. Seissingel R 210 Middelburg Februari koe. Francke, Nieuwland Goede Waak en Trekhond. Gravenstr. I 316, Middelb. Vaarskalf of in ruil Stier kalf. P. Jasperse, Serooskerke Pomp met buis No. 6 C. Franse, Seis weg R 121, Middelburg Ovenmond, Legkippen P. Wisse, Koudekerke Tarwestroo, handwerk A. Roose, Oostkapelle Vet Stierkalf, voer Gerste- stroo, 4000 K.G. Suikerbieten S. de Pagter, Serooskerke Entwas, 35 ct. p. K.G. S. v. Soelen, Gr. Abeele Jonge slachtgeit. D 99, Westkapelle. 2 Schapen, 1ste en 2de dr. Gr. Middenhof, Oostkapelle Mooie slaplanten. J. Louwer se, Vrouwepolderscheweg, Se rooskerke. Electrische Glazen lampekap Zuidsingel E 42 ben., M'b. Stiertje met schets. Munnikenhof, Grijpskerke. 20 Voer stalmest. P. van Maldegem, Koudekerke. Prima kogelboontjes voor de zaai. Gebr. Poppe, Oostkapp Goedgekeurde sterhaver. A. Wondergem, Gapinge Koe 3de Kalf, rek. 31 Jan., Vaarskalf ruil Stierkalf. H. de Kam, Oostkapelle Ovenmond. Gapinge B 34 Vaarskalf of ruil Stierkalf W. Wisse, Aagtekerke Jonge Kalfkoe, vet Vee. Gideonse, Souburg Jonge Ponny's Simpelaar Seis weg, Middelburg Konijnenhokken. Jac. Wagenaar, Koudekerke Platte boonen, zelka Schok kers, voor de zaai. P. de Buck, Serooskerke Tarwe en haverstroo. C. Christiaanse, Serooskerke Bok. B 71 Biggekerke R. I. Fokhanen. A. d. Visser. Zuid vliet, Oost Souburg Kogelboonen voor de zaai. Goedgekeurde Mansholt Schokkers. C. A. Polderdijk Nieuwland. Goudgerst voor de zaai, lste nabouw. Abrahamse, Torenzicht St. Laurens 6 Patrijs L.H. Poeljes met haan., Wed. Simpelaar, Seisweg 97, Middelburg Schaap met Lammers. J. Polderman, N. Vliss. weg Middelburg Vaarskalf en Fokshond D. Coppoolse, Oostkapelle Paardeboonen v. d. zaai. E. Janse, Zoutelande Vaars en Stierkalf, schaap. Mart Verhage, Langedamstr. Zoutelande Kamerorgel. Glaeisstraat 154 Vlissingen. 400 kilo Bigogerst en Tar westroo. I. Marinussen, Grijpskerke 20.000 K.G. Mangels. Hugo Brasser, Koudekerke 2de hands Pak en Schoenen A 121 Oostkapelle Goed onderhouden nikkelen platte Buiskachel. Koestr. D 71, Westkapelle Gerste-zwart en Tarwestroo, droge muslaard, mooi Vaars- kali. F. Dingemanse, Grijps kerke Vet Kalf A. Louws, Meliskerke 2 vette Beesten, 1000 K.G. krielaardappelen. 141, Zoutelande. W. v. Amerika voor de zaai f 0.30 per K.G. W. Poppe, C 33, Koudekerke. Kalfkoe of ruil jong paard of ander vee. J. de Visser Wz Aagtekerke. Aardbeiplanten, Madame Le- feber. C. Marinissen, St. Lau rens. Kalfvaars aan rek. C. Melis, Serooskerke. Koe, rek. 5 Febr., 3de kalf. D. Kasse Dz., Veere. Zaaigranen, Balken. Buttinge B 27. Of in ruil 50 K.G. Blauwpit pootaardappelen tegen blau» we Eigenheimer pootaardap. pelen. Joh. Boone, Nieuwl. Konijnen, groote en halfwas groot soort. Middelburgsche, straat 20, Souburg. Drachtige pink, kalfkoe. Vader, *t Zand Lageweg Groote jonge trekhond. Bliek, Stadswegje, M'burg. Slaplanten. G. van Soelen, West Souburg, Zandweg 6 Witte of bruine boonpiksel A. Roose, Oostkapelle Boonenpiksel. H. Koppejan, Zoutelande Jongensrok, leeft. 14 jaar. B 12, Biggekerke Suikerbieten. L. Melse, Meliskerke Kinderwagen. Breestraat E 28, 't Zand, Middelburg Voor 2 weken een driewie ler Bakkersfiets. H. Bimmel, Domburg Voor het maken van Jak ken. E. van Sighem, Smid- str. B 26, Westkapelle. Zagen scherpen. A. de Bree, A 126, Seroosk. Voor Vruchtboombesproei ing. K. Cijsouw, Westkapelle 6-Persoons Auto, 8 cent per KJM. Telefoon 10. Gebrs. v. d. Heijden, Kou dekerke. Ruim pakhuis centrum Vliss. Bur. Zeeuwsch Nieuwsbbl. Borvenwoning Molcnstr. 28, Bevr. Walstr. 101, Vliss. Meid of aankomende B. Koole, Souburg Wegens huwelijk met Mei knecht die melken kan. J. J. Geerse, Veerscheweg, Middelburg Iemand om te sproeien en snoeien. B. Wattel Bz., Serooskerke Met Mei flinke iïandknecht J. Schout Gz., Biggekerke Met Mei Meid ol aankomen de. W. de Potter, Breeweg, Koudekerke Wegens ziekte terstond of Mei, Meid of aankomende. J. Kwekkeboom, St. Laurens Jonge kalfkoe, rek. Febr. C. Wondergem, Souburg. Goedgek. Zelka schokkers. 9-9-9. J. Lampert, Biggek. Loopjongen voor Loop en Tuinwerk. A. Sanderse, Nadorst S 250u Middelburg Blauwe zetaardappelen, le nabouw. J. Koole Dz., Fruit- berg, St. Laurens. Koe, keur uit 2, over rek. J. Breel, Ritthem. Kalfvaars aan rek. C. Dekker, Biggekerke. Speenkonijnen. IJzergrauwe Dekram. No. 71, Aagtekerke 250 zware droge Musterd, 41/2 ct.. Ms. Verhage, Koudekerke Bladgrond. Villa Albertine, Koudekerke Zelka Schokkers lste na bouw 13 ct. per Kilo en zetaardappeloakjes. No. 108 Zoutelande Zomertarwe voor de zaai. E. Koppejan, Tol, Zoutel. Aardappels, Suikerbieten. La gen prijs. Abr. de Troijt D 19, Singel, Arnemuiden Insluithaard. Domburg C 78. S tamerwten. W. v. Amerika. J. de Visser, Veerscheweg, Middelburg. Groenten wijk met paard en wagen en erkenningen. Brieven no. 1735. Bur. Zeeuwsch Nieuwsblad. 250 doornen musterds. Jan Poppe, Meliskerke. Werkfiets, konijnenhokken, kippenhok. J. de Witte Fz., Zoutelande. Vruchtboom carbolineum H. Clarisse, A 251, Seroosk. Handgedorschen Gerst en Tarwestroo. A. Janse, Smids weg, Serooskerke Slachtgeit of in ruil Melk- geit. P. Meijers Hz., Serooskerke Jonge Slachtgeit D 99, Westkapelle Geschilderd en eiken Boog- kabinet. A 78, Westkapelle Duimtjesboonen v. d. zaai. D 65, Westkapelle Ponny, Melk wagentje, platte Wagen op luchtbanden, Bas cule met schuifgewicht, Weegschaal en Aardappelriek Izaak Roose, Koudekerke Koe, 2de kalf, op rek. P. Maljaars, Domburg Kinderwagen en Wieg. L. Wagenaar, Grijpskerke 400 bos mooi Tarwestroo A. Boogaard, Koudekerke W.C. Bak 75x38 cM. E 147, Domburg Vaarskalf, Stalmest. Schelpwcg E 161, Domburg Trekhond keur uit twee. Lageweg D 106 't Zand. 1 Fornuisring, 45 c.M. middellijn binnen, k f 1. Smederij Buttinge. 8 Broeiramen, Eenruiters. Joh. Boone, Nieuwland Goed en vertrouwd Werk paard. A. J. Huijsman, Meliskerke Schoolmantel, leeftijd 11 k 12 j. A 46. Serooskerke Voer Tarwestroo D 26 't Zand jongensjas. Jan Tevel, Koudekerke 2 Hofhekpalen. Arn. Kluijfhout, Koudekerke. Vraagt prijs voor Amerikaan- sche olie per vat. Beleefd aanbevelend, M. de Rijke, Oostkapelle. Vlaamsche ram ter dekking W. Jacobse, Grijpskcr e Ram ter dekking. Roose, Oostkapelle. Gevonden Belastingplaatje in de ge meente Domburg E 102, Domburg Vermist zwartbond Foks hond. (Bobbi) J. van Sluis, Hoogelande Wit vjaamsche reus ter dek king. Ritthemschestraat 48, Souburg. Bespuiting van vruchtboo- men. W. Geschiere, Bigge kerke GevondenZaalkleedje. P. Reijnierse. Koudekerke Vermist Jonge bruinbonte Spaniel S Duvekot, Serooskerke Wij helpen U snel en vakkundig. Vraagt prijs. Palingstraat Vlissingen De Naaimachine, die door zijn hooge kwaliteit, fijne uitvoering en lagen prijs niet Is te evenaren. Vraagt daarom, zonder eenige verplichting, inlichtingen bij de Agenten Reparaties aan alle merken Naaimachines worden onder garantie door deskundigen uitgevoerd. Reparatiesadres voor Middelburg:

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1935 | | pagina 3