Gebruikt in Uw soepen HONIG's BOUILLONBLOKJES 6 voor 10 cent I I 1 RUBRIEK VRAAG EN AANBOD Aan de Postabonné's Nagekomen Nieuwjaarswenschen. jEen 8 P.K. Bernard Motor als J nieuw, een dubbele Bentall Biatensnijöer In prima staat, Fa. W, do Schrijver ,,CI. Conord" benzine motor, J Mach.handol J.daNood f BEHANGSELPAPIER! J. Lampert, Biggekerke BAKKERIJ LUUK SOUBURGj Rozijnenbrood 25 cent per stuk Lange, ronde, vanille en Anijs-] beschuit 7 cent per pak. Inhoud 12 stuks. Ziekenfonds voor Werklieden Te huur aan r7EEUWS'CH NIEUWS^CAD'^yAN VRIJDAG JANUART 1935, No. fS AAGTEKERKE over dc mnd. Dec. 34 GeborenJohannes z. van Willem Sturm en Maria Dekker. Overleden: Elizabeth de Pagter, echt- feenoote van A. G. Peper en d. van Ja i de Pagter en Lourina Cornelia Passenier Vertrokken: Johanna Bakker naar Mid delburg. Loop der bevol' ing over het jaar 1934. De bevolking der gemeente Aagteker- ke bestond in den loop van het jaar 1934 uit: 382 mannen en 372 vrouwen in totaal |754 zielen. Er vestigden zich 10 mannen en 12 vrouwen in totaal 22 zielen. Er berden geboren 6 mannen en 7, vrouwen [n tótaal 13 zielen- Er vertrokken 17 man hen en 21 vrouwen in totaal 38 zielen. Er overleden 4 mannen en 6 vrouwen in totaal 10 zielen, zoodat de bevolking op 1 Januari 1935 bestaat uit: 378 mannen èn 365 vrouwen in totaal 743 zielen, levenloos aangegeven 1 kind, aantal hu- (welijken 4. —o MELIS KERKE over de mnd. Dec. *34. Getrouwd: Adriaan Krijger 19 j. en Maatje Koene 18 j. RITTHEM K. Machielse en Echtgenoote H. Lobbezoo en Echtgenoote, Slager. Melis, Timmerman. J. Cornelis en Echtgen,, Bakker. D. Koppejan en Echtgen., Winkelier. A. Poelman en Echtgen., Timmerman. Wed. J. Westdorp, Winkelierster, A. W. Osté en Echgen., Slager. J. G. Roelse en Echtgen., Bakker. A. Rarendsen en Echgen., Bode. L. van Eenennaam en Echtgen., Winkel. P. J. de Pagter en Echgen., Groentenh. P. POLDERMAN Handel in Granen. Hoenderp „Duin zicht", Koudekerke p.f. Gebr. MACHIELSE Vrachtautodienst van Ritthem en O. en W. Souburg op Vlissingen p.f. DE BURGEMEESTER VAN N. en ST. JOOSLAND dankt hartelijk voor de vele gelukwenschen ter gelegenheid van de jaarswisseling en biedt wederkeerig de zijne aan. Nieuwland, Januari 1935. Vermist Poes zwart met Wit tegen belooning terug bezorgen. Molenstraat 65 Vlissingen ÏTe Koop: 1—10 .witte Leg horns jarig, 0—10 /Witte Leg horn 1 jaar oud. Ter dekking wit Vlaamsche reus. V. Montfoort Kanaalstr. Souburg Duitsche Piano merk „Zim merman'', Zeldzaam goed koop aangeboden f 175. Zwa't gepolitoert. J. A. Roth, Seisdam 19 M'bu'rg In Landbouwwerktuigen Seisstraat Middelburg Te koop: Een 6 P.K. bs» geheel nieuw tegen sterk ver- minderde prijs. Veersche weg Middelburg r Ontvangen de nieuwste soor-1 ten in circa 750 dessins. G. Vlieger Vrouwepolder Te KoopWaschtafels, Waschstellen, Groote en klei ne Spiegels enz. Pension „Labruijére", Zoutelande Ut/n/ Zakken. Zakken, Zakken. In- en verkoop van alle soor ten Zakken kleine Zakjes, vanaf 5 cent witte katoenen Zakken. Wij geven de aller hoogste prijzen Slaoliefles- schen, jampotten enz. Firma Minderhout B Kuiperspoort 135 Middelb. fVoor de Zaai: Kroonerwten (landras), Aka bruine Boonen Te Huur Voor 5 jaar: 7 ge- nteten 225 roeden Weiland. Inlichtingen en briefjes voor 15 Januari bij BOONE Zwanenburg Koudekerke I Te Koop: Moderne Wieg met bedje. VAN BEERS, van Dishoeck- straat 53 bov. Vlissingen Te koop aangeboden Draineerbuizen. A. Dekker, Aagtekerke. .Foxhond, prima rattenvan ger. K. Geschiere, Ritthem Koebanden 10 voor 40 ct H- J. Hozee, Beenhouwers- singel, Middelburg. Werkpaard. I. v. Sluijs, Biggekerke. Kruiwagen, kinderkarretje Segeerssingel V 82, Md. Bouwgrond te Oostkapelle Oostkapelle B 32. Een ovenmond. J. Roelse, Welzinge, Ritthem. 20 Voer stalmest. C. Brasser, Koudekerke. Mooi jong jachthondje, oud 6 weken. Juljanast. W 10, Middelburg. Keuken-, naaimachine en gascomfoortafels. Span jaardstraat F 81, M'burg. B.S.A. 3V2 z. k. geheel elec- trisch f 95. Singel 1 ben., Vlissingen. 15 W. L. poeljes af 1.25 per stuk. 't Wissel 55, So ouburg. Malthaezer leeuwtje. Hobeinstr. 44 ben., Vliss. Kruiwagen, ijzer ledikant, aardappelzakken, spaden, aardappelkistjes. Dinge- manse, Boschweg, Vliss. Eerstelingen, éénmaal ver bouwd, Nieuw Erve, Rit them. Mooie volbl. Deensche biggen. J. Marinissen, Noordweg, Middelburg. Handwagen, linnenkastje, vulkachel, klein orgel, koopjes. Slijkstraat 10, Vlissingen. Voor de zaai Mansholt's witte zomertarwe, Ade- Iaarhavér en paardeboonen K. de Witte, Zoutelande. Model dubbel kippenhok, afm. 8x4 ivf. met of zon der ongev. 200 M. afras tering. A. Goedbloed, Noordweg A 39, Seroosk Droge musterd. W. Koole, O.-Souburg. Als nieuw Gazelle heeren rijwiel. Seissingel R 210, Middelburg. Poeljen, Gebr. Verhage, Aagtekerke. Drachtige- en vare geit Rol- en veldslede. Lamoen- kar f 7.50. S. Dingemanse, Biggek Tot Zaterdag 12 Jan. 1935 bestaat nog gelegenheid het verschuldigde abonnements geld voor het le kwartaal aan onze Bu reaux te voldoen. Daarna worden de kwitanties met be trekking van incassokosten per post aan geboden. Aardbei planten, Speenko- nijnen. A. Poppe, Melisk. Gele VL rammen, groot Chincilla rammen en voed sters, raszuiver. Jac. de Korte, Melisk. Zij, die lid wenschen te worden van het te Koudekerke gelieven zich hiervoor aan te melden vóór of op 9 Januari 1935 bij den Secretaris. L. Roose Wz. B 183 2 Roomen, Overbetke, Segeersweg, Middelburg. V leeschvarkens. P. v. d. Bosse, Gapinge. Een kinderwagen. A 18, Biggekerke. Best fokstiertje van hoog bekroonde Ouders. P. Langebeeke, Gapinge. Jaarling stier met schets. W. v. Tatenhove, Gapjnge Mooie poeljen, volop aan de leg. G. Schout, Big gekerke. Jong vee. Jan Boogaard, Meliskerke. Gerookte hammen, petro leumlamp. Molenweg 148, Zoutelande. Jonge foxhond. Weltevreden, Oostkapelle. Vet stierkalf. S. Malj aars Jz., Aagtek. Vet kalf. Wed. W* v. Sluijs, Zoutelande. KaJfkoe. J. Krijger, Amemuiden. Groote vulkachel, Velo ta- felmangel. Seisweg R 132b Middelburg. Fokshond. C. Koster, Kleverskerke. Mooie roodbonte aank, springstier met .schets. Zeeuwsche blauwe poot- aardappelen. A. Poppe, 'Domburg. Gouden knoopen, broche en zilveren broekstukken. P. Reijnierse, Koudekerke. Blauwe eigenheimers, Mit- lothiams zetaardappelen. A. Qvaa, Souburg. Vaars kalf. Geschiere, Poppendamme. Drachtige zeugen, loopvar ken. J. van Beveren, Domburg. 6 Zeer mooie stoelen, rood trijp voor f 12.50. Seisdam 19, Middelburg. 2 ,Voer mest, varkensbak, 2-deelig. L. Wagenaar, Mariekerke. 800 Ros tarwestroo, hand werk. P. Sturm, Meliskerke Een in goeden staat zijnde kortmolen. Gebr. Geertse, GdiDskerke. Vaars kalf. E. Koppejan, Meliskerke. Vaarskalf. A. de Witte, Koudekerke Vaars kalt. L. de Witte, Koudekerke, Westhoek. Damesfiets. Seissingel R 209, Middelburg- Gerookte hammen, jonge ponny's. Janse, Beziusstr Souburg. ;o Zoete roode- en witte bessenstruiken, 15 snoeren C. Geldof, Domburgsche- weg, Oostkapelle. Werkpaard, kalfkoe, vette stier, drachtige beit. P. Koole, Souburg. Stierkalf. S. de Visser, Lepelstraat, Serooskerke. Gierpomp en watervat, 700 L. Schuitvlotstraat C 33, Domburg. Moderne kinderwagen met vacht. Wijngaardstr. A 7, Domburg. Tarwe- en gerstestroo. J. Kesteloo, Domburg. Pomp met buis no. 5. Omroeper, Domburg. Beste koe, rek. Jan., 5de kalf. F. Harpe, Koudek Konijnenhokken, zeis, spot koopje. D. Wielemal St. Laurens. Vet k*lf. S. W#se, Meliskerke. Vaarskalf, ruil stierkalf. W. v. Srarrentak, Seroosk. Houten varkenshok. A 36, Vrouwepolder. K. Osté, Vrouwepolder. Achtweeksche biggen. Echte puntsavoye kool zaad, eigen teelt, 65 ct. per ons. Polderman, Veer- scheweg T 247, Middelb Varken. P. Boone, Vrij burgstraat 10, Souburg. Frambozenstekken. Lord George en wijnpeeën. W. de Bree, Grijpskerke. Wijnpeeën voor veevoer. A. in 't Anker, Oostkapelle Beste kalfkoe, 3de kalf. K. Bezuijen, Serooskerke, Lepelstraat. Kinderwagen, 10 gulden, luidspreker. Bouwen E- woutstraat 2, Vlissingen. Vare koe. J. Joziasse, Abeelscheweg, 't Zand. Kalfvaars of in ruil P. Simonse, Zoutelande. 20 K.G. ronde bruine boo nen, frafmbozenstruiken f p.50 per 100. J. Mattlnjsse Jr., Seroosk Mooie loop varkens, tarwe- stroo. |W. Roelse, Westk. Vaarzen. J. Minderhoud 'estkapelle D 8 A. Mooie petroleumlamp. P.t Poppe, Breeweg, Koudek. Slachtgeit. blacntgi 170, Ze outelande. Fornuis 60 L., kippenhok, jongensschoenen maat 30, Biggekerke B 80. Vet kalf. W. L. Meise, Meliskerke. Goedgekeurde bonte- en bi zetaardappelen. P. Lam pert, Nieuwlandscheweg, Middelburg. Kleine aarda P. Verhage, len- mburg. Frambozenstruiken. F-Dek ker, Vlasstraat, Seroosk V oeraardappelen. H. Geschiere, Schoolstraat Serooskerke. Vaarskalf. A 145, Westfcapelle. Zeika Schokkers, goedgek. Abr. Minderhoud, estkapelle A 27. West! Gouden krullen, zilv. knip, knopspelden, zwarte schor ten, leeftijd 10 jaar, alles spotkoopje. C 29, We 'estkapelle. Eiken kabinet, tafels, stoe len enz. W. Minderhoud, Westkapelle. Mooi vaarskalf. D 65, Westkapelle. Geschilderd buik-boogkabi net en kasten. A 78, Westkapelle. 6 M. buks, 2 1. C. 12 ge weer of ruil 1 L geweer No. 107, Aagtekerke. Geit, rek. 17 Maart, 2e dr. Joh. Wijkhuijs, Aagtekerke Voer aardappelen. No. ,59, Aagtekerke. Een kippenhok 10x5,5 M. en leggende hennen k f 1.50. No. 44, Aagtekerke Kalfkoe aan rek. M. Janse, Domburg. Rugsproeier f 20. S. v. Soelen, Gr. Abeele. Tarwe- en gerstestroo, handwerk. H. Melis, Zoutelande. Vers peen de bl. koolplan- ten (D. K.)) To oren vliedt. Middelburg. Vaarskalf. A. P. Wouters, Gapinge. Kroonerwten v.d. zaai. K. Meijers, Olmenveld, Se rooskerke. Boomen voor brandhout. Simonse, Koudekerke, 'aterhoek. J. W. Speen-, halfwas-, drachtige konijnen. J. Roelse, Koudekerke. Gelezen stamerwten, Won der van Amerika en sla planten, weeuwen en sjalot ten, bruine. Segeersweg V 98 2, Middelburg. Een vet kalf en mooi mo del vaarskalf. 142, Zoutelande. Vet varken. H. Groenen- berg, Breeweg, Koudek. Bigo zaaigerst, hooge op. brengst. H. Krijger, Melisk Slachtvarken. J. Koppejan Langedamstr. Zoutelande. Kalfvaars aan rek. P. Kodde, Koudekerke. Van Hoek's zomertarwe, 9-99, 13 cent. J. Looise jr., Gapinge. Werkpaard, loeur uit drie. A. de Voogd, Biggekerke Mangels, kanthooi, tarwe* kaf. W. de Voogd, Domb, Vette schot, S. Stroo, Biggekerke. Jonge kalfkoe aan rek. A. de Buck, Grijpskerke. 6 Iepenboomen, (lichte). Vogelenzang, bij Veere. Tarwestroo of ruilen stak mest, hand wek. A rnDe kker, Aagtekerke» Tarwestroo, handwerk. A. Francke, Biggekerke. Biggen. A. Francke, Serooskerke O koenen, ganzen, Barne velder hennen. Noordbeek, Souburg. Populierpcoten. Vrouwepolder A 2 O 2 Kalfvaarzen, rek. 10 en 23 Tan. C. Melis, Serooskerke. Mooi vaarskalf. A. Vader* Koudekerke, Kriekenweg. Vette vaars. C. Vader, Grijpskerke. W. D. krielkippen, broed 1934. Jan konijn voedster 1 p. w. Beckerstraat 6, Oost-Souburg. IPuike Bevelanders. C. Polderman, Vrouwep. Te köojï gevraagd: Een voer erwten- of witte* boonstroo, zware wilgen takken en witte Vlaamsche reus (ram). J. Minderhoud Chrz., Dom 'nrg. Keukenkachel. L. Joziasse, Oostkapelscheweg Seroosk Fornuispot inh. 80 L. P. Koppejan, .Westhoek, Koudekerke. Fornuispot 75-85 L. A. Hollebrandse, Koudek. Lange zwarte schort. P. Maas Az., B 22, Kou dekerke. Mest. J. Sanderse, Bloe misterij. Karelsgang, M'b. Een ,wieg. Bur. Zeeuwsch Nieuwsbl. 2-Pers. houten ledikant. L. van Sluijs, Zoutelande. Kinderbox. A 54, Meliskerke. Vulkacheltje. A 56a, Vrouwepolder. Melk- of groentenwijk Bur. Zeeuwsch Nieuwsbl Brieven no. 1732. Houten kinderledikant. A. Wattel, V 30, Schroe- weg, Middelburg. Overgordijnen. Brieven no. 1733. Bur. Zeeuwsch Nieuwsbl. Waschmachine. B 270, Koudek.weg, Koudekerke. 6-Persoons Auto, 8 cent per K.M. Telefoon 10. Gebrs. v. d. Heijden, Kou dekerke. Scharen slijpen- A. de Bree, A sliipen- 126, S Serooskerke

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1935 | | pagina 3