UITROEPERS l I I HEEREN- EN KINDERKLEEDING UITVERKOOP i I Men staat perplex Voor 240 Gulden DIVERSEN „NIEUW ENGELAND", i Eet geen dure groenten f Huishoudster Rubriek VRAAGENAANBOO Prima eigengemaakte Winterjassen WEGELING'S NIEUWSBLAD VAN 12 NOVEMBER 1926 ZEEUWSCHE PIANO- EN ORGELHANDEL SALON PATHÉFOONS Fruithandel D. Wouters een Meisje, die Duitsch kan lezen en schrijven IJZEREN MESTKRUIWAGENS f F. GELDOF BOUWTEEKENINGEN Te koop gevraagd: Te liuur aangeboden: Te huur gevraagd Gevraagd Biedt zich aan: 1 Militaire Wagen. 1 Sleeperswagen. 1 Vlaamsche Kar. 1 Boerenwagen. 6 Vuilniswagens. 1 Ruin 11 jaar oud. 1 Merrie 13 jaar oud. als men de prijzen ziet van onze prima in onzen buitengewonen goedkoopen thans voor f 6.—, f 8.—. f 10.—, f 14.—f 18.— f 20.—, f 25.—, f 30.— Kinderjassen reeds nu voor ff 3.00 Fietsjekkers vanaf ff 4.50 Kinderjekkers, prachtige ratiné, ge heel gevoerd vanaf ff 3.50 Wollen Wintervesten ff 2.00 met prima wol gevoerd Petten vanaf 40 ct. Ziet vooral onze buitengewone aanbieding in Pantalons, mooie kamgaren streepjes vanaf f 1.50 Ziet dus in uw eigen voordeel onze uitstalkasten Langedelft 147 - Middelburg Aanbevel., „Nieuw Engeland", Langedelft 147 14 regels 50 ct. ieder regel meer 10 cent laveren wi] een prachtig NIEUW ORQEL met ingebouwde Boekenkast. Eerste klasse instrument, pracht Meubel. Levering franco met 5 Jaar garantie - Gemakkelijke betalingsconditiSn - Lange Burg, Middelburg Qroote voorraad van alle soorten Zakken. Speciali teit in nieuwe Suikerbaal tjes en goedkoope kolen- zakken. Koestraat 293, M'burg en 't Zand C 111 TE KOOP: Eenige nieuwe staande voorzien van le klas Zwit- sersche dubbelveerige uurwer ken. Prachtkasten. Worden voor spotprijzen opgeruimd. Oravenstr. I 314, Middelburg Weder voorhanden Prima Zuurkool en Snijboonen Eigen inmaak. Beleefd aanb., P. LEIJNSE 't Zand, Breeweg 168 Heden ontvangen PRIMA PRIMA SNIJBOONEN per groote bus slechts 39 cent Qroenewoud 76 Vlissingen OEVRAAQDm voor 1 uur in de 14 dagen. Bi Bureaux Wegelings Nieuwsbl. H.H. Landbouwers 1 Concurreerende prijs j| Smederij Buttinge Een Heer alleen vraagt een Flinke Huishoudster, Y die goed kan koken. Wasch buitenshuis. Meisje voor de morgenuren aanwezig. I Brieven no. 128! bureaux Wegeling's Nieuwsblad Ijzerhandel, Serooskerke (W) biedt aan: Draineerbuizen, 51 cM. diag. 34 cM. lang, Beton en Gresbuizen in alle maten, I lederen Stalbanden en Ket-| Olie en Vetten, spoedig te leveren, in vaten van 5 tot 10 voet lengte. Prachtig ge-M galvaniseerde, gególfde platen voor dakbedekking, onver woestbaar. Overtreft al het ander materiaal. Aanbevel. worden gemaakt aan bil lijken prijs door J. J. Noten boom, Lepelstr. 9, Vliss. Cadzandsche biggen Z. Zachariasse Biggekerke Cadzandsche biggen lobse Biggekerke Bouwgrond aan Zee, E 126 Domburg Varkenshok J. Maas, E 16 Domburg Groenkraag Mangels, Koolrapen en Wijnpeeën Lelienlaan 3 Vlissingen Een deur Bouwen Ewoudstraat 10 Vliss. Gramafoon met platen Qlacisstraat 99 Vlissingen Een partijtje Kippengaas Domburgsch schuitvlot O 206 Middelburg 2-farige Vaars J. Willemsen Lzn. Vrouwepolder Omslagdoek Mariniersplein 2 Vlissingen Kinderwagen en ledikantje Kerkhoflaan 52 Vlissingen Ganglamp Giacisstr. 4 Vliss. Nieuwe kinderstoel en kinder- ledikantje Nieuwendijk 15 Vliss. 4000 verschillende postzegels Koudekerkscheweg 36 Vlissingen Slot met beste kralen Gravenstraat 33 Vlissingen jonge konijnen Kolvenierstraat 7 Vlissingen Achterwiel voor houten aswagen P. Pieterse St. Laurens Groote mangel W. Witte Nieuwe Vliss. weg E 72 Een vette geit Boone Favorite Veerscheweg Beste aardappelen f 3.30 per H.L. j. Verhage Biggek.weg Koudek. Olmen en populierenboomen ge schikt voor werk en kliefhout j. Willemsen Lzn., Vrouwepolder 3 poeljes 3Va maand 10 gulden 2 Peking eenden 4 maanden 5gld. Fuindorp D 63 Souburg ten zoo goed als nieuwe rieten inderwagen f 15 Oprit 19 hov. Vlissingen }roote Poppen-*portkar lloemenlaan 46 Vlissingen /rachtwagen op veeren framsingel E 9 Middelburg Petroleumkachel Oranderijstraat 14 Vlissingen Vtooie kleine en groote loopvar- :ens. W. Roelse Westkapelle vrugkachel W. Kluyfhout Wz. Westhoek Koudekerke 250 witte kool W. Wielemaker Wz., Koudekerke Koperen gaslamp Toussaln Souburg Nieuwe Damesfiets.emmerkachel met buis en plaat Badhuisstraat 4 Vlissingen Mangelmolen, vingerstukken en twee drlellng-gareelen M. Ovaa Koudekerke Te nauw geworden gekleed hee- rencostuum lengte persoon 1.78 Meter Brieven onder no. 1280 Bureaux Wegel Inga Nleuwiblad Fornuis Kasteelstraat 43 Vliss Paar waterlaarzen Hobeinstraat 25 Vlissingen Nachthok met ren Crocuslaan 13 Vlissingen Groot emaille gascomfoor drie pitten Koudek.weg 48.Vlissingen Wijnpeeën C. de Korte Koukek. 1 vet varken Ms. Verhage Koudekerke 35 k.g. Ronde bruineboonen P. Maas Az. Koudekerke Kippenhok, kuikenren. zes,kippen Oude Station 24 Vlissingen 3 olmen Moesbosch B2l4Koudek. 7-weeksche biggen, een mangel molen (klein model) en een mooie petroleumlamp S. Jasperse Breeweg C 53 Half varken en oliepak |acs. Wagenaar Koudekerke Vaarsje 6 maanden F. van Vlaanderen Koudekerke Mangels, kleine aardappelen A 103 Koudekerke 25 bos bruineboonstroo A 79 Koudekerke Een Augustuskoe J. de Potter Koudekerke Een vaarskalf W. Klijfhout Jz., Dishoek Koudekerke Slachtgeit speenkonijnen A. WielemakerMolenpndKondek. Kleine Keukenkachel Nieuwstraat b 54 Souburg Seijfertmahnen en lancastergor dijnen Verk. Quakkelaarstr. 181 Vlissingen Een scheermes A. Jobse Koudekerke Slot gitten kralen Kanaalstraat B 159, Souburg Een dienstbodenkabinet Voltner, Aagtekerke 6 mooie stoelen. 18 Aagtekerke Jonge kalkhoenen P. Dekker Wz., Aagtekerke Een linnenkastje C. Kerkhove, Aagtekerke Kanarie met koperen kooi Bree ?08, Middelburg Rhode Isl. haan Flesschenstraat 8hen., Vliss. Meccano doozen Oude Markt 27, Vlissingen 3000 K.G. mangels P. de Visser, West-S"uburg Schoorsteenmantel Mlddelb. str. 284, Souburg Hondenhok, wieg, driehoek kachel, nieuwe jekkers Kasteleijn, Souburg Koolrapen, weihooi. Barendse Kanaalstraat A 80 Souburg 12 roepduiven of in ruil voor andere voge's. Café „De Karse- boom*, Bellamypark 26, Vliss. Vulkachel f 10 Steenenbeer 17, Vlissingen Mest. Olljslager, Vrljdomsweg 48, Vlissingen Nieuw een-persoons Veerenbed en gehaakte bedsprei Boul. de Ruljter 56b, Vliss. Vulkachel Burgemeester Buteux- straat 183 Souburg Wegens vertrek verschillende soorten meubelen, waaronder secretaire, canapé, antiek enz. Beursstraat 37 boven, Vlissingen 3 vette vaarzen. S. Stroo Biggekerke Populierstekken I. Geldof Grijpskerke Slachtkonijnen Joost de Moorstraat 27 Vliss. Kachelpijp P. C. Jasperse Koudek.weg Wieg en wintermantel Kerkhoflaan 14 Vlissingen 4 kippen en haan Qroenewoud 15 Vlissingen Emmerkacheltje Vlissingschestr. B 262 Souburg Wit Keukenfornuis (nieuw) Kasteelstraat 1 fib Vlissingen Kalfkoe aan rekening j. Barentsen Souburg Drie Pleines-duivenalbum met prachtband B 319 Souburg Bontkraag en Manchetten N. Vliss.weg C 200 Souburg Vulkachel Nieuwe Vlissingsche weg C 161 Souburg Huizen en bouwgrond Ritthemschestr. 138 Souburg Nikkelen buiskachel Braamstraat No. 106 Souburg Vetkonijn. W. Poppe C 37 't Zand Viool met kist f 15 Baanstraat 226 Middelburg. Pluche Overdoek als nieuw Domburgsch Schuitvlot Q 209 Middelburg. Nieuwe waschbak. Alewijnse Noordweg S 219 Middelburg Een werkmanswoning. Schoorsteenvegerssingei M 93 Middelburg Poeljes tegen de leg. Nederstraat O 192 Middelburg Heerenrijwiel met terugtraprem. Gapinge B 55 Vroege zetaardappels. Kasse, Veersche weg, Middelburg Goudreinetten Schroeweg V 13Ba, Middelburg Antieke hangklok 't Zand D 189 30 H.L. Poters. B 64 Biggekerke Stam- en treurrozen Alewijnse, D 102 't Zand Vaarskalf. Eendenoord Meliskerke. Vierwielig wagentje en handwa- gen. Bliek Stadswegje M'burg. Mak en vertrouwd rijtuigpaard. J. Houterman Nieuwland. Een kalfvaars Moesbosch Koudekerke. 5 Poeljes. Werfstraat 150 bij de Loskade Middelburg Slaplanten weeuwen P. de Buck Breeweg D 119 'tZand Twee Loopvarkens Abr. de Visser Serooskerke Kapstoelwagentje. Houtermans Zusterstr. M'burg. Geslagen Keukenkachel f 10 Van Keulen Vlasmarkt M'burg. ionge raskonijnen. 'uiperspoort Q 85 Middelburg Stierkalf. P. Huijsman Poppendamme. Groote poeljes. P. Koppejan Meliskerke. Mooie Biggen K. Osté Vrouwepolder Driehoek en groene vulkachel. Smid Buttinge. Voederaardappelen. D. Kodde Zontelande. Mooie Poeljes. J. Moens Vrouwepolder. Mooie kcbinetkachel. W. Cijvat Biggekerke Poeljes, roode Barnevelders en andere. Simon Janse Nieuwland Carbidlampen keur uit 3 Smoorsgang S 151 Middelburg. 1ste nabouw goedgekeurde bl. zetaardappelen. J. de Korte Meliskerke. Hand of hittenkar, spotprijs Beenhouwersingel 77 M'burg. Ongeveer 50 liter melk voor Zaterdagavond Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Een werkpaard, eenpaardsploeg, wagenlangtouw, 4 stellingkol ders en 2 nieuwe dakramen W. de Voogd, Domburg Stierkalf J. de Voogd, Domburg Een timmermankaro, 1 dubbel loops jachtgeweer caliber 12. Ook tegen in ruil Weststraat D 20, Domburg Kabinetkache! riet nikkel, spot- prifs. P. Kesteloo, Domburg 1500 Kg. knolselderij jac. Mlnderhoud Chrz. Domburg Een kruiwagenwiel Molen, Zoutelande Menwagen Ijzeren assen „Leg af", St. Laurens Zware Cadzandsche biggen S. Duvekot, Serooskerke Kleine kortmolen en boeren- kleeren. 't Zand D 120 Vier lammer» M. Francke, OrIJpskerke 10.000 kilo stomppunt wijnpeeën f 15 per du zend. L. van Keulen Biggekerke. longenscape. Verhage Iz. Biggekerke. Poeljes. J. Geschiere Charlotten- burg Meliskerke. Kachel. Geerse Meliskerke. 3 raampjes. Benou Meliskerke. Plaatstoof. A 18 Meliskerke. Schoon papier. A 19 Meliskerke Een pop (Walchersch boerin- netje). No. 47 Ritthem Fen heerenrijwiel f 10. M. Meijers Ritthem Mangels en koolrapen. A. Hou- mes, S? geer» weg, Middelburg Vulkachel, nikkelen kop en voet f 22.50 Kerkstraat 2 Vlissingen 4 Voedsterkonijnen 't Wissel no. 1 <0a Souburg Appel leiboomen Willemse Goudsmid Souburg Circa 1800 kilo mangels A. Schout Ritthem Krielaardappelen H. van Sluis Zoutelande 200 hos zwartstroo 49 Zoutelande Vet stierkalf M. lanse Zoutelane Fokzeugen, speenvarkens, kort- molen Bental Nieuw Erve Zoutel. 10-weeksche biggen R. Boogaard Domburg Nikkelen buiskachel en koperen petroleumlamp D 31 Westkapelle. 1 voer mangels C 41, Westkapp. Kleine aardappelen. B 87 Westkapelle. Een houten kinderledikantje D47 Westkapelle. Ajuin bij kleine hoeveelheden Westkapelle C44 Mangelmolen, Kamerkachel, Keu kenkachel, Pfettebuiskachel. De Ligny, Serooskerke. Blauwkoprapen, 30 centper mand W. Boogaard, Serooskerke. Een Ram, A 162, Serooskerke (W) Eénloops jachtgeweer, Kaliber* 12, |b. Boone. Rijwielhandel, Serooskerke. Mangelmolen (Moesmaker). D. Coppoolse, Serooskerke. Mooie Cadzandsche biggen. D. Coppoolse, Serooskerke. Zwart lakensche mantel, zwarte bont en zwarte hoed voor vrouw op leeftijd. Noordstraat 25 Vlissingen. Nieuwe zwarte wollen doek. Palingstraat 8, ben. Vliss. Gegoten fornuis. Droogdok 9, Vlissingen. Een ronde tafel op 4 pooten, Emmerkacheltje, klein model. Suurland, Irislaan 31, Tuinstad Vlissingen. Werkpaard. Stroo. Baljuwstraat 20. Vlissingen. Kinderjasje, heerenjas en kachel. Ridderspoorlann 19. Vliss. Blauwe poters voor consumptie H. Brasser, Ritthem. Jonge ganzen, kalkoenen, Vlaam- sche reuzen |en éénpaardsploeg J. Wouterse St. Laurens. Weegschaal en gewichten. 't Zand D 172, 8-weeksche biggen, flink werk- paard. Joh, de Visser, Domburg Prima ochtondvoer 90 ct. de 5 kilo. Koestraat 293. Middelb. Ganzen en kalkoenen benevens een paard 18 mnd. J. Overbeeke, SegeerswegK 69 Middelburg. Eer kalfvaars, rek. 16 November F. Wielemaker Koudekerke. Handwagen, Sanderse Kleine Markt 11, Vlissingen. Goudreinetten en Bellefleur. Bodhijl. St. Janstraat Middelburg Vaars oud 14 maanden A. Goozen Qostkapelle Mangelmolen klein model met nieuwe messen L. de Witte Domburg OlmenkliefhoutD.G'deonseVeere Een werkpaard keur uit twee Tramzicht Zoutelande Beenkappen en duiventil A 18 Grijpskerke Bietenkoppen en mangels Wed. P. Louwerse Zoutelande 3 voer mest A. Oeschiere Pz-, Biggekerke Dienstboden linnenkast koopje, eenige jarige kippen witte en patrijs leghorns, best kanthooi, bruineboonenstroo, tarwestroo, eenig tuinbouwgereedschap en een mooie jonge geit Ritthemschestraatweg 68 Ritthem Groote geboende Kroonkast Breewaterstraat 25 Vlissingen Houten vuilnisbak Badhuisstraat 17 bov. Vlissingen Kachel koopje Crocuslaan 6 Vliss Een damesfiets J. de Voogd 114 Oostkapelle Droog kliefhout S. Wondergcm Ht., Oostkapelle Secretaire en klcerklst E. W. Pllpse Oostkapelle 3 mooie beiten J, La Soe Arnemuiden Savoye kool W. Jobse Grijpsk. 2e hands buiskachel en motor- rijwiel Hermes Souburg Droog olmenvaamhout Joziasse Oostkapelle Zetpoters blauwe L. Marinusse Grijpskerke Mooie blauwe legpoters puik ge- was Molenperk Serooskerke 125 kilo zoete campagne, 300 kilo winter-bergamotten Js. Roelse Welzinge Een Veerenwagen een lamoenkar mangelmolen, 2 geiten le dracht, 1 jonge geit Noordweg A 6 St. Laurens Mooie Poppenwagen Adres Drukkerij De Lange jan Een oude menwagen Dnv;dse Wagen maker Meliskerke Beste melkkar of groentewagen B. Koole Souburg Mooi vaarskalf J. Louwerse bij Grijpskerke Een draagkusscn, twee paar hoo- zen, twee toornen, twee stalban den en lijsten W, van den Broeke Vrouwepolder Boter Vrijburgstr. C91 Souburg Vette geiten J. Wattel Oostkapelle Vette geiten West-Souburg C 56 Een klamp olmkliefhout A 175 Koudekerke Een gerookte ham 't Zand Breeweg 167 Tarwestroo Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Enkele zilver brackel poeljes S. jasperse Breeweg C 53 Tarwestroo J. Montfoort Kanaal- straat 13 Souburg Tarwe en gerstestroo 1. Marinissen Noordweg M'burg Eikenhouten cylinderbureau Bureaux Wegeling's Nieuwsblad 100 bos handgedorschen tarwe- stroo A. Meijers Noordweg S 203 Hoven, Huizen, Zaken, Bedrijven 't Zand Lageweg E 100 Vet varken 325 pond A. Pouwer Meliskerke Een carbidlantaarn. J. Allaard Biggekerke Varkenshok. 9 Zoutelande Tarwestroo. J. Meijers Lepelstraat Seroosk Pluce Kinderhoed, Abeele A 227 Pa huis Wilhelminastr. 5 Vliss. Bo ven-achter kamer Scherminkelstraat 20 Vlissingen Zij-slaapkamertje Bureaux Wegeling's Nieuwsblad 80 roeden klavers. G. Zachariasse Zoutelande. 220 roede klavers tegen 1927 F. Wielemaker, Koudekerke. Bergplaats voor Roeiboot Qroenewoud 63 Vlissingen Allerlei bontwerk Fransche Kerkslop 3. Vliss. Werkvrouw voor Vrijdags Markt K 6 Middelburg Melk C. Adriaanse Koudek. weg Koudekerke Een dagmeisje Aagje Dekenstraat 7 Vlissingen Zagen scherpen Maartense Seis- plein M'ddHhnrg Voor het scheren van vee. 1, de Bree Pz. Zoutelande. Een net meisje vraagt beleefd naaihuizen Nieuwstr.53cO.-Soub. Flink meisje voor de morgen uren plm. 16 jaar Scheldestraat 51 Vlissingen Meisje voor de morgenuren Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Dagmeisje aanmelden tusschen 6 en 7 uur Mevrouw de Bont Groenewoud 52 Vlissingen Bestellingen op pootaardappelen der Wilhelminapolder D. Zachariasse Biggekerke Nette dienstbod»- niet beneden 16 jaar Goed hart Hoogstr. M'burg. Flinke werkvrouw voor Woens dag en Vrijdag. Aanmelden 's avonds na 8 uur Nieuwendijk 7 Vlissingen Nette wasch, voorzien van bleek en regenwater Bureaux Wegelings Nieuwsblad Met Mei een knecht A.MaljaarsKleinZeeduinSeroosk. Boomsnoeier Fruitberg St. Laurens Met Mei een aankomende knecht C. Joziasse Ritthemschestr. Soub. Met Mei een meid P. Besuijen Bergzicht Souburg Een meid voor alle dagen Bureaux Wegelings Nieuwsblad Spitwerk P. Louwerse Grijpsk". 40 a 70 liter melk per daglOct per liter Brielsman Koudekerke Juffrouw vraagt kamer (nieuwe stad) Hoheinstraat 87, Vliss. Wie ruilt jonge kippen voor werkfiets 7 Berger St. Janstraat Middelburg Wegens reorganisatie van den Reinigingsdienst bieden Burge meester en Wethouders van Vlis singen TE KOOP aan: Aanvragen te richten tot den Directeur van Gemeentewerken. Nadere inlichtingen te bekomen bij den Opzichter van den Reini gingsdienst (Paardenstraat-Kogel- park) waar een en ander is te bezichtigen. Tegenover en naast magazijn Wiener Ook kunt ge nu voor een spotprijs U een soliede COSTUME aanschaffen. 4

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1926 | | pagina 7