WAARO FOTO-NIEUWS van Wegeling's Nieuwsblad van Vrijdag 12 November1926 Drukkerij H. WEGELING Drukkerij De Lange Jan mmm Wreed en onmenschelijk Wij geven hierbij een foto van den heer B. Wierda, te Stiens, (Fr.) welke 6 November zijn 70sten verjaardag heeft gevierd en toen tevens den dag dat hij voor 50 jaren als „gepatenteerd" klerk in dieni* trad bij den toen te Stiens gevestigden Notaris J.A. Schaaff herdacht. De jubilaris is thans nog als zoodanig werkzaam bij Notaris j. L. van Sloterdijk, geniet een uitstekende gezondheid en is nog onafgebroken bezig in de uitoefening van zijn beroep. Wat eertijds specifiek Fransche gewoonte was het kiezen van het mooiste meisje des lands wordt thans ook in andere landen steeds meer populair. Amerika over trof zefs Frankrijk ermede en nu is het zoover gekomen in Zweden Noorwegen en Denemarken, alwaar men eenstemmig de jonge Zweed- sche actrice Anna Lisa Ryding tot schoonste vrouw der Noorsche lan den uitriep. Prinses Astrid van Zweden, die deze week in het huwelijk is getreden met den Kroonprins van België, kwam Zondagmorgen j.l. met den kruiser „Fylgia" te Vlissingen aan. De hooge familie. Links de bruid. f - In een der staten van Noord- Amerika besloot men over- treders£ van de drankwet, al thans de groote dranksmok kelaars, te straffen met inslui ting en „water en brood". Daar er van verschillende zijden tegen deze „wreede en on- menschelijke" behandeling op positie gevoerd werd, heeft de president van de rechtbank zich veertien dagen op deze voorwaarden laten insluiten. Hij wil eens weten, hoe het voelt, als men veertien dagen niets anders krijgt dan water en brood. De aankomst der hooge gasten op de ponton, onder het donderen der saluutschoten. Bij Groenloo is een zoutmijn aangeboord. Bovenstaande toont de boortoren. Woningcongres 1926. Zaterdag 6 November werd te Amsterdam in het Koloniaal Instituut een Woningcongres gehouden. De congressisten gekiekt op den stoep van het Instituut. 1. Den heer Bloemers, voorzitter; 2. Wethouder F. M. Wibaut, Z* ü^en der prae-adviseurs. vervaardigen wij Uw Druk werk nog niet Wanneer U ons dit laat vervaar digen, is U verzekerd niet teveel te betalen en een nette uitvoering te krijgen. NOORDSTRAAT 44 - VLISSINGEN LANGE DELFT B 144 - MIDDELBURG Het vertrek der hooge gasten. De Prinses met haar vader poseeren even voor onzen fotograaf. Hierbij een foto van het zout zooals het uit de boor komt.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1926 | | pagina 3