UITROEPERS I i Vergeet tocli vooral niet ORGELS ANTOINE MES 5PRIHGBOK Drukkerij H. Wegeling C k-rij Oe Lange Jan WEGELING's NIEUWSBLAD VAN 29 OCT. 1926 iHALTI KOOPJES I EEN MERCANTIL ADRESSOGRAPH Zwart Zaagsel (Gloed) I Aangeboden Aangeboden Aangeboden Te koop gevraagd: Te huur gevraagd Biedt zich aan Gevraagd Gortstraat Middelburg AMERICAN KIMBALL WILMINGTON REFORM METZNER Enz. Enz. MjiiiyUilkiit dat wl) al onzff Lijsten zelf maken en dus i staan voor prima werk, wat betreft de kwaliteit en de sterkte Meer dan 500 soorten «fl te 1—4 regels 50 ct. leder regel meer 10 cent (SLECHTS 8 DAOEN) ÏTe koop aangeboden een par- tijtje stukken prima Zoolleer, I extra koopje voor Schoenmakers, I Zelfreperateurs of Loodgieters, f a f 0.50 per pond, benevens een partij Leesten. Een en ander bij elke hoeveelheid verkrijg- Ibaar bij W1LLEMSEN, Noord- weg 47 Middelburg. Dsor omstandigheden te koop met laden en kasten. Volledig uitgerust. Brieven onder no. 1273 Bur. Wegeling's Nieuwsblad. Oeachte Landbouwers 1 Bestellingen worden opge nomen voor alle soorten Zet- aardappelen uit de Wilhel- mina-Polder dcror C Geerse, St. Janstraat I 45, Middelburg TE KOOP voor billijken prijs per zak C. CRUCQ, Bakker, 't Zand D 125 Ondergeteekende beveelt zich aan voor het SCHEREN VAN VEE. 1 C. de Voogd, Qrijpskerke (d) In stad en dorp, ja overal Leest men de Uitroepers [eerst van al. Wat kost een advertentie in deze rubriek Voor abonnè'» i op vertoon van kwitantie, 5 woorden gratis, de rest 5 cent per woord. Voor niet-abonné's1 tot 5 woorden 40 cent, de rest 5 ct per woord. Advertentiën uitgroote letter gezet en handelsadverten- :iën worden k 30 cent per regel berekend. Adres Bureau v. d. Blad of Br. iokost voor iedereen 25 cent sxtra. Yijnpeeën. )ude weg A 261 Souburg Mangel en Kortmolen melkem- ners en vruchtboomen en alle soorten bessenplanten lacs. Vader Oostkapelle ^adzandsche biggen i. Zachariasse Biggekerke ^adzandsche biggen obse Biggekerke Nachthok f3. 3rimulalaan 13 Vlissingen. ''aardenschaar. A. Harpe B 166 Koudekerke. 8 voer Mangels. J. Vlieger Grijpskerke. Koolrapen 2 ct. per K.G Lelienlaan 3 Vlissingen Seijferts. Verk. Quakkelaarstr. 181 Vliss. Singernaaimachine. Zandweg C 31 W.-Souburg. Keukenfornuis. Spuistraat 6 boven Vlissingen. Vulkachel f7.50 Hyacinthenlaan 4 Vlissingen. Petroleum-gaslarop. Kasteelstr. 67 's avonds Vliss, 6 Slachtkippen met haan. Glacisstraat 168 Vlissingen. Eerste soort Goudreinetten. J. Koole Jz. Koudekerke. Fiets. Tuinstraat D 78 Souburg Een Baskule 150 K.G. C. Schout Zwanenburgsche weg Vlissingen. Petroleumkachel. Branderijstraat 14 Vlissingen. Groote Muziekdoos, met tafel en rollen 48 nummers. Vlissi ngsche weg 204 Koudekerke <rugkachel, kortmolen, Mangels coolrapen. W. Kluijfhout Wz. Koudekerke. 3ouwgrond aan Zee, l 126 Domburg Groot watervat Lonrense Domburg Aangels groenkraag 103 Koudekerke /loerkleed 3 bij 4 14 Meliskerke 'ietsen A 31 Meliskerke taché* A 18 Meliskerke Melkgeiten A 26 Meliskerke ingensschoenen de Korte Koudekerke 3nge konijnen jpsschaart plantlust Koudekerke 'oolrapen H. Ovaa Koudekerke lalf varken A. Jobse Koudekerke -uikerpeenkoppen en koolrapen Cijvat Koudekerke Coppel Tortelduifjes f 2 en 3 >rima postduiven Souburg A 204 Koudekerke ien geit keur uit drie W. Barentsen Koudekerke 1 eikenhouten boogkabinet keur uit 2 Ch. Maas Koudekerke Mangels, koolrapen, slachtgeit vet varken A. WielemakerMolenpadKoudek. Sen mangelmolen (klein model) lan Jasnerse Koudekerke Êen kalfvaars rekening 11 Nov. 1. Boone Moesbosch Koudekerke Ongeveer 3 voer mest A. de Wijze Koudekerke Een veldslee P. Reijnierse Westhoek Koudek. Een waschmachine Fransche Kerkslop 15 Vlissingen Overdoek, schooldoek, rolslee, as en wielen Dishoekscheweg B85 Koudekerke Een driehoekkachel met kool bak, tafels, stoelen, klokken, spie gels, vloerkleed waschtafel enz. Adres D. Verhage Dijkmolen Westkapelle Zoo goed als nieuw blauw man- telcostuum Beenhouwerssingel K 78 Middelburg Nieuwe overdoek v. Keulen Meelfabriek M'burg Belastingplaatje Melse Molenberg K 100 M'burg Zwart kinderhoedje, bontje, open haardje, karpet, mandoline en 4 leeren stoelen Badhuisstraat 69, Vlissingen Spekstandaard L. Bakker Sr., Aagtekerke 160 3 bonte ganzen P. Wisse Sz., Domburg Circa voer koolrapen 8 gulden, Va mud blauwe zetaardappelen Ritthem no. 23 Mandoline Vrouwestraat 7, Vlissingen 4 voer mangels Papaverlaan 14, Vlissingen 2 keukenkachels Koudenhoek 12, Vlissingen Kamerkookkachel Noordstraat 58, Vlissingen Zinkenbad met gas, mooie gas- Hfeard, 2 tegelplaten, inmaakpot- ten, 3 lampen, 2 gordijnkappen Spuistr. 9. Vliss. Verhuizingen 6 konijnen A. Gerritsen, Ritthem Waterfilter Oprit 27, Vlissingen Papegaai, 7 kippen, parkiet lang staart. Verkuijl Quakkelaarstr. 128, Vlissingen Seifert mannen en poppen Glacisstraat 134, Vlissingen 6 H.L. blauwe poters L. Simonse |z., Biggekerke Kabinetkachel. A 1 Biggekerke Trappen en ladders Konraad, Biggekerke Slachtkippen Lange Zelke 52, Vlissingen 10.000 Kg mangels rosa Excelsior P. Wijkhuis, Biggekerke 2500 Kg. mangels groenkraag Adr. Janse, Biggekerke Bascule, draagvermogen 1000 Kg. spotprijs. C. Jobse, Biggekerke 6 witte konijnen Braamstraat B 26, Souburg Een klein kastje lanls Dekker, Biggekerke Poeljes. A 38 Biggekerke Half varken A. van Keulen, Biggekerke Mooie pluche omslagdoek A 242 A-beele Schoorsteenmantel Middelh.str. A 284, Souburg Nikkelen buiskachel Braamstraat 106, Souburg Zwart pluche doek Nieuwe weg C 185, Souburg Nikkelen buiskachel Braamstraat 106, Souburg Februari koe. Jacobse, Vrijburg- straat C 95, Souburg Huizen bouwgrond Ritthemschestr. 138, Souburg Witte kinderdoek. Zandweg 20 Vlissingen. 2 patrijs Krlelhaantjes. Tuindorp D 4 Souburg. Keukenkachel en Waschtobbe. v. TelJUngen B 221 O.-Souburg Viool. Anjelierenlaan 4 Tuindorp Vlissingen. Mooie Winterjas maat 46 f 10 Molenstraat 41 Vlissingen. Melkgeit en partij Mangels Café Boschweg Vlissingen. Een Geit en een leeren jekker. P. van Splunder 161 Welzinge. Meisjesmantel, zwarte bont, win terhoed als nieuw. Paspoortstraat B 361 Souburg „Bevelanders"- pootaardappelen. P. J. Arendse Souburg. Nieuwe Darwintulpen en andere soorten k f2,50 en f 1,50 per 100 en 4 vette konijnen. Kanaalstraat B 159 Souburg. Gaslamp. N. Oosterschestr. 83 M'burg. Jonge Eksterduiven. Jacob Catsstr. S 92i M'burg. Vulkachel. Ritthemsche straat A133Souburg 3000 K.G. koolrapen. L. Suurmond Ritth.str. Souburg Vette konijnen 69 Zoutelande Een winterjas Vlasmarkt L 21 Middelburg Een belastingplaatje Nieuwstraat H 34 Middelburg Zoo goed als nieuwe Driehoek kachel. St.Janstr. I 45 M'burg. Partij Wijnpeeen de BleekZoutel. Spekstandaard 69a Zoutelande Een plattebuiskachel L. Maas Woningbouw Domburg Fluweelen avonddoek zijden franjes E 128 Domburg Plm. 3000 Kg. vrijesuikerbieten A. Koppejan Zoutelande Savoye kool en kleiperen A.Clarisse Souburg Een petroleumkachel Bastion 66 Middelbur g Mangels en koolrapen Segeerstraat H 83 Middelburg Kippenhok met ren Domburgsch Schuitvlot Q 206 Middelburg Mooie kalkoenen, en ganzen broed 1926|. WouterseSt.Laurens Een keukenfornuisje Domburgschschuitvlot Q 212 Middelburg Pakkisten en raampjes Bode Geldof Souburg Kapstoelwagentje Houtermans Zusterstraat I 203 Middelburg Mooie rieten wieg A 99 St Laurens Mooie antieke hangklok en kooi met duif 't Zand D 189 Een geit keur uit 2 lacobus Coppoolse Arnemuiden Kalfvaars en volbloed springstier P. Wisse Meliskerke 10 acona's poeljes volop aan de leg Verl. Paardenstr. 19 Vliss. Een half varken Benou Meliskerke Pathéfoon met 60 nummers Koudek. weg 36 Vlissingen Of in ruil tegen kalfvaars, vaarsjes 5 mnd. A. Maaljaars Aagtekerke Flink kippenhok Emmastraat W. 48 Middelburg Poeljes f. Louwerse bij Qrijpskerke Een beste melkkar B. Koole Souburg Mooie 8 weeksche biggen J. Marinissen Noordw. Midddelb. driejarig merriepaard P. Lampert |z. Biggekerke Slaplanten (weeuwen) A. Pouwer Serooskerke Driehoekkachel lage prijs 't Zand D. 104 Leurwagen Bliek Stadswegje Middelburg Kalfvaars rek. 3 November H. Brasser Koudekerke Een vierjarig merriepaard A. 92 Meliskerke Slot met gitten kralen Oude VI. Weg E. 19p Middelburg Kamerkachel, keukenkachel' mangelmolen, maalmachine De Llgny Smederij Serooskerke Savoije- witte- en roode kool Goudrelnet en Bellefleur W. Boogaard Serooskerke Fornuis zoo goed als' nieuw te bezichtigen bij v. d. Sande Plein Vierwinden Vlissingen 5 kippen met haan. (hroed'1925) S. Meijers Sz' Serooskerke (W.) Goudrelnet en Bellefleur C. Melis. Serooskerke Mooie blauwe zetpoters P. Jasperse, Serooskerke Bravo poters en kriel Verburg St.-Laurens Alle soorten vogels, graan en meel Noord-str. 19 Vlissingen Groot kippenhok met loop, sla planten. A. Lelnse, Serooskerke Peeënkoppen J. Moeüker, Serooskerke. Een eenpaaidsploeg als nieuw C. 28 Domburg 10.000 Kg. suikerbieten C 46 Westkapelle Een winterjas Zuidsingel E 34, Middelburg Vroege zetpoters, eerstelingen en muizen J. Minderhoud Chrz., Domburg 10.000 K.g. jaapjespeeën A. Wisse Jz. Domburg Olmenboomen voor werkhout Klein Zeeduin Serooskerke Friesche pootaardappelen Nieuwdorp Padweg S uhurg Geschilderde linnenkast Glacisstraat 41 Vlissingen lv' onge vare koe 3 a 4000 Kg. eihooi, kachel en kortmolen A. Aarnoutse Koudekerke Driehoek en vulkachels prima driehoek-en groen geëmailleerde vulkachels Smederij Buttinge 8-weeksche biggen R. Boogaard Domburg Kalfvaars rek. 10 Nov. P, de Buck Serooskerke Vaarskalf of ruilen stierkalf te vens droge musterd A. Harpe Serooskerke Doornen musterd L. Duvekot Vrouwepolder Vaars oud 13 of 16 maanden W. Duvekot Vrouwepolder 2e hands Buiskachel en Motor Hermes Souburg Flinke trekhond R. de Nooijer Arnemuiden Mangels St. Laurens 62a 2 vaarzen 18 maanden en hengst- veulen E. de Korte Meliskerke Gramafoon met 96 nummers Seisweg R 172 Middelburg Ros met stangen C. Vos Biggekerke Mangels tegenover de hofstede Schooneveld. F. Kluijfhout Aheele Een kinderwagen Abeele A 252 Geit H. Janse Oostkapelle Paar Waterlaarzen j. Tramper Arnemuiden Een Ulstur Geljon Jodenkerkhof Q 275 Middelburg Een kam D. Kodde Zoutelande Winterjas en Melkgeit Abeele A 227 Landbotiwcursusboeken A 3 Grijpskerke Een geit Bode Louws Grljpsk. Hand en stoofperen en zure appelen K. Huijsman Hof Ra- vensteln Qrijpskerke Een Kamerkachel. Oude Markt 27 Vlissingen. Belgische Herder. Weststraat D 22 Souburg Groote wollen dekens Winkelmanstraat 16 Vlissingen Groote Trekhond en Werkfiets. Maas Zwanenburg Vlissingen. Een Godin fornuis, emmerkachel tegelplaat en rieten stoel. Nieuwstraat 57 Vlissingen. Groente of fruitwagen als nieuw J. A. Maas Souburg. Een groene vulkachel met vloer- plaat, vulemmer, buis en bijpas sende waterketel. Paardenstraat 39 Vlissingen. 2 vaarzen 19 mnd. en zetpoters. S. Thorenaar Zoutelande. IJzeren Mestkruiwagen. W. Verhage Westkapelle. Wagen,, ijzeren assen en Bravo pootgoed. S. Dingemanse Domb. 8 weeksche biggen en wijnpeeën Souburg Vrijburgstraat. Mangels in de schotel weg. A. Dekker Gapinge. Bieten. J. Riemens Zoutelande. Vaarskalf. P.Geschiere Zoutelande Een koeb^k lang 3,60 M. J. Breel Ritthem Mooie Cadzandsche biggen W. Duvekot Vrouwepolder. Mooiè Loopers J. Duvekot Vrouwepolder Mangels. BlokDavidswegje'tZand Een vaarskalf. Jan Jobse Koudekerke. Stierkalf. P. Wisse Domburg Boon-, Erwtenstroo en koolrapen J. Meijer Gapinge. Merrie- of hengstveulen A. de Voogd Biggekerke. 400 kilo Bismarck-appelen. A 47 Serooskerke Poeljes, Rhode Islanders en andere Simon Janse Nieuwland. Poeljes bij Geschiere, Hoogel. Mooie Poeljes. J. de Visser Kz. Serooskerke. C. Dingemanse Biggekerke. 2 voer Mangels, 24 poeljes en eenige jarige kippen, 2 mooie jonge :iten, konijntjes 9 weken, itthemsche straat 68 Souburg Boter Vrijburgstr. C91 Souburg Vette geiten J. Wattel Oostkapelle Tweeverdiepingshuis met groo- ten tuin C. Sanderse Hobeinstr. Vlissingen Vette geiten West-Souburg C 56 •«>0 bos tarwestroo Koudekerke B 24 1000 kilo wijnpeen N. Bosschaart Koudekerke Kleine aardappelen Montfoort Kanaalstraat 13Soub 2 lokaallampen No. 61 Aagtek. 3 a 400 kilo gerst N. Remijn Biggekerke 500 tot 1000 kilo klaverhooi A. Barentsen A 140 Koudekerke Een rosstang A. de Visser, Meliskerke Vrije bieten, hoogste prijs W. de Regt, Biggekerke Klein petroleumkacheltje S. Meijers Sz., Serooskerke Een huis met schuur met 417 roeden grond B 168 Noordweg Voorkamer voor vrouw alleen Oranjeplein A 176 Oost-Souburg Bij inschrijving voor 7 jaar on geveer 500 roeden bouwland ge legen bij de Schotelweg M'burg Brieven in te leveren voor 5 Nov. Gabrielse Vlasmarkt Middelburg Een woning P. Louws Meliskerke Bovenwoning Oude Markt 15 Vlissingen Droog bpvenpakhuis Te bevragen Palingstr. 19 Vliss Bovenwoning Scherminkelstraat 20 Vlissingen Stal met pakhuis Arsenaalstraat 14 Vlissingen Een arbeiderswoning K. Roelse Prelaat Westkapelle Eenvoudig gemeubileerde kamer met stookgelegenheid Brieven onder no. 1274 Bureaux Wegelings Nieuwsblad Gedeelte woning voor juffrouw alleen. Brieven no. 1275 Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Pakhuis of droge kelder BureauxWeggling's Nieuwsblad Werkster Ridderspoorlaan 10, Vlissingen Nette huishoudster m. I. Brieven onder no. 1276 Bureaux Vraag en Aanbod Nette dagdienstbode' niet bene den 18 jaar Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Net meisje vraagt eenige werk huizen Winkelmanstraat 25, Vlissingen Allerlei bontwerk Fransche Kerkslop 3, Vliss. Naaihuizen Clijverstraat 58, Vlissingen Spitwerk P. Louwerse, Qrijpskerke Spek om te rooken A. Riemens, Zoutelande Flink dagmeisje bij Mevr. De Bont, Groenewoud 5°, Vlissin gen. Aanmelding tusschen 6 en 7 uurL Terstond of met Mei een meid Ahr. Melse, Serooskerke Met Mei een meid K. Lampert, Biggekerke Met Mei een knecht A. Francke, Serooskerke Nette loopjongen Bureaux Wegelings Nieuwsblad Bereidwillig om graan op molen te bezorgen I J. C. Allaird Biggekerke Te huis gezocht voor j<-ng fox hondje. H. Brasser, Koudekerke Te bekomen Peekoppen voor het vervoeren van de peeën. Noordstraat 4A, Souburg Staat ter dekking mooie spring stier a f 1 J. M. Houterman, Gapingscheweg Verloren fietsplaatje Roelse, Koudekerke Gevonden een kous 27 Aagtekerke MARKTBERICHTEN Middelburg, 28-10-'26. Boterf 1.00 Particuliere prijs. 110 Eieren „10 00 Particuliere prijs „Tl 00 Poelje Eieren 7.00 Particuliere prijs. 8.00 Eenden Eieien 8.00 Particuliere prijs 9.00 Zeer voordeelige aanbieding ge bruikte ORGELS als Worden met volledige garantie geleverd. Desverlangd gemakke- ijke betalingsvoorwaarden. Uit deze ouderwetsche zoete Wijn, proeft ge de typische Kaapeche Hanepoot-druif, waaruit hij geperst werd en zelden zult ge hetere druiven geproefd hebben. Vraag eens 'n fleach SP RINGB O K FLI.40 per fleach in alle goede zaken. Wtjn tan OUD - Zuiver ah Goud O i Noordstraat 44 Vlissingen L»p"8 Telft B 144, Middelt :rg V

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1926 | | pagina 7