Rubriek Vraag en Aanbod „Ons blad heeft een oplaag van 25000 ex. zouden wij een onwaar heid zeggen. WEGELING's NIEUWSBLAD G DIVERSEN Als wij zouden zeggen WEGELING's NIEUWSBLAD VAN 22 OCT. 1926 Aangeboden Aangeboden Aangeboden Aangeboden VRAAG EN AANBOD 2 jaarling vaarsjes Aangeboden Te koop gevraagd: Te huur aangeboden: Te huur gevraagd: Gevraagd Biedt zich aan MARKTBERieHlfN Wat kost een advertentie in jeze rubriek? Voor abciiné'si op vertoon van kwitantie, 5 woorden gratis, de rest 5 cent per woord. Voor niet-abonné'a1 tot 5 woorden 40 cent, de rest 5 ct per woord. Advertentiën uitgroote ietter gezet en handelsadverten- tiën worden 30 cent per regel berekend. Adres Bureau v. d. Blad of Br. ao...,» kost voor iedereen 25 cent extra. 2 kinderledikanten en viool. Anjelierenlaan 4 Vlissingen. Een handkar, zware paardenkar, Ponny met kap, vierwielig wa gentje, meikkar, assen, wielen en veeren. Simpelaar Seisweg Middelburg. |J° Ti Paar Voetbalschoenen. Paul Krugerstraat 8 Vlissingen. ^onge hond 9 maanden. ram wissel C 152 Souburg. Wegens vertrek vulkachel met egelplaat en buis, zeer billijk. .".inmastraat 14 ben. Vlissingen. Roeibootje. A. Poppe Meliskerke. -Cruüen, shikken, slót met roode, lot met gitten koralen. ■■t. Laurens A 90 onge konijnen. ange Zelke 52 Vlissingen. childpadkacheltje met plaatje n. kinderledikantje. Rozengracht 34 Vlissingen. 'en Wintermantel. Overveldtslaan E 55 M'burg. Kippenhok met ren. Domburgsch khuitvlot O 206 Middelburg. ïen kapstoelwagen. Zusterstraat I 203 Middelburg. '.en rijwielplaatje. Reisweg 116a Middelburg. •Jegenweeksche biggen. Wondergem Veere. T.oo goed als nieuwe Kinder wagen en stoelwagentje. Visser Zandstraat Middelburg Mandoline. Kr. Weele K 102 Middelburg. Een fiets. Puinstr. 78 Souburg. Een wielploeg. A. Theune Middelburg. Roode, witte en savoye kool. P. Wondergem Veere. Populierenstekken. P. Pieterse St. Laurens Qeit, keur uit. Bode Louws Grijpskerke. Uien Lelienlaan 3 Vlissingen Wollen doek. Van Keulen Melk fabriek Middelburg. 1000 K.G. blauwe zetaardappelen goed gewas 4 ct. per K.G. A. de Nood Az. Veersche weg Veere. Kabinetkachel met nikkel Serooskerke A 78* Cadzandsche biggen Z. Zachariasse Biggekerke Cadzandsche biggen Jobse Biggekerke bouwgrond aan Zee, E 126 Domburg jroot watervat A Lourense Domburg Rude plavuizen totting, Koudekerke imaakvaatje ozengracht 30, Vlissingen toelwagentje spotprijs 'orenstraat 1, Vlissingen Rosa Jaapjesbieten chout Bermweg B 2 Souburg ablnei, koolrapen ^eteuxstraat 183 Souburg tikkelen buiskachel ^raamstraat 108 Souburg aarzen 17 mnd, Wijkhuys Pz. Biggekerke Hen 4 cent per kilo van Keulen Biggekerke lahgel en Kortmolen melkem- ïers en vruchtboomen en alle oorten bessenplanten acs. Vader Oostkapelle ielt keur uit 4 de Voogd 114 Oostkapelle 'wee vette vaarzen C Vos Biggekerke a 3 voer groenkraag, jnapjes- leeën J. de Hond B 59 Biggek. Partijtje Witlofwortelen l den Hollander Oostkapelle Veeren bedden en kussens l. W. FHpse Oostkapelle Vroege Aardbeiplanten i. Melse Gz., Oostkapelle 2500 K.Q. Mangels C. Maas Oostkapelle Mangels groenkraag Dekker Aagtekefke Een vette vaars en twee vaarsjes 11 en 9 mnd. oud bij: J. Francke Aagtekerk Omtrent 12000 k.g. Mangels en 1000 k.g. Uien Janse van Roosendaal Oostkap. Mangels groenkraag P. Louws Aagtekerke Krielnardappelen P. Vreke Aagtekerke 10.000 kilo suikerbieten H. Majjers Aagtekerke Winkelopstand Droogdok 4 Vlissingen Seijferts Verk. Quakkelaarstr. 107 Vliss. Kamerkachel Singel 25 Vliss. Petroleumkachel prijs f 10. Badhjjis&traal^e^be^^J^^^ Mangels, groenkraag A 103 Koudekerke Lange nikkelen buiskachel en ge- boende kast Kolvenierstr. 7 Vliss. Mangels, slachtgeit en vet varken A. Wielemaker Molenpad Koudek. Ronde mahoniehouten tafel Verk. Quakkelaarstr. 100 Vliss. Een driehoekkachel zoo goed ars nieuw A. Moens N.enSt.-|oosland Utrechts wagentje Schroeweg V 36a Middelburg 2 Vette kalveren en vette varkens J. Minderhoud Cz., Domburg Hobbelpaard Schroeweg V 39 Middelburg Veerenbed C. Oste Abeele Drieling menwagen, ploeg, eg en vierwielig groentewagentje K. Roelse Prelaat Westkapelle Huizen en bouwgrond Ritthemschestraat 138 Souburg Jonge postduiven Emmastraat W 48 Middelburg 2 geiten le dracht, 4 jonge geiten 6 gareelen A 6 Noordweg St.-Laurens Mangels en bonte zetaardappelen H. Lorier St. Laurens. Mangels en Dhaliaknollen. Blok Davidswegje 't Zand. Een Kamerkachel met tegelplaat 10 gulden. C. Joziasse Dampoortstr. M'burg Twee voer Mangels. P. J. Arendse Souburg 1500 kilo Koolrapen. Ritthemstraat B 375. Pathéfoon met 20 platen, Dames rijwiel en Meisjesmantel als nieuw Cijferaccordeonboeken, Psalmen en Gezangen voor orgel. Paspoortstraat B 361 Souburg. Lange buiskachel Nieuwstraat 15, Vlissingen Wijnpeeën. Oude weg A 261 Souburg Petroleumlamp. Paspoortstraat B 364 Souburg Kamerkookkachel. Wissel C 146 Souburg. Keukentafel, motorjekker, kinder ledikant Nieuwstraat B 56, Souburg Een lamp. Kasteelstraat 17, Vlis- slngen ('s avonds) Prima plattebuiskachel Vliss. straat E 55, Souburg Half varken, 30 Kg. ronde bruine boonen. J. Maas B 12 Koudekerke Groenkraag mangels Ms. Verhage, Koudekerke Half varken K. Koppejan, Koudekerke Sla weeuwen Meliefste, Abeele Hawaian guitaar, mandoline en ukuléle. Nieuwe Abeele 203 Gekalfde vaars en stierkalf W. Kluijfhout Jz., Koudekerke Dishoek Italiaansche Mandoline Hobeinstraat 63 Vlissingen Kamerkachel met nikkel J. Barentsen Pz., Ritthem Twee schapen (beiten) en 3 witte leghorns poeljes Koudekerkscheweg B179 Koudek. Nikkelen platte Buiskachel Bouwen Ewoudstr. 40 Vlissingen Mangels jan Tevel Biggekerk- scheweg Koudekerke 4 gebinten met spruiten voor een schuurtje 4x6 M. tot 4x9 M. j. Geldof Koudekerke 3 slachtkonijnen Bierens Boschweg Vlissingen Plattebuiskachel J. S. Sturm Ritthem |uno I Vulkachel nikkelen kop en voet f 22.50 Kerkstraat 2 Vlissingen Half varken L. v. Keulen Ritthem Dakraam groot 4 pannen Singel 27 Vlissingen Geschilderd boogkabinet Erve Walstraat 73 Vlissingen 2 ijzeren ledikanten Oude Markt 25 Vlissingen Tarwekaf en mangels A. F. Meijers Ritthem Theeservies Boulevard de Ruyter 42 Vliss. Ijzer ledikant Qlacisstraat 6 Vlissingen Wasch'machine Badhuisstraat 51 Vlissingen Groene Vulkachel Hellebardierstraat 10 Vlissingen Mooie consumptie rapen S. Kluijfhout Biggekerke Dijk nagras bij Souburg Brielsman Koudekerke Plm. 2000 K.G. Koolrapen f 8 per duizend A. de Buck B 161 Koudekerke Driehoekkachel Koudekerkscheweg 99 Vliss. Kamerkachel Oude Markt 27 Vlissingen 2de hands Buiskachel en motor- rijwiel Hermes Souburg Een wintermantel voor een be jaarde juffrouw Vlissingschestraat K 43 ^4,'burg Vette geit en kanaries Oranjeplein 20 Souburg Slachtkippen W. de Vries Rit- themschestraat 121 Souburg Friesche' pootaardappelen Nieuwdorp Padweg 6Q0 M* film Nieuwstraat 42 Middelburg Een keukenfornuis W. Vader Korte Delft M'burg Driehoekkachel. Vulkachel, 400 tulpenbollen a 2.50 Kanaalstraat A 66 Souburg Vaars 8 maanden Z. Roelse Biggekerke Projectielantaarns N. Oosterschestraat 83 M'burg Krullen, gitten en roode koralen met sint. A 92 Grijpskerke Sterke canapee f 10 Abeele A 244 Vet varken. Abeele A 259c Kinderwagen. Abeele A 252 200 roeden suikerbieten J. Boogaard, Meliskerke Koolrapen js. Dekker, Meliskerke Deuren en kozijnen A 8 Grijpskerke Nog enkele poeljes. Nog D. K odde Zoutelande En toch zijn er vele bladen die dergelijke practijken toepassen. Daarom doet men het best de cijfers, door bladen met een ongecontroleerde oplage verstrekt, met minstens 50 0 o te verminderen'. Wij durven met ons oplaagcijfer voor den dag te komen en daarom wordt onze oplaag ook ieder jaar gecontroleerd Vraagt ons het laat :e rapport van het Bureau voor Opl. agcontróle over Driehoek, emmer en nikkelen platte buiskachel, 2 paards ploeg Gebr. Hillebrand Platte buiskachel, ijzeren mest- kruiwagen, mangelmolen, hee renrijwiel. De Ligny. smederij Serooskerke Twee nette burgerwoningen aan de Noordweg.lAan 't zelfde adres 5000 pannen 5 ct. per stuk. Te bevragen Louws B 153 Een kalfvaars rek. 24 October. Wed. Sanderse Koudekerke Mahonie spiegel, buffet en lin nenkast. Adres Middelb. straat A 278 Souburg Zware Cadzandsche biggen. S. Duvekot Serooskerke. Anderljalfjarig vosbles merrie- paard of in ruil kalfvaars. Prelaat Westkapelle Handperen L. Duvekot Vrouwepolder. Een werkpaard. L. v- Keulen Biggekerke. Draagkussen met stoel. W. v. d. Broeke Vrouwepolder. Speenvarkens Marlnissen Noordweg M'burg Of in ruil een kleine kortmolen en een dubbele mangelmolen H. L. Meijers Serooskerke. Puike eetaardappelen f3 p. H.L. jan Jobse Koudekerke Trapnaaimachine en witte kool. J, Duvekot Vrouwepolder Giesèr Wlldemanperen. W. Duvekot Vriuiwepnl^or Een Benthal mangelmolen, schij- ven. Looise, Gapinge 125 roeden mangels J. v. d. Broeke, St. Laurens Keukenfornuisje godin. Dom- burgsschuitvlot Q 212, M'burg Kalfvaars rek. eind October J. Wouterse St.-Laurens Een vet varken P. Poppe Koudekerke Jonge ganzen J. Koppejan, Tol, Zoutelande Driejarige kalfvaars, rekening 28 October K. Coppoolse Jz. Oostk. 1 V'2 vet varken H. Brasser Koudekerke Driejarig merriepaard vosbles P. Lampert Jzn. Biggekerke aapjespeen Noordweg S 230 M'burg Goed harmonium Spanjaardstraat F 71 Middelburg Nikkelen plattebuiskachel A 97 St.-Lr Laurens Mooie biggen. J. G. de Vlieger Vrouwepolder. Mangels. J. Krijger Ct/.. Grijpsk. Heerenrljwiel. f 10. M. P. Meijers Ritthem. PetfoK-'üm'anip 12 gulden. Bastion 66 Middelburg 5 witte leghorns met haan. Werfstraat 150 Middelburg bij de Loskade. Fietsplaatje f 1,50. J. Dekker Poppendammc Orijpskerke Een nieuwe geschilderde linnen kast en regulateur A 58 Westkapelle Keuken en driehoekkachel 't Zand D 104 Wieg Cornelisse Kousteensche- dijk P 45 Middelburg 400 K.G mooie goudreinetten P. de Visser Serooskerke Slaplanten weeuwen. A. Pouwer Serooskerke Partijtje koolrapen Gldeonse Souburg Cadzandsche Biggen W. Duvekot Vrouwepolder Een handwagen Bliek Stadswegje Middelburg M. Maljaars Serooskerke Poeljes, eenden Simon lanse Nieuwland Kabinet A. Wagenaar Grijpskerke Nieuwe menwagen J. v.d. Gruyter of Davidse Wagenmaker Melisk. Ook te ruilen. Ëen stoelwagentje Penninghoekslngel L 72 M'burg 2 kalfvaarzen rek. 1 November P. Wisse Meliskerke Rijwielcarbidlampen keur uit 4 Smooragang S 151 Middelburg Driehoek- en 2 vulkacheltjes ook ruilen. Smederij buttlnge. 2000 kg. jaapjespeeën j. Koole Jz., St. Laurens Suikerbieten S. de Visser Serooskerke Een mangelrasp P. Iasperse Serooskerke •Een gaslamp A Leinse Serooskerke 18 olmenboomen Kr. Dekker Meliskerke Mangelmolen met groot vlucht- wiel K. Huijsman Meliskerke Handkar, vleeschblok 't Zand D 120 Mangels Kerkhoflaan 52 Vlissingen Gaskachel niet 4 meter buis Kasteelstraat 57 ben. Vlissingen Een vierkant kachelje en een petroleumkachel Hobeinstraat 30 Vlissingen Een nieuw eiken salon pathéfoon met pracht kast en 36 nummers f50 Wegelings Nieuwsblad Een zoo goed als nieuwe vïïb kachel l(groene) vmet nikkkelen kop Adres Groenewoud 38 Vliss. Kamervulkachel met plaat Spuistraat 70 Vlissingen Kippenhok met 10 jonge kippen aan de leg Hyacinthenlaan lóVliss. Een mooie Damesfiets! voor spot-- koopje Noordstraat 10 Vlissingen G-G-deelen en ribben Ritthemsche straat 68 Ritthem onge vare koe Koppejan Meliskerke Damesfiets f 13, kachel f 5 gê^ haakte kleedjes, kindermanteltje Ridderspoorlaan 19 Vlisgingen Bosch en haagplantsoen C. Dingemanse Biggekerke Witte kool A. Ovaa Souburg Nieuwe emmerkachel A. 99 St. Laurens Werkfiets Qortstraat I 321 Middelburg Stierkalf A. de Pagter Kobdekerke Bravo zetaardappels 6 ct. F. de Voogd Hoogelande 20,000 Kg. groenkraag jaapjes peeën. W. Dekker 't Zand Een stierkalf P. L. Koster, Vrouwepolder Kapstok met parapluiebak Bosch wissel Souburg Jongens overjas en melkgeit Abeele A 227 2 vette varkens Abeele A 258, Souburg Kippen of poeljes. Abeele A 253 Een vare koe en vroege en late aardbeiplanten J. Geerse, Grijpskerke Gaskachel, vögelstandaard, jon gensjas. Walstraat 78 Vliss. Kabinetkachel met nikkel. P. Kesteloo Domburg. Een motorfiets (Indian Scout) A. Louws B 153 Noordweg. Vaars, elf maanden. Wondergem Zoutelande. Vette geit en mangels. 110 Zoutelande. Een drieling boerenwagen. C. Schoonenboom Domburg. Mangels, Noordweg 62 St. Laurens Halvemaankachel. Nieuw Erve Zoutelande. Mangels. 14 Zoutelande. Damesfiets, lange buiskachel en slot met gitten koralen. E1Q0 Oude Vliss.weg. Een mangelmolen merk Konraad P. de Visser, Boudewijnskerke, Een vet varken, wegende ongev. 350 pond. H. Brasser Ritthem. Een lamoen voor menwagen mi jongens werkschoenen. W. Tevel A 32 Koudekerke Een of tweeverdiepingswoning beneden f4000. Brieven no. 1271, Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Een Dienstbodeirkabinet. H. Roelse Koudekerke. Gerstestroo. C de Korte Koudekerke Minorcahaan. Roos, Koudek. weg Vlissingen Gewichten voor bascule. C. Brasser Koudekerke Groote jonge Trekhond. Bosschaart Plantlust Koudekerke Boter Vrijburgstr. C 91 Souburg Kleine Aardappelen. Montfoort Kanaalstr. 13 Souburg Vette geiten J. Wattel Oostkapelle Savoye en witte kool. L. Marinissen Grijpskerke 1000 KX). tarwestroo. P. Dekker Az. 't Zand. Mooi geboend kabinet. B. Wattel huis Halfweg, Veere. Gramaphoonkast Wagenaarstraat 37, Vlissingen. Kinderstoel en kinderledikant. Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Een gaslanip. H. van Oosten Domburg. Achterkamer. Scherminkelstraat 20 Vlissingen Bovenwoning. Oude Markt 15 Vlissingen Woning voor klein gezin. Te be vragen B173 Buttinge'Seisweg Woning half uur buiten de stad Bureaux Wegeling's Nieuwsblad chikt Kleine woning, geschikt voor weduwe, als buurtgezelschnp. Noordweg A 39, Seró'osker&é. Een Huis. Bureaux Wegelings Nieuwsblad Boter en eieren. A. Dingemanse BrigdammeR Van stonden aan een Meid-Huis- houdster. J. Reijnierse AbeelBche Zandweg C 229 Oost-Souburg Een dagmeisje. Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Allerlei bontwerk Fransche Kerkslop 3 Vlissingen Nette Wasch. W' Ridderspoorlaan 10 Vlissingen. f 300 tegen wekelijks aflossing. Bureaux Wegeling's Nieuwéblad Nette Wasch. Mamixplein C 11 W.-Souburg. 300 bos Tarwestroo. Koudekerke B 214 Nette wasch. Crocuslaan 16 Vlissingen. Waschvrouw. Beursstraat 9 Vlissingen. Nette waseh. Cl ijverstraat 35 Vlissingen. Terstond of met Mei een Meid Abr. Melse, Serooskerke Met Mei een meid. C. Dekker 't Zand. Met Mei een knecht K, Huijsman, ïz. Buttinge. Met Mei een Meid J. M. Houtermari Qapingsche weg Met Mei ëen Paardenknecht of leerling. A. Janse, Koudekerke. Met Mei een Meid of aank. F. Huijsman Orijpskerke. Met Mei een Meid. D. de Vissar Schroeweg Middelburg Brei en Plooiwerk. A 31 Meliskerke. Wasschen gevraagd. Tuindorp D 55, Souburg. Een Meid of aank. B« Koole Souburg. Bijhouden Boeken. St. janstraat H 197 Middelburg, Zagen scherpen, Maartense, Seisplein Middelburg. Vérloreji reiszak ondergoed. Te gen belooning temg té bezorgen A. Melis Biggekerke. Gevonden gouden ring. A 7 Biggekerke. Gevonden Beenkappen van mo torrijder tusschen MiddejjHirg en St. Uurens. Tegen adveflfentie- kosten terug te be komen Noord weg A 84 Middelburg, 21-10326. Boterf" *0.95 Particuliere prijs. 1.05 Eieren 9.00 Particuliere prijs 10.00 Poelje Eieren 6.00 Particuliere prijs. 7.00 Eenden Eieren 7.50 Particuliere prijs 8.50

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1926 | | pagina 7