FOTO-NIEUWS van Wegeling's Nieuwsblad van Vrijdag 15 October 1926 De Opening van het Koloniaal Instituut te Amsterdam. Zaterdag werd te Amsterdam het Koloniaal Instituut geopend. Wij geven een foto van de zaal tijdens de rede van Minister Koningsbergen. Het Koninklijk Bezoek aan Amsterdam. Vrijdag 8 October bezocht de Koningin het Rijksmuseum. Onze foto werd gemaakt op het oogenblik dat H. M het Museum verliet. Minister Lambooy bracht Vrijdag een bezoek aan Burgerhouts Scheepswerf te Rotterdam een drietal Torpedobooten op stapel staan. Op onze foto Min. Lambooy het ruim der machinekamer verlatende. Vrouw van veroordeelde (na de rechtszitting) dankt mijnheer de advocaat, wel bedankt. Advocaat i U dacht dat uw man langer arrest zou krijgen Vrouw i Nee mijnheer de advocaat, een kortere. Foto van den in aanbouw zijnde Staatsmijn „Maurits", die de tUT""" grootste van ons land zal worden. gPe bijna voltooide schacht. Links de bestaande. WAAR? Ik zoo goed koop Wegeling's Nieuwsblad In Amerika hebben, evenals in vele andere landen, ieder jaar schoon heidswedstrijden plaats. IedereStaat kiestïeen vrouwelijke afgezant, die de schoonste vrouw is van dien Staat en uit de verschillende ver tegenwoordigsters der Staten wordt dan de schoonste van allen ge kozen. „Miss America" heet die dan voor een jaar. De Koningin is dit jaar Miss Norma Smallwood in het costuum, waarin de beoordee ling plaats vond. Zooals men ziet heeft zij lang haar. wenden vaak uw schilderstukken., teekenlngen, platen, foto's enz. als zij niet vakkundig worden omlijst. Wij hebben een dertigjarige ondervin ding. Onze lijsten zijn modern, die afwerking prima, de prijzen laag. DRUKKERIJ H. WEQELING Drukkerij De Lange Jan Noordstriat 44 Vliuingin langt Oiift H 144 Mlddalburg De Fransche Kapitein Fonck hseft niet veel geluk gehad met zijn voor genomen tocht over den Oces.an, Nauwelijks opgestegen, stortte, het toestel, naar de meening van des kundigen veel te zwaar geladen, neer en werd totaal verbrijzeld en verbrandde. Op den voorgrond 'de nieuwe centrale in wording, daarachter de nieuwe waterkoeltoren. Noodlanding van een Jagersvliegtuig bij Dieren Een Jagcrsvliegtulg van het vliegveld Soesterberg maakte Vrijdag een noodlanding en kwam onge lukkig terecht in een sloot langs de Muiderstraat- weg even voorbij Dieren. Wflt ge Uwe goederen Spoedig omgezet in geld. Plaats dan rap een advertentie Waarin U „alles gfeds" vertelt. De advertentiekolommen van zullen het ook U wijzen H.H. Adverteerders zorg dat ook Uw naam en Uwe artikelen daarin voorkomen.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1926 | | pagina 3