UITROEPERS i I I i i I Het is nu de tijd DIVERSEN Van Damme's Een Naaimachine Rubriek VRAAG EN AANBOD e aasaaaBw Wagenzeilen, enz. Fabriek Speijer's Scheer-, Messen Heele Zwermen W. A. DE RIJCKE Jr. WOLLENEN SITSEN Piano-en Orgelhandel Te koop gevraagd In goeden staat Gevraagd NET WERKMEISJE D. C. L0UWERSE Keulsche bruine Inmaakpotten Rijwielhandel 't VILLAPARK ZEEUWSCHE PIANO- EN ORGELHANDEL Aangeboden Tehiiura|iigebpde Te huur gevraagd SOLIEDST ADRES E 3 KROMME WEEIE K 107-100 MIDDELBURQ Vanaf heden een zeer voordeelige partl] van de van ouds bekende kwaliteit P.S. Ook GETRAANDE KOE- en PAARDEN DEKKEN WEOELING'8 NIEUWSBLAD VAN 1 OCT. 1926 1—4 regels 50 ct. leder regel meer 10 cent B E Z-U I N I G E N doet U door te koopen In het Magazijn Walstraat 74 VLISSINQEN Stemmen - Repareeren Verhuren Verhuren Desgew. termijnbetaling Vraagt catal. en prijsopg. Prijsopgaaf te zenden aan Mevrouw VAN HORSIOH te 's Heerenhoek bij Ooes van buiten, voor 1 November f 30 p. maand en vrije wasch. ABRAHAMSE, Van Lennep- weg 47, Den Haag Blanke eigen gesm. Reuzel 60 ct. per 5 ons, p. Kg. 1.10 bij 3 Kg. of meer f 1- per Kg-, vet gez. Spek 85 ct. per K.O. Slagerij F. F. JOOSSE Eigenhaardstraat, Middelburg Hat goedkoopste adres voor NIEUWE en GEBRUIK TE KACHELS J. BOO Smederij, Buttinge Oude worden Ingeruild. te adres a 3EBRUIK- I Is bij NE H.H. Landbouwers! Ondergeteekende maakt het geachte publiek van Zoute- lande en Omstreken bekend, dat wegens zijn ziekte, toch zijn zaaimachine zal uitgaan, en zal worden gedreven door zijn neef C. KLEINEPIER Jz. bekend met het vak. Beleefd aanbevelend, P. KODDE Gz., Zoutelande Winkelier Serooskerke levert alle soorten Tellen In alle grootten. Lampeglazen in alle maten. Alles aan zeer concurreerende prijzen. Aanbevelend ITe koop aangeboden Eenige gebruikte Ie klas ELECTRISCHE RIJWIEL LANTAARNS tegen spotprijzen Domburg In stad en dorp, ja overal Leest men de Uitroepers [eerst van al een ORGEL of PIANO te koopen. Wij leveren U het beste voor den laagsten prijs. NIEUWE ORGELS vanaf f 150. Prachtige SALONORGELS met mooie Registers, f 235.— Levering franco. Gemakkelijke betalingsconditiën. Korte Burg, Middelburg Bouwgrond aan Zee, E 126 Domburg Groot watervat P. Lourense Domburg Cadzandsche bi Z. Zachariasse 1 Cadzandsche biggen lobse Biggekerke [gen liggekerke 15 Konijnen Lelienlaan 3 Vlissingen Blinden met toebehooren als nieuw Westkapelle B 42 Een kabinetkachel met nikkel A 178 Serooskerke Keukentafel Reljnierse, 't Zand D 135 Een Melkgeit en 7 witte legh. Poeljes 2va m. Janus Joo9se, N. en St.Joosland Een gabardine regenjas, ieef- tijd 17—18 jaar Bureaux Wegellngs Nleuwsbl. Werkmanswoning, hypotheek beschikbaar. Schoorsteenvegers- singel Q 93, Middelburg Veerenbedden. Bellinkstraathoek kaai Middelburg Een driehoekkachel J. W. Willemse LAz., Vrouwep. Mooie patrijspoeljes en post- duiven Emmastrant W 48, Middelburg Een 2de hands damesfiets Hofp'p'n 228, Middelburg Een groot nieuw karpet Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Polsnee en eenpaardsploeg J. Woutrse, St. Laurens Zwart konijn (ram) Kerkhoflaan 52, Vlissingen Zoo goed als nieuwe kinderwagen P. Krugerstraat 6, Vlissingen Prachtig fornuis Glacisstraat 35, Vlissingen Nachthokken en konijnenhokken Zandstraat Q 194, Middelburg 2 October koeien. L. Minder- hond, Molenweg D ^Westkapelle Kalfvaars rekening M Oct. A. Hlllehrand, Koudekerke Stierkalf 1. Verhage, Koudekerke Mahoniehouten tafel Glacisstraat 176, Vlissingen Koperen gaslamp Turnhoutstraat E 48, Souburg Nikkelen platte buiskachel Vrlfburgstraat C 84, Soub"rg begoten fornuis Tuindorp D 38, Souburg Vette konlinen, inmaakpotten, {font teenbflk, hobbelpaard Vrtjhurgstraat 108, Souburg Kachel, rond, pot. nikkelen kap AnjeMerenlaaw 11, V'lggingen Orleplta gaskomfoor Koudak. wag 48, Vllialngan 1000 kilo kriel en potera P/a ct. per kilo J. Koppejan Lz., Ritthem Keukentafeltje en sportwagen Machielse, Ritthem Een bontkraag B. Ewoudstr. 2ben., Vlissingen Een waakhond 9 maanden oud Souburg C 152 't Wissel 2 huishoudkachels Te bezichtigen Aagje Deken- straat 1, Vlissingen Een emaille fornuis zoo goed als nieuw Bureaux Wegeling's Nieuwsblad. Een groote Amerikaansche Vul kachel. Te zien en te bevragen Bleijenberg, Lambrechtsenstraat, Vlissingen Nieuwe ulster voor koetsiers of zeelieden Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Radiotoestel N. Oosterschestr. A 83, M'burg longe duiven Groenewoud 11, Vlissingen Woon- en winkelhuis, van alle gemakken voorzien, voor alle doeleinden geschikt. Gemakke lijke voorwaarden. Terstond te aanvaarden. Adres Noord Bol- werk M 235, Middelburg Winkelhuis Noordstraat Seisholwerk N 108, Middelburg Klein fornuisje. Houtermans, Zusterstraat, Middelburg 100 bos witteboonstroo Aagtekerke 71 Mooie kalfvaars, rek. 14 Oct. bij C. Dommisse bij St. Jan ten Heere, Domburg 10 H.L. Krielaardappelen A. de Lange, Grintweg, Aagtekerke Kapmes met riem, riek, zaag, peemes, ijzeren waterketel kasteleijn, Souburg Groote keukentafels en meisjes mantel Kanaalstraat B 160a, Souburg Boter Vrljburgstr. C 91 Souburg Gitten koralen met slot Kanaalstraat B 159. Souburg Mest. J. Wisse, Vluchtenburg, Souburg Hulzen en bouwgrond Ritthemschestr. 138, Souburg Nikkelem emmerkachel Middelh.str. A 284, Souburg Nikkelen buiskachel Raamstraat 106, Souburg De nieuwste darwintulpen f 2.50 per 100 stuks Kanaalstraat B 159a*Souhurg Werkflets koopje, gebruikte vleeschmolen M. Klelnepler, Biggekerke 700 kilo uien Jac. Dekker, Biggekerke 7 jonge woerden L. v. Ke Ceulcn Sr., Biggekerke Mooie poelje® f 2 L. v. Keulen Jr., Biggekerke Verschillende soorten prachtige poeljes. Z. Roelse, Biggekerke Schoonmaaktrappen goedkoop Konraad, Biggekerke Een kinderwagen en petroleum- stel. A 31 Meliskerke Een halve maan kachel Js. Dekker, Meliskerke Een driehoekkachel A 52 Meliskerke Driehoekkachel en preispa M 90 Oostkapelle Kippenhok met loop M 74 Duinweg, Oostkapelle Een goed onderhouden Bel gische keukenkachel gr. model Bureaux Wegelings Nieuwsblad. Kinderwagen, vulkachel, wieg Van der Manderestr. 42, Vliss. Lange buiskachel Glacisstraat 178, Vlissingen 7 witte leghornpoeljes 5 maan den oud Aagje Dekenstr. 21, Vlissingen Nieuw geëmailleerd Fornuis. N. Vliss. weg 183 Abeele. Een scheermes. A. jobse Koudekerke. Menwagen keur uit twee als nieuw, en In goeden staat op Ijzeren assen. Jac. Poppe Koudekerke. Strikken, knopspelden, slot met roode kralen, 2 overdoeken Burchstraat B 338, Souburg Fotographietoestel Kodak van f 65 voor f 25, spoed Glacisstraat 73, Vlissingen Een kortmolen M. Barentsen, Koudékerke 3 jonge wachtel spaniels 8 w. oud, 2 reuen en 1 teef bij P. Schoe Jr. A 43 Vrouwepolder Ronde sparren 3—5 M., planken en latten en groote partij brand- hout. H. Lorler, St. Laurens 1-0-2 krielen Goudsibregt broed 1925. Molenberg K 86, M'burg Groote oude knoopen A 22 Qrijpskerke Een handwagen Veersche weg S 8. Middelburg Kinderwagen f 5, stierkalf Segeersweg V 131, M'burg Zoo goed als nieuwe driehoek kachel lodengang 226, Middelburg 8 eenden en een woerd A. Abrahamse, Schelling, Veere 6 witte leghorn met haan Seisplein Q 289, Middelburg Hok met konijnen Bouwen Ewoudstr. 34, Vliss. 2 damesmantels C. Buskenstr. 61 boven, VHss. Biggen en een jonge Cadzand sche springbeer ter dekking W. Ovaa, Ritthem Kamerkachel Oude Markt 27, Vlissingen Kruiwagen Scherminkelstraat 18, VHss. Fornuis en kamerkachel Nieuwstraat 57, Vlissingen Kamerkachel Oranjestraat 7hea., Vlissingen '"ge Mooie vare koe. J. de Visser, Zwanenburg, Koudekerke Fiets. Noordstraat 4. Vliss. Een Jongensjas leeftijd 15 jaar Boscnjeslaan 17 Vlissingen Mooie Vulkachel. CHjverstraat 47 Vlissingen. 125 K.G. Aardappelen (Zceuw- sche bonten). Adres Van Hoorn van Burghstraat 3 Vlissingen Groote en kleine tafel en eiken kastje. Scheldestr. 47 Vlissingen 5 witte leghorns met haan 5 mnd. f 14. Tuindorp D 28 Souburg. Roogkabinet met buik. Marinestraat 23 Vlissingen. Plattebuls- en halvemaankachel B 36 Westkapelle. Poeljes Rhode Islands. S. |anse Nieuwland. Lammers. Jonge Boomgaard Souburg. Een Thoolsche klpkar. Wed. Besuijen Gr? Ijpskerke. Bellefleur Goudreinetten en Bellefleur. W. Duvekot Vrouwepolder. Jonge Geit en Duiven leilust Qapingsche weg. Gekalfde Vaarzen. Moesboach Koudekerke. Een jonge sprlngstier en gekalfde vaars. Qeschlere Poppendnmme Zeeuwsche blauwcZetnardappels hll P. Dekker Hz. 't7and. Poelies bij de leg, witte loop- eenden en witte leghornhanen. P. Koppejan Meliskerke. Handkar zonder'veeren. J. v. d. Rroeke St. Laurens Kalfvaars aan de rekening. J. Willemse St. Laurens. Keuken- en drlehoekknche's. Lage prijzen. 'tZand D 104 2 Jonge Gelten B. Franck Bz. Biggekerke. Innpe witte Indische lonpeonden Eendenoord Meliskerke. 8 gebruikte Driehoekkachels, 1 Qodln en een Franklin spotprijs Smederij Buttlngë. Zoo goed als nieuw fornuis en 2 lampen. Veersche weg S 2 Middelburg. Anti Aphthe voor mond- en klauwzeer. J. de Nood Zandijk. 2 voer peenkoppen met loof, di rect weghalen. D. J. de Visser, Braamstraat Souburg. 7 kippen Red Ishland,geschilder de Linnenkast. Verk. Quakkelaar- straat 128 Vlissingen. Twee schapen (beiten), klein handwagentje. Koudek.weg B 179 Koudekerke. Axminster karpet 3.15 bij 2.30. Badhuisweg 112 Vlissingen. In goeden staat zijnde kamer kookkachel. Overbeeke, Kalkhok- straat, Vlissingen. Een overdoek en werkmans schoenen, nieuw. P. Brasser Lz. Koudekerke. Groote wollen dekens. Winkelmanstraat 16 Vlissingen. Emmerkacheltje met tegelplaat Tulpenlaan 20 Vlissingen. 6 Keukenstoelen, Koudenhoek 40 hov. Vlissingen. 2 Koeien 2e, 4e kalf. 29, 7 Oct. H. Lievense Lz. Westkapelle. Een Engelsch ledikant en goede viool. Groenewoud 63, Vliss. Sleperswagen of in ruil voor boerenwagen. Gebr. de Klerk Middelburg. 3 Kalfvaarzen rek. October. P. Lampert Straatweg, Biggek. Beste Melkkar en 3 beiten. B. Konle Souburg. Keukenforriuisje. Domb. Schuit- vlot Q 212, Middelburg. Godin kacheltje en koper petro- leumstel. Gravenstr. 31 Vliss. Mahoniehouten Linnenkast en Singer naaimachine D 3' Westkapelle. Wegens vertrek een huis Schoor- steenvegerssingel Q 93 Middel burg voor f 2200 waarop f1500 kan blijven staan. Beneden ver huurd voor f2,75 per week, bo- ven in eigen gebruik. Een stierkalf en rattenvanger Moeshosch Koudekerke 8 witte leghorns le leg. Werf- straat 150 bij de Loskade Mid- delburg. Vet kalf. M. lanse Zoutelande. Speenkonijnen. 117 Zoutelande 2 Waterbakken 4 en 5 Meter 8 Zoutelande Een half varken. W. Koppejan Zoutelande 4 voer mest f2. 3 Zoutelande Geschilderd droogrek. Abeele A 244 Kinderwagen. Abeele A 252 Mooie witte kool. P. Jobse Abèele Melkgeit.Boogaard Welzingel^O 8-weeksche biggen. Jac. Louwerse Abeele. Zaaitarwe en pootaardappelen blauwe en bravo W. de Buck, Meliskerke Een vet stierkalf J. Vreeke Koudekerke Handgedorschte tarwestroo, 300 bos L. Marinlssen Qrijpskerke 2 Luthersche Kwartobijbels Heerenstraat 122 Middelburg Bonte zetpoters puik gewas S. de Visser Serooskerke Speenkonijnen j. L, de Troije Arnemuiden Speenvarkens C. Koster Kleverskerke Een hit met tuig en kar G. de Nooyer Arnemuiden 15 eenjarige witte leghorns Molenwater B. 46 Middelburg Poeljes aan de leg Koppejan Tol Zoutelande Aardappelrooiers BierensMunnikenhof Qrijpskerke Witte kool P. Polderman Vrouwepolder 150 bos tarwe-, 180 bos gerste- stroo handwerk 1. Passenier Dz. Domburg Een schuur-schuifdeur met toe- behooren als nieuw J, Minderhoud Chrz. Domburg Mooie poeljes Joh. Wattel Domburg Een nikkelen heerenrijwiel W. Dekker Wz. Orllpskerkë Kachel (sterke Knig) P. Coppoolse Qrijpskerke KalfvaarB, rekening 2 October C. Melis Serooskerke Driehoekkachel In goeden staat R de Later Serooskerke Handkortmolen Weduwe J. Houterman Coöperatieve winkel Serooskerke Pakmanden D. C. LouwerRe winkelier Serooskerke Erwtenstroo M. Marcusse Serooskerke Gebmlkte broelramen A. Lelnse, Noordweg Seroosk. Êên zóó goed als nieuwe wintermantel Karregatatraat F 17 Domburg 1 - Koe over rekening Jan Louwerse Buttinge Kamerkookkachel 't Wissel C. 146 Souburg Jonge foxhonden en een ronde tafel H. Brasser Koudekerke Prachtige jonge kalkoenen S. Thorcnaar Zoutelande 2 kalfvaarzen aan de rekening J. Lampert Pz., Biggekerke Melkgeit K. Roelse, Prelaat, Westkapelle Stierkalf en mooie biggen Looisen, Gap nge Zware witte kool. C. Meliefste, Vlissingsch bolwerk Q 300. Middelburg Vette geiten J. Wattel Oostkapelle Kippenhok met loop Bierens, Hoogewcg, Vlissingen Paar hoozen Schroeweg 39, Middelburg Een 2de handsnelweger Brieven 1264, Bureaux Wegeling's Nieuwsblad. Kruiwagen Ritth.straat B 375, Souburg Zwarte, roode en kruisbessen, alle soorten fruit, ook afval van appelen vanaf 3 tot 5 ct. p. K.G lacs. Vader, Oostkapelle Passerdoos. v. d. Swalmestr. 5 Vlissingen. Lammeren. Van St<*e, Nonrd- straat 68, Vlissingen Een geboend Boogkahlnet Polderscheweg B 130 Vette geiten. C 56 West-Souburg Nette kostgangers Hobeinstraat 27, Vlissingen Huishoudster bij G. Kerkhove, Middelb.str. 287, Middelburg Reparatie mandwerk A 18 Meliskerke lA'ti meid. A 92 Meliskerke Twee jopge kalkhoenhennen C. Baas Cz., Nieuwland Meisjt Van der Manderestr. 4?, Vliss. Allerlei bontwerk. Landman, Fr. Kerkslop 3, Vlissingen 200 bos handgedorschte stroo. 1. Sanderse, Karelsgang, v'burg Terstond of Mei een meid of aankomende. B Koole. Souburg Met Mei een meid of aankomen de. P Maljaars, KI. Petersburg Serno^k' rkt'. Zagen scherpen. M artei'se Seis plein Middelburg. Bergplaats Fietsen. 200 roeden jonge klavers A. Boogerd, Segeersweg V 104, Middelburg Pakhuis Kerkhoflaan 52, Vlissingen Voor 7 jaar ongeveci 500 roeden bouwland, gelegen bij den Scho- telweg te Middelburg. Adres Gabriëlse, Vlasmarkt, M'burg Boven- en Benedenwoning Erve Walstraat. Te bevragen Bad- huisstraat 33 Vlissingen. Een bovenwoning voor 1 of 2 personen. W. Krijger, Kanaalstr. Souburg Jonge klavers. S- Minderhoud, Abeelscheweg Koudekerke. Vrij huisje voor bejaard echt? paar uit de boerenstand om geving O. of W.-Souburg. Bureaux Wegeling's Nieuwsblad. Stalmest, franco Souburg aan harde weg Koens, Oost-Souburg Mooie bok ter dekk ng, onge hqornd. Po derman, Oude Vliss iveg V 16, Middelburg Tehuis gezocht vooi jong poesje Glacisstraat 5 Vlissingen. In ruil aangeboden een sprir»g- ram. W. Vos, G.ipinge. Besch kbaar dekbok F. de Voogd, Grijpskerke Hoo- gelande. 2-jarige zwart-bonte vaars ver mist, stompe hoorns. K. Caljc Biggekerke. Een ongehoornde saanebok ter dekking, Js. Roelse Welzinge. MARKTBERICHTEN Middelburg, 30-9-'26. Boterf 0.976 Particuliere prijs. 1.07* Eieren 8 50 Particuliere prijs 9.50 Poelje Eieren 0. Particuliere prijs. 0. Eenden Eieren 8. Particuliere prijs 9. voor Met gratis firmanaam beschilderd is Langeviele K 204, Telef. 334 Middelburg C/3 CD CJ ca u. ca P3 Brood-, Vleesch-, Visch-, Dessert- en alle andere soorten Alleen prima kwaliteit solinoer staalwarenhuïs Electrische Slijpinrichtino C. O. WERNER, van Solinoen Hendrikstraat 44, Vlissinoen CD CO O CD C/3 Ratten en Mulsen worden in één naoht door R O D N T ,,De Radicale Rattendooder" finaal uitgeroeid. RODENT werkt ala een fataal toovermlddel opdttongedlerte. Qeen rat of muls kan de aantrekklnga kracht van Rodent weerstaan en leeft ooit weer op van het eerste hapje dat zij ervan nam. Koop nog vandaag 'n doosje. Uw Droglat verkoopt hef. DOOSJES van 00 centen Fl. 1.— Imp.: Pa. B. Melnderema, Dep Haag Fabrikant: Th. Harley, A poth». Perth DEKENS GRATIS ROEBAARTSPAARZEQELS. Zegels Handelsbelang worden ook in betaling aangenomen.

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1926 | | pagina 7