rOTO-NIEUWS van Wegeling's Nieuwsblad van Vrijdag 13 Augustus 1926 Vraagt voor het plaatsen van Advertentiën op deze pagina onze speciale prijzen. Is beslist de mooiste reclame ADMINISTRATIE „WEGELING'a NIEUWSBLAD" Zaterdagmiddag werden de officieren van de te Amsterdam liggende Italiaansche oorlogsschepen door den Ital. Gezant ten zijnen huize ont vangen. In het midden 2e rij Ital. Gezant, geheel rechts burgemeester Patijn. Zondag arriveerde te Amsterdam de Duitsche Rijksdagpresident Loebe en steeg af in Hotel Union, waar hij werd ontvangen door de Ortsgruppe Amsterdam Reichsbanner Schwarz-Rot-Gold. Op onze foto van l.n.r. Wüsshoff, Kerkau, Loebe, Burgemeister voorzitter Schw.-R.-G. Kretsch- mar, Witzgall. Kipp. Zondagmiddag omstreeks half zeven reed een personenauto te Den Haag bij de javastraat hoek Zeestraat te water. De kraanwagen brengt de auto weer op het droge. Op de terreinen van het Oranje-Hotel te Zandvoort werd Zaterdag een Concours de Carosserie en d'Elegance gehouden. Een kijkje op het terras van het Oranje-Hotel tijdens het Concours de Carosserie. Zaterdagavond werd in het Kurhaus te Scheve- ningen Carnaval gevierd. Een foto van de prijs- winners op het Carnaval. Een flink Dokter. De kleine baby slikte een veiligheidsspeld in, naar der kin deren aard natuurlijk in geopenden toestand, zoodat de speld den armen kleine diep in de keel stak. Zijn moeder vloog met hem naar het hospitaal, waar dokter Larkin daar er geen andere m mier was om de speld er uit te krijgen deze diep in zijn eigen vinger drukte en ze zoo uit de luchtpijp van den kleine haalde. Fen ni uwe veiligheidsmaatregel. Bovenstaande foto geeft een beeld van het be proeven van een nieuw soort veiligheidsrem voor treinen, waardoor hopenlijk in detoekomst groote gevaren zullen wordenvoorkomen.Vooral bij onbewaakte overwegen kan 't toestel prach tige diensten bewijzen. Het toestel voor de eer ste maaljbeproefd. Toch wel een beetje grie zelig omj bij zoo'n gelegenheid op de rails te gaan liggen I Een foto van de prijswinnaars van den eersten prijs, aardigste paar. Kinderjuffrouw: „Wie vouwde zijn kleeren niet op bij het naar bed gaan jongen (gevat)„Adam The Passing Show, „H-hoe l-laat zou het nou toch zijn|e kunt op niet één ver trouwen (London Opinion).

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1926 | | pagina 6