Rubriek Vraag en Aanbod FLINKE VERKOOPERS mi „Ons blad heeft een oplaag van 25000 ex. zouden wij een onwaar heid zeggen. WEGELING'S NIEUWSBLAD Als wij zouden zeggen WCGELING's NIEUWSIILAD VAN 21 MEI 1926 Aangeboden Aangeboden Aangeboden Aangeboden voor het Programma van het Muziek concours te Middelburg op a.s. Maandag 24 Mei (2e Pinksterdag) DRUKKERIJ DE LANGE JAN, Lange Delft B 144, Middelburg En toch zf}n er vele bladen die dergelijke practijken toepassen. Daarom doet men het best de cijfers, door bladen met een ongecontroleerde oplage verstrekt, met minstens 50 0 o te verminderen. Wij durven met ons oplaagcijfer voor den dag te komen en daaronf wordt onze oplaag ook ieder jaar gecontroleerd Vraagt ons het laatste rapport van het Bureau voor OplaagcontrOle over VRAAG EN AANBOD Aangeboden Te koop gevraagd: Tc huuraangeboden: Gevraagd Biedt zich aan: MARKTBERICHTEN Middelburg, 20-5-'26. Boterf 0.85 Particuliere prijs. 0 95 Eieren 500 Particuliere prijs 6.00 Eenden Eieren 5. Particuliere prijs 6.— Wat kost een advertentie in deze rubriek? Voor abonné'»: op vertoon van kwitantie, 5 woorden gratis, de rest 5 cent per woord. Voor niet-abonné's t tot' 5 woorden 40 cent, de restöct. perwoord.Advertentiën uitgroote letter gezet en handelsadverten- tiën worden 30 cent per regal berekend. Adres Bureau v. d. Blad of Br. nokost voor iedereen 25 cent extra. Verloren. Ring met 3 sleutels Terug Bureaux v.d. Blad of bij Agenten. Belooning. Lessenaar en Ansichtstandert Badhuisstraat 82 Vlissingen Een partij nieuwe en gebruikte Boeken op 't gebied van han delskennis, taal, rekenen, Fransch Duitsch, Engelsch, enz. tegen de helft tot een,derde vandevoor- oorlogsche prijs Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Cadzandsche bi Z. Zachariasse Cadzandsche biggen jobse Biggekerke gen iggekerke Broedeiereu W. den Hollander Oostkapelle Karnemelk. Zuidstr.A21 Westkap Spikkelboonen Leiienlaan 3 Vlissingen Donkerblauwe kinderwagen Crocuslaan 2, Vlissingen Blauwe kinderwagen Glacisstraat 6, Vlissingen 7 kippen, loop en nachthok Seringenlaan 7, Vlissingen Stevig vouwwagentje Paul Krugerstraat ?4ben., Vliss. Driepits gasstel Paardenmarkt 15, Vlissingen Groote trekhond Slijkstraat 36, Vlissingen Mandoline als nieyw Breewaterstraat 8, Vlissingen Hittetuig met lamoenen C 31 West-Souburg IJzeren piekwièg Palingstraat 10, Vlissingen 6 stoelen met roode pluche kussens. Aagje Dekenstraat 109, Vliss. Waak- of trekhond f 7.50 Breewaterstraat 0, Vlissingen Klein hondje Bloemenlaan 46, Vlissingen Drachtige zeug Joost Boogaard, Meliskerke Een jongensrok en ronde bruine boonen Adriaanse, Meliskerke Kinderwagen A 52 Meliskerke Kruiwagen. S. van Keulen Meliskerke Koolplanten. A. Koppejan, Kou- dekerksche weg 25, Vlissingen 2 geiten, 1 bok en honden Kolvenierstraat 7, Vlissingen Kippen le leg H. Lievense l^z., Westkapelle Mooi model vaarskalf, oud 3 mud jan Verstraate Jz., C 144 Westkapelle Kinderwagen f 4 B lb, Westkapelle Slok met gewichten E. W. Flipse, Oostkapelle Stamsnijboonen M. de Rijke, Oostkapelle Bekleede wieg en blauwe kin derwagen Groenewoud 15, Vlissingen Kinderwagen Hellebardierstr. 6, Vlissingen flinke waakhond, zwarte herder Noordatraat 73, VUnlngcn P-en melkgeit keur uit Groote Abcele A 258 Winkelhuisje voor melk- en groentenzaak Noord Bolwerk M 235, M'burg Mooi Gazelle Rijwiel Rijwi Molenberg 87a, Middelburg Meisjesrijwiel, bruin koperen gaslamp Nieuwe Haven I 118, M'burg Twee halfwas konijnen Papedons, Schroeweg 39, M'burg Wagenaarsboonen 25 ct. per K.G. C. Brasser, Koudekerke 3 Tortelduiven, Kromme Elleboog 2, Vliss. Savoije Koolplanten, J. Labruljère, Koudekerke Kloek met Kuikens, Van de Voorde, Koudekerke Drachtige Konijnen, Chr. Flipse, Koudekerke een beste Melkgeit, Koudekerke B 228 broedmachine met Kunitmoeder Kolvenierstraat 3 Vliss. Werkbank met Bankschroef f3,50 Groote Abeele A 244 een Melkgeit keur uit 3, Abeele A 252 een Linnenkast, Hofplein E 228, Middelburg Meisjesrijwiel 131 Wissel, Soub. Heerenrijwiel C65 West-Souburg Pracht Vulkachel, koopje Seisbolwerk M 208 een Bankschroef, Schoorsteenvegers. Q 93 M'burg mooie antieke Hangklok, 't Zand D 189 Blindes, Zuidsingel 34, M'burg Kinderledikant, Wieg, Stadswegje R Ibla, M'burg zoo goed als nieuw looprek en rolschuier, Zacharias Jansenstr. W 194, Middelburg of te huur net Burgerhuis voor klein gezin, terstond op gebruik, staande groote Abeele. Adres Langevieie K 207, Middelburg Petroleumstel met koperen Bak, twee prachtige witte Konijnen, Segeerssingel V 68, Middelburg Werkfiets I. de Witte A 28 Oost-Souburg Damesfiets 16 gulden A 242 Abeele Souburg Princessenboontjes Noordstraat 8 Souburg Vos merrieveulen Jacobse Vrijburgstr. Souburg Tafel en bioemstandaards Nieuwstraat B 95 Souburg Houten aanrecht Vrijburgstraat B 292 Souburg Paar overgordijnen Ritthemschestr. B 379 Souburg Een tafel J. de Visser Aagtek, Zoo goed a'snieuwjongensschoe- nen leeftijd 10—12 jaar B 15a Westhoek Domburg Geit rek. 28 Mei Jacobus de Voogd Aagtekerke Vette vaars en twee vette varkens C. Dommisse St. Jan ten Heere Domburg Een kaifkoe aan de rekening No. 18 Aagtekerke 3 broed jonge loopeenden W. van IJzeren Aagtekerke 1 vaarskalf Abr. Minderhoud 'hij de Prelaat Westkapelle Broedeiereu patrijsleghorns A. Sturm Aagtekerke Tweeponny's een 1 jaar een 13 jaar en 2 lammeren, twee toon bank bascules en vleeschsnij- machine C. Bosch C 117 O. en W.-Souhurg Promonadewagen f 5.— Irislaan 31 Vlissingen Handnaaimachine, klein tafeltje 2 schilderijen, broeikooi en man- doline Bur. Wegeling'sNieuwshl. Ellewagen en handwagen Adres N.V. Stoomwasscherij „Volharding" Singel 1 Vlissingen Een winkelhuis met groote schuur en tuin voorzien van gas en waterleiding aan den nieuwe Vlissingscheweg C 72. Direct te aanvaarden C. Bosch C 117 O.&W.-Soubiirg Handkar jacobse Vrijburgstraat Souburg onge drachtige geit. Jachtlust 3uttinge Grijpskerke Speenkonijnen J. Deklter Prtppendamme Een herdershond en leen dames fiets Nieuwstraat H 24 Middelburg Krullen strikken en spelden Nieuwe Vlissingscheweg E 115 6 Kippen nan 'de leg C" Boogaard Emmnstraat W 101 Middelburg Pim. 2000 oude hoii. pannen P. Passenler St.-Lauren» Een waschmachlne f 12 A. Flipse Tramsingel Petroleumlamp, Schilderijen,stel vazen 3-deelig D. Kaljouw 't Zand D 18 6 tafels, 3 sportwagens een geit fan de Voogd 114 Oostkapelle 40 dakpannen No. 115 Oostk. Twee veeren bedden met peluw E. W. Flipse Oostkapelle Geschilderde kasten keukentafel Noordstraat 17 Vlissingen Een 4000 schoongemaakte met selsteen C, f. Bliek, Noordplein Middelburg Werkfiets Slijkstraat 3 Vliss. Dubbele sportkar f 7.50 Tuindorp D 56 Souburg Koper slagwerk Zustersterstraat 208 Middelburg me-riepaard 10 jaar, L. v. Keulen, Biggekerke 2 heerenfietsenKorteZelkel8Vliss Kippen met Kuikens, Jac. Dekker, Biggekerke Land- en Tuinbouwzaden, P. Janse, Biggekerke Jongensrokken, Stamsuikerboo- nen, A. Bimmel, Biggekerke 2 vette Vaarsjes, J. Caijé, Biggekerke Manskanarie mei koperen Kooi, Middelb. str. A 281 Souburg een Melkgeit, C. Jasperse, Meliskerke drachtige Zeug, Joost Boogerd, Meliskerke Geitenkarn, Jongensiok en ronde bruine Boonen, A 5 Meliskerke een Tafel, A 93 Meliskerke Linnenkast, Kerkhove Meliskerke Flinke Fiets, Simpelaar Biggêk! vette Geit, Z. Roelse, Biggeker. Kloeken met Kuikens, J. van Keulen, Biggekêrke Damesrijwiel #15 Gravenstraat 314 Middelburg Heerenrijwiel Klein Vlaanderen M 203 Middelburg Kijker Vischmarkt H 190 M'burg Tuin en landbouwzaden prima zaaiwikken en aardappelen en boonstokken Midavaine Nieuw OosterschesraatN 86 Middelburg Ameublement spotprijs Nijverheidstraat 12 Vlissingen Damesfiets Koudenhoek 36 Vliss. Voedster Noordweg S241 M'burg Jong Hondje Anjelierenlaan 20 Vlissingen 1 persoons ijzer ledikant f 1 Geraniumlaan 5 Vlissingen ■2e hands dames- en hc- renrij- wielen voor spotprijs L. Hermes Souburg Fiink2-jarig vosmerriepaard mak in tuig D. Janse Abeele 2 geiten C. Geertse Aagtekerke Rroêdeiers van Witte leghorns en Rhode Islands W. Krijger Ka- naalstraat Oost-Souburgf Koolraap-en koolplanten in soort f. Minderhoud Chr.z. Domburg Allerlei mooie koolplanten Flipse koudekerke Fongers, Burgers, en Servarij- wielen H. van Oosten Domburg Asterplanten 'tZand C 88 Zeekijker op standaard Breestraat 12 Vli-singen Heerenfiets f i2,50 Lepelstraat 6 boven Vlissingen Sterke werkfiets Koudenhoek 20 2 x bel. Vlissingen Speenlam (beit) Fr ncke spoorstraat Souburg Poeljes, ongeveer 3 maanden oud prijs f 1,70 Donderdags Pottenmarkt M'burg Eenverdiepingshuis en klein huisje Schotschenh 3 Vlissingen Een koe rekening 2 Juni 5e kalf W. Ovaa Jr. Ritthem Speenkonijnen, A. Dingemanse, Gapinge Sinaasappelkisten, Bode Louws, Grijpskerke Broedeieren van verschillende rassen, Simon fanse, Nieuwland 1a vanaf Maandag Cadzandsche Biggen, S. Duvekot, Serooskerke een Lamoenkar, Veerwagen model F. de Voogd, Hoogelande Schapen hanen Fruitberg, St. Laurens Melkgeit, jonge geiten L. Verhage, Koudekerke Bloemkoolplanten (lecerf), Sa- voyekoolplanten, springstier A. Ovaa, Souburg Jonge foxhond beste rattenvan ger P. Wisse, Meliskerke Vette vaarzen en kalfkoeien Gebr. Verhage, Domburg 250 KG. bonte eetaardappelen A. Harpe, Serooskerke Kloeken met kuikens A. Vader, Breeweg Bloemkoolplanten. J. Groenen- berg, A 200a Koudekerke Bsulne zaaiboenen Harpe. Nadorst, Middelburg paagekalfde Koe, J. Lampert Pz. Biggekerke Lange bruine boonen J. R emens, Zoutelande Kaifkoe rekening 6 Juni 2e kalf I. Reijnierse Lz. Koudekerke Kinderwagen Scherminkel8tr. 7lbov. Vlissingen Een paar laag model heeren schoenen maat 44 f2—3 zomer hoeden f! per stuk en 3 pits petroleumstel Ridderspoorlaan 19 Vlissingen. Alle soorten koolplanten H« Huibregtse, Veersche weg Middelburg Een vet varken L. Duvekot, Vrouwepolder Kippenhok met ren en 6 kippen met haan, watervat Inhoud 30 emmers Bloemenlaan 30, Tuinstad, Vliss. Indische loopeenden broed 1925 Kwekkeboom, Ritthem Klndervouwwagentje met kap Harms, Spulstraat 6, Vlissingen dubbele Kijker, Schoorsteenvegerss. Q93 M'burg Werkpaard en kalfvaars ,'t Groentje", Domburg. 2 Vaarsjes, Chr. Wisse, Domburg Een kruiwagen. Wlase, Noordstraat, Domburg. Een zoo goed als nieuwe drie hoekkachel. j. Moens, Westkapel'e. Bloemkoolplanten (Lecerf) 1- Koole Jz. St. Laurens Vaarsje, oud 9 maanden '1 Hof Babel, Domburg. Keukenkachel, lagen prijs 't Zand D 104. Damesrijwiel als nieuw Bureaux Wegelings Nieuwsblad Een speengeit 1- P. Louwerse Zoutelande Voor spotprijs een dubbele kin derklapwagen nieuw Pert Nieuwendijk 31 Vlissingen Meisjesfiets jvan 8 tot 14 jaar prijs f25 Bonedijkestr. 18 boven Vlissingen Handkar en melk- of groente- wagen simpelaar Seisweg M'burg Lemoenkar op veeren A 227 Serooskerke Twee wielen, as en veeren W. Duvekot vrouwepolder Prachtige Biggen K. Osté vrouwepolder Speenvarkens W. WisseRitthem 25 mud mooie bravos J. Koole Jz., St. Laurens Kalfvaars aan de rekening P. de Buck Serooskerke Vaars negen maanden Klein Essennhof Een groote eikenhouten uittrek- tafel 't Oude Hof Meliskerke 2 kalfvaarzen rekening 28 Mei Geschiere Poppendamme Tarwestroo C. Bosschaart Nz., Koudekerke 2varkens J. Wijkhuijs Mariekerke Werkfiets f 8, Damesrijwiel f 19 Pottenmarkt K 17ó Middelburg Alle soorten koolplanten vrije grond W. Kluijfhout Dishoek Koudekerke Een geit bij A. Kodde Seroosk. Mooie groote klok regulateur S. Meijers Sz., Serooskerke 22 Keukenstoelen, 18 ijzeren tuinstoelen, een best heerenrij- wiel A 2 Serooskerke Een Slachtgeit Js. Roelse Wei zin ec Ritthem Vaarskalf Moeder hooge produc- tie Jac. Louwerse A 232 Abeele Koolplanten Dorleijn Gr. Abeele Kabinet en Kamerkachel Zwanenburgscheweg B 160 Koudekerke Bouwgrond, verhage Wz. Zou'nl; nde. Koolplanten. W. Verhage 1H, Zoutelande Mooi zwart Boezeroen. P. Mesie Zoutelande. Ontroomer. 9 Zoutelande. Speenkonijnen 1'7, Zoutelande 4 soorten koolplanten J. de Wolf, Zoutelande. Boogkabinet 129, Zoutelande. 700 K.G. klaverhooi. W. Koppejan Zoutelande. Een Konijn ram. 77, Zoutelande Koolplanten, Johs. Koppejan, Zoutelande. Broedeieren van bekroonde Wit Java-Krielen 10 cent v. Teijiingenstr.B22? Oost-Soub. Gitten met slot, A 101, Grijpsk Stookplaat, W. Jobse, Grijpsk. een blauw Mantelcostuum en een kort Zomermanteltje Hendrikstr. 16 Vliss. HcerenrljwIcl.ArecnaalMrlBVlIag. Mandoline met zak, Plulmstr. 15 2xbellenVH88. de opbrengst van 200 roeden aard- beien f. Ueerste, Qrljpskérke éénpersoons Ledikant m. 2 stroo- matrassen zoo goed als nieuw. Ritthemstraatweg 68, Ritthem klein Kacheltje,OudeMarkt9Vliss. Heerenfiets f 15,-Overmond f5,- Café Boschweg, Vlissingen een paar Jongensschoenen 9 jaar P. Vlieger, Biggekerke een Paard met Veulen, P. Krijger, Biggekerke Essen Vleeschblokken, J. Wouterse, St. Laurens Bakkerswagen, Ververijstr. N 141. Middelburg een Uittrekharmonica, L. Marinissen, Nadorst M'burg Kloeken met Kuikens, Abrahamse, Torenz., St. Laurens een vet Schaap. K. Janse, Vrouwepolder Vaars- en Stierkalveren. Jan Wattel Oostkapelle. Een menwagen Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Voorstel Houtenaswagen Roelse Koudekerke Buks 6 m.M. 170 Boudewijnsk. Vaars en stierkalveren Jan Wattel Oostkapelle 100 bos tarwestroo P. Schout dorp Biggekerke pas gekalfde koe W. Verhage Westkapelle Stierskalf De Nood veere Kamer met slaapkamertje. Vrij electrisch licht, f 12 per maand. Brieven no. 1231 bureaux We- geling's Nieuwsblad Gemeub. Kamers, Kousteenschedijk P 47, M'burg Ruim bovenhuis in 't centrum Adres Wegeling's Nieuwsblad Tegen 1 juni Net gemeubeubileerde zit- en Slaapkamer Groenewoud 63 bij Postkantoor Vlissingen Pakhuis 7.50 per maand Breewaterstr. 26 bov.. vliss. Huis met Tuin Gapinge Will Kindermeisje voor de morgen uren. Bureaux Wegeling's Nieuwsblad nette Kostgangers, Eigenhaardstraat P 206 M'burg Jonge hond Boxer of lersche Set ter van Dishoeckstraat '9(boven) vlissingen Een nette wasch Crocuslaan 16 vlissingen Flink dagmeisje bij Mevr. de Bont Groenewoud 52 vlissingen Aanmelding Zaterdag na 8 uur Een schildersknecht of halfwas P. Geene Meliskerke Een huishoudster I. Reijnierse Abeelsche Zandw g Met October een knecht A. de Buck Grijpsken e Nette Wasch Korte Geere K 362 Middelburg Met October een knecht A. MaljaarsKlein zeeduinSeroosk Een paardenknecht Geschiere Poppendamme Wegens huwelijk een nette Huishoudster bij gebr. Kodde Abeele Met October een me d of aan komende S. Louwen» Gapinge Tegen 1 juni een nette dienst bode eenigzins kunnende koken in klein gezin Adres W. Nijzink Badhuisstraat 5 vlissingen Met Oct ber een knecht ofaan- komende P. Francke Pz Biggek. Een melkwijk Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Wegens huwelijk met October een meid J, Barentse Souburg Ondergeteekende biedt zich aan om met zijn Masseyharris te maaien.J Coppoolse Arnemuiden een Dagmeisje, licht werk, Brieven 1230 Bureaux Wege ling's Nieuwsblad. Juffrouw biedt zich aan all ver- •telniiiiter Adrei Clljveritraat No. 15 Vlissingen Ondergeteekende' beveelt zich beleefd aan voor het onderhou den van tuinen tegen zeer bil lijke prijs A Davidse Segeers- singel v 62 Middelburg verloren Schoolcape tegen be looning terug te bezorgen Nieuwe vliss.weg E 113 'tZand Dank aan allen die mijn reis naar mijn Zuster hebben doen slagen I J. C. Altaard Biggekerke

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1926 | | pagina 7