Rubriek Vraag en Aanbod UITROEPERS I IB Clarinet en Piston I Nu kan men goedkoop zich Verloven.Trouwen, Enz. Enz. Winkeljuffrouw, KIJK ET EIS JE DIVERSEN MAGAZIJN „DE STER" Verf, Vernis en Glas Rubriek VRAAGENAANBOD WEGELING's NIEUWSBLAD VAN 14 MEI 1026 fs^ k Stom pk oppen 75 per lOO /elo-Waschmachlne TB KOOP Belden nieuw I |Mej. v. Heusden, Lam- brechtstr. 88, M'burg Uit Koudekerks VERGADERING op MAAN DAG 17 MEI a.s. des av. 8 uur, In de Openbare School voor het Rlng- rlfden op 25 Mei De Commissie Een gemerkte I Gouden Ring 1 Tekoop aangeboden: Aangeboden Aangeboden Aangeboden Dank zij ons voordeelig Inkoopen, is hetuu geen luxe meer te noemen wanneer men bij verloven, trouwen, geboorte, huwelijksfeest of anderszins mooie kennisgevingkaarten of -brieven laat drukken. Wij konden onze prijzen met niet minder dan 20 pCt. verlagen en enkele soorten zelfs 25 pCt. mmmmmummmmmurmmm Onze omzet is reeds groot in deze artikelen, maar zal nu nog grooter worden. Vraagt U eens even prijs? Speciaal vestigen wij uwe aandacht op onze geboortekaart „Modern", een snoeperig, chique kaartje. Levering in den kortst mo gelijken tijd, ook door tusschenkomst vai onze Agenten. DRUKKERIJ H. WEGELING Drukkerij De Lange Jan Tc koop gevraagd: Tc huur aangeboden: Te huur aangeboden: Te huur gevraagd VERGEET NIET de Uitroepers te raadplegen ze zFn uw wegwijzer eens in onze Etalages. Wij hebben een reuzen sorteering in Zijden Zelf binders, Gehaakte Zelf binders, Jongens Over hemdjes, Heeren Overhemden Dames Hemden, Nachthem den, Pantalons en Comblné's, Dames-, Heeren- en Klnder- pyama's, leuke modellen Kin der schortjes,Heer en Netbroe- ken en Flanellen, Heeren Mac- cobroeken en Borstrokken, Dames en Kinder Dlrectoirs In alle kleuren Baby zijden Kappen, Zuidwes ters, Alpino Mutsen, Truitjes en Broekjes, Jurkjes cn Pakjes. Altijd de laagste prijzen St. Jacobstr. 8 Vlissingen Gevraagd voor Winkel en Administratie vernissen Platen en Schilderstukken snijden Passepartouts voor Foto's enz' spannen Borduur- en Teekenwerk lijsten dit alles smaakvol en degelijk in berekenen als steeds lage prijzen Drukkerij H. Wegeling Drukkerij De Lange Jan 1—4 regels 50 ct. leder regel meer 10 cent adlg A. DINQEMANSE, Brlgdamms Te Koop wegens plaatsge brek zoo goed als nieuwe Te bevragen Selsstraat Q 5, Middelburg Qevonden te Middelburg m M. F. Sturm, Serooskerke (W) van prima kwaliteit a J. J. VAN DEN BERGEN Groenewoud 11, Vlissingen In stad en dorp, Ja overal Leest men de uitroepers [eerst van al. Wat kost een advertentie in deze rubriek Voor abonné's s op vertoon van kwitantie, 5 woorden gratis, de rest 5 cent per woord. Voor niet-abonné's s tot 5 woorden 40 cent, de restöct. perwoord.Advertentiën uitgroote letter gezet en handelsadverten- tiën worden k 30 cent por regel berekend. Adres Bureau v. d. Blad of Br. nokost voor iedereen 25 cent extra. Lessenaar en Ansichtstandert Badhuisstraat 82 Vlissingen Een partij nieuwe en gebruikte Boeken op 't gebied van han delskennis,taal, rekenen, Fransch Duitsch, Engelsch, enz. tegen de helft tot een derde van de voor- oorlogsche prijs Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Cadzandsche biggen Z. Zachariasse Biggekerke Cadzandsche biggen lobse, Biggekerke Broedeieren W. den Hollander Oostkapelle Karnemelk. Zuidstr.A21 Westkap Spikkelboonen Lelienlaan 3 Vlissingen Bloemkoolplanten J. Sanderse Karelsgang M'burg. Verrekijker. Schoorsteenvegers- singel Q 93 Middelburg Een regulateurklok f5.— A. Marinissen Nadorst Een Sjpringstier. J. M. Houter- man, Uapingsche weg Een pas gekalfde koe., J. Lampert Pz. Biggekerke Groote wit gelakte kooi met kop- pel tortelduiven. Verkuyl Quak- kelaarstraat 135 Vlissingen 2 paar Damesschoenen, 1 Klok Onderstraat 9 Vlissingen Pakkisten. Walstr. 63 Vlissingen Een Meisjescape. A. Harpe B 166 Koudekerke Groote Trekhond f 10 Breewaterstraat 9 Vlissingen Kanariekooi. Van Dishoeckstr. 41 Vlissingen Een huis met schuur en tuin te Souburg. Brieven 1230 Bureaux Wege- Hng's Nieuwsblad. Koe aan de rekening en essen vleeschblokken I. Wouterse St.-Laurens Vette Vaarzen Gebr. Verhage Domburg Twee trekhonden prijs f 10 Dampoortsingel T 203 M'burg Een pracht engelsch damesrij wiel wegens plaatsgebrek Gravenstraat 1 314 Middelburg Zoo goed als nieuwe kleerkist J. Koole Jz., St.-Laurens Singer trapnaaimachene Heerengracht M 13 Middelburg Bloemkoolplanten lecerf 't Zand D 88 Tuin en Landbouwzaden prima Zaaiwikken en aardappelen A. Midavaine Nieuw Oostersche straat N 86 Middelburg Zwart pak (gekleede jas) maat 48, spotprijs Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Kippenhok Rozenstr, 246 M'burg Kalfvaars op rekening joh. A. de VisserDomburg' Veerwagen 117 Zoutelande Paard 103 Zoutelande Karq roomtonnen botertobbe 49 Zoutelande. 100 bos tarwestroo L. van Sluis Zoutelande Een mud Tarwe, A. Breel, Ritthem Witte Boonen, gelezen. A. de Visser, Ritthem, Welzinge Petroleumlamp, Gravure in lijst, Tegelplaat, Willemsen, Domburg Twee jaarling vaarzen. E. de Korte Meliskerke Mooie Biggen. C. janse Wz., Nieuwland Plat wagentje en handkar. Simpelaar Seisweg Middelburg. KanarieVlucht. Middelb.straat A 281 Souburg In goeden staat zijnd Heeren- rjjwiel. Billijken prijs. 114 Ritthem Lotharinger raskonijn, ram. Terwoert Koudekerke 1—7 Acona's. Veersche weg T 247a Middelburg 5 kilo ronde bruine boontjes, sportkar en groote trap. Schroeweg V lila Middelburg. 2 kruisnetten, Heeren- en Da mesrijwiel. Pottenmarkt K 175 Middelburg Een Linnenkast. Hofman E 228 Middelburg Petroleumstel met koperen Bak Segeerssingel V 68, Middelburg Jongensschoenen 16 jaar M. Marijs Biggekerke Land- en tuinbouwzaden P. Janse Biggekerke Broedertjes van bekroonde zw. Java krielen 10 cent. Kloek met kuikens zw. Java kriel Aagje Dekenstraat 21 Vlissingen Alle soorten Koolplanten. C. Hendrikse B 118 Brigdamme. Kijker f 10. Viasmarkt H 190 Middelburg Prima damesrijwiel Gravenstraat N 314 Middelburg Gestreept Karpet, .Tuindorp D 56, Souburg 2deelen Bilz, de nieuwe Natuur geneeswijze, 1 paar Meisjes schoenen no. 35, 1000 oude Dakpannen, Koestraat 69, Vliss. Mooie poeljes W. den Hollander Hoenderpark „Duinen" Oostkap. een koppel Nonduiven, 't Zand D 81 Heerenrijwiel f 15.—, Abeele A 223 Ter verplaatsing steenschuur met pannendak hoog 4 M. breed 6 M., lang U M. te zien bij de nieuwe bouw op 't Noord Bol- werk Middelburg Gramafoon met 15 platen f 15 Marnixplein C 8 West Souburg Een paard H. loosse, Veere Jonge konijnen bij Rijke v. d. Swalmestraat 24 Vlissingen Hittetuig, Singel 25, Vliss. Nieuw vloerkleed, paar groote melkemmers ijzeren weidehek- ken Smederij Buttinge Een bakkerswagen KJaasseu Ververijstraat 121 Midelburg Kip met kuikens Harpe Nadorst Dienstbodekabinet f 10 Zwanenburgscheweg 160Koudek 2 watertonnen inhoud iü em- mers W. Duvekot Vrpuwepolder Kalfvaars rekeuing 27 Mei C. Vermeulen Vrouwepolder Kippen met kuikens Joh. Wattel Domburg. Vette koe en vaars Op Schorre Vette vaarzen en kalfkoeien Gebr. Verhage Domburg Vaarskalf 1. Geschiere Hoogel Een werkpaard L. Louwerse Grijpskerke Een verrekijker Schoorsteenvegerssingei Q 93 Middelburg Een flinke kapokbed Bastion N 64 Middelburg Jongensfiets f 10 N. Oosterschestr. W 83 M'burg Bloemkoolplanten concureerende prijs B. Koole Souburg Zoo goed als nieuw looprek en rolschaar Zacharias Jansenstr. W 194 Middelburg Poeljes 10 weken broedeieren Simon Janse Nieuwland Vet vaarsje J. Dekker Aagtekerke Hittekar A. Flipse Tiamsingel M'burg Een vette Vaars, A. L. de Witte. Domburg Kalfvaarzen, J. Bostelaar, Aagtekerke Een koe, rek. juni of Sept. W. Wisse |z., Mariekerke 6 prachtige kabinetkommen, 18 Tuinstoelen ook bij 6 stuks, A 2, Serooskerke Alle soorten Koolplanten, P. Reijnierse, Koudekerke Melkgeit, Jonge Geit, L. Verhage, Koudekerke 2 Geiten, K. Koppejan, Koudek. Keukenkachel en Kinderwagen, C. Flipse, Koudekerke Geit, J. de Witte, Wielemakerslaan Seijfert Broedpop, Seisplein Q 291a, Middelburg Kinderwagen. Olaclsstraat 99, Vlissingen Driehoekkachel lagen prijs 't Zand D. 104 Noordstraat 44 Vlissingen Lange Delft 144 Middelburg Watertank 80 liter Vrijburgstraat C 83 Souburg Bokkentuig Vlissingschestraat B 267 Oost-Souburg Pauweieren W. de Visser Pzn., Aagtekerke Broedeieren patrijs leghorns A. Sturm Aagtekerke 2 Boerenhoedjes L. Bakker 160 Aagtekerke Kloek met kuikens H. Barentsen Ritthem Suikerboonen Joh. Jobse Biggekerke Een sterke handwagen en 2 tob- ben Kasteelstraat 31 Vlissingen Driehoekkachel Nieuwstraat B 87 Souburg Gramafoon met platen 15 gld. Lepelstraat 6b Vlissingen Sterke werkflets Koudenhock 20 VliMlngen Beste Damesfiets 60 gld. A 28 Oost-Souburg Nieuw gehaikte tweepersoons sprei Marnixplein C '1 W.-Soub. 5 toer bloedkralen met stot 30 Cornelia Wisse Aagtekerke Een kilo princessenboofien A. Dingemans Brigdamme 5 toer bloedkralen Van Keulen Meelfabriek 3 lammeren W. Kluijfhout Wz., Koudekerke Werkfiets J. Koole Jz., Koudek 2 vaarsjesj. Louwerse bij Grijpsk Kloeken met kuikens Wijkhuijs St. Laurens Koe rekening Mei H. Dekker Ter Hooge Meisjes Fongerfiets, Houtermans, Zusterstraat M'burg Een eerste klas waakhondDuitsch Herdersras Adres Seisplein Q 287 M'burg een Uittrektafel, Mariniersplein 2, Vliss. Alle soorten Koolplanten, vrije grond, W. Kluijfhout, Dishoek, Koudekerke Melkwijk te Middelburg Adres Kapoenstraat 18 M'burg In goeden staat zijnde 2 cilin dermotorrijwiel metversnellingen ,en vrijloop Schroeweg V 41a Middelburg Drieling menwagen W. Blok Hoogelande Mooie Kinderwagen, Kasteelstraat 64 (boven) Vliss. Kinderwagen en eiken Theekast, B. Ewoudstraat 14, Vliss. Pathéfoon met Platen, Noordstraat 10, Vliss. zeer billijk, 6 Reclame-Zuilen der V.A.M.I.T.-tentoonstelling, Adres De Rijckc, Kaïteelstr, 30, Vliss. Oude netten om op bessenstrui- ken te hangen en tegelijkertijd eeVi huisnaaister voor twee dagen in de maand Mevr. Lensvelt Dijkhuis Veere Een laken pantalon infanterie wijde maat Bureaux Wegelings Nieuwsblad Keukenkacheltje B 182 Souburg een Fokshond, Jac. Dekker, Biggekerke Broedsche Kippen, F. Boone Hz., Biggekerke Weide J. Krijger Gz., Grijpsk. Graskanten L. Reijnierse D 35 Middelburg Een zit-slaapkamer Noordweg no. 26 Aagtekerke Klavers en Gras bij Vlissingen, Brielsman, Koudekerke Een Hooiweide P. Huijssoon Serooskerke Net dienstmeisje voor dag of dag en nacht A. Ham Badhuis straat 3 Vlissingen Met October een aankomende knecht Klein Essenhof Veere Met october een meid P. de Buck Serooskerke Met October een Knecht, A. de Buck, Grijpskerke Schuur met stalling P. Verhage Koudekerke Een meid of aankomende en een Handknecht, J. Kole Noordbeek Souburg Afnemer eieren A. Vader Breeweg Zuidwerve Gevonden pak hangen tegen on kosten afhalen. |ohs Mesie Poppendamme Grijpskerke Een nette wasch Crocuslaan 16 Vlissingen Lammeren voor de helft te weiden M. Marcusse Vrouwepoldersche Opgevraagd leege Medicijn- fleschjesj. C. Allaard Biggekerke Tegen 1 Juni gevraagd Nette kostganger Geraniumlaan 11 Vlissingen Van stonden aan een arbeider vast werk en met October een handknecht Gebr. Brasser Koudekerke Costuumnaaister met alles bekend Scheldestraat 4B Vlissingen Nette Vriendin leeftijd 19—23jaar Brieven no. 1231 bureaux We- geling's Nieuwsblad Schilderwerk goedkoop en goed Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Een waterdichte kampeertent Simpelaar Werfstraat M'burg Wegens dienstplicht een knecht bij H. Cijsonw, Vischhoek Soub. Nette kostgangers Rozenstraat W 221 Middelburg liefst eenigszins op de hoogte van het vak. Elke week een vrije middag en een vrije Zondag middag om de veertien dagen. Zich aan te melden: Speckens, Brood- en Banketbakkerij, Vliss. -WVv A zeef bekwaam in Ned. Taal en Hefit kunnende machlneifjirljven. Brieven met uitvoerige inlichtingen met opgaaf van genoten onderwijf onder no. 1232, bureau van dit blad. WIJ Noordstraat 44 Tolaf. 130 Vlissingsn Lang# DolM B 144 - Middelburg J

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1926 | | pagina 7