Rubriek Vraag en Aanbod WEGELING'S NIEUWSBLAD VAN 23 APRIL 1926. Aangeboden Aangeboden Aangeboden Aangeboden lijsten repareeren wij bijna dagelijks Het zijn echter alle lijsten, niet door ons vervaardigd. Een lijst door ons ge maakt laat nimmer los Het is alles handwerk De sor teering is groot De prijzen laag DRUKKERIJ DE LANGE JAN DRUKKERIJ H. WEBEUN8 Aangeboden Te koop aangeboden: Te koop gevraagd: Te huur aangeboden: MARKTBERICHTEN Middelburg, 22-4-'26. Boter f 0.80 Particuliere prijs. 090 Eieren 450 Particuliere prijs 5.50 Eenden Eieren 5- Particuliere prijs 6— Carnemelk.Zufdstr.A2! Westkap Jracht vulkachel. >eisbolwerk M 208 .Middelburg froedeieren vanzwarieminorca's .V, Witte N. Vliss. weg E 72 ^peenkonijnen. West-Souburg 40 bij Vrijburg Criel broedeieren. 3astion N 66 Middelburg A'itrieten Spprtwagen. N. de Voogd Tramsingel E 61 M'burg -ange bruine boonen A 6! Serooskerke ten Heerenfiets. - Noordweg R 30 Middelburg ten geboende ronde tafel 88 St. Laurens Fiets f 5U, Kacheltje f 15,2 pers. Ledikant f15. fureaux V/egeling's Nieuwsblad Een Geit, rekening en boonpik- sel fan Koppejan Tramstation Zoutelande. Gramafoon 50 nummers f 14. Qortstraat 321 Middelburg F.en paar gouden Knoopspelden H. Jongepier, Veersche weg S 254r Middelburg. Mooie dubbele sportkar f 10 Schroeweg V 41a Middelburg Een zoo goed als nieuwe hand kar op veeren en* 2 stél jukken met witte touwen en koperen haken 4 g!d. per stel. W. Harpe Veere Jongens- en Meisjesschoenen Joost Tevel Koudekerke Een Dienstbodekabinet. P. Boone Koudekerke Compleet koraalboek op cijfers prachtband. Tramstation B 117 Koudekerke Mooie manskanarie f6 Couburg 204 Koudekerke Een vet varken. Aheele A 252 Pathéfoon 30 platen Noord weg R 12 St. Laurens Een partii Dakpannen. Priester Bleek E 94b Middelburg Broedeieren van bekroonde-, eerebekroonde witte leghorns 10 cent. P. Polderman. Couburg Koudekerke Fietsstoeltje. Oprit 43 beneden Vlissingen Dakpannen 2 cent per stuk. Kool- teer, Graniet, Gootsteen, Steek kar, Kozijnen met ramen en ijze ren balken. Dekker Kleine Kerk straat 5 Vlissingen Speenlammeren Johs. Koppejan Ritthem Mahoniehouten uittrektafel Kwekkeboom, Ritthem Kloek met kuikens H. Barentsen,*Ritthem Electrische kamerlamp Scheldestraat 26. Vhssingen Mooie speenkoniinen. Koude- kerksche weg B 187, Vlissingen Zwar& fiïfnorcahaan, ras Wiinbergsche kade 6, Vliss. Wagenaarsboonén 25 ct. p. Kg. C. Brasser, Koudekerke Poters en kriel H. Kesteloo, Koudekerke Een nféWblauw cheviot costuum maat 52'1 Korte Vlamingstr. 27, Vlissingen HeerertrlJWiel zoo goed als nieuw Zandweg 20, Vlissingen Kachel klok, tobbetje, trogje, stamptoru emmers, Koolschep, Vogelkooien W. Mafri Wz., Koudekerke 200 Kg. koolrapen P. Reijnierse, Koudekerke, dorp 2 nieuwe leevien. Dingemanse, j Disho'eckweg, Koudekerke I kinderwagen A 122 Koudekerke Prei. Anth. Maas, Zwanenburg* Koudsketke Vare |geit C. Otljon, Koudekerke Mooi?geséhildert kabinet Ahr. B.ree, Koudekerke eken Harpé, ^Nadorst* Kriel broedeieren Bastion '66, Middelburg Broedeieren barnevelders, rag- echt. School, Ritthem Sterke damesfiets Korte Burg Dit, Middelburg Een melkgeit, keur uit twee A. Meifers, Noordweg S 243, MfddglhurgM Oude dakpannen Bode Janse, Westkapelle Meisjes Fonger flets. J. Houter- man, Zustersifraat, Middelburg Een partij kruiken en flesschen een partij stoeltn, eentrekman- gei, verschillende tafel», ronde tu iangwe/plg, oen gesfcastjs Dokkade 11Vüséingei Indian P.P. Achter de Kerk 13, Vlissingen Stoelwagentje met kapje Nieuwstraat 6, Vlissingen Als nieuw gestreept karpet, spot- rijs 3.50 x 4.50 M orenstraat 1, Vlissingen P' K' Pathéfoon met platen Kerkhotlaan 7boven, Vlissingen Kinderwagen Glacisstraat 133, Vlissingen Broedeieren wit leghorns 10 ct. 2e prljswinners Singel 7, Vlissingen Een mandoline Van Speijkstraat 13, Vlissingen Antiek orgeltje, kamerkachei en kinderstoeltje B. Ewoudstraat 14, Viissihgen Heerenfiets Marinestraat 14, Vlissingen 2 heerenfletsen Korte Zelke 18, Vlissingen Heerenfiets f 15 Café Boschweg, Vlissingen Broedkooi KI. Kerkstraat 1, Vlissingen Zoo goed als nieuw gegoten keukenfornuis Breestraat 11, Vlissingen Kuikens. Ritthemschestr. 139, Souburg Waschmachine met wringer B 132 Souburg Heerenrijwiel en nieuw timmer- hout. E 5 Woningbouw, Souburg 2 vaarsjes oud 9 maanden, 2 melkschapen, 2 drachtige zeugen Cadzandsche soort D. Janse, Gr. Abeele Nieuwe zwarte rok, leeftijd 15 jaar. A 8! Souburg Broedeieren zwart Hollandsche witkuif hoenders Willemse, Souburg 12000 Kg. kluijfhout, f 15 per 1000 Kg. D. de Buck. Koudekerke Groote jonge waak-of trekhond Kerkhoflaan 52, Vlissingen Een nieuw heerenrijwiel Nieuwe Vliss. weg C 138, iSouburg Zoo goed als nieuwe openhaard- kachel. West-Souburg C 17 Vaars 10 maanden D. Pouwer West-Souburg Broedeitjes Patrijs kriel La Soe West-Souburg Broedeieren en kuikens, Barne velders, zwarte leghorns, Sussex Hermelijn. Ritthemschestr 145 Souburg 75 bossen erwtenstroo 125 Ritthem Wegens vertrek cirkelzaagbank met 2 P.K. Electrische motor spotprijs Koestraat 10, Vlissingen Een vaars 14 maanden Van Leeuwen, West-Souburg Eendag kuikens. Montfoort, Kanaalstraat, Souburg Boerenmanskleeren, broek, klep- stukken Spoorstraat A 106, Souburg Jongenflets f 20, jongens gabar dine-regenjas leeftijd 12 jaar f6 Paardenstraat 3, Viissingen Nieuwe botertobbe W. Kluijfhout Wz. Koudekerke Pathéfoon met 60 nummer» B. Ewoudstraat 37, Vlissingen Sportkar en nieuwe waschtobbe E. y/. Plipse Oostkapelle Geit en waschtobbe. C. Louwerse Duinweg Oostkap. Twte tafels en kastje Jan de Voogd 114 Oostkapelle Welvaar» 15 maanden C. van Keulen Biggekerkt Land- en tulnbouwaaden P. janse Biggekerke Schoonmaaktrappen goedkoop Konraad Biggekerke Petroleumstel, snelkoker al» nieuw A. de Witte Biggekerke Werkschoenen Rem ij n No. 46 Biggekerke Een pomp J. J. du Bols Biggekerke 2 Vaarsjes oud 9 maanden f. Marijs Biggekerke Werkpaard 3 of 8 jaar oud 2000 dakpannen Jac. de Visser Biggekerke IJzeren stookplaat, schoorsteen^ plaat, kachelpijp, broodblffckea Arir. janse Biggekerke Stamsuikerboonen en «MMlh ken A. Blmmel Biggekerke Balans, schalen, gewichten C. Qecrsc 136 Aagtekerke Geregeld kippen met kulktni W. v* Slieren Grindweg Aagtek. Jonge duiven E 8 b. Aagtekerke 15 K.G. kleine bruine zetboonen 1. J. Sturm Aagtekerke Broedeieren, Patrijsleghorns A. Sturm Aagtekerke 1 voer groenkraag mangels Hugense Aagtekerke Kinderwagen, Boul. de Ruijter 10. Vlissingen groot Boekenrek met Spiegels, prachtstuk, 2-pers springmatras, paar nieuwe Heerenschoenen. Eetservies voor 12 personen. Walstraat 101 (winkel), Vliss. Broedeitjes rasz. Goudsebrigt Krielen, Molen, Arnemuiden Weegschaal met ijzerenen kopere gewichten, Kolvenierstr. 15 Vliss. twee jaarling vaarsjes, Harpe, Nadorst Middelburg 2 vaarzen, P. Besuijen, Kleverskerke driejarig vos merriepaard, L. P. Brasser, Vrouwepolder een goed doorspeelde mandoline met standaart, Bloemenlaan 4 Vlissingen Ladder 25 sporten, Hendrikstr. 46 Vlissingen 1 defect Motorrijwiel merk Eysink 3% P-K- met Duozitting en lamp, spotprijs en 1 Motor buitenband maat 28 X ?.J. Kusee Smid, Nieuw en St. Joosland. Jonge konijnen B. Ewoudstraat 5, Vlissingen Een trekhond f 10 Ritth.straat A 151, Souburg Waschtafel met nachtkastje B. Ewoudstraat 3*, Vlissingen Groot trekhond 2 jaar Breewaterstraat 20, Vlissingen B. S. A. luchtbuks als nieuw 62a St. Laurens Een trekhond Varkenmarkt I 82, Middelburg Mooi eikenhout boogkabinet Klein Vlaanderen Mi67, M'burg Een werkfiets f 10 Pottenmarkt K 175, Middelburg Ankers K. Zacharias, Biggekerke Mooie jonge geit, speen* oud W. Jansen, Domburg, bij St. Jan ten Heere Broedeieren kalkhoen De Rijcke, 't Zand Een vaarskalf F. Boone Hz., Biggekerke Mooie Cadzandsche biggen S. Duvekot, Serooskerke Kloek met kuikens Wljkhuljs, St. Laurens Kalfvaars en melkschaap R. Boogaard Domburg 2 vaarzen oud 16 maanden J. Kluijfhout Biggekerke LOSGELATEN Dalft B 144 Middelburg Noordstraat 44 Riemschijven, rollagen, ring- smeerlagers, vetlagers en assen, beuker, Jacobsladder, groot-rol- zeeft met assen geheel met leer bekleed, zeeften, alles afkomstig van een groote dorschmachine bij I. Kuzee, smid, Nieuw- en St. Joosland Mangels Noordweg S 213 M'burg Een vette koe Houtenburg Zoutelande - 3 drachtige gelteu rekening Mei A 62 Meliskerke moderne eiken spiegel, Grave, Abeele vouwwagentje met kap, Nieuwstr. 27, Vlissingen Hegenjas, Segeerss. V 68, M'burg Heerenrijwiel met torpedonaaf, Arsenaalstraat 18, Vlissingen drie-pits Oaacomfoor, Kasteelstr. 35, Vlissingen twee-perioons Ledikant, een Canapé een gramophoon met platen, een aoo goed als nieuw wollen mantel Beursstraat zoo goc telpakie, yf, Vil» issingen Of in ruil een onderstel van een dorschmachine, zware wie len en assen, zeer geschikt vo©" sleeperswagen, verschillende Stroosnijdersploegen, Maai- machines. enz. bH J. Kuzee, mr. smid, Nieuw en St. Joosland Winkelhuis met melk wijk te Mid delburg. Inlichtingen Koepoort- singel 144 Middelburg Een Lemoenkar op veeren C. Tozlassc Ritth. straat Souburg Drie Speenlammeren. P. Poppe Koudeker?<e Breeweg Pas gekalfde koe," schaap met lammeren. J. Koppejan Zoute!. vare geit. J. Houterman Vrouwepolder Damesfiets, Slmon jante Nieuwlanó Kinderbox, dubbel vouwwagaa tje, koopje. f. i. SwsimiêtrAat 5 Vlissingen Kippen met kuikens en loopvar- kens. S. Wisse Pz'. Aagtekerke. Vet vaarsje en stiertje. Klein— Werendijke Zoutelande Broedsche kippen. A. Vader Breeweg Zuid-Werve Drie vaarsjes van 7—16 maanden W. van Sluljs Zoutelande Twee groote melkemmers. J. Louwerse bij Grljpskerke Bloemkoolplanten. B. Koole Souburg Mangels J. Gideonse St. Laurens Een koe nabij de rekening H. Lorier St.L.aurcns Krielkippen. Pottenbakkerssingel Q 55a Middelburg of in ruil een vaars voor stier- kalf. L. de Witte Domburg Foxhond-rattenvanger. A, Ovaa Souburg Bloedkralen en gitten, Mej. C* Wisse Aagtekerke Een Pauwhaan broed 1925 K. Dekker Meliskerke 30000 bloemkoolplanten J. Sanderse Karelsgang M'burg. Voederbieten W. de Buck Meliskerke 2-jarig Merriepaard Geschlere Popoendamme Mooie jonge vare koe Jonge Boomgaard Souburg 2 aanrechten en 12000 metsel- steenen. f. Houterman Nieuwland 7 Lammer». W. Verhage Zoutel. Een koe rekening 10 Mei P. Melse Vrouwepolder Een Octoberkoe keur uit drie A. de Visser Meliskerke. Een mooie Regulateurklok B 142 Serooskerke Twee bijna 3-Jarige beeaten A. Wisse Krulaweg Vrouwep. i koppel tortelduiven A WMeliftkerke Een lakensche rok leeftijd 14 tot 16 jaar Zwemer Meliskerke Land- en tuinbouwzaden J. Dekker Meliskerke Linnenkast A 31 Meliskerke Een Juni koe keur 2 A. Pouw Mariekerke eiken theekast en achtkantig salontafel, Wijnbergschkade 29 Vlissingen vogelkooi met Standaard, Slijkstraat 20, Vlissingen kippenhok met gaas, Glacisstraat 1, Vlissingen vierkante tafel met stoelen, Glacisstr 17, Vlissingen Hazewindhond, Prinsenstraat 11 Vlissingen 400.000 steenen, 3500 pannen, puin voor het weghalen, de Jonge Scheldestraat 18 vierkankte tafel, keur uit 2, Tuindorp E 4, Arnemuiden wegens verandering zeer mooi model vette koe, 28 November van haar Kalf B 26 Westkapelle secretaire mahonie, paar gouden spelden en knoopen, D 81, West- kapelle reuzen victrix suikerbietenzaad, C 46, Westkapelle een koe en weivaars, A 46 Westkapelle Melkontroomer W. Wisse Jz. Mariekerke Kruiwagen A. Jasperse Melisk. Loopvarken A 90 Meliskerke Petroleumstel snelbrander Van Keulen Meliskerke Een heerenfiets f 15 Tulpenlaan 8 Vlissingen Kabinet, tafel linnenkast P. Passenier Wijngaardstraat Domburg l pers. bedden, ledikanten, nacht kastjes, waschtafels. Brieven no 1225 Wegeling's Nieuwsblad Een Heerenrijwiel, geheel nieuw Adres Kasteelstraat 100 Vliss. Savoye en bloemkoolplanten A. Koole Koopmansvoetpad Damesfiets. Rozengr. 30 Vlïss! Spiegel, vergulde lijst Cliiverstraat 41 Vlissingen Opvouwbare Poppen, stoelen, wagen. J. v. cl. Oniiter Teerpak hulzen P 24 Middelburg Een goede werkfiets f9, dames fiets f 13 Gravenstraat 314 Middelburg °-jarig vos Merriepaard L. Duvekot Vrouwepolder. Een nieuwe Kevie P. Polderman Vrouwepolder Cadzandsche biggen, loopvar kens, Poeljes, Wagenaarsboonen P. Janse Ritthem. 4 Speenlammeren Klaas Verhage Zoutelande Melkschaap en lammeren, broed eieren van Pekingeenden Jan Louwerse Buttinge 4 klampen essentronjcen, L. v. Sluis Zoutelande Ledikant. Schoorsteenvegersin- gel Q 93 Middelburg 3 Jaarling vaarsjes B 137 Marie kerke. Boxer teef. Te bevragen Lange Viele K 232 Middelburg Vaarskalf, Van Peenen. Vrljdomsweg, Vlissingen Pakkisten. D. C. Louwerse, win kelier Serooskerke Vare koe, 2 jaarling vaarsje». A. Kodde Serooskerke 2 Werkpaarden oud 11 en 13 Jaar en Men wagen. J. Sinke vrachtrlj- der Serooskerke. 2 vette kalveren 3 mestputloopers 103, Zoutelande halfwas konijn, 110, Zoutelande speenkonijnen en voedster, 180 St. Janskerke. drachtige geit en melkgeit W. Verhage, Zoutelande kleine werkmansschoenen P. Mesie, Zoutelande jonge vare koe, D Stroo Zoutel. inderwagen 5 gld, boerepet 1 gld. C. Kleinepier, Zoutelande vet kalf, I. Ovaa, Zoutelande tortelduif, 96 Zoutelande Vare koe De Ligny Orijpskerke onge fokshonden Stroo Orijpskerke Lange bruineboonen voor de zaai W. Jobse Orijpskerke Een half varken A, F. Meijer» Ritthem 2 groote parkieten met Unge staart Verk. Quakkelaarstraat 128 Vliw. Viool f 20 Oroenewoud 63 Vlits. Kinderwagen Scheldestraat 50 Vlissingen ot in ruil 3-jarige vosmerriepaard N. de Korte, Meliskerke best trapmachine ringspoel, Noordsingel 199, Middelburg Heerenrijwielen, N. Oostersche str. N 83, M'burg wegens omstandigheden een zoo als nieuw kleermakers-trapnaal- machine (merk Singer) Korte Geere K 353b Plaatje vo r Driehoekkachel Seringenlaan 2, Vlissingen gebruikte Linnenkast A. Cijvat, Koudekerke 120 Broedeieren Patrijs Leghorn 120 Broedeieren Witte Leghorn van goede uitloopende kippen. Smederij St. Laurens Vaars en Stierkalveren, Jan Wattel, Oostkapelle. 600 K.G. Mangels, L. Suurmond, Ritth, str. Souburg 50 stroogluien, Aagtekerke 155 een woning voor klein gezin St. Laurens, A 46 Pakhuis. Te bevragen Bree waterstraat 26 boven, Vliss. Zes gemeten Weiland. J. Willemse St. Laurens Nette Baker Vrouwestraat 16, Vliss. Een net Burgermeisje, leeftijd 17 jaar, voor hulp in de huish. ook genegen met kinderen om te gaan. Brieven no. 1324 Bu reaux Wegel ng's N ei w-biad. Een nette Burgerjuffrouw, goed kunnende koken, liefst bij eenig heer of dame of als buffetjuffr. goed kunnende rekenen, lezen en schrijven of winkel en huishou ding of iets dergelijks, wenscht graag gezellige omgeving of ge- zelschapsjuffr. Wil liefst dadelijk geplaatst worden. Brieven onder no. 1225 Bur. Weg. Nieuwsblad eenige nette Meisjes. N. V. Stoom wasscherij «Volharding" Singel 1. Vlissingen met Mei een knecht en meid, Kwekkeboom. Ritthem Jonge Trekhond, J. v. Soelen, Vrijburgstraat C 96 Souburg Natte en drooge Wasch, Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Net Dagmeisje, v. d. Manderestraat 2, Vliss Met Mei een Handknecht, f. Dekker, Meliskerke een wasch, Nijverheidstr. 10 Vlissingen Met Mei een meid of aankom. meid. W. Verhage, Westkapelle Wegens huwelijk met Mei een meid of aankomend. Jac Barent- »en, Souburg. een j0"gc'n J. Fllpse Son burg B48 Met Mei een Handknecht C. Vos Biggekerke Met Mei een Handknecht of «an- Nbmende die melken kan bij W. Reijnierse Cz. Nleuwlandsche weg Middelburg boonenverbouwers, E. Dingemanse, Biggekerke natte wasch, Hobeinstr. 21 VHm- dienstbode, 21 Zoutelande nette dienstbode, Kerkhoflaan 1, Vlissingen timmermansknechts, - A. v. d. Hage, Domburg terstond êèn handknecht cfiï kan melken, Noordbeek Domburg M II II II II

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1926 | | pagina 7