rti mi I I I DIVERSEN f Ontroomers en Karns Een gebruikte PIANO WEGELING'S NIEUWSBLAD VAN 12 MAART 1926 In BRASSER'! Rijwielhandel BURGERS E. N. R. RIJWIELEN Voor uw Tuin Eerste Middelb. Zakkenhandei Te Koop Groote partij Planken, Ribben Latten, Tengels, Platen, Ra men, Deuren, Kozijnen, Te gels, 40.000 steenen, 2500 Pannen, Bulzen, Gooten, enz, Een Uittrektafel met 4 Stoelen met Leer f 10 en Singer-Trap- naaimachine Aangeboden Aangeboden Aangeboden Tekoop aangeboden Tekoop aangeboden: Tekoopaangeboden Gevraagd Te huur gevraagd i i II I 1 I I Mil!I I I I I I I I I I I II I I I I I UITROEPERS ■ÏIli ill! j"i I I 1 I I I I I I I I I I I I I I M I I I I I I I I I I M I I I I I I I I I I I I B Pt^deser ad*«Hpli#o van 1—4 regel» 90 cent, ieder» regel meer 10 cent (lot een max. van '<0 resets) vindt U een zeer ruime keuze in NIEUWE DAMES- EN, heeren-rijwielen| van de goedkoopste tot de duurste merken Een in goeden staat zijnde Simplex Heerenrijwiel I Nikkelen Velgen, dubb. Rem- men. Verder gebruikte Dames en Heerenrijwielen. Ruim voorzien van alle onderdeelen Aanbevelend, H. Brasser Qz. Biggekerke Agent Transvalia-, Gazelle- en Simplex-Rijwielen zijn niet alleen van Beste fabrikaat, maar munten ook uit in glans en sierlijk heid. In elke monteering direct leverbaar. Agent v. Koudekerke: J, BOONE ÊÊk Gladiolus in 15 soorten 2 ct. per stuk, Dhalia's in 10 soor ten a 30 ct. per stuk Monbretia's 1 ct. p. stuk Herfst Asters 2 ct. p. stuk Japansctfe Lampions 1 ct. p. st. Chrysantheums 5 ct. p. stuk A. C DE STEUR „Lommer rijk", Nieuwe weg E 182, Middelburg i „Da Cost gaat voor de baat uit" In- en Verkoop van alle soorten ZAKKEN J. Minderhout, Koestraat 293 J Middelburg I H.H. LANDBOUWERS! U koopt uw goedkoop bij C. BRASSER, in landbouw- werkt., Schroeweg, M'burg I. DE JONQE Scheldestraat 18, Vlissingen Te koop Oude Kerkstraat R 83boven, Middelburg I Te koop aangeboden Brieven onder no, 1209 adres bureaux Wegelings Nieuwsbl. In stad en dorp, ja overal Leest men de Uitroepers [eerst van al. Altijd versch voorhanden Prima vette Gekoelde Run derlappen en Gehakt 50 cent per 5 ons. Ook puik vet Schapenvleesch bij COHEN, Gravenstr.,M'burg EEN FLINKE JONGEN gevraagd, die lust heeft het Bakkersvak te leeren Adres J. Dronkers, mr. bak ker, Serooskerke (W) Handwagen Joost de Moorstraat 5, Vliss. Nieuwe papegaaikooi Kerkstraat 5, Vlissingen Drachtige geiten aan de rekening A. Cijvat, Koudekerke Rok, vest en hoed, leeftijd 17 j, A 64, Koudekerke Circa 2000 kilo weihooi A. Kaljouw, Koudekerke A 139 Flink looprek Korenstraat 1, Vlissingen Schemerlamp Hendrikstraat 32 3xb., Vliss. Nieuwe werkschoenen maat 42 Bankertstraat 4, Vlissingen Voor de helft van de ,'waarde nieuwe KÖhler Invallende Trap- naaimachine en een kleerma kers-naaimachine Binnenhaven 25, Vlissingen Kloek met zeven kuikens Kanaalstraat 96, Vlissingen Stellen moer met beuge'ls en zitbankje met beugels Walstraat 7, Vlissingen 27 zoo goed als nieuwe groote Pathéplaten, f 1 per stuk, ook te ruilen voor gewone Marnixplein C 8, West-Souburg Fototoestel met toebehooren Kasteelstraat 51, Vlissingen Pathéfoonkast m-et platen f 30 Bastion N 58, Middelburg Meisjes Fongersrijwiei 9 Outermans, Zusterstraat I 203, Middelburg Drachtige geit H. Aamoutse, Koudekerke 2 groote stolpen v. R.K. beelden Singel 19, Vlissingen Duivenkooi, konijnenhokken Zwanenburgsche weg 7, Vlis9. Zwarte mantel Hendrikstraat 32 3xb., Vlissingen IJsbussen met kuipen en cho coladekast Lampsensstraat U, Vlissingen Meisjeshoed als nieuw Mariniersplein 2, Vlissingen Tafel, spiegel, klok, trogje, leu ningstoel, laddertje W. Maas Wz., Koudekerke Mooi vaarskalf W. Kluijfhout Jz., Dishoek Koudekerke Koe rekening 10 April A. j. Barentsen, Koudekerke Nieuwe pakkisten. Van Boven, St. Jacobstraat 4, VHssingen Beste bonte en bravo-poters J. Vlieger, Grijpskerke Oude dakpannen en mooie tuin- •chelpen Bode lanse, Westkapelie 2 drachtige Geiten keur uit 4 C. Jongepier, Veersche weg S 200, Middelburg Kinderwagen f 10, kinderstoel f4 Branderijstraat 1, Vlissingen Ameublement 4 stoelen, 2 cra- peaux en canapé Palingstraat 14, Vlissingen Handkar Lange Zelke 8, Vlissingen Vouwwagentje met kapje Kerkhoflaan 44, Vlissingen Gebruikte voordeur 207x80V2 cM Koudek. weg 51, Vlissingen Een kinderwagen Clijverstraat 18, Vlissingen Kinderwagen en kinderstoel Nijverheidstraat 18ben., Vliss. Handrolblok, ladders, trappen Konraad, Biggekerke IJzeren stookplaat F. Boone Hz.. B ggekerke Land- en tüinbouwzaden P. lanse, Biggekerke Paar jongensschoenen, 1. 15 j. A 35, Biggekerke 2 jongensrokken A. Bimmel, Biggekerke Su kerzakken 10 cent J. Wattel, Biggekerke Drachtige geit, zetaardappelen Simpelaar, Biggekerke Een vaarskalf of in ruil met stierkalf Joost Boogerd, Meliskerke Puike blauwe zetaardappelen A. Willemse, Mariekerke Tuin- en landbouwzaden Js, Dekker, Meliskerke As met wielen v. Keulen, Meliskerke Concurrent Zetaardappelen A 29 Meliskerke Springstier. J Geschiere, Char- lottenburg, Meliskerke Electrische lamp, waschmachine en wieg Bureau Wegelings Nieuwsblad Rhabarber te velde, ook per bos Van de Voorde, Koudekerke Circa 300 bos kanthooi J. Reijnierse, Abeelsche zandweg Een benzinelamp Kromme Weele K 100, M'burg Geit 2e dr. rek. 28 Maart I. Reijnierse, Abeelsche zandweg Een ulster f 5 Jodekerkhof 273, Middelburg Vroege bloemkoolplanten en le cerf, prachtwaar. Oeldof, Veer- sche weg, Middelburg 5 snoer bloedkralen met slot f50 Mej, C. Wisse Aagtekerke Een veerenbed B 11A Koudekerke Prachtige petroleumlamp en tafel C. Adriaanse Koudekerke Ijzeren weihekkens, paar halve schuifveeren en mooi damesrij wiel. Smederij Ter Buttinge Grijpskerke Patrijs krielkippen en vogelkooi Pottenbakkerssingel Q55aM'burg 4-wielige leurwagen patentassen Veersche weg 239 Middelburg Brandkast, spotkoopje Wagenaarstraat E 113 M'burg Eenpersoons ledikantje Van Waarde Nieuwland Jonge vaars A. Hovijn Koudekerke Klein keukenkacheltje en Schaal- deelen Vrijburgstr. 1 0 Souburg Damesfiets Kleine Kerkstraat 1 Vlissingen E^n vaarskalf C. Wielemnker Kz. Koudekerke Eenpersoons ijzer ledikantje Bureau Wegeling's Nieuwsblad Flinke trekhond Breewaterstraat 9 Vlissingen Broedeieren van bekroondedieren 7 verschillende rassen Simon Janse Nieuwland Duinzand, plaatzand en Rivier zand Adres veerman Moorsbaai Remijn Nieuwe Poort P 201 Middelburg Groot kippenhok Leliénlaan 3 Vlissingen 2 loopvarkens C. Kleinepier Zoutelande Vaarskalf J. P. Entink Zoutel. Vet stierkalf I, Ovaa Zoutelande Tortelduiven Breod 1925 f 1.— per stuk F. Raaijens Molenstr. C 58 Arnemuiden 2-jarige aardbeiplanten Dutch Evern en Jecunda echt soort, per hopderd en per duizend- Jac. W'sse Gz., Griipskerke Mooie FHerplanten IJ. v. d. Voorde Koudekerksche weg Vlissingen Kloeken met kuikens J. A. de Visser Ritthem Een dienstbode kabinet C. Koppejan Dz.. Ritthem Ronde bruine boonerf^ voor de zaai L. van Keulen Ritthem Uiteen neembare kippenhokken Nieuwstraat 58 VHssingen Kippenhok met loop f 10. Kolvenierstraat 15 VHssingen Prima H erenrijwlel 20 gid. Boulevard B&nkert 26 Viiasiflgwï Koolrapen A. Cevaal Lz., Ritthem Manvis groenkraag Noordstraat 80 Vlissingen Tuinzaad I. Tramper, Arnemuiden Uien 60 ct. per kwart C. Koster, Arnemuiden Rok, buis, schoenen leeft. 15 j. E. W. Flipse, Oostkapelle Jonge postduiven H. Janse, Oostkapelle Mangels en koolrapen Jac. Kooman, Oostkapelle Vaarskalf A maanden J. de Lange, Oostkapelle Een drachtige geit B 87 Westkapelie Riga zaai lijnzaad H. Lievense Lz., Westkapelie Land- en tuinzaden C 90 Westkapelie Een Vaarskalf. A 62 Westkapelie Pan- werkschoenen C 42 Westkapelie S ngeinaaimachine met. tafeltje P 31 Wrstkapelle Een mah. I nnenkast lofplein E 230, Middelburg Een huis n;et schuurtje, tuinen •rf, kippenhok met loop Te bezichtigen Zaterdagmiddag Breeweg D 144, 't Zand Poeljes volop aan de leg P. Koppejan, Meliskerke Tarwestroo. Abr. de Visser, Ritthem, Welzinge Pakkisten Kuiperspoort Q 85, Middelburg Kinderwagen zoo goed als nieuw B 140 Brigdamme 25 Kg. wagenaarsboonen 25 ct. per Kg. Van Oosten, Seis- weg, Middelburg Veulendragend paard St. Janshof, Zoutelande Vette vaars J. Dekker, Aagtekerke 8 kippen. N. Vliss. weg C 223, Abeele, Souburg Een gareel. Sanderse, Karels- gang, Middelburg Twee heerenfietsen Middelb.str. A 276 Middelburg, Concurrent en schoolmeesters zetpoters Broeke Noordweg Middelburg Mangels bij J. Gideonse St. Laurens Vierwielig wagentje Simpelaar Se sweg Middelburg Tuin en landbouwzaden vroege aaJdappelen Melotiamsen kool- en slaplanten A. Midavaine N. Oostersche str. 86 Middelburg Jaapjespeën en w. boonstroo P. Jasperse Serooskerke Een jaarling merriepaard of in ruil tegen weivaars A. Maljaars Aagtekerke Te koop of te huur een werk manswoning omgeving M'burg Brieven no. 1210 bureaux We- Nieuwsblad Vare geit. Buttinge B 156 Koperen gaslamp Groenewoud 36 VHssingen 2000 kg. Suikerbieten P. A. Huijbregtse, Molenweg, Serooskerke 8 kg. Wagenaarboonen G. Janse Serooskerke Kalfkoe en plauwe zetpoters Klein Rhijnsburg Serooskerke 200 kg. zwarte suikerboonen H. Janse A, 36a Serooskerke Zetaardappelen, bonte, en vroege Muizen C. Melis Serooskerke Een weide-egge M. Poppe, Veldlust Serooskerke Poters, bonte en blauwe F. Kwekkeboom St. Laurens Witteboonstroo M. Janse Zoutelande 1000 kg. Koolrapen J. Polderman Ritthemschestraat Souburg Fen werkpaard 3 of 8 jaar A. de W;tte Koudekerke Ronde bruine zaaiboonen A. de Visser Zandijk Broedeieren van zilver Breakels A. J. Huijsman Meliskerke Sterke Heerenfiets P'-'mn'aiaan 27 Vlissingen Werkfirts en suikerhietenspa Trams'ngei E 28 Middelburg Broedeieren van wit en patrijs leghorns prima Iegsters stam Welleman-Terlinden, a 10 cent bij de Gnffan Nieuwland Een fn goede staat zijnde Da mesrijwiel P Lampert Jz., Biggekerke Circa 2000 kilo vlaskaf 3 cent de kilo, af te halen K. Boone Arnemuiden Paar voetbalschoenen no. 45 Kasteelstraat 111 Vlissingen Wit ijzeren kinderledikantje Rozengracht 20 VUssingen Opvouwbare kinderwagen met kap. voorjaars jongensjas, meis jes zomerhoed Ridderspoorlaan 19 VHssingen 2-persoons mooi houten ledikant en zes keukenstoelen Hobeinstraat 30 Vlissingen Zeildoek 3 bij 2V< M P. Provoost Beckerstraat 4 Vliss Een hoekgootsteen Walstraat '11 Vlissingen Kinderwagen f 10, rolstoeltje f 7.50, looprek t 7.50 Koudek.weg 9 Vlissingen Een kleine harmonica Paardenstraat 16 Vlissingen 1 voer mest, 50 kg. blauwe, 10 kg. vroege zetaardappelen j. Luteijn Serooskerke Voorgekiemde zetaardappelen L. Arendse West-Souburg Zoo goed als nieuwe melkkar Vrijburgstraat C 91 Souburg Een tweepersoons ressortbak E 50 Domburg Nette werkmanswoning Inlich- tingen Seisbolwe'kM. 208M'burg Zoo goed als nieuw moderne Kamerkachel Oprit 47 hoven Vlissingen Blauwe zetpoters 1ste nabouw J. Provoost Az. Domburg Waschmand Vrouwestraat 31 VHssingen Een Closetstoel Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Meisjesrijwiel. Paspoortstraat B 361 Soüburg °uike blauwe aardappelen 1ste nabauw A. Franke Pz Domburg Een jongenspak (leeftijd 15jaar) A. Geerse Duinweg Domburg 500 Kilo Mangels A. DekkerAagtekerke 200 kilo hooi W. Willemse Aagtekerke Groote eikenhouten uittrektafel P. wisse Szn. Domburg Broedeieren van W. Leghorns en Rhode Islands, mitlotiams en blauwe eigenheimers, zetaard- appels en paardemest W. Krijger Kanaalstaat O. Souburg Wijnp.eën A. Ovaa Oost-Souburg Platte boonen voor de" zaai W. Duvekot Vrouwepolder Drachtige geit W. Blok Hoogelande Houten ledikant Schoorsteen- vegerssingel Q 93 Middelburg Vette vaars Prelaat Westkapelie Aankomend springstiertje M. Francke Grijpskerke {Buttinge Een meisjesfiets Braamstraat B 110 Souburg Kachel Braamstr, 106 Souburg Blauwe Eigenheimer zetaardap pelen Groote Abeele A 258 Souburg Jonge herdershond (teef) Rozenstraat W 230 Middelburg Als nieuw houten varkenshok jac. v. Keulen A 97 Vrouwepolder Een geit bij de rekening S. Vinke Ververijstraat M'burg Groenkraag jaapjespeen M. Louwerse Serooskerke Mangels Sam de Visser Seroosk. Mangels Koole Jz. St. Laurens Kunstmest voor aardappelen Kweekerij Stadzicht VHssingen Broedeieren wit leghorn 10 ct. 2e prfjswlnners Singel 7, Vlissingen Poters H. Kesteloo, Koudekerke Broedeieren Barnevelders, witte leghorns 7 ct., witte Ind. loop- eenden 8 cent A. Clarisse, Koudekerke Een kleine karn, een boterton W. Klljfhout Lz., Dishoek Koudekerke Groot wit fornuis met opstand en ko'enwagen Nieuwstraat B 64, Souburg 6 jonge kippen aan de leg Kanaalstraat 96, Vlissingen Loopvarken J. Geerse, Vrouwep. Ovenmond J. GeerseSr. Vrouwep. Voer mest Paspoortstraat A 39 Souburg Heerenrijwiel f 12,50, Kanarie- vlucht. Middelb.str. A 281, Soub. Bloemkoolplanten. L. Suurmond Ritth. straat B 411. Souburg. Alle soorten zakken, Koestraat 293 Middelburg. Aardbeiplanten, vroeg soort Deutch-Evern, 50 ets. per 100. A. Bomtneljé, St. Laurens. Een kalfkoe, rekening 14 Maart en puike blauwe zetaardappelen J. Lampert Pz. Biggekerke. Houten ledikant, kleerkist, tafel St. Janstraat 145 Middelburg. broedeieren van reekleurlge Ind. loopeenden en Mitlothian Zek Aardappelen, jan Qeertse, Grijpt». Veeren bed en klok enz. P. Oabriëlse E19 Westkapelie Vlugge trekhond 3 jaar Ritth.straat A 150, Soubdrg. 2 Konijnenhokken Oranjeplein A166 Oost Souburg Droge wilgen musterds Jacs, de Visser Aagtekerke Half vet varken L. de witte, Domburg. 2 Canada-boomen en droge mus terds P. Kodde Dz. Seroosk. Mangels W. Lorier, Abeelsche weg Souburg Speenkonijnen A 26 Meliskerke Zetaardappelen bravo en bonte J. Poppe St. Een Bascule, 500 K.G. C. Daniëlse West-Souburg star. Laurens OTT Slachtschapen en geiten Minderhoud Westkapelie Klein keukenfornis Noordstraat 58 Vlissingen Een tuinbankj Noordweg B 156 Middelburg Een gans (vrouwtje) W. Witte N. Vliss.weg E 72 Middelburg Eenverdiepinghuisje liefst Eiland Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Direct een voer stroo H. Aamoutse Koudekerke Vaars- en Stierkalveren Jan Wattel Oostkapelle 3 Koraalboeken, 2 Psalmen, 1 Gezangen (Worp) A. Sturm Aagtekerke Een gebruikte Piano. Brieven met prijsopg. no. Adres Wegelirg's Nieuwsblad Mutsen te plooien Schroeweg V 36a Middelburg Nette wasch Primulalaan24 VHssingen Ter overname een tweeling kin derwagen Brieven no. 1205 Wegeling's Nieuwsblad Met mei een meid-huishoudster C. Bosschaart Koudekerkscheweg Koudekerke Telers voor stamboonen. 170 Boudewtjnskerke. Een meisje voor de morgenuren 8—1 uur. Palingstraat 28 Vliss. agst Werkvrouw bij P. Polderman Braamstraat B 49 Souburg Een Handknecht of aankomende H. Brasser, Ritthem Een arbeider. A. P. Quist, Kou dekerkscheweg Steenhove Boonen en erwtenverbouwers C. Dingemanse Biggekerke, Zaagwerk. L. de Wolf, loonzager Biggekerke Nette Kostganger 0 Bureaux Wegeling's Nieuwsblad In ruil vet schaap voor drachtig schaap A. Abrahamse Az Koudek Een weduwnaar met 3 kinderen zag gaarne in kennis te komen met weduwvrouw zonder kln- deren Zuidsingel E 34 M'burg Les Fransch Duitsch, viool Wal 101 Middelburg Verzoeke beleefd bericht inzake Medicijnen J. C. Altaard Biggekerke Een bejaard weduwnaar zoekt huisvesting, liefst bij bejaarde weduwe, die het uitsluitend voor gezelligheid doet. Brieven 1207 Bureaaa Wego- ilng'8 Nieuwsblad. I Jonge Geitjes. J. Jakobsen, Serooskerke Tarwestroo Wijkhuijs. St. Laurens Jonge bokjes en geitjes C. Daniëlse W.-Souburg Één Stierkalf. J. de Nood, Veere Half varken ongeveer 3 h 400 pond. Visser 't Zand 3 perceeltjes tuingrond, één van 15 en twee van 20 roeden ge legen achter het tuindorp Brieven 1206. Bureaux Wege- ling's Nieuwsblad. Net Pakhuis. Bevragen Noord- straat 41 Vlissingen Vlasland. A 227 Serooskerke. Een Huis. Nijpjes, Veersche weg. Middelburg Een Pakhuis. Gr. Markt 16 Vliss Woning in Vlissingen Br. 1911 Bureaux Wegeling's Nieuwsblad

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1926 | | pagina 7