Rubriek Vraag en Aanbod „Ons blad heeft een oplaag van 25000 ex. zouden wij een onwaar heid zeggen. WEGELING'S NIEUWSBLAD DIVERSEN WEGELING'S NIEUWSBLAD VAN 5 MAART 1926 Aangeboden Aangeboden Aangeboden Aangeboden Als wij zouden zeggen En toch zijn er vele bladen die dergelijke practijken toepassen. Daarom doet men het best de cijfers, door bladen met een ongecontroleerde oplage verstrekt, met minstens 50 0 o te verminderen. Wij durven met ons oplaagcijfer voor den dag te komen en daarom wordt onze oplaag ook ieder jaar gecontroleerd Vraagt ons hef laatste rapport van het Bureau voor VRAAG EN AANBOD Aangeboden Te koop gevraagd: Te koop gevraagd: Te huur aangeboden Te huur gevraagd Biedt zich aan: Gevraagd Wat kost een advertentie in deze rubriek? Voor abonné'sop vertoon van kwitantie, 5 woorden gratis, de rest 5 cent per woord. Voor niet-abonné's i tot 5 woorden 40 cent, de rest5ct. per woord. Ad vertentiën uitgroote letter gezet en handelsadverten- tiën worden 30 cent per regel berekend. Adres Bureau r. d. Blad of Br. no..... kost voor ledereen 25 cent extra. Een partij nieuwe en gebruikte Boeken op 't gebied van han delskennis,taal, rekenen, Fransch Duitsch, Engelsch, enz. tegen de helft tot een derde van de voor- oorlogsche prijs Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Een prima Amerikaansch Fiets zadel en een dito Electrische lantaarn. Prijs van ieder f 3.50 Te bevragen bij den agent van „Wegelings Nieuwsblad* te Zoutelande Cadzandsche biggen Z. Zachariasse Biggekerke Cadzandsche biggen lobse Biggekerke Alle soorten kunstmest PT Polderman Couburg A 205 Koudekerke Kinderwagen, duwwagen, loop rek, kinderstoel Koudek. weg 62, Vlissingen Blauwe kinderwagen Nieuwstraat 24, Vlissingen Radio onderdeden Qroenewoud 39, Vlissingen Flinke trekhond Breewaterstraat 9, Vlissingen Princesseboonen, Wagenaars- boonen Gf. Abeele A 258, Souburg Princesseboontjes 10 ct. p. ons Bankertstraat 4, Vlissingen Een witte keeshond Tuindorp D 84, West-Souburg 1 stel Blindeeringen voor motor St. Jacobstraat 4, Vlissingen Zwarte Mantel Hendrikstraat 32 3xb., Vllss. Een Kinderwagen Noordstraat 74, Vlissingen Wegens vertrek eenige Meu belen waaronder een mahonie houten Secretaire Emmastraat '2, Vlissingen Kamerkookkachel Nieuwstraat B 63, Souburg Een donkerbruine bekleede pit- rleten wieg Verk. Quakk.str. 44, Vlissingen 2 sterke werkhonden 78 cM. hoog. J. de Ruijter, Lange Zelke 23, Vlissingen Een linnenkast Hofplein E 28, Middelburg Een nieuwe tuinbank. Chr.Geerse Lage weg, 't Zantl 7 snoer bloedkralen f 20 Mej. C. Wisse, Aagtekerke Brandkast, spotkoopje Wagenaarstraat E 113, M'burg Barnevelder haan, broedeieren van bekroonde dieren, 7 ver schillende rassen Simon Janse, Nieuwland 2 heerenfietsen Nederstraat O 190, Mlddeibury Mooie blauwe zetaardappelen P. Louws Aagtekerke Handkar f 20.—, Heerenflets f 15 J. Bimmel Zoutelande Oude dakpannen e« mooie tuin schelpen Bode Janse Westkap. Mooie sportkar 10 Schroeweg V 41a, Middelburg Vroege zetaardappelen Mithlo- tlams, blauwe eigenheimers en frambozenplanten. B. Leljnse, Noord-Bolwerk, Middelburg R. Rh. Isl. Fokhaan lodengang R 236, Middelburg Bloemkoolplanten vroege en Le cerf, prachtwaar. Oeldof, Veer- sche weg, Middelburg Oude dakpannen L. Jongepier, Koudekerke 12-deelig konijnenhok, ram en voedster J. Koole Jz., Koudekerke Populierenstekken. J. Maas wisselwachter, Koudekerke Mooi aankomend springstlertje J. Koole Wz., Koudekerke Meisjesfiets Evertsenstraat 44, Vlissingen Houweel en hark Hurgronjestraat 6, Vlissingen Mahoniehouten salontafel Vllss. straat B 262, Souburg 4 golfplaten als nieuw Koudek. weg B182, Koudekerke Een schommelwieg Beckerstraat 6, Vlissingen Kalfkoe rekening 10 Maart 7e kalf, fiets met lantaarn P.B.A, lVa jaar nieuw, 2 varkenshok ken, 2 loopvarkens J. Renierse Lz., Koudekerke Parapluie-standert, gaskachel en kleerenrek Badhuisstraat 79, Vlissingen Barnevelder haan Aagje Dekenstr. 109, Vlissingen Een dienstbodekabinet A. van de Vijver Koudekerke Zaaigerst A 103 Koudekerke Blauwe zetaardappelen Jacs. Wagenaar Koudekerke Bossen hooi en erwtenstroo A. Hollebrandse Jr., Koudekerke Een kleerkist N. Bosschaart Koudekerke Bloemkoolplanten en best stier kalf bij J. van Soelen Vrijburg- straat C 96 West-Souburg Esschen musterd Tuinbaas Moesbosch Koudekerke Speenkonijnen L. van Keulen Sr., Biggekerke Stierkalf 'Wed. Francke Biggek. Land- en tuinbouwzaden P. janse Biggekerke Goede Singer-trapnaaimachine 20 gulden A. Bimmel Biggekerke 10 kilodubbeleprincessenboonen J. Melse Gz., Oostkapelle Boonpiksel W. de Voogd Wz., Oostkapelle Kinderwagen en kabinet Molenweg 156 Oostkapelle Mooie kalfkoe 3e kalf rekening 20 Maart en Concurent zetpoters W. Spruit Oostkapelle Droog, hard en zacht vaamhout joziasse Oostkapelle 3 voer mest en 2 geiten H. janse Oostkapelle Speenkonijnen P. de Visser dorp Aagtekerke Geit 4e dracht C. Bakker Aagtekerke Een paard 6 jaar oud j. de Visser Aagtekerke Broedeieren patrijs leghorn van prima legsters a8 cent A. Sturm Aagtekerke Hooi Hugense Aagtekerke Kleine rok en vest No. 47 Aagtek. Concurent zetaardappelen A 90 Me'iskerke 9-weeksche Biggen j. Geschiere Charlottenburg Meliskerke Tuin en landbouwzaden paargou- den knoopen Adriaanse Melisk. Kchel en kabinet js. Dekker Meliskerke Concurent zetaardappelen A 29 Aagtekerke Kachel aangekleede juffrouw A 18 Meliskerke Broedeieren Wit en Patrijs leg horns 8 ct'. W. den Hollander Duinen Oostk. Goedgekeurde blauwe zetpoters bij elke hoeveelheid a 6 cent per K.G. Bode Joosse Nieuwland Weivaars, 20 maanden Qroote Abeele A 258 Souburg Loopvarken en stoksnljboonen extra slagzwaard f per kilo Janls Geerse Vrouwepolder Wegens verandering een 3-jarige ponnie P. de Kam Oostkapelle jonge politiehond Segeerssingel V 73 Middelburg Tuin- en landbouwzaden en bloemzaden en slaplanten en koolplanten A. Mldavalne Nieuw Ooster8Che8traatN86Middelburg Stevige kruiwagen, 1-persoons Spiraalmatras Evertsenstraat 17 Vlissingen Postduiven, Zaterdagmiddag Badhuisstraat 89 Vlissingen Jaarling vaars F. Louws Eendenoord Meliskerke Meisjes fongersfiets Zusterstraat I 203 Middelburg Vlierplanten. A. Steutel, Sim- pelhuisstraat, Middelburg 300 bespeelde platen 6 voor 1 gulden, Kappathéfoon f 35.— Gramaphoon f 25, ieder 100 nrs. Qortstraat 32', Middelburg 1—8 goudslgbregt Heerenstraat H 130, M'burg Een vaarskalf P. Janse, Zoutelande Nieuwe 2 velds zigzagsegge f 17.50 en 3 velds f 26 Smederij Brlgdamme Broedeieren Koekoek Plymouth Roks 12 ct. per stuk B 122 Brlgdamme Stamprlncessen Reijnierse 't Zand D 135 Of in ruil tegen Mei een vaars, zwart jaarling merriepaard A. Maljaars, Aagtekerke Boerenwagen, ijzeren assen Breestraat O 150, Middelburg Mooi groot konijnenhok Penninghoek L 55, Middelburg Broedeieren Rhode Islands, zw. Minorca 10 ct. per stuk, prima legstam Molenaar, N. en St. Joosland Kamerplant Mariniersplein 2, Vlissingen Vet varken H. Kesteloo, Koudekerke Mooie Vlierplanten. J. v. d. Voorde, Koudek. weg, Vliss. Puike blauwe eetaardappelen 5V2 ct. per kilo. Bierens, Bosch- weg, Vlissingen Mooi hondenhok Lammengtraai 25, Vlissingen Oude stalmest Brielsman, Koudekerke Een reclamebord lang 4 M en breed 0.30 M Groenewoud 63, Vlissingen Patrijshaan H. Barentsen, Ritthem Nieuw ijzeren eenpaardsploeg johs. Koppejan, Ritthem Een werkpaard keur uit 2, 4 en 7 jaar oud. „Berglust* R tthem Motor-as Walstraat 28, Vlissingen Waschmand Vrouwestraat 31, Vlissingen Mooi Konijnenhok Irislaan 7, Vlissingen Een handkar Koudek. weg 53, Vlissingen Drachtige geit rekening 23 Maart dienstbodekabinet, als nieuwe schuifblinden 2 Mxl.02 M M. Kleinepier Biggekerke Kinderbox, kinderstoel, dubbel stoel wagentje, paar waterlaarzen 2 bakkersjasjes Zaterdags na 1 uur Bonedijkestraat ben., Vliss. Vouwwagentje Tuindorp D 7 Souburg Kalfvaars en jonge springstier K. Geschiere Ritthem Geitjes en bokjes A. Meiers Beteuxstr. Souburg 6 lederen stoelen, 2 schilderijen Vlissjngschestr. 299 b Souburg Hollandsche herder 5 mnd. oud (reu) Oranjeplein 11 Souburg Oplaagcontróle over Drachtige geit Pad weg 42 Soub. Een kinderwagen Zuidstraat A 20 Westkapelle Klaver- en mangelzaden J. M. Cevaal, Ritthem Kinderwagen Palingstraat 32, Vlissingen Damesfiets als nieuw en stevige tafel spotprijs Primulalaan 21, Vlissingen Olmen musterd, draadpaien, Weener konijn Lagendijk, Ritthem Groote fornulskachel Ritth.straat B 386, Souburg Sjarlotten en Prei Bosch, Wissel 117, Souburg Kleed 25 M*. Vrijburgstraat 83 Souburg. Een groote partij dam-, draad- palen, dilthouten,musterds, klief- hout tegen elk aannemelijk bod Visser, A 182 Mlddelburgsche straat Oost-Souburg. Varkenshok f 8, Kinderwagen f7 Vliss. straat B 180 Souburg Kloek met kuikens. M'burgsche str. A 279 Souburg. 1 Kachel. Braamstr. 106 Souburg 4 K'ppen. Vrijburgstraat C 109 Souburg. Droogrek, Sjalotten, kunstmest. Kasteleljn Souburg. Mooie loopvarkens en blauwe zetaardappelen Willem Roelse, B 66 Westkapelle 2 heerenfietsen Korte Zelke 18, Vlissingen Ram (wit) Joost de Moorstraat 27, Vliss. Mest, tarwestroo P. Lievense D 52 Westkapelle Konijnen C 44 \Yestkapelle Zaaierwten H. LievenseLz.Westk Gekalfde vaars en stierkali D 87 Westkapelle Drie loopeenden A 101 'Westk. Twee koeien keur uit 4, waar van 1 aan de rekening B 17 Westkapelle Blauwe zetpoters H. Janse A 36a Serooskerke Pakkisten D. C. Louwerse win- kelier Serooskerke Melkontroomer (Plannet) W, Wagenaar Serooskerke Mangels H. Geschiere SchoolwegSeroosk. Mangels en prima zeeuwsche zetpoters A. de Pagter Domburg Zetaardappelen (bonte en blauwe) C. W. Bierens Grijpskerke Boeken voor halve prijs, Rekenen Ned. Taal, Geschiedenis, Aard rijkskunde e. a. Langstraat 55 Zoutelande Blauwe Zetaardappelen eerste nabouw Js. Koppejan CJz.Zoutel. Vlaamsehe reuzen (zog) 101 Zoutelande Kinderwagen f 10, nieuw droog- rekf5 C. Kleinepier Zoutelande Op bestelling 1-dag kuikens 30 cent kunstmoeder voor 't gebruik E. Janse Zoutelande Drachtig schaap C. Wondergem Zoutelande Trap-handmachine 35 gulden Boul. de Ruijter 62 Vlissingen Konijn voedster Primulalaan 24 Vlissingen Kinderwagen en regenmantel Sotfegherrstraat 88 Vlissingen Nieuw Kippenhok 7.50 Kolvenierstraat 15 Vlissingen Pakkistjes Walstraat 90 Vliss. Twee ramen en twee deuren met kozijnen P. van Stee Noordstr. Vlissingen Mooi blauw mantelcostuum Qroenewoud 67 Vlissingen Eenpersoons ledikant met ma- trassen Glacisstr. 17 Vlissingen Kinderwagen, Waschtobbe t Zand D 184 Kleerkist Qnderstraat 9 Vlissjflgen 2-persoons veerenbed Bureau Wegelings Nieuwsblad Wilgen brandhout, olmen dam- staken f. Gideonse St Laurens Blauwe zetaardappelen mooi soort en paar werkschoenen A. Wagenaar Grijpskerke Kalfkoe bij f. Bosselaar Aagtek. Broedeieren patrijs leghorns en bonte zetaardappelen A. Francke Serooskerke- Blauwe zetpoters W- de Buck Meliskerke IJzeren hek Sanderse,KarelsgangMiddelburg Speenvarkens A. P. Pouwer Gapinge Stierkalf of ruil vaarskalf 't Hof Domburg Jonge vare koe Bof Domburg Ben jongenspak (leeftijd 15 jaar) >i. Geertse Duinweg Domburg alfkoe op rekening ,/t Groentje" Domburg Waschmachine Badhuisweg 42 Domburg broedeieren van gecontr. witte 1 ghorns P. de Kam Domburp Drielingwagen A. Wisse Domburg i'uike zetaardappelen le nabouw A" Francke Pz. Domburg 00 droge musters H. Harpe Serooskerke Ben groote flinke beste trekhond 'n werkfiets Tramsingel E. 28 Middelburg Een kalfvaars gebr. Verhage Domburg Bloeiende bacruiten H. Groeneberg Breeweg Koude- Kerke :en Bental mangelmolen, Schijven Looise Gapinge Een drachtige geit keur uit B. 62 Westkapelle )amesrijwiel als nieuw, jpngens- fiets voor f 10 ook ruilen Smederij Buttinge Grijpskerke Dienstbodekabinet. Huijbregtsen Zandijk Geiten keur uit vier, beste ponny of tweejarig zwart paard. J. Duvekot Vrouwepolder Drachtige Geit. W. Blok Hoogelande Een spa. Breeweg Dl69'tZand Vosbles veulendragend paard |an Boogaard Meliskerke '50 K.G. Poters, veevoeder 'an Dekker Biggekerke 100 K.G. witte boonen voor de zaal. S. Thorenaar, Zoutelande. In goeden staat zijnd Heeren- -ïiwie'. Mariniersplein 2 ben. Vlis 1000 M. Puntdraad. W. Witte N. Vliss. weg 72 Middelburg Broedeieren (patrijs leghorn) Irigdamme B 57 Olmenboomen geschikt voor werk en kliefhout J. W. Willemse L. Az. Vrouwe- polder A 102 30o leliebloemen J. Versluis, Gapinge Kalfvaars rek. 7 Maart J. M. Houterman Meilust Ga- pingsche weg. Melkwijk Brieven no. 1204 Wegeling's Nieuwsblad Twee Heerenrijwielen. Middelb. straat A 276 Souburg Kanaries. Simpelaar, Pouller Werfstraat Middelburg. Mooie witte vlaamsehe reus, voedster. J. Vos, Pastorie, Gapinge. Paaschlelies 1/2 cent per stuk. K. Verhage, Koudekerke. Kruiwagenwiel W. Wielemaker Koudekerke Vaars en Stierkalveren Jan Wattel Oostkapelle Geitjes Jan de Voogd 114 Oostk Gerstestroo A 102 Biggekerke Vette kalveren C. Kerkhove Aagtekerke jonge geitjes B. v. d. Bosse Jz., Bode Gapinge Een net tafeikastje E 67 Domburg Voer zwartstroo gerstestroo bruineboonstroo. Arnestein Middelburg, 1 voer tarwe of gerstestroo S. Minderhoud, Abeelsche weg Koudekerke Aardappelkriel N. Duvekot, Vrouwepolder Sneeuwklokjes en Paaschlelies A. Leinse, Serooskerke Jonge geitjes jan Jakobsen, Serooskerke Flinke woning Noordweg I. Reijerse Zusterstraat M'burg Verschillende hofsteden in Fran krijk, 15 a 25 gld. huur per H.A. 2/« contant Buijsrogge Vliss. Net gemeubileerde zitkamer met flink slaapkamertje en gebruik van keuken, omtrek Eiland Bureaux Wegeling's Nieuwsblad 2 slaapkamertjes, Eiland Adres Wegeling's Nieuwsblad ien Burgerwoning. Pijpjes Veersche weg M'burg. bovenwoningen Kanaalstr. 2.75, 3.50 en f 5.30 per week. Adres C. Sanderse, Hobeinstraat 79, 'Hissingen r'iink beneden pakhuis Or. Markt '4, Vlissingen voonhuis. Te bevragen bij J. Meijers Pz. Lepelstraat, Seroos- erke Bovenkamer Scherminkelstraat 20, Vliss. Benedenwoning voor klein gezin Brieven 1200,BureauxWegeling's Nieuwsblad Huis. Omtrek Koudek. weg of Villapark Brieven no. 1202 bureaux We- geling's Nieuwsblad Les Boekhouden. A. M. de Bont Groenewoud 52, Vlissingen Noodhulp. Net meisje goed kun nende koken en werken .biedt zich aan Brieven 1203. Bureaux Wege- ling's Nieuwsblad. Terstond Werkster Boul. de Ruijter 42ben., Vliss. Ben dagmeisje Walstraat 127, Vlissingen Ter overname een meisjesfiets Brieven 1199 Bureaux Wege- ng's Nieuwsblad. 'aumeisje Kanaaisti. B 159Soub. Veiligheid-scheermesjes aanzet ten C. Jasperse Meliskerke Nette dienstbode Juli-Aug. Pension „Duinoord* Zoutelande Flinke dienstbode van 's mor- gens 8 tot 4 uur en werkvrouw ureaux Wegeling's Nieuwsblad Erwten verbouwers C. Dingemanse, Biggekerke Puin voor het weghalen J. Houterman, Nieuwland Met Mei een meid Prelaat, Westkapelle Met Mei een handknecht 't Groentje, Domburg Een paardenknecht en een hand knecht die melken kan en twee maal per week een werkster Wed. Kodde Noordbeek Souburg Mevrouw Veenebos Boul. Evert- sen 28 Vlissingen vraagt tegen 1 April een net meisje en werk ster Vrijdag vermist zwart jonghondje J. Verhage Koudekerke Gevonden 1 doosje Gi lette mesjes Waterstraat 10 Oostkapelle Ondergeteekenden berichten dat zij de zaai- en maaimachine van M. de Visser hebben overgeno men en bevelen zich daarvoor minzaam aan. J. J. Schout, H. Barentsen Ritthem Verloren damesarmbandhorloge Verzoeke terugbezorging tegen belooning Volmer Wijngaardstr Middelburg

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1926 | | pagina 7