Rubriek Vraag en Aanbod Complete stal Vee Groote Nrd.-Holl. Verloting f 2.50 DIVERSEN WEGELING'S NIEUWSBLAD VAN 26 FEBRUARI 1926 Aangeboden Aangeboden Aangeboden Aangeboden IP'ïn prachtige pr. waaronder 250 Hoofdprijzen le Prijs: 12 Koeien, 2 Paarden, 2 Varkens en 6 Schapen of 1 Woonhuis, te bouwen ter plaatse naar keuze elk ter waarde van f5000.— 2e pr.4-pers. Auto. 3e pr.8 beste Koeien. 4e pr.1 Paard m. rijtuig 5e pr.Motorrijwiel Enz. Enz. IOO Rijwielen 20 Naaimachines 20 Stofzuigers 100 Gouden Horloges Voorts nog 1000 prachtige prijzen. Dit Is een praohtver- iotlng. Prijs per Lot Trekking Woensdag 31 Mrt Verkrijgbaar bi) DRUKKERIJ H. WEGELING Drukkerij De Lange Jan Aangeboden Tekoopaangeboden: Te koop gevraagd: Tehuuraangeb bib* Te liuur gevraagd Gevraagd Een partij nieuwe en gebruikte Boeken op 't gebied van han delskennis,taal, rekenen, Fransch Duitsch, Engelsch, enz. tegen de helft tot een derde van de voor- oorlogsche prijs Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Een prima Amerikaansch Fiets zadel en een dito Electrische lantaarn. Prijs van ieder f 3.50 Te bevragen bij den agent van „Wegelings Nieuwsblad* te Zoutelande Cadzandsche bi Z. Zachariasse Biggekerke [gen Cadzandsche biggen jobse Biggekerke Alle soorten kunstmest P. Polderman Couburg A 205 Koudekerke Broedeieren patrijs leghorn L. Vielesingel D 56ij M'burg 2 Haardplaten. J. Roelse Az. Ritthem 200 K.O. Concurrent zetaardap- pelen. J. Francke Mellskerke Gramafoon f 12.50 Qortstraat 321 Middelburg 100 kilo vroege zetaardappelen Schoolmeesters. Bode Louws Grijpskerke. Oude dakpannen en mooie tuin schelpen. Bode Janse, Westkapelle Een houten varkenshok. A. van de Vijver Koudekerke Een mooie Kinderwagen Adres Noordweg B 37b M'burg Geit 9 maanden. F. Kerkhove Koudekerke Een Stierkalf. A. Abrahamse Az. Koudekerke. Een Dienstbodekabinet. N. Bosschaart Koudekerke. Een Kabinet. A. Kluijfhout Iz. Koudekerke Zwart Friesche rok. F. Harpe Koudekerke Een half varken. J. Koole Wz. Koudekerke Vare melkgeit, geitenkarn Tanis Koudekerke. Anjeberenplanten. Bigge^erksche weg B 8 Koudek. 2 tuinhekken, 6 m., nieuw gaas Gravenstraat 15, Vlissingen Veldslee kar of wagenas met kokers P. van den Bosse, Qapinge 18 eenden en een woerd C. Vader, Grijpskerke Een kalfvaars, rek. 10 Maart P. Wondergem, Veere Een goed gegoten fornuisje f 8 N. Vliss. weg C 186, Souburg 75 bos br. boon troo. Van de Velde, Vrijdomweg 8, Vliss. Groote partij planken, platen, balken, ribben, latten, brandhout enz. J. de Jorfge, Scheldestraat 18, Vlissingen Een broedmachine v. 30 eieren Singel 25, Vlissingen Handwagen Kerkhoflaan 52, Vlissingen Heerenfiets, koopje Pluimstraat 7, Vlissingen Kanarie-mannen 5 gulden Slijkstraat 49, Vlissingen Een koe rekening 17 Maart 6e kalf en een vaarskalf 2 maanden G. de Nood Gapinge 5 toer bloedkoralen met slot f 55.- en f 25.- Mej. C. Wisse Aagtekerke Brandkast spotkoopje Wagenaarstaaat E 113 M'burg Een drachtige geit keur uit 2 B 62 Westkapelle Een vare geit j. van Sparretak Meliskerke Poters L. Verhage Koudekerke 7 weeksche biggen L. Roose, Tramstation Koudekerke 2 geiten keur uit 4 A. Cijvat, Koudekerke 2 jongensrokken en vesten Bosschaart, Plantlust, Koudekerke Luidspreker merk .Brown* Qlacisstraat 80, Vlissingen Kinderledikantje, keukentafeltje, broek met frok, leeftijd 2 jaar Singel 19, Vlissingen Kippenhok met loop en broed- hok met loop Adres Badhuisstraat 35 Vliss. Koppel Meeuwtjes Qlacisstraat 33 ben., Vlissingen Kinderwagen f 15. wandelwa gentje f 2.50, Broedmachine voor 60 eieren compleet met schouw- lamp f 35.— (Maysfert) Scherminkelstraat 10 bov., Vliss Halfwas konijnen Joost de Moorstra&t 72 Vliss. 1 paar prima bokshandschoenen Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Ronde tafel, canapé Badhuisstraat 86 Vlissingen Spa en hark Hugronjestraat 6 Vlissingen Kippenhok met ren Primulalaan 24 Vlissingen Groote Poppenwagen Spuiboezem 4 Vlissingen 6 mM. buks A. de Jonge Kleverskerke Kruiwagen J. Allaart Kleversk. Een mooie geschilderde linnen kast (als nieuw), 1 paar vrouwen schoenen en vloermatten E. W. Flipse Oostkapelle Vruchtboomen-carboleum 35 ct. P. de Kam No 111 Oostkapelle Stoksnijboonen 60 cent A. v. Sorgen Oostkapelle Een vette vaars J. Wijkhuijs Mariekerke Drachtige geit keur A 32 Meliskerke Speenkonijnen L. Melse Melisk. Een jong hondje A 92 Meliskerke Vroege aardappelen Jac. Simpelaar Biggekerke Heerenrijwiel L. de Wolff Biggekerke V2 voer mangels J. Geertse Biggekerke Groene mustaard Adr. Janse Biggekerke Vroege wagenaarsboonen L. Jobse Biggekerke Nieuw schoenwerk wagensmeer Bak Biggekerke Groene boschmustaards J. Janse Lz., Biggekerke Puike blauwe zetaardappelen Simpelaar Biggekerke Essen mustaard Tuinbaas Moeschbosch Koudek. 2 stel Blinde-ringen voor motor St. facobstraat 4, Vlissingen Partij Aardewerk Klein Warenhuis, Middelburg Blauwe zetaardappelen, eerste nabouw. A. Koene, Grijpskerke Cylinder schrijfbureautje D 189 't Zand Bacruit. H. Groeneberg, Bree- weg C 51, Koudekerke Rieten wieg Bellingstraat E 179, Middelburg Ouderwetsche Friesche klok A 47 St. Laurens Vroege zetaardappelen (muizen) J. de Nood, Veere Goede fiets. Middelburgschestr. A 276, Souburg Merelkooi f 2 Bakkersgang 9, Vlissingen Groote lamoenkar op veeren f 45 J. de Voogd, 114 Oostkapelle 2 aandeelen kunstmestfabriek Vlaardingen 1. van Sluijs, Biggekerke Slijpsteen met bak A 11 Biggekerke Speenkonijnen De Bois, Biggekerke Vaarskalf, loopvarkens E. Koppejan, Zoutelande Drachtige geit C Wondergem, Zoutelande Puike stalmest W. Koppejan, Zoutelande 5 balks ijzeren egge KI. Werendijke, Zoutelande 14 Speenkonijnen. 96 Zoutelande 10 Kg. Mitlothiams P. Cijvat. Zoutelande Halfwas konijnen. llOZoutelande jonge konijnen H. Kesteloo, Koudekerke 2 fietsen. A 3 Grijpskerke 2 geiten. J. Stroo, Grijpskerke Witte boonstroo. P. Minder- houd Nz., Aagtekerke Best weihooi Joh. Wattel, Domburg Kindermanteltje, schoentjes Seisstraat M 161 Middelburg Poeljes aar. de leg P. Koppejan Meliskerke Een geit aan de rekenihg B 7 Oude Dorp Meisjesfongerfiets Outermans Zusterstr. 1203M'burg 2 nieuwe wittemachinistenpakken N. Vlissingscheweg 114 Rhabarberplanten f. Flipse Oost-Souburg B 48 Mooie Poeljes La Soe West-Souburg Heerencostuum grijs whipcord en blauwe jekker maai 46 beide nieuw Veersche weg239lM'burg Huis met poort Vrijburgstraat C 109 West-Sonb. Slaplanten Groote Abeele A 258 Souburg Mithlothiams en muizen Kanaalstraat B 159 Souburg 40 kilo wagenaars 15 cent kilo Beteuxstraat C 183 Souburg Late blauwe en bravo pootaard- appelen Marnlxplein C 10a Souburg 40 Kg. bruine sjalotten Minderhoud Chrz., Domburg 460 essen Mustaards, 30 vrucht dragende perenboompjes, 70 kg gewone wagenaarsboonen, 30 kg verbeterde wagenaarsboonen, 50 kg bruine sjalotten, 10 kg lange tuinboonen bij W. Brand C 39 Noordweg Domburg Driehoekkachel en 3000 kg man- gels A. de Visser Czn., Souburg Bouwland Noordstraat A 4 Souburg Verbeterde wagenaarboonen Ritthemschestr. B 375 Souburg Amer. grenen 2-persoons ledikant Oranjeplein A 27 Souburg Flinke linnenkast Braamstraat B 25 Souburg Veldsmids ijzeren hekkens, wa- genwielen P. Boone Abeele Peeën, kroten Groote Abeele A 258 Souburg Groote linnenkast Abeele A 252 Koe, paard, stierkalf Wijkhuijs St. Laurens Een 14-jarig veulendragend paard P. Vos Koudekerke Ëën~j onge fokshond C. Marinissen St. Laurens Een hengst mak in tuig W Dekker Serooskerke Oebronsde Qaslamp en diverse Tuinboonen. Van Akkeren, Singel 27 Vliss. Qoedgak. bij besluit van 12 Mei 1925 Op elke 20 loten één gelukkige winner 1250 Prijzen waarbij 250 Hoofdprijzen Noordstraat 44 Vlissingen Lange Delft 144 Middelburg 25 Speenkonijnen J. Duvekot Vrouwepolder Lief waakhondje met hokje Buttinge B 160 Kooirapen P. Arendse Putwijk Souburg 3 Gareelen. A 3 Koudekerke. Werkschoenen, Zeis, Kanthooi, nieuwe Deuren. J. Melis, Koudekerke. Twee paar schoenen maat 40-42 Wagenaarstraat 10 bov. Vliss. Broedeieren witte leghorns Anjelierenlaan 68 Vlissingen. Mooie Speenkonijnen. A. Hovijn Koudekerke Goed onderhouden Kinderwagen en Kinderstoel. Evertsenstraat 12 Vlissingen Benoodigdheden voor machine bankwerkers, leerlingen Am bachtschool. N.VHssingsche weg C 137 Souburg. Goed onderhouden Kinderwagen Glacisstraat 133 Vlissingen 1 beige Mantel voor leeftijd 20 "aar. ureau Wegeling's Nieuwsblad Kinderwagen. Anjelierenlaan 54 Vlissingen Paar Waterlaarzen en Fiher. Clijverstraat 40 Vlissingen Vulkachel. Molenweg D 3 Westkapelle. 5 Poeljes aan de leg. Kanaalstraat 96 Vlissingen Drachtige geit f. Wattel Serooskerke Winkelkoffiemolen, bascule met gewichten, Ijsmachine. Wagenaarstraat 3 Vlissingen. Koe bij de rekening of pas ge kalfd K. Osté, Vrouwepolder. 5 mud concurrentaardappelen. K. Janse, Vrouwepolder. Kleerkist. Tramsingel E28 Middelburg. Puike blauwe zetaardappelen. A. Ovaa, Oost-Souburg. Kroonerwten voor de zaai. C. Kasse Dz, Veere. Mooie biggen. M. Louwerse, Serooskerke Fiets in goede staat J. C. Kop- pejan, Tramstation Zoutelande Kippenhok en loop J. Versluljs Gapinge. Stierkalf, M. Kwekkeboom Qz. St. Laurens. Tarwestroo en bonte zetaard- appelen. C. Christiaanse»Seroosk. Kanthooi en erwtenstroo. E. Janse, Zoutelande. Half varken, bloemkoolplanten L. Suurmond, Ritthem,str. Soub. Vaarskalf, J. Geerse Sr. Vrouwep. Puike blauwe zetpoters A. Wagenaar. Grijpskerke. Half varken of kwart. Jan Koppejan, Ritthem. Koe, keur uit 13. Jac. Leijnse, Ritthem. Gerstestroo Johs. Koppejan. Ritthem. Tweepaards Koksploeg. Kwekkeboom, Ritthem. Een stierkalf, goedgek. late bl, puike ongekeurde en blauwe eigenheimerpooters. D. J. de Visser, Hoogeweg Z 173 Vlissingen Drachtige geiten, petroleumlamp J. A. de Visser, Ritthem. Kool- en slaplanten J. Sanderse Karelsgang M'burg Gramafoon met platen Klein Vlaanderen M 133 M'burg Koppel kaapsche Joopeenden zwart bont Oudehof Meliskerke Partij zetaardappelen P. L. Koster Vrouwepolder Een kalfvaars rekening 7 Maart Meilust Gapingscheweg Een kalfkoe op de rek. keuruit twee, bonte zetaardappelen A. Franke Serooskerke Een vosbles veulendragend paard oud 13 jaar en een drachtige geit en klavers te huur lan Boogaard Meliskerke Een veulendragendpaard F. de Witte Zoutelande Fiets en 2 spionnen Braamstraat B 27 Souburg Meisjesschoenen Hobeinstraat 21 Vlissingen Eenig huisraad Hobeinstraat 33 Vlissingen ndische batikdoos 3rimulalaan 19 Vlissingen Vroege zetaardappelen muizen F. Roose Koudek'weg Vlissingen i porceleine kabinetkommen H. Brasser Ritthem Droge en groene wilgen must- aards I. Boone Moesbosch|Kou- dekerke Regulateurklok en ronde tafel St. Janstraat I 45 Middelburg Biggen J. Geschiere Charlotten- burg Meliskerke Kleerkist en Boeren manskieeren C. Joosse Aagtekerke Ijzer ledikant Schoorsteenvegersslngel Q 93 Middelburg Prei Vrijburgstr. C 97 Souburg Varkenshok met loop f 10, kin derwagen f 7,50 Vlissingschestr. B 190 Souburg Fornuispot 40 Liter, ponnytuig Entink Zoutelande Alle soorten paklinnen lappen van 3 h 4 Meter Minderhout Koestraat293 M'burg Vaarskalf. Concurrent zetpoters J. Louwerse bij Grijpskerke 4 golfplaten, als nieuw. C. Adriaanse Koudekerke Wegens vertrek naar buitenland Slaap- en huiskamerameublem, zoo goed als nieuw. Primulalaan 23 Vlissingen Sjalotten Vrijburgstraat S 83 Souburg Gerstestroo en blauwepootaard- appelen 1. Willemse Grijpskerke Een jonge geit rek 28 Maart bij P. de Visser Qz. Aagtekerke Stierkalf op ruil vaarkalf Prelaat Westkapelle. Wissen S. Minderhoud Westkapelle Twee voermangels(groenkraag) C. Dommese Sint Jan ten Heere Domburg Dienstbodekabinet J. Laurense Aagtekerke. Jaapjespeën P. Jasperse Serooskerke Gelezen zaaiplatteboonen en Blauwe zetpoters „Klein Rhijns- burg", Serooskerke Bonte zetpoters, vrij van krul- loof A 61 Serooskerke Melkschaap en stiertjes H. de Visser Serooskerke Melkontroomer (Plannet) W. Wagenaar, Serooskerke Klepper, (Merrie) „Plantlust", Serooskerke Een drieling menwagen D. 92 Westkapelle Mooie machonie secretaere veerenbed en peluw en kussen D. 31 Westkapelle Koe op rek. D. 52 Westkapelle I koe op rekening 10 Maart 4e kalf D. 16 Westkapelle Nieuw nikkel buiskachel W. Lievense C 41 Westkapelle II gramafoonveeren arsenaalstraat 18 Vlissingen Vaarskallf en koemest W. Brielman Koudekerke Pakkisten Wilhelminalstr. 5 Vliss. Kippenhok twee broedkoolen kolvenlerstraat 15 Vlissingen Stamprinsessen z. dr. W. Ovaa Ritthem Een varkenskot zoo goed alt nieuw lac Barentsen Ritthem Een nikkelen lange buiskachel Parklaan C 26 Westsouburg 10 poeljes parklaan C' 25 West Souburg Kinderbox. Kasteelstraat 90 ben., Vlissingen Gebruikt Vloerkleed. Adres Wegeling's Nieuwsblad Linnenkast. M. Marinusse A 118 Koudekerke Handblok. Joost Tevel Koudekerke. 8 stuks oude eiken balken lang 4.50 M. Adres St. Laurens A 49 Vaars en stierkalveren Jan Wattel Oostkapelle Helft vin vet varken J, Krijger Qz. Grijpskerke. Een jonge Dekbeer. Boschzicht Ritthem 4' onge Geitjes. B. v. d. Bosse lz. 'ode Qapinge Vette kalveren. C. Kerkhove Aagtekerke Brandkast (klein model) Adres Wegelings Nieuwhlad Sueeuwklokjes en Paaschlelies. A. Leinse Serooskerke longe Geitjes. J. Jakobsen Serooskerke Hyacinthduif (doffer) Jonge Boomgaard A 260 Abeele Witte en bruineboonpiksel, W. Duvekot Vrouwepolder 132 roeden Lucerne klavers. J. Lievense B 14b Westkapelle Best Bouwland Bierens Bosc weg Vlissingen Huis met tuin en verderen tim mer 1 Mei of eerder Molenweg Zoutelande. Te bevragen L.Wijk- huis Pz. Biggekerke Bovenkamer Scherminkelttraat 20 VHstingen 1 gemet Aardappelland, ook bij gedeelten, H. Geschiere Seroosk. Woning en 2000 kilo hooi A. Roose Zoutelande Achterwoning te W.-Souburg W. Kramer Kanaalstr. Souburg Voor gezin zonder kinderen ge deelte eener bovenwoning f2.50 per week. Oroenewoud 45 Vlissingen Bovenwoning Kanaalstraat 146 C. Sanderse Hobeinstr.79 Vlitt. Een woning. N. Oosterschestr, 89 Middelburg 1 kleine Bovenwoning voor klein gezin te Middelburg Br. 1198 Bureaux Wegeling's Nieuwsblad Waschvrouw. Kanaalstraat 66 bov. Viissingen Mevr. Prakken, Villapark 148 Vlissingen vraagt een Dienstbode voor dag en nacht. Een dienstbode B. Koole Souburg Een aankomend meisje terstond of met Mei A. Harpe Serooskerke Wekelijks 3 a 400 kipeieren Ritthemschestr. B 394 Souburg Schilders. v.d. Bergen Oroenewoud 11 Vliss Zware varkens rond 400 pond. Koets Buttinge Met Mei een aankomende knechi die melken kan. Besuijen Koudekerke Met Mei een meid of aanko mende meid. J. Kluijfhout, Biggekerke. Tegen 15 Maart net Meisje van 8—2 uur. Noordstr. 35 Vliss. witte 159a Souburg Sneeuwklokbolletjes en lelies. Kanaalstr. B Naaiwerk. Papaverlaan 9 Vlissingen Vermist grijze poes Wal 101 Middelburg Wie ruilt voorbloedverversching mijn R. Rh. Isl. haan. N. Tramper Noordweg A 5 Middelburg Ram ter dekking Koningstraat 178 Middelburg Verloren moei van patentas merk Clarljs. Terugbezorgen tegen be- iooning Dekker Ter Hooge

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1926 | | pagina 7