V G0EDK00PE BOEKEN DE WARMTE 1 K 1 RUBRIEK VRAAG EN AANBOD C. J. PAUL, evraagd! CREDIETEN Versche Boter VRAAGT ONZE ABO 'S A. BENIEST Drogist C. DE JAGER VOOR DE ZOMER WEGELING'S VRAAG EN AANDOD VAN 12 JUNI 1925 S I NT-L A U R E N S VERBURG, NOORDWEG SHABL0NEEREN Boekh. H. Wegeling Drukkerij De Lange Jan- Een Uitroeper In deze rubriek, Spreekt steeds tot het koopkrachtig publiek I de Limonades en Llmo- nade-Slropen of Bieren uit de Llmonadefabrlek van J. A. J. SEIJMOUR VOOR Zijn Madonna, Astrea, 190 bladz. geb. partic. Nectar Limonade Essences A 40 ct. p. flacon f Heerijke fijne Zuurtjes vanaf 9 ct. p. ons Prima kwaiiteit allerhande 14 ct. p. ons Dagelijks versch Roggebrood 22 ct. p. K.6. Sickesz en Bensdorprepen 5 ct. per stuk 10 voor 40 cent. Drinkt Hollandia en Kwatta Cacao 50 en 60 cent per K.G. Aanbevelend, St. Jacobstraat 5, Vltsslngen I II I I I I I I I I I I I I I I I I I II I I I I I I I I II I I I I H I I I I I f I UITROEPERS 11 I I I I 1 I I I I I f 11 I I! I I I I I I! I I I I Ml I 1 I I Prijs* dazer advertontUta van 1—4 regels 90 otirt, I ad ere regal meer 10 ee«t (lot een nwks. van 'Orer^u) Verkrijgbaar V Verkrijgbaar kunnen wekelijks elke hoeveelheid eieren worden gebracht tegen hooge prijs tegen middelprijs Vraagt inlichtingen Te koop alle soorten ZAKKEN, nieuwe Suikerzak- kert en Belerzakjes en 1000 witte KatoenenzakJe8 a 10 cent, alles aan zeer lage prijzen. MINDERHOUT, Koestraat 293, bij afwezig heid VHssingsche straat K 43, Middelburg Dagelijksche aanvoer in be vroren toestand en ijskast, altijd versch voorh. prima ge koeld Rundvleesch A 55 ct., Gehakt 50 ct. per 5 ons -bij Cohen, Gravenstr., M'burg f Te Koop op drukke en gezellige stand te Vlissin- gen FLINK GEBOUW, zeer geschikt en gunstig gelegen voor verlof en winkel, voor vergunning houder zeer mooie gele genheid. Brieven no. 1084 Bur. Vraag en Aanbod POSTZEQELVERZAMELINQ Ruim 4300 stuks te koop V Drukkerij De Lange Jan, Middelburg het nieuwste op het ge bied van schilderen Verf, Shablonen, Kwasten, Bronspoeder in diverse kleuren, alsmede volledige Shabloneerdoozen v. f4.50 en f 5.60. Vraagt inlich tingen en verdere prijsopg. Mej. M. Maas, Kanaal straat 78, Vlissingen f Voordrachten en Samenspraken 20 cent per stuk Steeds voorhanden. CataIo-| gus ter inzage Noordstraat 44 Vlissingen Lange Delft B 144, M'burg Wat kost een advertentie in deze rubriek? Voor abonnè'si op vertoon van kwitantie, 5 woorden gratis, de rest 5 cent per woord. Voor niet-abonné's1 tot 5 woorden 40 cent, de rest 5 ct. perwoord.Advertentiën uitgroote letter gezet en handelsadverten- tiën worden A 30 cent per regel berekend. Adres Bureau v. d. Blad of Br. nokost voor iedereen 25 cent extra. Motorrijwiel. Koudekerksche weg B 200, Koudekerke Ter versterking van zwakke ze nuwen enz een uitstekende elec- triseermachine, Wohlmuth-appa- raat, met handleiding, eiectroden en andere benoodigdheden f 150. Brievefi no 1066 bureaux vraag en Aanbod. 10 patrijs leghorn poeljes f 2.25 Vrouwestraat 20 Vlissingen Ladder en kar C. Adriaanse Koudekerke Mooie speenvarkens De Goffau Nieuwjand pïT konijn met jongen Ml<" Schroewêg 39 Middelburg Een duitsche herdershond oud 7 maanden B 55 Gapinge Tuin- en landbouwzaden, prima Damesrijwiel A. Midavaine Nieuwe Oostersche straat N 86 Middelburg 100 bos Tarwestroo J, Luteijn Serooskerke Groote trekhond Lange Zelke 8 Vlissingen Dubbele sportkar D 56 Tuindorp Souburg Menwagen, stel hoepels met kap- zeil van hellewaeen, kormolen, gareel, 2 hoofdstellen, paar oosen A. Francois Arsenaalstraat 14 Vlissingen Marmeren toonbankbascule Visser, slager, Vlissingen TuJ nscheipen. oude dakpannen en klaverruiters Bode Janse Westkapelle. Mooie stamsnijboonen Noordweg S 203 Middelburg Een mooi model-jacht van 120 150JBotMev^ard^de^uJj_ter_^ Te Vlissingen op netten stand degelijk tweevediepingshuis voorzien van aUe gemakken. Be neden woningdirectteaanvaarden Brieven onder No. 1057, Bureau Vraag en Aanbod Öintienbal No 5 Lelienlaan 3 Vlissingen Een kloek met kuikens B 135 Meliskerke Twee fietslantaarns en een jon- gensrok, prima zaaiwikken C' Jasperse Meliskerke Sjalotten A 90 Meliskerke Ëëir geboende linnenkast A 92 Meliskerke 2 jalouziën Klein warenhuis Middelburg 7 Kippen met ren Tuindorp D 20 Souburg Een kinderwagen Oprit IIboven, Vlissingen Pakkisten Wilhelminastraat 5, Vlissingen Beste trek- of waakhond Hageman, Rioolstr., Vlissingen Een damesfiets ^Oude Markt 25, Vlissingen Konijnenhok 12 afdeelingen J. Kooie, Koudekerke Kloeken met* kuikens H. Barentsen, Ritthem Een fietsstoeltje Wagenaarssiraat 37, Vlissingen Zeug met zeven biggen Roelse, slager, Westkapelle Parkieten Oude Markt 27, Vlissingen Kloek met kuikens Z. van Keulen, Ritthem Vliegenkast Oprit 47boven, Vlissingen Traphekje en Kachelbuizen Noordstraat 37, Vlissingen Blauwe japon en zwarte mantel Adres bureaux vraag en Aanbod Flinke Zeemanspiunjezak met sluitbeugel Primulalaan 2, Vlissingen Waschtalel en Nachtkastje met marmerblad Molenstraat 24, Vlissingen Of in ruil een als nieuw Albion maaimachine H R 2. P. Boone, Abeele Klaverruiters C. Dingemanse, Biggekerke Een vaarskalf. J. Minderhoud Chrz. Domburg. Hengstveulen. P. Vos, Koudekerkerke Gouden strikken Kanaalstraat B 159 Souburg Petroleumlamp Paspoortstraat A 46 Souburg Zoo goed als nieewe Heerenrij- wiel f30. P. DavidseGr. Abeele IJzeren wieg Noordstraat 9, Vlissingen Linnen jongenspak f2.50, sterke heerenfiéts f 12.50 Ridderspoorlaan 19, Vlissingen Groot eenverdiepingshuis Glacisstraat 128, Vlissingen Een goed onderhouden Piano (zwart ebben) voor f 250 adres bureaux vraag en aanbod 2-jarige bruinmerrie kalfkoeaan de rek. en een stierkalf Am. de Pagter, Ritthem Een Melkgejt P. Louwerse, Ritthem Dubbele sportwagen koopje Coosje Buskenstr. 66, Vliss. Canape en piano tevens slaap gelegenheid voor net persoon l.Paauwe sta Engelsch 2-persoons ledikant f 10, Eiken Theekast met porse lein- theeservies f 15 en ,eenige andere artikelen Wagenaarstraat 16 Vlissingen Een voshengstveulen F. Harpe Koudekerke Een trekhond W. Wielemaker Koudekerke Andijvieplanten J. de Schipper Koudekerke Paauwe stationstraatP44M'burg Een Melkgeit Labruyére Koudekerke Spruithoolplanten Van de Voorde* Koudekerke Een najaarskoe keur uit A. J. Barentsen Koudekerke Een jonge ongehoornde bok P, Zaehariasse Koudekerke Koppel duiven Noordstraat A 39 Koudekerke Een gaslamp Hoheinstraat 55 bov. Vlissingen Vette vaars P. Verhage Kou.dekerke KoolplantenN.BosschaartKoudek Klein meisjesfietsje Glacisstraat 134 Vlissingen Winkelbakken, bussen en fles- sen Pioenlaan 23 Vlissingen Damesrijwiel Wissel 131 Souburg. Een zoo goed als nieuwe Mahonie houten tafel 2 persoons ressort- bak Glacisstraat 70 Vlissingen Konijnen j.Koppejan Koudekerke Wegens vertrek huis met vrije poort schuurtje en kippenhok Hypotheek beschikbaar Adres J. van Hove Nieuwe Vlissing- sche weg C 226 Abeele Eenverdiepings-hui8 met groote tuin Adres Koudekerksche weg 36 Vlissingen Wal B 71, Middelburg Eenige nieuwe messen van ver schillende merken grasmaaiers. Smederij Brigdamme Oude Dakpannen W. v. Sluis, Zoutelande Vlctoriakarn. Jan de Witte Buttinge Driehoekkachel en Damesfiets Smederij Buttinge Qrijpskerke Hooiriiven. B 157 Buttinge Het hooi en nagras van de dijk Souburg. Brielsman Koudekerke Wit Kinderledikant Koudenhoek 4 V lissin gen Kuiken loopje Middelburg Noordweg R 5a Klheken met kuikens Vader Breeweg Zuidwerve Alle soorten kisten Koestraat 293 Middelburg 2 vosbles merrieveulens M, Louwerse Serooskerke Broedeieren Barnevelders en reds Van der Swalmenstraat H Vliss. Stoelwagentje met leer bekleed Slijkstraat 22 vlissingen Bijverdienste Net zaakje, Tabak, Sigaretten, Suikerwerken enz. ter overname. Ook geschikt voor Fruitzaakje Brieven No 1085 Bureaux Vraag en Aanbod. Vrouwenschoenen maat 37 als nieuw lOSZoutelande Een nieuwe tuinbank Chr. Geerse, Davidswegje E 177 't Zand Waakhond C. de Buck Veerê 2 mahonie gebogen kabinetten en mahonie linnenkast Meubelmakerij P. J. Jongepier Veersche singel S 44 Middelburg Nieuw lucernhooi L. de Witte Domburg Een wenteltrap en deuren bij K. Huijsman hof Ravestein Grijpsk Kalfvaars rekening half Juni P. Wisse Meliskerke Vierwielig wagentje met patent as en een lamoenkari Simpelaar Seisweg Middelburg Dakpannen en Loopvarkens Veerscheweg S 8, Middelburg Een kunstmoed^r voor 50 kui kens met lamp en thermometer f 10.—. C. loziasse, Dampoort- straat Middelburg Nieuw Heerenrijwiel niet bere den, spotprijs. Gravenstraat 315, Middelburg Strandwagen en kopert lamp Spotkoopje. St. Pieterstraat F 37 ben. Middelburg 10 tuinstoelen, 2 tuintafels l veldoven. W. Roelse. Nieuwe Vlissingscheweg E 115 M'burg Lage Damesfiets f 12.r0 St. Janstr, I 70, Middelburg Best Merrieveulen W, Bommeljé Koudekerke Chromatische harmonika Outermans, Zusterstraat M'burg Een paardenschaar A 3 Grijpsk Een kabinet A 72 Grijpskerke Een varkenshak en kippenhok met loop A.Riemens A121 Grijpsk. Een nieuwe waschmachlne een kinderwagen merk patria en een schommelwieg Adres Davidswegje E 176 M'burg e pa P. Dekker 't Zand L2-jarige vosmerrie L. P. Brasser Vrouwepolder Linnenkast No. 4 Ritthem NOORD-BEVELAND Gebruikte Rijwielen W. A. Verhulst, Kamperland. Een jaarling Stier. M. J. Reinhout Kamperland, Sneeuwklokjes, Paaschlelies en witte Lelies. Boijenk, Oostkapelle Driepoot Fototoestel Verk. Quakkelaarstraat 29 Vliss Een menladder F. Stroo Westhoek Koudekerke Watertonnen F. Bonne Wz„ Biggekerke Oude metselsteen. Montfoort. Knitaajst n;it. Souburg 40 A 50 liter melk per dag Goedhlocd, Pal'rigstr., Vliss. NOORD BEVELAND Groot Kinderledikant Wed. Westerweeie, Kamperland Zoolang de voorraad strekt, zijn de volgende Boek werken, tegen zéér verlaagde prijzen, aan onze Bureaux verkrijgbaar gesteld. prijs f 2.75, voor abonné's f 0.95. Gorsikaansche Broeders, Durnas, 214 bladz., geb. partic. pr. f 1.95, voor abonné's f 0.60 Dageraad, Nouhuijs, 202 bladz. geb. partic. prijs f 2.60, voor abonné's f 0.95. De Barnsteenheks, Steinhold, 196 bladz. geb. partic. prijs f 1 .'95, Voer abonné's f 0.90. DE UITGEVER. 4 krielkippen, trap, en kastje de Voogd Oostkapelle Nieuwe windmolen A. Goozen Oostkapelle Berkbezems Jan Wattel Oostk. Een vaars 9 maanden C. Wondergem Zoutelande 200 kroppen Slade L. v. Sluis Zoutelande Melkgeit en No 77 Zoutelande jongen 800 kilo puike tarwe J. de Visser Biggekerke Voshengstveulên I. van Sluis Biggekerke Vette vaars C. Caljé Biggekerke Vosbles merrieveulen P. Qeschiere Ez., Biggekerke Een Trekhond P. Bimmel Biggek. Land- en tuinbouwzaden P. Janse Biggekerke Salonspiegel f 15, gekleed f 20 Adres Bureaux Vraag en Aanbod Een tuinbank en 6 kippen Van Teijlingenstraat 224Q.Soub. CadzandSche biggen Jobse Biggekerke Cadzandsche Biggen Z. Zachar'lasse Biggekerke Wit kinderledikant Lampsenstraat 6 Vlissingen Paar postduiven Vlamingstraat 6 Vlissingen Hondjes 32 Vlissingen Woning met poort, schuurtje en grootetuln, tevens kinderledikan- tje Vrijhurgstr. C 86 Souburg Moderneikinderwagen spotkoopje Kanaalstraat 76 Vlissingen Mooie kinderwagen Adres Bureaux vraag en aanbod Broedeieren Witkuiven, .koppel meeuwtjes Willemse goudsmid Souburg Te Vlissingen twee flinke kan toorlokalen. Brieven no. 1058 aan Bureaux Vraag en Aanbod. Een vrij benedenhuis direct te aanvaarden C. Qeense M'burg Benedenwoning met kelder Oude Markt 9, Vlissingen Bovenkamer met zolder Breewaterstraat 23, Vlissingen Bovenwoning voorzien van gas- en waterleiding f 3 per week Breewaterstraat 26hov. Vliss. Een Fokram Jan Lous, A 59 Westkapelle Een Bovenkamer Scherminkelstraat 20, Vliss. Benedenwoning Joost de Moor straat 29. Te bevragen Winkel manstraat 12, vlissingen 50 roe klavers, Gapingsche weg B 116 Veere Een gemeubileerde zit-en slaap kamer, op netten stand te Vliss. Brieven no. 1059 aan Bureaux 'Vraag en Aanbod. Nette costuumnaaister Van Dishoekstraat 41 Vlissihgen Dagmeisje gevraagd Cafe De Zwaan Souburg Breiwerk gevraagd A. Hekkehii9 Koudekerke Terstond gevraagd een net werk meisje voor hotel In Haarlem. Aanvangsalarls 30 gld. per mnd. plus 13 gld. waschgeld per 3 maanden. Adres Hotel du Com merce Vlissingen. Met October of vroeger een Huishoudster gevraagd. Breeweg 'tZand D 144 Met October een Knecht gevr. A. Francke, Serooskerke Drie- wegen. Maison Lambooy-v. Hilst vraagt net 2e Meisje. Bellamypark 36 Vlissingen. Aankomend Me-sje gevraagd, voor de morgenuren. Boul. Evertsefi 6 VI ssjngen Gevraagd iemaini die met paar den kan rijden. A. de Nood Middelburg. Net meisje vraagt nette werk huizen. Adres verk. Quakkelaar- straat 203, vlissingen Biedt zich aan nette werkvrouw Kanaalstraat 124, vlissingen Net meisje vraagt eenige werk- huizen. v. Speijkstr. 6, vliss. Verloren Turnschoenen Lameijn, Hoogstr., Middelburg Menwagen in ruil voor drieling wagen. S. Jobse, Hoogelande, Grijpskerke Gevonden in autobus een rieten mandje met inhoud Rijkspolitie Domburg MARKTBERICHTEN M'burg 116-1925 Boter f 0.971/. Particuliere prijs - 1.07 Eieren. - 5.50 Particuliere prijs - 6.50 Eenden Eieren - 5.50 Particuliere prijs - 6.50 Ganzen Eieren- 0.00 Particuliere prijs - 15.00 wordt totaal weggenomen door het gebruik van B E N I E ST's waarvan men 5 liter overheerlijke Limo nade kan maken Verkrijgbaar in 35 versch. smaken bij Lepelstraat Vlissingen In bedragen van f 25.-, f lOO.- zonder borg met directe uitbetaling, geen kosten vootuit. Inlichtingen Seissingel R206 Middelburg Puik veerenbed, lakenspak, kui- kenren, hooirijven en steeds chili Kastelijn Kanaalstraat Souburg Een kruiwagen Bode Louws Qrijpskerke Loten paardenloterij Cafe Boschweg vlissingen Mooie vosbleshengstveulen Oidionse Souburg

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1925 | | pagina 7