UITROEPERS I i t f I i I 3e BLAD Mahoniehout Kabinet Een nieuwe Flets i Rubriek VRAAG EN AANBOD VRAAGT WEGELING'S VRAAG EN AANBOD VAN 1 MEI 1925 F. GELDOF PETROLEUM-KOOKSTELLEN f 1 Te Koop: Flora's Kulkenvoer Flora's Hoenderbeschult Blbls Kalvermopl en Geconden seerde Karnemelk Partij Denntn Palen Partij Dennen Palen Lang i M. Partij Afbraak Kasteelstraat 42, Vliss. Qroote prijsverlaging van Kaas BLOEMEN I nette Dagdisnstbode Te Koop L° de Limonades en Limo nade-Siropen of Bieren uit de Llmonadefabrlek van J. A. J. SEIJMOUR Wal B 71/ Middelburg Te koop gevraagd Te Huur TE HUUR GEVRAAGD Gevraagd Dienstaanbiedingen Diversen (ACHT GRIJPSKERKE wordt uitbetaald Juni. De Penningmeester. MARKTBERICHTEN M'burg 30-4-1925 Boter f 0.80 Particuliere prijs - 0.90 Eieren. 5.00 Particuliere prijs - 6.00 Eenden Eieren - 5.50 Particuliere prijs - 6.50 Ganzen Eieren. - 0.00 Particuliere prijs - 18.- Te koop Uit voorraad Bruine Teer Iper fust en per liter, Car- bollneum, Blakvernis, Kool- teer, Puntdraad, Netwerk, Ijzerwaren. Alles aan lage prijzen. Te bezichtigen Mid- delburgsche Markt. Ook een vierwielige Wagen geschikt voor varkens of kalveren te vervoeren Aanbevelend, Ijzerhandel, Serooskerke (W) Zeer voordeeligl PUNTDRAAD Mol, Biggekerke Qroote sorteering concurreerende prijzen g C. J. Maljers 'te Aagtekerke Te Koop ook in te rullen Adres Maubelmaketii P. J. IONOEPIER, Veorsche Singel S 44, Middelburg Magazijn („De Coat gaat voor da baat uit" Earata Middalb. Zakkenhandel Oroota voorraad van alia soorten ZAKKEN Scherp concurr. prijzen MINDERHOUT. Koestraat 243. bij afwezigheid Vliss. str. K 43 Middelburg Te Koop Torpedonaaf, waarde f 105 voor f 75, alsook KUIKENS beste wlnterlegsters 50 cent per stuk. Nieuwe Vliss. weg E 76, M'burg Ontvangen PETROLEUM-STELLEN 3 en 4-vlams alle kleuren Mol, Biggekerke A. BIMMEL, Biggekerke Te Koop Partij Dennen Palen Lang 2.50 M. Lang 1.80 M. Vlissingschestr. 87, Souburg Nog steeds prima Zuur kool 8 cent p. K.Q. Mooie gedroogde Scharren Aanbevelend, L. OVAA Uw adres is voldoende en ik zend U half Mei 10 pracht Chrysanthemums. W. Francke Az. Oostkap. 230 I AUGURKEN IVenloör Export per onsf 2.50. Haast U, bijna uitverkocht. W. Francke Az. Oost-Kapelle 230 Te koop: Remington Schrijf- machine en Damesfiets Zandstraat Q 190, Mlddelb. Gevraagd eeu flinke MeJ.» Huijhrcchtso, Groent- woud 55, Vliisingen Aan het geachte publiek van Abeel» en Souburg be veel ik mij beleefd aan voor het maken en leveren van Land bouwwerktuigen, Kachels, Rij wielen, enz. enz. B P. BOONE, Abeele Kaït, spiegel, ovale tafel, 2 rieten stoelen, tegelplaat Aagje Dekenstraat 83 Vlissingen Ter versterking van zwakke ze nuwen enz een uitstekende elec- triseermacjiine, Wohlmuth-appa- raat, met handleiding, electroden en andere benuodigdheden f 150. Brieven no 1066 bureaux vraag en Aanbod.9 Cadzancische Biggen Z, Zachariasse Biggekerke Cadzandsche Biggen Jobse Biggekerke Broedeieren witkuithoenders Willemse Goudsmid Sogfturg 'onge herdershonden Molenstraat 49 Vlissingen Een mooie voordeur 2xU.8ü met brievenbus en wit kinderledikant en matras koopje Qlacisstraat 135 Vlissingen Een ruim eenverdiepingshuis van alle gemakken voorzien Adres Bureaux Vraag en Aanbod Salontafel Vlissingschestraat B 262Souburg HeerenrijwieL Residalaa-n 8Tuindorp Vlissingen Schaap met öf zonder lammers Johs. koppejan Ritthem Twee lammeren Hyachintenlaan 2 Vlissingen Email-Ie fornuis Beckerstraat 3 Vlissingen Eenpersoons wit ijzeren ledikant en 2 kleine ressorts, 2 schoor- steencandelabres voor kaarsen Badhuisstraat 57 ben Vlissingen Vouwbare kinderstoel Begonialaan 12 Vlissingen Vulkachel Van', der Manderenstr. 20 Vliss. Vouwwagentje met kapje Anjelierenlaan ^6 Vlissingen Indische Loopeenden. Wed. A. Brasser, Westhoek Koudekerke. Een kippenhok met ren en zes kippen. Winkelmanstr. 25 Vlisst 25 jonge konijnen. J. Koole, Koudekerke. Vet étierkalf. L. Geschiere, Koudekerke. Erwtehstroo. F. Harpe, Koudekerke. Tarwestroo. P. Jobse Iz., Koudekerke; Tarwestroo. Joost Tevel, Koudekerke. Stoksnllboonen. A 39 Koudekerke. Een boerenpak.' W. de Witte, Koudekerke. Een ijzeren kinderledikant en kleine Gaslamp. H. Aarnoutse Sr., Koudekerke. Roode, Savoye en bloemkool- planten Hugo Brasser Koudek. Nieuwe Damesmolléres maat 38 Schout A 196 Koudekerke. Een stel broek- en klapstukken en een paar gouden knoopen. A^lres Qroeneweg C 15 Koudek. Witteboonen voor de zaai. W. Kluijfhout Jz. B 54 Koude- kerke Dishoek. 2 bakkersdoofpotten waarvan 1 nieuw. Moerman, bakker Kou- dekerke. 80 kilo mooie ronde bruineboo- nen. H. Aarnoutse B 123 Koude- kerke. Geit, keur uit twee. J. de Witte Wielemakersbaan Koudekerke. Ronde bruine boonen voor de zaai. M. Brasser, Koudekerke. longe konijnen. t Primulalaan 12 Vlissingen. Savoye en bloemkoolplanten bij I. van Soelen, Vrijburgstraat Souburg Heerenfiets, keur uit 2 en vloerr matten. E. W. Flipse, Oostkapelle Een buks 6 mM., als nieuw, Mar- ga. No. 313 Oostkapelle. 4lstoelen en 2 rieten wiegen. M. de Rijke, Oostkapelle. Berkbezems. Jan Wattel, Oostkapelle Damesfiets, J. H. v. Oost, Noord- weg D 13 I St. Laurens. 500 musterds, 3 klampen kluif hout en groote dujvenkooi. Spicweg P M 'ddclhnre. Üuücrwetsche karn. K. Koeisc bij de Prilaat Westkapelle 2 vette vaarsen Joh. Dekker, Aagtekerke Een drachtige geit en 'springbeer R. Verhage Domburg. üeiteukarn en turk S? Maljaars, Aagtekerke. Broedeieren, Patrijsleghorns. A. Sturm. Aagtekerke. Geitenkarn, Melkbussen, Garee- len en Draagkussen bij J. Franke Aagtekerke. Toom bekroonde Witkuifhoen- ders Braamstraat B 23 Souburg Zoo goed als nieuwe Driehoek kachel Ritthemschestraat A 138 Souburg Broedeieren raszuiverewitte leg- horns Bode Krijger Souburg Schoone couranten 8 cent per kg. Kramer Souburg Waterfilter. Marinierspl, 2, Vliss. Pakkisten, Walstraat Ml), Vliss. een vare geit, Berglust, Ritthem l-l Kanaries, prima zangers, f 15 pracht volière 85 cm. lang, 60 cm. breed, 85 cm. hoog, f 25. Adres bureaux vraag en Aanbod 10 K.G. Citroenboonen. H. Sinke Seroosk. Broedeieren barnevelder en reds 10 ct. v. d. Swalmenstr. 14 Vliss. Paarctenbroek. hittegareèl C. Joziasse Ritthemscheweg R tthem .Heerenfiets f 15.— Groenewoud 60 vllss'ngen Fietsstoeltje Dljkstr. 35 vliss. Gebloemd fornuis spiegel Tuindorp 1 Souburg 400 harde musterds. W. Boogaard, Seroosk. Een vulkachel. W. Joziasse, Seroosk. Mooie 2 jarige kippen J. la Soe Arnemuiden Lange bruine boonen voor de zaai bij M. Poppe veldzicht Se rooskerke Een turk P. Joziasse Zuidbeek Souburg Een goed onderhouden Dames rijwiel AdresNieuweodijk6 ben., Vlissingen Keukenkachel t 4.— Kleinwarenhuis Middelburg Ais nieuw stoelwagentje Seisdam :9 Middelburg 10 poeljes f 4.25 per stuk, 2 jarige ponny C 18 West-Souburg Blauwe aardappelen A. Hollebrandse Hoogelande Gaslamp, een-pits Sleeperssingel Q 181 Middelburg Heerenrijwiel billijke prijs Pontwachter Abeele Souburg Stamsnijboonen P. Dekker Np'or.dvyeg S 233 Middelburg 20 pathefoonplaten en een Ka merkachel tegen spotprijs Segeerssingel V 68 Middelburg Een drieling menwagen met ronden en ijzeren assen bij C. v. d. Bosse Middelburg bij Nieuwland i3 kippen ölacisstr. 170 Vliss. Melkschaap B 330 Deinsvliet Souburg Mooie blauwe kinderwagen Begoriialaan 4 Vlissingen Oude dakpannen en mooie tuin schelpen en puike blauwe aard appelen Bode Janse Westkapelle Springstier 16 maanden en ronde bruine boonen L. Louwerse Grijpskerke Eenige 2e hands dames en Hee renrijwielen aan billijke prijs Rozenstraat W 215 Middelburg Land- en tuinbouwzaden Victrix peenzaad en aardappelen A. Midavai'ne Nieuwe Oostersche straat N 86 Middelburg Jonge pallions en japanners Dingemanse Tida-Kira St. Laurens Broedeieren 'zilver braekels pri ma leggers 15 cent, bekroonde reebonte loopeenden 10 cent C 59 Arnemuiden Victorlakarn Vrijburgstraat C 91 Souburg Vouwwagentje Reinier Classenstraat 4 Vliss. 300 Kilo weihooi, stallantaarn, petroleumkachel,, petroleumlamp C. Schout Zwanenburgscheweg 5a Vlissingen Kapwagentje groote kanarle- vlucht. Hoorn v. Burgstr. 17 Vliss, Best heerenrijwiel met torpedo naaf en lamp en mooi aquarium Ritthemschestraat 398 Souburg Jonge sierduifje^, en postduiven v. Djshoeckstraat 41 Vlissingen Een goed onderhouden kinder- wagen Bloemenlaan 6 Vlissingen Princessen en Snijboonen lage prijs Meijers Souburg (brug) Kellnersrok met vest Pijk8traat 147 Vlissingen Hardsteenen paardenbak, Kap- gebinten voor varkenshok, oude dakpannen bij M. Sanderse Kou- dekerke Koperen gaslamp zwarte marmot (lobberman fteef) Ritthemsche straat 124 Souburg Mooie kinderwagen f 10.— Sotteghemstraat 70 Vlissingen Twee vaarzen ,15 maanden C. Maas, Oostkapelle Een boerenpak W. Wielemaker, Koudekerke Werkfiets, 10 gulden Tuindorp D 12 $ouburg Partijtje blauwe aardappelen. Franke, Zwanenburg. Emmerkacheltje met plaat en" buis,broedeieren bekroonde witte leghorns. Poppe, Slijkstraat Vlissingen Wagen met kapje Lampsensstraat 4 Vlissingen Zaaiboonen (ronde bruine) en wijnpeeën bij L. Arendse, West- Souburg; Vouwwagentje Verk. Quakkelaarstr. 139 Vliss. Een paar sterke jongens werk schoenen leeftijd 14 jaar N. Bosschaart Koudekerke Grbot keukenfornuie wit emallle Kanaalstraat 118 Vlissingen Een tafel P. Clarisse Biggekerke Een ijzeren Varkensbak P. Brasser Lz., Koudekerke Een goede kinderwagen Te bevragen bij Hamen Mare chausseekazerne Bloemenlaan Vlissingen Blauw Mantelcostuum, 6 witte pakken Hobeinstraat 24 Vliss. Land- en tuinbouwznclen P, Janse Biggekerke Handhlok M. Mqjgjs Biggekerke Witteboon- en tarwestroo L, v. Keulen Sr., Biggekerke Een boogkabinet A 47 Meliskerke Vare geit A. Davidse Meliskerke Mooie 9-weeksche biggen W. Wisse Jz., Mariekerke Tarwestroo Piet Louws Melisk. Kloeken met kuikens patrijs leg- horns Brigdamme B 25 Godin keukenkachel Paspoortstraat 360 Souburg Een voedster Nieuwe Vlissing- scheweg C 214 Souburg Dubbele heetelucht oven ook franco ter plaatse Van de Vaate Vlissingen Een groene'en een grijze rood- staart papegaai Lombardstraat 3 Vlissingen Goed bevruchte Broedeieren van witte leghorn en patrijs krielen 8 ct. per stuk Koudekerke B 110 Een tent 7 M. lang 4 M, hoog 3 M. breed zeer geschikt voor ververschingstent Adres Oude Vlissingsche straat B 289 Oost- Souburg 1-persoons houten ledikantnicuw f 5.— Oude Vlissingsche straat B289 OostSouburg Biljartbrug met 10 ballen Adres Bureaux Vraag en Aanbod Een kinderwagen Adreb Bureaux Vraag en Aanbod Eenlamp radio ontvangtoestel Accu 54 amp. uur, 2 dubb.'.kop telephoons, Philips lamp, Anodi- batterij en 3-draadsantenne zeer goede ontvangst f 45.— Adres Bureaux vraag en Aanbod Partij dennen palen lang 2.50 M partij dennen paleji lang 1,80'M, partij dennen palen lang 1 M, partij afbraak Kasteelstraat 42 Vlissingen Alle soorten zaaiboonen Lelienlaan 3 Vlissingen 'Ansichtkaart-standaard, lesse naar, ijsemmer met toebehooren .Badhuisstraat 82 Vlis.sjngen Groote violenplanten 3 cent Davidswegje D 26a 't Zand Een niéuwen japon (crepon) Groenewoud 45 Vlissingen Zoo goed als nieuwe heerenfiets De Nooijer Nieuwstraat 26 Vliss Raim eenverdiepingshuis Stamsnijboonen, princessenboo- nen Groote Abeele A 258 Balken, afbraak, steen, pannen A. Davidse Nieuwe Vliss. weg Winkelbakken en Bussen enz. Vlissingschestraat K 64 M'burg Mooie overdekte Koolbak P. Boone Abeele Onderhouden kinderwagen merk van Delft Zach. Jansenstraat W 192 Middelburg Een melkgeit J. Jansen Seisweg B 177 M'burg Gekalfde koe A. Louws Melisk. t'oederkoolrapen 1 Gent per K.G. afgehaald. Van Oosten Seisweg Middelburg Ééndag kuikens en broedeieren I. Monfoort Kanaalstr. 13 Souburg "Een goed onderhouden voordeur 201x90 cM. Nieu.wstr. 48 Vliss. Om op te ruimen roode koolplan- ten 20 cent per 100, bloemkool- planten 40 cent D. J; de Visser Hoogeweg 173 Vlissingen Mooie konijnen I. Midavaine Veere Kanthooi P. de Witte Koudekerke Goede zesbalks egge geschikt voor plat land. karnmacnine met karn en 80 teilen, rolblok, water vat schalen met balans, ovenmond 2 roomtonnen, groote spekstan- daard C. Qocdbloed Ritthem Biggen, karn en broedsche kip- pen. Oir. Wisse Domburg Koppel witte holl kroppers L. Provoost. A 57 Domburg. issingen Glacisstraat 128 V Goed onderhouden wieg Coosje Buskenstraat 50 Vliss. Een nieuw matrozenpak voor meisje van 8 tot 10 jaar Kassteelstraat 77 Vlissingen Kuikenren, planken voor kippen- •ren en gaas. Bonnedijkstraat M Vlissingen Wegens vertrek eenlamps radio toestel goftie-ontvangst compleet spar 9 mM., 1 fornuis Adres Verkuijl Quakkelaarstraat 209 Vlissingen Een koe A 104 Meliskerke Alle mandwerk A lg Meliskerke Groote kisten Koestraat 293 Middelburg 2 schermen Ritthemschestraat A136 Souburg Jjzeren gewichten oiick Seisweg Middelburg Mooie Bange zaai-bruineboonen C. Poppe 't Zand Verbeterde wagenaarsboonen Visser 't Zand Gerstestroo L. Vurhajje Koudek. Puike aardappelen J. Marteljn Veere Houten Ledikant B 130 Souburg Broek, klepstukken Ritthemschestraat B 390 Souburg Stamsuiker- en snijboonen Kasteleijn Souburg Een zoo goed als nieuw stel kleeren voor flink persoon uit den boerenstand. Kleinvlaande- ren M 179 Middelburg. Fiets f 10, /broedeieren 7 cent. W. de Kam, Boudewljnskerks, Kuikens 50 cent per stuk. Nieuwe Vlissingsche weg E 76, M'burg. Een kinderwagen, Seisstraat M Ö1 Middelburg. Een rolblok. S. de Visser Vrouwepolder Keukenkachels, lagen prijs 't Zand D 104, Stroo, H. Dekker, Ter Hooge. Broedsche kippen. A. Vader Bfeeweg, Zuidwerve Mooie Hond Vs jaar» f 5.— Wilhelminastraat 84, Middelb. Stoksnijboonen, slagzwaard Bu'euxstraat 212 Souburg Driepits petroleumstel Tuindorp D 7 Souburg Trekhond Stecncpad A 78 Soub. Linnenkastje nieuw Middelburg- schestraat A 284 Souburg Driehoekkachel en nieuw karpet A 133 Ritfhemschestr. Souburg Broedeieren van vyitte leghorns 7 cent per stuk. Joh Löuwerse bij Grijpskerke Mooie koperen gaslamp, 2 ma honiehouten stoelen met zwart trijp. Seisstraat M 63 Middelburg 3-jarig vos merriepaard, mooie speenvarkens, vaarsje 8 maanden J Moens Koudekerke Nieuwe zomermantel, kastje en lamp Adres bureaux vraag en aanbod Barnevelder met 8 kuikens - H. Hillebrand Brigdamme, 4 Indische jassen, zeer geschikt voor Kelln rs Hobeinstraat 31, Vlissingen li 0* - Koe rek Mei, vette vaars, s.tier en schaap, 't Hof „Schorre". 2 vaarsjes oud 10 en 11 maanden P. Geschiere Zoutelande Werkpaard en klijfhout. P. Lam- pert, Straatweg Biggekerke IJzeren wieltjes, jong fokshondje C. Sturm Serooskerke. vet vaarsje P. Wisse Meliskerke Utrechtsch wagentje zoo goed als nieuw Adres bureaux vraag en Aanbod Droge wilgen mustaards Jan Louwerse Buttinge Jonge duiven. Jan Poppe, Melis- kerkscheweg Ter Buttinge Werkpaard 13 jaar M. Franke Grijpskerke. Gegoten keukenkacheltje voor f7,50. Smederij, Buttinge Qrijpsk Weivaarsje 14 maanden. H. Lievense, Lzn. Westkapelle. Kamerkookkachel zoo_ goed als nieuw bij H, Lievense Noordstr C 11 Westkapelle •2 Roomtonnen B 8') a Westkap. Zware negenweeksche biggen 't Groentje. Domburg Een vosjaarling of in ruil t voor jong vee. W. de Voogd Domburg Een kalfkoe rekening 16 Mei Joh Wattel Domburg Broedeieren, eenden en rasklp- pen, 8 cent per stuk. Minderhoud Chrz. Domburg. 1 koppel tuimelaars f 2. R. Keukclaar Domburg Vette vaars. Werendijke Zoutcl. Speenkonijnen 117, Zoutelande. 2 vaten Inhoud 200 liter C. Wielemaker Kz., Koudekerke Sneeuwklokjes, Boijenk, Oostk. Prei en uien. C. Brasser, Koudék. Gouden Krullen A. Cijvat, Koudekerke IJzeren vierbalks egge K. Zachariasse Biggekerke 5 krielkippen M. Janse, Serooskerke (W) Een Melk wijk Middelburg Brieven no. 1076 Bureaux Vraag en aanbod Vette kalveren C. Kerkhove, Aagtekerke Een vaarsje van 3 4 mnd. M. Louwerse, Serooskerke - Kinderledikant. 122 Zou'elancle Boven-achterkamer Slijkstraat '6 Vlissingen. Te vlissingen twee flinke kaa- toorlokalen Brieven'onder no. 1058 bureaux Vraag en Aanbod. Een gemeubileerde zit- en slaap kamer, op netten stand te vliss. Brieven no. 1059 aan Bureaux Vraag en Aanbod. Een gemeubileerde zitkamér met alcoof desgewenscht met keuken Tebevr. loost de Moorstr. 5 VHa. Een Huis voor klein gezin Zoutelande 99 Achterkamer met alcoof Oude Markt 9, vlissingen bovenwoning Scherminkelstraat 20, Vliss. Een huis aan de Kerkhoflaan Te bevr. Joost de Moorstr. 5 Vlis. Een ruime hovenwoning Onder- straat 9, vlissingen Adres bureaux vraag en Aanbod Schuur met of zonder tuin en varkenshok. J. Simonse, 't Zand D 172 Kamer en Slaapkamertje' met alle gemakken voor juffrouw alleen. Lambrechtsenstraat 4 Vlissingen Nette kostgangers gevr., vrije kamer 'met slaapkamer Noordstraat 39 vlissingen Dagdienstbode. Mevr. Kuiler, Boul. de Ruijter 66, Vlissingen Gevraagd nette Waschvrouw voor 2 personen. Adres Bureaux vraag en aanbod Een wascli gevraagd. N. Vliss. weg E 96 Middelburg. Met Mei een Huishoudster. W. Maas Wz., Koudekerke. Mevrouw van Os, Steenenbeer 6 yiissingen, vraagt 1 Juni a.8, eene Dagdienstbode. I Een flinke werkvrouw voor de Vrijdag Adres bureaux vraag en aanbod Een aankomend meisje voor halve dagen G. Catsman Wljn- bergsche kade 6 Vlissingen een dienstbode.!"Arnestein M'burg Wordt gevraagd een flink net meisje voor den dag ?of dag en nacht. AdresSpanjaardstraat F 71, Middelburg Een net dagmeisje. Werner Groenewoud 67, vlissingen Nette wasch./Hobeinstr. 21. vliss. Met Mei een handknecht ofaan- komende. H. Brasser,Ritthem. Stoelen te matten, Sleep^rs- singel 139, Middelburg. Met October een meid of aan- Vomende, W. Verhage Westkap. van stonden aan een handknecht of aankomende knecht gevraagd. D. Vos, Koudekerke. Een meid of een handknecht die melken kan en een werk vrouw voor de schoonmaak Wed. Kodde, Souburg Jonge werkster biedt zich aan. Hurgronjeslraat 28 vliss. ,en aankomende knecht 1} Souburg. Ram ter dekking 77 Zoutelande

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1925 | | pagina 9