I RUBRIEK VRAAG EN AANBOD Z.V.K.H. Ochtendvoer VOORJAARS-BLOEMBOLLEN HAM I HAM I Prima Bladreuzel Pr. Rund-en Varkensvleesch MAGNESIUMKALK KUNSTMEST „E M B I" L. VAN BENNEKOM MARKTBERICHTEN M'burg 19-2-1925 Boter f 1,10 Particuliere prijs - 1.20 Eieren. - 5.50 Particuliere prijs - 6.50 Poelje Eieren - 5. Particuliere prijs - 6.— :enden Eieren 5.50 Particuliere prijs - 6.50 Ganzen Eieren. - 0.00 Particuliere prijs - 25.— WEGELING'8 VRAAG EN AANBOD VAN 20 FEBRUARI 1925 dezer van 1—4 regelt 90 cent, tedere regel meer 10cent poteen raex. van 10re<- I Gladiolus 1 tot2Va ct. p. 8t. Monbretia's 1 ct. Annemonen 1 ct. Herfst Asters 5ct. Dalia's in soorten25 ct. Chrysantheums 5 ct. Lampionplanten 5 ct. Bij A. C. DE STEUR, Nieuwe Vliss. weg Café Lommerrijk Per 50 K.G. 1 10.— Per K.G. f a22 P. POLDERMAN, Con- burg, Koudekerke f 20, 25 en 30 cent per ons t 1.20 per K.O. aan concurr. prijzen I. ANDRIESSEN, Korte Noordstraat L 85, M'burg Pleines' Duivenplaatjes te koop gevraagd tegen 2Va cent per stuk, mits voor 1 Maart. Aanbiedin gen onder No. 1044 aan bureaux Vraag en Aanb. B f Magazijn „Da Coat gaat voor do baet uit" Ta koop gavraagd alle soor ten ZAKKEN, onverschillig wat alle soorten EMBALLAGE Koestraat 293, bij afwezig heid Vliss. straat K 43, M'burg Gener. vert. v. Nederland Boul. de Ruyter12 Vlissingen I Sp Een Uitroeper In deze rubriek, kV steeds tot tiet koopkrachtig publiek 1 Wat kost een advertentie i deze rubriek? Voor abonné'oi op vertoon van kwitantie, 5 woorden gratis, de rest 5 cent per woord. Voor niet-abonné's i 1 tot 5 woorden 40 cent, de rest 5 ot. per woord. Ad vertentiën uitgroote letter gezet en handelsadverten- tiën worden h 30 cent por regel berekend. Adres Bureau v. d. Blad of Br. nokost voor ledereen 20 cent extra. rTe koop Eenpaarda Boerenwagen M. Meijer E 72 Domburg Prima Giesche Wildeman per K.G. en grootere hoeveelheid W. Joziasse Serooskerke Cadzandsche Biggen Z, Zachariasse Big ge kerke Cadzandsche Biggen Jobse Biggekerke Een Kalfkoe I. Verhage Koudekerke Mooie Slaplanten per 10040 cent per 1000 f 3.- bij H. den Hol- lander Oostkapelle Mahoniehouten Tafel en 6 Stoelen Badhuisstraat 61 beneden, Vliss. Een Linnenkast Jst. Koppejan Ritthem Groote Trekhond en Kar Lange Zelke 8 Vlisssingen Een Groenendaler reu Verk. Quakkelaarstraat 128 Vliss. Jonge Konijnen Koudekerscheweg 25 Vlissingen Wijnpeeën 3 cent per Kilo Lelienlaan 3 Vlissingen Zware Transportfiets, groote Her- der en Foks Noordstraat 8 Vliss. Wijnpeeën P. de Kam Azn., Oostkapele Een nieuwe Windmolen A. I, Goozen Oostkapelle 150 K.G. vroege Zetaardappelen Mithlothiams, 1000 K.G. Nantes en Wijnpeeën Tuindorp D 51 Souburg Pootuien W. Wielemaker Koudekerke Een Ladder en Cocoslooper 15 el Hobeinstraat 42 Vlissingen Nieuwe Tuinbank Lageweg E 177 't Zand Mahoniehout KruiskablnetAntiek A 74 Westkapello 2 Konijnen Groote Abecle A 258 Sterk Fornuis Walstr. 113 Vliss. Prismakijker Winkelmanstraat 16 Vlissingen Een groote Kleerkast eikenhout geschilderd Bankertstr. 11 Vliss. Zoo goed als nieuwe Pathéfoon met 49 platen en platenkast f 50 Qlacisstraat 160 Vlissingen 2 zilveren Horloges, 1 Psalmboek je met goud slootje, nieuwe be- rijming E. W. Flipse Oostkapelle Mooi jong Hondje No 9 Oostkapelle Weeuwenplanten H. Janse Oostkapelle Een Kinderwagen en een Kooi met 2 Tortelduiven Hobeinstraat 33 Vlissingen Beste Ondermelk 37a cent Z. Simonse Biggekerke Een Stierkalf de Pottér Koudekerke ionge Konijnen bij J. Koppejan Koudekerke Werkschoenen W. de Witte Koudekerke Half Varken B 70 Koudekerke 9 Kippen 2e leg Bosschaart Plantlust Koudekerke feen half Varken C. de Korte Koudekerke konijnen (voedsters), Wijnpeeën Koolrapen Hollebrandse Jr., Koudekerke Mustaards, Gerst-Boonstroo, Kriel, Varken L. Verhage Koukekerke Een Koe aan de rekening bij D. Vos Koudekerke 2 stel Schommeltouwen met bij- behooren Theune AbeeleSouburg Nieuwe Papegaaikool Kerkstraat 5 Vlissingen Qeitenkarn 't Zand L) 152 Ionge vare Geit W. Koppejan Zoutelande Oude Steen en Plavuizen 115 Zoutelande Twee klampen Olmenkliefhout C. Kleinepier Zoutelande 260 K.G. Jafeth Tarwe voor de zaai le nabouw G. Kodde Zoutelande Paardeboonen,roseJaapjesbieten en Zwartstroo P. de Korte Zoutelande Melkbussen en Mangelmolen S. Labrujère Zoutelande Geit rek. begin Februari Wed. P. Louwerse Zoutelande Ameublement Walstraat52 Vliss Paar Werkschoenen Bankertstraat 4 Vlissingen l-persoons ijzeren Ledikant, Gei- tenkarn en Waterton Padweg B 46 Souburg Heerenfiets en Qeitenkarn A 15 Meliskerke Geit tweededracht J. Sturm Mariekerke Gras en Klaverzaden C. Jasperse Meliskerke Kalfkoe rekening Februari B 64 Biggekerke Mooie blauwe Zetpoters C. Calje Biggekerke Kapstok met spiegel Scheldestraat 56 boy., Vlissingen Kachel f 12.50 Kolveniergtraat 38 Vlissingen Konijnen met jongen in 1 Vlissingen Irachtige Geit rekening 4 Maart Kerkhoflaan 52 Vlissingen Duivenhok Tulpenlaan 9 Vliss. Mooie Kinderwagen Wielemaker Dljkstraat 35 Vliss. Seiferts Kanaries Oude Markt 27 Vlissingen Groote witte Hondenmand Zweep en Band Lombardstraat 3 Vliss. Bijbel voor de jeugd twaalf deelen iteviTi Molenstraat itsslngen Zilveren Broche Jodengang 231 Middelburg 20 K.G. Zetaardappelen (muizen) J. de Nood Veere Zware negenweeksche Biggen P. Pieterse St. Laurens Een Huis en steenen Schuur met Tuin en Erf geschikt voor Meik of Groentenzaak. Gemerkt D 144 Breeweg 't Zand Bloemkoolplanten bestellingen worden gaarne aangenomen Geldof, Veerscheweg, Middelb. Trommels. Houtermans, Zuster- straat, Middelburg Duivenhok Begonialaan 12 Vliss Heeren- en Damesrijwiel Groote Abeele A 23 1 Rhode Island, 1 Koekoek leg horn- en 1 Sussexhaan P. Kasse Veersche weg M'burg Een Windbuks Seisweg R 172 Middelburg 1 Gaskacheltje Fotohandel Nederstraat M'burg, Prachtige Pakkisten Electrolux, Korte Delft, M'burg 2 jonge hondjes Kuiperspoort 85, Middelburg Ter overname aangeboden, zoo goed als nieuw Lancastergordijn geschikt voor Winkelraam 2 me ter 12, en twee nieuwe blauwe, breedte 1 meter 22 Adres Bureaux Vraag en Aanbod Een sterke Jongensfiets Smid- Steketee Oost-Souburg Duivenhok lasmijnstraat W 119 Middelburg Tortelduif (man) Nieuwe Vlis- singscheweg C 226 Abeële Handharmonica f 2.50 P. Sintonse Lz., Biggekerke Een Jaarling Stier C. Polderman Biggekerke Witteboonstroo A 17 Biggekerke Mangels en Koolrapen C. van Keulen Biggekerke Land en Tuinbouwzaden P. Janse Biggekerke Blauwe Aardappelen B 93c Biggekerke 7 ons Stamsnljboonen f 1.25 A 38 Biggekerke 200 K.G. Mangels S 213 Noordweg Middelburg Heerenfiets Flesschenstr. 9 Vliss. Zetaardappelen H. Barentsen Ritthem Pathéfoon met platen en wit ijzer Kinderledikantje Marnixplein C 68 West-Souburg Koemest Brielsman Koudekerke Een flinke Handwagen Kolvenierstraat 24 Vlissingen Kanaalstraat B 8 Souburg Schommelwiegen Kinderledikant Koudekerksche straatweg53 Vliss Kanarie Broedhooi Kasteelstraat 84 bov., Vlissingen Jonge Herdershonden Van Driel Vlissingsche straat- weg 152 A Souburg Kachelpijpen en 2 Traphekjes Noordstraat 37 Vlissingen Paar Waterlaarzen Hobeinstraat 25 Vlissingen Een burger Eenverdiepingshuis met voor en groote achtertuin Direct te aanvaarden Kerkhoflaan 52 Vlissingen Kroonerwten voor de zaai Q.Poppe VeerschewegB97 Veere Gelezen Platteboonen en Kogel- boontjes voor de Zaai P. Wondergem B 41 Veere Een Boogkabinet j. de Groot Grijpskerke Witte Suikerboonen en vet Var ken A 92 Meliskerke 30 Kilo Zaaierwten A. Caljè Biggekerke Vaars 22 maanden A. Pouwer Mariekerke 800 K.G. Paardenboonen A 95 Meliskerke 400 schietpopulieren stekken M. Louwerse, Serooskerke Erwtenfijs, loopvarken en bonte zetaardappelen W. Duvekot, Vrouwenpolder Poeljes waaronder witte leghorns Noordweg B 94f, Middelburg Zetaardappelen, Leghornjkippen driehoekkachel, fiets E. Janse, Boudgwijnskerke Duizend k.g. witteboonstroo J. C. Koppejan, Zoutelande Tramstation 1—3 Holl. patr. krielen C 59, Arnemuiden Een werkfiets A 88 Serooskerke 2 voer Mest A 208 Serooskerke Flink kippenhok met loop A 75 Serooskerke Of in ruil, Merriepaard 9 jaar J. Schout Jz., Serooskerke 7 Horden, varkenshok, kippen hok, handwaeen, alles nieuw A 2 Serooskerke 250 k.g. victoriamuizen K. Geschiere, Welzinge Kinderwagen Oranjeplein A 11, Souburg Kroten, Louws, Noordstr. Soub. pen Clievias met koppe Oranjeplein A 176, Souburg onge waakhond Vliddelburgsthestr. A 284 Soub. Mangels, koolrapen, vroege zet aardappelen Mitlotiams P. fobse, Abeele Roode koolplanten (Weeuwen) Burgm. Beteuxstr. B 207 Soub. 2de hands Damesfiets J. Willemse Goudsmid Souburg Gaslamp open haard en kachel- plaat. Wilhelminastr. 9 Vliss. Bruine meisjesmantel f'4.— Ridderspoorlaan 19, Vlissingen Een uittrektafel en lederen Fauteuil. Glacisstr. 11, vliss. Een kinderwagen Verk. Quakkelaarstr. 27, vliss. Vosbles Merriepaard en lamoen- kar. K. Janse. Biggekerke Varken 700 pond A. Brasser, Biggekerke Handwagen en Melkkar Bliek, Seisweg R 111, M'burg 1 voer mangels en opvouwbare kinderstoel. J. Marijs, Buttinge Bossen berk Johs. Wijkhuis, Aagtekerke Een schitterend Electriseerappa- raat met toebehooren. Origlneele Wohlmuth. Prijs f 150.— Adres Bureaux Vraag en Aanbod Mooie kroonerwten voor de zaa vlis8.8traat K 43, Middelburg Melkwagen H model, driellngsb. wagen, paard 18 mnd, ronde tafel, kinderwagen en waakhond Huiszoon, Breeweg 't Zand Nieuw geslagen keukenkachel, 2de hands keukenkachel 't Zand, D 104 Een geschilderde linnenkast en fiets, 't Zand D 107 200 bossen Gerstestroo A 93 Meliskerke Nieuwe Jongens-Kruiwagen Tuindorp 7 Arnemuiden Afbraak pannen steen enz. A. Davidse Nieuwe Vlissingsche weg bij Middelburg EenigeDames-en Heerenrijwielen spotprijs Rozenstr. W 215 M'burg Vroege zwarte Boontjes J. Koole St Laurens Handkar P. de Klerk Seisweg Middelburg Bustepop Adres Machinaal Breierij Bagijnhof E '92 M'burg Beste Trekhond, 2 jaar. Paspoortstraat 39 Souburg Gaslamp met zijden kap. Vrouwestraat 11 Vlissingen. 2 persoons Kinderledikant f 1.— Arsenaalstraat 2 Vlissingen. Een Heerenrijwiel. Crocuslaan 6 Vlissingen. 10 witte leghornpoeljes en acht nieuwe Asbestplaten. Vrouwestraat 20 Vlissingen. Damesfiets f 15, Heerenfiets, beige Mantel f4. Flesschenstraat 16 Vlissingen. Een Petroleumlamp Vrouwestraat Vroege Aardappelen. Palingstraat 19 VlissingeR. nlamp. Vrouwestraat 31 Vlissingen Heerenrijwiel. K. Zelke 18 Vliss. Een Achtertrap. Walstraat 111 Vlissingen. Fiets en Kinderwagen. Qlacisstraat 6 Vlissingen. Petroleumstel, gouden Dames horloge, Kacheltje met plaat. Heijdens Vrouwestr. 30 Vliss, 2 Konijnen. Kolvenierstr. 15 Vliss Een Handkar.' Vrijburgstraat C 83 Souburg. Drachtig Melkschaap. L. de Witte, Domburg. Vaarskalf en Mangèls. M. Janse, Zoutelande. Vroege, late Aardbeiplanten. C. Dingemanse, Biggekerke. Vaarskalf. B 86a Westkapelle. Een drachtige Geit. Seisweg R 118 Middelburg. 1000 doornen Mustaards. Zwanenburg, Serooskerke. Een Geit 3e dracht rek. April. B 36 Westkapelle. 100 K.G. Zetaardappelen Mitlo- theams. Roode Leeuw, Domburg Ongeveer 1000 Holl. Pannen, ge- sorteerd. S.A. Pagter Wz. Domb, Kalfvaars, rek, 2 Maart. S. Louwerse, Domburg. Mangels. W. de Voogd, Domburg Vroege Zetaardappels en Speen- konijnen. A 7 Biggekerke, 2 stel dorschvloerhangen, 1 6- balksegge. Smederij Buttinge Klaver- en Kanthooi. Js. Dekker, Biggekerke. 1 kleine Slijpsteen. De Ligny, Serooskerke. 6.50 M. Waterbak, met zink be slagen. Jac. Dekker, Biggekerke 400 roode Dakpannen,2000 kleine steen, korthout, eenpaards ijzeren Ploeg. M. Sanderse.Schoorsteen- vegerssingel Q 92 Middelburg, Mustaards en Kliefhout. Klein Zeeduin Serooskerke. 20 Vloerdeelen, 3.25 M. lang. S. Duveko^L Serooskerke. Mooie jonge Waakhond. fan Boogaard, Meliskerke. Heerenrijwiel, Kettingkast en be- lastingpiaatje f 15.— Qortstraat I 321 Middelburg Goede Pathefoonplaten f 0.40 Korte Burg D 11 Middelburg Voedster met Jongen haaskleu- rige Vlaamsche reus Noordweg S 241 Middelburg Ook te huur een Burgerhuis met [rooten tuin, Noordweg en nette '.ovenwoning C, GeensenM'burg IJzeren Stookplaat E 126 Domburg Schelpweg Sterke Damesfiets een mooie tafel Oude Vlissingscheweg 201 Koudekerke 2 groote sterke Werkhonden ook Zondags te bezichtigen Walstraat 113 VHssingon Waschmachlne, geboende Tafel, Pakkisten, vroegeZetaardappelen Kaeaalstraat A 66 Souburg Koe 4e Kalf rekening 3 Maart A. de Visser Czn. Souburg' Prima Varkenshok ook in ruil voor Biggen M. Daane Spoorstaaat A 114b Souburg Witte Klnderdock lange wollen DaniCBniantelKoudenhoek 4 Vliss Eiken Tafel, 4 stoelen. 2 Schil derijen, prachtknchel, eiken pnra- pluiestandaard. Upersoons Ledi kant St. Jacobstraat 29 Vliss. Luxe bestelwagen gesloten op veeren St. Jacobstraat 30 vliss. Een arbeiderswoning. B 60 Biggekerke Beste koe rek. 4e kalf 7 Maart en Andijker muizen. S. Thorenaar Zoutelande Krielkipje met haantje. Been- houwerssingel K 74 Middelburg 3 poeljes. Abeeie C 222 Souburg Een kalfkoe. D. Stroo, Zoutelande Naaimachines, keur uit twee. Station Aagtekerke Een vet vaarsje. i Jac Wisse, Aagtekerke. 10.000 KG Jaapjespeeën.. A. Jobse, St. Ian Domburg. Een voer hooi. C. Kerkhove, Aagtekerke. Een geit rek. 15 Maart. R. Verhage Domburg. 500 KG prachtige zetaardappelen P. Hugense,* Aagtekerke. Bravo's zetpoters. S. Oreel Tuindorp Arnemuiden. Zetpoters en tuinzaad. J. Tramper Arnemuiden. Mestput ook per voer. Groote leurwagen ook in ruil voor vier- wieligwagentje, zetaardappelen blauwe eigenheimers, Zeeuwsche blauwe. Bosch 't Wissel, Souburg Groot verplaatsbaar kippenhok met ren. Oranjestr. 2 Vlissingen Te koopgevraagü 1 reueen Voedster met of zonder onge of een jonge acht weken G Midavaine B 7 Veere onge gelten en bokjes, 't Gilde Arnemuiden Geitjes, bokjes. Jacobsa, Vrfl- burgstraat Souburg Oude gebruikte geijkte gewich ten van 25 KG ofthooger. Aan bieding te eenden onder Ietter W aan boekhandel Baurdoux, Middelburg Kunstmoeder Vlasmarkt K 160, Middelburg. Vette geiten J Wattel Oostkapelle Sneeuwklokjes Boijenk Oostkapelle. onge geitjes, an de Voogd Lzn. Oostkapelle Een draagkussen. J. C. Koppejan Zoutelande tramstation. Kleine benedenwoning AdresMarinierspIein 2 vlissingen vlasland No 116 Oostkapelle beneden-achterkamer Slijkstraat 12 vlissingen 7é huuroevraagd. ÏOO roedeH Aardappelland B. Wattel Jr. Schoolweg Seroos kerke Luzerne Klavers J. Luteijn Serooskerke Henstaanbiedinqt Iemand biedt zich aan voor tuinwerkzaamheden Qlacisstraat 124, vlissingen levraagd Een loopjongen en dagmeisje gevraagd Marinestr. 22, vlls». Wasch, bleek regenwater aan wezig B 97b Koudekerke Nette kostgangers Stationstraat P 44, Middelburg Nette kostgangers Flesschenstraat 2, vlissingen Nette wasch Hobeinstraat 21, vlissingen Dagdienstmeisje Badhuisstraat 17bov., vlissingen Nette kostgangers Nieuwstraat 57, vlissingen Nette kostganger gevraagd Noordstraat 10, vlissingen Een net waschje Rozendwarsstraat 251, M'burg Mejkafnemers 70 é'80 liter p. dag veerscheweg T 270 M'burg Spitwerk, vrijdomweg 48, vliss. Een jongcnl A. Wisse Noordstr. Domburg Tegen 1 Maart flinke dienstbode C. Buskenstraat 72ben. vliss. Tegen Mei een -handknecht S. Louwerse, Domburg Telers voor erwten en boonen. L. Joziasse Serooskerke Diversen Hoofd eener school biedt te Vlis singen Privaatlessen aan tegen billijke voorwaarden. Brieven onder No. 1040, Bureau Vraag en Aanbod Contracteeren van vlas, aan hoogen prijs bij de Kam, Domburg Ram ter Dekking haa9kleur 1. C. Midavaine b 7 veere In ruil 15 mooie Gramafoonpla» ten tegen 15 andere Noordstraat 77 vlissingen Loiharinger ram ter dekking Kuiperspoort Q 85 Middelburg Voor het opdoen van mutsen kan men zich aanmelden bfl J. Vèrlinde-Oeschlere, Veere l-pers opvouwbaar kinderledi- kant. D. Clarisse, Biggekerke. Een merel man. J. du Bois, Biggekerke. vaarskalveren C.Jobse biggekerke Eieren P. de Witte Koudekerke Sanegeit of bastaard 'eerste of tweede dracht. Lt. Jobse, biggekerke Een ponygareel en draagtassen J. de Jong, veere %Te huur Bal-Masque-costumes vanaf 50 ct Breewaterstraat 12 Vlissingen Woning Ritthem L. Barend8e A 80 Souburg

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1925 | | pagina 7