Schoolschriften KONIJNEN Kastranden Vraagt Gij Modebladen Muziek- en Marschboekjes Kleermakerskrijt Te Koop Te huur gevraagd Te Koop Winkelhuizen te koop BELLAMYPARK 9 Ml H, HHBILIHB, llaonlstraal 44 Te Koop Te koop Te koop Glacisstraat 174 MISDRUK te koop Te koop Te koop: ESPERANTO te koop Te koop Huizen te koop GEVRAAGD Te Koop Te huur: Te Koop Bellamypark 9 K O P M E L S, Te koop: Te Koop Te Koop te koop het Men leze vooral op de voorpagina Te Koop Te koop gevraagd TE KOOP Te Koop HUISHOUDSTER. St, Jacobstraat 14 Bellamypark 9 TE KOOP te Koop Weder verschenen Te Koop Te Koop WAAROM Annonce geplaatst Vermist Te Koop Te koop Te koop NET MEISJE Te koop gevraagd Juffrouw vraagt Te Huur Dagdienstbode GEVRAAGD Café te Koop Bellamypark 9 Te koop Gevraagd te koop Te Koop Te koop Te koop te koop te koop MELKWIJK Te koop Te koop Bellamypark 9 Te Koop Te koop Te Koop Tuintjes te spitten te koop to Koop Te Koop gevraagd te koop Te Koop te koop gevraagd aan huis gevraagd. te koop Te Koop VERLOREN Te Koop Te koop Te koop Te koop Te koop Te Koop Verloren Te koop gevraagd te Koop Terstond gevraagd Te koop te koop te koop gevraagd Kanaries Te Koop Te Koop Te Huur Dagdienstbode Hebf D een dienstbode, bediende, kellner, waechvrouw. baker. enz. enz. noodig Vraagt U een kamer of huis te buur Wilt U een ledikant, een machine, een kachel, enz. enz. van de hand doen Hebt D een woning of kamer te hoor? Wilt gij U ala dienstbode, werkvrouw, enz. verhuren? Zoo jal Plaats dan een 4-regelige annonce in deze tubriek. een goede Oramafoon met of zonder platen voor lagen prijs. Te bevragen Bouwen Ewout- straat 17 ruime benedenwoning tegen hoogen huurprijs. Droogdok 7bov een zwart jong Hondje oud 3 maanden. Breeslop 2 groot en klein - bij - een Petroleumkachel, groot model Paardenstraat 31 ben een koperen Gaslamp en een Petroleumlamp Breewaterstraat 25 boven een raskonijn (Black and Tan) ram, van de verloting L. Goedbloed Jz. Koudenh. 26 Vior di ls. Feestdagen Wie verzekerd wil zijn van een mooi KonQn bestel spoedig bij mij (inpakpapier voor winkels), 20 cent per K G. Boekhandel H. WEGELING, Noordstraat 44. een vare Geit of in ruil tegen een jonge Geit bij M. Marinusse Koudekerke (dorp) een Mestputje voor 9 gulden A 92 Koudekerke een byi bij A. Harpe B 145 Koudekerke is het Latijn dlr democratie 1 witte Vlaamsche reus, ram, derde prijs behaald, 2 Hollan ders voedsters 1 bekroond H. Janse, Groote Abeele 228 Drie zilvergrijze Konflntjes 5 mnd en drie Poeltjes 9 rand A f2 per stuk Glacisstraat 124 1- en 2-Verdiepiepingshuizen op het Eiland en in oude en nieuwe stad ook een Café met vergun ning, Winkels, enz. But, Vrouwestraat 27. een nette Werkvrouw voor de Zaterdag. Adres «Nieuw-England" Hendrikstraat 44 zeer goed papier, 10, 15, 20 cant en hooger. Baekli. II. IIMIII6. Haordslraat M Prachtige jonge Duiven Schotschehoek 3. een gemeub. Zlt-Slaapkamer of Zit- en Slaapkamer Groenewoud 63 Eenverdiepingshuizen in Glacis straat, Kasteelstraat, Hobeinstraat en Eiland enz. bij TE KOOP GEVRAAGD Slachtrijpe tegen hooge prijzen Wagenaarstraat 9 een Kinderstoel Verk. Quakkelaarstraat 21 P een Kleerkast Walstraat 107, Fr. Naereboutpoort Geachte Lezer(es)l Indien onder een dezer annon ces vermeld staat«Brieven onder no. enz." bespaard ons dan de moeite hierover inlichtingen te komen vragen. Deze worden op dergelijke annonces nooit ver strekt. De Uitgever. Seifert-Kanaries en Speeldoos Oude Markt 27 Schoenmakers gtvraigd. Een bekwaam Reparateur, een aankomende jongen voor reparatie en een Jongen ter opleiding Zwikkerij, H. DU1JM, Noordstraat Wederom de ODDE BEL GISCHE noorten 3 CENT per stak. Vllfifllllh, noordstraal U een zich in prima staat bevin dende piano ook voor electrtsch ingericht, spot goedkoop Nieuwendjjk 15 zoo goed als nieuwe Gramaphoon met 27 platen en moderne kin derwagen Lange Zelke 5 boven een 2 persoons ijzer led kant Nieuwstraat 16 dh 50 pakkisten Nfeuwendijk 15 een woning te huur?? Abonneert U dan op dit Blad, in bijna elk nummer worden woningen te huur aangeboden 11 500 A 600 KG kleine aardappe len (kriel) Molenstraat 15 Alleenwonend heer vraagt een HUISHOUDSTER ('t liefst ge trouwd, zonder inwonende kin deren), tegen genot van vrij wo nen, vuur en licht en nader overeen te komen voorwaarden. Brieven onder letters P. K. Bureau „Vliss. Courant". in diverse kleuren voorhanden. BOEKHANDEL H. WEGELING is billijk en gemakkeiyk te Koop by Pieterse Van wyck een Hondenhok en een Tegelplaat. Lammenstraat 9 een nieuwe meisjesfiets en een Kookkacheltje Breewaterstraat 19 de nieuwste WEOELING's BOEKHANDEL Noordstraat 44, Vlissingen. 300 K,G, goed kokende Kool rapen, Paspoortstr, A 37, Souburg Pakkisten in alle maten bij Kasteleijn, Souburg Gij hebt iets ter overname ot te verhuren? dan hier geen GRATIS Zorgt dat ze volgende week in dit blad staat en een onzer Lezers helpt U er af. een jonge grijze Kat met witte borst Walstraat 105 zes mooie Kamerstoelen Noordstraat 14 een Krielhaan, afkomstig van de Tentoonstelling Verk. Quakkelaarstraat 29 een Trapnaaimachine voor f 25 Scheldestraat 26 vraagt eenige Werkhuizen Brieven lett. B, Bur. Vraag Aanb een Siypsteen en ijzeren Schroef Nieuwendijk 37, boven voor de avonduren Kantoorwerk zaamheden. Brieven lett G D Bureau Vraag en Aarbod een gemeubileerde Kamer Mej. Visser Vrouwestraat 29 Een degelijke benoodigd, klein gezin. Aanmel ding na 7 uur Urn I Willi's frul H luM. een flinke Dagdienstbode die zelfstandig kan werken Mru V?!4)li(b Yroj ei luM, in het Centrum der stad op ge makkelijke wyze alsook een Buitencafé met groote Speeltuin by Pieterse Van Wyck voor Winkelier wegens vertrek Tabak, Sigaretten, Pypen, Aan zicht- en Fantaslekaarten, Lam pen- en Gasglazen, Lamp- en Stelkatoen, Wryfwas, Glim- Schoencrême, enz. enz. tegen inkoopsprijs. Glacisstraat 35 nette Waschvrouw genegen de wasch van twee personen by haar aan huis te doen Verk. Quakkelaarstraat 6bov Kachelplaat heele en stukken voor zelfreparateurs Evertsenstraat 2 een nieuwe Godin-kachel f 35.— Weststraat 12 een vaaskacheltje v. Speykstraat 13 2 petroleumlampen Kerkhoflaan 34 zoo goed als nieuwe kamerkachel voor f35, Roos Walstraat 103 dubbele strikken, kroonspelden, slot met kralen en krullen, beu ken, doeken en rokken. Bankertstraat 35 ter overname gevraagd Bureau «Vraag en Aanbod" een ressort, een damesgummi- regenmantel en 2 paar dames- laarzen, Maandag en Dinsdag tusschen 3 en 4 uur Piet H instraat 8 Burgerwoonhuizen In Bellamy park, Groote Markt, Nieuwstraat, Spuistraat, Kasteelstraat, Hobein straat en Eiland bq goed en goedkoop een openhaard en een kamerkookkachel, O.Sou burg Vlissingsche straat B 164 een zoo goed als nieuwe keuken kachel en een emmerkacheltje. Kalkhokstraat 7 een paar nieuwe werkschoenen Kolvenierstraat 32 Een Boerenman vraagt Urn ltitdri Inn m IiiM een mooie Postduif v. d. Swalmenstraat 5 een Zeejas en Kolenbak Spoorstraat 103 Souburg een Mansmerel Dam 9 zoo goed als nieuwe Mandoline. Bureau Vraag en Aanbod een jongensjas, leeftyd 14 jaar en een petroleumlamp. Stjacob- str. 2 bov, Maandag na 11 uur. een kolenbak met deksel en een klein tafeltje Koudekerksche weg 51 Natte of droge wasschen Nieuwstraat 32 8 konynen, witte Weeners, 2x/« maand oud, met hok Verkuyi Quakkelaarstraat 24 groote Hondenmand Badhuisstraat 82 een koperen wagenmoer Aagje Dekenstraat 103 Qreene en Teakhouten kachel- blokken, A f 6.— per 100 KG. Ook los Kachelhout. F. Vader, Pluimstraat 16 Tarwe-stroo, A. Dingemanse Biggekerke. een groot wagenzeil en een hondenhok. Marinestraat 22 een Kinderwagen Bureau Vraag en Aanbod wlnkelbakken, maten en petro- leummaten, kinderschoentjes en vrouwenschoenen SIQkstraat 7 groote Belgische Vlag met stok en Beugel Noordstraat 65 twee Muzieknummers Chicago Macz en Lilak Wals Zondag avond omstreeks half 5 uur on geveer Zeilmarkt. Gelieve s.v.p. terug te bezorger, Hercules Pa lingstraat een Waschmachine Hm WegHifi frig luM. 1 Kamerkacheltje met tegel- plaat 1 bruinlederen Ligstoel Evertsenstraat 1 een Dagdienstbode niet beneden 18 jaar Bureau Vraag en Aanbod. Gramafoonplaten f 1,30 uitslui tend muzieknrs. niet goed, geld terug, Lampsensstraat 14 2 x b Bos Wereldatlas met platen nieuw geb. Pioenlaan 2 een in goeden staat zynde Wasch machine bij I- Hollebrandse, Koudekerksche weg B 143 Nog eenige zingende Kanaries te Koop Bekroonde afstamming Koudekerksche weg 57 twee witte Leghorn Rashanen A f250 Groenewoud 50 een emallle Fornuiskachei Nieuwstraat 49 3 x b. net Slaapkamertje Bouwen Ewoudstraat 40 Per 1 Januari a.s. of vroeger een gevraagd. Glacisstraat 36 Rubriek VRAAG en AANBOD In G EBOORTEKAARTEN hébben wij iets nieuws aan te bieden. Drukkerij H Wegeling, Noordstr. 44 Ome prijzen van Visitekaarten zijn sterk verlaagd. We hebben een Reclame-kaartje, voor Reclame-prijs ingevoerd. Oudst en Goedkoopst adres II Drukkerij H. WegelingNoordstr. 44 Onze nieuwe monstercollectie van VISITEKAARTEN met nieuwe verlaagde prijzen is ge reed. Ruime sorteering. Lage prijzen. Drukkerij H. Wegeling, Noordstr. 44 Onze collectie ONDERTROÜ WK A ARTEN en -CIRCULAIRES hébben we zéér uitgebreid Hiervan zijn de prijzen zéér verlaagd. Drukkerij H Wegeling, Noordstr. 44

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1921 | | pagina 3