SCHRIJFPAPIER BONBOEKJES no. liegen Crêpe Closet-Papier „d. o. s: misdruk Modebladen Muziek- en Marschboekjes Te koop Te koop gevraagd te koop te koop Te Koop te koop Te Huur Te koop Te Koop Te koop Boekh. II. «El. Hoofdstraat 44 Te Koop te koop Meisje gevraagd Böekh. H. Mil, Hoofdstraat 44 TE KOOP Te Koop te koop Te Koop TE HUUR Te Koop TE KOOP Te koop 50 een f per sfuh Boekh. H. Mil, noordstraat 44 te koop te koop Te Koop Te Koop Te huur gevraagd te Hoop te koop ESPERANTO te koop Te koop Gevraagd Te koop te koop te koop GEVRAAGD te Koop Te koop te koop te koop TE KOOP Werkhout te Koop Op 't Bellamypark Kleermakerskrijt Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Bellamypark 9 Te Koop Te Koop Te koop Te koop: Te Koop Te Koop Te Koop Te koop TE KOOP Gevraagd te koop Weder verschenen Ti Koop aaogibodii te Koop Te koop Gezocht te koop Te Koop te koop Te koop werk aan hui», Te koop Te koop gevraagd Te Koop te koop Te Koop Te Koop Te koop Te koop Aank, Dienstbode Flinke Loopjongen Te koop Ter overname aangebodefl Te koop Juffrouw vraagt Te Koop Te koop Een Jongeu Te koop verschillende Gaslicht-artikelen Koudek, weg 63. een 2 persoons IJzerledikant Kolvenierstraat 32 een grooten Vogelskool 1 M. 50 hoog. B. de Ridder, Pluimstraat 11 sterk Heerenrijwiel, lichtloopend terugtraprem en goede banden, uiterste prijs f 45. Paul Krugerstraat 1. zilverkastje met zilver, 6 moderne stoelen. Café „de Karseboom", Bellamypark 26. een kamerkookkachel Glacisstraat 89 een 5 meter hooge ruimte met plaats en ruime poort, totaal 100 vierkanten meter oppervlakte, zeer geschikt voor magazijn, zeil makerij, mandenmakerij, stoffeer- derij, enz. Gelegen omtrek Bel lamypark. Brieven motto „vooruit" Bureau Vraag en Aanbod een wit ijzer kinderledikantje. een paar schilderijen en een splinternieuw mantelcostuum Bureau Vraag en Aanbod. een fornuis Callenfelstraat 23 jonge poeljes f 3.50 per stuk Breewaterstraat 48 Mappen in groote verscheidenheid lage prijzen. een meisjes-Bontstel f7.50 Onder straat 19 een Heerenfiets merk Toerist Scherminkelstraat 18 Voor de morgenuren een net Verk Quakkelaarstraat 121 Rollen 25 cent per stuk een goed onderhouden Petro leumkachel merk Idial voor f7— Verk. Quakkelaarstraat 21 g een Kamerkachel Dijkstraat 5 een goed onderhouden Vul kachel Kr. Elleboog 6a Hebl U een dienstbode, bediende, kellner, waschvrouw. baker. enz. enz. noodift Vraagt een kamer of huis te huur Wilt D een ledikant, een machine, een kachel, enz. enz. van de hand doen Hebt een woning of kamer te huur? Wilt gij als dienstbode, werkvrouw, enz. verhuren? Zoo ja! Plaats dan een 4-regelige annonce in deze tubriek. 1 koperen Gaslamp f Gaskroon Glacisstraat 120 Net Slaapkamertje Bouwen Ewoudstraat 40 Piano voor f 100 Piel, Rozengracht 12 een Canapé, spotprijs Geldofs Bazar 100 kilo kleine Aardappelen 3 cent per kilo Lambrechtsenstraat 22 een ijzer kinderledikantje Koestraat 4 een Mandoline en Citer, zoo goed als nieuw. Bureau Vraag en Aanbod 6 Amer. leghorns voor f5.75 per stuk, J. v. Oorschot, Tuinstad. een Ameublement, een zilveren Tasch en Theelepeltjes met doos geschikt voor St.NicoIaasgeschenk St. Jacobstraat 14 een Benedenwoning of kamer met keuken Sytor Noordstraat 2 Winterjassen Urn WepUig's ïraag en luM. een Spiritus Comfoor en een Winterjas Singel 19 is het Latijn dlr democratie DE BOKS- EN WORSTELCLUB oefent Donderdags om 8 uur en Zaterdags om 5 uur in het Gym nastieklokaal in de Veil. Glacis straat. Eenige nieuwe leden kun nen nog aangenomen worden. HET BESTUUR. een blauw laken Winterjas prijs f 15. Residalaan 4 Tuindorp een groote Vulkachel (met nikkel Emmastraat lObov een nette Kostganger Bureau Vraag en Aanbod (inpakpapier voor winkels), 20 cent per K.G. Boekhandel H. WEGEL1NG, Noordstraat 44. een goed marktwagen'je op veeren A 182 Westkapelle 6 kussen Stoelen roode trijp groote Uittrektafel Bureau Vraag en Aanbod een Heerencostuum Verk Quakkelaarstraat 107 een nette Kostganger Groenewoud 23 een groen emaille Vulkachelje Walstraat 85 2 x b een dijk na-gras bij Wachthuis 66 Brielsman Koudek weg B 125 2 Warrelnetten 20 meter lang Noordstraat 21 ben een nieuwe Bont (niet gedra gen) f 12,50 Bureau Vraag en Aanbod een Schoenmakers-Reparatie- Machine f25— en Gaslampje Nieuwstraat 14 Vader Pluymstraat 16 „behoeft men niet te zijn verlegen, „om te koopen voor weinig geld, een lief en gemakkelijk huisje, „want daar is toch ieder opgesteld „Talm dus niet langer, en gaat [daar eens praten, „je kan ze daar uitzoeken in [alle hoeken en gaten, „en heb je maar weinig „moppen" „behoef je het ook al niet [op te kroppen. „Want voor arm en rijk en [jong en oud, „wordt daar 't benoodigde, [bij elkaar gesjouwd in diverse kleuren voorhanden. BOEKHANDEL H. WEGELING 300 K.G. Poters C 26 W-Souburg 1-pers. Ledikant met toebehooren 1 uittrektafel, 1 Waschtafel met Marmerblad met Nachtkastje, gr. Gascomfoor, Gaslamp enz. Molenstraat 24, boven een Kamerkookkachel Beursstraat 10 een Burgerwoonhuis met Pak- huf8, een Winkelhuis, een Villa en een paar Werkmanswoningen. Ook een paar flinke hulzen waar ik 2 hypotheken voor dis ponibel heb. Onnoodig te zeggen dat men hier voor moet zijn op het een Luiermandje, blauw gevoerd Prijs f 2 25 Afren ïsgelinfs Vritf u lubei 2 zwarte Damesmantels, leeftijd 60 jaar. Spotkoopje Walstraat 111 beneden. zoo goed als nieuwe Krukken Scherminkelstraat 20 Vogels Oude Markt 27 2-jarige Koe en Paardenmest. Weststraat 10 zoo goed als nieuwe Regenjas Badhuisstraat 74 beneden een goed onderhouden Heeren fiets bij Marijs, Molenstr. 23 een Massief No'tenhouten Salontafel. Dokkade 43, benedenhuis een wit gelakt Kinderledikant met matras en een paar jongens- rijglaarzen maat no. 40 en een paar Damesbandschoenen maat 37 Kanaalstraat 32. natte of droge wasschen aan huis Nieuwstraat 32 een partij nieuwe Mudzakken Lange Zelke 16. de nieuwste WEGELING's BOEKHANDEL Noordstraat 44, Vlissingen. een Fluit (picollo), spotprijs Groenewoud 63 een zesbalks ijzeren Egge C26 West-Souburg een paar lage bruine Schoenen, maat 41, zoo goed als nieuw Tuindorp 60, Souburg goed Tehuis voor klein zwart Poesje Van Olm, Koningsweg 25 geboende Kroonkast, Platte Buis kachel en een Veeren-en Kapok- bed. Slabber, Souburg Vulkachel voor f 25 en een chocolaadkastje voor f 15 St. jacobstraat 30 slachtkippen Clijverstraat 42 Twee zoo goed als nieuwe Winterjassen. Lepelstraat 9. Bekwaam Costuumnaaister vraagt voor alle voorkomende werk zaamheden. Paardenstraat 24. een goed onderhouden Keuken fornuis (Godin) Bureau „Vraag en Aanbod" een lichte Handwagen of een onderstel op veeren Breestraat 6 een paar Beenkappen en een Ruit 120 bij 75 cM Kolvenierstraat 32 Tortelduiven, twee gulden p. paar Kasteelstraat 10. een nieuwe Mangelmolen W. Kluifhout Lz. Koudekerke Dishoek B 44 een klein Fornuisje A. J. Vilein, PalJngstraat 34 een Vulkachel Badhuisstraat 56, boven mo»ie Vlaamsche. Reuzenko- nijnen (wit) Tuindorp D 28, Souburg benoodigd. üfm legeUan tm| ium. of Leerling gevraagd Van de Vaate, Banketbakkerij en binnen enkele dagen „leeg" een huisje Glacisstraat en Groote Markt en Eiland en Bellamypark, natuurlijk zich vervoegen Bel lamypark 9. tegen woningru'l een zaakje in Kruidenierswaren Bureau Vraag en Aanbod. wieg, kinderstoel en stoel- wagentje Spuistraat 27beneden in burgergezin ongemeubileerde kamer met middagkost Bureau Vraag en Aanbod een fornuispot 30 liter en een fornuisbuis 2 M. lang A. Dingemanse, Koudekerke de helft van een vet varken J. Caljouw, Koudekerke gevraagd. Wtjtenburg, rijwiel handel, Badhuisstraat circa 4000 K.G. Mangels A. Dingemanse, Kondekerke Rubriek VRAAG en AANBOD

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1921 | | pagina 3