CENTRALEKEUKEN Courantenlooper Servetten Te koop TE KOOP AANGEBODEN Te Koop Te koop gevraagd Te Koop Te huur gevraagd Yoor Woeker-prijzen „up Billamypark NEGEN Poeljes te koop Piano te koop te koop te koop MEISJE Te Koop Te Koop Spotprijs Te koop: Gevraagd Te Koop TE KOOP Te koop Let nou op Pieterse van Wyck, Te koop Te koop Te Koop te koop nette Dienstbode te Hoop Gevraagd Te koop J. S. LOUWERSE Gevraagd TE KOOP te koop te koop Te Koop te koop Weeuwen Slaplanten GEVRAAGD Een Te Koop Te Koop Huis te koop Te huur gevraagd Te Koop Werkvrouw gevr. Te Koop Te koop gevraagd Te koop Te koop Te koop Te koop Ter overname aangeboden te koop te Koop üoekh. II. MMi Hoofdstraat 44 Te koop Te Koop te koop Te Koop Te koop Te Koop te koop Huizen te koop Manteltje te koop te koop te koop Een Stoelwagentje Kamerkookkachel Mooie Wieg Roode en Savoye Kool te loop KOOPJE te koop te koop VERLOREN TE KOOP Te Koop Te Koop Te Huur Te koop te Koop Te Koop Sierduiven Harmonica Bëllamypark 9. Te koop gevraagd Te koop Te koop Te koop Een Fornuiskachel Te koop gevraagd 965 Zoutzakken Gevraagd J. S. Louwerse, Te Koop Hebt O een dienstbode, bediende, kellner, waschvrouw, baker. enz. enz. noodig Vraagt U een kamer of huis te huur? Wilt U een ledikant, een machine, een kachel, enz. enz. van de band doen Hebt D een woning of kamer te huur? Wilt gij U als dienstbode, werkvrouw, enz. verhuren Zoo ja! Plaats dan èen 4-regelige annonce in deze tubriek. een zoo goed als nieuwe Kamer- kookkachel met nikkel. Kasteelstraat 34 Een volledige inventaris van de te Vlissingen w.o. 1 Locomobiel, 1 Stoom machine, electrische Moto ren, Manometers, Worst machine, granieten- en houten Tafels, Kookpotten en verdere Keukengereed schappen. Voor inliohtingen wende men zich tot den Directeur van Gemeentewerken te Vlissingen. een groene Vulkachel Verk. Quakkelaarstraat M 21 een Duivenhok Noordstraat 30 een Harmonika Cluyverstraat 29 te Souburg of Vlissingen een ongemeubileerde Voor- of Ach terkamer Brieven lett B Urti iwiiitf Vreii luM „maar kleine paleizen „voor weinig geld, „daar is IEDER op gesteld „en deze kan men bekomen „zonder zich te schromen, „daar kom je van alles tegen." f4.— per stuk Hyacintenlaan 2 Tuinstad Een 1ste klasse Electrische met begeleiding van cylofhoon en mandolijn Bureau Vraag en Aanbod een Ameublement, Vogelkooi met tafeltje, zilveren Tasch en Theelepeltjes St-jacobstraat 14 jonge Slachtkonijnen h f 1.50 Cluyverstraat 42 Gevraagd met 1 Nov. een net voor de morgenuren Boulevard de Ruyter 68 2xb. een Kamer-Gaslamp met ko ralen rand f 16.een warme Cape voor een oude juffrouw f8 een Dames nieuwe Japon bruin met blauw f 1250, een donker Manteltje voor meisje van 16 A 17 jaar f3.50 Bureau „Vraag en Aanbod" een groot Keukenfornuis van Galenstraat 5 kleine witte Hondenmand f 1.25 Wilhelminastraat 12 een aangekleede Kachel Middelb.str A 276 O-Souburg een net meisje Hm VegeUigi Vraig ei ftuM. zoo goed als nieuwe winterjas Bankertstraat 9 2 Tule Gordijnen, nieuw f 8.50 een Waschtobbe voor f 1.50. Bureau Vraag en Aanbod. een in goeden staat zijnde Winterjas. Palingstraat 23. Binnen 2 weken „leeg" een huisje in de Nieuwstraat en een dubbel huis op het Eiland en een groot huis in oude stad, en die jworden heel billijk en heel gemakkelijk verkocht door het Woning-Bureau Poeljes, ruim 5 mnd. oud, f 4.50 eor stuk. Singöl 15. een koperen Trompet Walstraat 6 nieuw eiken Linnen-Kleerkast met geslepen glas A f 95. A. J. Kok, Groote Markt 3. een eiken Lessenaar met Tafeltje Gravenstraat 35 Tegen 1 of 15 December een voor dag en nacht gevraagd. Boulevard de Ruljter 78, ben. Kamer-Kookkachel voor spotprfls Paardenstraat 16 nette Loopjongen. Gillissen, Walstraat Groote Pakmand en Petroleum lamp. J. Castel, Noordstr. 49. KOUDEKERKE beveelt zich minzaam aan om 's Woensdagavond haar te snijden aan huis, natte of droge wasschen Nieuwstraat 32 een damesrijwiel. Winkelmanstraat 16 4 poeljes oud 18 weken en 1 kip, prijs f 16 Boschjeslaan 6 een vulkachel, Clij verstraat 12 slachtkonijnen en slachtkippen Lange Zelke 52 een vulkachel Badhuisstraat 74 boven te koop 25 ct p 100, A Jobse, A 92 bij de begraafpl Koudekerke door nette menschen ongemeub. kamer met gebruik van keuken. kim Vepllifi Iruf u iuM. voor een der binnenwijken, voor DIRECT GEVRAAGD, liefst een die des Vrijdags om 2 of 3 uur kan beginnen Zich aan te melden aan het Bureau van dit Blad Dagelijksch mooie geslachte en ongeslachte Konijnen. Glacisstraat 174. Adres J. Pladet, Koopman, Mid delburg, Penninghoek L 53. Kanaalstraat. Vrije opgang, ruim, solied, billijk, makkelijke condities AdresC. SANDERSE, Hobein- straat 79 ruime benedenwoning tegen hoogen huurprijs. Droogdok 7bov een Waterpomp W Wielemaker Kouderkerke Urn liitllifl (rui es iuM. een Heerenrijwiel Tuindorp 85 Souburg een Tegelplaat, 6 bij 4 tegels Hendrikstraat 46ben een goed onderhouden Stoel- wagentje Bellevue Oude Vliss weg A 245 Groote Abeele een zoo goed als nieuwe Kinderstoel Aagje Dekenstr 115 Kinderpathéfoon met album en zes platen f 17,50 Ch L Dert, Nieuwendijk een Mantelcostuum Verk Quakkelaarstraat 107 een mooie Winterjas maat 46 of 48 Slijkstraat 23bov nieuwe collectie platen o a Haiwaimuziek Ch L Dert Nieuwendijk 33 een Keukekfornuisje met of zonder buis Mariniersplein 2 een Koperen petroleumlamp, van der Swalmenstraat 7 zéér fijne 6 10 ct. 2 Heeren rijwielen A f 25 Bureau Vraag en Aanbod een overjas en emmerkacheltje. West Souburg C 58 goed onderhouden Kinderwagen. Kanaalstraat B 159 Souburg elf jonge konijnen Gr Abeele A 242 een bontstel, Schoutstraat B 238 Souburg goed onderh kinderwagen f 15 Spoorstraat A 90 Souburg 300 KG poters C 9 W Souburg op het Eiland, oude en nieuwe stad op Oost- en West-Souburg groote en kleine winkelhuizen, ook een Heerenhuis. BUT, Vrouwestraat 27 Te koop een groen wollen leeftijd ongev 16 jaar, prijs f5. Bureau Vraag en Aanbod 1 pers Ledikanten met toebe- hooren, Mooie tafels, Keukentafels Gaslampen en waschtafels Molenstraat 24 2 x b groote Yslander Haan en twee kleintjes Arsenaalstraat 18 een-mooie geboende linnenkast Slabber, Souburg in ruil aangeboden voor groote wagen, Breewaterstraat 63 te koop, Van Dishoeckstraat 19 te koop, steenen Varkensbak, puike aardappelen 10 cent per Kilo, Waschtobben en meer bij W. Kasteleijn Souburg J. Vreeke, Koudekerke Wegens plaatsgebrek te koop een Studie-Viool met kist en strijkstok, een vliegende Hollan der, kinderdriewieler met gummi banden, een Covercoat, een partij Linoleum en een Keukenkachel. Bureau Vraag en Aanbod. een groot Konijn Boschjeslaan 11I een Haardstel Bëllamypark 14 boven een Trom, omtrek Singel Tegen belooning terug te be zorgen SINGEL 27. een Kinderwagen, lange en korte Winterjassen, Noordstraat 9 een prachtige groote Speeldoos met vijf bellen Oude Markt 18 nieuwe opvouwbare Kinderwa gen met Kap, prijs f 25 Bureau Vraag en Aanbod net Slaapkamertje Bouwen Ewoutstr. 40 1 pers. ijzer Ledikant, ronde Tafel. Cluijverstraat 58 voor Varensgezel een Kooi met toebehooren een een paar Zee laarzen. Crocuslaan 13, Tuinstad 2 paar Stroomatrassen Kanaalstraat 28 Te koop een koppel jonge Zeemanserve 38. Een zoo goed als nieuwe Bouwen Ewoutstraat 17, na 7 uur 's avonds Te Souburg te koop een 5-tal ïenverdiepingshulsjes met een flinke lap grond en een groot gebouw met nog grooter tuin roor een klein prijsje en direkt jewoonbaar, door bemiddeling van het vnn ouds bekende adres waar men met weinig geld heel veel can koopen. een Stoelwagentje Aagje Dekenstraat 43 Groote Trekhond en groot Konijnenhok Kolvenier8traat 32 een Vulkachel Badhuisstraat 56 boven 6 Stoelen en een Tafel Bureau Vraag en Aanbod een Waschmachine Marnixplein C56 Souburg te koop Lange Zelke 16 een hulp in de hulshouding bij zieke juffrouw met drie kinderen Verk Quakkelaarstraat i 27 Ondergeteekende biedt zich minzaam aan om met Petroleum te leuren Korte Weegje, Koudekerke. 9U Studie-Viool met kist f 15 Steenenbeer 15 Rubriek VRAAG en AANBOD 2e hands Hulsmeubelen en ook ie hoep gevraa ad. te koop Gallenfelstraat 23

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1921 | | pagina 3