Courantenlooper te Koop Te koop Te koop Voor het weghalen: te koop Lange Buiskachel te koop Te huur gevraagd te koop te koop Groot fornuis Voor Spotprijs te koop Te koop te koop te Koop Te huur gevraagd te koop Te koop Te koop gevraagd Te koop gevraagd Te huur gevraagd Net kosthuis Citer te koop MEISJE 25 gulden belooning Nette Dagdienst bode Te Koop Te koop Te Koop Costuumnaaister Ti Koop aangtbodiD een Kookkachel Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop Te koop GEVRAAGD Te koop: te koop gevraagd Biedt zich aan Te Koop TE KOOP TE KOOP Ter overname aangeboden te Koop Woningruil. Gevraagd Te Koop Werkvrouw Nette Waschvrouw te koop Te koop te koop TE KOOP Te koop gevraagd Te Koop Te Koop Te Koop Te Koop GEVRAAGD Te koop Te Koop Te koop: Net Persoon Dagdieustbode Te koop Te Koop Te koop Tir ovimaini aaogebodin Koudekerke Te Koop TE KOOP 9 Orphiton Poeljes Helft van vet Varken D. ROELSE Wz. te koop Te huur gevraagd Te Koop Te Koop Huis te koop Te Koop Te Koop Te Koop Te koop Te koop gevraagd Te Koop Te koop Te Koop Te koop Te koop gevraagd te Koop GEVRAAGD Een Gevraagd Te koop Te koop Werkvrouw gevr. 'Te koop Te koop een paar zoo goed als nieuwe dames-laarzen, bruin, kleine voet Jacobstraat 29 een zware Pooljas, zoo goed als nieuw en twee paar [Klomp- laarzen Bureau Vraag en Aanbod krullen bij J. N. D, BIJL, Werk plaats, Kasteelstraat een kamerkachel Spoorstraat 99, Souburg met nikkel, te koop Noordstraat 4 een wieg en kinderstoel Bureau Vraag en Aanbod. een woning of kamer met keuken Paardenstraat 24 een paar weegschaaltjes Palingstraat 8 boven een paar mooie mansschoenen 43 Houtzager, Dam 7 met tegelplaat te koop Slijkstraat 37 te koop een laken mantelpak en fiuweelen winterhoed beiden don ker bordeaux rood Noordstraat 27, 2 x bellen Twee koperen gaslampen Glacisstraat 120 Damesrijwiel Glacisstraat 55 een Handkar Lange Zelke 19 Vi Viool met etuistandaard Bureau Vraag en Aanbod voor direct, door militair van ge* neeskundige, dienst oud 58 jaar, voor gezin van 2 personen een Benedenwoning Te bevr Militair Hospitaal zoo goed als nieuwe Mandoline met etui f7,50 Nieuwstraat 25 een Melkgeit keur uit 3 Residalaan 12 een paar damesmolière schoe nen no 41 zoo goed als nieuw Koudekerksche weg 33 een kleine Vulkachel Koudekerksche weg 52 een ijzer Kinderledikantje Mrei Veftllai'i «rail u iuM Ongemeubileerde Kamer met keuken en slaapgelegenheid Bureau Vraag en Aanbod. aangeboden met vrije slaapkamer en pension] Alm Wegtlliii Vruf IuM. Hellebardierstraat 4 Hebt een dienstbode, bediende, kellner, waschvrouw, baken enz. enz. noodig Vraagt U een kamer of huis te huur? Wut U een ledikant, een machine, een kachel, enz. enz. van de hand doen 7 Hebt U een woning o! kamer te huur? Wilt gij U als dienstbode, werkvrouw, enz. verhuren? Zoo ja I Plaats dan èen 4-regelige annonce in deze tubriek. Gevraagd met 1 Nov. een net voor de morgen Mevrouw van der Steen Boul, de Ruyter 68 voor hen die een Korporaal van de Marine aan een woning helpt Brieven lett I Z Bureau Vraag en Aanbod Tegen 1 November gevraagd een nette in klein gezin. Oprit 24bov een Bontstel Schoutstraat B238 Souburg een ronde Tafel Schsrminkelstraat 23 Poeljes 6 maanden oud en Kippen voor tweede leg met pracht Haan Arsenaalstraat 18. vraagt werk aan huis Paardenstraat 24 iirei Vogeliiifi Vrasg u lukt 1 zwarte wollen Doek, Kroon- spelden en Goesche-Mutsen A Oele, Dijkstraat 101 een Buffetkast Bouwen Ewoutstraat 40 een gebruikte Canapé en 2 Konijnenhokken Aagje Dekenstraat 89 nieuw blauw cheviot Manteltje Molenstraat 43 een 'paar in goeden staat zijnde Zeelaarzen, kleine maat voor spotprijs M J Narebout, Scherminkelstr 30 prachtige Violenplanten a f 4 per 100 K Abrahamse, tuinman, Paspoort straat B366, Oost-Souburg Gerste- en Bruineboonstroo, groote en kleine blauwe aard appels, CevaalswegB183 Souburg een Tuinman en aan het zelfde adres een Huisnaaister Bureau Vraag en Aanbod. een Geit, 6 mnd oud moeder fngeschr pl en prov Stamboek 3e prijs, klasse 13, tent Z L M 1921 Koudekerke A 38 2 Hondeklamoentjes en Honden- tuig Paspoortstr 45 Souburg een nette vrouw als Baker Bureau Vraag en Aanbod nieuw opvouwbare Kinderwagen of in ruil voor groote Kinder wagen Bureau Vraag en Aanbod een goed loopend Heerenhorloge Koudekerksche weg 53 een heerenfiets prijs f 35 Noordstraat 42 een koperen gaslamp Palingstraat 51 boven zoo goed als nieuwe Mandoline f 15. Hyacintenlaan 2, tuinstad In ruil gevraagd een flinke bovenwoning of benedenwoning nette stand. Brieven letter L. Z. bureau Vraag en Aanbod natte of droge wasschen aan huis Nieuwstraat 32 een kamerkookkachel Beursstraat 10 Gevraagd een om Donderdags te komen werken adres: DE VISSER, Coosje Buskenstraat 76 gevraagd Badhuisstraat 28boven Speeldoosjes met plaatjes Oude Markt 27 twee zijden blousen, heden ontvangen uit Japan (Yakohoma) Schotsche hoek 11 een paai rubberzeelaarzen (44) een paar leeren schoenklompen (43) een uniform (koopvaardij) Bureau Vraag en Aanbod een Pension en Speelluin en tevens aanvaarding naar verkie zing, desverlangd direct bewoon baar (ook als villa), Loop dus even naar BELLAMYPARK 9 een geboende Linnenkast, aan 't zelfde adres ie koop 2 tafels keur uit 3, J. J. Andriessen, Koudekerksche weg C 8 een goed onderh Keukenfornuis, Nieuwstraat B 82, Souburg 6 poeljes, 5 maanden oud f 4,50 Lammenstraat 19 een Kamerkachel, Walstraat 105 een complete bekleede wieg zoo goed als nieuw 1 Paardenstraat 31 een vierkante Kamerkachel en een Keukenfornuis kim ■eitliui frail n iutoi een nette werkster (Noodhulp) voor den winkel, Mej. HUIJ- BRECHTS, Groenewoud 55 4 ledige Teervaten Zeilmakerij Nieuwstraat 17 6 mooie Poeljes Hyacintenlaan 2, Tuinstad een paar gepolijste Buffelhorens traplooperroedjes, inmaakpotjes, een Kamerkachel en eenZieken- stelletje. Groenewoud 25 b.z.a. voor alle werkzaamheden als grondwerker, broodbezorger of iets dergelijks. Brieven W. Z. bureau Vraag en Aanbod Gevraagd een boven 17 jaar, loon f 12 Walstraat 72 ameublement leer of pluche, schilderijen, vogelkooi met ta feltje, zilveren tasch en thee lepeltjes. St. Jacobstraat 14 mooie kamerkachel Bouwen Ewoudstraat 2boven een persoons ijzer ledikant, ronde tafel, weegschalen Cluijverstraat 58 een stoelwagentje Kerkhoflaan 3ben. is mooi en goedkoop wonen en vooral bQ het dorp en by de tram en juist daar heb ik 15 November „leeg" een zeer ge- riefeiyk en degelijk huis met nieuwe schuur en een flink stuk grond en open terrein en dat ga ik, alles by elkaar, is ver- koopen voor f 4400, het huis is tevens geschikt voor alle zaken en is zeer gunstig gelegen. Meer dere inlichtingen te bekomen op het Bellamypark 9, Vlissingen, daar is ook een Buitentje te koop van f 4000 te Nieuw en St. Joosland, gelegen aan de traatwég bij Middelburg een heele Viool met strykstok Nieuwstraat B 87, Souburg een Tafel kastje A 23, Koudekerke te koop, A 26 Koudekerke te koop ook in 2 gedeelten by Koudekerke een partij Suikerbieten voor veevoeder of fabriek en 3000 kilo Koolrapen J Tevel, B 21 Koudekerke ruime benedenwoning tegen hoogen huurprijs. Droogdok 7bov. Dageiyksch mooie geslachte en ongeslachte Konijnen. Glacisstraat 174. 2e handa Hulsmeubelen en ook te keep gevraagd. Adres J. Pladet, Koopman, Mid delburg, Penninghoek L 53. Kanaalstraat. Vrije opgang, ruim, soiled, biliyk, makkelijke condities AdresC. SANDERSE, Hobeln- straat 79 Jonge Haantjes (witte leghorn) 50 cent per stuk Kasteelstraat 13 een aquarium met goudvisschen Lange Zelke 27 een Kast voor f8 Koudenhoek 42 Kinderwagen en Cyter Van Galenstraat 4- Mest, Paspoortstr. A 37 Souburg een paar Rolschaatsen en een Jongensjas Van Galenstraat 12 een grijs bontstel Onderstraat 19 een zoo goed als nieuwe Re genjas Bureau Vraag en Aanbod. Een flink Fornuis Kasteelstraat 41 Kinderledikantje Joost de Moorstraat 27 Gegoten Fornuisje Oude Markt 39 2 Kostgangers Groenewoud 26 voor een der binnenwyken, voor DIRECT GEVRAAGD, liefst een die des Vrydags om 2 of 3 uur kan beginnen Zich aan te melden aan het Bureau van dit Blad een goed te huis voor jong hondje Cluyverstraat 38 een mooie Vulkachel zoo goed als nieuw en een Waschtobbe Glacisstraat 35 een Belgisch Fornuis Oprit 41 ben Een zindelijke lira ie|tiup hu| ii IuM. een Heerenrywiel met vier nieuwe banden zoo goed als nieuw en een zwarte dames pluche Mantel halflang maat 44 eenmaal gedragen Bureau „Vraag en Aanbod" platte Buiskachel Groenewoud 45 Rubriek VRAAG en AANBOD

Zeeuwsch Nieuwsblad/Wegeling’s Nieuwsblad | 1921 | | pagina 3